Pannou alespoň do 20 let, masturbace zakázána.

Hezký den všem čtenářům. Jmenuji se Věrka chtěla bych povědět něco o vhodném věku pro defloraci.

Byla jsem vychovávána v tvrdých podmínkách svého otce. Razil pravidlo, že žena by měla začít plodit ihned jakmile se dostaví první ovulační krvácení. V těchto tvrdých metodách jsem vyrůstala a naštěstí jsem první měsíčky měla až v 15 letech, takže se v mém případě nejednalo o porušení zákona. První dítě jsem měla v 18ti letech, další ve 20 letech a třetí ve 24. Dnes je mi 27let a obrátila jsem se na opačnou cestu, ač pozdě, snažím se alespoň nasměrovat jiné dospívající dívky na správnou cestu. S pomocí těchto stránek bych ráda šířila osvětu mladým dívkám. Obecně, ženy by měli začít s pohlavním životem až kolem 20 roku, aby měli dostatek času si ujasnit co od života čekají, najít si vhodného muže a s ním zůstat. Masturbaci bych doporučila zakázat úplně.

Masturbace, se obvykle provádí rukou a nebo třeba o matračku v posteli. Četla jsem příručku kdy dívky v klášterech byli nuceny toto provádět smirkovým papírem, aby si odvykli. Pokud by snad některá dívka měla problém se svojí vůlí a chtěla zhřešit, vzpomeňte si na dívky v klášterech.

Sex jako takový by se měl provádět a někým koho vážně milujete, určitě ne někde na diskotékové toaletě  s nějakým místním lovcem žen. Vybírejte si vždy vhodné místo partnera ve stejném věku. Pokud nemáte kolem 20tého roku života svůj vlastní prostor, může posloužit ložnice rodičů, ovšem za předpokladu, že po aktu vyčistíte prostěradlo a rodiče nebudou doma či alespoň v jiném pokoji.

{loadposition article}

Uvolněte se, počkejte až partner zvětší údek a nechte jej proniknout do vaší materny. Je velice důležité být uvolněná,  v opačném případě by mohlo dojít k nechtěnému stahu a uskřípnutí partnera což je častý jev viditelný u dvou pobíhajích psů a je řešen studenou vodou. Pokud se necítíte, připravte si lavor se studenou vodou tak, aby byl po ruce.
Následující den si po zasemenění zakupte těhotenský test a doufejte. Pokud se štěstí nekoná, opakujte akt. Nejlépe za několik dní, aby se sperma nahromadilo ve varletech a bylo kvalitní. Muž by měl mít zakázanou masturbaci, ale předpokládám, že jste si nevybrala či nevyberete někoho kdo se oddavá něčemu takovému.

Pokud by snad partner naléhal a chtěl Vás vidět, jak se sama hladíte či provádíte vyprazdňování močového měchýře, vztah ukončete a hledejte dále. Tento muž nebyl vhodný.

{mosgoogle center}

Věřím, že budete úspešná a nakonec najdete koho hledáte. Mějte na paměti, že  nikam nespěcháte. Věk 20 let je pouze doporučený věk a nic nebrání tomu začít ještě později.

 

Hodně štěstí.

 

Věrka, Brno.

 

 

 

 

 

107 comments

 1. Já osobně bych Janně Orleánské doporučil jeden z pánských masturbátorů, pro obojetné také velice vhodný…

 2. Jak to Ti lidé dělají, že mají tolik záporných likeů…

 3. [quote=panna Jana]Já jsem také rozhodně pro sex až po svatbě. Pak jsou ale také lidé, jako třeba já, kteří se rozhodli nedělat ten sex vůbec a zůstávají tak čistí do vysokého věku nebo dokonce až do konce života.[/quote] a kdo by tě měl o to panenství připravit? :D:D

 4. [quote=panna Jana]Já jsem také rozhodně pro sex až po svatbě. Pak jsou ale také lidé, jako třeba já, kteří se rozhodli nedělat ten sex vůbec a zůstávají tak čistí do vysokého věku nebo dokonce až do konce života.[/quote] no s takou tvárou by ostala pannou do konca života asi každá 😀

