I feministky si zaslouží čistou pleť

pleťová maska

Žádná žena nechce mít ošklivě vypadající pleť plnou ošklivých černých teček. A i když se to možná bude některým mužům zdát divné, ani my feministky to nemáme jinak. Být emancipovaná neznamená být mužatka. Některé ženy černé tečky vyřeší nánosem make-upu. My jsme se rozhodly jít cestou přirozené krásy za využití pleťové masky Pilaten.

Proč je čistá pleť důležitá?!

U péče o pleť určitě nejde jen o krásu. Černé tečky a akné jsou většinou hlavní důvody, proč ženy řeší čistění pleti. Přitom pravidelné používání pleťové masky má i další důležité efekty.

Lidská kůže je samostatný a také největší orgán, který člověk má. Pro představu má v průměru velikost 1,6 až 1,8 čtverečních metrů. A i když je dnes všude plno pouček o tom, jak důležitá je detoxikace organismu, na kůži – největší orgán našeho těla, se zapomíná. Zatímco vnitřní nečistoty a toxiny tělo dokáže celkem dobře vyloučit, kůže má díky našemu životnímu stylu podstatně méně možností. A proto bychom jí s tím měly pomoci, protože vyčištěná pleť mnohem lépe dýchá a je dobře prokrvená, což nám přidá na mladistvém vzhledu i zdravější barvě pokožky.

Pokožka se vám kompletně obmění každých 28 dní. Představte si, kolik mrtvé tkáně se odloupne a odpadne. Část, která neodpadne vám pak zaneřádí nově vznikající část kůže a brání jí v dýchání i pružnosti. Právě tyto odumřelé buňky je třeba odstraňovat společně s mastnotou, černými tečkami a další usazenou nečistotou. S využitím moderních slupovacích pleťových masek je to jednoduché a ještě okamžitě uvidíte množství nečistot, které jste z obličeje odstranila.

Jak používat Pilaten

Maska Pilaten je slupovací maska obsahující aktivní bambusové uhlí, díky kterému získala černou barvu. Protože je většina nečistot světlejších, po sloupnutí krásně uvidíte vše, co jste odstranily. Jednoduše nanesete pleťovou masku na obličej, počkáte 15 až 20 minut a potom opatrně sloupnete odspodu nahoru. Výsledek je okamžitý a poznáte jej jak na pohled tak na dotek. Vaše kůže vám poděkuje.

Pokud patříte k věčným „nestíhačům“, tak vás jistě potěší, že se doporučuje ji využívat pouze jednou až dvakrát týdně. Nanesení také zabere pouze chvilku. Ve zvýhodněném balení 10 kůr vás vyjde jedno vyčištění pleti jen na 35 korun, což z Pilaten dělá jednu z nejlevnějších a nejúčinnějších pleťových masek. A pozor! Pilaten neobsahuje žádnou chemii. Jen vitamíny, výtažky z rostlin a již zmíněné aktivní bambusové uhlí.

Chcete-li se dozvědět více, doporučujeme navštívit stránky maskapilaten.cz, kde najdete i praktický video návod, jak masku správně nanášet.