Stravitelnost mléka a spermatu

„Pijte mléko, je zdravé“ Toto slýcháváme již od útlého dětství. Odborníci argumentují fakty, že je zdravé, že obsahuje spousta vápníku a bílkovin. Nikomu už však nevadí to, že tyto drahocenné látky člověk nedokáže vstřebat. Mléko je totiž primárně určeno pro telata a člověk se tak stává jediným savcem, který v dospělosti pije mateřské mléko. Na vině jsou zemědělci, nakoupili si krávy, ty jim začali produkovat mléko, tak proč se ho nezbavit? Stačí zfalšovat informace o jeho stravitelnosti a lidé ho koupí. To bychom pili i hnis kdyby nám řekli, že je zdravý?

Vždyť mléko je také jen vedlejším produktem těla každého savce. Nebo pili bychom i například myší mléko? Na České republice mi vadí ta strašná dezinformovanost a nejhorší je, že za vším jako vždy stojí muži. Stejně je tomu i u spermatu. Jistě jste již mnohokráte slyšeli nějaké muže, jak se vám snaží vnutit myšlenku, že spermie mají velice nízkou kalorickou hodnotu snažíc se tak zapůsobit na city dívek toužících po zbavení se určitého množství tuku. Není vyjímkou, že mnoho žen tomuto svodu také podlehne. Opět platí, že člověk je jediný savec konzumující sperma. A opět platí, že za vším stojí muž. Nutí nás ženy konzumovat zaručeně nízkokalorické sperma.

{loadposition article}

 

Ale podívejme se pravdě do očí, mužům nejde o naši štíhlou linii, jde jim jen o ukojení chlípné touhy. Věřte, že kdyby měli na břiše vřed plný slizu a bylo jim příjemné jeho vypuzování, tak vy přišli s povídačkou, že se jedná o elixír mládí jen abychom ten vřed stiskly rty a zapojily sací reflex. Ženy, vyzývám vás, přestaňte být lhostejné k tomu co vás muži neustále nutí dělat, výše uvedený článek je jen špičkou ledovce, takových skutečností je daleko více. Bděte nebo skončíte s vředem v puse.

Martina K, Lipník.

Hlasujte prosím v anketě.

Sdílet článek

296 comments

 1. Julčo, asi ti nemusim říkat že seš naprostá [size=x-large]KUR VA[/size]
  ,ALE STEJNĚ TI TO ŘEKNU TY STAREJ PE DOFILE PLEŠATEJ SMRDUTEJ CO SI HONÍŠ PŘED ŠKOLOU SVOJE SESCHLÝ PÉRO :woohoo:

 2. Ta ženská co napsala tady tento článek, tak by potřbovala pořádný črnošský penis do prdele aby se ji rožnulo v :woohoo: bedně.

 3. Ještě že sem si ten článek přečetl,velice mě obohatil…Včera mi ho přítelkyně mistrně vyhulila a vše poctivě spolkla.Zatím na ní nepozoruji žádné zdravotní komplikace takže si dáme repete. :kiss:

 4. lol, to jsem se pobavil. jsem rad, ze jsem na feministky.com nahodou narazil. sem zacnu chodit pravidelne.

 5. Prosím vás, co má vaše hloupá rada společného se špatnou stravitelností spermatu? Jste vůbec normální nebo jen mluvíte z cesty?

 6. Myslel jsem že ve zvláštní škole učej femky číst a psát hned 8. rok 😀

 7. [url]http://www.slunecnice.cz/sw/ip-changer-platinum/[/url]Můžete si to taky stáhnout, prakticky s tim můžu hlasovat každých 10 sekund. Ovšem jsem muž a říkají mi něco pojmy jako čest, ferplay a podobně, což vám asi ne B)

 8. [quote=marcela]Ty ses krava a ne my kdyz si davas do pusy ten ud a navic neucuknes [/quote]

  A ty jsi ovlivnitelná ***ka. Feministky si nevidí na š***ku nosu. Výhody ano, ústupky ne. Tak si žijte, jak chcete, ale samy.

 9. Všichni vědí že jste muž. Nejsme tak ***í, že nám musíte připomínat jak jste NERAD. :whistle:

 10. [quote=marcela]Ja ne a verim ze ostatni taky ne[/quote]

  Ja jo 👿

 11. Ty ses krava a ne my kdyz si davas do pusy ten ud a navic neucuknes

 12. [quote=Kirioroshi]Ženská má mít na hlavě šátek a okopávat řepu!
  Pak by je ty nesmysly o feminismu přešly![/quote]

  S tím nesouhlasím. Jak jsem tu už otravoval, žena a muž si zaslouží být na stejné úrovni oba, a dnes jsou. Ale feministyk nejsou ženy, jsou cosi podivného, pokřiveného, zdeformovaného.
  Jinak je o to obou, jak to těm dvěma konrétním lidem v jejich rodině vyhovuje. Samozřejmě to není vždy ideální, ale OBA mají být k sobě oporou, je jedno, jestli je žena v domácnosti, muž v domácnosti (ano, dnes není výjmečné, že žena pracuje a muž je na mateřšké, když je to pro ně výhodné, protože žena má větší plat.), nebo oba pracující. Vždy si prostě rozdělí úlohy atd. atd., prostě vzájemný respekt, dokázat se případně omluvit za něco atd. atd., ale to je snad normální. Taky mám pár špatných zkušeností s ženama, ale to není důvod, abych zanevřel na všechny ženy.

 13. Ženská má mít na hlavě šátek a okopávat řepu!
  Pak by je ty nesmysly o feminismu přešly!

 14. Škoda že som tento \“hlod\“ nenašiel už skôr. Pijem kravské aj kozie mlieko od malička a nebol som nikdy vážne chorý, nič som nemal zlomené (hoci padám dosť často) a nikdy som nemal nedostatok vápnika.
  Ste blbé, femky.

 15. [b]1.[/b] Clovek latky v mlece vstrebat definitivne dokaze.
  [b]2.[/b] [i]\’\’Na vině jsou zemědělci, nakoupili si *****, ty jim začali produkovat mléko, tak proč se ho nezbavit?\’\'[/i] – Pojd sem a zopakuj to. Cela moje rodina jsou zemedelci a je to tvrda prace. Ne, nebydlim na farme a nespim ve srackach. Ale tohle jsi posrala. My, zemedelci se ***** dreme a prodavame mleko [b]pod cenou[/b] (jestli vis neco o ekonomicke krizi poslednich let, vis, ze to dost rapidne zasahlo dobytek).
  [b]BTW., ja jsem na kravskem mlece vyrustal a furt jeste ziju. Jak bych mohl zit, kdyby moje telo vapnik a bilkoviny nemohlo stravit?[/b]

  [u]Vyliž si[/u]

 16. Já piju mléko protože mi chutná, na vitamíny se můžu vysrat …

 17. a že ženský pořád udelaj mi to do huby….a vubec jim to nevadi :woohoo: :woohoo:

 18. Laktáza je šikovný enzym z rodiny beta-galaktosidáz. Dokáže hydrolyzovat mléčný cukr, čili laktózu na jednoduché stravitelné cukry a je tak klíčovým enzymem při trávení mléka. Laktóza je přitom disacharid složený z molekul beta-D-galaktózy a beta-D-glukózy spojených glykosidickou vazbou. Na laktóze je založené mateřské mléko savců, jimž samice krmí své potomky. Obvykle představuje 2-8% rozpuštěných látek v mléce.

  Většina lidí na světě dokáže trávit laktózu jenom v ranném dětstvím a po dosažení 2. až 5. roku života o tuhle schopnost většina obyvatel planety přijde. Jejich gen pro enzym laktázu přestane fungovat. Během evoluce ale v některých lidských populacích došlo k potěšující změně, díky níž si mnozí lidé původem z Evropy, Blízkého Východu, Indie a také východoafričtí Masajové mohou vychutnávat mléko chovaných zvířat i v dospělosti. Jde o klasicky mendelovsky děděný dominantní znak.

  Mark Thomas z University College London se svými kolegy pomocí sekvencí DNA z evropských neolitických koster dokládá, že k evoluci trvanlivé laktázy došlo velice rychle. Zmíněné kostry datované do období 5840 až 5000 před počátkem letopočtu totiž prozrazují, že jejich majitelé, nejrannější organizovaní zemědělci z různých míst severní, střední a jižní Evropy, mléko trávit nedokázali. Dnes ale v Evropě umí trávit mléko i v dospělosti většina obyvatel, proto muselo být šíření této genetické vlohy opravdu dramaticky rychlé. Podle autorů studie jde vlastně o nejdůležitější vlastnost, kterou evoluce vytvořila v rámci Evropy.

  Pokud se pokouší pít čerstvé mléko někdo, komu nefunguje laktáza, dopadne hodně špatně. Oteče, bude ho bolet břicho a dostane průjem. Čas od času se to někomu přihodí, doktoři pak diagnostikují nesnášenlivost laktózy. V budoucnu by to jistě šlo léčit genovou manipulací, zatím se dotyčný dozví, že buď může vyškrtnout mléko ze svého jídelníčku a experimentovat s mléky rostlinného původu nebo že může užívat laktózu v pilulkách. Pokud otěhotní žena nesnášející laktózu, má 44% šanci, že během těhotenství začne laktózu trávit.

  Zatím ještě není úplně jasné, proč bylo pro první zemědělce tak velice výhodné pít mléko a nikoliv jenom vodu, jistou představu už o tom ale máme. Šlo o spolehlivý zdroj tekutin, mléko má dobrou výživnou hodnotu a pití mléka je narozdíl od běžně dostupné vody bezpečné, pokud jde o parazity.

  Výsledky naznačují, že první evropští zemědělci jako dospělí čerstvé mléko pít nemohli. Pokud v té době již existovali lidé schopní mléko pít po celý život, museli být velmi vzácní. Tak rychlé rozšíření této vlastnosti podle autorů nevypovídá o ničem jiném, než o výjimečně silném přírodním výběru, který ji dokázal tak rychle a účinně prosadit. Dříve se uvažovalo o tom, že náhodný vznik odolnosti vůči mléku předcházel zemědělství a že vlastně umožnil chov dobytka. Podle všeho to tak nebylo, lidé chovali dobytek daleko dřív, než mohli běžné pít jeho mléko. Schopnost trávit laktózu i v dospělosti pak vznikla nejspíš v důsledku dlouhodobého vystavení zemědělských společností mléku.

