Vysichanie

DOTAZ:

Zdravím pani Júliu.
Listujem si v otázkach a Vašich odpovediach na ne a narazil som na jednu ozaj zaujímavosť (ono ich tu je viac). A síce, že sperma sa vytvára v oblasti krížov (páteří po vašom) a to konkrétne z miešneho moku. Zaujíma ma, na čo podľa Vás slúžia semeníky? Na udržanie rovnováhy? Na kontrolu mužov, pretože veľký tlak na ne príšerne bolí?
Teším sa na odpoveď.
S pozdravom
ilmater

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, slovem semeník zřejmě myslíte prostor, kde se vytváří maz pro páteř. Myslím, že dalšího komentáře není potřeba. Dříve než se rozhodnete přispět dotazem do poradny, tak si prosím projděte anatomii lidského těla. Máte hrubé nedostatky.

Julie

Sdílet článek

20 comments

 1. :0 Vysychání páteře je bohužel pravda ❗ Bohužel jsem také propadl pokušení masturbace :confused: a tvrdě jsem narazil: začala mi vysychat páteř :S nejprve jsem ochrnul na nohy, ale ani připoutání na invalidní vozíček mě od masturbace neodradilo 🙁 pokračoval jsem dále až jsem ochrnul na celé tělo a dnes nejsem schopen ani napsat pár vět na klávesnici počítače :woohoo: lituji svých činů :confused:

 2. :0 Vysychání páteře je bohužel pravda ❗ Bohužel jsem také propadl pokušení masturbace :confused: a tvrdě jsem narazil: začala mi vysychat páteř :S nejprve jsem ochrnul na nohy, ale ani připoutání na invalidní vozíček mě od masturbace neodradilo 🙁 pokračoval jsem dále až jsem ochrnul na celé tělo a dnes nejsem schopen ani napsat pár vět na klávesnici počítače :woohoo: lituji svých činů :confused:

 3. :0 Vysychání páteře je bohužel pravda ❗ Bohužel jsem také propadl pokušení masturbace :confused: a tvrdě jsem narazil: začala mi vysychat páteř :S nejprve jsem ochrnul na nohy, ale ani připoutání na invalidní vozíček mě od masturbace neodradilo 🙁 pokračoval jsem dále až jsem ochrnul na celé tělo a dnes nejsem schopen ani napsat pár vět na klávesnici počítače :woohoo: lituji svých činů :confused:

 4. tak prosim pěkně: Nadvarlata, Nadvarle, Epididymis: Součást mužského pohlavního ústrojí. Orgán přiléhající v šourku k varleti. Slouží jako zásobárna dozrálých spermií, které jsou z něj vypuzeny při ejakulaci.

  Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlinka Zapletalkova

 5. Julie: Studujete medicínu? milá dámo zatím se tu jen shazujete:). Ještě jste nepochopila smysl života:). Také si milá dámo uvědomte, že jediná diskriminace je dnes u žen ta, že nesmí razit tunely a štoly. O čemž pochybuji, že by kdy nějaká dělat chtěla:). ženy jsou nepochybně všemi muži obdivovány a když muž nkomu přidrží dveře, neznamená to, že chce nutně sex. Prostě máme k nim úctu, které ani některé ženy nedokáží docenit, takže očekávání na slůvko děkuji je mnohdy naprosto zbytečné a žena si z vás udělá koberec. Drahá, začněte už konečně žít…

 6. [quote=PavlinaZapletalkova]Přestaň tady mluvit o varletech a nadvarletech. Si s tim nechutnej :X [/quote]No, víte, přesně tohle jsou základy anatomie, co se učí už na základce. Slova jako nadvarle jsou normální slova, která by vás neměla vůbec pohoršovat. A moc bych chtěla vidět místo, kde se tvoří maz pro páteř… To snad není pravda, tyhlety stránky. Upřímně doufám, že tohle celé je opravdu myšleno jako vtip, protože jinak je mi vás líto.