 5. [color=silver]To není ****né, něcoo podobného se stalo před 4mi lety v Egiptě! Ženě vypadl z pochvy mozek![/color]

 6. [color=silver]Thakhy bych tho zhekazela, mam thed shinea zavrednyho i ceru, a ucyte je v thom vjezeny skasey.[/color]

 7. [color=red][size=medium]Panno Jano, doporučuju tvé pozornosti: [url]http://www.funconcept.cz[/url] objednej si tam něco, není to špatný. Mohla bys přijít na jiné myšlenky.[/size][/color]

 8. [color=red][size=medium]No vy všechny (panna Jana, Milena Hydra Ohydrovaná a Bohumilka) jste ale panoptikum!!! Vás by měli vystavovat na Petříně![/size][/color] :woohoo: :woohoo:

 9. [color=silver]Moment, vy jste proklela i svého syna? Já myslel že byl hodný a byl vaší oporou. Evidentně se z něj stal klasický zkažený muž… To je škoda 🙁 🙁 [/color]

 10. Přesně tak paní Jano. Já už sice mám děti, ale to je chyba mého hříšného mládí. Aspoň jsem je stihla proklít, protože se z nich staly služky a hnusní muži.

 11. Já jsem také rozhodně pro sex až po svatbě. Pak jsou ale také lidé, jako třeba já, kteří se rozhodli nedělat ten sex vůbec a zůstávají tak čistí do vysokého věku nebo dokonce až do konce života.

 12. Musím s Váma souhlasit, paní Iro. Dnešní svět je tak zkažený. Kde jsou ty starý časy, jo to by ty lůdry ještě páni četníci hnali.

 13. Naštěstí nežiji tak ve zkažené společnosti, jako jsou lidé, kteří se tu projevili přede mnou. Sex, jedině po svatbě, s jedním mužem, až navěky. Sex není konzumní záležitost. Je to sice běžné, ale ne normální. Kam ten svět spěje :X :X :X . Znám spoustu desítku lidí, kteří mají stejný názor.

 14. I když svého partnera milujete, jste sním šťastná a spokojená, jakmile si ho vyhoní tak ho kopněte doprdele…a na tu lásku samozřejmě ***te, přece vám poradily sami femikun.dy!! to je logika jak poď na mě zboku :woohoo:

 15. Cipána ten návod na sex bol komu? To je ako kuchárska kniha na výrobu pervitínu…. 😀 :woohoo:

 16. Hmm..zajímavé… Panna jsem byla do 18 (ideální věk)… a mimochodem..těhotenský test nefunguje den po styku…

 17. [quote=shit][quote=rebelkaaaa]Takže já jsem podle Věrky v normě je mi 23 za pár dnů 24 a ještě panna :cheer: [/quote]
  to tě lituju :woohoo: [/quote]
  Proč? Pokud se ještě na to necítí a nepotkala toho pravého.. Já jsem byla panna do 19 a nemám pocit, že by mi něco uteklo, když jsem o to nepřišla v 15 na dýze s bůhvíkým 😉

 18. no tak pravdu snad má jistě v tom, že by holky neměly bejt ***** a dát každýmu, kdo jim přijde do cesty… Osobně si myslím, že by člověk měl spát jen s tím, koho miluje ( Se sexem na jednu noc nemám zkušenosti a ta představa se mi moc nelíbí, ale pokud to někomu nevadí..)

 19. Hlavně že ty seš pseudožena…..Čili jsi asi úplně dokonalá (stále panna?)…..Tvůj xicht vypadá jako Bagdád po náletu…So be rather guiet.

 20. 😀 Článek opravdu pobavil… 😀 Takový *PíP* jsem ještě nikdy neslyšel… 😀

  Paní Věrka žije opravdu někde stranou reality… Pana v 20?! Bych těch holek litoval… Děti v 18 to opravdu ne! Ale sex? Klidně, na tom nic není jsme v 21 století…

  Masturbace – zakázat? Tak na to opravdu nemam co říct… to je ta největší blbost co jsem v životě slyšel..

