Manžel mi krade vzduch abych umřela

Jmenuji se Lenka a pracuji v mateřské školce. jsem již druhým rokem vdaná, ale počínám myslet na rozvod. Začalo to tím, že jsem zjistila, že mi manžel krade vzduch když spím. Jednoho dne jsem se nad ránem trhnutím vzbudila. Špatně se mi dýchalo. Otevřela jsem oči a manžel ležel hodně blízko vedle mně. Sálalo z něj teplo a zároveň se mi nedostávalo kyslíku.

On měl otevřené oči a jenom pozoroval, jak se rdousím. Tohle se opakovalo ještě několikrát a navíc začal být důmyslnější a měl u toho i zavřené oči. Kdybych měla možnost vidět přes víčka (já vím, že to nejde, ale kdyby) tak bych určitě viděla, jak rychle zavře oči když je já otevírám. Z dalšího soužití s ním nemám dobrý pocit a začínám se bát o svůj život. Začala jsem spávat v obývacím pokoji a prozatím se vymluvila na migrénu. Prosím co mám dělat. Do práce chodím nevyspaná a manžela se bojím. Nevím jestli rozvod je to pravé, protože když mě chce zabít, tak to udělá i když už nebudeme svoji.

 

Teta Lenka

 

Julie radí:

{loadposition article}

 

Lenko. Zde jde o život a je pravdou, že rozvod či nedejbůh pouhá nečinnost vaši situaci nevyřeší. Obávám se, že pokud nic neuděláte, budete nakonec zabita a pak už je pozdě bycha honit. Doporučuji následující. Je důležité vašeho manžela zastrašit. Například, když se bude koupat a vy budete odcházet z koupelny, tak jakoby neomaleně namiřte zapnutý fén na plamínek v karmě. Ten zhasne, plyn se přestane spalovat a bude se volně uvolňovat do ovzduší. Tehdy si manžel uvědomí, že jaké to je přijít o kyslík! Oko za oko, zub za zub. Na tom není nic špatného. Plyn samozřejmě vypněte ať nezemře. Udělejte to tak, že ze situace vyjdete jako zachráňkyně. Začne vás pak vnímat, jako zachránce života a krádeže vzduchu by měly ustat. 

 

JUDr. Julie

Sdílet článek

334 comments

 1. [quote=Julie][quote=julieje***a]Julie ty si jako JUDR jo?:D tak jestli jsi ty JUDR tak ja jdu asi taky na pravnickou když vidim že tam dostuduje každy ***ec :D:D:D nestačím se smát vašim komentářům 😀 vratte se na zem prosim vás 😀 nebo vás zažaluju za za vraždu protože se asi usměju k smrti 😀 😀 😀 [/quote]Ano, jsem JUDr.

  JUDr. Julie[/quote]

  seš hov*no a ne judr, ty pí*čo 👿 👿 👿

 2. [quote=julieje***a]Julie ty si jako JUDR jo?:D tak jestli jsi ty JUDR tak ja jdu asi taky na pravnickou když vidim že tam dostuduje každy ***ec :D:D:D nestačím se smát vašim komentářům 😀 vratte se na zem prosim vás 😀 nebo vás zažaluju za za vraždu protože se asi usměju k smrti 😀 😀 😀 [/quote]Ano, jsem JUDr.

  JUDr. Julie

 3. Ano taky si to myslím 👿 zvlášť když je na naší straně bohyně Nenufar 😉

 4. Nechci znít tak sebejistě, ale my jsme tak nepřemožitelní.

 5. A hlavně teď když má Kongres k dispozici agenty Impeia 👿

 6. Nášemu kongresu prostě nic nezatajíte…nuže dobrá, protože veřejnost na tyto informace ještě není připravena.

 7. Jazyk za zuby, rozumíte ? Toto se nesmí veřejnost dozvědět.

 8. Nejnovejší studie feministek opravdu potvrdila, že to bude cizí jazyk.
  Zdroj: „Utajený“

 9. Jehovisti? Nechtěl jste napsat Jeho Jistí. A mimochodem koho? Měl by jste si na mobilním telefonu vypnout T9.
  A ještě jednu radu – Jestli vám je špatně, běžte na toaletu, přeci to nechcete vrhnout do klávesnice.

 10. [color=blue]J[/color]ehovisti? Nechtěl jste napsat Jeho Jistí. A mimochodem koho? Měl by jste si na mobilním telefonu vypnout T9. A ještě jednu radu – Jestli vám je špatně, běžte na toaletu, přeci to nechcete vrhnout do klávesnice. 😉 🙂

 11. S tou váhou to bude problém. 🙁 Musíš trénovat, věřím v tebe 🙂

 12. Jasný 👿 Jen musíme najit nějakou nemocnou co váží do půl tuny víc zatím nezvednu 👿 😀 😀

 13. no myslím že pomocí síli ji omlátím párkrát o zeď a pak ji usmažím 👿

 14. To nevadí, můžeš jí zneškodnit světelným mečem, hlavně at se nákaza ne[b][/b]rozšíří 🙂

 15. Jsi vítán, budeš rozhodovat společně s ostatními o budoucnosti jejich desetičlenného spolku a o ochraně mužů a žen:) Nyní máš právo feministku zastřelit, pokud budeš mít podezření na nákazu. 😀 😀

 16. I vy lichotníku, já se červenám, pomóc svádí mne tu.

 17. „protože má rádši pyj v sobě než na sobě“ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 18. Samozřejmě že chci abych v něm zastupoval Imperium 👿

 19. Vypadáš jako inteligentní muž Satanisto, nechceš se přidat do Kongresu?

 20. Ano a to je důkaz, že je zrádce, věří v nějakého jiného smyšleného boha než v toho vašeho…

 21. A mám Vás!!! Teď se už jen modlete k FEMIbohu, aby Vás to moc nebolelo. Láskydůvěrní kolegové pyjatci. (A za chvíli bezpyjatci…) :whistle:

 22. Podle Agentů Imperia se je snaží podmanit a ovládnout … na co je chce zatím neví ale zjistí 👿

 23. na to jeho Křišťálová Koule made in Taiwan nestačí 👿

 24. Paní Jitka je chytrá feministka když už tak…měla by svhnout Julii z postu a nahradit jí. S ní mají feminisky možnost stát se plnohodnotnými lidmi. A právě proto neuvěří tvým podlým lžím. Mužský kongres ještě přesně neodhalil tvoje plány, ale jistě víme že jejich deseti členný spolek jen využiješ pro svuj prostpěch. Sledujeme tě !

 25. Stačilo napsat bla bla bla je moje hláška. Vymysli si svoji.

 26. Bubliprde… Stačilo pouze napsat bla, bla, bla…

  Paní Jitka Kytka je chytrá žena a od pyjatce, jako jste Vy se nenechá napálit. 🙂 Zkoušíte Vaše léčky marně. Styďte se muži!!!

 27. On totiž není se sebou spokojen, protože má rádši pyj v sobě než na sobě. Nezapomentě, že vám bude lhát, že je to lež. Je to určitě součást jeho hry.

 28. Je to zrádce ? Ó. A děkuji. Zrádce. To znamená že MUS má jistě rád pyje. No, to je skandál.

 29. Nemohu, ale děkuji za nabídku. To je skvělé, že se máte sluníčkově, jen tak dál. Myslím to tak, že MUS je zrádce… dávejte si na něj pozor.

 30. To je dobře. Já se mám sluníčkově, za 3 hodiny jdeme s mojí femi skupinou diskutovat o naší problematice a pít u toho lahodný nápoj jménem džus. Nechcete se přidat ? Jak to myslíte ?

 31. Jituško mám se skvěle, copak vy? Ale MUS vám všem lže, on není to, za co ho považujete. Hraje špinavou hru … Nedejte se napálit. 🙂

 32. Ale Honzíku prosím, nepouštějte se do boje s našimi lidmi. Raději mi řekněte, jak se dnes máte.

 33. Se sluškami dej pokoj!
  A ty potřebuješ ocelovej pytlík na pytlíka… :cheer:

  A taky potřebuješ pytlík na hlavu + rakev.

 34. Zase blouzníš. Asi potřebuješ péči Nenufar a Elizabethy.

 35. Hlavne nepočúvajte čo Vám radí ta popletená žena. Náhodou to vypnete neskoršie a otrávite ho. A to je potom vražda!!…Čo sa týka problému. Najprv prestaňte chodiť na tieto stránky a čítať pridrbané rady chorej ženy!!!!!… A potom zajdite ku psychológovi, ktorí Vám pomôže sa dostať z tejto paranoi. Ak takto neurobíte, ja dúfam, že sa s Vámi stihne manžel rozviesť kým ho úplne zabijete.. Veľa šťastia PUDr. Anjelbezkridiel

 36. A ty jsi zase důkazem Von_Hu, že existuje peklo na té naší krásné Zemi!

  A víš Von_Hu, jak by byla ta naše Zemička krásná bez tebe? :side: Nebo alespoň, kdyby jsi nosil ocelový pás cudnosti + od něj roztavil klíč. Bylo by o jednoho napraveného muže více. No řekni… Není to krásný pocit??? 🙂 🙂 🙂

 37. Na psychiatrii počítače určitě nejsou, hlupáku. Jestli chcete argumentovat tímto směrem, dokažte, že jsme na psychiatrii. Ostatně vy na tom nejste o nic lépe, von_H a jeho 484965231 multiúčtů.

 38. Chovankyně psychiatrických léčeben nikdy nic řídit nebudou.

 39. Jennifer, jste služka, běžte raději ochutnávat pyje a nás nechte, abychom řídili svět.

 40. Nabízíte akademickou pomoc ? Kupování esejí ? To je trestné, běžte do kouta, hlupáku.

 41. Nepište ty hvězdičky, hloupý cizinče! A mluvte laskavě česky!

 42. Já bych manželovi Lenky doporučil rdousení polštářem. Bude to rychlejší

 43. Tak zase ale vzduch se může vydýchat. Mě vždycky máma večer říká, ať si v pokoji vyvětrám, že je tam vydýcháno. Přitom tam zas tak moc nejsem. Já ale moc nevětrám, jen když mi to řekne, protože mi to přijde zbytečné a aspoň se nevyvrzá teplo.

 44. je mi te ubohe zeny líto… je ocividne paranoidni a zaujata… nehlede na to ze dva lide i dejme tomu v male loznici 10m krychlovych za jednu noc nevydychaji vzduch do takove miry ze by je to mohlo zabit a to ani kdyby celou noc meli sex pricemz se dost zadychaji… a pokud manzel kouka na manzelku kdyz spi tak jedine ze ma neco na nose nebo ji miluje a ma prijemny pocit z jeji pritomnosti… a co se te tzv. pravnicky tyce.. za prvni titul nema.. protoze by nidky nic takoveho neradila… (pokud neni psichycky narusena coz nejspis bude i tak) a za 2 nejspis s muzi moc skusenosti taky mit nebude… a jak zde nekdo psal Feminizmus znamena rovnopravnost a ne povysovani se jeden nad druheho… a i kdyz to mozna spravedlive neni tak to je tak jak to spiva James Brown v písni This is a mans world…a kdo s tim nesouhlasi nevi zhola nic o historii a o současne svetove politicke scene.. nemluve o tom ze 90% vynalezcu jsou muzi (vynalezy posouvaji lidstvo kupredu vsemi smery a to at spatnym tak i spravnym)

  s pozdravem samozvany Phdr mudr jpg gif org .com profesor a politolog ing Krátký.

 45. 👿 pozor aby ti nezhasla karmu až se budeš koupat a ona bude odcházet z koupelny…mimochodem chlap s vysavešem taky neni pro feministky tak zlý ne?

 46. Já nevím co to píšete to bude asi nějakou cizí řečí.

 47. [quote=anna]já bych navrhovala návštěvu psichiatra, tohle vypadá spíš jako těžká paranoia u slečny Lenky, nehledě na to, že pokud je Judr. Julie opravdu Judr, určitě by neradila takovouto právně napadnutelnou pitomost, jako nabádání k trestnému činu, protože vědomé zhasnutí plamene v karmě za účelem manžela vystrašit je jasné zabití, možná i vražda.
  pokud je paní Lenka neschopná pochopit, že vzduch v místnosti vystačí bohatě i pro ní a 3 manžely a její respirační potíže mohou mí úplně jiný důvod, nechápu jak je možné, že tato osoba je nechána sama s dětmi v mateřské škole.
  mimochodem, kdyby nebylo mužů, nebyly bychom tady ani já, ani vy.[/quote]

  Vy asi máte těžký život s takovou nedů****ností, že? 😀

 48. I kdyby měli muži větší objem plic (i když podle mě to záleží na jedinci), tak stejně vedle paní Lenky leží její manžel v bezprostřední blízkosti a měl by stejně problémy s dýcháním jako ona.

 49. já bych navrhovala návštěvu psichiatra, tohle vypadá spíš jako těžká paranoia u slečny Lenky, nehledě na to, že pokud je Judr. Julie opravdu Judr, určitě by neradila takovouto právně napadnutelnou pitomost, jako nabádání k trestnému činu, protože vědomé zhasnutí plamene v karmě za účelem manžela vystrašit je jasné zabití, možná i vražda.
  pokud je paní Lenka neschopná pochopit, že vzduch v místnosti vystačí bohatě i pro ní a 3 manžely a její respirační potíže mohou mí úplně jiný důvod, nechápu jak je možné, že tato osoba je nechána sama s dětmi v mateřské škole.
  mimochodem, kdyby nebylo mužů, nebyly bychom tady ani já, ani vy.

 50. Ty seš tak strašně negativní, že to není možný.

 51. Každej ví, že to je nesmysl, tak nelži.

 52. možná bude nejlepší koupit si dýchací přístroj a spát v něm nebudeme si lhát i moucha ve vaší ložnici vám pravděpodobně krade vzduch takže buď tohle nebo si je tu ještě možnost sáma si ten plyn ‚sfouknout‘ ono to bude vypadat jako nehoda a váš manžel vás bude ještě litovat o_O a nebo spěte v bordelu tam vás jenom ošukaj a pak si dou posvejch a vzduchu tam ještě zůstane 😉 a navíc je to lepší než robertek 😛

 53. [color=red][/color]Můj plyšák mi taky krade kyslík! Když spim špatně se mi dýchá a můj pyšový medvídek Dda mi naschvál krade kyslík! Dělá to naschvál! co mám dělat? Co když mě zabije?

 54. Pošlu vám ho tedy znovu…Můj filtr na emailu je správně nastaven, tedy jediná možnost je, že se vám nechce odpovědět…

 55. Paní doktorko Jůlie, chtěla bych vás poprosit o zveřejnění svého článku o pobuřujícím chování mužů. Děkuji.

 56. Muži mají větší objem plic a ženský nádech tak předýchnou.

 57. [quote=Hanka Očičková][quote=Daidalos]Ženský vy některý fakt nejste normální, třeba Doktorka Julie vypadá jako naprosto vylízané stvoření… zkuste se trošku zapřemýšlet, jak někdo může někomu krást vzduch a ještě tu vymýšlíte náhubky. Paní Lenka je evidentně narušená osoba a vy jí ještě podporujete.
  "On ji do teď dusit mohl"? Vždiť se jí ani nedotknul, nebyl tam žádný fyzický kontakt, takže podle zákonu se o dušení nejedná, zkuste ho zažalovat a soudce vás pošle do psychiatrické léčebny. Ženský. Proberte se.[/quote]

  Dobrý den,

  domnívám se, že jste muž a takže tzv. halicidní telepaticko parazitickou miastází držíte s manželem Tety Lenky jednu basu. To mohou jenom muži. Doporučuji Vám, abyste s tím okamžitě přestal, je-li Vám život milý, protože by se mohlo stát, že Vám někdo příliš utěsní okna, až budete spát. A již se neprobudíte.

  S ne zrovna přátelským a rozhodně ženským pozdravem,
  Hanka Očičková, PHrs. Dr. OtPt.[/quote]
  [color=teal]
  Prepáčte Hanka ale vaša reakcia je vlastne vyhrážka fyzickou likvidaciou tým pádom ste sa tiež dopustili trestného činu…[/color]

 58. Já si stojím taky za tím, že ženské by neměly stát jenom v kuchyni nebo se starat o děti. Ale tohle už je moc. Jak může někdo krást vzduch?? ❓ ❓ :cheer: 😀 :pinch:

 59. já bych chtěl vidět jak se dá krást vzduch :D:D:D to je ***ovina jak zvon , hele tohle jsou ****y nebo se to doopravdy myslí vážně? xDDDDjestli jo tak paní julinka je psychicky narušená osobnost 😀

 60. JULIE, co kdybyste přestala psát agresivní příspěvky a radši odpověděla na můj dotaz? Již je to týden. A jste si vědoma toho, že pokud neodpovíte, tak tím dokážete ne***ioznost a nevěrohodnost těchto stránek…?

 61. Pořád se jedná o pokus o vraždu 😉 – bože na téhle stránce jsou sračky a odpovědi jsou ještě větší sračky …

 62. Tak pockat tak ak on bol blizko nej to znamena ze ona bola blizko neho…takze ona vlastne brala vzduch jemu…vrahyna

 63. protože je extrémně paranoidní, ale ještě nikdy jsem nikde neviděl že by někdo někoho úmyslně zabil vydejcháním kyslíku, úmyslně píšu protože se to už stalo třeba v indii kde v devatenáctém století zavřeli do místnosti s dvouma malinkatejma okýnkama o rozměrech 5*5metrů 146 lidí a nechali je tam celou noc, 121 z nich se buď udusilo, bylo ušlapáno, umačkáno, nebo zemřeli na dehydrataci, ale ložnice i kdyby byla sebemenší, bude určitě větraná a je teda nemožný aby jeden člověk vydejchal vzduch druhýmu

 64. Pokus o vrazdu je rovnako trestnym cinom a nabadanie na trestny cin je co??? no predsa taktiez trestnym cinom 😀 … Predpokladam ale ze na toto uz ziadna reakcia nebude

 65. Něco jsi opomenul [quote]Plyn samozřejmě vypněte ať nezemře.[/quote]

 66. Hele hele už brzděte chlapi! Myslím tím pana JUDr. Julie a jemu podobné. Ano, ty týpky, co vytvořili tenhle web aby si z nás dělali P R D E L a většinou celkem úspěšně. Ale tohle už je moc. Nemůžete přece někomu radit, nechat unikat plyn v bytě. Uvědomte si, že tak 1/10 lidí, co tohle čtou, jsou narušené osobnosti, který vám tyhle K E C Y žerou i s navijákem. Co když osoba za monitorem poslechne a vy potom budete mít na svědomí její život? Zamyslete se nad tím, kluci. Jinak jako ****** dobrý 🙂

 67. Nejdřív jsem se smála těm článkům a říkala jsem si,že přece tomuhle zdravě uvažující člověk nemůže nikdy věřit.Ale teď si říkám,že takový chorobomyslný člověk dokáže ovlivnit názory ostatních a překvapuje mě naivita těch,co těmto bludům věří.Co by byly ženy bez mužů a muži bez žen..Já za tímto vidím čirou nenávist k mužům a velké komplexy,ať proto radši navštíví specialistu,aby nenastala progrese a nevyhrotilo se to ublížením na zdraví muže.

