Výpočetní technika

 

Jestli se pohybujete ve světě počítačů stejně jako já, tak jste si museli všimnout, že na příklad takový nákup počítače není nic jednoduchého. V inzerátech je to samá zkratka a mnohdy se v tom nevyzná ani ten, kdo to napsal. Proto vás dnes píšu, abych vám trošku pomohla se zorientovat.

 

Počítač je vlastně mozek lidstva. Umí například mnohem rychleji počítat než lidi. Ve staré době byly počítače velký, jako například místnost a kdo ho chtěl tak musel mít vilu, aby ho tam mohl umístit. Špatně se tam luxovalo a bylo tam sílený vedro. Po nějaké době to manželka jednoho z nich nevydržela a řekla, že proč se nevyrobí nějaký menší. Teprve tehdy to jednomu z nich došlo, že to je tak velký úplně zbytečně a sestrojil konečně počítač o normální velikosti. To dokazuje, že u zrodu počítače stále žena.

Tohle je ale všem jasný. Co není jasný jsou ty zkratky. Takže když někde uvidíte napsaný třeba HDD tak víte, že počítač má v sobě místo, kam se dají schovat fotky, nějaký video třeba svatba a tak podobně. Někdy to můžete vidět pod označením RAM. Dále je v počítači jeho mozek. Ten se nazývá procesor. Je to vlastně hodně rychlá kalkulačka co umí spočítat nejenom příklad, ale taky ukázat film. Pro představu jak je rychlej si zkuste mluvit tak rychle za sebou a ještě dohromady několika hlasy. Samozřejmě nesmí chybět klávesnice a obrazovka. Klávesnice je už pomalu na ústupu, protože několika ženám v Německu vadila kvůli nehtům a napadlo je, že by se nemuselo psát na klávesnici, ale jednoduše to nahrát do počítače a přes ten jeho mozek by se to napsalo. Takže i za tímhle stála žena. Za čím ale žena nestála je myš. Strašně špatně se s ní ukazuje a někdy trvá, než najede kam chci. A nejenom ženám.

Počítačem se už dneska dá komunikovat s někým například na druhém konci světa. Říká se tomu informativní dálnice neboli internet. A díky tomu, že existuje internet, tak si můžete číst tuhle stránku.

Mějte se a kdybyste chtěli něco dovysvětlit tak písněte.

Lucinka, 16,5 let

 

412 comments

 1. [b]Čaute, kdybyste chtěli s něčím poradit, zeptejte se mně.[/b]

 2. Sálový počítač nemohl mít nikdo doma, to bylo je výsadou větších firem. Jednak se hřál, dělal obrovský rámus (Ventilátory, diskové jednotky o průměru 0,5 m, magnetopáskové jednotky, co furt převíjely pásek tam a zpět, čtečky děrných pásek a štítků, výkonná lkimatizace a především řádkové tiskárny. A pokud jde o obsluhu, bylo zapotřebí týmu programátorů/ek, protože software se nevyvíjelo, to si dělal každý sám, jediné co se dodávalo, tak programovací jazyka-Algol, Cobol a Fortran. Takže každou aplikaci, třeba seřazení posloupnosti sestupně, či vzestupně, což má dnes každý tabulkový procesor jako jednu z funkcí (Excel), bylo třeba složitě naprogramovat. A kromě této armády programátorů/ek, tu byla ještě další armáda operátorů/ek, protože ty programy, co programátoři a [b]programátorky[/b] naprogramovali, pak operátoři a [b]operátorky[/b] zase naděrovali na děrnou pásku, či štítky, pak to založili do čteček a nahrálo se to do operační paměti velikosti několika skříní, pak se to nechalo zpracovat. Málokdy to hned napoprvé chodilo, tak se to prográmátorům/kám poslalo zpátky i s chybovými hlášeními. Tak se to opravilo, znovu naděrovalo, znovu načetlo a jestli to náhodou bylo vpořádku, tak proces proběhl, soubor se uložil na disk nebo pásku pro příští použití, ale kolikráte bylo příště nutno program upravit. A to byla jen otázka programování, ještě další operátoři/ky seděly u děrovaček a datlovali data. Takže, těžko by někdo něco takového měl doma. Tedy, ne žena, ale zdokonalující se technologie miniaturizace jsou za dnešními počítači, protože to štvalo nejenom ženy, ale všechny a nejvíc z toho šíleli ekonomové, protože to byl strašně drahý špás. Takže si příště o nějaké záležitosti raději nejdříve něco přečtěte, než začnete dělat vlastní závěry.

 3. Takže za:
  1)píše „tak jsi to“ a ne „tak sto“

  a za:
  2)Na této stránce je cenzůra sprostých slov, jestli jsi si nevčimla, takže se to za******ovalo automaticky…

  Uvědom si, že si tady hraješ na chytrou při tom do průměrně chytrý Ti chybí tak 150 – 200 IQ bodů…

 4. Běž si do lídlu koupit pilník v akci, ty stará rašple…

 5. Tak sto mel napsat rovnou a ne tam dat hvezdicky akorat tady spemujes

 6. De videt ze tomu vubec nerozumis. Hlavne ze si myslis ze tomu rozumis

 7. < a > Díky bohu, že počítače vymysleli
  muži. Kdyby to byly ženy, tak binární
  soustavu reprezentují jedničky, nuly a
  „možná“
  z lamera

 8. Jestli studuješ gymnázium 15 let tak si debil. To by ovšem vysvětlovalo to jaký kraviny píšeš.

  ad 2. Procesor sám bude asi těžko stačit na přehrání videa nebo zobrazení fotky. Taky se ty data musí někde vzít a někam zobrazit.
  ad 3. Nevim jaký karty myslíš, takhle se někdo kdo o sobě tvrdí že programuje nevyjadřuje. Maximálně existuje fronta úloh, kterým OS přiděluje zdroje (např. procesorový čas)
  ad 5. G = giga a je to 1 000 000 000, tedy řád miliard, nikoli miliónů jak píšeš.

  Co se týče inteligence autorky článku, tak ta je zanedbatelná a proto nemá cenu se o ní bavit. Taky proto potřebuje místo mozku počítač, zatím ještě nepřišla na to že počítač nedokáže sám přemýšlet.

  Nejdřív se hodně uč a pak někomu raď ty študente.

 9. 1. HDD není RAM
  2. sám procesor stačí na přehrávání videí a fotek
  3. kvůli velkých požadavkům na procesor je vytvořena řada karet.
  4. procesor pracuje s binárníma číslama např.: 0010 1001
  5. Nejspíš nevíte, že během vývoje počítačů se velikost 1000x zmenšila a výkonost 1000x zvýšila
  6. Procesor má jedno nebo více jader. jejich „výkonost“ se udává v Herzích ( G = giga znamená 1 000 000, a k = kilo znamená 1 000 ) víc jich nebudu vypysovat pro váš mozeček
  7. To že neumíte myší najet na požadovanou složku není tak hrozné, velbloud to taky nedokáže 😀
  8. otázka pro autorku: Umíte zmáčknout „knoflík“ pro zapnutí Pc?
  9. Existuje ovládání Pc pomocí hlasu, jelikož neumíte ani myší tak vám to je k *****.
  10. Tohle není vše… To je jenom to co mě napadlo při tomhle čtení povídky

  Studuji gymnázium 15 let, programuji na Pc, a mnohé další

 10. jestli se ty pohybuješ ve světě počítačů tak já sem bůh. za 1. i kdyby byla pravda že se zmenšil počítač kvuli ženě (což samozřejmě není) tak někdo všechno musel setavit a naprogramovat za 2. HDD a RAM fakt není to samý. za 3. procesor nemá skoro žádnej vliv na přehrání filmů. Na to má vliv grafická a zvuková karta. Klávesnice je na ústupu možná v jiný dimenzi ale tady ne, že by se tam nahrály příkazy a přes procesor by se to napsalo??? to by se ten počítač ovládál sám a za 4. že se vám špatně ukazuje s myší tak to je vaše chyba že neumíte ovládat svoji ruku. Domluvil jsem.
  Ing. Anonym

 11. Lucinka to nema uplny:) Jeste je potreba grafická karta. Tam se daji prohlizet treba fotky svatba, pohreb, eutanazie muze a podobne. Na trhu je hodne grafickych karet. Nektery dokazi i poustet videa a hry, ale ty jsou moc drahe. Taky se do pocitace (te skrine u stolu) dava do predu DVD mechanika. Tam se vkladaji ty leskly kotouce a prehrava to taky obrazky a videa. Kdy se chceme pripojit na internet, koupime si dalsi kartu do pocitace, ale jeji instalace je slozita a radsi bych si ji tedy nekupoval. A taky jste si urcite vsimli tech otvoru, co vypadaji jako zobak kaceny. Rika se tomu USB, ale moc se to nevyuziva (alspon ja tam ma pripojenou jen klavesnici a mys). Je toho jeste spoustu, co se da dat do te krabice, tak pokud mate nejaky dotaz, rad se o dalsi odborne terminy podelim.

  Student mat-fyz UK, dalkove IT Masarykova Univerzita.
  ( 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

 12. Tohle vymyslela žena, tamto taky, ale myš je špatná a porot ji vymyslel chlap. 😀 To mě rozsekalo. Chyba nebude v myši, ale mezi stolem a židlí :whistle: . A v článku je víc hloupostí než jen, že HDD a RAm je to samé. RAM je operační paměť a HDD= Hard drive nebo-li pevný disk. RAM se vymaže po každém restartu, vypnutí PC nebo programu, HDD ne.

  Taky bych rád reagoval na to, že počítač je výkonnější než lidský mozek. Je vědecky prokázáno, že mozek je rychlejší, jen ho na tolik nedokážeme využít. A autorka článku využívá asi ještě menší část než ostatní.

  Co se týče procesoru, zajímalo by mě, jak se dá asi mluvením napodobit miliony nebo víc operací za zlomky se*****. 🙂 A procesor JEN POČÍTÁ. Ano, umí zobrazit obrázky a hry,ale vše jen díky výpočtům s jedničkami a nulami.

  Ale rád bych podpořil všechny feministky v psaní článků, protože se u toho člověk skvěle pobaví a zasměje. 😀

 13. [size=x-large]HDD A RAM NENÍ JEDNO A TO SAMÉ[/size]
  Panebože! Panebože! Panebože! A třikrát panebože!
  Jako ajťáka srdcem i duší je mi z tohohle na blití.
  Asi si pustim textovej editor a do něho napíšu

  do
  msgbox „virus“
  loop

  A budu si říkat největší hacker světa.
  BTW když je ti 16,5 tak bys teď měla bejt někde s nějakym klukem a užívat si života a ne psát stupidní příspěvky pro femib1bky.com

 14. Lucinko pokud nechceš dopadnout jako ty b*bé babky feministky že v 50ti budou sedět u monitoru a dávat „super“ rady pod falešnym JUDr. titulem tak ti můžu eště pomoct. Jestli chceš tak mi tu zděl své bližší kontakty a já tě budu kontaktovat.

 15. Všichni muži tady jsou spermové. Je přece jasné že RAM a HDD je jedno a to samé… A pokud to nevíte a neumíte nastavit na svém počícači tak jste muži. Počítače přes inzerát jsou proveřené a spolehlivé, narozdíl od těch muži vedených spermatických obchodů jako je DATART.

  Jo ja si teda osobně myslím že ramka se zkládá z klopných obvodů které sou rychlé ale drží jen „informaci“ dokud sou pod napětím zatímco HDD čte z ploten pokryté magnetickou vrstvou

  navíc bych doporučil k počítači ještě kupoval ***osti jako je grafická karta nebo základní deska a tak 🙂

  než něco napíšeš tak si zajdi na přednášku z elektroniky nebo fyziky 🙂

 16. Ty si ale 3,14ča :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :whistle:

 17. [quote=jecna]Všichni muži tady jsou spermové. Je přece jasné že RAM a HDD je jedno a to samé… A pokud to nevíte a neumíte nastavit na svém počícači tak jste muži. Počítače přes inzerát jsou proveřené a spolehlivé, narozdíl od těch muži vedených spermatických obchodů jako je DATART.

  Víš z čeho si vzešla?? ze spermatu tak se probuď a zační žít.

 18. No jo nedalo se tam luxovat a bylo tam vedro no ty si ***á. Néchapu jak holka v 16ti letech má tak chabé znalosti o počítačích a nechápu co tu děláš když je tnhle web od 18ti copak ženy májí snad nějaké výhody?
  Sestrojili menší počítač jen díky tomu že tam stále nestála ta žena. U sestrojení touchpadu stála žena jen proto že zrovna nesla kafe a myslím si že bez nyši by ses těžko obešla.

 19. Fakt smekám nad tvýma odbornýma znalostma, asi ti brzo písnu.

 20. Ahoj Lucinka, velmi ma to zaujima a chcela by som ta poprosit, ci by si mi nemohla dovysvetlit niekolko pojmom, co som niekde citala. Tusu:
  SATA3
  GDDR5
  DDR3 SDRAM
  HT, VT (pri procesoroch som to videla)
  eSATA

  A aky je prosim este rozdiel medzi USB 2.0 a USB 3.0?
  Prosim odvedz mi, naozaj ma to velmi zaujima 🙂
  Dakujem

 21. To sem nikdy neviděl že paměť RAM ( Random access memory) je to samý jako HDD ( Hard disk driver) A ana jsem kluk a je mi 13. Myslim že příště budou tvrdit že ***** je to samý jako grafická karta.

 22. Takže : RAM je operační pamět a je ve velikostech 512MB až 32GB… A tato pamět je mnohonásobně rychlejší než Harddisk neboli HDD který je ve velikostech 120GB až 2TB… Tak a teď vy vymaštené ***** zjistíte, že nerozumíte dalším věcem jako je : MB a GB a TB… Mhehehe a pak kdo je ***ej…

  Pro upřesnění M je mega, G je giga T je tera… Jenže to vám stejně nepůmlže, protože tu tabulku taky napsal chlap takže : M je milion, G je 1 000 000 000 (tisíc miliónů) a T je 1 000 000 000 000 neboli co ? milion milionů… Jenže to stejně nespočtáte takže jste kde ? v prdeli… Zde dělá články i ten, který ví úplně *****.