  Je zřejmé, že vznik schopnosti trávit mléko i v dospělosti nebyl nijak extrémně složitý. Laktáza v lidském genomu už pochopitelně byla, stačilo jen zrušit její časové omezení. Bylo by hezké si při příštím nákupu v hypermarketu uvědomit, že si na veškerých mléčných výrobcích můžeme pochutnat jen a pouze díky této šikovné nedávné změně naší genetické výbavy.

 19. Pokud má někdo pochybnosti o stravitelnosti mléka, doporučuji **********.osel.cz/index.php?clanek=2505

 20. [quote=NeeChee]Mléko člověk netráví, ale bilkoviny v žaludku rozkládá pepsin a amyláza 🙂 trošičku biologie, a normální člověk pochopí že je to na *MOZEK* :cheer: :cheer: :cheer: [/quote][quote=NeeChee]Mléko člověk netráví, ale bilkoviny v žaludku rozkládá pepsin a amyláza 🙂 trošičku biologie, a normální člověk pochopí že je to na *MOZEK* :cheer: :cheer: :cheer: [/quote]
  Když už mluvíš o biologii, tak amylasy štěpí oligosacharidy. bílkoviny se štěpí pepsinem, trypsinem a dalšími proteasamy.
  Jediné, co špatně trávíme je laktosa (disacharid). Po přerušení kojení prudce klesne koncentrace laktasy…

 21. [color=blue][/color][size=small][/size][size=medium][/size]tak podívej se, možná (když už těm kecům co tu píšeš věříš)by ses měla zamyslet nad tím že kdyby tvoje jistě milá máma párkrát nespolkla tvýmu otci sperma, že by si aspolu nenaplánovali že jí to pustí někam odkud si se za 9 měsíců vyhrabala ty. tak trochu mysli….je to naprosto přirozený. a co se týká stravitelnosti mléka..to je mi fuk

 22. Mléko člověk netráví, ale bilkoviny v žaludku rozkládá pepsin a amyláza 🙂 trošičku biologie, a normální člověk pochopí že je to na *MOZEK* :cheer: :cheer: :cheer:

 23. Menstruovat = házet dětičky do hajzlu. :whistle:

  To je ale super!!!

 24. Mléko možná nestrávíme ( dost pochybuji ), ale jak se potom může sperma srovnávat s mlékem ? Mléko obsahuje dostatek živin na to, aby člověk přežil jen a pouze z této Vám tak ohavné tekutiny. Je to o tom, že mlého tělo vstřevá ( čistou logikou, jak by jinak přežívali naši potomci, kdyby to nestrávili ? ) a pak k čemu slouží mléko ? Podle mě na uživení mláďata / dítěte a ne na jiné věci. To samé sparma ( a i ten hnis, co uvádíš ). Sperma je – jak asi všichni víme – na přenos genetické informace a ne ke konzumaci. Hnis je zase shluk bílých krvinek ( ať mrtvých a nebo živých ), které čisou náhodou zaručují ochranu před … No, snad víte.

  —> Mléko bylo určeno pro konzumaci. Apeluji na váš rozum, co budete dělat se spermatem. ( mimoto jakou ma kalorickou hodnotu sperma ? To víš, když se tu snažíš poučovat ? )

 25. Za umění stravitelnosti krvského mléka může mutace v genomu.Takže většina lidí kravské mléko vstřebávat dokáže dokonce (je i zdravé).Nevím jak to máte se spermatem evidentně si ho odpíráte -je to tak trochu poznat na zaujatých postojích…zcela vás chápu DOBRÉHO POMÁLU 😆

 26. v tele-žalúdku detí-tých, čo sajú mlieko sa nachádza chymozín-čo je žalúdočná šťava,ktorá slúži na zrážanie mlieka,aby sa dostalo do tuhého kupenstva,aby ho telo tak rýchlo nespotrebovalo, takže…žena,ktorá písala, tento ,,zmysluplný\“ článok, sa zase veľmi ,,vyzná\“ abo je maximálne hlúpa a svoje primitívne názory potrebuje ukazovať verejnosti, čo je v 21.storočí dosť úbohé!

 27. to, co tady čtu je jak z lesbického klubu. Je mi z takových upindaných babochlapů smutno, moje partnerka kouří, já stříkám na tvář i do pusy a pak se líbáme. Tělesné tekutiny jsou fajn a tak stejně i její a neohrnuji nos. Ve vaginálních sekretech je mnohem více bakterií, dle výzkumu. Tak nechte radosti normálním lidem, nakupte si svíčky a uvědomte si, že milování člověka, kterého milujete CELÉHO je najkrásnější věc. Zdar a brzský konec vaším \“sterilizačním\“ stránkám:-)

 28. neasi,taky snad nejsou tak pitomý, aby si mysleli že tím, že neco snědí, nebo vypijí ať už to má kalorií kolik chce se dá zhubnout…zákon o zachování hmoty vámasi nic neříká co…přece 1+1=2 ne 1+0=-1 tak to aspon z clanku chapu…při hubnutí de proste o to NAHRADIT vysokokalorické jídlo tím nízkokalorickým(klidně i tou mrdkou :woohoo: ). nemůžete čekat štíhlou linii když k těm třem jitrnicím denně přidáte jogurt s 0%tuku…jitrnice tam pořád sou 😉 [b]autorko, zamyslete se nad tím[/b] :kiss:

 29. Sací reflex mají jen novorozenci a kojenci – tento reflex následně vyhasíná a nahrazuje jej vědommá činnost.

 30. Takhle se tady nechovej chlapecku, takovej ton tady trpet nebudeme.

 31. ZAMYSLI SE NAD SEBOU TY NÁNO!!TY JSI Z JINÝ ZEMĚ FAKT. CO TO TU PÍŠEŠ ZA KRAVINY, PŘEMEJŠLÍŠ VŮBEC?CHÁOEŠ, ŽE TVÍ RODIČE TAKY ŠUKALI, ABY SES MOHLA NARODIT???

 32. [quote=pidzej]se mi z toho článku udelal vřed na břiše 😀 [/quote]
  tak ja ti ho budu tisknout rty a zapojim sacé reflex:D co ty na to:D

 33. Děvčata snad nejsou natolik hloupá aby \“pili\“ (ono se toho na pití moc není a hlavně je to slizký) sperma, jen proto, aby zhubly.. ..to možná kdysi dávno říkal někdo autorce článku a pak žadonila o trochu spermatu od každého muže, co potkala, jen proto aby zhubla:D
  Ano, jsme jediným druhej, který pije mléko po celý život. Pro člověka, který naposledy pil mléko od matky na rozbřesko života, bývá mléko špatně snesitelné. To proto, že pro strávení všech těch bílkovin a tuků nemá potřebné enzymy. Když před X lety do Afriky přivezly hektolitry mléka pro strádaící domorodce, stovky – možná tisíce – jich zemřely. Nebyli na mléko zvyklí..
  Feminisky, pro dnešek na shledanou!

 34. [quote=ThinkingMan]Aha… ja som na obrázku videl Vás a tiež mi stačí…[/quote]
  LOL

 35. Nevim, kam clanek miri, ale me sperma chutna a jist ho budu, kdy se mi zachce, nezdrave neni, tak co. Jim ho proto, ze chci, a ne proto, ze me do toho nekdo nuti…moc mozku autorka asi nema (chybi ji vitaminy 😉 )

 36. A proč v jednom článku propagujete, že ženské bradavky jsou určeny k tomu aby z nich děti pily. A teď jsem opravdu zmatená je mlíko jedovaté nebo ne? Vždyť jsme odlišné od mužů,protože máme bradvky s mlékem.

 37. vdaka tomu ,,hnusu\“ a ,,slizu\“ chodi po svete niekto tak obmedzeny ako ste vy pani autorka,skoda ze vasa mama nemala rovnake stupidne nazory ako mate vy,nemala si nechat vstrieknut ten hnis do vaginy,ale takto sa mozeme na vas aspon smiat :woohoo:

 38. Jen podotknu, že mléko je testované a rozebrané do podrobna takže bych spíše věřila, že mléko je zdravější než sperma. Je pravda muži říkají, že spermie jsou nízkokalorické, ale pravda to není. Muž, který se bude stravovat tučnými jídly bude mít rozhodně kaloričtější semeno na to vezmu jed

 39. hele tebe az nekdy obtahne nejakej frajer, tak se dáš ke stastnym jimovi a budes psat o tom kde kdo koho zmrdal. to ze s tebou neikdo nevydrzi a nikdo te nechce neznamena ze to tak ma kazdej 👿 takze se prober z ty diskoteky kterou tady hrajes a di si za***** dost by ti ti pomohlo

 40. [quote=wicked]Pocujte, ja teda normalne nepolykam, ale po precitani tohto clanku by som sa snad aj nechala ukecat.
  By ma hodne zaujimalo, ci existuje aj muzska obdoba takychto slahnutych …tvorov.[/quote]

  Jo existuje, a maj dokonce organizaci – menuje se to Poslanecká sněmova ČR

 41. Jo jinak lízání kundičky je nejlepší věc na světě, kam se hrabe obyč sex…

  Pavel 19 let, Praha :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 42. Kam se s.e.r.o.u cigára… dejte si před každej článek varování že může způsobit nekontrolovatelné záchvaty smíchu, křeče do břišních sválu, bolesti hlavy a rušení okolí hlasitým smíchem

 43. Ale když vám chlapi lížou kundy to se vám líbí co? mě teda určitě, já tak nejradši dosáhnu vyvrcholení a přítel mi rozhodně neříkal, že ze mně teče hnis ale rád si na mojí šťávě pochutná… 😛
  tydle články fakt píše nějaká hnusná frigida :X

 44. kurna ja sa bavim ako svina:) co clanok to perla… sa divim ze tak jeb.uty ludia ako zeny co sem pisu clanky vobec mozu normalne chodit po tejto zemi 😀 IQ tak zhruba na hranici cuvajucej vcielky… ale neprestavajte… normalny ludia sa aspon zabavia:) aj ja vam robim reklamu aby ste mali co najviac navstev:)
  vsetci moji priatelia a znami uz vedia kam sa ist zabavit:D s pozdravom SWAGOR

 45. Tady máte názornou ukázku, že nás muže vy ženské tyranizujete sotva se narodíme. Dal bych zavřít všechny čerstvé maminky za to, že rvou do svých miminek škodlivé mléko!

  Ostatně – je to od vás pěkně podlé. Cpete nás mateřským mlékem, my jsme pak chytřejší a silnější než vy, a po několika letech nás osočujete právě z těchto vlastností. Typicky ženská taktika.

  TAK NÁS SAKRA OD NAROZENÍ NAPÁJEJTE RUMEM, a pak si můžete vládnout světu jak chcete!