 68. Problém je, že Pudr. Julie nemá vystudovanou žádnou školu, ale chybně se domnívá, že koukání na knihy o zákoně v knihovně psychiatrické léčebnu je studium a tak věří, že umí vše dokonale a ostatní chovankyně ji vidí jako Božini ke které se modlí každou noc kdy jsou upoutané v klecovém lůžu … Bohužel, a nebo naštěstí, se doktoři domnívají, že občasné puštění k PC s internetem jim pomůže navrátit jejich, možná někdy ztracené, duševní zdraví

 69. [quote=Libuše Kowarobias]Domnívám se, že zručná žena by byla schopná podobné zařízení sestrojit sama. Stačí zakoupit dostatek neprodyšné látky, kožené popruhy a dlouhé plastové brčko. Nůžkami vystříhnete z látky požadovaný tvar, (ujistěte se, že po nasazení se k muži nemůže dostat vzduch, následně přišijte popruhy (jako popruh může posloužit i upravený kožený pásek). Pak v oblasti nosu vystřihněte malou dírku. Nasaďte vytvořenou masku muži, řádně ji utáhněte (pokud si nebudete jistá jak moc, tak to radši více utáhněte). Skrz dírku prostrčte brčko a jeho konec vložte do jedné nosní dírky. Následně si vezměte nějaký viskózní materiál (např izolační pěnu) a řádně ucpěte všechny zbylé otvory tak, aby se muži vzduch dostával pouze brčkem. Díky tomu budete moci spát beze strachu o život. A pokud vám manžel bude chtít v noci něco provést, tak jednoduše stiskněte brčko a zrušte mu tak přístup vzduchu. Uvidíte, že po chvíli vás přestane ohrožovat. Přeji pěkný den.[/quote

  Dnes jsem si najela na vaše stránky pro pobavení,avšak tyto názory mě vyděsily. Absolutně. Zatím chodím na střední školu,nemám jisté zkušenosti se životem,ale váš komentář bych nazvala psychickou poruchou a radou,která ohrozí na životě dotyčného muže. Žena,která napsala tento článek, se vyznačuje prvky paranoi,proto by si měla zajít k specialistovi,jehož práce je zaměřena na duševní zdraví.Trpíte zřejmě paranoidní schizofrenií a vaší mysl ovládají bludy,jež jsou zaměřené vůči mužům.Nemůžete soudit většinu,ale daného jedince.Jestli si myslíte, že jedině muži zboří vztah,kvůli nevěře,pak jste na omylu.Ženy nejsou o nic lepší.Divím se JUDr.Julii,ktera by mela mit jiste zkusenosti s legislativou v Cr,a presto dovoli takoveto komentare.Nicmene co se tyce poradny na vztahy, nemel by ji vest sexuolog a ne amater v danem oboru?Zdravi Xx..

 70. dobře představte si že muž má toto zařízení a teď si představte že se otočí na bok

 71. [color=red][/color] [b][/b] HEJ VY JSTE HORŠI JAK JEHOVISTI … ZACHRANTĚ PLANETU A ZABIJTE SE UDĚLATE LIP NEŽ TU PINDAT TAKE CHUJOVINY :X :X :X :X :X :X :X

 72. to bych teda chtěl vidět jak vás někdo zabije tím že vedle vás spí. Zamyslely jste se někdy nat tim co píšete??? Já jsem normálně zabil už přes 100 lidí protože jsem velde nich dýchal. Zavřete mě za to. A jestli se chcete rozvádět tak to pro toho chlapa bude vysvobození od takové kur.vy

 73. Máš pravdu. Nikdy som sa nad tým takto nezamyslel. Len nech nás nenávidia a nech sa boja našich klád. 😀 😀

 74. [quote=Daidalos]Ženský vy některý fakt nejste normální, třeba Doktorka Julie vypadá jako naprosto vylízané stvoření… zkuste se trošku zapřemýšlet, jak někdo může někomu krást vzduch a ještě tu vymýšlíte náhubky. Paní Lenka je evidentně narušená osoba a vy jí ještě podporujete.
  "On ji do teď dusit mohl"? Vždiť se jí ani nedotknul, nebyl tam žádný fyzický kontakt, takže podle zákonu se o dušení nejedná, zkuste ho zažalovat a soudce vás pošle do psychiatrické léčebny. Ženský. Proberte se.[/quote]

  Dobrý den,

  domnívám se, že jste muž a takže tzv. halicidní telepaticko parazitickou miastází držíte s manželem Tety Lenky jednu basu. To mohou jenom muži. Doporučuji Vám, abyste s tím okamžitě přestal, je-li Vám život milý, protože by se mohlo stát, že Vám někdo příliš utěsní okna, až budete spát. A již se neprobudíte.

  S ne zrovna přátelským a rozhodně ženským pozdravem,
  Hanka Očičková, PHrs. Dr. OtPt.

 75. to mě p**** na mý holý záda 😆 ženské, neřešte ****viny a táhněte zpátky do kuchyně.. 😉

 76. VY ZE JSTE JUDR??? Nechapu kde ste studovala kdyz nabadate k pokusu o vrazdu…. Toto bude mit dohru

 77. chod **** co ti jebe preco by ti mal kradnut vzduch asi si nahlavu alebo co to co ta napadlo sak asi je normalne ze clovek ma nejaku teplotu hadam nebude studeny a to ze je v zavretej izbe rano vydychanu vzduch aj to je normalne co trepes ****viny

 78. [quote=Julie]Čtu komentáře a nestačím se divit. Muži opět bravurně otočili realitu proti ženám. On ji do teď dusit mohl, ale ona se bránit nesmí? Dejte mi sem urychleně vaše rodná čísla a adresy a to okamžitě!!

  JUDr. Julie![/quote]A ty prezraď svoju pravú identitu ty m.a.g.o.r. Nech si pre teba môže prísť polícia. Viem že pre teba je to možno ****** ale takéto články ktoré nabádajú zjavne mentálne narušenú osobu na dusenie manžela sú už moc. Treba jej skôr odporučiť návštevu psychiatra lebo trpí paranoiou. Teda ak aj tá prosba o radu nieje len tvoj výmysel.

 79. Dobry den, docetla jsem se, ze existuje nahubek na zabraneni manzelovi me zabijet. Nevite kde ho muzu sehnat?

 80. ani by me nenapadlo jak me to bude mrzet az mi dojde ze cela tahle stranka je **** :/ dokud jsem si myslela ze to nekdo mysli vazne byla to prdel, ale prece si nemyslite ze tohle by zplodil nekdo dospelej, nekdo, kdo dokazal vytvorit takovyhle stranky, ktery, az na to, ze jsou tu samy sracky, docela fungujou a jsou docela promakany….

 81. Toto je velmi impozantní článek který vyvolává zajímavou diskuzi ovšem dle mého názoru tato úvaho o „kradeném“ vzduchu je totální vy*jebaná kktina která nedává smysl ….

 82. Vy mrdky zasrany chcipnete jak muze asi dejchat vzduch vy ste uplne ******ni ***** jste jenom 🙂

 83. obě t.u.p.ý. k.r.á.v.y. zavřít do bohnic a to že hned !!!!

 84. [quote=Julie]Takže je to opět vina ženy? Nechci být sprostá, ale jste hajzl.[/quote]
  ty si ***** :whistle:

 85. [quote=Anonymní]Julie ty máš určitě tak velký prasečí nosní dírky že kradeš vzduch i lidem na autobusové zastávce 😀 😀 [/quote]
  nejvííc krutý gebim se doost :silly:

 86. mohli by ste mi zdelit v ktorej skolke dotycna pani pracuje. Ja len aby som nahodou nedal dieta do tej istej skolky. Co ked jej vysaje vzduch aj zo zbytkom rozumu. 👿

 87. [quote=Bohuše Ondráčková]Ale tam se jedná o muže, tam to nevadí.[/quote]

  Aha ty kravičko pitomá, co byste bez nás dělaly ?..A potom, jak by chudáček Tetička Lenička neměla manžela co ji chce udusit, by ji chtěl udusit noční stolek že ? Potom založíte organizaci, co bude chtít vraždit i noční stolky samozřejmě

 88. Ale tam se jedná o muže, tam to nevadí.

 89. Julie ty si jako JUDR jo?:D tak jestli jsi ty JUDR tak ja jdu asi taky na pravnickou když vidim že tam dostuduje každy ***ec :D:D:D nestačím se smát vašim komentářům 😀 vratte se na zem prosim vás 😀 nebo vás zažaluju za za vraždu protože se asi usměju k smrti 😀 😀 😀

 90. Jezis ty si ***** ze krade vzduch :woohoo: JULIE UPLNE MIMO ze JuDr studovala v plzni nebo nekdo koupil titul ? :woohoo:

 91. [color=red][size=medium]Tak tohle níže je snad omyl. Myslím, že mrcha nejsem. A žádnou debatu nevedu. Dejte si pozor, aby to s vámi nedopadlo zle! [/size][/color]

  [quote=nazor]a Jitunka je zřejmě pěkná mrcha:) chudák chlap. žije s psychicky narušenou osobou… to nemyslíte vážně, že ne tuhle debatu??? [/quote]

 92. Editováno pro porušení pravidel. JUDr. Julie
  [color=red]
  Napsala jsem před Juliinou editací, že bych Nice nechala zašít pipinu, aby si nikdy nevrzla![/color]

 93. Taková si snad ani nezaslouží žít. Jak může žena připustit, aby nějaký muž ležel vedle ní. vždyť se jí může dotýkat, a to i bez úmyslu počít dítě! Ve středověku byly ložnice oddělené, to jsme se tedy dočkaly „pokroku“ :X

 94. wtf??? 😆 😆 😆 uz dlho som sa tak dobre nenasmiala 😆 😆 😆 😆

 95. JULIA, POVIEM TI LEN JEDNO, SI HLUPA ZAKOMPLEXOVANA PIC* , TVOJE STRANKY BY MALI ZRUSIT A ZA TIE TVOJE PRISPEVKY BY TA MALI ZAVRIET NIEKAM NA PORIADNE DLHU DOBU.

 96. A já byla v hodinách dějepisu pyšná na feministky, že vybojovaly právo volit , stejné právo, jako muži, ale tohle už je fakt moc.
  Tím chcete říct, že chcete, aby bylo stejné procento horníků jako hornic, aby v tom byl pořádek? Pokud se chcete povyšovat, pak si uvědomte, že už kdysi dávno ve středověku, ba obávám se, že ještě dřív, došlo lidem, že žena bez muže fakt nemůže fungovat (viz už to základní – rozmnožování). Tudíž, až se vy neofeministky rozhodne mužské plémě vyvraždit, uvědomte si, že budeme no kde? Tam kde slunce nesvítí 😀

 97. jak je vobec mozne ze v 21-vom storoci po svete chodia este ludia tipu pani Julinky (pardon judr.), pani Marcelky, pani Niky, pani Lenky atd? ja proti feminizmu v zasade nic nemqam ale toto co tu predvadzate je nenavist porovnatelna s fasizmom alebo antisemitizmom. jak vobec dokazete s tou paranojou zit? a nabadat jednu vymetenu chuderu nech zabije svojho milujuceho muza? kolko zien by si takeho prialo. je absolutne evidentne ze ten chudak svoju zenu (aj ked dusevne choru miluje). ludia (netvrdim ze zeny ale bohuzial v tomto pripade ste to len same zeny) ako vy by sa mali zatvarat do blazninca alebo este lepsie rovno utratit. tolko zla co vo vas je by stacilo na vypuknutie dalsej svetovej vojny. s mojim pozdravom a odporucanim odbornej (ale naozaj odbornej) pomoci [color=red][/color][size=large][/size]

 98. Julka ho má z časopisu ABC … našla ho někde mezi vystřihovánky :woohoo:

 99. Julinko, vždy, když si čtu komentáře a vidím ten Váš, nemůžu si nevšimnout, že na konci každého komentáře neopomenete napsat [u]JUDr.[/u] Julie .. Tak si říkám, jak může člověk s takovýmito středověkými a ******ními názory, co může mít v té palici leda tak nasráno, dokončit VŠ? 😆 P.S. být tebou, očistím si z frndy pavučinu a pořádně si ji nechám protáhnout 👿

 100. K U N D Y jste..banda V Y M R D A N E J C H 😛 K U N D!!!!!!!!!!!!!!!!!

 101. Pozavírat takový sle**** do Bohnic,vy jste světu tak nebezpečný jako Al Kajda :woohoo: Manžel krade vzduch-a jinak ***** máš normální po ránu?
  Odpověď judr-no tobě nasadit svěrací kazajku a do konce života ti dávat třikrát denně elektrošoky,a pro sychr ještě lobotomii mozku!!!!!!! 😀 😀 😀

 102. Víte že kdyby se jí to podařilo ta vás za to můžou zavřít? 😀 Už jen za to že to sem píšete může být postih :-* Je vidět jak je „Paní“ Julie vzdělaná 😀

 103. ..nekteri feministky se tady chteji hodne moc podobat muzum … v jejich aroganci a zvireckosti….

 104. ***ý feministky.. IQ na bodu mrazu. Víte vy ***** kde byste vůbec dneska byli bez chlapů? Na***te si..

 105. Já se mu ani nedivím, já bych na odsávání vzducho od femek použila těžkou techniku. :dry:

 106. Vy právničko až na půdu? Víte že ji tu nabádáte k trestnému činu, pokusu o vraždu? U vašeho webu se upřímně zasměju pokaždé, ale teď vám to řeknu narovinu, BĚŽTE DOPRDELE! :woohoo:

 107. Noty***o… chudák chlap… miluje svou ženskou, dokonce se na ni i divá jak spí a chudák ani neví co je to za sviňi vyjebanou…. =D

 108. Až nasměruješ ten fen na ten plyn, tak ho nezapomeň zapnout aby foukal horkej vzduch. Až se v něm rozžhaví to topný tělísko co v něm je, tak budete mít doma veselo 😀 😀

 109. [quote=Julie]Podívejte se, až vás někdo bude ohrožovat na životě, tak zůstanete nečinný a budete se uklidňovat tím, že vás nechce zabít? Promiňte, ale jste naivní.
  JUDr. Julie[/quote] jojo my jsme najivní… on dýchá a tím vás zabíjí… a vystoupit z tramvaje se taky bojíte?? 😉

 110. [quote=Julie]Přitulit? Myslíte, aby mohl znásilnit manželku?[/quote] ou maj gád 😀 😀 vy tady píšete chlapům at si sem napisou adresy… pomalu by ste chtěla volat policajty… ale to že máte v té diskuzi návod jak někoho zabít to vám trochu uniká… že? :woohoo: :woohoo: 😯 😯

 111. 😆 😆 😆 😆 opravdu nemam slov 😆 😆 😆 jojo krádež vzduchu… to se ještě dá překousnout…. ale ta odpověď to už nejde 😀 😀 😀 jak někdo může být tak…zaujatej?!!

 112. ty udelas lip, kdyz se pudes utopit. nerad uz a radsi si hod masli!