 23. Jsem žena a HDD a RAM pro mě skutečně nejsou žádné nerozluštitelné termíny, mám se jít rovnou zastřelit? :silly:

 24. Mozgom ovládane funkcie a ovládače počítača? No pre feministky nemožná budúcnosť… :woohoo:

 25. http://cz.iq-test.eu/#649611 zkuste si iq test Proč si udělat právě tento IQ test?

  Sestavily ho vedoucí osobnosti v oboru inteligence.
  Díky množství otestovaných lidí je vyhodnocení mnohem přesnější.
  Zahrnuje statistiky zaměřené na evropské země.
  Získáte informace o Vaší inteligenci v porovnání s ostatními.
  Podpoříte svou zemi v soutěži o nejchytřejší zemi v Evropě.

 26. Lucinka 16,5 let :D:D:D Toto ma dostalo a stále neviem prečo 😀 Žeby bol niekto tak ***ý v takom veku aby sem písal takú ***ovinu 😀 :woohoo: ježiš mária :D:D:D

 27. prozatim se delaji prototypy pocitacu kde pisete hlasem a rekl bych ze psani pomoci nejakych mozkem ovladanych ovladacu je hodne vzdalena budoucnost[color=aqua][/color]

 28. V zasade je to ale pravda, HDD je opravdu RAM (pamet s nahodnym pristupem), narozdil od sekvencni (treba pasky). Ze se ta zkratka v IT zacala pouzivat v podstate jenom pro operacni pamet je jina vec.

 29. Jak můžeš říct že RAM se označuje jako HDD ? 😀 to je jako kdybych si spletl tvůj obličej s tvojí prdelí 😀 A to s tou myší kup si myš s DPI 1800 a pak už to nebude problém. A ještě by mě zajímalo jak by jsi napodobovala rychlost CPU Intel i7-2600k 3,8 GHz 😀 … Fakt běž se zahrabat a nebo jeď pomoct do Japonska !

 30. Mluvíte o bohu a přitom je to tu samá lež. Nechápu proč píšeš tento článek, když nic otom nevíš. 16,5 ti neni, možná tak 69 (soudím podle fotek co tu dáváte) .

 31. upřímně řečeno u toho že sou dneska počítače v týhle velikosti opravdu žena asi tak jen stála chtěli to tak všichni ale vědcům holt chvilku trvalo než vynalezly polovodiče a přechodky takže si ulož video na ramku a stůj si u toho dál

 32. [quote=virus2701]Hned na začátek, jsem muž. Nikdy jsem proti Vám feministkám neměl žádné výhrady. Ovšem po přečtení tohoto "příspěvku", který je přinejmenším velice amatérský a matoucí, jsem dospěl k názoru, že pokud si chcete hrát na chytré a všem ostatním rovné, měli by jste si především vybrat téma kterému opravdu rozumíte. Plést dohromady HDD a paměti RAM je opravdu k smíchu. HDD je paměť na kterou ukládáte data (podle vás fotky a videa ze svatby) v binárním kódu, pokud na HDD něco uložíte po vypnutí PC na něm data zůstanou. Paměť RAM je pracovní mezipaměť PC a pokud vypnete PC, data se z ní smažou. Gramatické chyby neřeším protože taky nejsem žádný spisovatel. A to že u zrodu PC stála žena to je možné, ale stála někde hodně daleko. Zkuste si to najít v literatuře. A co se týče té klávesnice, to jsem opravdu nepochopil (možná proto že jsem muž). Nevím jestli tu můj přízpěvek bude nebo ho někdo smaže, ale překvapuje mě, že admin který se stará o Váš ***ver nechal na svých stránkách takové bláboly. Přeji pěkný den a doufám, že se příště prvně podíváte co jak je. 🙂 [/quote]

  Plně sozlasím HDD a RAM dohromady katastrofa:) Jinak si myslim ze webmaster tehle stranky je zena ( muze by neprijali) a proto ji je jedno co je zde napsano. Ke zmenší počítače. Počítače se v podstatě zmenšili díky technologíím co vznikli v pruběhu válek takže pokud za tím sstála žena tak vám moc děkujeme za války.

 33. už tak mladá a už taková ***ka…střílel bych tohle…takhle od mlada už kazit normální holky

 34. Hned na začátek, jsem muž. Nikdy jsem proti Vám feministkám neměl žádné výhrady. Ovšem po přečtení tohoto „příspěvku“, který je přinejmenším velice amatérský a matoucí, jsem dospěl k názoru, že pokud si chcete hrát na chytré a všem ostatním rovné, měli by jste si především vybrat téma kterému opravdu rozumíte. Plést dohromady HDD a paměti RAM je opravdu k smíchu. HDD je paměť na kterou ukládáte data (podle vás fotky a videa ze svatby) v binárním kódu, pokud na HDD něco uložíte po vypnutí PC na něm data zůstanou. Paměť RAM je pracovní mezipaměť PC a pokud vypnete PC, data se z ní smažou. Gramatické chyby neřeším protože taky nejsem žádný spisovatel. A to že u zrodu PC stála žena to je možné, ale stála někde hodně daleko. Zkuste si to najít v literatuře. A co se týče té klávesnice, to jsem opravdu nepochopil (možná proto že jsem muž). Nevím jestli tu můj přízpěvek bude nebo ho někdo smaže, ale překvapuje mě, že admin který se stará o Váš ***ver nechal na svých stránkách takové bláboly. Přeji pěkný den a doufám, že se příště prvně podíváte co jak je. 🙂

 35. [quote=Hana][quote=Anonymní]Kdyby to bylo to samé, tak je to na stejným místě a má to stejný rozměry. RAM je o hodně menší a vůbev není podobná HDD.[/quote]

  Jak to můžeš vědět, vždyť je to schovaný v tý krabici a není tam vidět. Ani žádné škvíry tam nejsou. Leda že bys pracoval v nějaké továrně na počítače ale to ti nevěřím!! Lžeš!!!!!!!!!!!!!![/quote]

  😀 😀 😀 😀 😀 Hano Hano, tak takhle jsem se hodně dlouho nepobavil, tvůj komentář je opravdu povedenej, nevim jestli je to myšleno vážně nebo ne, ale jestli jo tak jsi opravdu hodně ****ná 😀 a kdyby jsi se podívala do vnitř té „krabice“ tak by jsi zjistila že ta RAM je opravdu něco úplně jinýho než HDD, ale to by jsi tomu musela alespoň trošičku rozumět.

 36. [quote=Bohuše Ondráčková][quote=Anonymní]1. Ženy neměly nikdy se zrodem pocitace nic spolecneho.[/quote]

  A opět se pletete jako šála. Z pozice přední světové odbornice na historii výpočetní techniky vám vše objasním.

  U zrodu počítače stála hraběnka z Láskokrajčí Gustavka Adina Králová spolu s její kamarádkou Karlou Babážovou. Obě byly zapřísáhlé feministky, modlily se k Bohu a nesnášely mužské pyje.

  A tak Bůh dopustil, že tyto šikovné spořádané ženy vynalezly počítač. No ale objevil se opět zkázonosný muž, závistivý bratranec Karly – Zachariáš, který si chtěl vše přivlastnit pro sebe. Zabil svou sestřenici Karlu, ukradl jí její identitu a následně se zajistil o to, aby si každý myslel, že žádná Karla Babážová nebyla, ale že to byl Karel Babáž, tedy on pod svým novým jménem.

  To samé chtěl provést i slečně hraběnce Gustavce, ta ho ale vzhledem ke svému umění taekwonda (čti tejkvonda) přeprala a o svou identitu se připravit nenechala. Karel, tedy Zachariáš, se sice po čase vzmátožil a přivlastnil si některé Gustavčiny úspěchy (jako například vyřešení Vigenérovy šifry nebo vynález onoho počítače), ale Gustavku nikdy neporazil a nikdy se mu nepodařilo vymazat ji z dějin, jako se mu to povedlo u Karly. Proto je dnes Gustavka známá po celém světě. Zatímco na Karlu se vzpomíná jen jako na mučednici.

  Den plný slunce a lůno bez pyjů přeje Bohuška.[/quote]

  Jen bych chtěl dodat, že Taekwondo se čte tAjkvondo a ne tEjkvondo, ale na tom podle vás nezáleží. Taky bych chtěl říct: „Akuma, Matej Korvin, a vsicky ostatni co nejsou fem***ky FTW (pro fem***ky For The Win (čti: fór d vyn)). A první počítač = ENIAC vynalezl muž s dickem v gatích, jehož výkon se snaží zpochybnit Juliina jedenáctka. Viz. http://en.wikipedia.org/wiki/ENIAC (čti: enyjak)

 37. A to som si myslel že ja o počítačoch viem málo ale po prečítani toho článku sa my zväčšilo sebavedomie… Lucinka dúfam že my vieš odpovedať… Tento článok si písala sama alebo si to diktovala nejakému väčšiemu odborníkovy z prstokladom?

 38. A pri tvojom komentáry teraz feministky určite zistia že počítač neslúži aj k tomu aby cez internet vypisovali nezmyselné sračky ale že sa na ňom dajú hrať aj bezvadné hry… Splašia si nejakú bavku a keďže majú počítače zložene odborníkmi že neviedia čo je HDD alebo RAM megabajt terabajt a podobne budú to šunky…
  A tak spustia…“ŇOOOOOOOOOJJJ však sa načítaj ty HLÚPY sims 2!!!!! :woohoo:

 39. [quote=Libuše Kowarobias]Google i Wikipedie jsou perverzní a spermové stránky kontrolované a ******ované muži. Nelze se tedy divit, že na nich nic nenajdete.[/quote]

  a na těch vašich „úžasnejch“ stránkách snad něco je?! akorát tady pomlouváte a převracíte fakta, navíc to tu nikdo nebere vážně.

 40. Tak to jsem opravdu nevedel, skoda jenom, ye to nevedelo i tech nekolik tisic kvantovych fyziku a inzenyru, ye to vlastne vynaleyla zena …. usetrilo by jim to skoro 60 let prace … le za chyby se proste musi platit ..

 41. HDD je RAM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ale Lucinko 😀 Ty víš jak pobavit 😀 😀 😀 😀

 42. ano a taky zeny urcite staly za zrodem Win98 a proto uz nemusim tapat proc byli porad zasekane, padali a vecne nefungovali tak jak meli 😀
  Mozna to taky bylo tim ze je zeny nahrali na pamet RAM 😀 a nebo tim ze nechali proces ridit rychlou kalkulackou 😀 resp tento clanek mel byt napsan v dobe kdy sem maturoval! rozhodne bych to dotahl dal 😀

 43. Paní Libuše Kowarobias doporučuji si sehnat nějakou odbornou publikaci zabývající se výpočetní technikou, třeba učebnicí informatiky pro základní školy, myslím, že pro 7. třídy, ale už si to nepamatuju přesně a tam načerpat a oživit své znalosti. Podobné užitečné informace najde ale i v časopisech typu Mateřídouška a kačer Donald, Barbie a podobných. Přeji paní Libuši mnoho a mnoho vzrušujících a inspirativních okamžiků při hledání pravdy o PC, mnohé se svou intenzitou budou rovnat pořádnému orgasmu… Prozatím jí musí stačit povědomost, např. kde je vypínač na PC a že strkat toustový chleba do šachty CD-DVD-ROM se navyplácí, má nulovou informační hodnotu, neopeče se tam a mechaniku nejspíš poškodí…

 44. Nicméně, jedna se přece jen ve vývoji počítačů proslavila tak, že její jméno je známé odborníkům, ne slepicím dodnes. V roce 1833 Charles Babbage pokročil od vývoje svého „Difference engine“ k lepšímu návrhu „Analytical engine“, který se stal prvním univerzálním turing-kompletním počítačem (dokáže emulovat jiné stroje pouhou změnou programu bez nutnosti fyzické přestavby). Jeho cílem bylo postavit univerzální programovatelný počítač používající jako vstupní médium děrné štítky. Struktura stroje obsahovala „sklad“ (paměť) a „mlýnici“ (procesor), což mu umožňovalo činit rozhodnutí a opakovat instrukce – přesně jako to dělají dnešní počítače pomocí příkazů IF … THEN … a LOOP (resp. FOR). Jeho počítač měl pracovat s 50místnými čísly s pevnou desetinnou čárkou. Uvažovaný pohon měl obstarat parní stroj. Pokus o sestavení stroje skončil neúspěšně, když byl nejprve zpomalen hádkami s řemeslníkem nepřesně vyrábějícím ozubená kola a později zcela zastaven kvůli nedostatečnému financování. Babbage zjistil, že pro svůj stroj bude potřebovat programátora. Najal tedy mladou ženu se jménem Ada Lovelace (dceru básníka Lorda Byrona), která se tak stala prvním programátorem na světě (jako nadaná matematička se aktivně na vývoji stroje a teorie programování podílela) a na její počest byl nazván programovací jazyk Ada. Nicméně, paní Ada byla osobou opravdu výstřední s velmi pohnutým životem a měla mnoho různých názorů, rozhodně žádný feministický. Naopak, proslavila se i coby milenka několika významných mužů a to v mnohdy i paralerních (souběžných) vztazích. Rozhodně tedy nebyla žádná jeptiška…

 45. Dějiny počítačů zahrnují vývoj jak samotného hardware, tak jeho architektury a mají přímý vliv na vývoj softwaru. První počítače byly vyrobeny ve 30. letech 20. století, avšak za jejich vynálezce je přesto považován [color=green]Charles Babbage[/color][b][/b], který již v 19. století vymyslel základní principy fungování stroje pro řešení složitých výpočtů. Cena počítačů se s jejich vývojem neustále snižuje, jejich rozšíření roste a zasahuje postupně do všech oblastí lidského života. Tak kde tady milé dámy vidíte něco o nějaký ženský?