 21. O B.o.ž.e! Zas ta c.e.n.z.u.r.a… Ty hvězdičky nahradily slovo s.e.r.i.o.z.n.i…

 22. Tak na to bych chtěla reagovat… Zaprvé, co předsudky o křesťanech? Jsem křesťanka a nemám s tím problém… A navíc – četla jsem v jednom z řekla bych ***iozních plátků, že církev s masturbací neměla problém, začli proti tomuto způsobu ukojení potřeb brojit ku podivu osvícenci…(!) Neházejte prosím všechny do jednoho pytle, ne všichni jsou tak ortodoxní…

 23. [quote=rebelkaaaa]Takže já jsem podle Věrky v normě je mi 23 za pár dnů 24 a ještě panna :cheer: [/quote]
  to tě lituju :woohoo:

 24. blbá? tohle platilo v minulim miléniu nivim proc nekomu odpirat pravo si poradne zamrdat aniz by z toho muselo bejt hned dite :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 25. Ahoj, toto je asi to jediné, v čem mají \“holky\“ pravdu, nazyvá se to vaginální spasmus a opravdu to existuje…..Ale s uvolněním ženy při sexu to nemá nic společného, je to křeč, která svře vaginální svaly a může uěznit úd, ale studaná voda asi tady nepomůže :woohoo:

 26. [quote=Anonymní]Musím přiznat, že se skvěle bavím. [/quote] Ano…taky se tady smějeme xDxD

 27. Editovano pro poruseni pravidla 9. Pavlina Zapletalkova

 28. To je blbý ****, celá tato stránka je špatný ****…ikdyž člověk se tu pobaví ( myšleno normální člověk)

 29. miluju tě…..chci tě na diskotéce…..chci ti tam udělat diskodítě… ale jenom jestli už ti bylo dvacet….neboj se, zůstanu s tebou do konce života…ale jenom, pokud se před tím necháš pořádně osmirglovat!!!!

 30. [quote=rebelkaaaa]Takže já jsem podle Věrky v normě je mi 23 za pár dnů 24 a ještě panna :cheer: [/quote]

  Že se ani nedivím:D

 31. Takže já jsem podle Věrky v normě je mi 23 za pár dnů 24 a ještě panna :cheer:

 32. Paní, říká vám něco slovo kondom? :woohoo: :woohoo:

 33. Kurník, už to mám na teplákách a jěště sem ani nezačal..

 34. trtkat v posteli svojich rodicov? uchylna predstava! inak pacila sa mi veta \“počkejte až partner zvětší údek\“. to ako maju sediet v tureckom sede a pozerat mu na vtaka ci nenabehne? alebo ho nastartovat ako prve auta? inak vam asi skriplo v hlave a nie v \“materne\“! preto mate urcite studenu vodu pri postali, aby ste si vzdy mohli schladit hlavu. a co chcete najst po prvom dni na tehotenskom teste? a pozor! ten kto chce abyste sa hladakala je uchyl!!! bacha na takych!!!

 35. myslim že tam za tema clankama sedí chlap a delá si prdel…

 36. nevim ty ***** co by ti těhotenský test měl ukázat druhý den po sexu, mysli: Základní škola prví stupeň :woohoo:

 37. Dovolím si poznamenat, že ono skřípnutí je u lidského druhu nemožné. Nevím, jak je to u feministek, ale u lidí to není možné.

 38. hm tento clanok som si predtym nevsimol, je zaujimave, ze obracia naruby takmer vsetko co tieto stranky hlasaju 😀

 39. Nie, nie, so sexom treba zacat co najskor, najlepsie v 10-11 rokoch, pretoze to uz su vyspele zeny a muzi. Ja som zacala uz v 6 s Jankom od susedov. Dnes mam 17, 3 deti a som stastna! 🙂

 40. mala som problemy so svojou volou,ale vasa rada o smirkovom papieri mi velmi pomohla..pozdravujem zeny v klastore..vedeli sa spravne vynajst..

 41. Ale jestli sou decka jeji tak je muze vychovat jak chce tak ji do toho nemluvte.

 42. ps: mozno ste dobra matka, ale prosim- sexualnu vychovu Vasich deti nechajte na niekom inom (nemyslim tym knaza, klastor a ine podobne orientovane institucie). Naozaj svet uz nepotrebuje dalsich sexualnych deviantov, ktori si potom budu komplexy vybijat v dospelosti na detoch/zvieratach/inym sposobom…

 43. z extremu do extremu,
  pokial ste vyrastali v takomto prostredi, evidentne mate traumu (uz len podla toho, co ste napisali). Odporucam – Vyhladajte lekarsku pomoc.

