SPAM je zbraň mužů, jak ubližovat ženám

pns

Jsme znechucené. Po nějaké době jsme si opět otevřely mail, ten ďábelský vynález antikřesťana Billa Gatese a Inda s divným jménem Shiva Ayyadurai (které mj. v překladu z hindů znamená žula, ketrá se omlouvá – jak nechutně oportunisticky pyjaté jméno) a co na nás nevyběhlo. Stovky zpráv s  nechutnými a trapně zamaskovanými penisy v předmětu. pns

Jak může nějaký omezenec poslat na mail, nám, české asociaci feministek, mail s nabídkou zvětšování penisů? Celkem nás to dožralo, protože je přece jasné, že nám podobné maily chodit vůbec nesmí! A tak jsme se rozhodly, že se podíváme na zoubek všem těm, kdo podobné smilné obtěžovací zprávy rozesílají. A zjistili jsme neuvěřitelné věci. Ale nejprve, jak jsme na to šly:

1) zjistily jsme, z jakých domén zprávy chodí.

Pro vysvětlenou našim sestrám, které nejsou, díky současnému vzdělávacímu sytsému, který zcela ignoruje právo žen být i technicky vzdělané (víte, že ČVUT studuje jen 3,1% žen?), zběhlé v IT technologiích. Doména je to slovo za zavináčem. Takže jsme si udělaly rozbor, z jakých domén SPAM nejčastěji chodí. Zde je přehled:

– hotmail
– gmail
– yahoo

Následně jsme si udělay přehled, z jakých národních domén (TLD), tyto spamy chodí. TLD je to za tečkou, takže třeba .com nebo .cz.

– .com
– .ru
– .net

Poté jsme zjistily, že v čele organizací, které tyto domény a národní domény provozujá, stojí zcela očekávatelně, POUZE MUŽI. Ani jediná žena!!! Tedy jen s výjimkou Marissy Mayer(ové), která se ale svého feminního postoje již před časem veřejně zřekla. Takže je vlastně taky muž.

Tento prvotní průzkum ukázal jasně, že v pozadí nechutného byznysu se zvětšováním penisů jsou jen a jen muži. Muši s malými penisy, kteří nechápou, že stejně žena o velký penis nestojí, protože jí z nich je stejně nevolno. Pyjatci, kteří se bijí svými pyji, se rozhodli zaplavit svět svými medikamenty na zvětšováním penisů a využívají to jako tajnou zbaň proti nebohým ženám, které se potom skrze záplavu těchto nevyžádaných mailů nemohou dostat k jiným, důležitým zprávám. Ale my jsme se rozhodly učinit tomuto přítrž. Prvním krokem je všeobecná informovanost, je třeba dát vědět široké veřejnosti a zejména pak ženám na rozhodujících postech, jak se věci mají. Rozhodly jsme se tedy napsat otevřený dopis několika ženám, které mají možnost rozhodovat, aby tomuto zvěrstvu učinily přítrž. Mezi jinými:

– Michaela Marksová Tominová, ministryně
– Věra Jourová, eurokomisařka
– Adriana Krnáčová, primátorka Prahy
– Kateřina Konečná, poslankyně
– Jan Pospíšil, europoslankyně

 

 

Sdílet článek

30 comments

 1. 1. Alespoň byste si mohly po sobě zkontrolovat pravopis. http://i.imgur.com/KtIJ8Vp.png

  2. Váš výrok

  „Pro vysvětlenou našim sestrám, které nejsou, díky současnému vzdělávacímu systému, který zcela ignoruje právo žen být i technicky vzdělané (víte, že ČVUT studuje jen 3,1% žen?), zběhlé v IT technologiích.“

  – Já studuji Střední průmyslovou školu – obor IT. Mám podanou přihlášku na ČVUT a z vlastní zkušenosti vím, že holky nechtějí IT studovat. Ve třídě je se mnou jen jedna holka. A ona sama lituje, že na tento obor šla, protože programování a správu sítí a serverů nezvládá.
  Já jsem její opak, všechno mi jde přirozeně, věnuji se například tvorbě webu i mimo školu, už se tím i živím.

