Ženám se pánské spodní prádlo líbí. Některé se ho nezdráhají nosit!

spodní prádlo

Sortiment dámského spodního prádla je dostatečně široký, takže o to tady vůbec nejde. Jaký je opravdový důvod toho, že stále více žen sahá po prádle typicky pánského střihu? Není se čemu divit. Ačkoliv jsou tanga či brazilky sexy, boxerky a trenýrky jsou na tom z hlediska komfortu podstatně lépe. Dámy si tyto druhy střihů oblíbily natolik, že jim výrobci začali dodávat dané typy prádla v ženském provedení. Pro vás to znamená jediné – pokud si libujete v nošení partnerova prádla, rozhodně to neznamená, že jste divná. Naopak moc dobře víte, co je pohodlné!

Komfort, o ten jde především

Jak si žena představuje dokonalé spodní prádlo? Mělo by být velmi komfortní, praktické a samozřejmě stylové. Kombinace těchto vlastností je typická právě pro boxerky a trenýrky. A je dobře, že doby, kdy byly tyto střihy ryze pánskou doménou, jsou již nadobro pryč. Můžete si je bez jakýchkoliv obav pořídit a užívat si v nich bezkonkurenčního komfortu nejen při gaučingu, ale také při sportování či kdykoliv jindy.

Levné spodní prádlo

Nezanevře na vás partner?

A co ten váš, jak se postaví k tomu, že se před ním budete promenádovat v trenkách či boxerkách namísto smyslného dámského prádla? I v tomto směru můžete být v naprosté pohodě. Z průzkumů jasně vyplynulo, že se pánům líbí ženy v jakémkoliv prádle. V tom pánském kolikrát ještě více, protože v tom vidí náznaky rebelie.

Levné spodní prádlo v pánském střihu rády nosí i známé osobnosti. Přiznala se k tomu také známá módní návrhářka Blanka Matragi. A když může ona, tak proč byste nemohla vy?

Represent trenýrky

A kde se po pohodlném spodním prádle z top materiálů poohlédnout? Nemusíte pro něj nikam daleko. Stylové módní kousky jako boxerky CK a Represent trenýrky najdete ve specializovaném e-shopu Trenyrkarna.cz.

Sdílet článek