Ájurvédské zlato – mléko na hubnutí

zlaté mléko hubnutí

Na českém trhu naleznete řadu ájurvédských specialit, které vám pomohou cítit se dobře, skvěle vypadat a najít vlastní vnitřní harmonii. Tu oceníte zejména nyní, v uspěchané době, kdy denně bojujeme se stresem a nemáme čas věnovat dostatek času sami sobě. A možná i vy jste se rozhodli, že s příchodem nového roku odstartujete hubnutí. I s tím vám ájurvéda dokáže pomoci!

Bio směs plná superpotravin

Zlaté mléko je speciální směs představující dokonale vyváženou kombinaci účinných látek kurkumy, zázvoru, cejlonské skořice a také černého pepře, jenž se používá pro zesílení účinku hlavní složky kurkumy. Možná si říkáte, kdy nejlépe tento nápoj popíjet? Bude skvělou alternativou místo ranní kávy a určitě vám přinese mnoho zdravotních benefitů. Díky prémiovému složení v organické kvalitě je vhodný pro vegany i vegetariány. Příprava tohoto zlatého moku je přitom velmi jednoduchá. Zajímá vás, jaké je zlaté mléko recept? Jednoduše rozmíchejte kávovou lžičku směsi s 250 mililitry horkého mléka. Záleží pouze na vás, zda to bude mléko kravské, sójové nebo domácí z ořechů. Dobře rozpustný nápoj můžete přidat třeba do ranního smoothie nebo kaše, stejně tak skvěle ochutí palačinky či jakýkoliv pokrm.

zlaté mléko

Nakupujte online v nejvyšší kvalitě

Rozhodnete-li se investovat do svého zdraví, může vám kurkumová směs významně pomoci. Zlaté mléko hubnutí a detoxikace organismu je báječným prvním krokem, jak začít se změnou. Směs se štiplavým zázvorem a pepřem symbolizuje zdroj proteinů, antioxidantů a sodíku, magnézia či tolik potřebného vápníku. Všechny tyto složky mají příznivý vliv na lidský organismus a při pravidelném popíjení chutného moku zlatavé barvy vám dokonce pomůže snížit záněty i hladinu cukru v krvi. Zlaté mléko podporu funkci mozku, zlepšení paměti a stavu kostí nebo vaší osobní nálady. Nákupem z pohodlí domova získáte zlaté mléko s kurkumou v prémiové kvalitě. Poskytnete tak svému tělu prevenci srdečních onemocnění a v mnoha ohledech se hovoří též o zmírnění příznaků pálení žáhy.