Vyzkoušejte v posteli něco nového

anální kolík

V dnešním hektickém životě posouváme naše intimní momenty na druhou kolej, což často vede k ochabnutí milostného vztahu, či dokonce jeho ohrožení. Muži si stejně jako ženy hledají bokovky, kterým nemusí žehlit a prát, starat se o děti a tak nějak v jejich náručí zapomínají na problémy běžného dne. Chcete-li ale svůj vztah zachránit anebo ho dokonce vylepšit a posunout o stupeň výše, zkuste přijít s něčím novým, s něčím, čemu jste se možná dříve bránili anebo bylo ještě před lety tabu.

Anální sex navozuje rozkoš

Bohužel stále většina žen žije v mylné představě a anální sex si spojuje s bolestí. Mnohdy je bariérou otázka hygieny, ale ani ta nemusí být žádnou překážkou. Pokud tedy víte, že by chtěl váš manžel či partner vyzkoušet právě tuto doposud vámi neobjevenou metodu soulože, určitě si ho vyslechněte a kromě negativ, jimiž vás možná kamarádky zahrnuly, zkuste myslet také na příjemnou slast. V oblasti konečníku je totiž zakončeno mnoho nervových tkání, proto je jeho dráždění přímo anebo okolo velmi příjemné pro muže i ženy.

Jestliže máte strach, že vám to jednoduše nepůjde, pořiďte si lubrikační gely. Speciální textura vám pomůže se lépe uvolnit a předejít strachu z bolesti. Nejprve požádejte partnera, aby se věnoval stimulaci klitorisu, čímž může dojít k vyvrcholení, a pokud následně stimulaci spojí s análním stykem, možná konečně zažijete neskutečný orgasmický výbuch! Kromě toho, že vám anální styk dopřeje nepopsatelnou vlnu uvolnění, začne vás uspokojovat také myšlenka, že děláte něco nestandardního, vlastně něco, co většina společnosti považuje za nemyslitelné. A vy se můžete pyšnit skutečností, že jste do tajů análního sexu konečně pronikli!

Tipy na hračky pro náročné

Jakmile přijdete análnímu sexu na chuť, začnete zákonitě experimentovat. Co vám rozhodně nesmí chybět ve výbavě, je vysoce kvalitní anální kolík. Díky němuž se vagina zúží a partner bude mít při poloze zezadu úchvatný výhled na ozdobený zadeček. Erotické hračky jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů a atestovány. Široký výběr postelových vychytávek a pomůcek nabízí například sexshop ruzovyslon.cz, kde se mimo jiné můžete inspirovat dalším výběrem pro špičkový anální styk. Uvidíte, že jakmile zahodíte zábrany a anální hračky se stanou běžnou součástí postelových hrátek, začnete si užívat intenzivní orgasmy, poznávat své tělo a objevovat ukryté potřeby. Erotická hra může mít navíc svůj vlastní scénář, který vymyslíte a využijete k němu již nakoupené pomocníky.

Pro stydlivé začátečníky

V oblasti sexu se fantazii meze nekladou a vůbec nezáleží, zda je vám čerstvých osmnáct, třicet či padesát.  Pro parádní zážitek z análního sexu lze využít i vibrující anální kolík, anální dilda či kuličky. Sledujte novinky z dílny sexshopu na https://www.instagram.com/ruzovyslon_cz/ a najděte chytré pomůcky pro slast nejen v ložnici. Poděkuje vám partner i vy sama sobě, protože proměníte své touhy konečně ve skutečnost.

Sdílet článek