 46. Já jsem se pořád snažíl mámě vysvětlit, ať mi dá místo mateřského mléka panáka rumu, ale ona furt \“Jé, malinkej zase křičí, určitě má hlad!\“. No a šup, už mi rve kozu do chřtánu 🙁

 47. to není ani tak dlouhou tradicí zemědělství, ale v Africe mají teplejší podnebí, více jim tam svítí slunce a lidé proto více vstřebávájí UV záření, které se při styku s pokožkou mění na vitamín D. A vitamín D pomáhá vstřebávat vápník. Tím pádem v Africe mléko tolik nepotřebují a laktozová intolerance u nich propuká daleko dříve a častěji než v severských státech 🙂

 48. 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

 49. tak tahle stránka mě faaaaakt dostává… vzpamatujte se!

 50. škodlive je pro tady pro tyto ženy protože je oid můžu …boužel

 51. ježiš tak to nepij káčo plbá…prý to by jsme pily i hnis kdyby nam řekli že je zdravy ty si asi fakt jebla

 52. 😉 mlíko mi zachránilo klouby v kolenách protože sem měl nedostatek vápníku, tak co to tu mele, jedinej kdo je tu dezinformovany ste vy. Pálit takovy *****

 53. 😀 haha tohle napsala nějaká obézní a zakomplexovvaná, která závidí normálnim ženskejm, že maj fajn partnery a rády a dobrovolně jim to udělaj pusou…:-D Možná, kdyby autor začal alespon konzumovat mléčné výrobky, nebude mít problémy s nadváhou… LOL! 😀 😀 😀 :woohoo: :woohoo: :whistle: :whistle:

 54. Pocujte, ja teda normalne nepolykam, ale po precitani tohto clanku by som sa snad aj nechala ukecat.
  By ma hodne zaujimalo, ci existuje aj muzska obdoba takychto slahnutych …tvorov.

 55. Hele, sice mě pořád nedochází v čem je sperma škodlivé, ale ok.. všechny články co zde jsou jsou jen výkřiky do prázdna nějakých zoufalkiň, stejně ******ní je i tento článek, pokud žena není kráva (jako vy) tak to sperma nepije (nejí chcete-li). A jaká dezinformovanost? :woohoo: Jediný kdo je tu dezinformovaný jste vy :X

 56. [quote=Orlan]Jste padlá na hlavu. Co jiného vám na to můžu říct.[/quote]
  Proč jsou práce na které opravdu žena nemá a je ráda pomůže li jí muž. Navíc nevidím jediný důvod čím jsou dle vás ženy lepší než muži znáte li jej napište mi ho. Rád se poučím.

 57. Když nevěříte těm hrozně dezinformacím mužských vědců, prozkoumejte sami kolik má průměrně ejakulát kalorií a z jakých látek se skládá.
  Ejakulát neni žádnej hnis, stejně tak jako tekutina, kterou vylučují ženské Bartholiniho žlázy.
  Je to jako tvrdit, že líbání je hnus, kvůli slinám. Nesmysl.

 58. Slecno ci pani (podle tohodle stupidniho clanku bych spise rekla slecinko), vy opravdu nejste normalni. Tohle neni feminismus. Co jste chtela rict timhle clankem? Za to muzou muzi, ze se uz od pradavna pije mleko, jelikoz je zdrave a obsahuje zdravi prospesne latky? Co jineho by jste chtela davat pit malym detem, aby meli zdrave zuby a kosti? Nejake vase anti-mleko, ktere po nejake dobe bude zkouset vynalezt? Zpmatujte se konecne!! :angry: Jak si myslite, ze by jste vypadala vy, kdyby vam vase matka nedavala mleko, kdyz jste byla mala? A k tomu spermatu. Myslim, ze vam muze byt uplne jedno, co zena polyka. Pokud ji to nevadi, ci pokud ji to dokonce chutna, tak to neni vas problem!! Jenom pouze, ze sperma produkuje pouze muz, tak to odsuzujete? Taky se vam libi, kdyz vam muz dela oral, neni to tak? Tak co timhle zase naznacujete? Tenhle vyrok bych nikdy nevypustila z pusy. Opravdu si delate trapas a ponizujete se tady. Bezte radeji manzelovi uvarit veceri, namasirovat mu nohy a nepremyslejte o takovych kravinach!! :S

 59. myslim, ze by si to mela rict jednoduseji, aktivni clenky(feminstky), by to nemuseli chapat

 60. No ježiši :silly: Tak to snad nemůžete myslet vážně!!! To samé přece můžou říct muži že je nutíme provozovat nám orální sex… To snad záleží na každým ne ❗ ❓ A snad jsme už natolik vyspělí že víme co má jaký vliv na štíhlou linii! No páni tady je to samá perla.. už ani pomalu nemůžu číst dál jak mě bolí břicho od smíchu!! 😀

 61. no vies… mysie mlieko sa nepije preto, pretoze je ho tazke zohnat… aby sa vyprodukovalo mlieko do jedneho pohara, tak by trebalo podojit minimalne 30 mysi, a potom velkovyroba… miliardy a miliardy mysi, pre jedno male mestecko… na druhu stranu… zbavilo by to mesta hlodavcov 😉

 62. Tak fajn, když nevezmu v potaz ty naprostý kraviny a ničím nepodložená rádoby fakta, kterých je internet plný, tak alespoň pište česky. Vystupujete jako společnost sdružující feministky ČR, (i když jakákoliv žena by považovala jakoukoliv spojistost s touto pochybnou stránkou spíš za degradaci) tak se probůh snažte psát aspoň spisovně a trochu na úrovni, protože takto to vypadá, že máte tak maximálně základní vzdělání. (I když Vaše názory a vědomosti by tomu odpovídaly.) A jen tak mimochodem, někde Vás potkat naživo a vést třeba diskuzi, asi bych si na Vás pěkně smlsla, taková debilita se totiž jen tak nevidí. A pak nás chlapi maj brát vážně… Právě kvůli takovým nickám nás nikdy vážně brát nebudou!

 63. Hahááááááá další perla !! :woohoo: 😀 tohle snad není možné kam až lidská blbost dosáhne…
  organismus evropanů [u]je
  [/u]díky dlouhé tradici zemědělství přizpůsoben příjmu mléka, narozdíl třeba od afričanů.
  no a zbytek toho článku jsou prostě další ničím nepodložené žvásty…

 64. Jsem vzdělaný člověk:). A snědla byste svou placentu? Víte všichni savci po porodu sní svou placentu, kromě člověka.

  A nikdy jsem nenutil svou dívku po,lykat mé sperma, hold jí bavilo provozovat blow job:). měla s toho pomalu větší potěšení jako já.

 65. :0 co to je za strevo toto?

  Editovano pro poruseni pravidla 2. Pavlina Zapletalkova

 66. Vychovaní lidé vydí na druhých především to dobré, ne jejich chyby.

 67. Aspon nekdo se umi podepsat. Je videt, ze se jeste najdou vychovany lidi

 68. Pokud kasein zabraňuje vstřebávání vápníku z mléka v takové míře jakou popisuješ. Zajímalo by mne k čemu tam ten vápník podle tebe vlastně je ?

  Čím více mlíka vypiješ tím méně se vstřebá vápníku ? Blbost.
  Čím více mlíka vypiješ tím více vápníku ale stejné množství kaseinu se dostane do žaludku. Kde zabraňuje poměrově stejnému množství vápníku vstřebat se. Ale vždy se nějaká část vstřeba….

  A co si tak mlíko převařit co ? Ten škraloup na mlíce je kasein. Převaříš a škraloup odstraníš a je to.

 69. Lečbu ? Čeho ?

  Jak vidím inteligenci tvého příspěvku napadá mě jenda věc ? Pracuješ vůbec ? Pokud se považuješ za daňového poplatníka….

 70. Přístě napiš: cituji nebo quote. Nejde oznat že jsi tu první větu nenapsal/a.

 71. Tak jo. Budem děti krmit benzinem jo ?

  A vajíčka taky nejsou na jídlo co ? Přitom je principiélně můžeš k mlíku přirovnat.

  Ach jo. Jak můžou tak tupí lidi existovat.

 72. Ha ha ! Dokonce i adminovi system cenzuroval slovo p*o*d*v*o*d. :woohoo:

 73. miluju feministiky.cz…vzdycky se tu skvele pobavim 😀

 74. :woohoo: :woohoo: :woohoo:
  Pavlíno ty bys měla sprema žrát po litrech aby se ti vtej feministickej palici rosvítilo…

 75. clovek je jediny savec ktory pise taketo clanky na web :cheer:

 76. Feminismus nikdy neměl za cíl zrovnoprávnit ženy. To by se jinak nazýval Zrovnoprávnění. Mimochodem, většina směrů je extrémních, nový směr vzniká jako reakce na jiný směr, který už v extrému je nebo brzy bude (což je důvod pro vznik toho nového).
  A není dobré používat obraty jako \“nepoužitelné pro život\“, když nikdo neví, jaký ten život dotyčný bude mít.

 77. Právě v té podstatě se mýlí. Mléko obsahuje vápník a bílkoviny – oboje stravitelné. To, co je v mléce nestravitelné není pro tělo potřebné, případně nenahraditelné jiným jídlem. Prvky co tu uvádíte jsou také stravitelné. Jak jinak bychom mohli růst a mít více červených krvinek, kdybychom nepřímali železo, nutné k jejich stavbě? Nehledě na to, že se někdy staré železo z odumřelých buněk nedostane do nových. Prvek se bez zásahu do jeho jádra nezmění v jiný.

 78. Mimochodem, ještě by mě zajímalo, jestli správce/správkyně tohoto webu ví, co je to UBBKód, a v kolika případech jeho/její anti-SPAM ochrana pomohla od spamu.
  Dle mého názoru je zcela zbytečné používat takovou \“ochranu\“, když číslice i písmena jsou stejnobarevné, od pozadí velice dobře rozeznatelné a neliší se ve velikosti ani v rotaci nebo posunu. Napsat robota, který by tuto pseudoochranu obešel by mi, hádám, nezabralo víc než psaní předchozího komentáře. Ale všichni přispěvatelé, soudě podle množství a rozsáhlosti komentářů, již nad opisováním strávili několikanásobně více času.

