Změna přípravků v péči o pleť se vám vyplatí

Aromedica

Každý den na nás z reklam a výloh obchodů vykukují nové řady krémů, sprchových gelů i vlasové péče, která údajně vždy přináší něco nového. Jednou je to nejsilnější sérum proti vráskám, jindy zase krém složený z prvotřídních surovin. Když se ale na chvíli zastavíme a přečteme si složení, mnohdy zjistíme, že to s dary z přírody má pramálo společného. Máte doma také tyto napodobeniny? Skoncujte s nimi jednou pro vždy a vsaďte na opravdovou přírodní kosmetiku v bio kvalitě.

Vaše přírodní lékárna

Kvalitní přírodní kosmetika nemusí stát majlant a přitom svede doslova zázraky. Vsadíte-li na českou značku, máte skvělou příležitost vyzkoušet jasmínovou, růžovou nebo třeba heřmánkovou řadu pro citlivou pokožku. V nabídce najdete žádané pleťové balzámy, masky i krémy a také péči o dětskou pokožku. Firma pracuje výhradně s přírodními surovinami, a tím garantuje neměnnost výsledné kvality. Aromedica nabízí systematickou a ucelenou péči o problematickou pleť se sklony k akné. Vyvinula speciální řadu s heřmánkem a řebříčkem, díky čemuž dochází ke stahování a dezinfekci pleti. Ve složení pak nechybí minerální voda, mořská sůl nebo éterické oleje působící skvěle proti ochablosti pokožky. Milujete-li typickou levandulovou vůni, oblíbíte si i prvotřídní fialovou řadu pro mastnou pleť s třapatkou a geraniem. Levandulovou řadu ocení nejen ženy s problematickou pletí, jež je často důsledkem psychického či fyzického vypětí.

Proč vám nesmí ve výbavě chybět balzám?

Olejový balzám nabízí celou škálu benefitů a každý typ pleti si najde ten svůj vysněný. Lidé s citlivou pletí ocení benefity balzámu s heřmánkem pro jemnou a účinnou péči, majitelky zralejší pleti budou nadšené jasmínovým balzámem s vysokým obsahem bambuckého másla a jasmínové silice s pupalkovým olejem či slunečnice. Balzám funguje podobně jako krém, díky jeho jemnému složení a poskytne každé pleti přesně to, co potřebuje. Výsledky přírodní péče uvidíte při pravidelném užívání v horizontu několika týdnů. A zajisté se sami přesvědčíte, že už zůstanete u darů přírody bez zbytečných parabenů a umělých složek.

Sdílet článek