 44. Co je na masturbaci spatneho? Vsichni masturbuji, az na krestany apod.

 45. zpráskat tě BIČEM KŘESTANSKÁ KRÁVO..evidentně ti po těch porodech přestal fungovat mozek 😀 😀 😀 😀 😀

 46. když sem se dostal až k tomu skřípnutí začal jsem se smát tak že sem se zakuckal a myslel sem si že se udusim 😀

 47. Ahoj všichni, narazila jsem na tuto stránku přes muže, kteří psali jak se zasmáli feministkám, chtěla jsem si přečíst, co je na tom tak baví, ale proboha VĚRKO!!! Když píšeš takovýhle kraviny, tak jak to nemá chlapy spíš pobavit?? Ke takzvanému skřípání dochází opravdu jen u zvířat u lidí nikdy tento jev nebyl prokázán nebo prokazatelně zachycen (minimálně z lékařských spisů by se muselo něco dát vytáhnout, ale ani tam nic nenajdeš). Začala jsem se sexem v 16 letech, řekla bych celkem akorád. Dnes si neumím představit, že bych přišla domů a nešla si udělat dobře po svém do sprchy, když je můj partner s rodiči na dovolené, neumím si představit, že bych mu před krásným milováním nezatančila, neukázala naši ŽENSKOU krásu se vším všudy a neumím si představit, že bych mu neoplatila to blaho, které mi on umí dát pouhým jazykem.. Proč chceš mladým holkám cpát do hlavy, že nemají zkoušet nic nového, že nemají zůstat s tím, kdo je uspokojí přesně podle jejich představ?? Jestli jsi rozumná, přečti si své veledílko ještě jednou a pak si zaťukej na čelo, ty nejsi feministka, ty jsi hlavně kazatelka a moralistka.. To nemá s feminismem nic společného.. Vím to i já a to je mi pouhých 21 let.. Víš že mi ale vážně nevadí, že žiju sexuálně už 5 let??

 48. No teda ted jsem se naramne pobavila 🙂 Pani ma v 27 nazory jako moje babicka – hlavne ta pasaz: \“Uvolněte se, počkejte až partner zvětší údek a nechte jej proniknout do vaší materny.\“ Tedy uprimne, chtela bych videt chlapa, ktery se rozhicuje pri pohledu na necine lezici \“uvolnenou\“ babu, ktera mu ten jeho ud ani neumi postavit 🙂 A to nemluvim o tom, ze kdyz zenska neni dostatecne vzrusena, tezko se do jeji materny nekdo dostane :))))) A ten zbytek clanku jako bych videla prirucku z minulyho stoleti 🙂 Takze madam, jestli mate ve svem veku takoveto zkusenosti, tak to vas uprimne lituju 🙂 ale jesli to mela byt recese, tak byla fakt vydarena 🙂

 49. Mno, asi se mi budete divit, ale aspon s urcitou casti tak nejak souhlasim. Ono s tim sexem neni zadny spech…. Ale na druhou stranu je to kazdeho vec, do ktere mu ma prd co kdo kecat.-)
  Nejaky moralizovani si muze dovolit jen nekdo, kdo na to ma a kdo je bez viny, at hodi kamenem.-)

  (reaguju na clanky jako na realne veci, protoze je to tak presentovany – a je fuk, ze to neni pravda B) )

 50. Feministky to [b]MYSLIA VAZNE[/b], vsetky feministky [b]MAJU[/b] IQ 0-60 a cele hnutie [b]JE[/b] na smiech

 51. Paní Věrce evidentně přestal fungovat mozek po těch porodech. 😆

 52. Uáááááááááááááááááááá řemdihem na ně uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá znasilnit je uáááá ve středověku byly odpaněné už 7 leté holčičky tak si sem tahej pás cudnosti jinde, at to každá dělá kdy chce , protože když by ste tohle prosadily , tak by ste zas nadávali že můžete šoustat od 20 a chlap od 15 , že to je diskriminace a že to vymysleli chlapy aby se mohli ukájet uchylkou na starý pany(která myslim že neexistuje a redaktorky mej smůlu)

 53. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon pravopis by se mohla naucit, kdyz uz pise tyhle stredoveky blafy.