 79. O historii pití mléka toho moc nevím, nicméně i já jsem stejného mínění. Ale vysvětlete mi, prosím, jak je možné získat gen umožňující strávit mléko?! Všichni savci mají nukleovou kyselinu stejnou – liší se jen v opravdu malých detailech, ale hlavní rysy jsou shodné. Lidé oproti kravám nejsou z jiných materiálů a proto je neřídí ani jiné látky. Rozdíl v kravském a lidském mléku je v koncetracích a poměrech látek nikoliv v látkách samotných. Jak žaludek roste, ztrácí schopnost štěpit některé složky mléka, je to proto, že látky na jejich štěpení jsou vytlačovány nebo zřeďovány jinými látkami, které se při narození teprve vyvíjejí a jsou nutné k pozdějšímu štěpení jiných potravin (z tohoto důvodu vlastně musíme pít mléko, jde o to, že trávicí soustava ještě není zcela připravená pro běžný příjem).
  Někteří lidé mají větší svaly, někteří mají ostřejší zrak nabo sluch, někteří mají více látek štěpících složky mléka. Proto některým nedělá problém mléko strávit a některým dělá.
  Teď zpět k otázce: neznám způsob, kterým by bylo možné změnit gen pouhým vstřebáváním potravin. Znáte-li ho Vy, prosím, podělte se s ním se mnou.
  Pokud někdo vypije jed, který naruší stavbu buňky, buňka bude prostě nahrazena jinou. Pokud by se buňka opravila, rozhodně by nezměnila svůj kód. Pokud by náhodou došlo ke změně kódu, nedošlo by ke změně kódu ve všech buňkách, a rozhodně ne v těch pohlavních. Jinými slovy, změna by byla místní, ne celková.

  No a teď k článku. Příjem potravin chudých na zásoby energie (nízkokalorické potraviny) jsou potraviny chudé na cukry a tuky (bílkoviny se většinou použijí na stavbu orgánů, obzvláště svalstva). Není to žádný odstraňovač tuků! Pokud člověk přijme víc energie než dokáže spálit, tělo ji uchová – podobně jako s bílkovinami – uchováním vyrovává množství energie v oběhu, aby ji bylo akorát. Když člověk často přijímá větší množství energie než je potřeba, tělo ji musí často uchovávat a nemá možnost spotřebovat tu dříve uchovanou. Pokud bude člověk přijímat menší množství energie, bude se k ní přidávat ta z dřívějších zásob, dokud nějaká bude.
  Faktem je, že žaludek tvoří určité množství kyselin a je tedy trochu problém, když nemá co štěpit. Kyselina rozpustí hlen a začne narušovat stěny žaludku, což se zaregistruje jako bolest. Je tedy důležité, aby se přijímalo stejné množství jako je zvykem. Chce-li člověk zhubnout, musí zvýšit energetickou potřebu těla a/nebo přijímat méně energie ve stejném množství (což jsou ony nízkokalorické potraviny). Příjem spermatu (průměrný) je z celkového množství příjmu tak malý, že výsledek zaznamenatelně neovlivní ani kdyby byl místo spermatu rybí tuk, z tohoto hlediska tedy nemá vůbec smysl polemizovat nad jeho bohatostí či chudostí.
  Také jsem toho názoru, že polykání je z důvodu zachování čistoty prostředí.

 80. Plácáš nesmysly a nedává ti to smysl… Je nutná rovnice – sním něco nízkokalorického a posléze z toho zhubnu, to snad nemůže dávat smysl nikomu, ať se hlásí k čemukoliv.
  Já vás, feministky, v životě nepochopím, celé to vzniklo tak nevině a šlo prvotně pouze o myšlenku celkového zrovnoprávnění a prosazení, ale zavádíte to již do absolutních extrémů. Jste pro život naprosto nepoužitelné, zahloubané jen do toho, co byste zase jednou mohly zkritizovat a naočkovat jiné naivní ženy s inteligencí houpacího koně. Jediné, co vám lze uznat za téměř dokonalé je manipulace druhými a gramatika. Má-li tahle stránka pouze zaměření na humor a zábavu, kdy se banda žen nebo mužů vydávajících se za ženy sešla u tupláku plnotučného kravského mléka a rozhodla se bavit lidi, poté smekám! S přáním krásného dne…

 81. Tak tato dívka musí brát kokain,
  ale jinak může být i fajn
  a třeba zrovna z lednice
  nalila si mléka tři plné sklenice
  a pak spolkla nizkotučné kalorie
  měla to přece schválené od Jůlie. 👿

 82. V prípade, že bude niekto vedieť, kto písal tento článok. Som ochotný poskytnúť bezplatnú psychiatrickú pomoc.

 83. Pridavam sa. Najskor som si myslela, ze ide o vtip. Niektore veci co su tu popisane su chore.

 84. Teraz uz neviem ci je tato cela stranka len jeden veeelky joke ze? taketo *****iny som uz pokope dobre dlho nevidel

 85. s tym mliekom mas pravdu, dneska je hodne hodne upravene. Prave mlieko priamo od ***** (prevarene samozrejme), chuti uplne ale uplne inak a sa stavim ze 90% ludom, co piju kupovane mlieko a chuti im, by to \“original\“ mlieko nechutilo…

 86. [quote=PavlinaZapletalkova]nesýčkuj[/quote]

  Se nedivím že je feministka. Takové zrůdě nic jiného nezbejvá. 😛

 87. to čo? ženy nehutajú geňo aby sa najedli nízkotučného jedla ale aby sa nezašpinil od toho koberec, prípadne aby sa nemusela minuť vreckovka na utretie zmočeného kára… si zabila

 88. Ak mliecne vyrobky tak radsej jogurt, tvaroh syry a podobne. A ked tak mlieko tak prevarene. Inak dnesne mlieka su len vyumyvana konva…Na kravske mlieko moze vzniknut alergia(na laktozu), zdravsie je kozie. A ktomu vapniku: mak ho obsahuje 12x viac tak neviem co tu melete.A inak k tym spermiam-to bolo totalne offtopic, tento portal si davam do zaloziek ale teraz neviem ci mam nad nim plakat alebo smiat sa. 🙂

 89. Editovano pro poruseni pravidla 2. Pavlinka Zapletalkova

 90. Editovano pro poruseni pravidla 2. Pavlinka Zapletalkova

 91. 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿

 92. zajímavé, slovo ž.a.l.o.b.a bylo nevím proč vyhvězdičkované 😀 😀 😀 Asi nejsem první koho to napadlo B)

 93. Ufffff, málem mi praskla bránice. Uvažuju o *****ě na autora článku, nejspíš mě chtěl zabít tím, že by mi praskla bránice od pětiminutového smíchu. A těď vážně. Mlíko piju a hlavně plnotučné (neznám moc kravek co by měli cecík na polotučné, či odstředěné – bílkovin je prostě třeba), jelikož jsem muž, tak sperma nekonzumuji, ale jestli někomu chutná, tak ať si dá i za mne. A co víc, nakonec i sperma jsou jen bílkoviny. Lidské tělo je schopné strávit téměř jakoukoliv bílkovinu. Takže nevim o co tady go :silly:

 94. Polykám jak mlíko tak spermíky a nevadí mi to. Dělám to, protože chci, ne proto že by mě někdo nutil…krá krá krááávy 🙂

 95. co proti ni vsichni mate 🙁 , vzdyt ma pravdu

  DPC KDO MA TAKOVYHLE NAZOR TAK SE JDETE OBESIT…… nechapu jak muze bejt nekdo takhle blbej OMG ! :woohoo:

 96. No to mlieko – v podstate mas pravdu, ale nasi predkovia asi vedeli preco ho piju – prave pre zdroj bielkovin, tukov a vapniku. Taky vapnik je velmi dolezity v stavbe kosti, dalsie veci potrebujeme na energiu a zivocisne bielkoviny mimo ineho aj na rozvoj mozgu – ty si evidentne toho mlieka moc nepila :-). Co sa tyka vstrebavania – tak napriklad ani taky selen, zelezo, stroncium, a mnohe dalsie latky su nestravitelne, ale telo ich potrebujem nutne k existencii, prebytocne mnozstva sa vacinou vylucuju, horsi pripad je ked sa tieto latky ukladaju – ale to su vacsinou tie skodlive (olovo, ortut), ktore telo nepotrebuje.
  Co sa tyka toho spermatu – tak sa ta spytam, podla mna nemas sexualneho partnera, ale mas oralny sex? priamo sa spytam, lize ti niekto? Vagina ma tak isto nejake exkrety a tiez nechutia vzdy lahodne, ale je to vec postoja…mozno sa raz stretnes aj ty s niekym, povies mu ze chces oralny sex a on(a) ti povie ze fuj, taky humus, ved tadial curas, smrdi to, ble…. 🙂

 97. ty jo a až ted si uvědomuju, jak neskutečný mám štěstí, protože mě ani jeden z mých chlapů :whistle: nikdy nenutil ani pít mlíko, ani cucat jeho sperma.

 98. Chtěla bych upozornit osoby, které tyto stránky považují za své, že hodnocení kde je zvednutý palec znamená ok a palec dolů ( pro méně chápavé červený) znamená NESOUHLAS, proto by se nad některými výroky ohodnocenými pouze červenými palci měly zamyslet…Jinak tady akorát potíráte lidskou přirozenost a potřeby a to stylem silně zavánějícím diktátorstvím.Raději byste se měly scházet jen komorně někde ve sklepě.Ale sranda to je, teda pro nás normální…

 99. za predpokladu ze by boly bielkoviny nestravitelne tak by ste mila pani nebola schopna pohnut ktoroukolvek castou tela a nepisala by ste sem taketo kraviny. Nemala by ste totizto ziadne svalstvo a namiesto kostí by ste mala prach. Vecsina zien ktore muzovi ,jednoducho povedane, vyfajcia to nerobi pre nizkokaloricku hodnotu spermatu.
  1. Vyhladajte si vo vykladovom slovniku prosim vas dve slova: SEX a LÁSKA.
  2. Skuste oboje aspon raz.
  3. Prehodnotte svoj prispevok
  4. Nepachajte samovrazdu, staci ked zacnete uvazovat logicky a zaradite sa medzi ostatnych normalnych ludi.

 100. Milá autorko článku,
  uvažovala jste v poslední době o tom, že byste se vrátila do reality a postavila nohama na zem? Tento článek je od reality tak daleko, až se jeden rozesměje. Krom toho jste ženy degradovala na tupé stádo \“požíračů spermatu\“ a chlapy povýšila do úrovně všemocných vládců, kteří ženu přesvědčí o všem. Takže pokud já budu onen \“božský chlap\“, tak vy sežerte vlastní *****, neboť je zdravé a zhubnete 3 kila. A dejte sem video.

  Přeji hezký den.

 101. já mám jen takovou malou připomínku pro úžasnou osobu,která píše aktuality na vaše stránky,jelikož ve vašem novoročním přání máte velkou hrubou chybu a to ve slově členky. Vaše věta zní: všem členkyním přejeme….. copak nevíte,že je to členka nez členky jako žena bez ženy nikolv členkyně bez členkyně jako ženině bez ženině… to přece nedává smysl. Zrovna slkoňování podle tak hezkého feministického vzoru \“žena\“ a vy to ani neumíte podle něj sklonit a to si říkáte feministky!

