Vytvořte si jídelní kout podle svých představ

jídelní sestavy

V kuchyni strávíme spoustu času a kromě chutných pokrmů se tu setkává celá rodina při společných obědech, slavnostních večeřích i s přáteli na kávu a chutný zákusek. Kuchyň by měla být zařízena k vaší maximální spokojenosti, aby poskytla skvělý komfort při vaření, pečení a měli jste vše po ruce. Chytré uspořádání skříněk a polic završíte výběrem vhodného nábytku do jídelní části. Kromě klasického stolu a židlí najdete na trhu i zajímavé jídelní sestavy s lavicí, která poskytuje navíc úložný prostor.

Nábytek do kuchyně podle stylu

Kuchyň jako centrální místo celého domova vyžaduje důmyslné zařízení do posledního detailu. Záleží samozřejmě na prostoru, jenž vaše obydlí nabízí, a též styl, v němž celý pokoj kombinujete. Velmi populární je venkovský design tvořený světlými barvami a jednoduchými a zároveň praktickými doplňky. Zalíbí se vám určitě též retro spotřebiče, k nimž se perfektně hodí minimalistický nábytek s jemnými liniemi. Nejen online pořídíte zajímavé kousky a jídelní sety v módních barvách. Žádané jsou lesklé folie i varianty s dřevěným dekorem. Kuchyňský nábytek ale netvoří pouze linka s pracovní plochou, spotřebiče a stůl s židlemi. Místa k sezení můžete doplnit i vkusnou lavicí, která dokonale vyplní nevyužitý roh nebo najde využití v početnějších rodinách.

Levné sestavy do vaší kuchyně

Jestliže nemáte zbytečné tisíce a snažíte se vybavit domov moderně, nadčasově a zároveň levně, máme pro vás řešení. Na internetu najdete spoustu tipů, inspirace i cenově zajímavé kousky nejen do kuchyně. Dřevěné židle, lehce omyvatelné plastové stoly či kovový nábytek může být váš! Nezapomínejte vybírat nábytek podle počtu osob v domácnosti tak, aby poskytl dostatek prostoru pro všechny. V nabídce najdete čtvercové stoly, obdélníkové varianty stolů s židlemi, sestavy s kulatým i oválným stolem, jež se stane dominantou jídelního koutu. Vybírejte chytře, ušetřete a posaďte se pohodlně k nedělní kávičce.