  3. Další váš zajímavý výrok:

  „Chtěl jste napsat: Muži diskriminují ženy a je POUZE vinou mužů, že hází NEBOHÝM ženám klacky pod nohy. To znamená, že žena může dostudovat pouze, pokud je mužem znásilněna a muž jí nechá za chlípnou rozkoš projít.“

  Nevím kde jste to sebral pane věštče, léčiteli, doktore, ezoteriku MUS a blbče. Na naší škole je většina personálu učitelky (Český jazyk, Matematika, Ekonomika, Základy elektrotechniky, Elektrotechnika, Číslicová technika,..), které po nás fakticky nechtějí sex místo zkoušky. A zadruhé, když už tam máme učitele například na Programování a vývoj aplikací nebo na Operační systémy a sítě, tak na holky berou větší ohledy, jeslti to zvládáme.

  Já osobně programování a vše IT miluju. A to jen protože nejsem jako ostatní holky, které tráví několik hodin denně v koupelně a dalších několik hodin u šatní skříně. Můj život se motá kolem kreslení, čtení knížek, programování, designování webových stránek a mrdání s mým přítelem, který ho má velkýho a zle mi fakticky není. A vůbec se nestávám jeho služkou nebo tak. Něco chci já, něco chce on a na zbytek tu jsou hádky a kompromisy a usmiřování (sexem).

  A spam dostáváte jen protože svoji emailovou stránku cpete na různý reklamní stránky, které mají prachy za to že prodají databázi s emailovýma schránkama. A věřte mi, málo komu se chce srát s tím, aby vytvářeli unikátní emaily třeba pro milion emailů. Maximálně tak tam přidají větu: „Unikátní nabídka pro vás: .“

  S hlubokým opovržením, kam se některé ženy dostaly, Pajush

 2. Tyhle popletené budižkničemky ani neví, k čemu je spam. Femky, než o něčem napíšete, zkuste si o tom napřed něco zjistit. Pár naprosto irelevantních informací to nezachrání. Pokud ženy (v dnešní době a této části světa) nestudují technické obory, pak je to tím, že je studovat NECHTĚJÍ. Dojde to každému, kdo nemá v hlavě piliny (jakože vy v palici nemáte ani to).

 3. Milá/ý Julie,
  na feministky.com jsem narazil teprve včera a moc děkuji. Pěkně jsem si prodloužil život. Prosmál jsem totiž celé odpoledne. Bohužel je vidět, že už vás přestalo bavit si z lidí utahovat a zoufale toužíte být odhalen/a.
  Vaše články z 24.10.2014 jsou totiž na první pohled odhalitelné fejky.
  Jak je ale vidět, stále to nestačí a stále se najdou tací, kteří proti těmto článkům vážně argumentují.
  Nezbývá než přitvrdit a do dalšího článku použít trumfové eso (citát z klasiky): „Einstein byla žena!“

 4. Jaktože ne? Několik zpráv haterů a vy to nechcete připustit… Typické pro uživatele této stránky…

 5. Nesmysl! Muži se taky nehrnou do ženských oborů. Většině žen se to prostě nelíbí a tak to nestudují. Logické…

 6. Jo tak čím má svítit? Svíčkou? Ne ta taky vypadá jako pyj… Pochodní? Ne ta ještě víc… Čím chcete proboha svítit když to vše vypadá jako pyj? Chcete Nás vrátit do pravěku??! Navíc na zařízení na noční vidění jste úplně zapomněl…

 7. 1.) Normální žena má pohlavní pud. Ovšem pro Vás je normální žena sl*žka, která vymetá kanály.
  2.) Bl*zen si také myslí, že jsou ti druzí špatní. Takže si to nemyslete bl*zne!
  3.) Může, jen nechce. 😉
  4.) A pochvala je kde? X*ndle jeden pyjatý, ha*ba na Vás. Aby Vám pyj do rána upadl!