 7. nechutná jsi ty… Nebejt pořádnýho cákance z varlat tvého otce ( ano čteš dobře, pocházíš z něčeho tak odporného jako sjou varlata tvého otce ) tak bys tady nebyla…

  Měl tě tenkrát utřít do peřiny

 8. Tady ty naše feministický \“odbornice\“ by měly navštívit pana Uzla 😀

 9. Holčičko (a to silně přeháním), pro tebe by bylo nechutné i vejce na hniličko…

 10. Probůh, samozřejmě, že je to vtip! A místy dosti drsný 😀

 11. Ty k…. jedinej kdo tu má nedostatečný vzdělání z antomie jsi ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to ani nemluvim o zákonech, který tady popíráš a veřejně několikrát nabádáš k trestnému činu!!! Jinak stále nedokážu pochopit, jestli je toto opravdu vtip či ne. :angry:

 12. Pokud jste jedna z těch, které radši uslyší bludy typu \“sperma se tvoří v páteři\“ atp, tak chápu, že to pro Vás nechutné být může. Problém je, že se tu lidi čas od času ptají na otázky, na které je potřeba odpovědět s určitou odborností a mezi takové otázky tato jistě spadá. Myslím, že pojmy jako Varle a Nadvarle jsou v tomto případě na místě a neznamenají nic hanlivého, stejně jako by neznamenal klitoris či stydký pysk v diskusi o ženské vagině.

 13. Přestaň tady mluvit o varletech a nadvarletech. Si s tim nechutnej :X

 14. Ve spermatickych kanalcich jsou Leydigovi bunky ktery produkuji sperma shromazdujici se v Varleti. Nadvarle je cast varlete ve ktere se tvori testosteron. Pater nepotrebuje zadnej maz ze semeniku a ten v tele neexistuje. Dotyk obratlu je skrze chrupavky. Jdu studovat medicinu a rad bych s vami mel debatu na spoustu temat mezi 4 ocima. Strasne bych si pral o vasi reakci k tomu co jsem napsal.

  Příspěvek byl upraven, protože porušoval bod 2 [url=https://www.feministky.com/www2/diskuzni-forum-128.html#2211]pravidel[/url].
  Editovala Jitka Sokolová.

 15. tak aby tomu rozuměla paní Julie.. na co sou teda koule, když se ten váš smyšlenej ejakulát vyváří někde v páteři :D:D:D do dneška z toho fakt nemůžu 😀 vy si prostudujte anatomii 😀 a především pohlavní ústrojí mužů.. a řekněte mi, jak se dostane ten váš ejakulát do penisu? já to chci vidět nakreslený na obrázku od profesionála, od někoho diplomovanýho! ne od vás.. něco mě napadne a \“tak s tim nakrmim i ostatní zabedněný holky, jako sem já :)\“

 16. Vidím, že môj príspevok bol zmazaný:

  Semenník alebo testis (lat. testis, didymus, testiculus, spermarium, gr. orchis, didymis) je zárodočná žľaza živočíchov, v ktorej sa tvoria rozmnožovacie bunky (sparmatozoá, spermie a pod.).

  Zdroj:
  http://sk.wikipedia.org/wiki/Semenn%C3%ADk_(anat%C3%B3mia)

  Drahá pani Júlia. Jediná osoba, ktorá si musí doplniť znalosti o anatómii ľudského tela, ste Vy. Kde sa berie miešny mok u žien, teda aj u Vás (pravdepodobne)? Podľa toho, čo tu blábolíte, jedine sexom s mužom. Vedľajší produkt je potom dieťa.

  Skúste reagovať inteligentnejšie ako zmazaním príspevku. Ďakujem.

 17. lol 😀 😀 Zprava o mazani a vysychani patere me vzdycky rozesmeje 😀

 18. Jůlie, neříkejte mi že neumíte alespoň trochu po slovensky! :angry: Mě je 22 a rozumím všemu co ilmater napsal. Měl na mysli varlata… koule… vejca! Už rozumíš ty rozumbrado?! [img]http://www.anatomyjanedoll.com/yahoo_site_admin/assets/images/male_anatomy_Pelvis.309100510.jpg[/img]
  Anglicky \“testicle\“ – to aby jste to i na tom obrázku poznala… umíte číst, ne?

Comments are closed.