Jak se odnaučit souložit s vysavačem

Obrátil se na nás o radu jeden z čtenářů. Má vážný problém, protože trpí kombinovanou sexuální úchylkou. V odborných kruzích se jí žíká luxopolyoza a v podstatě jde o úchylku, při které postižený praktikuje sexuální styk s vysavačem. Jistě si pamatujete na úchylku, která si našla svou cestu i na filmová plátna, a to sex s výfukem vozidla. jedná se o podobnou úchylku, jen zde nepožaduje k plnému uspokojení nemocný muž zvýšenou teplotu a výpary oxidu uhličitého, ale naopak vibrace spojené s puštěným vysavačem. Jemnější varianta této sexuální choroby je onanie s vakuovou pumpou.

Jak ukázaly klinické studie Pařížského institutu pro léčbu pohlavních deviací, v tomto případě, jak správě nedávno podotkl náš pan prezident, nepomáhátzv. sociální  inkluze postižených, protože ti jsou naopak společností běžných lidí motivování. Jak se sám náš čtenář /jmenuje se Martin a v případě, že byste jej chtěly kontaktovat, máme k dispozici ailovou adresu/, přiznává, společnost lidí ho v okamžiku soulože s vysavačem naopak těší a uspokojuje.

Doslova říká: Mám moc rád sex z vysavačem a líbí se mi, když se mi u toho někdo směje. Chodím na různé srazy, kde je hodně žen a předvádím jim to na živo. Moc se mi smějí a já se vždycky s vysavačem udělám a líbí se mi to. Před dvěma roky jsem byl na srazu v Karlových Varech prostřednictvím portálu Amatéři.cz i se svým ,,miláčkem“ vysavačem v akci. Na Amatérech.cz jsem to poprvé demonstroval před 5 lety na web kameře a měl jsem během 2 hodin 1260 diváků. Musel jsem vydržet ty dvě hodiny bez vystříknutí, protože čím víc lidí, tím kvalitnější byl orgasmus. Výsměch od žen mě inspiroval k další prasárně a musel jsem si koupit v Kauflandu chlazené kuře. To kuře jsem vybalil, opláchl a ošukal na Amatérech.cz. Holky z toho měly vánoce a já nejkrásnější a nejsilnější orgasmus v mém životě :-). Orgasmus byl o to větší, když jsem uviděl holky se zapnutými mobily pro natáčení, stříkal jsem jako divý. Wow to byla síla, daleko lepší než se skutečnou ženou.  S tím kuřetem jsem přestal vyvádět a znovu se vrátil k vysavači.“

Naštěstí máme pro Martina dobrou zprávu, na tuto úchylku existuje léčba. Jedná se o několikakrokovou terapii, kterou úspěšně praktikovala v řadě případů dr. Arnold Goldberg, profesor psychiatrie na Rush Medical College. Terapie sestává v prvním kroku medikamentní léčby antiandrogenem cyproteronacetátem, který je užívaný jako reverzibilní inhibice sexuality v těle napadeného muže. Antiandrogenní účinek je založen na kompetitivní inhibici všech androgenů na androgen citlivých cílových orgánů. Selektivní působení v hypotalamu pářícícho se pyjatce je rozhodujícím faktorem pro inhibici sexuality. Tato terapie se ukázala jako skutečné účinná a může výrazně pomoci v psychoterapii sexuálních deviací a zvráceností. Druhým krokem je pak úplná a naprostá izolace nemocného jedince.

Sdílet článek

3 comments

  1. Hm,další snůška trapných žvástů.Nic jiného se od takových nedá čekat.

  2. A co takhle zakázat vysavače? Mají tvar pyje a muži přece nepotřebují čistou podlahu…

Comments are closed.