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor, ezoterik MUS.

 8. 1.) Normální žena má pohlavní pud. Ovšem pro Vás je normální žena služka, která vymetá kanály.
  2.) Blázen se také myslí, že jsou ti druzí špatní. Takže si to nemyslete blázne!
  3.) Může, jen nechce. 😉
  4.) A pochvala je kde? X*ndle jeden pyjatý, ha*ba na Vás. Aby Vám pyj do rána upadl!

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor, ezoterik MUS.

 9. 1.) Normální žena má pohlavní pud. Ovšem pro Vás je normální žena služka, která vymetá kanály.
  2.) Blázen se také myslí, že jsou ti druzí špatní. Takže si to nemyslete blázne!
  3.) Může, jen nechce. 😉
  4.) A pochvala je kde? Xindle jeden pyjatý, hanba na Vás. Aby Vám pyj do rána upadl!

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor, ezoterik MUS.

 10. Samozřejmě, že žádná žena nesvítí do kanálů! Kdyby tam svítila, tak by musela držet v ruce baterku a ta má tvar pyje!

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor, ezoterik MUS.

 11. Chtěl jste napsat: Muži diskriminují ženy a je POUZE vinou mužů, že hází NEBOHÝM ženám klacky pod nohy. To znamená, že žena může dostudovat pouze, pokud je mužem znásilněna a muž jí nechá za chlípnou rozkoš projít.

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor, ezoterik MUS.

 12. To, že nic nevidíte není naší vinou! Pořiďte si prosím dalekohled, nebo brýle…

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, ezoterik, doktor MUS.

 13. A navíc existuje spamová kontrola aha že
  A k tomu vzdělávacímu systému nikdo nezakazuje ženám studovat znám spoustu chytrých studujících žen to že ženy nechtějí na čvut matfyz je jejich volba baví je něco jiného, přece jenom naše myšlení je jiné.

 14. Tak zaprvé Bill Gates nevynalezl mail!!! Vymyslel a založil microsoft s allenem.
  Za druhé to, že je bill Gates muž nebo že založil mail neznamená že hned musí být kacíř.
  Za třetí víte kolik mailů mi přijde ohledně módy jako spam? nikdy v životě mi nepřišel mail k prodloužení penisu.
  Za čtvrté proč se mi zdá, že všechny ty maily poslali ženy?
  Za páté jak se opovažujete tohle říkat na internetu? Navíc když to neříkáte ze srandy? Tenhle celí web je pouze porušování lidský práv! Nemůžete prostě kastrovat muže! Je to stejně nehumální jako kastrovat ženy!
  Za šesté děkuji za zábavu na tomhle webu vždycky se naše celá třída sejde a čteme si z těhle stránek 😀 není většího pobavení. To kdyby jste slyšeli jak se moje sestra směje když to čte nebo moje máma tak to je fakt něco :D.

 15. Definitivne jeden z najlepsich webov v hre 😀

  Strasne sa mi pacia tie vasnive diskusie 😀

  Sestra Bohumila a im podobne perly skratka najlepsie…

  Keby ste sa len trocha zamysleli nad tou produkciou co tu tieto „zeny“ pisu za clanky a tie „odpovede“ v diskusiach. Je zjavne ze tento web nevedu zaidne feministky ale nejaka particka blaznov ktori su tu robia veeeeliku srandu a este z toho vytlcu aj nejake prachy (navstevnost webu, reklamy etc…) GOOD JOB ! Ved len tento clanok „PENIS ENLARGENEMT“ 20x zasbou (ako keby neexistovali ine spamy):DDD a ten „prieskum“ kde su spomentte najvatsie domeny (hmm to bol urcite drasticky prieskum vyzadujuci dlhodoby projekt, nie vobec nebol vygrcany za 3 sekundy:D ) proste bombaaa :)))

  Dakjum vam, za vsetky tieto idioticke clanky ktore my vzdy spravia den, a dakujem aj tym komentujucim ktory to tu beru vazne a sanzia sa arumentovat ako keby tu o nieco islo(to je hadam na tom to najlepsie) a potom dostanu odpoved „Na odstranění penisu neshledávám vůbec nic závadného“ :D:D:D:D:D:D

  keep up good work !