 102. [quote=Jana]Ta píše takový sračky!!! Slečno, ty jsi asi nestudovala fyziologii, takže o trávení bílkovin víte úplný *****… Mléko stravitelný je, proto žaludeční šťáva obsahuje enzym pepsin, který slouží právě k trávení bílkovinm k trávení tuků, které jsou také v mléku slouží žaludeční a střevní lipáza. Vápník se z mléka do těla dostane je to jeden z nejdůležitějších makroprvků v těle, 90% je obsaženo v kostech, zbytek ve svalech a dalších tkáních… Fakt je, že s rostoucím věkem už není využití vápníku v potravinách tak velké jako v nižším věku, ale pořád je to důležitý… To by mě zajímalo, kde jinde chcete hledat tak kvalitní zdroj vápníku… A co mele o stravitelnosti spermatu?! Co to s tím má společnýho?[/quote]

  Fandim vam slecno konecne se tu obevila nejaka chytra zena

 103. stále se přesědčuji o tom, že je tento web pouze sranda a že to snad ani nemůžou autorky (možná že i autoři) myslet vážně popř., že to píše chlap a to by to snad i bylo vtipný.
  každopádně by mě zajímalo, co by bez zdejší \“feministky\“ dělaly, ale předpokládám že nic, páč bez vápníku by se rozpadly již ve fázi blastuly, bez vápníku by nebyla svalová kontrakce, vápník prostě slouží jako posel signálu v mnoha a mnoha buněčných signálních kaskádách ať již v imunitních, vývojových nervových atd atd systémech btw je důležitý i při oplodnění.
  no nic du přečíst ještě nějakej článek na pobavení a hnedle ho půjdu vykouřit přítelovi, a víte co, když je to sperma nízkokalorický tak mi ani nevadí že je večer a já to i takhle pozdě spolknu :kiss:

 104. HAHAHA 😀 tak takovou pitchovinu jsem dlouho neslysel… nauc se mluvit ku.va uz…

 105. [quote=PavlinaZapletalkova]Vrat se do skoli a tam ti to vysvetli[/quote]

  Pavlinko, ty jsi neuveritelne ubohy stvoreni

 106. ja bych se ti hrozive vystrikal do drzky abys konecne poznala co je to sperma ty nikdy nevylizana p…o!

 107. [quote=Jana]Nebo co? Půjdu do pekla?[/quote]

  Nie. Ale ked budes skaredo rozpravat tak sa ti uz nik nebude chciet vystriekat do ust.

 108. Prosím vás, řekněte mi, že tohle všechno je jenom nějaká sranda…! Netvrďte mi, že se mezi náma NORMÁLNÍMA pohybujou i lidi co si tohle opravdu myslej?! Já piju mlíko, přítele kouřím a polykám. I když by přítelovo sperma mělo stejnej obsah kcal jako celý velký menu od mekáče tak mi je to upřímně opravdu jedno!!! A to s tim vředem bylo pěkně nechutný :X

 109. mě jenom dostává, jak to pořád spousta lidí bere vážně 😀 proberte se, tady nejste v americe, tady se takový věci nedějou. přečtěte, pobavte se a hlavně se zebe nedělejte blbce poučováním že to neni pravda 😉

 110. [quote=Redakce]Děkujeme, kladné ohlasy vždycky potěší.[/quote]

  Zajímalo by mě, jestli si admin těhle stránek čte to, co tady publikujete. Nikdy jsem nevěřil, že je to možné, ale hodnota tohohle článku je [b]záporná[/b]. :woohoo: 😀

  A reakce typu \“Děkujeme za kladné ohlasy\“ je skutečně neskutečná, tohle chování (argument) jsem zažil naposledy asi tak ve školce… je vidět, že nejen autoři, ale i správci tohohle webu jsou \“na úrovni\“, jinak by tohle nikdy nikdo nezveřejnil 🙂

 111. Ráda bych uslyšela větu,že tyhle stránky jsou jen pouhým vtipem. Nechápu, co má tohle vlastně za smysl. Mléko-zajímalo by mě, co má pití mlěka společného s tím vaším feminismem. Navíc nikdo vás nenutí ho pít. A polykání spermatu? I Spousta žen si samo přeje polykat partnerovo sperma.Všechny tyhle vaše pomluvy a podobně jsou stejně způsobené tím, že vy samy jste tak nesnesitelné,že s vámi žádný muž nechce sdílet společný život,protože ani vy muže nedokážete učinit šťastným.Měly byste se nad tím někdy pořádně zamyslet. Kdyby nebylo mužů nikdy byste se nenarodily, tím pádem by nemohly existovat tyhle vaše skvostné stránky a to by vám bylo přece líto,ne?

 112. :woohoo: tyhle stránky si dávám do oblíbených já se tak nezasmála ani nepamatuju lol :whistle: 😀 😀 😀 😀 😀

 113. A sperma nemá skoro žádné kalorie a je to nízkoenergetická látka… Ale vaše blbý kecy beru, už jen proto, že je opravdu vidět, že o fyziologii, anatomii nebo biochemii fakt víte h***o!!!

 114. Ta píše takový sračky!!! Slečno, ty jsi asi nestudovala fyziologii, takže o trávení bílkovin víte úplný *****… Mléko stravitelný je, proto žaludeční šťáva obsahuje enzym pepsin, který slouží právě k trávení bílkovinm k trávení tuků, které jsou také v mléku slouží žaludeční a střevní lipáza. Vápník se z mléka do těla dostane je to jeden z nejdůležitějších makroprvků v těle, 90% je obsaženo v kostech, zbytek ve svalech a dalších tkáních… Fakt je, že s rostoucím věkem už není využití vápníku v potravinách tak velké jako v nižším věku, ale pořád je to důležitý… To by mě zajímalo, kde jinde chcete hledat tak kvalitní zdroj vápníku… A co mele o stravitelnosti spermatu?! Co to s tím má společnýho?

 115. [quote=PavlinaZapletalkova]ja uz sem taky klikla. a mas to[/quote] :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: Teď se stydím, že jsem tady vůbec něco napsal, nechápu že tahle stránka ještě existuje. Mě feministky nevadí, ve spoustě věcech mají pravdu, ale to co je tady se nedá považovat za skupinu bojující za práva žen, vy si spíš děláte srandu sami ze sebe. Takové nehorázné ubohosti co tu píšete, styďte se ženská!

 116. Tohle je prsotě další směska výmyslů, který se autorce honí hlavou – pití mléka sahá daleko do historie lidstva, kdy byl nedosattek jídla (špatná úroda apod.), ale mléka byl stále dostatek, díky tomu má dnes vetšina (ne všichni) lídi geny, které nám umožňují mléko strávit. To jestli, je pijeme je rozhodnutí každýho z nás, nutně ho v dospělostii určitě nepotřebujeme…

  A jak proboha souvisí to, že po pozření spermatu s tím, že to je nekalorické? Jde snad o to, jestli je to té ženě nepříjemné nebo ne, místo přemejšlení, jestli si dát kousek tohohle kalorickýho dortíku nebo si ho hned dám a jdu si zaběhat… škoda, že autorky neodpovídají v diskuzích, že by došly argumenty k obhájení těhlech \“faktů\“?

 117. feministky proboha za vse muze muz!

  Editovano pro poruseni pravidla 2 a 1. Pavlinka Zapletalkova

 118. tak to jsi na omylu. stačí se podívat na ostatní příspěvky a uvidíš, ře naprostá většina je negativní.

 119. Ked vsetci pisali, ze tato stranka je (f)(a)(k)(e),
  autorky stranky to slovo zcenzurovaly s nadejou, ze to ludia prestanu pisat. 😀

 120. hmm, co je špatnýho na slově (f)(a)(k)(e) že ho to cenzuruje? že by někdo neuměl napsat slovo (f)(u)(c)(k)? xD Páč nic jinýho mě nenapadlo :dry:

 121. Děkuji tvůrcům tohohle webu, je prostě dokonalý, takhle jsem se už dlouho nezasmála 😀 😀 😀
  A tohle ani nemůže být real, to je jasnej ****, takhle tupej snad není nikdo ne? :silly:

 122. zesměšňuješ sám sebe. ale máš pravdu. nikoho nezesměšňuješ na základě fotky. moje chyba.

 123. [quote=sihoň]tak si sem dej ty svojí fotku. [/quote]
  vzdyt skoro mam. A v tom je trochu rozdil protoze ja nikoho nezesmesnuji a uz vubec ne za to jak vypada

 124. [quote=PavlinaZapletalkova]Vrat se do skoli a tam ti to vysvetli[/quote]
  Vy se vraťte do školy vzhledem k tomu, že se píše s \“y\“.

 125. přiznej si, Pavlínko, že naprostá většina lidí, co tu je, si z vás akorát dělá srandu. 👿

 126. Teda je pravda že kdyby mě nějaký muž požádal o orální sex způsobem, že to je nízkokalorická dobrota, asi se mu vysměju. 😉 Určitě už Vás o to takhle žádalo spousta mužů, že ? Chtěl bych je vidět. 😀 😀

 127. Človek je jediný tvor jediaci sperma? Povedzte to môjmu psovi, možno s tým prestane..

 128. tento web je inteligentny Gratulujem tvorcom tohto webu

  Editovano pro poruseni pravidla 5. Pavlina Zapletalkova

 129. hmm, sama ne, ale teď je v čele týmu Ubuntu [b]žena[/b]! B)

 130. Dalsia kktina na entúúú 😀 Draha moja prispievatelka. Vy idete vyvraciat rokmi potvrdene fakty o obsahu vapnika v mlieku? A vy ste kto?? Mate na to papier? urobili ste rozbor mlieka? preco to tu potom nedate!!! A nizkokaloricke spermie, vy ste fakt chorá… Nízkokaloricke jedla nam pomozu schudnut len vtedy ak jeme vsetko nizkokaloricke nie ak si raz za tyzden dam nizkokaloricky jogurt… Takze argument o nulovych kaloriach spermii by bol aj tak slaby, vy ste asi nikdy nechudli ked take napisete.. Btw.. Dokazalo sa niekedy ze je to skodlive? Nie.. Nemate dokazy len tu meliete kraviny a myslite si ze vam to kazdy zozerie..