 113. [quote=Dani]Ano, to je docela pravdepodobne, ze manzel ve spolecnem lozi ubira pani Lence drahocenny kyslik, protoze muzske plice potrebuji vice kysliku a hlavne vydechuji vice skodliveho CO2, ktere blizkeho cloveka dusi. Jelikoz se nezda, ze by byl manzel nasilnik,–coz je velka vyjimka, neb muzi jsou od prirody zvirata—tak by se mel zene podridit a nechat si pres noc nasadit dychaci "ochranu".
  Myslim, ze prakticky nastroj na oblicej, neco jako PSI NAHUBEK by pomohlo zachranit manzelstvi!!!
  Tento kozeny nahubek by pokryval oci a hlavne dychaci cesty a mel by periskopovou trubku pro dychani. Tato trubka by pak z nahubku vedla smerem nahoru, (asi 50 cm), aby se kyslik odebiral vyse nad posteli. Tim by take skodlive latky, (ktere pres noc vsichni muzi vymesuji,) zustaly u stropu a manzelka by mela svuj cisty kyslik dole. Jestli svou manzelku miluje, bude spat s nahubkem…
  [/quote]

 114. Ty asi nevis kdo zde je v poradne, ze ne. Jdi a uder se cihlou do ucha. Udelas lip.

 115. Panebože!!!!!!!!!!!!!!! nevim jestli se mám smát nebo brečet nad tímto dotazem???? !!!! jste vubec z tehle zeme??? 😀 ty vole:D:D:D:D

 116. Teda já nevěřím že máte manžela! A jestli jo, tak to musí být takovej debil, že takhle rafinovanej plán, kdy vám bere vzduch a ještě na vás fouká zpátky bacily, nikdy nevymyslel xD

 117. Bože ženske, vy už jste paranoidní…Nikdy nepochopim jak ***** jako vy tady mužou žit v naši společnosti

 118. Bože ženský proberte se. Tohle není snad ani možné 😀 MAnžel mi prej krade kyslík 😀 Ženy.. máte vůbec základní vzdělání? Podle toho co tu píšete, tak bych typnul že určitě ne 🙂

 119. [quote=Dani]Ano, to je docela pravdepodobne, ze manzel ve spolecnem lozi ubira pani Lence drahocenny kyslik, protoze muzske plice potrebuji vice kysliku a hlavne vydechuji vice skodliveho CO2, ktere blizkeho cloveka dusi. Jelikoz se nezda, ze by byl manzel nasilnik,–coz je velka vyjimka, neb muzi jsou od prirody zvirata—tak by se mel zene podridit a nechat si pres noc nasadit dychaci "ochranu".
  Myslim, ze prakticky nastroj na oblicej, neco jako PSI NAHUBEK by pomohlo zachranit manzelstvi!!!
  Tento kozeny nahubek by pokryval oci a hlavne dychaci cesty a mel by periskopovou trubku pro dychani. Tato trubka by pak z nahubku vedla smerem nahoru, (asi 50 cm), aby se kyslik odebiral vyse nad posteli. Tim by take skodlive latky, (ktere pres noc vsichni muzi vymesuji,) zustaly u stropu a manzelka by mela svuj cisty kyslik dole. Jestli svou manzelku miluje, bude spat s nahubkem…
  [/quote][quote=Dani]Ano, to je docela pravdepodobne, ze manzel ve spolecnem lozi ubira pani Lence drahocenny kyslik, protoze muzske plice potrebuji vice kysliku a hlavne vydechuji vice skodliveho CO2, ktere blizkeho cloveka dusi. Jelikoz se nezda, ze by byl manzel nasilnik,–coz je velka vyjimka, neb muzi jsou od prirody zvirata—tak by se mel zene podridit a nechat si pres noc nasadit dychaci "ochranu".
  Myslim, ze prakticky nastroj na oblicej, neco jako PSI NAHUBEK by pomohlo zachranit manzelstvi!!!
  Tento kozeny nahubek by pokryval oci a hlavne dychaci cesty a mel by periskopovou trubku pro dychani. Tato trubka by pak z nahubku vedla smerem nahoru, (asi 50 cm), aby se kyslik odebiral vyse nad posteli. Tim by take skodlive latky, (ktere pres noc vsichni muzi vymesuji,) zustaly u stropu a manzelka by mela svuj cisty kyslik dole. Jestli svou manzelku miluje, bude spat s nahubkem…
  [/quote]
  to snad nemyslis vazne :D,tohle zdravi clovek nemuze ani rict:D…nevim,jestli tychle stranky a hlavne tyhle komentare myslite vazne,ale jestli jo,mely by jste urychlene vyhledat neakou odbornou pomoct :D:D…jste asi jen zamindrakovane paranoidni chudinky,jinak si tuhle agresi vuci muzum nedokazu predstavit 😀

 120. :woohoo: tady se resej ale nesmysli 😆 ale pobavilo me to solidne 😀 😀 😀

 121. :woohoo: Takovou kravinu, jako „kradení kyslíku“ ve spánku jsem snad ještě neslyšel. Tady celá ta stránka by měla být zrušená, vy jako „Feministky“ se mi zdáte spíše jako skupinka Extrémistických zástánkyň názoru, že Muž je jen hloupé zvíře a žena si bez něj poradí :woohoo: . Celá tahle stupidní fraška by se měla co nejdřív zatrhnout, protože po článcích, u kterých jsem se řádně zasmál, jsem viděl navádění k hrůzným činům, které jsou nezákonné a proti lidskosti. Pouštět muži plyn jako :“Oko za oko ..“ je další z řady vašich nesmyslů. Už jen když si připustím tuhle možnost, tak si ten chlap tu karmu zapálí sám a nepočká na ženskou, až mu ji zapálí a tím jak jste napsala, ho zachrání :woohoo: . Kdokoliv kdo má potřebu se obrátit s dotazem na někoho na této „stránce“ bych doporučil odbornou pomoc psychiatra. Zahořklé staré baby, které nikdo nechce si tady léčí komplexy z rozpadlých manželství a vztahů, protože v jejich věku už další kontakt nenavážou. Díky jejich chování a vystupování tím tuplem NE! Umřou samy jak si zaslouží. A ještě něco: FEMINISMUS ZNAMENÁ ROVNOPRÁVNOST MUŽE A ŽENY A NE POVYŠOVAT ŽENY NAD MUŽE A NAOPAK !!!

 122. [color=purple]Přeji všem příjemné odpoledne,

  měla jsem podobný problém. Když mi bylo 17 let a hádejte, co to znamenalo?… Zjistila jsem, že mám potíže s dýcháním 😀
  Sice tomu bylo podobně, že se můj (teď už) expřítel na mě díval, ale to dělá i můj současný přítel. Dívá se na mě když spím, protože jsem prý při tom kouzelná, nebo že má strach, abych se nezačala dusit, když spím, a tak mě probudí, abych si mohla případně vzít léky.
  Není důvod být hned vulgární, ale šokuje mě tohle nařčení. Vašeho muže neznám a ani vás, nechci být nijak zaujatá, ani vám něco vyčítat, ale mám takový pocit, že jsou to jen výmluvy – že ve skutečnosti k tomu muži máte neskutečný odpor.

  Ještě otázka… to jste to nezjistila ještě před svatbou? Chápu, že hodně párů po svatbě opustí tak nějak ten sexuální chtíč a vášeň, ale po dvou letech si myslet, že sex je znásilnění a pohled a tulení je krádež vzduchu? Pokud tomu tak je, tak se velice omlouvám, že vám kradu drahocenný vzduch. Budu se snažit s ním šetřit.[/color][size=medium][/size]

 123. tak toto je i na mne moc ja stále doufám v to že celý tento web je jen nejapný žert několika znuděných IT specialistu, na který se v průběhu času nabalilo několik zakomplexovaných žen které dělají feminismu ostudu a sice svojí snahou o jakési vykompenzování dosavadních křivd na ženách (všichni víme,, volební právo právo na vzdělání a podobně) ony se vlastně snaží na nás seslat dobu tmářství a středověkých dogmat, protože samy jaksi postrádají jakékoli základy přírodních věd jako je biologie viz..: semeno se tvoří v páteři. :woohoo: . nebo fyzika ..: co2 je těžší než vzduch a klesá do nejnižšího místa v nádobě či teorie o roztažnosti plynu.. takže bych jakékoli dohady o zručných ženách ,řemeslnicích , které budou vyrábět cosi jako šnorchl, aby mužův znečištěný vzduch vztoupal kamsi ke stropu je bláábol , nehledě na podstatu článku samotného a prvního komentáře kde naše povedená známá navádí tu zmatenou ženu k pokusu o vraždu .. :angry:

 124. „Diskuzní stránka byla uzavřena z důvodu častého porušování zákonů České Republiky a pravidel tohoto magazínu diskutujícími.“

  Mila Judr. Julie, v prvni rade odebrat vam titul ( pokud neni vymysleny vasi feministickou hlavou ), zadruhe vas zbavit svepravnosti a zavrit vas nekam odkud se uz nikdy nedostanete, nemate pravo zit mezi normalnimi lidmi s vasimi nazory. Jste ostudou zenskeho pohlavi a je mi hanba, ze sdilim narodnost s clovekem vaseho typu. Poradne si prectete vase tzv „rozumy“ co tu zvracite lidem – velmi se nad nimi zamyslete – opakujte to jeste asi 10x a pak si zakvedlejte vrtackou v puse – nejlepe zaplou, ikdyz ve vasem pripade se bojim neuspechu, jelikoz mate v hlave pouze nas.rano a toto by to mohlo pouze zhorsit.

 125. [quote=Julie]
  Lenko. Zde jde o život a je pravdou, že rozvod či nedejbůh pouhá nečinnost vaši situaci nevyřeší. Obávám se, že pokud nic neuděláte, budete nakonec zabita a pak už je pozdě bycha honit. Doporučuji následující. Je důležité vašeho manžela zastrašit. Například, když se bude koupat a vy budete odcházet z koupelny, tak jakoby neomaleně namiřte zapnutý fén na plamínek v karmě. Ten zhasne, plyn se přestane spalovat a bude se volně uvolňovat do ovzduší. Tehdy si manžel uvědomí, že jaké to je přijít o kyslík! Oko za oko, zub za zub. Na tom není nic špatného. Plyn samozřejmě vypněte ať nezemře. Udělejte to tak, že ze situace vyjdete jako zachráňkyně. Začne vás pak vnímat, jako zachránce života a krádeže vzduchu by měly ustat.
  JUDr. Julie[/quote]

  [b][color=blue]Krom toho že sem se pobavil jako pokaždé. 😆
  Ten chlap se prostě jak tu už někdo psal prostě chtěl „přitlit“ nebo sledoval jak ta žena spí. Co se prostě otočit a další den mu prostě říct že jí to je nepříjemné ať to nedělá ?[/color][/b]

 126. [size=large][[color=red]BOŽE UŽ JÍ TO NĚKDO UDĚLEJTE, NEBO NÁS PŘIVEDE DOO BLÁZINCE VŠECHNY [/color]/size]:pinch:

 127. začal být důmyslnější a měl u toho i zavřené oči
  😀 😀 😀 😀 😀
  že by spal ? 😀 no já se p.o.s.e.r.u 😀

 128. ne, to jenom vy nepoznate vlastni matku. a zajimalo by me, jestli by ste neco takovyhho rekla nekomu do oci. mimochodem, rad bych se sesel a promluvil xi z oci do oci. mohlo by to byt zabavne(pro me:D). kdyztak napiste na mail omin23@seznam.cz dekuji

 129. Samá voda, Julie ráda pissing, jak asi měsíc zpátky naznačila v poradně.

 130. Hej kde zmyzli moje príspevky!!!!? Júlia!!! Kto zm,azal moje príspevky!!!!

 131. tvl tak tuto nechápu :D:D:D se pochčiju smíchy 😀 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

 132. Podívejte se, až vás někdo bude ohrožovat na životě, tak zůstanete nečinný a budete se uklidňovat tím, že vás nechce zabít? Promiňte, ale jste naivní.
  JUDr. Julie

 133. tak pokud má manžel takovouhle manželku,tak se mu ani nedivím,že ho krade 😀

 134. Tobě přítel nekrade vzduch 😀 Lenka je fakt ****ná 😀

 135. [quote=lucia][quote=Verča][size=x-large]Jo a co ti poradit 😀
  Otoč se na bok, pořádě si prdni a uber mu taky trochu toho vzduchu :cheer: [/size][/quote]

  ..uplne suhlasim :D:D 😀 😀 :D[/quote][quote=lucia]mila lenka … myslim si ze to s tebou rozhodne nie je v poriadku a mala by si vyhladat odbornu pomoc, lebo takato ***ost nemoze normalnemu clovekovi vobec napadnut… a tou odbornou pomocou nemyslim "JUDr. Juliu" pretoze ta by tu odbornu pomoc mala hladat spolu s tebou!!! [/quote]

  PŘESNĚ !! 😀

 136. [quote=Verča][size=x-large]Jo a co ti poradit 😀
  Otoč se na bok, pořádě si prdni a uber mu taky trochu toho vzduchu :cheer: [/size][/quote]

  ..uplne suhlasim :D:D 😀 😀 😀

 137. mila lenka … myslim si ze to s tebou rozhodne nie je v poriadku a mala by si vyhladat odbornu pomoc, lebo takato ***ost nemoze normalnemu clovekovi vobec napadnut… a tou odbornou pomocou nemyslim „JUDr. Juliu“ pretoze ta by tu odbornu pomoc mala hladat spolu s tebou!!!

 138. by ho to vzbudilo, ušrtil by tě a pak by byl osvobozen a možná i vyznamenán…

 139. Je jasné že ten to web je jeden ****, ale co když to někdo vezme vážně. Víte jaké můžou být následky. snažíte se tady vydělat prachy tím že sem dáváte pobuřující články. Ale už to přeháníte… To co píše tzv. JUDr. Julie se dá přirovnat k navádění k pokusu o vraždu.
  Dřív nebo později bude link na tyto stránky poslán na polici – na nějaké oddělení internetového zločinu…

 140. [size=x-large]Jo a co ti poradit 😀
  Otoč se na bok, pořádě si prdni a uber mu taky trochu toho vzduchu :cheer: [/size]

 141. [color=green] :cheer: Můj přítel se ke mně taky tulí a dejchá a sem tam funí a chrápe, že by mě chtěl taky úmyslně zabít ? :cheer: :cheer:
  Co myslíte ? 😀
  Nevim, proč by jí měl chtít zabít, jen spal blízko a vzduch kterej ona nadechovala on vydechoval, tak se otočim na bok a je to ne ? 😀
  Jaj lidi 😀 to jsou mi teda problémy :D[/color]

 142. holky já bych to viděla na ten koš co se v něm spouštěli do Vltavy nepoctivý pekaři. A namáčet do odvolání těhlech keců… No a Julča by šla poslední a tu bych už nevynořila- pro výstrahu 😉

 143. Tohle je spíš případ pro psychyatrickou léčebnu 🙂

 144. Paní, vy jste magor! To co jste napsala je vrchol neinformovanosti, blud, paranoidní představa a největší kravina, kterou jsem kdy od ženy viděl/slyšel! Chudák ženy, vy nejste jejich předák či nějaká čistá krev, vy jste jejich zlo, která ničí jejich image.

 145. Nemáte náhodou obě přechodné bydliště na adrese : Psychiatrická léčebna, Na Kopečku 54/454 Jihlava????

 146. Zdravím, co to tu řešíte za sračky? Chcete se porád srát tam kde nemáte co dělat… Chtěl bych vidět ženskou jak ve skladu hákuje 12 hodin, je fakt že jsou práce na který se chlap nehodí, ale proboha, krást vám vzduch? Tak tohle je síla, ale po pravdě jsem se od srdce zasmál, jen tak dál, aspoň se v práci s kolektivem nenudíme ( a to jsou tu i ženy 😉

 147. Ste fakt choré… A ten príspevok s tým, že nejakej cundre muž vydycháva vzduch tak to je už fakt na psychiatriju… Nenormálne. Sa čudujem, že vás ešte nezavreli do klietok… postave sa doma k rúre a zarezavajte v kuchyni… to vám ide oveľa lepšie ako vypisovanie silný rečí na net… Česť výnimkám „tento príspevok sa týka iba žien na tomto fóre“

 148. A já bych se zkusil otočit.. ale nevim, možná by to bylo pak zase bráno jako „se**ální obtěžovní“

 149. ani tady si nedate pokoj takze volam Libusi a ta vas hnet smaze!

 150. Nemám s tím zajít na *******? , pochopte že dýchá!… on je masový vrah! 🙁 já nechci umrit 🙁

 151. O muj boze, muj manzel vedle me dycha, on me chce zabit!… pomocte mi nekdo :((

 152. ehm to jako slovo ******* vyhvězdičkujete???????? ehm fatal error

 153. Hustýý,tak po takové době jsem si vzpoměla na vás .No jednak kvuli depresi feministky se asi pohorší.Bojím se že si muž,ano je to muž,mého srdce vezme život.Takže klasika pláč,deprese a po pár hodinách jsem si vzpoměla co mě vždycky rozesmálo?No jasně feministky a stálo to za to,už ten nadpis mě dostal do kolen.Manžel mi krade vzduch,no čekala jsem že to bude ještě ****nějsí,ale nebudu náročná.Dostali jste mě už se těším na další články které jsem zameškala.Ano už patřím k těm ,které radši nekomentují ale smějí se.Myslím že někdo genialní pod falešnou identitou vytvořil web ,který má pobavit občas černým humorem,ale stejně je to originální. 😛

 154. čítať toto tu je fakt ****** 😀 ****y a zábavné historky môži ísť do ****, stačí keď sem pár „inteligentiek“ napíše pár riadkov a smejem sa pol dňa, bude sa mi zaspávať s pocitom že sú väčsí ***ci na svete ako ja, ďakujem vám XD

 155. Ženský vy některý fakt nejste normální, třeba Doktorka Julie vypadá jako naprosto vylízané stvoření… zkuste se trošku zapřemýšlet, jak někdo může někomu krást vzduch a ještě tu vymýšlíte náhubky. Paní Lenka je evidentně narušená osoba a vy jí ještě podporujete.
  „On ji do teď dusit mohl“? Vždiť se jí ani nedotknul, nebyl tam žádný fyzický kontakt, takže podle zákonu se o dušení nejedná, zkuste ho zažalovat a soudce vás pošle do psychiatrické léčebny. Ženský. Proberte se.

 156. Ty vole co to jako je? 😀 to je **** nebo jak? 😀 Ženský vy jste fakt vymydlený, jak vám někdo proboha může krást vzduch? TO snad neni možný 😀 😀 se tu budu řezat smíchy ještě zejtra.. 😀

 157. Este jeden recept: Dobrý a rýchly recept na tresku. Potrebujeme: tresku, olivový olej, papriku, cesnak, cibuľu, soľ, pivo a ženu.

  Spôsob prípravy: postavíme ženu s ingredienciami do kuchyne a zavrieme za ňou dvere.Otvoríme si vychladené pivo a za hodinu je jedlo hotové.Je to chuťovka a nedá skoro žiadnu prácu. K jedlu nám žena podáva vychladené pivo. Dobrú chuť! 😀

 158. A co mate proti tomu keby vas udusil? ved ste len podradna zena ci? Aby ste boli klasifikovana ako clovek, musite byt najskor muz a potom mate pravo na kyslik, takto budte rada ze mate este tolerantneho manzela :-DDDDD

 159. No co to je za koní výmrdek? 😀 takový kidy co tu píšete tyvole chcípám z toho, přitom tyhlwe články píše jedna a ta samá ženská 😀 bože to sou ****, prej sfoukněte fénem plyn, větší ****vinu sem neslyšel

 160. ty vole to je ale PÍČA,to snad neni ani možný.taková vymaštěnost,nechápu že si jí vůbec někdo vzal :silly: jinak feministky.com fakt prdel.dlouho jsem se takhle nepobavil ale přejmenoval bych to na nesvéprávné deviantky.com jinak lenka opět nesklamala,chtěl bych vědět čim se živí

 161. Kde má papiere na ten vzduch že je fakt jej? Nech si nájde svoj vzduch!

 162. takže pište si trvalé bydliště Škola čar a kouzel v Bradavicích a rodný číslo??? 2x+8>3x-4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 163. [quote=LOBO]Kde ses toulal pekelníče?[/quote]
  Nějak nebyl čas člověče a za druhý zradil mě web schovej mou prerdel 😀 👿

 164. [quote=Reportérka Katka]Je ti jasný, že zde prezentuješ návod k vraždě, že jo. [/quote]

  Neni to návod k vraždě ale sebevraždě.