 16. K tomu druhému feminismu jsem zapomněl napsat „Feminismus zde“.

 17. Samotný zdejší výklad slova feminismus je nelogický. Feminismus = Snaha o dosažení rovnoprávnosti žen a mužů. Feminismus = Snaha o zotročení mužů, což je podloženo dogmatem, že ženy jsou lepší než muži. Každý komentář nějaké feministky na téhle stránce se dá velmi jednoduše vyvrátit a ony to moc dobře ví. Taky proto se buď odpovědi nedočkáš, nebo se v ní dočteš jen jedny a ty samé nesmysly: ženy jsou lepší než muži, není potřeba logický důvod.

 18. těm kravkám který nemaj iq ani 20 se dá už jenom smát 😀 Ne teď vážně – všiml jsem si že na těchto stránkách se mluví furt dokola jenom o kastraci, o „pyjatých“ věcech (ten termín mi musí někdo vysvětlit), o tom že muži jsou zlo, jež splodil satan atd atd…. Tak za prvé – mám pocit že vám by se ovarektomie taky nelíbila ale narozdíl od vás o tom my – muži nepíšeme dlouhosáhlé odstavce a ani nezakládáme stránky na netu 🙂 – ZA DRUHÉ – mám takovej pocit že váš úsudek je zahalený čistou demencí a neuvěřitelně zaujatým postojem, protože kdybyste byly tak chytré jak tvrdíte, tak si stáhnete aspoň dobrý antivir NEBO nechodíte na pochybné stránky (tzn. – porno) protože takhle spamy prostě fungujou 🙂 jestli nevíte tak já vám to vysvětlím – pokaždý když si email zaregistrujete na určitou stránku, nebo na internetu navštívítu výše zmiňovanou stránku, tak vám to většinou vytáhne z toho počítače email se kterým se pak nehorázně obchoduje 🙂
  ZA TŘETÍ – pokud bych měl převzít váš názor – tudíž že opačné pohlaví je zlo tak… no já vlastně ani nevím 🙂 svojí mámu miluju, moji přítelkyni ještě víc a mám spoustu kamarádek a nepřijde mi že jsou to vymaštěný kozy jak třeba například JUDR. Julie 🙂 Stačí prostě vyjít ven a zjistíte že svět se nedělí na černou a bílou ale že je mezitím ještě hodně odstínů.

 19. Ve vašem článku nevidím nic co by objektivně informovalo o spamu a k tomu takových mailů nechodí zdaleka tolik kolik jich ukazujete na obrázku.Ještě k tomu je tento článek velmi nenávistný a má v sobě několik gramatických chyb.A k tomu IT…. Žádné ženy nestudují IT na CVUT… Hmm co s tím udělají feministky?? „Muži nám nedovolují studovat It!!!“ PANE BOŽE!!! Já chápu že ženy nechtějí studovat IT (to je mimo jiné důvod proč domény nespravují ženy ale muži) ale nemusíte z toho obviňovat muže ne?Jsem znechucenej nelogickostí těhle příspěvků…

 20. No, ono to s těmi IT technologiemi bude tak, že ženy nechtějí IT technologie studovat nebo nemají dostatečné znalosti, aby prošly přes zkoušky. Můžu třeba říct, že módní návrhářky diskriminují muže.

 21. A vida, Sestře Bohumile se konečně uráčilo něco okomentovat. Je vidět že pokud v mém komentu není slovo pyj tak je vám to úplně jedno… A zase jste se nezměnila. V kanálu je tma a navíc odpad teče v trubkách ze železa přes které není vidět. A i kdyby tam nebyly, žádná žena na ulici nesvítí do kanálů nebo se do nich nedívá se zařízením na noční vidění (vynalezeno mužem…).

