Zažijte nádherný pocit změny! Představujeme neinvazivní kosmetické procedury

kosmetika sothys

My ženy chceme odjakživa vypadat skvěle. Dokud jsme mladé, je to snadné a péči o sebe samotnou nemusíme nijak přehánět. Kil navíc se zbavujeme lehce, pleť máme napnutou, vrásky jakoby byl pojem z jiné planety. S přibývajícími léty však pokožka ztrácí svou pružnost a vlivem různých faktorů se zhoršuje, vrásky najednou přibývají, naše tělo se hůře regeneruje. Pokud cítíte, že potřebujete trochu „vylepšit“, vůbec se nebojte zákroků estetické medicíny. V žádném případě odsud neodejdete s nepřirozeným vzezřením jako Dolly Buster. Estetická medicína nabízí procedury, které zrevitalizují vaši pleť a mohou pomoci k vašemu krásnějšímu vzhledu i bez pomoci invazivních technik. Představujeme některé z nich.

Základní péče a regenerační kúry

Při první návštěvě kosmetička zjistí druh vaší pleti a co přesně by pro vás bylo nejvhodnější. Základní péče obsahuje pročištění pleti, případně masáž obličeje. Potom se společně zaměříte na kúru, která může být přizpůsobena citlivé pleti, zaměřena na hydrataci, redukci tmavých kruhů nebo unavených očí. O obnovu pokožky se postará cílený peeling.

Velmi příjemné jsou tzv. sezónní vitamínové a hydratační kúry, které dodají pokožce potřebnou vitalitu v závislosti na aktuálním ročním období. Z takové procedury odejdete doslova jako znovuzrozená! Základem veškerého kosmetického ošetření je kvalitní kosmetika Sothys.

Estetické zákroky pro krásnější tělo

Nejen své pleti můžete dopřát ozdravnou péči. Také vaše tělo si zaslouží hýčkání. Otoky dolních končetin zmírní nebo zcela eliminují lymfodrenážní masáže za pomoci přístroje Lymphastim BTL. Využívají ji také sportovci a lidé toužící po redukci váhy. A když už jsme u toho hubnutí, jak by se vám zamlouvala bezbolestná a neinvazivní liposukce? Ano, i to je součástí kosmetických procedur.

Pusťte se do boje se svými neduhy a navštivte stránky karlínského studia https://www.h-p.cz/pece-o-plet/.

Sdílet článek