 131. Ono ostatně by mě zajímalo, jestli existuje vůbec nějaký operační systém, který napsala žena 😀

 132. :woohoo: do skoli?:D….snad do skoly das masakr tohle:D

 133. xD Další výbornej článek, s váma se jeden nasměje 😀

 134. Vy to nemyslíte vážně. Celé tyhle stránky jsou jeden velký pokus o vtip. Nepovedlo se. Prý \“Vrat se do skoli\“. A netykejte mi, děkuji.

 135. Zase to celé prekroutila … pls drz si nejakou uroven a necenzuruj tu jo, kravko. klidne to smaz, je to sice trapne, ale nikdo se to nedozvi, jak si to prepises podle sveho, tak to kazdy pozna, ale kazdy si tu o tobe mysli to same ty jedna sucha asexualko. hnusis se mi a jsi kosmicky hloupá a nemáš žádnou uroven.

 136. Na nový rok vám připíjím douškem nízkokalorického spermatu 😛

 137. A dost, já se nějáká pipina A nic s tím neuděláte krásný Nový rok plný sexu :kiss:

  Editovano pro poruseni pravidla 1. Pavlinka Zapletalkova

 138. Editovano pro poruseni pravidla 5. Pavlinka Zapletalkova

 139. uz jsem ti rikal ze ta tvoje fotka smrdi az za monitor :X 😛

 140. tak vis co ? prestan byt trapna nejdriv ty a po tom to rikej ostani ,jo. :confused:

 141. to vam muzum de, delat si legraci z toho jak lidi vypadaji. Proc sem tedy nedate vasi fotku, kdyz vy ste tak hezci.

 142. [quote=Taroš]Okamžitě odstraňte svoji fotku, je to vážně nechutné a pobuřující.[/quote]

  To si vystihol, ja som sa z nej pogrcala :X

 143. [quote=Vivien]Jo já jsem jeho služka a on je můj sluha. A budu mít šťastný vztah, a úplnou rodinu. A teď se držte, jsem na to všechno nesmírně hrdá, protože vám se nikdy nepodaří udělat muže šťastného, a stejně tak vy nebudete nikdy úplně šťastné, i když si to namlouváte :kiss: :kiss: :kiss: Dobře vám tak, když tu píšete takové bludy, zasloužíte si život plný odříkání, nenávisti a hlouposti.[/quote]

  Co je to podle vás (autorka článku), služka? Ráda budu jeho služkou a on mým sluhou. I vřed bych mu sála, kdyby mu to dělalo dobře nebo kdyby mu to pomohlo. Však on mně taky. Udělal už toho pro mě mnohem víc, než takovou maličkost jako je spolknout jeho sperma. Ve feminismu jde o mnohem závažnější věci než o pití mlíka či spermatu. Ach jo.

 144. [size=medium]a já si dám na vaše zdraví v novém roce feministky skenku mléka :D[/size]

 145. Pro feministky:
  Ironie znamená, že si myslíš opak toho, co píšeš. Sýčkování je něco úplně jiného.

 146. [quote=ThinkingMan]pokojne si na ten palec nadol klikajte, ak nemáte iné argumenty.[/quote]
  [quote=PavlinaZapletalkova]ja uz sem taky klikla[/quote]
  Takže ste konečne priznali, že už nemáte argumenty?

 147. Čo mám? Jeden \“trestný bod\“ od nejakej feministickej kur… ehm? Len pri tomto príspevku ich Vy máte 12. Pri všetkých príspevkoch spolu ich máte stovky.

 148. Asi tak. To, že táto stránka má s feminizmom spoločný iba názov, je už iná vec…

 149. Nenechte se zmýlit, feministky jsou úplně normální inteligentní stvoření

  Editovano pro poruseni pravidla 2. Pavlinka Zapletalkova

 150. Ony si to jen nedokáží připustit … co třeba automobily, telefon, žárovka, kontaktní čočky, knihtisk, objev atomu a jeho struktury, polarograf, rentgen, ……… Kdysi se jen málo žen chtělo emancipovat. Bylo pro ně důležité mít čistý domov a spokojenou rodinu.
  Myslím, že větší rovnoprávnost žen a mužů než je ted už není možná, tudíž je feminizmus už dááávno pase. Dneska si ženská může vybrat čím bude. Já studuji na technické univerzitě. Vy tvrdíte, že se dnes žena ke vzdělání nedostane? proč?? Když se chce, všechno jde, když se nechce, dopadnete jak jste dopadly a fnukáte, ze ma manzel titul a vy ne …

 151. mam dotaz jakej používáte operační system?… Vsadim se že windows…. ale mam špatnou sprav hadej te kdo ho vlastni chlap a vymyslel ho taky chlap .. 😆 radči ho nepoužívejte :woohoo: 😀

 152. Cha! To jsem ti to natřela, dala jsem ti trestný bod! A máš to, úchyle jeden mužskej! 👿
  (pro feministky: ironie!)

 153. Editovano pro poruseni pravidla 2. Pavlinka Zapletalkova

 154. Myslíte si, že som ako Marcela a že tie trestné body pre mňa aj niečo znamenajú? Nie, pokojne si na ten palec nadol klikajte, ak nemáte iné argumenty.

 155. [quote=ThinkingMan]V prvom rade si vyprosujem urážky a tykanie z Vašej strany. To je urážka na cti a TO je trestné.
  Po druhé, ja som dal k príspevku iba jeden trestný bod. To, že ich pani Marcela o chvíľu bude mať 20, som napísal, pretože som predpokladal, že väčšina návštevníkov tejto stránky jej takýto trestný bod udelí.[/quote]

  pane thinkingman, nam tu bylo lepe bez vas a vasich pravnich hlouposti. Bohuzel vam musim s politovanim oznamit, ze mi nedavate zadnou jinou moznost, nezli vam oznamit, ze mi nedavate na vyber a tudiz mi nic jineho nezbyva nez vam zacit davat trestni body

 156. Tak to je dobrý, sami vy dokonalý feminy žádný důkazy nemáte, když o něco de. Ale po jiných ho chcete? to je dobrý teda 😆 jinak důkazy jsou a sám to zadržuju den co den a za tento měsíc jsem dostal tři ženy za mříže a z toho jednoho muže a to jsou jenom blbý krádeže.. Jinak důkazy jsou samo sebou jinak bych to tady nepropagoval…

 157. vidiet, ze to indiviidum zenskeho pohlavia ktore to pisalo, vie o celom polnohospodarstve velke *****. a potom ze ste mudre a vsetko viete….ale to, ze bez mlieka by nebol ani vas oblubeny jogurtik, ktory si davate na ranajky, aby ste nemali zase raz velku prdel. ze bez mlieka by nebol ani syr a dalisch 1000 mliecnych vyrobkov, to nevidis. Pre teba to je len niejaky sedlak ktory si kupi kravu aby mu davala mlieko….pozri pokial o danej tematike vies ***** tak sa k tomu nevyjadruj….vidiet, ze mas v tom totalny gulas, tak o mlieku radsej tiško !
  ked si cecala mamine prso ako maly zasran, vtedy ti bolo dobre…..a ked si uz stara (pravdepodobne hlupa) tak pises podobne ptakoviny ako to skodi a v skutocnosti vies *****….chod radsej zehlit 🙂 pokial to uz nerobi tvoj zubozeny manzel 🙂 a inak v celku ho lutujem…..chudak to clovek, ktory ma teba na krku….alebo uz ste asi pravdepodobne rozideni co ? 🙂 vykaslal sa nateba a preto si teraz u feministiek…ze som trafil B)

 158. Zdarec lidi, tak po dlouhé době jsem se mrknul na naše feminy, opět mě nezklamali svojí tupostí 😆 k tomuhle nemám prostě co dodat, jenom bych tady opakoval jiné komentáře, takže pro naše zaujatý feminy, du si těťka pěkně za masturbovat a pak vyrazím za svojí přítelkýní kterou řádně vysouložím 👿

  Jinak přeju všem, ( až na feminy a toho pobouchanýho holčičího pčtrose bo na co si to hraje ) krásnýho a s Mírou opilího silvestra 2010 😛 a pro ty odvážnější i bez Míry 😆

  btw: pro naše oddané feminy co si myslí že jsou to nejlepší na světě, bych dodal k jednomu staršímu článku. Jak to že, ženy jsou více zadržovány za různé přestupky a trestné činny, než muži a to nemluvím jenom o krádežích, kde vládnou bezkonkurenčně ženy, ale taky o týrání, šikaně a pod. a tohle mi Julča a spol nevyvrátí, páč já v tom dělám, takže mi prosím Vás na to pokuste nějak \“rozumně\“ reagovat, vím že po Vás chci moc aby ta odpověď byla na slušnější úrovni, než tady ty bláboly co tady propagujete. A kdy by vám to nedošlo, tak vám to ulechčím,jenom tím naznačuju jak to že když jste, Vy feminy tak dokonalý jak říkáte a jste naprostý očistec o proti ostatním, tak jak to že Vy [b]ženy[/b] jste stíhání za více věcí než muži ??? Hlavně mi nereagujte odpovědí že za to můžou muži, je to ohrané. ( Tím se nechcu dotknout nějak ostatních a normálních slušných žen co sem taky píší )

 159. tak to mléko nepíte dyž se vám tak nelíbí, ale neraďte ostatním, protože kvalitnější informace než tady najdeme i v knize o Neználkovi 😉

 160. Bože, vy ste vážně krá_vy. 😀 Slepá větev ve vývoji, doslova.

 161. prosil bych mrdky bez kelímku s extra cukrem a se smetanou :silly:

 162. Smiem sa spýtať feministiek, kde kupujú to \“nízkokalorické sperma \“ ? Zháňal som ho po všetkých obchodoch, no predavači mi povedali že sú schopný poskytnúť iba klasické. Objednávate to zo zahraničia ? Ako sa také sperma označuje ? \“Sperma light \“ ? A existuje aj ?sperma classic? alebo \“sperma zero \“? Poprípade kde zakúpim sperma vhodné pre diabetikov ?

