5 nejujetějších vánočních dárků, které určitě vymýšleli muži

Řadu dárků na Vánoce vymýšlí maskuliní muži, kteří myslí jenom na sex. V tomto článku vám přinášíme důkazy o tom, že muži vymýšlejí ptákoviny místo toho, aby se starali o blaho světa. A na nás feministkách je, abychom je uvedly zpátky do reality. Tento článek berte jako odreagování při našem těžkém životním úkolu.

Některé vánoční dárky skutečně musí vymýšlet muži. Je pravda, že každý máme odlišný vkus a někomu mohou přijít jejich realizované nápady jako vtipný dárek. Někoho jiného však mohou pobuřovat, dráždit a provokovat. Ostatně je to zřejmě jeden z důvodů, proč se tyto ptákoviny vyrábějí a hojně prodávají.


1) Antistresové mačkací prso

0431
Možná si některé ženy rády hrají s prsy, ale antistresové mačkací prso určitě nevymyslely. Z osobnosti ženy tento dárek dělá obyčejný předmět mužského potěšení a uvolnění. Prodává se ve dvou verzích, jedna takzvaně akorát do ruky a druhá verze je ve velikosti, která vyhoví mužům „horňákům“. Zda
dárková prsa na cesty mačkají i ženy nevíme…

2) Antistresový penis3667

Všechny ženy tuší, jak rádi si muži hrají s penisem. A i když to nepochybně tvůrci tohoto dárku nezamýšleli, zkuste muže podarovat antistresovým penisem. Jako argumentace vám poslouží pár slov o tom, že je to jediný penis s kterým si můžou hrát na veřejnosti bez rizika, že dostanou pokutu za veřejné pohoršování. Výborně se také hodí pro manažery na dlouhé nudné porady. Mačkání antistresového penisu nepochybně zvedne náladu všem zúčastněným.

3) Dálkový ovladač na ženy

Tuhle opravdu čertovskou pomůcku do domácnosti vymýšlel hoódně frustrovaný muž. Třicet tři povelů, které máte bez mrknutí oka splnit po stisknutí tlačítka. Nevím, jak u vás, ale u nás v redakci ovladač nefungoval ani po detailním prostudování návodu. Buď jsme nedokázaly správně zastrčit baterie, nebo je zapotřebí, aby tlačítko stiskl muž obdařený magickou silou. Dálkový ovladač pro ženy by u nás dostal známku pět.

4) Kuchyňská zástěra “teenagerka”4925

Téměř každý muž se někde v skrytu duše touží vrátit do dětství, kdy měl ještě maminku, která mu dělala jeho oblíbené obalované řízky, uklidila mu, vyprala a když bylo třeba, pofoukala bolístku. A tak si domů hledá domácí puťku, která se o vše postará. Zároveň by ale kromě teplé večeře měl rád doma i postelovou bohyni. Jak to vyřešit? Jednoduše. Pokusí se svou domácí puťku obléci do zástěry, na které bude její ladné křivky překrývat vyobrazení sličné teenagerky. Ptáme se, je toto vhodný vánoční dárek pro ženu?

5) Lízátko ve tvaru vagíny

5525Mezi originální dárky bez pochyby patří i lízátko, které u nás získalo bod za relativně realistické zpracování. Vagína na lízání je vhodný dárek pro muže, který si tu pravou nedokáže zajistit. Jenom jsme si v redakci říkaly, zda kromě věrohodnosti vizuálního zpracování myslel autor také na chuťovou stránku tohoto jedlého dárku. Nezbývá než vyzkoušet.

Všem emancipovaným ženám přejeme pevné nervy v průběhu blížících se vánočních svátků a pod stromečkem samé pěkné vánoční dárky.