  Pro Lenku já doporučiji radši velký igelytový pytel na odpadky do toho se vejde více vzduchu popřipadě si do něj mužeš celá zalést 👿

  S neucitvým pozdravem
  Vládce Sedmi pekel,Císař smrti, Lord bolesti, Vezir Utrpení, Kalíf sedmi sluncí, Lord Velitel Noční hlídky, Král severu a protektor zapadozemí Judr. Ing. Phdr. Satanista známý tež jako Deithewen Addan yn Carb aep Morvudd neboli Bílý Plamen Tančící na Mohylách Nepřátel.

  ps:Valar Morgulis

 165. Není to náhodou ta loupež století ? Ale musím uznat že je to frajer že té zachvli zabije a že to s tebou musí snášet 🙂

 166. omyl navod k sebevraže nikdo me nebuže vinit za to ze nekoho naužím uplét oprátku a si hodí maši. teda sorry on\ona když tady na tom tak zaleží god I hope that video is load already

 167. Přeji vám mě! Svart Doden to u all. Svět by se měl vyčistit od takovej krétenu. Jináč to pujde jenom z kopce.

 168. TO JE TAKOVÁ ******* :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X Má naděje na získání práce je větší, soupeřím-li se ženami.
  Můžu si být jistý, že si nikdo z mých kolegů nebude myslet, že jsem získal práci „přes postel“, i když to možná tak je.
  Pokud mě nepovýší, není to kvůli mému pohlaví.
  Když neuspěji v práci, není to kvůli schopnostem mého pohlaví.
  Je velmi nepravděpodobné, že mě bude někdo sexuálně obtěžovat.
  I když budu mít stejné nebo horší výsledky než moje ženské kolegyně, stejně si všichni myslí, že jsem odvedl lepší práci.
  Pokud se nedostanu do vězení, šance, že budu znásilněný (pohlavně zneužitý) jsou velmi malé nebo žádné.
  Nikdo mě neučil, abych byl opatrný, když se vracím večer domů, nebo jdu osamělou ulicí.
  Pokud se rozhodnu nemít děti, moje mužství za to nikdo napadat nebude.
  Pokud se rozhodnu mít děti, ale nebudu se o ně starat, moje mužství za to nikdo napadat nebude.
  Pokud mám děti a dál chodím do práce, nikdo mě neobviní, že jsem sobecký a myslím jen na kariéru.
  Pokud půjdu do politiky, mezi mé kolegy budou patřit převážně ti, kteří mají stejné pohlaví. Čím vyšší pozice to bude, tím pravděpodobnější to bude.
  Když jsem byl dítě, rodiče vyžadovali abych byl aktivnější a průbojnější než moje sestra.
  Většina dětských hrdinů, byla mého pohlaví. Nebyla o ně nouze.
  Ve škole mi učitelé věnují více pozornosti, i když mé dívčí spolužačky, jsou stejně nadané.
  Pokud si nevím rady s financemi, nebude to přisuzováno mému pohlaví.
  Pokud si nevím rady, když řídím auto, nebude to přisuzováno mému pohlaví.
  Můžu klidně mluvit na veřejnosti a nemusím poslouchat hloupé připomínky a narážky na mé pohlaví.
  Pokud mám mnoho sexuálních vztahů, nikdo se na mě nebude dívat s pohrdáním nebo posměchem.
  V oblékaní to mám jednoduché a moc to nestojí.
  Pokud si půjdu koupit auto, dostanu lepší cenu než žena, která si koupí úplně stejné.
  Mohu být na veřejnosti klidně hlučný/agresivní a nikdo mě nenazve mrchou nebo *****u.
  To, že mě zmlátí nebo ohrožuje moje vlastní žena, je velmi malá, spíše žádná…
  Moje schopnosti, výkyvy nálady nebo rozpoložení, nikdo nekomentuje. Hlavně ve vztahu k určitému týdnu v měsíci.
  Nikdo neočekává, že si po svatbě změním své jméno.
  Při pohovoru na novou práci se mě nikdo neptá, jestli budu mít brzy rodinu.
  Většina světových náboženství má jako nejvyššího přestavitele někoho, mého pohlaví.
  Ve většině zemí na světě, jsem já hlava rodiny. Má žena a děti jsou v hierarchii pode mnou.
  Pokud budu mít děti, a bude potřeba „obětovat“ kariéru, bude to kariéra mé ženy.
  Je velmi pravděpodobné, že má mzda bude o ¼ – ½ vyšší než u mých ženských kolegyň na stejné pozici.
  Mám dokonce privilegium nevědět o těchto výhodách.Na úvodní stránce se vám již úvodního slova dostalo, takže se nyní podíváme trochu podrobněji na to, co vás tu bude čekat a co budete potřebovat k úspěšnému absolvování tohoto kurzu.
  Programování v Linuxu
  Budeme se tu věnovat programování v jazyce C. V Linuxu lze pochopitelně využívat k programování mnoho programovacích jazyků, knihoven a nástrojů. Například můžete programovat v Javě, Pascalu, Pythonu, TCL, pochopitelně v jazyce C++, při troše dobré vůle můžete naprogramovat lecos i v příkazových interpretech jako je BASH, najdete zde také Perl, PHP a mnoho dalších. K mnoha různým programovacím jazykům existuje mnoho „volně šířitelných“ knihoven, které slouží například ke komunikaci s databázemi (třeba s PostgreSQL, MySQL), ke grafickému výstupu, pro práci s mnoha grafickými formáty (obrázky, zvuk, video atp.).

  Zde se budeme věnovat pouze programování v jazyce C a nejužitečnějžším nástrojům a knihovnám, které s jazykem C souvisejí. Půjde jen o velmi stručný výklad, který by vám měl umožnit pokračovat ve vzdělávání se pomocí manuálových stránek a dokumentace, kterých je v Linuxu požehnaně. Nástroje, které se zde budou probírat, se používají pro jazyk C i C++ stejně. Pokud přeci jen bude někde nějaký rozdíl, pak na to upozorním.
  Co budete potřebovat

  První věc, kterou by jste měli mít, je schopnost programovat v jazyku C, popřípadě C++. Text, který zde je, navazuje na výuku C/C++. Všechny příklady, které tam najdete, si můžete pod Linuxem přeložit a vyzkoušet (až se naučíte jak). Také musíte umět pracovat s Linuxem jako takovým (o práci s Linuxem se rozhodně zmiňovat nebudu). Alespoň minimální znalosti práce v příkazové řádce jsou též nutností. Nebudu nikde vysvětlovat, že do příkazové řádky se dostanete spuštěním xtermu, nebo klávesami CTRL+Alt+F1, ani že zadání příkazu se ukončuje klávesou ENTER atp. Možná, když budete hodný, se zmíním o přesměrování vstupu a výstupu a spouštění programů na pozadí, nebo o procesech a posílání signálů, ale bylo by jistě lepší, kdyby jste i tohle už uměli a dobře chápali.

  Někde bude možná potřeba ještě dalších znalostí. Například když se budete učit jak program napsaný v jazyce C může spolupracovat s databází PostgreSQL, budete muset již s touto databází umět pracovat (a znát jazyk SQL). Berte to tak, že když neumíte pracovat s Postgresem, nebudete asi ani chtít s takovou databází spolupracovat :-). Pokud ano, tak se nejdřív naučte s tou databází pracovat. Opravdu zde nemůžu vysvětlovat všechno, udělal bych z toho jenom nepřehledný guláš, proto to po mě ani nechtějte.

  Budete také potřebovat nějaký Linux. Existuje spousta distribucí Linuxu. Je vcelku jedno, kterou si vyberete, důležitějžší jsou programy (a jejich verze), které ve své distribuci (ne)máte. Jenom pro zajímavost uvádím, že já pracuji v distribuci Debian Woody. Můžete se však učit pracovat i v systémech BSD nebo Unix. S těmito operačnímy systémy však nepracuji, proto vám nemohou zaručit, že bude všechno fungovat tak, jako v Linuxu. Dále budete potřebovat překladač jazyka C (C++) a všechny nástroje a knihovny, které zde budeme probírat (nebo alespoň ty, které se budete chtít naučit používat :-). Čím novější verze, tím lepší, ale protože nebudeme zacházet ve výuce příliš do hloubky, není potřeba, aby jste disponovali těmi nejnovějšímy nástroji. Na druhou stranu, v Linuxu jde vývoj rychlým tempem kupředu (a zpátky ni krok :-), takže se může stát, že co platí v jedné verzi nějakého nástroje, v druhé je úplně jinak (mimochodem, tohle je hodně vyčítáno například PHP). Pro jistotu budu u každého probíraného nástroje uvádět verzi, kterou jsem pro výklad použil.

  Co se týče hardwarových nároků, bude možná stačit, když se zmíním o svém železe. Jde o PC s procesorem AMD-K5 (133MHz), 32Mb RAM. Jinak řečeno, hardwarové nároky jsou zanedbatelné. Výkonějžší počítač samozřejmě znamená i rychlejší překlad (zvláště u grafických aplikací), ale zde se nikdy nedostaneme k tak rozsáhlým projektům, kde by bylo zapotřebí nějak zvlášť výkonných počítačů.
  Licence
  Pokud budete vytvářet programy a budete k jejich chodu využívat knihovny vytvořené někým jiným, bude vás asi zajímat, zda a za jakých podmínek tak můžete činit. Může vás také zajímat, za jakých podmínek můžete šířit nebo i prodávat váš program. Jelikož nejsem právník, nedám vám na tyto otázky moc uspokojivé odpovědi. Existuje mnoho různých licencí, které se v Linuxu využívají, takže jediným univerzálním řešením je si je prostudovat, nebo si zaplatit hodně dobrého právníka, který se v tom může jakž takž vyznat.

  Nejčastěji se pro programy v Linuxu používá licence GNU a pro knihovny její obdoba GPL (o tyto licence se „stará“ organizace Free Software Foundation. Přečtěte si jí a zvažte, jestli vaše programy nebudete také distribuovat pod touto licencí. Pokud budete chtít využívat zdrojové kódy z programů pod licencí GNU, budete muset i váš program vydávat pod licencí GNU. Přesněji řečeno, všechny díla odvozené od děl vydávaných pod licencí GNU musí být také vydávány pod licencí GNU. Pokud vaše dílo využívá nějakou GNU knihovnu, pak se nejedná o odvozené dílo, ale jen dílo spojené s touto kni*****u, a pak můžete program vydávat pod libovolnou licencí.

  Pokud se rozhodnete svůj program vydávat pod licencí GNU, musíte jej dát k dispozici i s jeho zdrojovými kódy a umožníte tak komukoliv, aby program upravoval a dále šířil (dle podmínek GNU). Na druhou stranu tím neumožníte nikomu aby váš program využil k vytvoření programu, který by nebyl pod licencí GNU (který by nebyl volně šířetelný) a přivlastnil si tak váš zdrojový kód. Bude-li váš program opravdu dobrý a pod licencí GNU, budete mít velkou šanci že se na jeho vývoji budou podílet další programátoři (programátoři celého světa spojte se) a tím se stane váš program nesmrtelný. To jsou asi tak hlavní důvody, proč k licenci GNU přistupovat. A ještě jeden citát z bulletinu GNU: „Organizace Free Software Foundation je zasvěcena eliminaci zákazů práv lidí používat, kopírovat, upravovat a opětovně šířit počítačové programy“.

  Pozn: Pokud vydáte program pod licencí GNU, můžete ho sice prodávat (spolu se zdrojovými kódy), ale ten kdo jej koupí jej bude moci legálně šířit dál (včetně zdrojových kódů).

  Raději si licenci GNU přečtěte, není moc dlouhá a najdete jí v češtině :-)…tak na to raději dopředu upozorňuju. Jestli se nepročtete až nakonec, tak se vám ani nedivím 🙂 O nic stejně nepřijdete…Není tu nic světoborného ani zásadního…Raději jukněte na stránky v kolonce Oblíbené.
  Já si tu chci jen zaznamenat poslední dny…Byly dost hektické a něco z nich si chci uchovat…
  Ještě donedávna jsem marně čekal, až se někdy stane to, že když se na něco a někam strašně moc těším, že se to taky náležitě povede. A naopak.
  Když se někam netěším, obvykle je z toho pak výtečná akce. A když už se na něco nemůžu dočkat, většinou mě pak něco nebo někdo hrozně zklame. Možná další Murphyho zákon, nebo spíš Ebí paradox 🙂
  Když jsem se ale nedávno těšil na Nohavicovo DVD, tak se to prolomilo. Sice nejprve přišlo maličké zklamání, ale pak už to bylo jen výtečné a vynikající. Konečně mě něco, na co jsem se moc těšil, nezklamalo.
  Jenže teď se to zase vrátilo do „normálu“. Nechtěl jsem to sem předtím psát, ale když jsem odjížděl do školy, tak jsem se netěšil vůbec. Na školu ani trochu, na tu únavnou cestu taky ne a z myšlenky na večírek s bandou spolužáků mi taky trochu vstávaly vlasy hrůzou. Konejšil jsem se jen tím, že to aspoň všechno bude v Olomouci, kde to mám rád.
  Asi tuším, jak to netěšení vzniklo…Pokud jde o školu, může za to zápis. Zápisy nemám rád. Je to takový zvláštní den, kdy se hodné paní ze studijního (asi oddělení nebo odboru…já nevím, běžně se totiž říká jen „ze studijního“, nebo „na studijním“) promění v nevrlé, otrávené saně, které vám dávají najevo, jak moc jim komplikujete život. Celý rok vám s čímkoliv pomohou, ale během zápisu jsou horší než úřednice na poště.

  A já se na zápis netěšil o to víc, že jsem měl takový malý problém. Sice jsem všechny studijní povinnosti splnil a nasbíral dostatečný počet kreditů, ale v indexu jsem měl zapsáno sotva polovinu z toho. Když studuju dálkově, tak nemám moc času někde nahánět profesory s indexem, zvlášť když skoro polovina kantorů jsou externisti. Tak jsem se strašně bál, jak se tohle asi vyřeší v den, kdy na studijním panuje neochota.
  Tohle mi pěkně dokázalo znechuitit dopředu tu školu a vlastně i těšení se na večírek, poněvadž jsem měl strach, že se všichni budou chtít bavit jen o té škole, na kterou jsem se snažil raději nemyslet.
  A dopadlo to všechno zase podle těch paradoxů. Na studijním se to snadno a lehce vyřešilo, paní ze studijního měly extra dobrou náladu, smály se a pomáhaly mi. Bylo to snad poprvé, co mě zápis bavil. A pak mi přišlo strašně líto, že už to mám všechno vyřízené.
  Večírek byl taky úžasný…z těch olomouckých určitě nejlepší. Padlo během něj spoustu hlášek, kterými se teď vzájemně oslovujeme, děsně se u toho řehtáme, a jen my víme, co to znamená…prostě jako puberťáci…přitom já jsem v té partě jeden z nejmladších 🙂 Kdyby ve čtyři hodiny ráno nezavíraly kolej, na které jsem se na poslední chvíli ubytoval, asi bych v klubu, kde měli úžasný juke-box, seděl až do začátku školy…Na kolej jsem doběhl minutu před čtvrtou, bylo zamčeno a na vchodu visela cedule od kolejbáby „Do 4.30 hodin jsem na obchůzce.“ Tak jsem si tam sednul a pozoroval brzké hanácké ráno. Do postele se tak dostal až v půl páté a v sedm jsem zase vstával. Z usínání si pamatuju jen to, že na koleji musel být v proudu ještě jiný večírek, protože se ozýval velký řev a do toho hrála písnička „Já se načančám.“ Na to jsem si vzpomněl ráno, když před zrcadlem stál někdo, koho neznám…Měl kruhy pod očima a na hlavě obří číro. A i když se ten cizí člověk vysprchoval, pořád úplně nevypadal tak, jak si sám sebe představuju. 🙂
  Hlavní bylo, že jsem neměl žádný bolehlav…Nejsem žádný puritán ani abstinent, ale z divokých pijatik jsem už vyrost…Na večírku jsem se v popíjení neomezoval, ale už vím, co zkousnu a co ne…stárnu?
  Když jsem v Olmíku občas přebýval na kolejích, bylo to na těch v Neředíně. Jsou na konečné zastávce trasy tramvaje a poblíž je krematorium, podle které se ta zastávka jmenuje. Takže když tam jedete, tramvaj ohlásí větu, ze které báhá mráz po zádech: „Krematorium – konečná zastávka“. A když jedete zpátky, tak další zastávka je u hřbitovů, takže tramvaj hlásí: „Krematorium. Příští zastávka Hřbitovy.“ Docela morbidní, ne?
  Tentokrát mě ale hodili na kolej v centru města. Vlastně kousek od naší školy, ale v infocentru mi ***ě poradili, takže jsem cestou od školy obešel celé centrum Olomouce dokola. Možná mi poradili nějakou okružní trasu, abych se moh pokochat. Koleje v Neředíně i tyhle v centru jsou strašně pěkné s moderním vybavením…Je to tam samá buňka se třemi až čtyřmi pokoji, které mají společnou koupelnu, záchod a kuchyňku. Když jsem to srovnával s tím, jak jsem v Praze bydlel na Hvězdě, kde jsme měli umývárnu, záchody i sprchy společné pro celé patro, kde bylo asi čtyřicet pokojů, tak to je asi jako rozdíl mezi Ferarri a Trabantem :-))) Takže takové situace, jako že jdete do sprchy a nejdřív dovnitř zavoláte „kluk nebo holka?“ a když se ozva „holka“, tak musíte počkat, tak toho jsou v Olomouci ušetřeni. :-)))
  Když jsem se šel ubytovat, zjistil jsem, že v přízemí kolejní budovy je velká tělocvična. Přes skla totiž bylo vidět jak si tam možná takových padesát mladých slečen v elastických úborech dává aerobik. Byl to zvláštní pohled :-))) Než jsem se doplazil přes půl města na kolej, byl jsem docela strhaný, a vidět ta pružná mladá těla, mi teda nedělalo vůbec dobře :-)))
  Byl jsem taky v jedný internetový kavárně v centru a když jsem tam přišel, zeptal se mě člověk u obsluhy „Student?“ Tak jsem řek, že jo. Asi půl hodiny jsem se pak babral v pracovním mailu, do kterého mi přišlo za jeden den asi šedesát nových zpráv…Pak jsem chtěl zaplatit, připravil si padesátikorunu a ten človíček z obsluhy mi naúčtoval čtyři koruny. 4 Kč!!! Dvakrát jsem se zeptral, jestli to tak opravdu je, páč se mi tomu nechtělo moc věřit…Odteď budu všude říkat „Student“.
  Už mě nebaví psát, tak končím. Myslím, že se tomu nikdo nediví :-)Racer log
  ———

  Racer is a free car simulation for Windows, Linux and Mac OS X.
  See the website for many details: http://www.racer.nl

  Ruud van Gaal
  Cruden B.V.
  http://www.cruden.com

  — Copyrights —
  Racer
  Copyright (c) 2000-2007, Ruud van Gaal
  All rights re***ved

  Open Dynamics Engine
  Copyright (c) 2001-2007, Russell L. Smith.
  All rights re***ved

  Redistribution and use in source and binary forms, with or without modification, are permitted provided that the following conditions are met:
  Redistributions of source code must retain the above copyright notice, this list of conditions and the following disclaimer.
  Redistributions in binary form must reproduce the above copyright notice, this list of conditions and the following disclaimer in the documentation and/or other materials provided with the distribution.
  Neither the names of ODE’s copyright owner nor the names of its contributors may be used to endorse or promote products derived from this software without specific prior written permission.
  THIS SOFTWARE IS PROVIDED BY THE COPYRIGHT HOLDERS AND CONTRIBUTORS „AS IS“ AND ANY EXPRESS OR IMPLIED WARRANTIES, INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, THE IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY AND FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE ARE DISCLAIMED. IN NO EVENT SHALL THE COPYRIGHT OWNER OR CONTRIBUTORS BE LIABLE FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL, EXEMPLARY, OR CONSEQUENTIAL DAMAGES (INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, PROCUREMENT OF SUBSTITUTE GOODS OR ***VICES; LOSS OF USE, DATA, OR PROFITS; OR BUSINESS INTERRUPTION) HOWEVER CAUSED AND ON ANY THEORY OF LIABILITY, WHETHER IN CONTRACT, STRICT LIABILITY, OR TORT (INCLUDING NEGLIGENCE OR OTHERWISE) ARISING IN ANY WAY OUT OF THE USE OF THIS SOFTWARE, EVEN IF ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGE.

