Za odpočinkem na Pálavu

ubytování

Ať už se jedná o vychutnání si zaslouženého relaxu po stresovém období v práci, dovolenou s přáteli, či romantický víkend, nemusíte hned letět za hranice, abyste si svůj sen splnili. I v naší malebné zemičce je plno krás k objevení a ve spojení s panenskou přírodou a dobrým jídlem a pitivem si můžete být jisti, že o spokojenost nebude nouze. Třeba taková Pálava, srdce jižní Moravy a domovina dobrého vína, je ideálním místem, kde se snoubí všechny lidské radovánky. Lidé v tamních vesnicích a městech vás svou pozitivně laděnou náladou natolik odzbrojí, že všechny trable hodíte za hlavu a ještě s radostí se připojíte ke společnému popěvku: “Živijó!” se sklenou v ruce.

Stylové vdavky? Jedině na Moravě

Svatby v kostele, na úřadě či na radnici už dávno nemají to správné kouzlo pro složení manželského slibu, jako je to u svateb v obklopení přírody či na jiných netradičních, zato romantických místech. Širé nebe a dokonalá scenérie kolem, není to sen každé nevěsty?  Najít ale v dnešní době místo jako z pohádky a ničím nerušené, to začíná být kvůli masivní modernizaci trochu oříšek. Odpovědí jsou historií dýchající pálavské vísky, které jsou oblíbeným útočištěm zamilovaných. A nebyla by to svatba po moravsku, kdyby její součástí nebylo víno. Pokud jste milovníky nápoje králů, neměl by rozhodně chybět na nápojovém lístku svatební hostiny. I samotný obřad se ale může nést v duchu vinařství. Představte si scenérii uprostřed vinice, jak si s výhledem na pole révy říkáte se svou polovičkou příslibné “ano”. Rodinné vinařství Holánek vám takovou idylku pomůže uskutečnit. Informujte se blíže na https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/ a zjistěte, jaká půvabná svatební místa jižní Morava nabízí.

Utužování kolektivu ve vinném sklípku

Firemní meetingy v duchu degustace moravských vín v jednom z pověstných sklípků jsou oblíbeným způsobem, jak posílit kolektivního ducha a upevnit kolegiální vazby. Stačí zařídit ubytování, odvoz a dobrou náladu v neposlední řadě a hurá směr Morava. Kvalitní víno a komfortní ubytování si užijete například ve Vinařském dvoře na faře v Ivani, kde se neřídí vtipem o Pražácích a ať už jste z Hradce, Prahy, nebo od Berouna, na víně vás neošidí a ochutnat vám dají jen ten nejlepší výběr a špičková kvalita tamních vín rozvášní vaše chuťové pohárky.  Do svého programu nezapomeňte zařadit ochutnávku vín a domácího občerstvení ve dvoře historické barokní fary, vystřízlivěte projížďkou na kole na jedné z bezpečných cyklostezek a nezapomeňte se podívat do historických sklepů – některým je odhadováno stáří i přes 200 let! A aby vám známí po návratu z dovolené nezáviděli, můžete jim jako suvenýr dovézt lahvinku, ať se na vás nezlobí, že jste je nevzali s sebou!