 22. Tak to je také správně. Na odstranění penisu neshledávám vůbec nic závadného. Jen si myslím, že by jej muž neměl splachovat do záchodu, protože v kanalizaci by jej mohla uvidět nějaká žena a mohlo by ji to pohoršit. Měl by pyj spálit nebo zakopat alespoň pět sáhů pod zem a zahodit hlínou.

 23. A podívejte se co jste zavinily! ht*tp://tn.no*va.cz*/clanek/muz-si-na-znojemsku-urizl-pe*nis-a-splachl-ho-do-zac*hod*u.htm*l (hvězdičky odstraňte…)

 24. Copak? Zase nemáte čas nebo chuť odpovídat na komentáře? Nevadí, já si počkám…

 25. Dnes jsem náhodou narazil na tento web a jsem opravdu znechucen…
  Nechápu, jak může „zdravá žena“(to bude možná ten problém…) do takového spolku vůbec vstoupit. Předpokládám, že vám všem bylo muži ublíženo a toto shledáváte jako nové útočiště, místo, kde si vylejete svoji zlost. Něco vám povím. Někteří chlapi jsou opravdu kreténi, ale většina z nich ne. Divte se, ale opravdu ne. Totéž platí i o ženách. Se svou manželkou jsem už 11 let a cítím k ní to stejné, krásné, co jsem cítil, když jsem ji poznal. Snažím se pro ni udělat co ji na očích vidím a ona pro mě dělá totéž. Ne proto, že by musela, ale proto že zřejmě chápe jak má fungovat souhra života dvou partnerů. Divte se jak chcete, ale vydělá víc peněz než já (a to vydělám opravdu dost). A co já na to? Jsem na ni hrdý, podporuji ji. Nechápu, proč tu stále píšete o tom, jak jste znevýhodněné na trhu práce v odvětvích jako je technika, nebo IT. To je přece přirozené, že muži mají k technice blíže, proto tomu prostě většina mužů musí rozumět lépe (opět připomínám ne všichni). Pak je opravdu menší šance, aby se žana na vysokou pozici v takovémto odvětví dostala. Vy jste odbornice zase na jiné záležitosti, které na vás my muži obdivujeme. Mimochodem z vlastní zkušenosti vím, že existují žádané pracovní pozice (v technických oborech), ve kterých naopak ženy mají přednost před muži – právě proto, že dokáží dělat více věcí najednou…
  Klidně si mě tu označte jakkoli uznáte za vhodné, je mi to jedno. Stejně už sem nejspíše nevstoupím. Slova, kterými zde končím jsou určena pro Vás drahé sestry… Překonejte svou nenávist, kterou cítíte k mužům a dejte jim šanci. Pokud se vám to povede, zjistíte, že tu šanci jste daly nakonec samy sobě.

  Fox

 26. 😀 A nebýt Billa, tak nemůžete psát tyhle pičoviny 😀 a nečekaně Internet vynalezl muž, taktéž je to podle Vás „antikřesťan“? 😀 Takže si strčte mrkev do přirození a šoupejte nohama namyšlné šlapky co chodíte souložit za hrst písku 🙂

 27. Prý ubližovat ženám…
  1. Normální žena má pohlavní pud a nebudu to opakovat protože vy tomu stále nevěříte a píšete že se ženě dělá z pyje zle, stává se služkou a kdesi cosi…
  2. To vy nic nechápete, myslíte si že všechen spam jsou nabídky ke zvětšení penisu? Je jich spousta typů na cokoliv na světě a nemusí to být ani trochu pyjaté nebo úchylné…
  3. Proti spamu žádná z uvedených žen nemůže nic udělat…
  4. No konečně tu něco je a jsem rád že zase můžu napsat kritiku…

Comments are closed.