  Rain & Thunder samples – Storm package by RHumphries

  These works are licensed under the Creative Commons Sampling Plus 1.0 License.
  To view a copy of this license, visit http://creativecommons.org/licenses/sampling+/1.0/ or send a letter to Creative Commons, 543 Howard Street, 5th Floor, San Francisco, California, 94105, USA.
  See http://freesound.iua.upf.edu/packsViewSingle.php?id=147

  =============

  Running this software may require installation of Visual C++ DLL’s, which can be found at:
  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=32BC1BEE-A3F9-4C13-9C99-220B62A191EE&displaylang=en

  — DEVELOPMENT LOG —

  v0.6.5.5 (30-3-10)
  ——————
  – Fixed invisible 3D dials

  v0.6.5 (??-11-08)
  —————–
  – Bugfix: live envmapping was bad; it used an old renderer. Also the rendered area was not 90×90 degrees actually per side (aspects were not 1).
  – Added drafting/slipstreaming between cars (car.ini:aero.draft.*)
  – Moved aero info to Ctrl-2 debug screen
  – Added gfx.show_aero option to visualize aerodynamics (drafting only)
  – Added script commands: show aero, hide aero, show carpoints, hide carpoints
  – Added engine torque to engine logging group (next to rpm, gear)
  – Added track special.ini’s gfx.night setting to indicate night tracks (car lights then turn on by default)
  – Modeler bugfix; ASE normals weren’t modified by TM_ROWx (often tire models, when exported using ASE and
  imported in Modeler) would have strange lighting problems where the light appeared to rotate along
  with the model. Re-exporting to DOF should fix this (this applies to car modelers then).
  – Tracked: added ‚track_template.shd‘ generation for all used materials in a track

  v0.6.4c (25-09-08)
  ——————
  – Added stats.standings_alpha_scale to make data/images/standings.tga more transparent
  – Added fx.fade_alpha_scale to set the max fading amount at the end of a race (0..1, 1=full black,0=fully transparent)
  – Made the endings statistics less opaque
  – Reversed anti-pitch; it was working as a magnifier instead of pitch damper

  v0.6.4 (23-09-08)
  —————–
  – Bugfix: locked differentials flooded QLOG with warnings (CalcLockingTorque)
  – Bugfix: damper curves didn’t work when dbg_car.susp_implicit_integration=1
  – Bugfix: skidding sounds only worked in right turns
  – Added skid factors to multiplayer protocol; this version is incompatible with older ones!
  – Added global Cg shaders for cars & tracks in data/renderer/shaders
  – Added racer.ini:renderer.gpu_shaders option for those with crap video cards
  – Added a bunch of Cg shaders to improve rendering quality; OpenGL2 cards are more or less required now
  – Lambo now uses per-pixel lighting with Cg shaders
  – Added wheel spin velocities in the driveline debug screen (Ctrl-8)
  – Added dev.note_ini_fallback to get QLOG messages for variables taken from data/cars/default/car.ini
  – Removed warning on bottoming out for LUT springs
  – Added a ‚udpterm.exe‘ tool for remote live debug messages (in combination with dev.udp_output=).
  – Improved skidmarks so they don’t pop up behind the car but are kept ending underneath the wheels
  – Improved handling of clutches with high torques
  – Optimized sun detection a bit (doesn’t work yet with FBO’s though)
  – Added a few fullscreen shaders as demonstration (multiply/…, see data/renderer/fullscreen_shaders/)
  – Upgraded track envmaps (data/images/track_*.tga) to 256×256 for improved reflection maps (was 128×128)

  v0.6.3 (15-08-08)
  —————–
  – Bugfix: a multiplayer client sending a chat message repeated forever
  – Bugfix: when a multiplayer client arrived in a race, it was stuck in the ‚start scene‘ (can’t drive off)
  – Bugfix: while blipping, the wrong acc/del mix was taken
  – Bugfix: title wasn’t shown in menu
  – Bugfix: surface dust_color wasn’t used for smoke/gravel particles
  – Added car.ini’s susp.k_curve to define a .crv file for spring force vs deflection. Useful for non-linear springs (but not bumpstops!).
  – Added bumpstops; susp.bumpstop_len and susp.bumpstop_k (they are an extra spring)
  – Added car.ini’s susp.damper_curve to define a .crv file for damper force vs piston velocity. Useful for non-linear dampers.
  – Added auto_clutch per car (car.ini:engine.autoclutch=1). Still possible to turn it on always in racer.ini (assist.auto_clutch=1)
  – Added dbg_car.max_tan_sa. Default was 0.75, now upped it to 20.0. Has an effect on sliding physics.
  – Added LSD type differentials (1-way/1.5-way/2-way) through car.ini’s differentials.diff.type=3, preload, power_coeff and coast_coeff.
  – Added locked differentials (type=4); this keeps the attached wheel velocities the same
  – Sky objects no longer modify the shader implicitly; skies must have a track shader defined (in track.shd). It did more worse than good.
  – Better checking for FBO’s being possible (for fullscreen shaders)
  – Improved smoke a bit, plus gravel particle gravity; smoke may be hard on FPS though (data/renderer/particles.ini).
  – Added 2nd skid sound for longitudinal skids (audio.skid.sample2)
  – Added audio.hook_incar_to_camera=0 to avoid very loud in-car sounds
  – A car with only ‚acc‘ audio now gets a bit more volume when idling (65% instead of 35%)
  – Tracked: ambient audio can now be created at the camera or selection position. Also now possible to move them directly.
  – Added new icon (thanks to whoever uploaded it on the forum)

  v0.6.2 (12-08-08)
  —————–
  – Bugfix: replay after end of race now fades back to a normal view (was black).
  – Bugfix: acc/del engine audio mix of AI car used player throttle control instead of AI throttle
  – Bugfix: autoclutch took over clutch even when clutch pedal was already depressed
  – Bugfix: race.ai.performance was set so the 2nd AI car drove only at 50% performance.
  – Bugfix: the ini bracket checking gave a false alert when the last line didn’t end in a newline.
  – Bugfix: traction control now also works for FWD cars; you need the right order of wheels though (0=FL, 1=FR, 2=RL, 3=RR)
  – Switching from implicit wheel integration to explicit (a few settings in racer.ini:dbg_car.*); it seems stable and
  doesn’t have the problem of suspension forces not matching with load forces, plus the ‚damper sucking
  the car to the ground‘ bug also seems gone with this method.
  – Blip/cut throttle is now specified per car; see http://www.racer.nl/reference/carphys.htm#gearshift
  (the appropriate variables were removed from racer.ini)
  – Driver name is now taken from racer.ini instead of data/drivers/* (was like that since 0.6.0)
  – A car’s views.ini now can also accept ‚factor_inv‘ instead of ‚factor‘; this to ease RPM leds for example
  – Modified acc/dec mix to be exactly; accVol=throttle, decVol=1-accVol (brakes affected volume in a weird way)
  – Added dbg_car.tustin_tire setting to use experimental tire integrator. Not advised to try. 🙂
  – show_car_points=1 now also shows the CG and the roll centers (including some lines to visualize the 3D)
  – Using timing.max_steps now pauses the sim at the end instead of exiting
  – Added env.temperature to set air temperature (only used for brake discs)
  – Added brake disc temperature tracking (glowing brake discs); see http://www.racer.nl/tutorial/howto_glowing_brakediscs.htm
  – Added menu.show_console setting to optionally paint the console in the menu (default is 0)
  – Screensaver killing upon starting Racer is a bit faster, so the exe starts a bit faster
  – It’s now possible to do a QuickRace with 0 laps (non-ending)
  – ‚Free Driving‘ now explicitly sets 0 laps and no limit on time.
  – Added gearwhine.wav to the distribution for cars that use it.
  – Improved detection of shadow loss when the car is flying.

  v0.6.1 (01-08-08)
  —————-
  – Fixed ‚too many network adapters‘ crashes
  – Fixed smoke animation in replays
  – Set shaders.enable=1 in distribution (accidentally at 0 in the previous release)
  – Modified road noise amplitude; v0.6 switched to Simplex noise (not Perlin) and that was faster in frequency
  – Added stats.show_wrong_direction setting to be able to turn off the wrong-direction indicator.
  – Added stats.max_race_view to limit all the stat views that F1 loops through (not all are useful)
  – Added Cg compile errors to QLOG.txt when a shader fails to compile
  – Added car engine jitter parameters (see http://www.racer.nl/reference/carphys.htm#enginejitter) to control engine jitter when shifting
  – Engine acc/dec mix slightly modified; it was pure throttle application, now accVol=throttle+0.2-brakes (limited to 0..1) (decVol=1-acc)
  – Added dbg_car.simple_susp_live_rate_slope; when implicitly integrating the wheel position, the suspension rate slope was calculated incorrected.
  Set to 1 for backwards compatible suspension physics, 0 for more realistic damping (used only when dbg_car.susp_implicit_integration=1)
  – Added dbg_car.damp_vertical_velocity_reversal. Set to 1 for dampening wheel velocity reversal (sign change).
  Perhaps more stable with hard dampers. Default=0 for backwards compatibility.
  – Improved error messages when ini files have mismatching brackets ({ and }) (detection, line numbers)
  – Track special.ini’s gfx.clear_color has been made obsolete. It will always be 1 (no speed increase detected)
  – Racer.ini had timing.slomo set to 10. Now set to 0 to give more fps.

  v0.6.0 (17-7-08)
  —————-
  – Modified engine sound mix; now, it’s always a mix between acc/dec sounds. This does mean that the sound
  is always loud unless you downmix the decelerate_* audio trees in car.ini. The mix is based
  on engine output (more ‚acc‘ sound if the engine torque reaches its max_torque)
  – The engine scales its internal lookup-table to get a valid ‚maxTorque‘ reading in debug output Ctrl-8
  (needed this for the audio mix above).
  – LOD for tracks didn’t work. It now does, only LOD definition has changed somehwat; lod_out has disappeared (!).
  To improve Swiss-Stroll for example, search & replace lod_out with lod0_z (gives about 20% fps increase here).
  Check http://www.racer.nl/tutorial/lod.htm for the latest definition.
  – renderer.min_detail and max_detail set to 1.0. It was 0.3..3.0, which normally made visibility increase by 3x.
  – Sky objects could be flipping on & off due to the wrong far-plane culling being used. Now, sky objects
  are NOT culled at all (so more expensive and non-optimal but it seems ok).
  – quickstart=1 works again
  – The fader was always painted; fps should be a bit higher now.
  – Scenegraph animation was a bit optimized. FPS increase is hard to notice though.
  – ODE has always been compiled with as***ts, ouch. Didn’t seem to make a different in fps though.
  – Defaults for racer.ini’s renderer.max_detail and min_detail were 2 and 0.1, now both 1.0
  – Added a flywheel special effect to the engine sound; upon shifts, some jitter is added to the engine frequency.
  – Start lights image could appear offset when quickstart=1
  – Added 3D lights support for start sequence; see http://www.racer.nl/tutorial/newtrack.htm#startlights for details.
  – Special.ini’s gfx.fog.mode was never read. Fog always used GL_EXP fog.
  – Projected shadow is now off for the focus car if no car model is shown (model=2 in car.ini)
  – Added mirrors.simple.x/y to be able to place the mirror
  – Added min/max FPS tracking (in the profile debug view, Ctrl-6). Is reset when toggling FPS on/off (Ctrl-F).
  – Added menu.wait to potentially make the menu a bit more CPU friendly
  – Current car’s engine sounds are 2D when inside the car, 3D when outside (track view for example)
  – Added mirrors.texture.offset and texture.angle to be able to modify the mirror direction.
  – Added stats.flag_pos for the racing flag position
  – Fog was modified to NOT use the GL_NV_fog_distance OpenGL extension; funny fog on very large polygons could occur (inverted).
  – Bugfix in Modeler when exporting WRL’s when the original did not have a texture assigned to a material.
  – Added support for fullscreen Cg shaders (see http://www.racer.nl/tutorial/howto_fullscreen_shaders.htm) like sepia, bloom etc.
  – Fullscreen (FBO) shaders support anti-aliasing on cards that have extension GL_EXT_frame_blit (nVidia 8xxx ***ies and up) through
  racer.ini’s renderer.motion_blur.samples (set to 1/2/4/8/16 samples for example, depending on your card’s maximum AA)
  – Added ‚motionblur method ‚ and ‚motionblur blur_alpha ‚ commands (see http://www.racer.nl/reference/scripting.htm).
  – Multiplayer car requests are handled very differently from previous versions. This was targeted at LAN games, not sure how it’ll work on the internet.
  – Known problems: turning on motion_blur method 4 gives funny projected car shadows (no stencil buffer yet)

  v0.5.7 (8-3-08)
  —————-
  – Bugfix: gearbox could go out of sync
  – Bugfix: clutching back up after a shift was buggy
  – Bugfix: mirror rendering was visible in the lower lefthand corner (not cleared correctly)
  – Car and track directories with spaces are now automatically renamed to use underscores
  – Lobby improved; now sends Racer version and checks if a player can actually host a game (!)
  – Multiplayer improved; should be less jerky (set linear_interpolation to 0 again!)
  – You can now use shift up/down again when the gearbox is in automatic

  v0.5.5
  ——
  – Added a multiplayer lobby. It’s a start, just useful for honest players. lobby.racer.nl hosts a ***ver
  but you can run your own (lobby***ver.exe). Featuring nicknames, hosting, joining races.
  Not sure how multiplayer works on the internet currently. LAN races still require multiplayer.* settings
  to be set manually (linear_interpolation=1, time_per_update=10) if you run a local lobby***ver.
  – Removed gfx.fade_to_black option. It always fades.
  – Revised networking code to identify cars better. There were problems of the wrong cars getting updated in multiplayer.
  – Bugfix: ESC in pause now works again
  – Bugfix: dials were often disappearing or enlarged
  – Bugfix: ‚reload car‘ now works a bit better and doesn’t crash after a lap
  – Bugfix: racetime was limited by default (max_time_race)
  – Bugfix: some files were missing (trackstub.tga…)

  v0.5.4.4
  ——–
  – Bugfix: autoclutch movement when shifting; no longer slams the clutch in and out when shifting
  – Bugfix: shift sounds are now in 3D, no longer in 2D (volume was always the same)
  – Bugfix: chatting should now work from every multiplayer machine
  – Bugfix: music defined only for the menu doesn’t play anymore during the race (if no music defined)

  v0.5.4.3
  ——–
  – Disabled Black Box generation when models can’t be loaded
  – Fixed fullscreen crashes on Mac
  – Mac version sets textures.compression=0 by default (Intel gfx drivers issues)
  – Kingpin support, much like caster. To be documented.
  – Fixed disappearing time comparison view

  v0.5.4 beta2 (Mac)
  ——————
  – Added snow (enter ‚snow 0.7‘ for example in the console). Snow is set per-track with special.ini:env.snow=0.7 for example.
  – Bugfix: the sun wasn’t working anymore. Fixed that.
  – Sun blending mode change (much more intense).
  – Added per-track sun intensity (special.ini:gfx.sun.intensity), default=1.0
  – TrackEd now outputs a ‚track.shd‘ file when splitting for shader generation convenience. Also it did not optimize the output DOFs yet!
  – TrackEd’s Cut Multisub ASE has been improved for double material/geomname situations (objects could disappear during cutting)
  – TrackEd’s Cut Multisub ASE now saves the smaller ASE files directly in data/tracks//ase for ease of converting.