 163. to je úžasné, jak se dá od pití mléka, které mimochodem piju hlavně proto že má jedinečnou a nezaměnitelnou chuť, až k polykání spermatu

 164. Dneska jsem se náhodou dostal na tuto stránku. Nebudu tu psát o tom jak jsou všechny tyhle články postavený na hlavu, ani o tom, jak jste vy feministky uplňe vylízaný pipiny, protože o tom je stejně každý druhý komentář.
  Ale rozhodně musim napsat, že číst si tyhle absolutní feministcky blbosti i ty vtipny komentare od ostatnich mi ohromně zvedá náladu a musim se nehorázně smát nad lidskou blbostí..rozhodně sem teď budu chodit každej den a dobrá nálada ze me jen potece prudem:D..takze diky moc:D:D:D

 165. co? zkuste to napsat ještě jednou; pokud vám to nejde napsat, zkuste si sundat pás cudnosti, ale pozor, ať vám ten pták neuletí

 166. Na Vás by sa skôr mal pozrieť psychiater… myslieť si, že ste vták, je dosť vážna psychická porucha…

 167. [quote=ThinkingMan]Skúsime to inak: V odpovedi alebo reakcii na tento príspevok, milé "feministky", zverejnite nejaký odkaz na web, kde sú relevantné informácie o nejakom prieskume, ktorý ukazuje, že údaje o stráviteľnosti mlieka sú sfalšované. Inak podám trestné oznámenie za šírenie poplašnej správy (česky "šíření poplašné zprávy".[/quote]

  vy by ste porad nejradeji jenom podaval za vsechno trestni oznameni. Modlete se abych neletel nad vasi hlavou, to pak budete mit za co podavat trestni oznameni

 168. už jsem zkoušel podvést váš hlasovací systém, ale bez úspěchu – to bude tím, že ho vytvářel muž 🙂

 169. pardon, omlouvám se, že jsem k tobě mluvil jako k muži :confused:

 170. To, že z nejakého dôvodu neveríte žiadnemu mužovi, neznamená, že máte pravdu Vy.

 171. Ne, nějak jsi podved náš hlasovací systém a teď to svádíš na ostatni. To bylo naposled ti rikam!

 172. Typické. Úplně normální, inteligentní příspěvek bez jakýchkoli urážek a jediná reakce, které se dočká, ja buď \“prober se už\“, \“mlc uz\“ nebo \“mlc nebo ocud poletis\“.

 173. V poriadku, zajtra podávam trestné oznámenie za porušenie minimálne 6 paragrafov Trestního práva ČR.

 174. No ty feministky sou dobrý ***** … radši mrdat a umlčet je … tak na ženy

 175. V prvom rade si vyprosujem urážky a tykanie z Vašej strany. To je urážka na cti a TO je trestné.
  Po druhé, ja som dal k príspevku iba jeden trestný bod. To, že ich pani Marcela o chvíľu bude mať 20, som napísal, pretože som predpokladal, že väčšina návštevníkov tejto stránky jej takýto trestný bod udelí.

 176. Jak to delas ty smrade? To je podvod s trestnejma bodama a to je trestné!

 177. Je mi úplně jedno, jestli se mi něco z mléka vstřebává do těla nebo ne. Neni nad lupínky s mlékem nebo horké kakao a piškoty. Mně to prostě chutná, na hnisu si asi těžko pochutnám!

 178. Zdravim tě Jůlinko chtěla bych ti říct,že jsem dneska ráno tak krásně vykouřila svýmu klukovy a on mi jí tak krásně vylízal,že jsem řvala slastí…Jo a ještě něco normálně si představ,že,když se můj drahej udělal tak jsem to spolkla…No to je hrůza co?Honem Honem založ článěk jak je tohle špinavé…! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chcípám s tebe smíchy…ty krávo stará

 179. :angry: ty **** jedna feministická!Kdybych tě potkala na ulici tak bych ti rozkopala hubu bez ohledu na to jestli tam jsou lidi nebo ne,protože co ty seš za svini!!!Nechápu lidi jako ty ještě,že jich je tak málo!Jupííí 😆 lidi jdeme *****… 😀

 180. [quote=Dawe-san]nic v porovnani naklady na tvou lecbu :woohoo: [/quote]ehm to sem napsal do spatnyho queue a nejde to edit 🙂

 181. to říká ta pravá, ta, která neumí pravopis, ta, která si je jistá tím, že v páteři jsou mrdky, ta, se zašitou vaginou, ta, co skáče v letadle, ta, co si čte při sexu, ta, co se narodila análním otvorem…

 182. Viděla jsi sperma na obrázku :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Takže jsi nebyla hezká ani za dívčích let, že ti ho nikdo neukázal na živo? :woohoo: :woohoo: chudáčku. To už fakt nejde, tyhle stránky prostě musí být sranda!!! Lidé, co skákají v padajícím letadle, vyskakují z aut v krizových situacích za jízdy, ežou mužům varlata, dávají žehličku do trouby, aby hřála, rodí řitním otvorem … (atd.atd. nekoli málo výplodu zdejsich clanku) proste NEMUZOU v dnesni spolecnosti dozit dospeleho veku…

 183. A jak spolu vlastně souvisí sperma a mléko? A odkdy se člověk krmí jen tím, co je pro něj stravitelné?

 184. PS. nečekal jsem, že zdejší ******ní stránky budou cenzurovat slovo \“kráva\“ ale slovo dojnice jim vadit nebude :)))))

 185. Jelikož studuji zemědělku opravím pár nesmyslů: opravdu, člověk je de-facto jediným \“zvířetem\“, které pije mateřské mléko, ale v podstatě tak krávě, která nemá tele \“ulehčuje\“, protože kdyby ji nikdo nepodojil, začne se jí tvořit zánět. Abychom krávě \“odlehčili\“ mléko pijeme, protože opravdu zdravé je. Teorie že vápník a bílkoviny nelze vstřebávat je debilita prvního stupně. Předpokládám, že kdyby zdejší feministické pipiny nepříjmaly vápník, pravděpodobně z nich bude jenom uzlíček svalů, kůže, šlach a chlupů, protože vápník je základním kamenem pro stavbu a růst kostí. Bílkoviny jsou pro život naprosto nezbytné, protože napomáhají růstu svalů a jsou základní výživnou jednotkou pro lidský organismus.. Bez bílkovin jednoduše umřete hlady.

  Navíc mléko ***** se pije proto, že má vzhledem k ostatním zvířatům relativně dobře rozdělený poměr živin. Mléko z myši pít můžete, v tom vám nikdo nebrání, ale představte si, že za jednu směnu podojíte tolik myší, aby to dalo za jednu krávu. Jednoduše při jednom dojení ***** odhadem 10 litrů mléka (dle výkonnosti dojnice), aby jste měla 10 litrů mléka myšího, musíte podojit x tisíc myší.

  Prosté, jednoduché, účinné.

 186. ja nemam duvod ji neverit, videla jsem spermo na obrazku a uz tam mi bylo nechutne, ani sem nemusela citit

 187. A Vy ste už niekedy chutnali spermu, keď tvrdíte, že je taká hnusná, alebo Vám to povedala tá k*rva Julie a preto je to pre Vás automaticky pravda?

 188. a ty si nekdy chutnal kravske ziviny, ze to muzes tvrdit?

 189. Uvidíte, že na tento príspevok neodpovedia… nedokážu totiž priznať, že má pravdu niekto iný…

 190. :0 Drobná chyba mléko není určené pro telata…pokud má kráva tele netv oří se jí mléko ale jakási směs živin ¨..mléko se jí začne tvořit opět až přestane kojit….tááááááágže nic no 😉

 191. At uz sem napisete cokoliv a mate sebevetsi pravdu a jste muz, tak vas prispevek podle tech osklivych oblud nazvan neco jako \“jsi muz tak drz hubu\“ paklize jste zena a neco rozumneho sem napisete tak obludy vas nazvou \“sluzka\“ paklize jste vylizana negramotni stara oskliva obluda jste tu spravne 😀

 192. Jste všechny trapné a hnusné, některé natolik, že mají falešné foto :*

 193. V té anketě je to tak nešťastně spojené.

  Pití mléka je fakt hnus, to bych do úst nevzala, fuj.

  Sperma je vcelku chutné a muži milují když se to spolkne a rádi zaplatí.

 194. Kravské mléko je dobré a také zdravé. Obsahuje hodně vápníku a je to asi nejlepší přírodní antacidum, neboť dokáže efektivně a na dlouhou dobu obalit žaludeční stěnu. Pravda je, že asi 60% lidské populace má potíže s trávením mléka a někteří lidé to nedokáží vůbec. Na druhou stranu je těch 60% složeno převážně z negroidní rasy a obyvatel východní Asie. Naprostá většina běžných bílých Euroasiatů nemá s trávením mléka sebemenší potíže. 🙂

 195. Mlíko je zdravý. proto ho savci taky pijou. navíc to je kůli chuti. a taky sme jediný savci kerý choděj po zadních. sme jediný savci kerý uměj myslet na vyšší úrovni než \“hele, jídlo\“ takže se podle vás máme vrátit do stádia kdy sme běhali nahý po stromech?

 196. Nutí nás ženy konzumovat zaručeně nízkokalorické sperma.

  Nikde nevidím uvozovky tedy tvrdíte, že jsou opravdu nízkokalorické :X ? Jo a už vidím jako někdo dojí myše.

 197. Fakt! 😀 Za komunismu se lidem taky snažili vnutit kde co, ve volbách taky mohli svobodně volit a na výběr měli z jedné strany 😀 A vy tu děláte to samý 😀 Proč do tý ankety nenapíšete rovnou \“Ne\“ a druhá možnost \“Vůbec ne\“ 😀 A dyžtak tam dejte třetí možnost \“Úplně ne\“, dáte těm svým feministkám větší možnost volby 😀
  Ale jo,
  go on, keep going that way,
  you always make my happy day 😀

 198. Dvě stejné možnosti. 😀
  To je jako bych dala na výběr, jestli chcete sex při světle nebo sex při rožnuté lampičce.. 😀

 199. Víte, co je to ten lesk v očích pseudofeministky????

  To jen světlo prosvítá její dutou hlavou :*

  (Použiju-li jejich taktiku, tak jsem se toto dozvěděla z MNOHA dostupných a vědeckých zdrojů, na které vás samozřejmě NEnasměruji.)

 200. Já osobné mléko nepiju. Ale nepiju ho, protože mi nechutná. Zase z vás vyšla další totální zhovadilost. Ještě bych vás rád upozornil na jednu často se opakující chybu. Je pravda, že v angličtině se píše Czech Republic (tedy s velkým R), ale v češtine se vždy píše Česká republika (tedy s malým r).

 201. Na každém to není, protože pak mi daňový poplatníci zaplatíme náklady na tvoji léčbu.

 202. Okamžitě odstraňte svoji fotku, je to vážně nechutné a pobuřující.

 203. \“A také mi nepřijde normální pít kravské mléko, stejně jako telata nepijí lidské mateřské mléko.\“

  Telata také nežerou lidské maso ale lidé běžně jedí telecí ….