 54. viete co?uz to mam,ze mi to doslo,cela tato stranka je vtip!!velka sranda..lutujem ze to ma nazov feministky lebo niekto by to mohol fakt zobrat vazne a to by ma mrzelo pretoze cele hnutie by bolo na smiech.ak to aj niektora s tychto zenskych mysli vazne jej IQ hodnotim 0-94 a aj to mam pocit ze som im veeelmi prilepsila

 55. [quote=Entalara]Proc sem píšou jenom křestani? xD
  Masturbace je přirozená. I psi to dělaj…[/quote]
  No jo no, my to víme, Antalaro XD Ale tady to nezveřejňuj, tady se jenom ploděj děti, na nic víc sex podle nich není XD

 56. Psi si lízaj koule a mi máme svoji ruku, tak nám ji slečinky prosím vás neberte

 57. sa mi paci ako tu ludia pisu o navrate do stredoveku – myslite toho stredoveku kde v 15 boli niektore dievcata uz vydate a pracovali na detoch? 😀

 58. Tenhle web je opravdu super švanda 😀 [img]javascript:alert (\“feministky.com je hruuza web!\“)[/img]

 59. Nejlepší ani nejsou ty články, ale komentáře těch lidí, kteří vůbec, ale vůbec nic nepochopili … 😀 … tak jsem se už dlouho nezasmála!!!

 60. Neni nad to soulozit krasne cistounke oholene a vonave sestnactky 👿 :whistle:

 61. Co to je za hovadinu… sex ve 20? O jakým psovi??? Ženská to ti je devět let a fantazíruješ o fantazy sexuální povídce která je předem odsouzena k neúspěchu jinak si ot nedokáži vysvětlit.

 62. Tak ted jsem se opravdu od srdce zasmála 😀 😀 😀

 63. Tak ted jsem se od srdce nasmála 😀 😀 😀

 64. holka já jsem feťák ale ty asi větší :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 65. opsáno z knížky,která vyšla zřejmě v devatenáctém století a má pouze vyprovokovat nějakou odezvu – k ničemu jinému ty \“informace\“ nejsou

 66. Je jedno aku zlu mam naladu tu su vzdy take hlody ze ma to rozvesli az sa skoro pose*em :woohoo:

 67. … to si děláš prdel ne. S tím teda rozhodně nesouhlasím, zní to jak od mojí babičky.. Kolik ti je?? To snad není možný :woohoo:

 68. Docela mě ten článek pobavil :DMyslím,že středověk už máme za sebou ne?…Jen aby jste ten smirkový papír nezkoušela Vy :whistle: Pochybuju že v dnešní době bude někdo čekat do 20,málokteré dívky si počkají aspoň na 15 😆 Vaše názory mně vždy pobaví…A co se týká té masturbace,nechápu Vás.Pokud vím škodlivé to není,právě naopak.Pomáhá to mladým v sexualitě :woohoo: A že Váš otec byl hloupý,neznamená,že takoví jsou i jiní rodičové :huh:

 69. TAK VĚTŠÍ PÍČOVINU SEM SNAD ANI NIKDY NEČETLA 😀 😀 😀

 70. Pani Vierka, mate stredoveke nazory. Nic v zlom :unsure:

 71. na to lze říct jediné – buď je to recesistka nebo kráva, co se měla narodit před stoletím, raději dvěma 😆 😆 😆

 72. Bože tady ty články píšou snad jen vylízaný ženský…Tahle jednoznačně vede!!!! 😀

 73. Hezky řečeno, Věrko, a držím ti palce v prosazování tvých představ. Jen by mne zajímalo, jak bys dohlížela na dodržování zákazu masturbace. Až na tohle přijdeš, hlásím se jako dobrovolný kontrolor!