  v0.5.4 beta1 (Linux)
  ——————–
  – Removed rain enable setting (racer.ini); rain is always enabled
  – Curved: Modified to allow for easier support of negative values (0-axis is drawn)
  – Added controls.max_start_throttle to reduce max throttle at the start
  – Added indicator_left, indicator_right and hazard_lights controls
  – Added indicator_left, indicator_right as view variables
  – Added flash_duration to views for flashing elements like indicator lights (no 3d equivalent yet)
  – Added indicator audio for cars (audio.indicator.sample) which is activated by indicator_left/right/hazard_lights

  v0.5.3 beta8
  ————
  – Security fix: fixed an overflow opportunity in the console.
  – Bugfix: Menu still had blue tones in it
  – Bugfix: Pacejka’s a12 values were never read.
  – Automatically detects ATI cards to turn off certain functionality.
  – ‚X‘ was mistakingly used to enter console commands; took that out.
  – Added: ‚wasapi‘ (Vista audio) and ‚openal‘ sound drivers for audio.type
  – Added speakermode to audio section to set modes such as 5.1 audio.
  – Added basic support for Cg vertex & fragment shaders in Racer shader
  – Development option: audio.distortion, if set to a value >0, adds distortion to all sounds.
  – FMOD version updated to v4.08.05 (supposedly better on Vista).
  – Added per-track rain setting (special.ini:env.rain from 0 to 1)
  – Added rain sample set (in racer.ini:audio) for rain sound
  – Added thunder samples
  – Added spray particle system for the rear wheels
  – Added ‚dof_fix‘ utility to be able to get rid of ‚old ZModeler export‘ warnings.
  – Added ‚ini‘ utility to modify ini files (from batch files for example)
  – Spaces in car directories are no longer allowed (to avoid problems with AI for example)
  – Spaces in track directories are also no longer allowed
  – Added racer.ini:replay.enable to disable replay saving. Replay buffer wrapping in long races leads to slowdown.
  – racer.ini:assist.time_allowed_nowheel works again (you may want a smaller time here than in time_allowed_offroad)
  – Support for 6-wheel cars is back (first it didn’t calculate the wheelbase, resulting in NaNs)
  – Support for default AI lines (ai/default.ini); see http://www.racer.nl/tutorial/newtrack.htm#default_ai

  v0.5.3 beta6/7
  ————–
  – Network (multiplayer) reworked a lot. Using ENet as an intermediate network library now (meaning reliable packet sending should work)
  – Bugfix: ini file reads could result in extra information at the end for CR+LF formatted files.
  – Bugfix: if a remote client connected before the local client (a multiplayer master is both client & ***ver) cars wouldn’t update properly
  – Tracked bugfix: material index was one off in the ASE Multi/sub cutter (!)
  – Tracked: when using ‚Cut Multisub ASE‘, any resulting texture tiling/offsets weren’t used.
  – Tracked: Convert ASE->DOF improved (could take a LONG time); optimization is also optional now.
  – Tracked: ASE importer had a bug for some split ASE files with lots of vertices but few faces.
  – Tracked: added some keys/functions in Spline mode to facilitate editing splines a bit better.
  – Bugfix: Ackerman wasn’t applied correctly to the steering wheels (effectively operated only on 1 wheel).
  – Added shader’s mipmap_min_lod and mipmap_max_lod parameters again. Used to crash on ATI cards, not on nVidia. Does it work now?
  – Added shader mipmap_lod_bias variable to modify mipmap behavior.
  – Added resolution.no_border option to get rid of borders in non-fullscreen windows
  – Added ‚global‘ setting for freeshifting in data/controls/default.ini
  – Added ‚dbg_car.susp_implicit_integration‘ to racer.ini. 1 is the old Racer behavior, although it generates weight bugs (Ctrl-9)! Wheels get more spikey when this is 0.
  – Changed spline painting colors from yellow to red and thick green for start/finish
  – Added data/locale/racer_english.txt as a ‚backup‘ language for untranslated texts in other locale files
  – Added Dutch locale (racer_dutch.txt)
  – Some extra locale texts (ai.learn_on etc)
  – Removed wav/mp3 load failure message when menu AVI was used (without accompanying sound file)
  – Stub image (when no image can be found) is now a little more colorful (red/blue)
  – Added racer.ini:textures.compression (defaults to 1) to enable app-wide support for texture compression
  – Added shader ‚compression‘ key (globally and per layer!) to be able to disable compression for certain textures (skies!)
  – See http://www.racer.nl/tutorial/gfxtweak.htm#texcompression for texture compression details.
  – Some texture map loading changes; images without alpha will be stored as GL_RGB instead of GL_RGBA (might help performance)
  – Views (for cars) are no longer loaded sequentially; instead of going through the list, now they’re properly referenced as views.view0, views.view1 etc.
  – Same for view elements; now referenced using views.view.elt instead of iterating. This should not make a difference normally for car views, except when the views.ini is not correct.
  – Removed 2 second pause when starting ‚Race‘ (this is needed for slave computers, but was even used no slaves were connected)
  – Improved ini file reading speed for slightly faster startup and loading cars etc.
  – Improved readability of debug info (^1-^9; shadow added)
  – Fixed location of some object in non-800×600 resolutions; start lights, console text.
  – Revived motion blur; it seems to start to work with at least my DuoCore/nVidia7950 machine (renderer.motion_blur.passes).
  – Optimized particle drawing if no particles are visible
  – Added ‚trackmap save‘ command to save the live environment trackmap. For non-live trackmaps.
  – Smoke image from Some1 included (thanks!)
  – Fixed brakes flickering when ABS kicks in
  – No crashes anymore when body.dof isn’t found (seen a lot with Mustang2005GT; perhaps updates were installed?); a dark cube of 1x1x1m is created instead
  – Added car.ini wheel.reverse_steering option to allow reverse steering
  – (beta6 fix) mirror was using compression so it was slow, and ATI drivers even crashed or were mangled at best
  – Screenshots now use TGA again.
  – Added ‚debug ‚ script command to control debug info through scripting.
  – Added ‚format=‘ to car’s views.ini digital view elements. Format can be ‚simple‘, ‚time‘ or ‚relative_time‘. See http://www.racer.nl/tutorial/newcar.htm#views
  – Added ‚volume ‚ script command to set the master volume.
  – Added sideload control (future motorbike simulation)
  – Added aero.body.cz (and cy) for generic body downforce generation (only drag was supported) (car.ini)
  – Added car.ini engine.braking_offset (next to engine.braking_coeff) for a more detailed engine braking torque line.

  v0.5.3 beta5
  ————
  – Bugfix: texture caching didn’t work for shaders
  – Bugfix: data/cars/default seemed to be missing from the installation
  – Bugfix: fog works again
  – Timing no longer using QueryPerformanceCounter() to avoid trouble (slowdown/skipping) on dual-core machines
  – Added ellipsoid drawing for racer.ini’s gfx.show_car_bbox
  – Added car.ini body.box_offset to move collision box around
  – Added process.cpu_affinity_mask to limit Racer to run on only certain processors
  – Support for compressed textures; default is to use compressed textures (not used for fonts and some others).
  – Fixed rendering order issues with smoke & transparent car materials
  – Started particle definitions through data/renderer/particles.ini (not complete yet)
  – Smoke particles are white again (different blend mode)
  – Added mirror update rate (mirrors.texture.update_rate) and visibility (mirrors.texture.visibility)
  – F4 now loops through mirror OFF/Texture/Full instead of just on and off
  – Omitting default/car.ini is no longer allowed; it would lead to subtly modified car behavior
  – dbg_car.warp_rotated was deprecated
  – Added collision.report_car_trk option to report when car-track collisions take place (in the console)
  – Added warning for cars that still use body.restitution_coeff in their car.ini
  – Improved shadow hiding; when flying high, the simple shadow could flicker on and off
  – Added resolution.x/y parameters to position non-fullscreen window
  – Framerate throttling details can now be set with renderer.min_detail/max_detail
  – Switching realtime speed (i.e. ‚realtime 2‘) no corrects timing to avoid stalls/catchups
  – Bugreports (crashes) now add the latest QLOG entries to the report

  v0.5.3 beta4.0
  ————–
  – Bugfix: replay crashed when first smoke particle was fired
  – Slightly improved Modeler’s ASE import function to handle multi/sub materials just 1 level deep
  – Added graphics.use_track_loading_image option to turn on/off track-specific loading.jpg loading.
  – Model offset works again

  v0.5.3 beta3.0
  ————–
  – Bugfix: screendumps saved JPEGs only with .tga extension (now .jpg)
  – Bugfix: loading.jpg wasn’t found in track directory.
  – buildar: added */? pattern matching (buildar data.ar *.dof) and always stores lowercase names.
  – Added buildar.exe to the distribution
  – Added pacenote implementation (see script command on the website)
  – Added global view that is always displayed (for static logos); data/gui/globalviews.ini
  – Added throttle off sound; is played once throttle goes from >0.2 to 5500 (currently hardcoded)
  – Added race.auto_return_time for automatic resets to start (rally stages)
  – Added surface skidmark=0 option to avoid skidmarks being generated on some surfaces
  – TrackEd: added spline order moving to move around the start/finish line
  – TrackEd: added camera fly mode (use cursor fwd/bwd and mouse to fly around)

  v0.5.3 beta2.1
  ————–

  Known bugs:
  – Car displaying in car selection screen is still a bit simple compared to before (due to the scenegraph)
  – Haven’t tested the car generic models with the scenegraph; they may be
  temporarily unusable.
  – Stenciled shadow separated drawing is temporarily not available
  due to the new scenegraph changes.

  Changes:
  – Added a scenegraph; a big structural change but a cleaner approach.
  – Texturemaps are longer searched for transparent pixels; this may mean
  that some shaders need to be added, but it’s faster and more efficient this way.
  – Tracked: added track object splitter, which cuts DOF files through a grid by material.
  For some tracks this can make rendering MUCH faster (seen 400% improvements on Kyalami
  taking something like 400m x 400m grids).
  – Tracked/Modeler: improved model optimize for vertex cache ordering (unfortunately to use
  this it means having to reoptimize all models out there).
  – Improved simple shadow polygon vertex generation
  – Bugfix: Tracked buffer overrun in F4 mode (object properties)
  – Bugfix: wheel blur models appeared in car selection
  – PacPlayer: added wheel index selector
  – Removed a bunch of superfluous log messages at program exit.
  – Added (yet unused code) potential hitting of movable objects; not optimized yet.
  This will require a major restructure.
  – Renderer is faster most of times, though it now mostly requires shaders instead
  of taking the safest route to get the looks right.
  – renderer.desired_fps added for automatic detail adjustment; works best on tracks
  which have a lot of objects; tracks like Swiss Stroll will exhibit more flickering
  of large objects (lots of trees). Tracks like Kyalami work better with detail
  reduction though if you use unsplit (see TrackEd) tracks.
  – Added shader sort_offset (in *.shd files) to fine-tune shader sorting (range -99..+99).
  Useful for large fences for example which have sorting problems.
  – Added view3 in a car’s views.ini that is used for trackcam views (falls back to view0 if not defined)
  – Expanded ‚graph‘ console command with derivative and extra signals (see website).

  v0.5.3 beta2.0
  ————–
  – Audio setup wasn’t read from racer.ini but hardcoded (FMOD4). Fixed.
  – Fixed fx.fog=0 bug that made tracks black/dark. Moved to renderer.fog as well.
  – Surface types are now read ‚through‘ splines, so splines are no longer only the first (road) type!
  – Multiplayer sends through brakelights (starting at about 20% to avoid flickering)
  – Multiplayer LAN play improved (collisions, timing)
  – Lap indicator added
  – Added dbg_car.max_tire_penetration to avoid bouncy cars when rolling over
  – Pacecar improvements (a bunch)
  – 2-car race summary view (instead of the fullscreen one); press F1 a couple of times
  – racer.ini:stats.race_view setting to select initial race summary.
  – LOD sensitivity varies with camera zoom (based on FOV=50).
  – Added car.ini:engine.enable_stall (default 1)
  – Added script ‚spline move ‚ to vertically move the current spline (live editing)
  – Added script command ‚spline save‘ to save the splines (actually it turns out not to be really useful)
  – First timeline of track fixed hard to first spline. This probably WILL affect
  tracks. AI might wiggle, in which case you need to shift all splines or
  move the grid positions (easier).
  – Added shifting into N/R even in automatic gearbox.
  – Implemented traction_control.min_velocity (wasn’t used before) to disable TC at low (world) speed
  – Added gearwhine (again) to the audio section.
  – Added ABS braking factor, which multiplies braking signal (car.ini:abs.braking_factor). Normally 1.
  Added because ABS allows for harder braking.
  – Improved AI (lateral behavior during passing); fixes nervous behavior close to other cars
  – Improved AI; removed target spring and some unneeded interpolation. KISS.
  – Added AI performance array in racer.ini:race.ai.performance (i.e. ‚1.0 0.9 0.95 1.0 0.95‘).
  – Added ‚ai performance ‚ script command to modify AI performance live
  – Added ‚ai on‘ and ‚ai off‘ script commands
  – Added support for generic models (see http://www.racer.nl/tutorial/generic_models.htm)
  – New page on faking motorbikes a bit (www.racer.nl/tutorial/motorbikes.htm)

  v0.5.3 beta1.6
  ————–
  – Bugfix: Fixed some small bugs (crash while skidmarks is disabled etc)
  – Bugfix: Track audio volumes were broken
  – Bugfix: no doppler effect while in car camera view
  – Track selection screen listbox slider works again and is visible
  – Spinning wheels while standing still now gives skid sound
  – Optimized for Pentium4
  – TGA loader reworked; is theoretically a bit faster
  – Added shader layer.mipmap_minlod and mipmap_maxlod to be able
  to make a mipmap range. Useful for road shaders where mipmapping
  quickly makes things blurry; set mipmap_maxlod to 3.5 for example
  (1000=all levels, 0=only 1st high resolution level)
  – Fixed the new camera system a bit so in case of no trackcam,
  it switches to the last car camera. See Carlswood for an example.
  – A cunning test to get wheels to stay off the ground polygons a little. 😉
  – TrackEd v3.0 with alpha functionality for new camera system
  (add/remove camera doesn’t work for one)

  v0.5.3 beta1.5
  ————–
  – Sound is software again; too many problems reported with hardware sounds
  – Auto-reset is turned off by default
  – Auto-reset won’t reset unnecessarily anymore on unsplined tracks
  – New camera system which uses keyframes. If you’re using this system, ALL
  cameras in a track must use the system, as it’s not compatible with the old trackcam system.
  The new camera system only works with splined tracks.
  – Added viscosity to the surface definitions. For gravel-type surfaces (use values ~0..1 in special.ini)
  – Re-installed checking for transparency to automatically make materials transparent
  if no explicit shader is defined.
  – Blurred wheels work in replays

  v0.5.3 beta1.4
  ————–
  – Added pacecar.min_distance_time for subtler braking
  – FMOD update to 4.0 (FMOD Ex); now using hardware 3D voices again (hm)

  v0.5.3 beta1.3
  ————–
  – Bugfix: sound is back in replays
  – Bugfix: memory leaks in car selection screen
  – Bugfix: multiview slave FOV offset for funny aspects were off
  – Bugfix: multiplayer+multiview slaves issues
  – Car selection screen is a bit lighter
  – Console can now be painted even if sent to UDP (console.paint=1)
  – Added menu background movie support (no audio); see menu.*
  – Revived controller setup screen
  – Added initial car camera if initial camera mode=0 (carcams); camera.initial_car_camera
  – Auto soft reset for offroad conditions (assist.time_allowed_offroad)

  v0.5.3 beta1.2
  ————–
  – Bugfix: Timeline comparisons could go wrong when laptime differences were large.
  – Bugfix: No longer a need to specify a track’s road_noise_threshold; if absent, 0 is assumed
  – Bugfix: Wheel blur models now also work in reverse
  – Bugfix: replay movie generation didn’t update car position.
  – Bugfix: Racer crashes when renderer.use_vbo was set to 1 but the gfx card didn’t support it.
  – Bugfix: No shift_miss played on hard crashes anymore (this actually had to do
  with the driveline getting velocity mismatched for engine vs rest of the driveline).
  – Bugfix: engine would stall when holding clutch depressed and shifting.
  – Bugfix: fast AI automatic gearboxes would lead to shortshifting a lot.
  Added a minimum 300ms time delay between each up- and downshift.
  – Bugfix: Tracked’s preview trackcam function works again.
  – Autoclutching has been refined a bit so that controller override is a bit better.
  – Added on/off script commands for traction control (tc), abs and asl. I.e. ‚abs on‘ or ‚abs off‘.
  – The clutch has been reversed (again); it now acts more like the throttle
  and brake pedals. Clutch=0 means pedal unpressed, clutch=1 means fully depressed.
  – Clutch is depressed in the start sequence (you can’t drive off)
  – race.quickstart=1 turns off the start lights sequence (hurrah! 😉 )
  – Console output can now be logged (racer.ini:console.logfile= generates data/dump/)
  – Revised controller engine entirely; instead of the control sets (data/ctrlsets/*), now
  data/controls/*.ini files are used to define controllers and the controls they perform.
  This was necessary because of the high number of proprietary controllers (motion/FF wheels).
  See data/controls/default.ini for an example.
  – Changed the hardcoded ‚c‘ key into a control function; use change_camera in data/controls/* to
  define a control to switch views.
  – Added manual/automatic gear selection (racer.ini:assist.auto_shift=1 for always automatic)
  – Added shift in/shift out sounds (car.ini:audio.shiftin.sample and shiftout.sample)
  – Added a HTML ReadMe file to the installation.
  – Added fast shifts (car.ini: gearbox.shifting.fast) to avoid waiting for shift-up control
  to be released while shifting (keeping the gearbox in neutral while depressed).
  Useful for racecars which shift very fast.
  – Added horn sound (car.ini:audio.horn.sample)
  – Added master volume of all audio (racer.ini:audio.mastervolume)
  – Most texts are now taken from a language file (data/locale/racer_english.txt) for easy translation
  – Tracked: modified movements; left mouse button=move around, SHIFT=pick/draw, CTRL=move fast