 46. [quote=jecna]Všichni muži tady jsou spermové. Je přece jasné že RAM a HDD je jedno a to samé… A pokud to nevíte a neumíte nastavit na svém počícači tak jste muži. Počítače přes inzerát jsou proveřené a spolehlivé, narozdíl od těch muži vedených spermatických obchodů jako je DATART.

  Jsem znechucena vašemi spermatem vysušenými mozky…[/quote]

  aha takze mam HDD 1TB a RAM 6GB takze mam RAM 1TB?
  no vy o tom vela viete to vidno .

  Ked neviete tak radsej nemelte sracky.

  RAM je pamat, ktoru mozes vyuzit na procesy, napr na zakladne windows procesy potrebujes asi 500MB – 1GB na take wow … fuha to neviem to sa pohybuje
  tak 700MB mozno to som uz pol roka nehral.

  Ale StarCraft 2 co hram teraz ma 1GB (prave pozeram do procesov) vyuzitie RAM a samotna hra nejakych 10GB (v podstate to iste)…

  A preto su odporucane poziadavky na hru 2GB RAM lebo 500MB procesov ktore potrebujete aby vam vobec ten PC isiel + ten stacraft 1GB = 1.5GB + 500MB
  rezerva na nejaky prehliadavac alebo co…

  Snazil som sa to vysvetlit tak aby to aj tu pritomne „feministky“ pochopili.

  Dakujem

  A dalej bavte ide vam to!! :cheer:

 47. Aký je rozdiel medzi Krbom a ženou?

  Krb stojí aby hrial a žena hreje aby stál… Berte si s toho ponaučenie feministky… 😀

 48. Myslím že počítač bola najväčšia chyba ľudstva veď čítaj že čo za stvorenia ten počítač používajú… 😀

 49. Som poctený že mám takého fandu ďakujem… 🙂 Polichotilo my to :confused: 🙂

 50. Prej ženská stála u zrodu :))))))))) Ženská nedokáže stát u ničeho a už vůbec u zrodu čehokoliv…

 51. Nahodou, me se clanek velmi libil. Uz dlouho jsem se nepobavil tak, jak kdyz sem si cetl ty nesmysly tady 😀 A teda ze se „nestydis“ uz zase pouzivas ty „hrozne“ zkratky 😀 😀 😀 😀

 52. [quote=Lance01011]Lucinko obdivuji tvé IT schopnosti,

  1) jsi zřejmě první člověk v historii IT, komu se podařilo vytvořit komponent sloučením HDD a RAM …

  2) počítač osobního charakteru vytvořila např. IBM

  3) Internet nevznikl proto, aby lidi komunikovali na vzdálenosti, ale odvinul se z požadavku přenosu dat a decentralizace… propojením z menších lokálních sítí ARPANETu a paralelně vznikaly sítě i jinde ve světě ty p.í.č.o.

  5) internet není "čtení stránek" ale je založen na protokolu TCP/IP a protokoly služeb jako je např HTTP…

  4) Klávesnice tu ještě dlouho bude a pochybuji, že kvůli pár krávám co umí PC tak maximálně zapnout klávesnice znizí.

  Nemám slov, ten článek je sračka a autorka ví o PC velmi málo až smradlavý h.o.v.n.o.

  [/quote]***** 😛 😛 😛

 53. Podívej se Lucinko na videa z CoD a pak mi eště jednou řekni že někomu trvá dlouho tam najet myší… Zbytek no comment, prostě víš *****

 54. Já mám takovej pocit že ty adminky tady sou nějaký fakt dobrý komici, protože jako vážně.. :cheer: některý ty příspěvky sou opravdu humorné :cheer:

  To co je napsaný v tom článku je z majoritní části nepravda, tak to nebudu hodnotit, ale to v co se tady vyvinula tato diskuze je krajně k popukání 😀

  Já vim, zase tady dostanu nálož argumentů že sem chlap ergo mám držet ústa zavřená, ale přečtěte si co píšete… diť třeba já jsem milující člověk, co je se svou přítelkyní šťastný i když nemáme sex, a dal bych za ní všechno na světě, protože je to naprosto úžasný a mně rovný člověk.

  Jo nakonec: umim programovat v VB.Net, SQL, ovládám Microsoft ***ver, a je mi 18 let.

  S pozdravem Jakub 🙂

 55. Lehce se zaoberu tvým textem: Ty velký počítače se jmenovali mainframy, byly tak velký, protože kdysi ještě neexistovala, respektive nebyla vyvinuta nano technologie. Tudíž tam bylo mnoho tranzistorů atd => velká rozloha…Žena určitě nestála za tím, že se počítače zmenšili, děkujte firmám jako IBM, DELL, HP atd…ohledně HDD (Hard Disk Drive) je takový kvádr, na kterém jsou data jako ty vaše filmy, fotky, ale hlavně také operační systém, všechny programy co máte v PC atd 🙂 Nikoli však nelze HDD označovat jako RAM. RAM je paměť umístěná na základní desce (takovej obdelník, na kterém je mozek(procesor), paměti, sloty (PCI,AGP) a další (S-ATA, P-ATA, IDE atd)…RAM je paměť, do která slouží k uchování dat těch, které jsou právě spuštěné či využívané. Například většinová data v RAM jsou data operačního systému (abyste mohli klikat, lízt na internet, psát při***lý komentáře atd…)…Procesor není od toho, aby ukazoval filmy, obrázky atd…Procesor je zažízení, které dostane instrukční kód k vykonání a dle něj, se řídí ostatní prvky, přes řadiče a sběrnice se aktivují např: grafická karta k vykreslení obrazu, ukládání dat atd…Ohledně odstranění klávesnice a mluvení k počítači, tato technologie ještě není plně rozvinutá, není dořešená jelikož nikdy se netrefíme přesně do stejné intonace a museli by se na to používat i speciální slova, spisovná atd, takže tohle se ještě běžně nezavádí…Takže tohle bylo ještě takové lehké doplnění Lucky 🙂 mějte se 🙂

 56. Víte k čemu slouží uryhclovač částit? 😀 jak byste tím chtěla vyrábět sperma? 😀 A vy ste vědátorka jooo??? hmmm 5000 jazyků, výzkum nepohlavního rozmnožování a co ještě? ty jo… obdiv!!! 😀

 57. VY PI*E PLESNIVÉ,KDYBY STE SI ASPOŇ OBČAS VYPRSTILI KUN*DU A NECHALI SE VYM*DAT TAK TU NEMUSÍTE PSÁT TAKOVÉ PI*OVINY ŽE MUŽI JSOU NA*OVNO…VY JSTE ODPAD,PROTOŽE ANI NEVÍTE, NA CO TU K*NDU MÁTE!!! ONA NENÍ JEN NA CHCANÍ!!!

 58. Mates Korvin ty máš dobré commenty k těmhle srancům člověče… jen tu piš ať se směju dál 😀 … tyhle feny to potřebují v makovici srovnat 😀

 59. [quote=AndrejB][quote=Libuše Kowarobias]Já viděla film Piráti z Karibiku a to mi stačilo. Celý film byl plný ohavných zarostlých mužů co akorát pili alkohol a znásilňovali ženy. To je ta dnešní kinematografie, samá kopulace to je. Žádný podbný film už nechci vidět a tak se na ten tvůj rozhodně nepodívám a všem počestným ženám doporučuji totéž.[/quote]

  To nie je dnešná kinematografia. To bolo vždy. Filmy o láske. Napr. taký Oldřich Nový bol úplne dokonalý a krásnučký! Hoci verná manželka, neviem, neviem, či by som sa bránila :woohoo: [/quote]

  Hehe Libuše ten Film bol proste o mne… 😛 😉

 60. Milá pani Júlia práve ste vyhrali konkurz do môjho hororového filmu odohrávajúceho sa za druhej svetovej vojny z Názvom Der Untoten zahráte si tam Zombie nacistku ktorá bude zabijať spojeneckých vojakov vzhľadom na nízky rozpočet filmu váš výzor je len výhodou lebo vás nemusím maskovať… 😀 :woohoo:

 61. [quote=Libuše Kowarobias]sám jsi muž, takže jsi zaslepený a odmítáš vidět to, co je zjevné. Muži jsou již dnes většinou žen braní jako přežitek, a u těch zbylých jde pouze o zakořeněný zvyk z dob minulých. Do deseti let bude naše krásná planeta čistá.[/quote]

  To akože sa vy feministky vystrelite na mesiac? 😀

 62. [quote=Akuma]Furt lepšie rybu ako rozdupané lajno ako ty libuš[/quote]

  Toto bolo perfektné… 😀

 63. [quote=Julie]Omluvám se ač nerada. Změnila jsem pravidla. Po pár příspěvcích by se diskuze ztenčila a [u]hra by se musela ukončit.[/u][/quote]

  Julčo, vy přiznáváte že tahle stránka je jen hra? :huh: :huh: :huh:

 64. [quote=Libuše Kowarobias]Děkuji Bohušce za vyčerpávající odpověď. Nyní snad již žádný muž nemůže pochybovat o tom, že jsme měly, máme, a vždy budeme mít pravdu. Počítač je dílo ženy, a mužský plebs se s tím musí smířit. Muži, jste zcela zbyteční a nepotřební. Proč tu ještě oxidujete, když o vás nikdo nestojí. Všechny bych vás šmahem zakázala.[/quote]

  Libuše nečítala si Pravidla Drači Doupě pro začátečníki? Pán Jaskyne má vždy pravdu ja som pánom jaskyne ja mám vždy pravdu a ty nikdy v mojom svete si len ******ným horským trollom všetkým okrem feministiek udelujem v tejto diskusii 15 úroveň a tebe Libuše za tvoje trolloviny strhnem 850 skúsenostných bodov… :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 65. V Ten 8. deň nemal boh akosi svoj deň keď to tak doj.ebal…. 😀

 66. [quote=jecna]Všichni muži tady jsou spermové. Je přece jasné že RAM a HDD je jedno a to samé… A pokud to nevíte a neumíte nastavit na svém počícači tak jste muži. Počítače přes inzerát jsou proveřené a spolehlivé, narozdíl od těch muži vedených spermatických obchodů jako je DATART.

  Jsem znechucena vašemi spermatem vysušenými mozky…[/quote]

  A Po koľkých dňoch tá tvoja šunka na objednávku nabehne?

 67. Lucinko obdivuji tvé IT schopnosti,

  1) jsi zřejmě první člověk v historii IT, komu se podařilo vytvořit komponent sloučením HDD a RAM …

  2) počítač osobního charakteru vytvořila např. IBM

  3) Internet nevznikl proto, aby lidi komunikovali na vzdálenosti, ale odvinul se z požadavku přenosu dat a decentralizace… propojením z menších lokálních sítí ARPANETu a paralelně vznikaly sítě i jinde ve světě ty p.í.č.o.

  5) internet není „čtení stránek“ ale je založen na protokolu TCP/IP a protokoly služeb jako je např HTTP…

  4) Klávesnice tu ještě dlouho bude a pochybuji, že kvůli pár krávám co umí PC tak maximálně zapnout klávesnice znizí.

  Nemám slov, ten článek je sračka a autorka ví o PC velmi málo až smradlavý h.o.v.n.o.

 68. ok tak toto bolo az prilis primitivne a infantilne, dokonca ani ja zaryty fanusik feministky.cz neverim ze to mohlo byt myslene vazne…..sorry :0

 69. mimochodom mile feministky, aky prehliadač pužívate?

 70. O vás taky nikdo nestojí, tvůj ksicht by mohli dávat místo strašáka na poli 😀

 71. Toto je jednoznačný dôkaz toho, že za všetkými týmito pseudofeministkami sa skrývajú chlapi, ktorí si len robia srandu.

 72. Lucinka, ak neklameš s tým vekom, tak máš ešte šancu sa zachrániť a neostať na ocot ako tieto 35-ročné pseudofeministky, ktoré kvôli nedostatku sexu vyzerajú na tých fotkách 2-krát staršie. Chce to len nájsť si nejakého priateľa, ktorý ti poriadne prečistí isté otvory tvojho tela a budeš ako ostatné normálne ženy.

 73. my ***ci tu krabici umíme otevřít :woohoo: :side:

 74. Co vím.. tak ta krabice jde i otevřít 😉 chce to použít hlavu a ktomu připojit i ruce a taky se na tu krabici jen podívat.. a nepoužívat jen vyschlou vygínu B) samozřejmě tam nebude obrovský červený tlačítko s nápisem: FEMINISTKO STISKNI >ZDE!

 75. Původně jsem se chtěl nelichotivě vyjádřit k inteligenci autorky, ale pak jsem si uvědomil, že mě nic tak dlouho nepobavilo. Vývoj počítače si představujete jako Hurvínek válku. Jinak váš velmi vznešený záměr pomoci se zorientovat podle mě nevyšel. Už si ale nebudu cintat pentli, protože můj komentář by byl delší než článek.

 76. [quote=Anonymní]Kdyby to bylo to samé, tak je to na stejným místě a má to stejný rozměry. RAM je o hodně menší a vůbev není podobná HDD.[/quote]

  Jak to můžeš vědět, vždyť je to schovaný v tý krabici a není tam vidět. Ani žádné škvíry tam nejsou. Leda že bys pracoval v nějaké továrně na počítače ale to ti nevěřím!! Lžeš!!!!!!!!!!!!!!

 77. vy tu CENZ URU JETE věci typu CEN ZURA nebo S T Báci nebo L A S E R O V ky co je na la***ové myši sprostého?Vyrobil ji chalp?
  Budu to upravovat do tý míry dokud uznáte slovo lazer jako normální slovo!!!

 78. Kdyby to bylo to samé, tak je to na stejným místě a má to stejný rozměry. RAM je o hodně menší a vůbev není podobná HDD.

