Zajistěte si výhodné pojištění na dovolenou jednoduše online

výhodné cestovní pojištění

V dnešní době se dá spousta věci vyřešit prostřednictvím internetu z pohodlí domova. Pokud se rozhodnete využít jakýchkoliv internetových služeb, zbavte se veškerého ostychu a obav, že to nezvládnete. Je to mnohem jednodušší, než byste čekali. Internetové služby totiž často nabízejí výhodné nabídky i více informací, o což se zbytečnými obavami připravujete. Také cestovní pojištění lze sjednat online formou a stačí k tomu jen tři jednoduché kroky.

1) Prostudujte si informace o výběru cestovního pojištění

Pokud chcete něco objednávat nebo vyřizovat skrze internet, najděte si nejdříve dostatek času k prostudování informací. I cestovní pojištění má své zásady, které byste měli předem znát. Skutečně výhodné cestovní pojištění obsahuje balíček nejčastějších situací, které vás mohou v zahraničí potkat a tak, pokud chcete být po dobu vaší zahraniční cesty zabezpečení, rozhodně se bez něj neobejdete. Možná se i k vám dostala dezinformace, že můžete vyrazit jen s modrou kartičkou od zdravotní pojišťovny. Není to pravda! Jak moc velký risk to je? Čtěte zde.

výhodné cestovní pojištění
U ERGO získáte například pojištění na vodní skútr zdarma v rámci základního pojištění

2) Kalkulátor vám pomůže zmonitorovat vaši aktuální situaci

Při výběru cestovního pojištění byste měli mít na paměti, že ne všechny situace jsou zahrnuty do základní varianty. Od toho jsou tu pak další připojištění, kterými svoji situaci pokryjete beze zbytku. Pokud tedy již předem víte, že se chcete zabývat na dovolené extrémními sporty nebo cestujete s dětmi, popřípadě máte cenný obsah zavazadel, rozhodně zauvažujte o vhodném připojištění. Po zadání všech informací vám kalkulace pojištění do zahraničí online vypočítá celkovou platbu.

pojišťovna ERGO
Horolezectví patří mezi extrémní sporty a je nutné připojištění

3) Po zaplacení získáte potvrzení o pojištění online

Jakmile si vyberete variantu cestovního pojištění, stačí už jen vyplnit osobní údaje pojišťovaných osob a odeslat prostřednictvím speciálního formuláře. Po provedení platby vám během několika okamžiků pojišťovna EGRO zašle potřebná potvrzení a od této doby jste platně pojištění. Takto sjednané cestovní pojištění můžete vyřídit i v den odjezdu, což je další výhoda internetového pojištění.