 74. zijeme snad v komunizme ???aby mi niekto nieco diktoval???si mysim ze je kazdeho vec kedy zacne sexovat a masturbacia je uplne normalna staci si pozret statistiky a je to, ved nie kazdy ma to stastie a ma partnera poznate to heslo ked nemoze suka tak pomoze ruka….. 😉

 75. Tyhle clanky,hl. o sexu mi hodne pripominaj,takovyty krestansky poucky asi jsem pisou samy krestansky zalozeny lidi co nechapou 21.stoleti,nekoho tyhle stranky dost muzou zmast!

 76. kde se da sehnat ten uzasny pas cudnosti.. Jeste bych nela dotaz, jestli se mam se svym vyvolenym rozejit, kdyz mne nuti soulozit s nasim pejskem. Me i Fifince se to moc libi.

 77. Tak já teda nevím, zasmála jsem se opravdu hodně, ale kromě těch blbostí, které tady kritizovaly už jiné příspěvky, bych zmínila to, že den po souloži se opravdu ze žádného testu otěhotnění nepozná. A je mi taky docela líto, že tyhle stránky se vydávají za feministické, ikdyž s tím nemají nic společného. Ty články píšou jen blbý ženský a to je tak celý. Feministky pro svá tvrzení mají alespoň nějaký podklady, zatímco tady jsem se dozvěděla jen blbosti, který by ani v Bravu neotiskly.

 78. Ja osobne bych rekl, ze cetnost masturbace ma rozhodne vliv na kvalitu spermatu. Alespon to tak vnimam z pohledu casto masturbujiciho cloveka 🙂

 79. 🙂 No, každý má právo svůj názor, ale paní autorka by mohla vědět že sexuální akt neslouží lidské rase pouze coby akt množení, ale taky jako zábava a třešnička na dortu partnerského soužití. Že jí otec nutil k brzkému plození na ní evidentně zanechalo hluboké duševní následky. Škoda – měla by jste spíš pomáhat ženám, aby nedopadly jako vy, nikoliv jim bránit v přirozeném chování, které popíráte tímto jak u mužů, tak u žen. Bezdůvodně, bez argumentů….

 80. Předně bych chtěla podotknout že zaklesnutí u psovitých je dáno odlišnou anatomickou stavbou pohlavního orgánu psa a u člověka je to v popisovaném způsobu soulože zcela nemožné. Potom také \“ženy by měly a dívky byly\“ příčestí minulé pro femininum. Dále bych chtěla poznamenat že bude možná přínosnější poukázat na prospěšnost vakcinace proti HPV a vést osvětu směrem k prevenci přenosu pohlavně přenosných chorob a nechtěnému otěhotnění. Dívky by také měly vědět jak se bránit nátlaku ze strany muže a tudíž mít sex v okamžiku kdy se cítí být připraveny (rozhodně ne až ve 20).

 81. Nevěděl, jsem, zda-li se mám smát, a nebo mi má být líto autorky. Každopádně dnes jsem dvakrát masturboval a zítra obtáhnu jednu žábu (16). Takže dobrou noc

 82. takhni do 15.stoleti ty k*vo!
  ja jsem se malem po*ral…

  to ze ti otec delal peklo neznamená, ze ho musis delat mladejm lidem z 21.stoleti!

 83. 😀
  Muž by měl mít zakázanou masturbaci, ale předpokládám, že jste si nevybrala či nevyberete někoho kdo se oddavá něčemu takovému. 😀

  To je moc pěkné…… takže ta holka, co se tím bude řídit bude pannou navždy 😀

 84. tak to u vas cikanu byva ne haha. ja by som za to co ti uudelal foter zabila vsetkych fotrov vyvrazdia

 85. Mno tak tohle me jako pripada hodne pritazeny…jak uz nekdo napsal….cekat az partner dosahne erekce…to je uchylka……kdby se me na postel rozvalila holka a koukala na me a cekala jesli dojde k erekci nebo ne mi moc vzrusujici nepripada…mozna naopak……mno a s tema pejskama je to happy….sry ale jeste sem neslysel o pripadu kdy by ho nemohl muz ze zeny vyndat…..pokud bude stazena tak se do ni spis nedostane….mno ale jesli mate v techto sexualnich praktikach zalibeni tak prosim…v dnesni dobe se meze nekladou……….ale stejne je to uchylny woe

