Španělsko – země pro život

Temperamentní Španělsko v sobě skrývá nejen pohostinný národ, překrásné pláže, zajímavé památky a chuť vyhlášené španělské kuchyně, najdete zde rovněž mnoho kontrastů mezi tradicemi a moderními prvky. A co teprve když navštívíte hlavní město Madrid či tolik romantickou Barcelonu! Španělsko pro vás už nemusí být pouze dovolenkovou destinací – může to být rovnou místo pro život. Pokud do jižního státu jezdíte pravidelně, nebo zde chcete trávit maximum času, není lepší způsob, než investovat do nemovitostí právě ve Španělsku!

Španělsko jako domovská destinace

Nemusíte ani patřit do řad milovníků Španělska, ale stejně vás benefity této země přesvědčí, že investice do bydlení právě tady je jasnou volbou. V Evropě patří Španělsko mezi země s nejvíce NEJ – nejčistším ovzduším vhodným pro zmírnění dýchacích problémů, největším počtem slunečních dní v roce a nejkrásnějšími plážemi s bohatou nabídkou sportovního vyžití i restaurací, barů a všeho, co tolik obdivujete v katalozích cestovek jako lákadlo.

Rozhodnout se pro nemovitosti ve Španělsku bude jednoduché se správným partnerem, který má dlouholeté zkušenosti a perfektně se orientuje na španělském trhu realit. Nemusíte hned kupovat vilu, residenci nebo byt. V nabídce společnosti Mia Reality najdete také kompromis v podobě cenově výhodných pronájmů nemovitostí, které vám po několikadenním pobytu u moře nebo v oblíbeném městě zaručeně učarují. Svůj domov našly ve španělských městech již cizinci z Velké Británie, Holandska anebo Skandinávie a tento trend se dostává i k nám.

Relaxace i sport s vůní paelly

Výběr a nákup nemovitosti ve Španělsku vám umožní nejen pravidelné návštěvy a stabilní zázemí pro dovolenou, je také zaručenou jistotou pro trénování sportů a místem pro odpočinek a relaxaci. Španělsko disponuje mnoha vyhlášenými golfovými hřišti v okolí měst Alicante a Torrevieja, léčivé bahno najdete zase v laguně Mar Menor anebo se můžete podívat do Santa Pola na solná jezera, kde sídlí plameňáci.

Pomocí nízkonákladových leteckých společností lze do Španělska cestovat velice levně. Zároveň se jedná o destinaci s výbornou dostupností. Z Prahy se tam dostanete za necelé tři hodiny. Když k tomu připočtete široký výběr domů, vil a rezidencí za super ceny, budete mít o své budoucí investici jasno.

One comment

  1. Ahoj, omlouvám se, že ruším, rád bych se vás zeptal, protože vás mám za profíky ve vztazích. Já jsem si přečetl požadavky, které na muže máte a zjistil jsem, že docela splňuji. Tak jsem si řekl, že by bylo na čase založit rodinu a mít hromadu dětí. Začal jsem se proto více přátelit se ženami (práci a kariéru jsem spíše upozadil). Včera večer jsem byl u mé kamarádky, co se před měsícem rozešla a zůstala sama, plánuje se stěhovat do Maďarska kvůli uprchlíkům (jezdí často do Německa).. Já jsem se s ní večer koukal na film. Tak jsme seděli vedle sebe. Upřímně jsem čekal, že třeba něco bude, ale nečekal jsem, že takhle dopadnu. Nechce se mi to popisovat jako erotickou povídku, zkusím to jinak. Stalo se mi, že mě jako pohladila po noze (měl jsme sundané kalhoty, abych v nich neseděl na gauči), pak nějak jako že jsem se krutě celý roztřásl.. Pak mi začalo být hrozně horko, vůbec jsem nebyl schopný mluvit ani se hýbat (nějaká paralíza). Vím že mě povalila a mazlila mě. Jsem nebyl schopný vůbec ničeho. Už je to celý den, bolí mě celé ruce a horní strana stehen. Co mám za problém?
    Vím, že tady, údajně pobíhají muži jako ženy. Mohla by mi nějaká poradit, jak to řešit nebo na koho se obrátit? Moc děkuji Jirka

Comments are closed.