Zbytečné věci se mohou stát užitečným zdrojem příjmu

bazar

Člověk nastřádá během života mnoho věcí, předmětů, ale i zkušeností. Mezi svá dobrá rozhodnutí můžete zařadit i pořádnou probírku všeho, co se vám doma nahromadilo během dlouhých let.

Vánoční šílenství zvládněte v pohodě

Vždy se celý rok tak rychle překlene, že sotva stihnete dorovnat finanční výdaje za vánoční a novoroční oslavy, už klepou na dveře další. Opět začíná správný kolotoč. Potřebujete péct cukroví, vymýšlet štědrovečerní menu, zabývat se výzdobou, koupit stromek, ozdoby. A co teprve dárky! Zase se k vám nahrnou tetičky, strejdové, babičky, kamarádky, přátelé. Nejde je jen tak ignorovat, maličkost potěší i vás, tudíž rádi uděláte to samé. Kde na to vzít? Během generálního úklidu si uvědomíte, kolik nepotřebností jste objevili doma v bytě. A to ani nemluvě o garáži, půdě, chatě a přeplněném dvorku. Napadlo vás někdy, že ten starý vrak auta zbytečně hyzdí prostor pod hrušní, kde by mohla stát lavička k odpočinku? A stačí skutečně málo, využít bazar. Jednoduše zadáte inzerát, kde lze uskutečnit prodej starého vozidla. Tím neskončíte, protože po brzké odezvě se pustíte do dalšího třídění.

Nákup s velkými slevami

Budete se divit, kolik lidí preferuje nakupování již použitých věcí. Důkazem je například zavedený web BIGinzerce.cz, který již využily tisíce lidí. K výhodám patří obsáhlý výběr kategorií, takže je úplně jedno, jestli chcete najít zájemce o herní konzoli, dětské oblečení, kytaru nebo sekačku na trávu. K výhodám patří inzerce zdarma včetně obrázku. Pochopitelně je mnohem lepší vyfotit předmět k prodeji, aby si každý mohl lépe představit, jestli jde o správný výběr. Jdete do toho? Neváhejte ani chvilku, protože ty deset let nepoužívané hrnky na kávu jistě někdo ocení. A ani letní odložené šaty z ciziny nezůstanou pouze ležet zahrabané někde dole ve skříni. Naplnění popelnice klidně nějaký čas ještě počká.

Sdílet článek