 86. Tak já bych chtěl rozhodně podpořit Věrku. Myslím že osobní útoky a posměšky jsou zbytečné a svědčí pouze o mravní pokleslosti pisatelů.
  Osobně jsem přesvědčen že vzhledem k výchově a brzkému seznámení se sexem má Věrka ještě hodně uvolněné mravy.
  Například si myslím že čekat až se partnerovi zvětší údek hraničí s perverzí.
  Jinak Věrce fandím a jsem rád že jsou stále mezi námi normální ženy.
  míru zdar

 87. A ty si z kama z Vatikánu? že ¨sjíždíš takový sračky…co má jako borka dělat když ji svrpí pipka? ty máš fakt luxus rady…si nadržená vytři si piču šmirglem…díky za všechno…

 88. Fakt jsem se opět pobavila. :s Jen tak dál, vážené feministky! To by v tom byl čeet, aby vás ti chlapi nechtěli brát vážně. 👿 Jenom mi je skutečně záhadou zda ty své články myslíte skutečně vážně a zda neděláte jenom nějaký psychologický průzkum pro někoho.

 89. Jakoze autorka samozrejme naplacala v tom clanku opet spoustu blbosti, ale oproti ostatnim uletum tady tam clovek najde aspon vetu dve, se kterejma se da souhlasit…

  Jakoze pochybuju, ze v dnesni dobe devcata cekaji do svych 20 roku… Ale na druhou pravdu je ze v patnacti je to mlady a hloupy a nevi to co vlastne chce… Ale zase mame spoustu chytrych uredniku, kteri omezili zakonem od kdy je to legalni… tak proc to dal resit…

 90. A erotické pomôcky používať môžem, lebo ja ich používam, aj to zakazujete?? Trošku dosť zlý názor.. Tak ako je prirodzené človeku spať, jesť, piť, tak mu je aj prirodzená jeho sexualita a ako inak ju má spoznávať ak nie masturbáciou?? Samozrejme predčasný sexuálny život neuznávam, viď že už 14 roční súložia, ale nevidím nič zlé na tom, ak 20 ročný/á a vyššie pohlavne žijú, či masturbujú.. Múdrosť na záver: Podĺa Freuda zanedbanie svojho sexuálneho života v dospievaní a v adolescentom veku môže neskôr spôsobovať komplikácie pri dozrievaní osobnosti!! A my nechceme chorých ĺudí, všakže??

 91. Jeeeej…. souhlasim s ostatnima komentarema…v 21stoleti povidat otom jak se ma nekdo s nekym vypsat… a zvlast k tomu [i]zakupte těhotenský test a doufejte[/i]. Nechci někomu brát jeho názor, ale neexistují dnes náhodou takové věci kterým se říká kondomy a nebo i dokonce taková vymoženost jako je antikoncepce? 😀 Asi tady jde oto, že hned při prvním sexu má člověk mít dítě 😀 no nic každýho názor neberu vám ho a vy mi neberte ten můj, že je tenhle článek naprostá blbost…mějte se :cheer:

 92. To je fakt síla, dlouho jsme se s manželkou tak srdečně nezasmáli! A vzkazuje vám, že by jste to asi měla zkusit s tím psem, aby jste se naučila rozeznávat fyziologické rozdílnosti mezi těmito dvěma druhy…Opravdu, neuvěřitelné! Svět je divný…na jedné straně třeba genocidní války, na druhé tohle… :woohoo:

 93. Já si spíš nejsem jistá jestli se mám smát nebo ne…jako respektuju každého názor,ale tohle tady prezentovat v 21 století je trochu moc ne?Zaprvý,masturbace není vůbec nic špatnýho,spíš naopak,o tom žádná…pokud se teda při ní někdo \“nezraní\“ může si masturbovat třeba od ráno do ráno at už je holka nebo kluk (na kvalitu spermatu to nemá vliv).Zadruhý,těhotenskej test druhej den jí bude na nic,páč těhotenství se zjistí až po 10 dnu od soulože 😛 a zatřetí,určitě je na každym rozhodnutí,kdy chce se sexem začít,ale pochybuju že to holky vydržej do 20,ale těch je fakt malý %….

 94. Teď si nejsem jistá, zda se mam držet tohoto návodu.

Comments are closed.