 79. [color=navy][b]je jasne že to pisal chlap 😀 a ešte ked pridal ten vek 😀 čudujem sa že to prešlo cez julinkinu c.e.n.z.u.r.u :D[/b][/color]

 80. čistě teoreticky kdy by jsme uznaly že žena může za počítač a i ten váš „program“ tak by jsme se mohly domluvit že mi Muži budeme používat mužské vynálezy a objevy a vy ženské.pro příklad Elektřina telefon a vibrátor vynalezly muži.Na vaše uznání tu mám pár dobrých vynálezů žen- Stěrače ty by my asi chyběly na STK,Myčka-talíř si stejně myju v ruce a bez el. proudu je vám k ničemu. A Pak tu máme kevlar.ráži 7,62×39 stejně nezastaví ani kolejnice takže to bez ní „přežiju“

 81. [code][/code 😯 ][color=gray][/color]Jsem to ale Krá.va bl.bá

 82. hahahahahahahahahaaaaaahahahhahahahaha takto som si presne predstavoval popis kompu od zeny

 83. Jasně..za vším stojí žena.. 😆
  Za chvíli nám tady začnete tvrdit že teorii relativity formulova manželka Alberta Einsteina.. 😆 ..Protože muž by toto nezvládl, že..?!..A jen tak mimochodem..v době, kdy počítače zabíraly celý dům nebyly určeny pro „normální“ lidi..Tákže..tákže..prostě je to úplná ***ost… 😆

 84. njn.. feministky. Vám vůbec asi ani nedochází že v dobách, kdy byl sestrojen stroj první generace počítačů se ženy zajímaly pouze o plotnu a vyšívání. Přivlastňuje te si tady těmahle úplně nesmyslnejma a ***ejma kecama vynálezy š***kových vynálezců té doby..! A když se Vám tolik nelíbí používat myš, tak ju vypojte a používejte jen klávesnici když jste tak chytré. Nyní vám ukážu prostor, který je vám na vašem PC ( personal computer= osobní počítač) známí: velký čudlík na té obrovské krabici kam neprostrčím vysavač, načítání WINDOWS, plocha, internet explorer s domovskou stránkou feministky.cz, červený křížek vpravo nahoře, start-vypnout, ok.To je pro vás úspěch, když tohle provedete a poté si říkáte IT experti. Dále odsuzujete internet, že to je pohroma lidstva a že ji vymyslel muž. To je opět z části pravda. Opravdu ho vymyslel muž. A je to to nejdokonalejší a nejrozsáhlejší na Zemi. Vy si ani nedokážete představit jak je extrémě těžká topologie této globální sítě! Ale brát vám to nebudu vy jste přeci IT experti. Vy totiž znáte pouze WWW stránky: feministky.cz a alik.cz (pro vaši dceru, která bude později také feministicky založená.. ale o tom až jindy). Samozřejmě neshazuji inteligenci některých žen a ani skutečnost, že některé ženy vynikají, ale ženy feministických skupin asi ze svých řad moc vyčnívat nebudou a z řad lidstva určitě ne. Myslíte si, že když nemáte ten „úplně ošklivý penis (který často v příspěvkách neumíte ani popsat)“ a máte vagínu, že jste něco lepšího jak muži? Feminy tohle je EVOLUCE a prostě se s tím smiřte! Nejdřív než budete srá.t na hromadu muží se podívejte na svou hromadu feministickejch sra.ček která je 10x větší.

 85. [quote=Libuše Kowarobias]Děkuji Bohušce za vyčerpávající odpověď. Nyní snad již žádný muž nemůže pochybovat o tom, že jsme měly, máme, a vždy budeme mít pravdu. Počítač je dílo ženy, a mužský plebs se s tím musí smířit. Muži, jste zcela zbyteční a nepotřební. Proč tu ještě oxidujete, když o vás nikdo nestojí. Všechny bych vás šmahem zakázala.[/quote]

  Ty si dobra K.U.N.D.A co to tu pises za M.R.D.K.Y. umri raci. 😀

 86. bože proč jsou LA SE ROV KY ******ovaný 😯 :angry: ❓

 87. U zrodu malého počítače nestála žena 💡

  La***ovky jsou rychlé myši. jakou máš ty kuličkovou? 💡

  HDD- Hard Disk Drive nebo již vyvinutější SSD- solid state disk ale RAM- random acces memory je něco jiného je to také něco podobného processoru ale používá se na něco jiného 💡

  Idioce je nevyléčitelná nemoc to je můj velice pravdivý výrok

 88. Chúďa dievča, byť tak nerozhladený tak sa zabijem

 89. Jestli je RAM a HDD to samé , tak můj počítač je výkonější než IBM Super počítač.(Jupí mám 2 000 GB operační paměť)

 90. Musíš najet na ovládací panely a nastavit si tam citlivost!Mimochodem a čim bys jako chtěla ukazovat kurzorem : Zadkem??

 91. feministku nemuselo zase tak složité stvořit, stačilo nazvracet nepodařenému exemplaři do mozkovny 😀

 92. Nene, 1 den tvořil svět, rostliny, zvířata lidi a jiné vesmírné humanoidní i nehumanoidní formy a všechny vesmírná tělesa a taky všechny dimenze a veškerý prostor a čas. Zbylích 6 dní tvořil Chucka Norrise. 😉 😉 😉 😉

 93. podle Bible trvalo Bohu 7 dní než stvořil náš svět….8. den stvořil „Feministku“ 😀

 94. no vy mi davate takhle po ranu 😀 ram a hdd je to same? ste normalni? 😀 vy feministky ste fakt uplne re*ardovany 😀 kdyby ste radsi delali to co vam jde nejlip-varily uklizely praly zehlily atd. a takovyhle veci nechali nam-chytrejsim(muzum) :whistle: :huh:

 95. Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, nová p.ička vylezla!!!!! :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

 96. Všichni muži tady jsou spermové. Je přece jasné že RAM a HDD je jedno a to samé… A pokud to nevíte a neumíte nastavit na svém počícači tak jste muži. Počítače přes inzerát jsou proveřené a spolehlivé, narozdíl od těch muži vedených spermatických obchodů jako je DATART.

  Jsem znechucena vašemi spermatem vysušenými mozky…

 97. [quote=Akuma]No neviem kto sa kultivuje miesto hygieny. Či už vašej plesni narástli očká? 😀 [/quote]
  A to nejen očka… 😀

 98. Dobre už do nej nerýpte, trošku to prepískla ale malo to iný úmysel ako články femiek.

 99. Češku?! Ehm neviem o tom že by mala o mňa záujem nejaká Češka 😀

 100. [quote=Bohuše Ondráčková]Děkuji vám, Lindo, za hezkou poklonu. Dám vám hezký bod.

  Přeji vám den plný skotačících dětí a červánků na obloze, kéž by bylo více žen tak moudrých a krásných, jako jste vy.[/quote]

  Nééééééééééééééééééééééééééé, skotačící děti néééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!! :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

 101. Milá Lucinko… Jak jsi mladá, tak jsi Bé eL Bé Á…

 102. [quote=Františka]Mé moudré kolegyně, doufám že mi dáte za pravdu, že se Billa Gatesová musí obracet v hrobě. Hamba těm barbarům, kteří pošpinili její jméno!!!![b][/b][/quote]
  Doufám, že to byla ironie a psal to někdo normální 😀 jinak je to etda fakt demence

 103. Myslela jsem si, že de*ilní jsou tady jen feministky, ale Mario se ukázal taky v pravém světle.

 104. Ano, Františko, dávám ti za pravdu. Měla by ses opravdu jít léčit.

 105. Mario je to ****** čítať ale prosím už nepíš v azbuke.

 106. No? Mario, gratuluju, opravdu jsi debil. Buď na sebe pyšnej 😆

 107. Jéééé podělaný feministky už vymazaly tu slovní hru no to jste se ukázaly jaký jste sračky akorát!!

 108. Tomu se říká ****. ano je to slovo co tady neustále ******ujete. ta vaše ken’ecu už mě ***e!

 109. odeberte si od slova PŮDY písmenko P a vznikne vám … prafopysná chiba!!!

 110. *B*lbuše, vy na mě nic nepodáte, nesvéprávní duševně nemocní lidé jako vy žádné trestní ozn*ámení podat nemůžou.

 111. Mé moudré kolegyně, doufám že mi dáte za pravdu, že se Billa Gatesová musí obracet v hrobě. Hamba těm barbarům, kteří pošpinili její jméno!!!![b][/b]

 112. [quote=Libuše Kowarobias]Nesmysl. S myší lze pohybovat jen v rámci monitoru. Dávám ti trestný bod za hloupost.[/quote]

  neříkejte .. vy jste ještě nevynalezla myš se kterou si klikáte i mimo monitor? :DDD
  hlavně že myš a klávesnici umíte ovládat myslí :DDDD

 113. Ani ma nehne 😀 😛 ty sasanka po detskej mozgovej obrne 😀

 114. Ale tohle je náš magazín. Patří nám, feministkám. My si tu můžeme dělat, co se nám zachce. To ty jsi tu na návštěvě, ty hloupé prase. Tak se podle toho chovej.

 115. To, že se uklikla, není můj problém.
  Vypadni z našeho magazínu, pancharte, nebo na tebe podám hned několik tre[b][/b]stních ozn[b][/b]ámení a ty budeš litovat toho, že ses vůbec narodil.

 116. 2. řekl jsem 2 různé věci jako kdybych řekl: ženy jsou inteligentí a krásné. feministky sů ***é jak cip a dvakrát tak oškliívé!

  doufám že už jsi to pochopila nemilá bl.buše

 117. Omluvám se ač nerada. Změnila jsem pravidla. Po pár příspěvcích by se diskuze ztenčila a hra by se musela ukončit.

 118. Keď hrajú dobrý hráči aj hra je zábavná 😀

 119. Teď zrovna dobře, ta naše slovní hra mě začíná bavit :woohoo:

 120. :confused: Zase nepreháňaj 😀 .

  Ako sa máš Lucia?

 121. Áno, to je ono! Chytrej chlapec! Klaním se před tebou, pane tvorstva, mělo mě to napadnout 😀

 122. Možno prečítala titulok 😀 rovnako ako pri feminizme 😀

 123. To by snad ale i zaslechla k čemu je takovej urychlovač dobrej… Nene, spíš by dávalo smysl kdyby to vyhrabala ve slovníku cizích slov a sama si domyslela význam (jako třeba u feminismu)… teda dávalo by to smysl, kdyby to bylo cizí slovo :woohoo:

 124. Možno google jej niečo predhodil :huh: alebo že by televízia?

 125. Ale fakt by mě zajímalo ve kterým slovníku zakopla o urychlovač částic… :whistle:

 126. Jen ať si klidně žije ve svým vysněným světě, když jí to baví :woohoo:

 127. Toto si jej nemala hovoriť, teraz tú štúdiu napíše a bude na koni že femky niečo dokázali 😀

 128. [quote=Libuše Kowarobias]Díky urychlovačům částic jsou nyní ženy schopné si vyrábět umělé a zdravotně nezávedné sperma, díky kterému mohou mít dítě bez nutnosti utrpení s mužem. Momentálně také tvrdě pracuji na výzkumu možnosti nepohlavního rozmnožování partnerogenezí. [/quote]
  Jashinova noho, co má zase urychlovač částic společnýho s parthenogenezí (jo, je to parthenogeneze, pro tvou informaci)!?!? Libuš, příště rovnou napiš „se.riózní vědeckou studii podle ověřených zdrojů“ o vlivu dupání králíků na příliv a odliv! :woohoo:

 129. No, to hej, deti sú radosť, len niekedy až príliš :woohoo:

 130. Žiadnu Boženu nepoznám! 😯 Bývala tu jedna tetuška Božka, no bola už dosť stará a nakoniec sa odsťahovala k synovi do Bánoviec. To nie je ďaleko, ale neviem, prečo by mi mala dávať dcéru? Veď má len toho syna, lebo jej muž zomrel za druhej svetovej vojny a s ďalším dieťa nemala…Hm, hm, hm…
  Hej, ja v Boha verím. Ale aj kňaz nám kedysi hovoril, že sexuálne potešenie, uspokojenie je Božím darom požehnaním pre oboch manželov :whistle:.
  A čo by som robila s dcérou? Mám čo robiť s chlapcami, dvojičky sú maličké.

 131. Každý normální člověk pochopil že to byla reakce na Libuši a Afra se pravděpodbně jenom uklikla, ale že jste to nepochopila vy se vůbec nedivím.

 132. [quote]Od někoho kdo má místo hlavy rybu to sedí.[/quote]

  [quote]d někoho komu v hlavě hnije mozek to sedí leště lépe :evil:[/quote]

  Ešte fakt si myslíš že reagovala na mňa a nie na tú kurvu šarlatánsku? Rozhýb tie sračky ty ***** slepá! :angry:

 133. Reagovala na tebe a taky tebe myslela. Je to tak, smiř se s tím.

 134. Boha ty zase musíš byť zdrogovaná jak hovado alebo že by ti trebalo väčšie popolníky :huh:

 135. Ehm myslím že myslela libušu, Afra nepatrí medzi tie ktoré by išli proti mužom aky vy psychofemky.

 136. Aj mne ide o jej dobro lebo dámy by sa mali ochraňovať, no načo jej priať to čo už ma?

  Ty a o šťastie ľudí? Šťastie sa nerovná ich šikane. Nie vy sa zaujímate len o seba a ako škodiť mužom. Páchneš 100 ročný budar, ty spuchnutý miešok baziliška.

  Aj ty máš trestný bod ale za nie za debilitu lebo jeden by nestačil ale len tak z nudy a tiež na znak že to mám hlboko v prdeli. 😛

 137. Děkuji vám, Lindo, za hezkou poklonu. Dám vám hezký bod.

  Přeji vám den plný skotačících dětí a červánků na obloze, kéž by bylo více žen tak moudrých a krásných, jako jste vy.