  v0.5.2 beta9.0
  ————–
  – Improved skidmark system; had problems when skidmarks were all used
  – Suspension stability tweaks; suspension functions could leave cars
  bouncing more than they should at standstill. Things may feel a
  little different.
  – Improved LAN multiplayer collisions (LAN only though; lots of bandwidth!)
  The improvement is considerable, however probably internet play may
  be impossible due to increased bandwidth during collisions.
  – OpenGL error in renderer fixed (stack underflow when using proj. shadows)
  – Some multiview bugs fixed (multiplayer cars not visible on multiview slaves)
  – Multiple wheel gfx models (5) supported for varying speeds; use wheel.model2
  upto wheel.model5 to specify other wheel models. wheel.model.velocity
  then determines the velocity (radians/second) at which this model starts
  being used. Notice the models must be in order from slow to fast.
  – Car camera switching during trackcam viewing is now optional. Use
  camera.use_carcam_while_trackcam (set to 1 to allow carcam switching)

  v0.5.2 beta8.9
  ————–
  – Fixed jittering of wheels while being steered in replays.
  – Fixed skid sounds in replays; they were on when just braking.
  – Got rid of a DLL which took a couple of seconds at startup time.
  – Slight improvements in AI opponent detection (left/right/front)
  – AI braking for slower cars in front improved
  – Steering wheel ‚xa‘ angle works again
  – Replays are now backwards compatibile with 1.1 (052b88)
  – Replays also store current gear; incompatible with 052b88.
  (not enough time passed so I’ll stick with replay format 2.1)
  – Replays now deduce the speedometer position (from gear & car velocity).
  – Steering wheel now interpolates in replays; was a bit jerky
  – Shadow intensities definable per car; car.shadow.intensity_light and intensity_dark (0..1)
  This is used with projected shadows to get the shadow intensity inside and outside
  the projected shadow. See also http://www.racer.nl/reference/carphys.htm#miscgfx
  The projected shadow’s opacity is defined in graphics.shadow.intensity (default 0.3).
  – Perlin noise thresholds definable in special.ini (road_noise_threshold= …)
  This indicates the minimal amplitude needed before the bump gets activated.
  – Fixed crash at exit when track used LOD models.
  – Named timelines; for example timeline.line1.name=Eau Rouge
  – Bugfix: persistent skidmarks were only saved for Carrera

  v0.5.2 beta8.8
  ————–
  – Fixed texture detach error in QLOG (splash screen related)
  – Skidmark image is now used; data/images/skidmark.tga (NOT skidmark.bmp anymore!)
  – Skidmarks are persistent; they survive multiple races.
  – Default projected shadow is now the body model if none is explicitly defined.
  – Smoke in replays is back.
  – Replays also record brakelights and skid amount.
  – Replays are incompatible with older versions (!) due to skidmarks etc.
  – Shadow improvements; the single poly shadow is culled so might not appear
  anymore on hills where it used to when viewing from low camera angles.
  – The single poly shadow will be clipped by the projected shadow, so it
  only appears visible where the projected shadow is as well. This does
  mean the shadow model should be available, or it looks quite ugly.
  – The single poly shadow plane is calculated according to the splines,
  not the polygon intersections anymore (a little more accurate, perhaps
  making it disappear a bit more though).
  – Camera movement keys have been inverted to feel as moving the cameraman.
  – New camera movement keys; Ctrl-4/6/2/8 move the camera offset.

  v0.5.2 beta8.7
  ————–
  – Added scripts (data/scripts). onrace.rex and oncar.rex are currently run
  at the start of each race, and as every car is loaded.
  – Added telemetry graphing; console ‚graph step -1 1 wheel0.road_noise‘ for example.
  – Added Perlin road noise; fractal like road noise. A track’s special.ini’s
  surface now also know about ‚road_noise_frequency‘ and ‚road_noise_amplitude‘
  for a maximum of 4 octaves of Perlin noise.
  – Added ‚echo‘ console command.
  – Fixed trackcam bug in replay; they weren’t switching.
  – Added ‚run‘ console command; runs the script data/scripts/.rex
  – Added ‚graph clear‘ console command.
  – AI velocity calculations are more gradual now. Used to jerk a bit.
  – Improvements on the Spoon’s car shadow
  – Removed some pipe checking (which gave some errors)

  v0.5.2 beta8.6
  ————–
  – Fixed replay profile bug, which prevented replays from running.
  – Fixed Carlswood treelines render problems, thanks to Alfanut.
  – Bugfix: the A key used to increase car camera FOV.
  – Keypad + and – change car camera FOV. Notice the change in sense of speed.
  – Bugfix attempt: font errors on older Windows version (Win95) in TrackEd.
  – Mirror is now always updated, even if the F4 mirror is not enabled, since
  the mirror may be used in car models.
  – Screen clears no longer happen by default; the track’s special.ini file
  must include gfx.clear_color=1 when the sky is transparent or appears funny.
  – car.ini addition: ai.grip_factor (normally 1.0)
  – Bugfix: car selection screen now only shows highest LOD model.

  v0.5.2 beta8.5
  ————–
  – Detection of running Racer twice. It won’t run twice now.
  – Multiview slaves now also connect & run if the master is already running.
  – Autojoin slaves now also connect & run if the master is already running.
  – Automatic slave machines startup when master starts (through Spawner).
  – Spectator view now gets car & track sent through
  – Aspect ratio setting for non-4:3 displays (Mac mostly)
  – gfx.ini and debug.ini are now incorporated in racer.ini; they’re now obsolete.
  – Commandline arg: -f selects racer.ini file to use.

  v0.5.2 beta8.2
  ————–
  – Minimap keying is now done a little better (gray background on minimaps)
  – AI improvements
  – List***ver basic support (multiplayer)
  – Bugfix: car.ini:steering.linearity had an implicit effect on the wheel lock
  – Added realtime scaling (both slowmotion and fastmotion). See debug.ini:timing
  – Added gfx.ini:shader.enable test setting
  – Added gfx.ini:texture.enable test setting
  – Pacecar braking is more subtle
  – ABS is always enabled for AI
  – Fixed a number of memory leaks (some very big ones); memory management overhaul
  – Turning off the texture mirror (F4) now also improves rendering speed
  – Improved projected shadows to work decently with the shader system

  v0.5.2 beta7.9
  ————–
  – Fixed bug with tracks without surfaces

  v0.5.2 beta7.8
  ————–
  – Bugfix: wheel lock left too much steering capability
  – Bugfix: director camera audio origin was always at world center
  – Added surface ‚skid_sound‘ option for surface (special.ini) to turn off skid sounds
  for certain surfaces. See http://www.racer.nl/tracked.htm
  – Added surface ‚dust_color‘ implementation for colored smoke.
  – AI recording (Ctrl-F6) now displays the AI lines as they’re being recorded,
  so it’s easier to spot if AI recording goes wrong.
  – All audio is now done in software; with boards (SBLive?) that had only so many
  channels, any sounds played beyond that would all be on a single channel.
  Had problems with the Lamborghini decelerate sounds on an Intel AC97 internal soundchip.
  – Added racer.ini:audio.voices (defaults to 32) to set the max. number of samples played.
  Note that Racer uses a LOT of samples, but few of them are actually mixed at one time,
  so I just leave this at 128 for example.
  – Slightly modified volume determination of engine (overall more volume)
  – Bugfix: mirror sometimes turned black (lighting was on for that polygon)
  – Added global emissive light for tracks. This is an emissive light that adds to ALL
  shaders. Per track, in special.ini:gfx.sun.global (i.e. gfx.sun.global=0.3 0.3 0.3 1).
  This can be used to lighten up cars on a track if the weather is sunny for example.
  – Mirror texture, if not used, is now gray instead of hard-red

  v0.5.2 beta7.7
  ————–
  – Added ‚analyse dampers‘ console command that gives an overview of damper forces
  at some velocities (0.1 upto 0.5 m/s). To verify damper forces with actual data.
  – Bugfix: AI steering improved a lot (was based on steering lock rather than wheel lock)
  – Bugfix: shifting could shift from R to 1st or 1st to R in one step.
  – Bugfix: steering ratio was half of what it should have been.
  – Added car.ini AI fields; ai.understeer_correct and ai.oversteer_correct. Magic
  factors (around 30?) to add oversteer/understeer corrections to steering. Larger
  numbers mean less impact. Lots of magic and it’s more of a try.
  – AI cars now always use traction control
  – Modified first line of log file for Miran’s replay analyzer (some fields)

  v0.5.2 beta7.6
  ————–
  – Fatal error messages will show a messagebox (multiplayer join errors and such) on Windows
  – Fixed minimap transparency, minimap car offsets on non-800×600 view.
  – Fixed console UDP output; no console painted anymore if console UDP is active.
  – Steering ratio is now deduced from the steering wheel and wheel lock. FF will be affected!
  – Track selection preview.tga files can now use alpha channel (transparency).

  v0.5.2 beta7.5
  ————–
  – AI improvements; no longer blind but wary of other cars
  (problems with steering though, work in progress)
  – Mouse preset showed flickery in the control setup screen
  – Added initial camera mode (debug.ini:camera.initial_mode)
  – Added camera mode; director (next to track/car/heli).
  – Throttle blipping during downshifts (racer.ini:controls.blip_throttle=1)
  – Separate upshift/downshift can be specified in car.ini to allow to tune throttle blips.
  Set car.ini:engine.shifting.time_to_declutch_down, time_in_neutral_down and
  time_to_clutch_down (defaulting to the standard shift times specified in time_to_declutch,
  time_in_neutral and time_to_clutch).
  – Fixed bug when using texture quality reduction; could crash while resizing.
  – Fixed minimap bug which appeared too far right on some tracks
  – Minimap hides when no splines are defined.
  – Added z-buffer, alpha and stencil bit depths to gfx.ini. Default is not to use
  alpha bits (was 8 before).
  – Added bump/rebound damper functions for more damper behavior variation; see:
  http://www.racer.nl/reference/carphys.htm#suspdamper
  – Added camber change wrt suspension deflection, see (for all suspension geometry effects):
  http://www.racer.nl/reference/carphys.htm#suspgeometry
  – Added camber change wrt steering
  – Added bump steer (toe change wrt steering)
  – Cleaned up some QLOG warnings, assumes tracks with no id are for v0.4.9 for example.
  – The ^9 debug screen now also shows dynamic RC heights for front and rear.

  v0.5.2 beta7.4
  ————–
  – Fixed controller setup for non-800×600 resolutions
  – Fixed nasty bug with revlimiter; could be on.

  v0.5.2 beta7.3
  ————–
  – Minimap added, see racer.ini:minimap, use F6 to toggle
  – Network layer renewed, no more 2 player limit (but no time correction or collisions)
  (incompatible with older betas)
  – Revlimiter added, debug.ini:car.rev_limit_time and car.ini:engine.max_rpm
  – Controller setup screen is now working and replacing the control set files.

  v0.5.2 beta5.4
  ————–
  – Initial FPS displaying can be controlled in racer.ini:stats.fps
  – Console enabling/disabling through racer.ini:console.enable
  – Console UDP output support (console.host/port)

  v0.5.2 beta5.3
  ————–
  – AI shifted poorly if controls.cut_throttle was set to 1.
  – Race timing added; speed traps, best-time comparisons
  (F1 to walk through the modes)
  – A bit more compatibility with older tracks for skies.
  – Hiding of cursor (fullscreen mode) is now optional; see racer.ini’s graphics.hide_cursor

  v0.5.2 beta5.2
  —————
  – Small LOD fix; LOD objects could disappear for a small moment due to slightly
  different geometric centers (flickering).
  – Spectator view: if racer.ini’s multiplayer.audience is 1,
  no car will be loaded (only the remote cars will be shown).
  – Wrap variables added to shader layers to help rid the extra lines
  at the top of treelines for example (see site:ref/shadereng.htm).
  – Added $mirror texturemap which contains live rendered mirror view. See gfx.ini’s
  mirror.texture settings. Use $mirror in shaders.
  – Renderer can now handle 10,000 objects visible at the same time (Z-sorting). Was 1,000.
  – Quickrace #ai cars now works at once.
  – Models stored in

 169. Že znáš svoje lidský práva je dobře, aspon ti nikdo nebude muset opakovat… „vše co řeknete, může být použito proti vám“ nebo „máte právo nevypovídat“.

  Nechám tě zavřít až zčernáš, Julie…

 170. [quote=MUUUUUUUUUUUUUZ]muz nemoze dychat no toto prasak hnusny odporny dychat si DOVOLIL TOTO JE DEVIANTNE ZABITE HO ODHODTE JEHO GULE PSOM :woohoo: :woohoo: :woohoo: ja by Vas vyhodil k levovy aspon by bol o dost lepsi svet :X :X :X :X [/quote]

  Čo chce otraviť chúďata levi? 😆

 171. 1) Tohle je trestné nabádání na vraždu.
  2) Pokud nebydlíte úplně v zazděné místnosti, tak se nemůžete dusit z nedostatku kyslíku.
  3) Pokud ten chlap furt prděl, tak přístě at‘ nejí tolik čočky a at‘ jde spát on na gauč.
  4) A ona tomu muži nebrala kyslík? Taky přece dýchá nebo snad ne? Zaujatost proti mužům.

  Doufám, že si toto vedení přečte a popřemýšlí o tom, že chyba bude na vaší straně. Děkuji.

 172. A pak v tom všem plynu škrtni sirkou, zabírá to 😀 a Julii přiber s sebou 😀

 173. [quote=Julie]Nikdo vám nic nesmazal. Utřete si brýle od zaschlého semene.

  JUDr. Julie[/quote][quote=Julie]Právo znám a velice dobře. Pokud je PČR co k čemu, tak zasáhne proti muži. Ten začal manželku ohrožovat na životě a žena se pouze brání. Muž má vše ve svých rukou.[/quote]

  Víte že jste nechutná :X jde vidět že jste se s mužem nikdy nesetkala tváří v tvář…

 174. Až ti bude chtít vzít vzduch, přiloží polštář, hlupačko 😉

 175. to je totalni D.E.M.E.N.C.E výc vypatlano snad už ani nelze mit:))

 176. Jsem nezkonale šťasten že máte tak odpudivý až nenávistný postoj k mužům.

  Můj důvod k radosti je prostý…

  PANICKÁ HRŮZA Z VAŠEHO PŘEMNOŽENÍ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 177. škoda že tvuj manžel tyto stránky nenavštěvuje tuším že žádost o rozvod by podal on, borok malá za 2 roky nestihl prokouknout jakou creatůru pojal za svojí choť, asi je to tím, že chodí do práce a snaží těškou prací vidělat více než ty dokážeš utratit a pak večer vytuhne spánkem spravedlivým :angry:

 178. podle toho, co popisujete, tak manzela na vas koukal, jak spite. A to mi prijde roztomily. Zrejme vas miluje… Coze nechapu, protoze se chovate jak s prominutim k.r.a.v.a…

 179. Tak po precitani tohto clanku mam naozaj dost…
  Zostala som sediet v nemom uzase, a to ste si prosim Vas Teta Lenka neuvedomili, ze toto iste by o Vas kludne mohol napisat aj Vas muz ??? Nechapem takuto logiku DOSPELEJ zeny.. Nenahnevajte sa, ale aj tie deti v skolke co ucite, by Vas vysmiali..

 180. Milá JUDr. Julie. doporučuji Vám navštívit psychiatrickou léčebnu. HNED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 181. muz nemoze dychat no toto prasak hnusny odporny dychat si DOVOLIL TOTO JE DEVIANTNE ZABITE HO ODHODTE JEHO GULE PSOM :woohoo: :woohoo: :woohoo: ja by Vas vyhodil k levovy aspon by bol o dost lepsi svet :X :X :X :X

 182. Ale tohle už musí být ******!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 183. To jsem zase já 17-ti letý student. Myslel jsem že v dnešní době jsou ženy obzláště ty vyzrále dobře informovány a období zvaném Přechod. nesnažte se mi tvrdit že 17-ti letý kluk toho o přechodu ví víc než vy.Přechod je období kdy končí vaše plodnost a tedy odvěký úkol žen reprodukce ženy v tomto období trpí nespavostí přelyvy horka a mimojiné šptné dýchání deprese migrény až paranoja

  Namísto vraždění svého manžela zkuste navštívit lékaře a domluvte se sním na jednoduchém operačním zákroky ktery vas techto potíží zbaví
  [b]STYĎTE SE !!![/b]

 184. [quote=Nika]To se nemusi, ty ohyzdny pyje se me nesmi ani dotknout[/quote]

  Chudák stará panna musí se najít výmluva sem nemožná žena neschopná najít milujcího muže … počkat co udělám aby to vypadalo vznešeně ? áá už vím udělám ze sebe feministku

  Feminizmus je o něčem jiném dámy

 185. Promiňte , ale vy musíte být opravdu nemocné nebo uplní magoři…Takovehle nazory mi opravdu přijdou velmi nepochopitelné:-D Jen tohle uvažování je absolutně na budku a měli by jste se jít léčit..myslím, že tyhle stránky jsou lidem akorát pro smích:-DD :side:

 186. Viete, keď čítam tieto články tu, som až neuveriteľne rád že som gay. :side:

 187. to me po*** toto 😀 dycha me vzduch … nee,dobre se bavim 🙂

 188. [quote=Reportérka Katka]Je ti jasný, že zde prezentuješ návod k vraždě, že jo. [/quote]

  Aj ja som sa niečo naučil od Júlie… 😉 Ale toto nieje návod k vražde ale návod k samovražde z príčiny Lenkinej hlúposti…

 189. [quote=Dani]Ano, to je docela pravdepodobne, ze manzel ve spolecnem lozi ubira pani Lence drahocenny kyslik, protoze muzske plice potrebuji vice kysliku a hlavne vydechuji vice skodliveho CO2, ktere blizkeho cloveka dusi. Jelikoz se nezda, ze by byl manzel nasilnik,–coz je velka vyjimka, neb muzi jsou od prirody zvirata—tak by se mel zene podridit a nechat si pres noc nasadit dychaci "ochranu".
  Myslim, ze prakticky nastroj na oblicej, neco jako PSI NAHUBEK by pomohlo zachranit manzelstvi!!!
  Tento kozeny nahubek by pokryval oci a hlavne dychaci cesty a mel by periskopovou trubku pro dychani. Tato trubka by pak z nahubku vedla smerem nahoru, (asi 50 cm), aby se kyslik odebiral vyse nad posteli. Tim by take skodlive latky, (ktere pres noc vsichni muzi vymesuji,) zustaly u stropu a manzelka by mela svuj cisty kyslik dole. Jestli svou manzelku miluje, bude spat s nahubkem…
  [/quote]

  :woohoo: :woohoo: Náhubok a z dýchaciov trúbicov a čo sa stane keď tu trúbicu upchám korkom? 😀 😀 Mymochodom my muži sme zvierata? Pamätám si jeden Citát nášho ctihodného kniežaťa Pribinu keď ich kresťanský vyslanec z Mojmirovho Moravského kniežatstva nazval Pohanskými psami… „Ak sme len pohanský psi tak vás môžme pokojne roztrhať v zuboch..“ Použavuj ty kravo prečo ste ešte vi neboli roznesene od mužov v zuboch keď sme údajne zveri…

 190. [quote=***]Dobrý den.
  Toto nepíši jako jakoukoliv urážku vůči ženám ani jakékoliv jiné rase, pohlaví atd atd.