 204. :0 Je na každém z nás jestli bude pít mléko,nebo ne.POkud někomu vadí,nedělá dobře tak ho přestane pít.Skoro nikdy tělo nevyužívá všechny vitamíny,které v potravě přijímáme.Tak co.Ženská která se nechá přesvědčit o tom,že pití spermatu zhubne ,tak musí být doopravdy úplně blbá!To že ženská doma normálně uklidí,uvaří, vyžehlí tak je služka.Stěžujete si na to,a co byste chtěly,když jste doma,do práce nechodíte…To má přijít chlap domů a všechno dělat jen on,nejlépe se ještě postarat o děcka,nakoupit a bůh ví co,to byste se pak asi cítily rovnny.Osobně asi budu služka,pač doma normálně funguji,uklidím,uvařím,přítel taky doma pomůže a tak máme mnohem více času na sebe. Mimochodem je taky na každém jestli bude provozovat orální sex, jestli spolyká to sperma,je to o domluvě a o chuti. Se divím,že jste vůbec našly chlapi,museli být slepý nebo jste je něcím omámily! Jinak to nechápu!Jestli vás uráží slovo felace apodobně,myslím,že každý z nás zná i jiné názvy :whistle: Tohle je slušné:-)a nic nechutného na tom nevidím! 😉

 205. Pobouřená jste zde jen vy a vám podobné, to je našim cílem

  Editovano pro nechutnost. Pavlinka Zapletalkova

 206. V té vaší anketě máte v podstatě jen jednu možnost. Není vůbec objektivní. :dry: Kdyby tam byla možnost za C) mléko nepřestanu pít, protože je zdravé….Tak to by ste tu anketu prohrály. 😀 😀

 207. 1) [i]\“Mléko je totiž primárně určeno pro telata a člověk se tak stává jediným savcem, který v dospělosti pije mateřské mléko.\“[/i]

  Mohl by mi někdo vysvětlit, kde je tam ta diskriminace žen? Bohužel nevidím jedinou souvislost se skutečným feminismem…

  2) [i]\“Jistě jste již mnohokráte slyšeli nějaké muže, jak se vám snaží vnutit myšlenku, že spermie mají velice nízkou kalorickou hodnotu snažíc se tak zapůsobit na city dívek toužících po zbavení se určitého množství tuku.\“[/i]

  To už chce opravdového umělce, aby dokázal sesmolit větu, ve které uráží jak muže, tak ženy.

  3) [i]\“Ale podívejme se pravdě do očí, mužům nejde o naši štíhlou linii, jde jim jen o ukojení chlípné touhy.\“
  [/i]
  Podívejme se pravdě do očí – žena chce silného muže, muž chce krásnou ženu. Proto muži vynikají v síle a ženy v kráse. Teda aspoň většinou.

  4) [i]\“Odborníci argumentují fakty, že je zdravé, že obsahuje spousta vápníku a bílkovin. Nikomu už však nevadí to, že tyto drahocenné látky člověk nedokáže vstřebat.\“[/i]
  a
  [i]\“Věřte, že kdyby měli na břiše vřed plný slizu a bylo jim příjemné jeho vypuzování, tak vy přišli s povídačkou…\“[/i]

  Argumentace dvěma naprosto nesouvisejícími výroky nikam nevede.

 208. Uz sem ti rikala abys tu prestala mluvit o muzske ejakulaci je to vazne nechutne a poburujici

 209. Mno a nedivte se, že vám to smdrdí, když to chlapovi dovolíte jednou za 10 let (a to vam možna lichotim). Když muž pravidelně ejakuluje, nemá co smrdět. A nechápu jaké trefné přirovnání !!! Ženská menstruace je podle mého mnohem nechutnější než mužská ejakulace…

 210. Mimochodem co mi tykáš \“ženská\“ ??? Sice mi není 100 let jako tobě, ale jsem dospělá, tak si to laskavě uvědom…

 211. Já to nazývám slušně a spisovně. Vy to tady nechutně rozpitváváte a mluvíte o vředech a hnisu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 212. Okamžite mlc, prestan tady mluvit o felacich ty cune

 213. Za konzumací mléka stojí muži? Pokud vím, tak dětem od malička vštěpují potřebu pít mléko matky, ne otcové.:) A kde autorka vyhrabala tu pitomost, že člověk mléko nedokáže strávit? Co se týče spermatu – mnoha ženám to chutná, jiným to nevadí, jiným to nechutná, tak to nedělají. Vše záleží na domluvě. To bych stejně mohl říct, že nebudu provádět orální sex, protože mi vadí ta chuť…:)

 214. Postřílely by je a pak jim dávali za vinu, že jsou mrtví.. 😀

 215. No takhle.. já jsem feministka, ale co vy tu předvádíte, to už je extrém a s feminismem to nemá moc společného.
  A upřímně.. pokud jsou slečny o který mluvíte tak blbé a skočí chlapovi na odtučňovací kůru spermatem, tak si to opravdu zaslouží, protože to jsou telata a ty mléko pít musí 😉

 216. první odstavec o tom, že tělo nedokáže látky z mléka vstřebat, mě překvapivě potěšil a souhlasím s ním. Je pravda, že mléko kromě vápníku obsahuje také kasein, který právě vstřebávání vápníku do těla zabraňuje a tak paradoxně čím více mléka pijeme, tím méně vápníku se do těla dostává. Navíc mléko ve střevech vápenatí, tvrdne, a tak může způsobovat zácpu a jiné, mnohdy horší onemocnění. A také mi nepřijde normální pít kravské mléko, stejně jako telata nepijí lidské mateřské mléko.

  Ale další část článku už klasicky poukazuje na úroveň celého tohoto webu což asi ani nestojí za komentář. Protože zdejší pseudofeministky by asi fakt nejradši postřílely všechny mužské a dávají jim vše za vinu. :whistle: achjo

 217. Tak tento článek byl vážně nechutný. Je sice pravda, že naše tělo nedokáže rozložit všechny vitamíny, které jsou v mléce obsaženy, ale určitě to neznamená to, že by nám mléko škodilo. Téměř každý vitamín má schopnost vázat se na jiný, což zapříčiní, že se pak správně rozloží a naše tělo jej vhodně využije. Navíc nikdo Vás nenutí pít jen kravské mléko a pokud budete mít problém i s tímto, tak nepijte žádné, jednoduché řešení a pokud Vás rozčiluje na ČR dezorientovanost lidí, tak se odstěhujte, nikdo Vás nebude brzdit v rozletu. 😀

 218. A opět anketa s jednou možností. Co takhle přidat ještě možnost \“Nesouhlasím, mléko bez problémů piji a jako pití hnisu mi to nepřipadá\“? Co takhle někdy udělat anketu, která má více možností, které se navzájem vylučují? :S

 219. Souhlasím s váma na téma mléko a jeho stravitelnost, ovšem nejde o mléko samotné ale jen o některé látky v něm obsažené. To o čem se říká, že nám posílí kosti, budeme mít zdravou kůži nejsou výmysly, jen trochu poupravená pravda. Lidské tělo prostě není schopno rozložit určité látky obsažené v kravském mléce i kdyby jste se stavěli na hlavu, ale kdyby jsme je byli schopni rozložit, tak by nám po něm opravdu sílili kosti a svali.

  Mléko není nijak nebezpečné, jen není až tak prospěšné jak se o něm tvrdí.

  Každopádně přirovnání ke sperma, nebo k hnisu je neuvěřitelnej nesmysl. Vztah je taky jen vzájemná manipulace a když na něj přistoupíš, tak podstupuješ to, že po tobě ten druhý bude chtít něco, co nerad děláš.
  Nic neni růžový, tak se s tim smiřte feministky, princ na bílém koni nepřijede.

 220. PS: Tohle v přírodě skutečně existuje, jedinci s nevhodným genomem, prostě nejsou schopni vyvést potomky, buď nejsou dost atraktivní, nebo mají nějaké poruchy a brzy zemřou. (tím nechci říct, že vy brzy zemřete :D, protože jak znám vaše myšlení, určitě to tak pochopíte)

 221. Mno nevím, kdo se tu nechová jako žena. Já asi tuším, čím to je. Vy pseudofeministky máte nějakou nebezpečnou genovou anomálii, která by se neměla dostat dále, tak u vás příroda vyvinula psychický blok, který v praxi znamená, že nenávidíte muže a množení.

 222. Ztratit své ženství a být na to hrdá?Vy to vážně máte v hlavě trochu pomotané.

 223. Jo já jsem jeho služka a on je můj sluha. A budu mít šťastný vztah, a úplnou rodinu. A teď se držte, jsem na to všechno nesmírně hrdá, protože vám se nikdy nepodaří udělat muže šťastného, a stejně tak vy nebudete nikdy úplně šťastné, i když si to namlouváte :kiss: :kiss: :kiss: Dobře vám tak, když tu píšete takové bludy, zasloužíte si život plný odříkání, nenávisti a hlouposti.

 224. Mě zase udivuje neuvěřitelná dezinformovanost tohoto webu 😀 … Mě teda do felace nikdo nenutí 😀 Jen nejsem sobec a ráda se dívám jak si miláček užívá, zvláště, když mi to pak oplatí B) A mléko je zdravé, pro mé zažívání přímo nezbytné :kiss:

  Prosím, chci slyšet jediný ne-trapný důvod proč nenávidíte muže. Je to proto, že Vám JEDEN kdysi ublížil, nebo jste si špatně vybraly manžely, a teď házíte všechny dojednoho pytle??? Opravdu nechápu. Já mám dokonalý mnohaletý vztah, já dělám ženské věci a přítel ty mužské a navzájem si pomáháme a oba jsme šťastní. To už tu psalo mnoho dívek, a pak přišla nějaká ochechule pseudofeministka a řekla : Ne nejste šťastné. ABSURDITA !!!

 225. Súvislosti, ktoré dokážu vyvodiť autorky článkov na tomto webe, sú udivujúce… od spermy odrazu, z ničoho nič prejdete k vredu a to podľa Vás znamená, že ženy, ktoré nie sú frigidné a asexuálne ako Vy a majú radi orálny sex, by odrazu museli skončiť s vredom v ústach?
  Zrejme ste všetky (alebo väčšina z Vás) žili v neúplnej rodine (bez otca) a tak sa Váš citový vzťah k mužom nevyvinul dostatočne. Muži však nemôžu za to, že mlieko aj napriek tomu, že je zdravé (áno, narozdiel od toho, čo píšete vo svojom článku, je zdravé), Vám svojou bielou farbou pripomína spermu a tak ho pre svoju asexualitu odmietate piť, ale láskavo k tomu prestaňte nabádať aj ostatných ľudí a tvrdiť, že mlieko nie je pre ľudský organizmus prospešné (tu by mohlo dokonca ísť aj o šírenie poplašnej správy, čo je trestné).

Comments are closed.