 138. Hezký zásah, rybo. Akumo, i zástupci říše paprskoploutvých jsou proti tobě.

 139. Jestli sis nevšiml, ty tupé hov[b][/b]ado, tak já přeji paní Andrejce příjemné věci. Záleží mi totiž na štěstí ostatních lidí a nezajímám se – jako ty – jen o japonské ***iály nebo pornografii.

  Dávám ti trestný bod za hloupost.

 140. Tak pod ty p*í*čo ples*nivá šp*ina*vá , všechny nás vymaž kr*á*vo debilní to chci vidět co uděláš tímhle no ty ku*ndo ???

 141. Zalez príšera a neotravuj túto dámu :angry: . Inak pani AndrejB to musíte mať doma riadne veselo 😀

 142. Nezbývá než modlit se k Božině a doufat, že vám nadělí dceru.

  Co se synů týče, upřímnou soustrast. Doufám, že je alespoň vychováváte dle Božího slova a nepodmaňujete je výchově pyje.

  Brzké početí dcery přeje Bohunka.

 143. Ano odedneška si budu do životopisů psát „Jsem pokročile ***ý muž, sice obratně programuji v C#, ale pořád jsem muž…“ a opatřím si známku na krk „Dummy man“ sepíšu na sebe manuál o jedné větě „Jednou denně nakrmit“ a půjdu se s cenovkou položit do alberta mezi actimely…

 144. Ty si dobře protiřečíš, Libuno! Myslím, že zrovna vy feministky tady prosazujete, že pravopis není důležitý a že byste ho zrušili, nebo aspoň upravili. Tak se teď neoháněj tím, že by se někdo měl naučit česky.

 145. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec. Už byste se vy, feministky, také mohli probudit. 😛

 146. Alebo zase zmýlili pojem film a dokument 😀 a teraz si myslie že je to pravda 😀

 147. Pod tento výraz by sa dali zhrnúť všetky femky ktorých ksich je podobný kobuľanke.

 148. [quote=Julie]Vy se okamžitě uklidněte nebo vás nechám odstranit. Takhle tady s nikým hovořit nebudete. Rozumíte co vám říkám?[/quote]

  To bych chtěl to odstraňování vidět, to snad, jak tady říkáte, že „masturbace zabíjí“, ho „umasturbujete k smrti?“ 👿 😀 :woohoo:

 149. Kéž by i Libuše byla alespoň stejně užitečná jako koňský hnuj…..

 150. Už je to tady, nemáte argumenty tak začnete s tímto nesmyslem.

 151. Ach bože, vy feministky jste tak hloupé.
  Do deseti let bude naše planeta krásně čistá, jelikož většina místních rádoby feministek soudě podle jejich fotografií bude po smrti.

 152. Ty jo Libuško sem tady první den a už tady všechny feministky píšou sračky :woohoo:

 153. Libuše možná že si to jenom myslíte ale určitě se neumíte naučit všech 5000 jazyků to by ste musela bejt robot nebo tak něco , ale spálenej když vidim váš ksicht ! A mohl bych se znovu zeptat proč bylo moje slovo p*od*vod vymazaný ???? To ste tak ubohý že neumíte přiznat pravdu že tady mažete takovýhle slova???? Asi jo co.

 154. 😉 Lucinko ale nikto nekydá na teba ale len rýpu do tých nezmyslov. Najprv si niečo o danej veci prečítaj než ju napíšeš ;). No tak hlavu hore už bude lepšie 🙂

 155. Chjo, vo víkendu nebudu online, tak sem prosím nepište nic ****nýho, Bohouši, Lýbo a spol. 🙂

 156. [quote=Libuše Kowarobias]Já viděla film Piráti z Karibiku a to mi stačilo. Celý film byl plný ohavných zarostlých mužů co akorát pili alkohol a znásilňovali ženy. To je ta dnešní kinematografie, samá kopulace to je. Žádný podbný film už nechci vidět a tak se na ten tvůj rozhodně nepodívám a všem počestným ženám doporučuji totéž.[/quote]

  To nie je dnešná kinematografia. To bolo vždy. Filmy o láske. Napr. taký Oldřich Nový bol úplne dokonalý a krásnučký! Hoci verná manželka, neviem, neviem, či by som sa bránila :woohoo:

 157. [color=red][size=medium]Libuška, mám 3 deti, 3 chlapčiská, čo s tým? 👿 [/size][/color]

 158. každopádně byla inseminováná……a jestli to nebylo UFO co se schovává za boha tak to byla asi pěkná *****

 159. nevím o tom že by v pirátech někdo souložil a to jsem to viděla už několikrát, jste se na to neměla dívat a přepnout třeba na polskou SEXMISI to je ten správný film pro vás :confused:

 160. Vieš piráti si pred hubu ***vítku nedávali rovnako ako muži aj ženy. Boli to zločinci, zlodeji, hrdlorezi. No nie je pirát ako pirát, je viac druhov pirátstva.

 161. [i]Debil[/i]!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 162. Podľa seba súdim teba že?… Ts, ts tie osoby sú reálne krásne inteligentné dievčatá.
  To že za tebou sa ani nekrofil neotočí to si už rieš inde ;).

 163. Já viděla film Piráti z Karibiku a to mi stačilo. Celý film byl plný ohavných zarostlých mužů co akorát pili alkohol a znásilňovali ženy. To je ta dnešní kinematografie, samá kopulace to je. Žádný podbný film už nechci vidět a tak se na ten tvůj rozhodně nepodívám a všem počestným ženám doporučuji totéž.

 164. asi se moc koukali na Rumburaka nebo na Evoluci 😛 tak se taky množili nepohlavně 😀

 165. A vy jste se vyrovnala s realitou? S tím, že žijete ve světě s muži? Pochybuji o tom, jelikož si vymýšlíte a pronášíte výroky, které mají hodně daleko do reality.

 166. :woohoo: Hej budete sa rozmnožovať vegetačne, už si sa libuš zasadila? 😀 Alebo sa budte deliť ako jednobunkové organizmy?

 167. od někoho komu v hlavě hnije mozek to sedí leště lépe 👿

 168. Myslím že ste sa zmýlili keď prebehne „kultivácia“ mužov podľa vašeho tak zem bude zasratá jak hovado.

 169. bohužel taky syna?! chudák syn, na děti by jste měla být pyšná. On si to stejně zřídí jinak a vás se ptát nebude.
  A mimochodem urychlovače slouží k výzkumu elementárních částic, způsobuje čelní srážky mezi dvěma svazky částic stejného druhu. Při srážce se tyto částice rozptýlí a když mají dostatečnou energii, vznikají přitom další částice. Využívají ke zkoumání složení hmoty okolo nás – atomů, elementárních částic, kvarků.

 170. Furt lepšie rybu ako rozdupané lajno ako ty libuš

 171. vyhvězdičkovaný slovo ozná-mení? WTF? Úplná Sodoma Gomora 😀

 172. Chcete-li opravovat cizí chyby, napřed si zameťte před svým prahem. Jedná se o parthenogenézi, nikoliv „partnerogenézi.“ Parthena je řecky panna.

 173. [quote=Libuše Kowarobias]Slova pocházejí z prelatiny, do které samozřejmě google překladač není modifikován. To bys mohl vědět, odpade.[/quote]

  Opět pardon, prelatiny? To má být co? preLibuše si vymýšlí preSlova 😀 Je to psychicky a fyzicky narušenej jedinec, kterej se snaží nahnat ego tady na těchto stránkách. Jenže se jí to nedaří tak bych to tipoval, že by to mohlo vypadat nějak takto: http://www.youtube.com/watch?v=Y5JuQ0A0SI0

  preLibuše mám od Vás čekat trestní ******** za urážku? 😀

 174. Ano, také se samozřejmě mohu někdy mýlit, jelikož nejsem dokonalý. Má chyba. Děkuji za upozornění, myslel jsem zajisté než muži.

 175. Paní Julie,
  velice vám děkuji za projevenou podporu, vážím si toho. Jsem hrdá, že mohu být členkou tohoto sdružení.

 176. koňské ***** (čili koňský hnůj) je nejkvalitnější hnojivo jaké na naší planětě najdete. Dokonce se někde i prodává. :whistle:

 177. tento výraz taky může označovat naprosto vytižně tvůj obličej :whistle:

 178. Nerada se opakuji, ale zde je to zřejmě na místě. Japonský kreslený se[i][/i]riál není realita, takže se do ní probuď a uvědom jsi, že jsi jen zakomplexovaný, ošklivý a uhrovatý pubescent neschopný se vyrovnat se skutečným světem. Doporučuji ti zakoupit si pás cudnosti.

 179. Mám slušně vychovanou dceru a bohužel také syna, ale u něj s budoucím reprodukčním využitím nepočítám. Díky urychlovačům částic jsou nyní ženy schopné si vyrábět umělé a zdravotně nezávedné sperma, díky kterému mohou mít dítě bez nutnosti utrpení s mužem. Momentálně také tvrdě pracuji na výzkumu možnosti nepohlavního rozmnožování partnerogenezí. V zájmu všech žen doufám, že již brzy budou k dispozici pozitivní výsledky a mužská pozice ve světě bude opět významně otřesena.

 180. ona totiž není žena jako žena, stejně jako feministka není jako feministka :0

 181. Ach, vy muži jste tak hloupí. Dokud nenapíšu příspěvek naprosto piolopaticky, tak ho vždy muži nepochopí a docházejí k mylným závěrům. Tak ještě jednou a pro hlupáky jako v[i][/i]o[i][/i]nh: Do desti let bude naše krásná planeta čistá, jelikož muži budou uznáni jako nepotřební a proběhne jejich kultivace k lepšímu obrazu. Nestojíme o přímou genocidu, spíše se budeme snažit o přepracování, kultivaci a celkoé zlepšení kvality mužské populace, jelikož pro ni stále vidíme možné využití.

 182. Od někoho kdo má místo hlavy rybu to sedí.

 183. Google i Wikipedie jsou perverzní a spermové stránky kontrolované a ******ované muži. Nelze se tedy divit, že na nich nic nenajdete.

 184. Pod tento výraz lze shrnout všechny muže, jelikož nemají o moc vyšší hodnotu.

 185. Tvé tvrzení si navzájem odporuje. Napsal jsi „[b]ženy[/b] daleko hůře spracovávají informace než [b]ženy[/b].“ Nejdříve mysli a pak piš.

 186. Prepáč, moja chyba nevolala sa Adriana Lovelance ale Ada Lovelance, mám kamarátku Adrianu tak sa mi to mierne splietlo, tuto si pozri: http://en.wikipedia.org/wiki/Ada_Lovelace
  a ona má zo vznikom počítačou alebo aspoň teoretickej informatiky vela spoločného, spracovala matematické modely počítačou, a celkovo jej práca bola obdobná Turingovej práci, ale tak samozrejme že na inej úrovni.

 187. Ty, Líbo, a čeho jsi tím svým příspěvkem chtěla docílit ty??? 😛
  Nedokážeš pořádně argumetovat, jen tady píšeš bludy, kterým se každý akorát vysměje.

 188. Jasně Rimmre 🙂 To byl taky komentář k Libuši.

 189. Nezvládá spíše nával falsifikace. Krom toho ženy daleko hůře spracovávají informace než ženy

 190. nezvládáte nával informací proto ženy vše zvládají levou zadní

 191. tento článek mi moc pomohl konečne vím co nám muži s počítači dělají můžeme se jim nakonec vysmát!! počítač prostě vymyslei ženy!!!

 192. Smějete se a nevíte čemu. Nemyslela jsem to zle a chci jenom pomoct. Tak se mějte fajn.

 193. to je moc i na mě 😯 👿 :woohoo: :side:

 194. [quote=Akuma]Hlavne že bohuš a jej spoločníčka libuš sa takto vyjadrujú normálne. Kobuľanka smradľavá[/quote]

  Akumo, co to přesně znamená Kobulanka? :confused: :confused: :confused:

 195. Jasné vy chcete len plesnivé zarastené frndy :X

 196. Hlavne že bohuš a jej spoločníčka libuš sa takto vyjadrujú normálne. Kobuľanka smradľavá

 197. Vy se okamžitě uklidněte nebo vás nechám odstranit. Takhle tady s nikým hovořit nebudete. Rozumíte co vám říkám?

 198. Koukám, že máš kecy na všechno, ale skutek utek….tvoje ego je neskutečně velký….ty odhozenej odpade.

 199. Třeba se bůh slituje a osvítí je, jak to už jednou dokázal. Nakonec, kdo ví, třeba byla panna maria stejná pí*ča jako tady libuška 👿 :cheer:

 200. Stydíte se za slovo k*o*k*o*t ? Vždyť je tahle stránka od 18, bože !

 201. [quote=Libuše Kowarobias]Muži jsou již dnes většinou žen braní jako přežitek, a u těch zbylých jde pouze o zakořeněný zvyk z dob minulých. Do deseti let bude naše krásná planeta čistá.[/quote]
  Jo, to možná bude. I když spíš za víc, tak za dvě generace nebo tak. To až vymře váš rod a nebudou na světě nadále strašit takové ohavy jako jste vy. To, že vymře, jsem odvodil z toho, že pro vás jsou muži bráni jako přežitek. Nebo mi chcete namluvit, že se rozmnožujete sama ? Nebo dělením jako buňky ? STO *****OV DO RITI NA VAS !

 202. Žiarliš lebo ty si iba na úrovni 3 ročného dieťaťa?

 203. V preklada: Slová sú len zhatlaniny ktoré som si vymyslela aby moje kobuľanky vyzerali inteligentnejšie :cheer:

 204. Kdyby ste nebyla natvrdlá zjistila by ste že o žádném překladači nepíšu.

  A odpusťte si ten odpad, já vám taky neříkám žaboksichte.

 205. [quote=Libuše Kowarobias]Slova pocházejí z prelatiny, do které samozřejmě google překladač není modifikován. To bys mohl vědět, odpade.[/quote]
  Hmmm, hlavně že když dáte slovo “prelatina“ do Google vyhledavače, tak jediný odkaz v češtině je na tyto vaše stránky. A o “prelatině“ neví nic ani Wikipedia.

