Zpevnění těla ve fitness centru

Jóga Ostrava

Zase jste si přikázali, že je potřeba si najít čas, abyste vylepšili fyzickou kondici a zpevnili si tělo? Proč ne, když máte k dispozici fitness Ostrava, kde si můžete vybrat z mnoha pohybových aktivit. Snadno si vyzkoušíte, co vás bude nejvíce bavit.

Cvičení ve skupině pro každého

Cvičení Ostrava si skutečně užijete, protože zde najdete stovky strojů světových značek. Mohou sem dorazit jak začátečníci, tak pokročilí sportovci. Na velkém prostoru vyzkoušíte nejen klasické posilovací stroje, ale například i funkční, kardio a core cvičení. Fitko Ostrava nabízí i oblíbené skupinové lekce, kam se vydáte bz přátel, ale nebudete muset cvičit sami. Stačí si vybrat některé z lekcí podle časového rozpisu a posléze se vás ujme odborný trenér. Vyzkoušíte například fitbox, body shape, kruhový trénink, vzpírání, cvičení na míči nebo bosu.

Cvičení pro každého

Existují druhy cvičení, kde skutečně nezáleží na tom, kolik je vám let a v jaké se momentálně nacházíte kondici. Každý se může zapotit a zahřát během jógy, kde záleží na správném provádění cviků, abyste si zvýšili vytrvalost již během několika hodin. Jóga Ostrava je pro vás připravena pod vedením zkušené lektorky, třeba v populárních ranních lekcích. Tento druh cvičení umí i pozitivně ovlivnit zdraví člověka. Během cvičení se zbavíte stresu, rozvinete koordinaci, rovnováhu a zvýšíte flexibilitu. Některé pozice odstraní bolesti v zádech, jiné zlepší dýchání a krevní oběh. Heat Ostrava je další možností cvičení pro každého. Program H.E.A.T. zahrnuje jednoduché cviky, které však mají vysoké účinky na váš organismus. Jde o přirozenou chůzi, při níž se příliš nezatěžují klouby a páteř. K vykonávání se využívají speciální pásy se třemi ovládacími prvky. Náročnost chůze s přizpůsobíte vašemu tělu. Lekce vedou zkušení instruktoři a trvají padesát minut.

Sdílet článek