  Proč vám bůh dal ňadra, když nechcete krmit své děti. Proč vám bůh dal lásku když ji nechcete opětovat. Proč vám bůh dal nevinnost když z ní děláte zlobu a hanebnost.
  Kdyby všechny ženy byly jako jsou ženy jež referují zde o krádeži vzduchu, zastavování vlaků, kradení receptů na léky postiženým lidem tak svět neexistuje. Ti jež lásku dokážou rozdávat ještě nevymřeli. Inteligentní muži nevymřeli..ale inteligentní ženy už se stávají cenným zbožím.

  Prosím ty jež nejsou tak hloupé aby skočily na řeči psychopatické paní jež si myslí že nabádat k trestnému činu vraždy či úmyslného ublížení na zdraví je správné. Prosím ty jež ještě neztratily jejich nevinnost a neposkvrněnost. Prosím ty jež mají ještě důstojnost a odvahu postavit se dnešnímu světu a najít lásku takovou jaká je, aby přestali navštěvovat tento portál, jež je výplodem samotného ďábla a jeho pomocníků

  Mějte slitování a budujme svět jaký chceme..bez hněvu a zloby

  Bůh s vámi, nechť jsou vaše hříchy zapomenuty[/quote]

  Keďže boh je aj diabol čiže jedno a to isté tak preto stvoril aj feministky aby sme si mali s čoho robiť prdel… 😀

 191. Je ti jasný, že zde prezentuješ návod k vraždě, že jo.

 192. Drahá Lenka mám aj ja pre teba jednú radu nahromáď si vlastný vzduch do igelitového sáčku navleč si ten sáčok na hlavu.. Vzduch uzavrety v sáčku ti manžel nebude mať ako ukradnuť keď ho budeš mať na hlave a dýchaš ho iba ty… :woohoo:

 193. Ty vo.le já už na to ani nemám slov…taková demence lidí se fakt jen tak někde nevidí :woohoo:

 194. Že by nabádání k vraždě? Doufám, že máte dobré právníky, protože jinak by jste se mohli ocitnout za mřížemi až vás někdo udá

 195. Tak todle je moc,vy jste fakt hloupý =D on jí chce zabít tím že dejchá vedle,tak s timdhle přijdtě na *******,a myslím že vám hned zavolají stýčky s bílým pláštěm =D

 196. [quote=Nika]Zadna Jilinka zde neni ty podobance[/quote] tak sem se překlepl a? Prej podobanec 😀 ty musiš být tež dobrá tragedka, ježiš mě by tak zajimalo proč to dělate protože jestli to dělate ze srandy tak mě to moc ****ný nepřijde a pro vás je to ztrata času…

 197. snad, chudák deti ve školce , že ich vychováva/hlída blázen..to by mali vedieť maminky tých detí jaký blázen mezi nimi žije…

 198. Vas by meli zavrit….tu s problemem do blazince a vas za navadeni k pokusu o vrazdu do vezeni… 🙂

 199. Víš co by mě ještě zajimalo Jilinko? Kde pracuješ co děláš když si mužeš dovolit tady celej den odpovidat? Živý tě manžel? Ani bych se tomu nedivil…

 200. Vyližte si místa kde záda ztrácejí své slušné pojmenování a to okamžitě !

 201. jo a ještě něco když už jste tak zaujatý vůči mužům, tak by mě zajímal váš názor na lezbický sex?

 202. Julie ty máš určitě tak velký prasečí nosní dírky že kradeš vzduch i lidem na autobusové zastávce 😀 😀

 203. Preboha, na akú riť by znásilňoval vlastnú manželku?? 😀 😀

 204. Nie, nie Jitunka je fajn len ty si asi celkom nepochopil jej príspevok 😉

 205. myslel jsem si že tenhle ***ver je vytvořený ze srandy, aby se poukázalo jak jsou feministky vylí****, ale postupně se dostávám k závěru že kdyby si někdo dělal srandu tak tady tomu nevěnuje tolik času a neřeší hov**… tohle prostě není normální… podle mě jste všechno hnusný zamindrákovaný tlustoprdky který nikdo nemá rád 🙂

 206. až na to, že jsem žena:D jak může asi někdo krást někomu ksylík??? to bychom si ho kradli všichni navzájem… tvrdili by jste toto, kdyby tento dotaz napsala ta samá žena, ale řekla by že žije se ženou? že ji ten kyslík krade její přítelkyně nebo kamarádka? to je uplně to samé. Jen proto, že nesnášíte chlapy tohle neznamená, že ji chce zabít… to je naprostá ***ost

 207. Takže je to opět vina ženy? Nechci být sprostá, ale jste hajzl.

 208. A Jitunka je zřejmě pěkná mrcha:) to nemyslíte vážně, že tuhle debatu? chudák chlap, žije s psychicky narušenou osobou…

 209. a Jitunka je zřejmě pěkná mrcha:) chudák chlap. žije s psychicky narušenou osobou… to nemyslíte vážně, že ne tuhle debatu???

 210. Čtu komentáře a nestačím se divit. Muži opět bravurně otočili realitu proti ženám. On ji do teď dusit mohl, ale ona se bránit nesmí? Dejte mi sem urychleně vaše rodná čísla a adresy a to okamžitě!!

  JUDr. Julie!

 211. Tys do teď nevěděl, ze plyn zabíjí? Tak o jakým návodu to mluvíš? Navíc on si začal.

 212. tohle je normalni navod jak zabit cloveka. ???????!!

 213. Podle mě jste šk-ar-edá fr-igi-dní pan-na , hezký den 🙂

 214. Tady má člověk záchvaty smíchu jen, když dá souhlasím a přitom nezaškrtne jiné souhlasím 😀 … :woohoo:

 215. [color=red][size=medium]Marcelko, ty jsi takový srdíčko, hloupounká, ale naše, že?[/size][/color] :kiss:

 216. [color=red][size=medium]A ono uříznutí koulí, jak píše ve svém názoru Nika, to by bylo v pořádku?[/size][/color] [color=red]A kromě toho, mezi sešitím a obřízkou je dost rozdíl. [/color]

 217. Spíš zakroutí hlavou a řekne si: „tohle psal člověk?“ až potom si projde debatu pod článkem a tý se od srdce zasměje…

 218. Každý člověk co má jen špetku zdravého rozumu se tomuto nesmyslu musí zasmát 😀

 219. A co se zamyslet nad tím, že se chtěl váš manžel třeba přitulit ? a když vám to tak vadí, co se otočit na jinou stranu nebo se trochu oddálit ?? =D a nebo že se třeba na vás rád dívá, když spíte ? vy nad tím, když to píšete asi moc nepřemýšlíte že ?? =DD

 220. Do zoologické zahrady nesmíš, protože by tě tam spacifikovali z důvodu exotické debility…krom toho tam feministky nechodí, kvůli paranoou vymyšlené představě sexuálního zneužívání zvířat.
  [size=small](Jdi si radši znova lehnout a nech mozek odpočinout, protože tvůj mozek nezvládá aktivně zpracovávat základní motorické činnosti a ještě k tomu ho nutíš pochopit tuhle větu, Marcelko….to je na tebe prostě moc!)[/size]

 221. Já myslim, že nikoho zabít v úmyslu neměl jenom autorka článku má dosti velkou paranoiu.

 222. To bůl útěr jako *****, škoda že se svou slabou motorikou a nizkím IQ nepochopíš v jakém významu tu „útěr“ znamená.

 223. Ty radši nic nedělej, od toho jsi označena za nesvéprávnou osobu.

 224. A ja bych je dala snist psovi nebo hodila vlkovi v zologicke zahrade

 225. urychleně bych zašel na po-li-cii a vše ohlásil… třeba si tě tam nechají…
  Tady se ce-nzu-ruje i ta po-li-cie?

 226. Ahoj Lenku.

  Plně chápu tvoji situaci a rozhodně si ve velkých potížích. Myslím že vše má psychický podtext, takže ti navrhuji tohle. Jdi i s mužem k psychiatrovi, a vše mu popravdě pověz…

  Myslím že psychiatr by vyřešil tvůj i manželův mnohem větší problém.

 227. no né, on si dovolil dejchat…. jak odporné 😀 bože, vaše strarosti bych chtěla mít 😀 😀

 228. to je něco jako ženská obřízka…. ta je v ČR trestná, takže si nech jenom zdát

 229. Nic proti, ale ta usměvavá paní v hlavičce stránky vypadá jako typická feministická PÍČA! Mějte se fajn, ahoj.

 230. [color=red][size=medium]Stránky určitě zaujaté nejsou. Moderátorka však uplatňuje tzv. diferencovaný přístup.[/size][/color]

 231. [color=red][size=large]Libuško, to je nebetyčná kravina, co jste napsala, proto vám uděluji trestný bod![/size][/color]

 232. [size=large][color=red][b]Pavlíno kup mu ten náhubek co nejdřív to pude zachráníš život [/b][/color][/size] [color=aqua][size=x-small]… jeho[/size][/color]

 233. Feministky okna nemaji ziji zabarikadovany doma u pc :woohoo:

 234. Utři si své zpocené čelo Libuše, potíš nesmysly.

 235. Oject je všechny, aby přestaly pindat – též můj názor tudíž se nmůže editovat pro porušení pravidel. Pokud ano, jsou tyhle stránky zaujaté víc než je možno si povšimnout z výše psaných článků.

 236. Domnívám se, že zručná žena by byla schopná podobné zařízení sestrojit sama. Stačí zakoupit dostatek neprodyšné látky, kožené popruhy a dlouhé plastové brčko. Nůžkami vystříhnete z látky požadovaný tvar, (ujistěte se, že po nasazení se k muži nemůže dostat vzduch, následně přišijte popruhy (jako popruh může posloužit i upravený kožený pásek). Pak v oblasti nosu vystřihněte malou dírku. Nasaďte vytvořenou masku muži, řádně ji utáhněte (pokud si nebudete jistá jak moc, tak to radši více utáhněte). Skrz dírku prostrčte brčko a jeho konec vložte do jedné nosní dírky. Následně si vezměte nějaký viskózní materiál (např izolační pěnu) a řádně ucpěte všechny zbylé otvory tak, aby se muži vzduch dostával pouze brčkem. Díky tomu budete moci spát beze strachu o život. A pokud vám manžel bude chtít v noci něco provést, tak jednoduše stiskněte brčko a zrušte mu tak přístup vzduchu. Uvidíte, že po chvíli vás přestane ohrožovat. Přeji pěkný den.

 237. [color=red]To musí být hrůza. Znám to, kamarádka bydlela poblíž kafilérky a měla to podobný, jako vy.[/color]

 238. Ano, to je docela pravdepodobne, ze manzel ve spolecnem lozi ubira pani Lence drahocenny kyslik, protoze muzske plice potrebuji vice kysliku a hlavne vydechuji vice skodliveho CO2, ktere blizkeho cloveka dusi. Jelikoz se nezda, ze by byl manzel nasilnik,–coz je velka vyjimka, neb muzi jsou od prirody zvirata—tak by se mel zene podridit a nechat si pres noc nasadit dychaci „ochranu“.
  Myslim, ze prakticky nastroj na oblicej, neco jako PSI NAHUBEK by pomohlo zachranit manzelstvi!!!
  Tento kozeny nahubek by pokryval oci a hlavne dychaci cesty a mel by periskopovou trubku pro dychani. Tato trubka by pak z nahubku vedla smerem nahoru, (asi 50 cm), aby se kyslik odebiral vyse nad posteli. Tim by take skodlive latky, (ktere pres noc vsichni muzi vymesuji,) zustaly u stropu a manzelka by mela svuj cisty kyslik dole. Jestli svou manzelku miluje, bude spat s nahubkem…

 239. ste normalne obe???? jak ta mozee zabijat tym ze ti bere kyslik????? to je ***ost! po fyzikalnej stranke to ani neni mozne a je to najvedsia ***ost aku som kedy pocula… a mila „judr“ Julie… tebe by som doporucila psychiatricke liecenie, nic v zlom ale ja by som sa taa naozaj bala ved si jak s***hopat… zamysli sa nad tym co pipses aj jedna aj druha

 240. Při výdechu člověk vydechne vzduch s cca 15-16% kyslíku. Lidské plíce jsou schopny zpracovat dostatečné množství kyslíku, i při 10%, takže i kdyby dýchal vše co se dalo tak by vás to proste nemohlo zabit. Ps jestli je vam to malo tak si poridte klimatizaci s NITROXEM

 241. Opravdu Vam nerozumim.Zrejme mate milujiciho manzela(i kdyz nechapu jak to :woohoo: ale budiz)ktery zrejme po celem dnu chce jedine se k vam v noci pritulit a mazlit a citit teplo vaseho tela a jedine co vidi je vas paranoicky oblicej a vase presvedceni o tom ze Vas chce zabit.Byt vasim muzem tak se otocim zadkem primo k vasemu obliceji a poustim ze sebe tuny metanu jen co to jde.Pak si stezujte ze vam docahzi kyslik :woohoo: :woohoo: 😉

 242. Julie myslim ze vam smrdi ****, vim kde bydlite no bydlim nekolik kilometru od vas a je to citit az sem prosim umyj si ji!!!!!!!!

 243. [color=red][size=medium]Tak znovu, pisatelce Nika bych nechala sešít malé a velké stydké pysky, aby se jí nikdy nemohlo stát, že ji navštíví pyj![/size][/color]

 244. [color=red]To já taky. Jaký je v tom rozdíl?
  A pro info, obě máte ode mě trestný bod.[/color]

 245. [size=medium][color=red]Julie! tak když už edituješ, tak zedituj taky hlášku: [/color][color=purple]Nika
  Uriznout mu koule. To jediny si zaslouzi. Zmetek jeden.[/color]
  [color=red]Editováno pro porušení pravidel. [/color][/size]

 246. Není důvod slečnu Niku editovat. Pouze vyjádřila svůj názor.

  JUDr. Julie

 247. Dobrý den.
  Toto nepíši jako jakoukoliv urážku vůči ženám ani jakékoliv jiné rase, pohlaví atd atd.

  Proč vám bůh dal ňadra, když nechcete krmit své děti. Proč vám bůh dal lásku když ji nechcete opětovat. Proč vám bůh dal nevinnost když z ní děláte zlobu a hanebnost.
  Kdyby všechny ženy byly jako jsou ženy jež referují zde o krádeži vzduchu, zastavování vlaků, kradení receptů na léky postiženým lidem tak svět neexistuje. Ti jež lásku dokážou rozdávat ještě nevymřeli. Inteligentní muži nevymřeli..ale inteligentní ženy už se stávají cenným zbožím.

  Prosím ty jež nejsou tak hloupé aby skočily na řeči psychopatické paní jež si myslí že nabádat k trestnému činu vraždy či úmyslného ublížení na zdraví je správné. Prosím ty jež ještě neztratily jejich nevinnost a neposkvrněnost. Prosím ty jež mají ještě důstojnost a odvahu postavit se dnešnímu světu a najít lásku takovou jaká je, aby přestali navštěvovat tento portál, jež je výplodem samotného ďábla a jeho pomocníků

  Mějte slitování a budujme svět jaký chceme..bez hněvu a zloby

  Bůh s vámi, nechť jsou vaše hříchy zapomenuty

 248. Milá Lenko, Váš manžel se k Vám v noci tulí, protože voníte mimnkama, jak pracujete v té mateřské škole. A tak mu určitě připomínáte maminku a chtěl by se přissssát. Nedostatek kyslíku je jen důsledek toho, že v noci nespíte při otevřeném okně a zřejmě máte rádi čočku. Takže radím: méně čočky, více deodorantu, a trochu empatie a bude dobře…. :kiss:

 249. Jaj, tak tohle je moc. Prej bere mi kyslík.
  No víš muži mají objem plic 4,5 litru, tak si musíme brát i od vás. A nezhasínej ten plamínek.
  Jenom se v noci zkus přitulit ty k němu. Schválně, jestli si bude stěžovat že mu bereš kyslík. :D:D:D:D:D:D:D
  Péro v ruce, semeno na brejlích má úcta fašouni.

 250. Paní Julie, vy nabádáte k trestnému činu, což je trestné… a pro paní Lenku: myslím, že se vás manžel doopravdy zabít nechce… V noci se k vám přibližuje, protože vás chce mít nablázku a jestli má občas otevřené oči, tak protože se mu evidentně líbíte a má vás rád… Jestli je vám to nepříjemné, tak si s ním o tom pokuste promluvit… já si doopravdy myslím, že spaní v obýváku na gauči, nebo rozvod není nutný 🙂

 251. TY P1ČO VYMRDANÁ, PŘESTAŇ MI MAZAT KOMENTÁŘE !!!! Nebyli ani vulgární ani neurážely jinou osobu, kromě tohodle teda…

 252. Nikdo vám nic nesmazal. Utřete si brýle od zaschlého semene.

  JUDr. Julie

 253. Právo znám a velice dobře. Pokud je PČR co k čemu, tak zasáhne proti muži. Ten začal manželku ohrožovat na životě a žena se pouze brání. Muž má vše ve svých rukou.

 254. Tak ještě jednou, když si mi to smazala, nabádání k trestnému činu vraždy – několik let vězení, vážně to nechceš přepsat ?

 255. hmmmm, tak tohle už je nabádání k trestnému činu vraždy Julinko, myslíš že se o to bude zajímat PČR ?

Comments are closed.