 206. a to musím do počítače dát speciální anténku na příjem?

 207. Jasné dajme tomu že to funguje na princípe OTA tak potom musíte mať v hlave nejaký vysielač a v PC prijímač. Tak ako to je libuš.

 208. Za a) nauč se česky.
  Za b) půl roku se jazyk musí učit muž. Já to zvládnu mnohem rychleji.

 209. Úroveň tvého příspěvku je na úrovni pětiletého dítěte. Gratuluji. (ironie)

 210. Slova pocházejí z prelatiny, do které samozřejmě google překladač není modifikován. To bys mohl vědět, odpade.

 211. #include
  using namespace std;
  int main()
  {
  char Libuse[];
  cin >> Libuse;
  if (Libuse == nula)
  cout

 212. to sem psal tomu hhhhhh, ne princovi, to je frajer:D

 213. Největší dobro nastane, až vás někdo umlčí (jakýmkoli způsobem). Pořád ještě chceš, aby dělal něco pro větší dobro???

 214. Hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa!!!!
  Ten tě dostal :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 215. Nene, špatně jste to pochopili. Při zmínkách iteligence zdejší feministky posouvají desetinnou čárku směrem dozadu. Tudíž pokud mají IQ 20 a pokunuou čárku tak z toho rázem vyjde 200, čímž se tady neustále pyšněj. No a u věku je to potom obráceně (hold někde se to vykompenzovat musí). Takže milé Lucince není 16,5 let, ale 165. Takže věkově se úplně s klidem zařazuje mezi tuhle pošahanou komunitu. Proto také s klidným srdcem mohla ignorovat bod z pravidel zdejšího „magazínu“ (jak je tato ******* n á stránka nazývána) a mohla publikovat svůj článek.

 216. Myslím, že projev o tom, že dokáže myší kliknout i momo monitor, pochopili úplně všichni normální lidi jako **** či jako nadsázku. Jenom ty zase upozorňuješ na svou vymaštěnost tím, že se k tomu vyjadřuješ.
  PS: Já tobě taky dávám trestný bod za hloupost.

 217. Chápu tu tvou aplikaci, která tvé myšlenky automaticky transformuje do psaného textu. Vzhledem k tomu, že jsi tak b-lbá, tak to ani nemůže nevyjít. Tvé myšlenky převedené na text potom vypadají následovně:

  Ano, ano. Prázdná hlava = žádné myšlenky = žádný text.

 218. No jasně, Libuše a její nejskvělejší vynálezy. Tvoje vynálezy jsou jako yetti. Mluvíš o nich, ale nikdy je nikdo neviděl.
  Jo

 219. [quote=Bohuše Ondráčková][quote=Anonymní]1. Ženy neměly nikdy se zrodem pocitace nic spolecneho.[/quote]

  A opět se pletete jako šála. Z pozice přední světové odbornice na historii výpočetní techniky vám vše objasním.

  U zrodu počítače stála hraběnka z Láskokrajčí Gustavka Adina Králová spolu s její kamarádkou Karlou Babážovou. Obě byly zapřísáhlé feministky, modlily se k Bohu a nesnášely mužské pyje.

  A tak Bůh dopustil, že tyto šikovné spořádané ženy vynalezly počítač. No ale objevil se opět zkázonosný muž, závistivý bratranec Karly – Zachariáš, který si chtěl vše přivlastnit pro sebe. Zabil svou sestřenici Karlu, ukradl jí její identitu a následně se zajistil o to, aby si každý myslel, že žádná Karla Babážová nebyla, ale že to byl Karel Babáž, tedy on pod svým novým jménem.

  To samé chtěl provést i slečně hraběnce Gustavce, ta ho ale vzhledem ke svému umění taekwonda (čti tejkvonda) přeprala a o svou identitu se připravit nenechala. Karel, tedy Zachariáš, se sice po čase vzmátožil a přivlastnil si některé Gustavčiny úspěchy (jako například vyřešení Vigenérovy šifry nebo vynález onoho počítače), ale Gustavku nikdy neporazil a nikdy se mu nepodařilo vymazat ji z dějin, jako se mu to povedlo u Karly. Proto je dnes Gustavka známá po celém světě. Zatímco na Karlu se vzpomíná jen jako na mučednici.

  Den plný slunce a lůno bez pyjů přeje Bohuška.[/quote]

  Jaj tak to mne zase pobavilo vás jako odbornici neznám, můžete mi prosím říct o nějakém vašem projektu?:-D 😆 Aha já zapomněl odbornice vašich rozměrů nemá žádný projekt ta se celou dobu hrabe v análech 😆 😀 a hledá, která femina stála za zrodem jaké technologie v PC. Jinak váš RS Joomla vyrobil také muž :-D.
  a na konec jedna část kódu v VB.Net

  [code]Dim femina As Boolean
  femina = vbYes = MsgBox(„Jsi femina“, MsgBoxStyle.YesNo, „Femino test“)
  If femina = True Then
  MsgBox(„Jsi zaostalá femina pobav nás článkem na feministky.cz“)
  Else
  MsgBox(„Jsi normální člověk běž se pobavit na feministky.cz“)
  End If[/code]

 220. To snáď ani nie je pravda !
  Slovami Věry Pohlovej :

  Tydle aféry všechny jenom otravují. Já bych všechny ty počítače a internety zakázala!

  Dúfam, že sa k tomu vyjadrí nejaká rozpoltená osobnosť, napr. nejaká feministka na vysokom poste a posunie to ďalej do vlády.

 221. nepis tu takove sra** ty imbec*le, delas ostudu nasemu pohlavi za predpokladu ze si opravdu muz a ne hermaphrodit:D

 222. kdyz som to vyhledaval, objevila se mi naka coura na FB s ditetem v profilovce, navic, programator pracuje jiz na PC – tudiz se vznikem PC nema nic spolecneho

 223. Ano, to mohla. Ale to stále neznamená, že byla u VÝVOJE microprocesorů (přiznávám, je to asi špatně, nevím co bylo po kondenzátorech). Programátor už pracuje přímo na počítači!

 224. Ale je tu malý problém, jednička v desítkové soustavě je v binární soustavě stále jednička 😆 .

 225. Ahoj Lucko
  Věřím že jsi inteligentní a slušná dívka dbajicí čestných mravů. A plně souhlasím s tvým článkem. Pokud by jsi měla zájem nabízím ti touto formou brigádu v naší firmě.
  Jedna se o pracovní pozici jako zrozenou pro tebe – Zarážka u dveří.
  Pokud budes mít zajem Ty nebo některá ze zdejších Dam ozvete se mi na email

 226. Na 100 % si je Libuše vymyslela. Schválně sem ty slova zkusil zadat do googlu a pro eralegantní to našlo pouze tento příspěvek stejně jako v případě hankreomu.
  Ale chápu že pokud se Libuše vůbec bude obtěžovat reagovat, příjde s tím že google je řízen muži, nebo podobnou kravinou

 227. z dobře utajeného a ověřeného zdroje moc dobře vím, že Libuše Kowarobias a Bohuše Ondráčková jsou lesbičky a lížou si navzájem pr dele :X

 228. adsa,je sice pekne ze tu jsi na strane dobra, ale mohl/a byses naucit cesky:)

 229. s každou feministkou by se mělo jednat stejně jako s květinou= nřezat, svázat a hodit do vody

 230. Tím že ste mi vihvězdičkovali slovo pod´vod jenom dokazuje te svojí ubohost femky !!! :angry: :X

 231. Libuško,Libuško na světě je asi 5000 jazyků na naučení plyné mluvi jazykem je zapotřebí minimálně půl roku takže na naučení všech by jste musela žít asi 2500 let ,ale když vidim vaší fotku vůbec u vás tento věk nevilučuji.!!! A prosím vás když používáte automatické překladače aby zaexelovala v arabštině tak je to trochu ****** nemyslíte???

 232. chyba libuško nikdo nestojí o tebe a tvoje kamarádky 😉

 233. FUUUU nuda, dejte sem už nějakej novej nesmysl pro pobavení. Nudím se 🙂

 234. Chudák princ Jaromír 😀 teda pan Trávníček v pohádce Třetí princ. Se v těch skalách už nadobro ztratí 😀

 235. Pardon, hankreom, eralegantní? Ty slova jste si právě vymyslela? 😀
  A prosím, netykejte mi, děkuji

 236. Dobre dejme tomu ze to neni napsano… … no dobre ponorime se hluboko do fantazie 😀 ale v tompripade jakym zpusobem jsou odesilany prikazy procesoru ? nebo nato mate fem-prekladac?:D nebo tak nam vysvetlete Podribne jakym zpusobem a jakou cestou se myslenka dostanez hlavy na zakladni desku ?

 237. všechny si protiřečíte. Chcete sex jenom za ůčelem plodění dětí ale na druhou stranu by jste všechny chlapy vyhladili!!!! ale jak to chcete udělat??? modlením se za zlatý déšť spermatu??? ani všechny belebeky světa jako vy neumí jednu věc, jedinou věc kterou dokáže i ten nejnižší a nejodpornější můž. A to je zázrák života. A bez penisu to půjde asi těžko. Vaše vajíčko je jenom půl života. A spermie nesou větší část informaci. jako třeba pohlaví dítěte…..

 238. prosím bohuši ondráčkovou aby se také nevyjadřovala. nemá totiž ponětí o životě a rozum

 239. [i]/Ne,[/i] [color=olive]počítačům %moc [/color][color=blue]/ne/rozumím/[/color] rozhodně méňě než [color=red]můžští :programátoři[/color] jako ty. [u]Co (@jsem udělala [/u][color=teal]pro vyšší [/color]blaho? [color=fuchsia]Nic!!!![/color] :angry:c & :angry: :confused: :side: 😛 %%%%%%%%%%% :woohoo: :woohoo:

 240. Kdo stojí o vás ? Bohuše ?
  Jinak, nechápu jak se taková zrůda jako vy, může považovat za lepšího člověka.

 241. [i]Do deseti let bude naše krásná planeta čistá.[/i]

  Jo, do deseti let vy i Bohuše umřete.

  Jinak zjevně nejste schopna pochopit že 10 rádoby feministek tady, je méně než 3 miliardy žen na světě.

  Bohuše: Vy už jste se konečně naučila psát moje jméno ? To jsem rád, ještě bych prosil to H velkým, děkuji.

 242. No neviem kto sa kultivuje miesto hygieny. Či už vašej plesni narástli očká? 😀

 243. Ale stojí kopu Sloveniek a ešte jedna Poľka, Bulharka a Dievča zo Saudskej Arábie a všetko sú to prekrásne dievčatá 😉 . A o teba si nikto ani bicykel neoprie.

 244. No neviem kto tam vyššie potil o ukradnutí identity a vražde 😀 . Veľa kriminálok pozeráte 😀

 245. Zkuste lhát na trochu reálné úrovni, tohle už je nuda.

 246. Mýlíš se. Nikdo o tebe nestojí, a tak se navážíš do lepších lidí. Ubožáku.

 247. sám jsi muž, takže jsi zaslepený a odmítáš vidět to, co je zjevné. Muži jsou již dnes většinou žen braní jako přežitek, a u těch zbylých jde pouze o zakořeněný zvyk z dob minulých. Do deseti let bude naše krásná planeta čistá.

 248. Prosím zbytečný plebs ála vo[b][/b]nh aby se nevyjadřoval k tématu, o kterém nemá ani sebemenší ponětí.

 249. Těžko můžete umět všechny jazyky když ani pořádně neumíte česky.

 250. Přestaň žít v japonském kresleném se[u][/u]riálu a probuď se do reality. Onou plísní byly samozřejmě myšleni muži.

 251. Zcela zbytečná a nepotřebná jste vy a ostatní femibl*bky. (respektive jediný smysl vaší existence je obveselovat návštěvníky těchto stránek.)
  Ohledně toho že o muže nikdo nestojí, že o ně nestojíte vy a dalších asi deset bl*bek s těchto stránek neznamené že o ně nestojí nikdo.

  Ohledně Bohuše, měla by ste uvažovat o tom že se budete živit psaním pohádek pro feministky, nikdo ostatní vám to nežere.

 252. :woohoo: Boha ty musíš byť zdrogovaná že ledva na klávesnicu dovidíš 😀

 253. Opět se ukazuje tvá nezměrná omezenost a hloupost. Můj program existuje a zlepšuje život mnoha ženám na celém světě. Spousta žen byla zmrzačena muži natolik, že by jinak nebyly schopny vůbec používat počítač. Já a můj skvělý vynález jsme jim daly budoucnost. Ani mě nepřekvapuje, že zkázonosná mužská svoloč jako ty jim ji chce vzít. Kaj se.

 254. Souhlasím s tebou, Libunko.
  Tuto plíseň na kráse planety země je třeba persekuovat a vychovat k lepšímu obrazu.

 255. Děkuji Bohušce za vyčerpávající odpověď. Nyní snad již žádný muž nemůže pochybovat o tom, že jsme měly, máme, a vždy budeme mít pravdu. Počítač je dílo ženy, a mužský plebs se s tím musí smířit. Muži, jste zcela zbyteční a nepotřební. Proč tu ještě oxidujete, když o vás nikdo nestojí. Všechny bych vás šmahem zakázala.

 256. Ono je celkem logické že není psán v kódu, když neexistuje…

 257. Tvůj komentář je jeden velký hankreom. Všemi jazyky světa samozřejmě vládnu a nějaké eralegantní nesmysly mě nemohou rozhodit.

 258. [quote=Anonymní]1. Ženy neměly nikdy se zrodem pocitace nic spolecneho.[/quote]

  A opět se pletete jako šála. Z pozice přední světové odbornice na historii výpočetní techniky vám vše objasním.

  U zrodu počítače stála hraběnka z Láskokrajčí Gustavka Adina Králová spolu s její kamarádkou Karlou Babážovou. Obě byly zapřísáhlé feministky, modlily se k Bohu a nesnášely mužské pyje.

  A tak Bůh dopustil, že tyto šikovné spořádané ženy vynalezly počítač. No ale objevil se opět zkázonosný muž, závistivý bratranec Karly – Zachariáš, který si chtěl vše přivlastnit pro sebe. Zabil svou sestřenici Karlu, ukradl jí její identitu a následně se zajistil o to, aby si každý myslel, že žádná Karla Babážová nebyla, ale že to byl Karel Babáž, tedy on pod svým novým jménem.

  To samé chtěl provést i slečně hraběnce Gustavce, ta ho ale vzhledem ke svému umění taekwonda (čti tejkvonda) přeprala a o svou identitu se připravit nenechala. Karel, tedy Zachariáš, se sice po čase vzmátožil a přivlastnil si některé Gustavčiny úspěchy (jako například vyřešení Vigenérovy šifry nebo vynález onoho počítače), ale Gustavku nikdy neporazil a nikdy se mu nepodařilo vymazat ji z dějin, jako se mu to povedlo u Karly. Proto je dnes Gustavka známá po celém světě. Zatímco na Karlu se vzpomíná jen jako na mučednici.

  Den plný slunce a lůno bez pyjů přeje Bohuška.

 259. Ano, počítačům rozumí rozhodně lépe než mužský póvl jako ty. Co jsi kdy udělal pro větší dobro? Nic.

 260. Podávám na tebe trestní ozná[u][/u]mení za sexuální obtěžování, verikenizi a zločiny proti lidskosti. To tě naučí, chátro špinavá.

 261. Můj program není psán v kódu, tak to dělají pouze hloupí rozcuchaní muži s okousanými nehty, co si všechno dělají složitější.

 262. 16 let a uz je tak b.lba omg tohle bych cekal od ditete tak ve 2. tride zakladni skoly ale ne od cloveka kterej je na stredni skole. Je jasne ze pocitacum rozhodne rozumis 😀

 263. Prosím prosím ukažte nám alespoň 10řádků vašeho kódu teda komentáře nepočítam a řekněte v jakém jazyku je to naprogramované? A napište nám něco
  v Assembleru proooosím

 264. Prosím prosím ukažte nám alespoň 10řádků vašeho kódu teda komentáře nepočítam a řekněte v jakém jazyku je to naprogramované? A napište nám něco
  v Assembleru proooosím

 265. Prosím prosím ukažte nám alespoň 10řádků vašeho kódu 😀 teda komentáře nepočítam 😀 a řekněte v jakém jazyku je to naprogramované? A napište nám něco v Assembleru proooosím :D:D:D:D:D:D

 266. Lucinko,ukaž raději pí ču a nepiš tu takový sra čky 😛

 267. jo, chybí ti jenom sebedestrukční tlačítko :woohoo:

 268. já si s ní můžu pohybovat klidně až k sousedce do kuchyně 😛

 269. srry holka ale tobě 16,5 fakt neni… psanej projev náctiletejch jestě podchcycenej nemáte… tak klid „dámy“ 😉

 270. [quote=Libuše Kowarobias]Kdyby jsi byl alespoň trochu vzdělaný, tak by jsi věděl, že fonetický přepis "Salám alejkum" (originálně يوم جيد) je z arabštiny a znamená "Dobrý den". Zjevně ne každý vládne všemi jazyky světa tak jako já, že, hlupče?[/quote]
  Kdyby jsi byla alespoň trochu vzdělaná, tak by jsi věděla, že doslovný fonetický přepis (originálně السلام عليكم) znamená „Mír s Vámi“!!!
  Zjevně ani Ty nevládneš všemi jazyky světa, služko!

 271. No jo no. Na tvoji prelatinu jsou všichni krátký :woohoo:

 272. Tak si je vem smrťáku 👿 bude nám líp B) a nebo radši ne :woohoo: čemu bysme se smáli. Já můžu být úplně totálně v pi.či ale když zajdu na tyto stránky tak mi zaručeně zvednou náladu. :woohoo: :woohoo: :whistle: :whistle: :whistle:

 273. Google překladač dělá divy. :whistle: :whistle:

 274. Kdyby jsi byl alespoň trochu vzdělaný, tak by jsi věděl, že fonetický přepis „Salám alejkum“ (originálně يوم جيد) je z arabštiny a znamená „Dobrý den“. Zjevně ne každý vládne všemi jazyky světa tak jako já, že, hlupče?

 275. To píše nějaký chlap co si dělá z feministek srandu, nebo jsou feministky tak ***ý? ❓ :woohoo:

 276. nejn že neumíš pořádně psát na pc ae taky o pc nic nevíš 😀 pro tvou informaci RAM je operační paměť a HDD je hardisk 😀 to HDD je jediné co si popsala správně 😀 👿

 277. Je vidět, že i tohle „pojednání“ psala žena-obsah o ničem a nedozvíte se nic užitečného. (jen hromadu keců na kterých si může nějaká 16ti letá holčina léčit ego) Těžko odhadnout zda 16,5 značí věk autorky, a nebo její IQ.

 278. [color=fuchsia][/color][b][/b][i][/i] Ty seš taková ***** až to bolí !!!! 😀 😀 :woohoo: Jdi se léčit !! :side: :cheer: :X 😆 :silly: 😆 😆 😆

 279. s myší lze pohybovat po celém bytě a můžu jich mít víc než jen jednu, namísto od kurzoru 😆 to byste si měli vyjasnit
  jen děláte chytrou a přitom nic nevíte 😀

 280. spíš jestli tam nemělo být 61,5 letá bába, takový lidi si většinou s takovýmahle vymoženostma moc nerozuměj 😆

 281. Hezky jsi to napsal..:) Jen bych ještě připomněla Alana Turinga. I on se svým Turingovým strojem (byť teoretickým modelem) významně přispěl k rozvoji výpočetní techniky. Jen se na něj často zapomíná a i spousta studentů IT oborů o něm nic neví. 🙁

 282. je mi sice míň než tobě Lucinko, ale v počítačích se trošililinku pohybuju, takže PC není zásluhou ženy, ale světe div se 😀 J. von Neumanna a dalších lidí, ke zrodu počíteče dopomohl objev tranzistoru. To čemu ty říkáš mozek je mikroprocesor, pokud ti vadí myš, tak užívej prostředí konzole je také pohodlné. Miniaturizace procesorů začla počátkem 70.let 20.století. Procesory se programují v jazyce symbolických adres Assembleru. Dále tvůj OS si myslím, že je Win, takže za ten vděčí taky muži Billu Gatesovi, pokud máš Linux tak zase Linusi Torvaldsovi, a takhle bych mohl pokračovat. Dále procesory nefungují jak píšeš ty fungují v binární soustavě(pro hloupější v 1 a 0) tzn 1 bit, jeden bit může nabýt pouze 2 stavů 1 nebo 0, jeden byte[čti bajt] může mít 256 různých podob.
  P.S. chtěl jsem tuhle reakci brát ze srandy ale nakonec jsem se nějak rozepsal…

 283. Co to je za slátaninu? Jo, přesně takové ženské nám dělají ostudu! Rači se jděte zahrabat do písku a nestarejte se o IT.

 284. [quote=Linda Kopečková]můj počítač je malá černá krabička víc nepotřebuju vědet mám lcd panel a myš s klávesnicí + tiskárnu s ní tisku letáčky a tyy věším v nasem klubu[/quote]

  Musíš byť maximalne chytrá pseudofeministka keď zakaždým nájndeš na skle možnosť „print“..

 285. [quote=Libuše Kowarobias]Nesmysl. S myší lze pohybovat jen v rámci monitoru. Dávám ti trestný bod za hloupost.[/quote]

  Niekto ti hubu ešte za hlúposť nerozbil že? 👿

 286. [quote=Sociopat]Vidím že tahle stránka se zase vrací ke své ****nosti!Jupí!

  1)Počítače se určitě nezmenšili jen že si to nějaka ženská umanula…Navíc první počitače určitě neměl níkdo doma ve vila…První se použivalí pro vědecké a vojenské učely( Dvě věci které feministky níkdy nebudou schopny pochopit)
  2) HDD = pamět
  Ram = operační pamět
  3)Myš má nastavitelnou citlivost…Pokud ani po té nedokážete trefit co chcete doporučuju návštěvu lékaře…
  4) Vysvětlili jste jednu zkratu.Protože processor neni zkratka a internet,myš nebo klávesnice už určitě ne…
  5) Hlasová klávesnice se určitě nevivinula kvůli pár feministkám co měli problémy z nechtama…( K čemu je úbec feministka potřebuje?Teda jestli jsem správně pochopil že se jedná o nechty upravené a ne o nechty co si roky nestříhaly…)
  6) Ten co píše ty letáky tomu určitě rozumí.A víš co? Asi tě překvapím ale ona tomu rozumí většina lidí! A to cos jim tady napsala ty jim fakt k porozumění nepomůže
  7) Poslední věc.Tohle jsem beztak psal zbytečně protože každá nefeministka a skoro každej chlap tohle chápe ale feministky to nikdy nepochopí…

  S pozdravem Sociopat[/quote]

  Okomentujem sociopatové body a na základe tých bodov zdôrazním diagnózu Lucinky..
  1.Presne ako som sa zmienil ENIAC Prvý prototyp počítača- V žiadnom prípade nie osobného do domácnosti ale na vedecké a vojenské účeli Milá Lucka…2. "HDD = pamět Ram = operační pamět"Niečo čo ti Lucinka v hlave chýba…3. "Myš má nastavitelnou citlivost…" A práve preto by som sa autorky článku chcel opýtať či si už citlivosť myši nastavila.. A pokiaľ myš aj tak nevie ovládať chcel by som sa spýtať či vie ovládať ruky aby sa trafila klikla si na vlastný klitoris.. 😀 😀 :D4. Aj skrátky musela žena aby vety a názvy šetrili miesto na letákoch no keď im nerozumieš kde sa stal chyba? :woohoo: 5. Ku letákom by pre p.iče ako si ty mali dať varovanie pozor ženy z nechtami nepoužívajte klávesnicu.. :woohoo: 6.Skrátkam ktorým nerozumieš ako 16,5 ročná dospoelá žena ja som rozumel keď som mal 6,3/4 roka. 😀 7. Konečne záver a rada opakuj prvý ročník základnej 😉

 287. „Počítač je vlastně mozek lidstva.“

  A Feministky sú čiernou dierov ľudskej hlúposti.

  „Umí například mnohem rychleji počítat než lidi.“

  Dokonca aj ľudia dokážu rychlejšie počítať ako feministky. 😀

  „Ve staré době byly počítače velký, jako například místnost a kdo ho chtěl tak musel mít vilu, aby ho tam mohl umístit. Špatně se tam luxovalo a bylo tam sílený vedro. Po nějaké době to manželka jednoho z nich nevydržela a řekla, že proč se nevyrobí nějaký menší.“

  Na to že máš 16,5 rokov asi veľmi dobré vieš ako prvý počítač v roku 1946 fungoval a aká bola izbova teplota v miestnosti kde bol umiestnený… V Prvom rade prvím počítačom na svete nebol nejaký PC(Keď nerozumieš skrátkam Personal computer-Osobný počítač)ale prototyp výpočtového zariadenia zvaný ENIAC. Rozhodne to nebol počítač do domácnosti a preto by ma zajímalo skade si mala tie verejne zatajované informácie ako to vy femip.ičky nazívate že pri zrode PC stála žena? Horšie by už bolo keby pri zrode PC stála feministka to by už nevedel ovládať počítač nikto keďže ty nevieš ovládať myšku ako to že sa odrazu vyznáš v tom kto stál pri zrode PC? Myslím že by si zase ty potrebovala ako 16,5 ročná mladá ženy vo svojej hlave vymeniť procesor lebo ženy aj muži tvojej generácie sa už celkom dobre rozumeju do výpočtovej techniky a nemajú problém použivať myšku či klávesnicu… :0

 288. [b]Feministek se dotkne opravdu všechno.
  [/b]
  [color=gray]- panáčci na přechodu, komáři a další nesmysly, které nemáme šanci ani spočítat. [/color]

  [i][b]Ale jedno je jasné –> že to chlapi nejsou.[/b][/i]

 289. 16,5? Holčička asi měla první hodinu informatiky pro mentálně retardované, z které navíc tři čtvrtiny prospala. Ale vítězem o cenu ***ce měsíce tak jako tak vyhrála Libuše… Opět. Slečno Líbo, vy válíte!

  Jak vy to jen děláte? Dle těch žvástu, co sem píšete, bych odhadoval, že vaše znalosti začínají a končí spuštění PC a prudění na netu. Prej "naprogramovala program pro převádění myšlenek". Nedáte dohromady ani konzolovku na sčítání dvou celočíselných hodnot, natož něco, co by snímalo a porovnávalo elektrické impulzy v mozku. V MOZKU – Mozek je nezbytností, která vám chybí a tudíž zde mám další dúkaz, že lžete jak když tiskne.

  Kolikrát jsem vám říkal: [size=large]Libuše! Lhát se nemá, tytyty![/size]

 290. Co taky čekat, vod individuí jako je Bohouš a Lýba. :dry: :dry: :dry:

 291. Tohle nemá skutečně s feminismem nic společného. Tohle je fašisticko-rasistická xenofobní skopinka zakomplexovaných ženských s neuvěřitelnýma předsudkama a mindrákama. Nechápou, že za přijatelné se považují názory většiny a ony tu většinu nemají.

 292. Toto není feminismus ale protimasturbační legie. 🙂

 293. [quote=Libuše Kowarobias]Bohužel je to tak. V Afghánistánu ženy nemají žádná práva a muži je je znásilňují a zabíjejí jak se jim zachce. Takhle dopadne i zbytek světa, pokud se ženy rychle nechopí vlády. Muži umí jen vraždit a ničit. Ženy naopak pomáhají, vytvářejí a zkrášlují.[/quote]
  Konečně téma hodné feminismu!
  Myslim to s tim Afghánistánem, to znamená první dvě věty. Zbytek jsou zase jen kecy, který tu nikoho nezajímaj. „Ženský“, proberte se a uvědomte si, že ty vaše „problémy“ typu ‚panenky na přechodech‘ a ‚Eva vynalezla pánev a sporák‘ neznamenají zhola nic!
  Když už si říkáte feministky, co kdyby jste se aspoň pokusily o něco opravdu užitečnýho, jako například bojovat za zrovnoprávnění žen na Blízkým Východě?
  Ano, ženy tam nemají žádná práva, ano, jsou tam beztrestně znásliňovány a zabíjeny, ano, jsou na tom hůř než zvířata, ne, nemůžou se bránit.
  Pořád si myslíte že feminismus je o tom co tu předvádíte?

 294. Vidím že tahle stránka se zase vrací ke své ****nosti!Jupí!

  1)Počítače se určitě nezmenšili jen že si to nějaka ženská umanula…Navíc první počitače určitě neměl níkdo doma ve vila…První se použivalí pro vědecké a vojenské učely( Dvě věci které feministky níkdy nebudou schopny pochopit)
  2) HDD = pamět
  Ram = operační pamět
  3)Myš má nastavitelnou citlivost…Pokud ani po té nedokážete trefit co chcete doporučuju návštěvu lékaře…
  4) Vysvětlili jste jednu zkratu.Protože processor neni zkratka a internet,myš nebo klávesnice už určitě ne…
  5) Hlasová klávesnice se určitě nevivinula kvůli pár feministkám co měli problémy z nechtama…( K čemu je úbec feministka potřebuje?Teda jestli jsem správně pochopil že se jedná o nechty upravené a ne o nechty co si roky nestříhaly…)
  6) Ten co píše ty letáky tomu určitě rozumí.A víš co? Asi tě překvapím ale ona tomu rozumí většina lidí! A to cos jim tady napsala ty jim fakt k porozumění nepomůže
  7) Poslední věc.Tohle jsem beztak psal zbytečně protože každá nefeministka a skoro každej chlap tohle chápe ale feministky to nikdy nepochopí…

  S pozdravem Sociopat

 295. ****ná úroveň stránek se opět vrací!HURÁ!
  Par bodu
  1) První počítače byli možná velký jako místnost ale určitě je neměl níkdo jen tak ve vile ( první se používali skoro vyhrádně k armadním učelům) a taky se nezmenšil jen kvůli tomu že to napadlo nějakou manželku 😀
  2) Ram a HDD není to stejné…Ram= operační pamět HDD = pamět
  3) U myši se dá nastavit citlivost…pokud ani po té nemůžete nic trefit navrhuji navštívit lékaře.
  4) Na to že ses chtěla podívat na zkratky si vysvětlila jednu( a to eště stylem, který je tak primitivní že ho chápou jen feministky.Popravdě ani tu jednu si nevysvětlila protože si to pak zase smotala dohromady…
  5) Asi jsem tohle psal zbytečně protože každá nefeministka a každý muž to chápe a vy to stejně nikdy nepochopíte
  5)

 296. Ten váš článek je taková b*lb*ost že se k tomu ani nedá vyjádřit :X
  A víte co jste udělala?
  Za 1. Napsala tačped místo touchpad takže naše milá jazykoložko vzdělaná.
  Za 2. Vy jste nemohla vyvinula tak prd na dece , když vidím ty vaše pitomí nápady jako např. 1. bod vašeho příspěvku ke kterému ted´ odpovídám.
  Za 3. Rád by jsem si ten váš transformers :woohoo: aplikaci co tady uveřejnujete a jo vlastně vy to nedáte mužům a služkám takže tam jsou už jenom ženy co jsou chytrý a potom jsou tady normální feministky co chtějí aby si všichni byli rovní a pak vy pseudofeministky co na týhle stránce figurujou jako jste vy a pak asi sedm vašich kamarádek z ústavu (nemám sílu na to vás už počítat)takže vy si tady rozšíříte že máte na svém počítači nějakou aplikaci na čtení myšlenek co jsou tak maximálně někde v amerických laboratořích atd. a pak tady budete rozšiřovat myšlenku že jste snad „chytré“ ano , máte pravdu jste chytré v tom rozšiřovat bl*b* osti.

  David

 297. Máš štěstí, zrovna 30.2. bude akce Mindreader 3.2.15 zdarma!

 298. 1. procesor není počítadlo ale kotel tranzistorů
  2. HDD – 5 kotoučů na které se magneticky zaznamenávají stovky GB dat a RAM – podlouhlá deska se sadou čipů, krátkou přístupovou dobou, vysokou propustností a kapacitou pár GB, určenou pro zrychlení počítače a plynulost provozu (počítač musí mít obě aby fungoval)
  3. psát se dá maximálně hlasem, nebo teoreticky a zdůrazňuji TEORETICKY přes čip v mozku.
  4. Takže ten program je k dispozici jen té schyzofrenické rodince sídlící ve vašem mozku?

 299. Opět vám říkám, že když už musíte lhát, zkuste to držet alespoň na trochu pravděpodobné úrovni. Ty vaše kecy o programu ovládaném myslí vám nikdo nežere.

 300. moje matka by ráda ocenila ten program z bodu 3, protože ji dělá „problémy“ psát na klávesnici (nemůže tak rychle najít písmenka které potřebuje), kde jej pro ni můžu stáhnout?

 301. Myslím, že byste své IQ měla psát ve dvojkové soustavě, to byste mohla vypadat alspoň trochu inteligentně!

 302. 3) A cez aké vstupné zariadenie zadávaš svoje myšlienky do PC?
  4)V preklady: mám veľké prd tak to udržím na úrovni femiek a budem dúfať že mi to niekto uverí 😛

 303. Pokud se vlády chopí ženy tak proti tomu nic nemám, ale pokud se toho chopíte vy feministky…pomáhejte nám všichni bohové i démoni…

 304. Ty klube jeden 😀 ten váš klub bych fakt chtěl vidět 😀 kde to máte ať se dojedu mrknout?

 305. Ty jsi vyvynula tak ho.vno a ne program. Neumíš jediný programátorský jazyk prosimtě. Ty ježibabo. A pustit proud do počítadla je taky dobrý fór skoro tak jako že v procesoru jsou snad nějáké kuličky 😀 to je pr.dél 😀 nevím který z tvých ****ů je větší. 😀

 306. Ty jsi opravdová pí.ča 😀 vy jste tak šíleně moc vymaštěné že nepoznáte nic 😀 jste zakrslé ve svých femi pravidlech ze kterých je lidem k blití. To co vy nám tady předhazujete nevymyslí ani klavírista z bordelu. To je děs. 😀

 307. Nesmysl. S myší lze pohybovat jen v rámci monitoru. Dávám ti trestný bod za hloupost.

 308. 1. Žena samozřejmě u zrodu počítače stála. Kdysi dávno existovala dřevěná kuličková počítadla (dodnes je občas používají děti). Ženu napadlo do těch kovových drátků pustit elektrický proud, a hle – první procesor byl na světě. Následně se už jen zmenšoval, až dnes máme procesory s kuličkami tak malými že je muži nedokážou spatřit okem.
  2. Jen jsi řekl to samé dvěma různými slovy. To je jako když řeknu: „Jste hloupý muž“ x „Vaše mužská inteligence je nízká“. Obě věty mají naprosto stejný význam a liší se jen stylisticky.
  3. Hloupost. Já sama mám na počítači aplikaci, která mé myšlenky automaticky transformuje do psaného textu či obrázku. Sama jsem ji vyvinula.
  4. Proč používat tačped? Lepší je můj program na ovládání počítače pomocí mysli. K dispozici je zdarma všem kromě mužů a služek.

  PS. Odoborné výrazy by velice tragickou úroveň tvého příspěvku nezlepšily.

 309. Bohužel je to tak. V Afghánistánu ženy nemají žádná práva a muži je je znásilňují a zabíjejí jak se jim zachce. Takhle dopadne i zbytek světa, pokud se ženy rychle nechopí vlády. Muži umí jen vraždit a ničit. Ženy naopak pomáhají, vytvářejí a zkrášlují.

 310. S myší že se špatně ukazuje? S laboratorní možná ale s mojí bezdrátovkou kliknu i na sklinku vedle monitoru.

 311. 1. u zrodu kompu baba nestála, zmenšil se bo potřebovali aby se vešel do rakety když MUŽI letěli do vesmíru
  2. HDD je harddisk – tam se ukládaj všecky data které chceš uložit
  RAM – tam se ukládaj data které se po vypnutí kompu smažou (třeba historie v programech atd.)
  a taky HDD je o dost větší než RAM (např. 500 GB(pro ženy: gigabyte (pro feministky: gygabajt)) x 4 GB)
  3.psát bez klávesnice se dá jenom přes takovou „plošinu“ a „pero“ nebo se zapne klávesnice která se musí ovládat myší
  4. když se ti nelíbí myš kup si nouťas a používej touchpad (pro ženy: „plošina“ která ovládá kurzor přes pohyb prstu (pro feministky: hýbe se prst a hýbe se myška))

  p.s. omlouvám se za jisté neodborné výrazy (ženy to musí pochopit 😉 ) 👿 👿 👿 👿 👿

 312. Tak víš co??? Seber si ty svoje letáčky a zalez do vašeho klubu. Nás to tady vůbec nezajímá

 313. budu bojovat za feministky, protože budu tvrdě makat v horku a špíně…..stejně jako chlapy!!!

 314. [quote=Linda Kopečková]můj počítač je malá černá krabička víc nepotřebuju vědet mám lcd panel a myš s klávesnicí + tiskárnu s ní tisku letáčky a tyy věším v nasem klubu[/quote]

  Lindo!!! Já přišel z práce až ted a chci se hádat!!!!!! Jaktože ste tu byla dřív!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 315. můj počítač je malá černá krabička víc nepotřebuju vědet mám lcd panel a myš s klávesnicí + tiskárnu s ní tisku letáčky a tyy věším v nasem klubu

 316. Doufal jsem, ze to bude zase perla jako Linuk a Apple od Foresta… teeemer jste se tomu priblizili… 😀 Diky!

 317. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
  HDD=/=RAM

  Je to plný nesmyslů

  Bacha kdyby se někde objevilo SSD!!! 😆

 318. Vy „f e m i n i s t k y“ jste mimozemšťani! Museli jste spadnout na hlavu opravdu velku rychlostí!!

 319. prave jsem zjistila, za v afganistanu je vice muzu nez zen – asi o dve procenta! nechtela bych tam zit!

 320. Mám dvě věci: první: 16,5 let? Tahle stránka je od osmnácti. Druhá: 16,5 let? já bych něco nutně potřeboval vědět, přídeš za mnou domů? 👿 👿 👿 👿 👿

 321. si pozrite film piráti zo Silicon Valley a uvidíte ako sa zrodil osobny počítač 322. Mějte se a kdybyste chtěli něco dovysvětlit tak písněte.
  Lucinka, 16,5 let

  —————-
  Lucinka 16,5 let, nebo Lucinka 16,6 IQ?

  Protoze vetsi ptakovinu jsem jeste necetl a to jsem precetl vetsinu clanku na tomto ***veru.

 323. Femky a ich verný sú inteligentne na úrovni 5 ročného dieťaťa

 324. [size=medium][color=red]Áno, toto by dokázal aj moj 5 ročný synček :woohoo: [/color][/size]

 325. :0 …heh 🙂 ….ha ha :cheer: … hahaha 😀 … hahahahahahaha :woohoo: …LOL ROFL ROLF ROFLMAO … HAHAHAHAHAHAHAHA :silly:

 326. No týjo :woohoo: Já o počítačích taky skoro nic nevím, ale co je moc, to je moc :woohoo:
  A hlavně 16,5 let. Na půlky svůj věk počítají tak malé děti 😛 Lucinka musí být opravdu inteligentní :whistle: :whistle: :whistle:

 327. [quote=Chcem zostať v anonimite]takže postupne:

  Ako pravidelný čitatelia tušia že väčšinu článkou píšu muži aby si robili srandu z feministiek, tak predpokladám že aj tento článok napísal nejaký nie príliš vzdelaný muž lebo to zase až príliš preháňal.

  ale k veci, k tým ktorý tvrdia že za vznikom Počítača nebola žena tak tý sa kruťe mýlia, skúste si dať do google Adriana Lovelance. bola to prvá existujúca programátorka, a to ešte v dobe keď väčšina mužou ani nerušila že niečo ako programátor môže existovať.[/quote]

  nerušila? 😀 dobre ty 😀 btw meno ktoré si dal google akosi nechce nájsť … stále len dáko hľadá Lovelace… a keď už píšeš po slovensky píš čisto slovensky a nie bársjako i po česky.. a na kruto po česky sa píše krutě ale dobre… škoda sa už aj vyjadrovať 😀

  Ešte aj meno zle zadáš.. je to Ada Lovelace resp. Augusta Ada King, Countess of Lovelace… takže tak

 328. [quote=Lucinka]Nevím proč se smějete. Neřekla jsem nic špatně. všechno to je otázkou názoru a ten já mám.[/quote]

  nazor sice mas, ale je uplne mimo misu 😛

 329. Já nevím jak u tebe ale mě do myši stačí lehce cvrnknout a kurzor je v půlce obrazovky takže ta pomalost nebude u myši pokud teda nežiješ ve středověku a nemáš myš s kuličkou a nemáš zanesený kolečka vevnitř.

 330. Nič si zlé nepovedala len si preskočila niekoľko rokov vývoja, spojila si hdd a ram dokopy, zabehla si do sci-fi( v tej časti o klávesnici) a priznala si sa že si lemra alebo máš [b]zas[/b][b]ratú[/b] myš

 331. Nevím proč se smějete. Neřekla jsem nic špatně. všechno to je otázkou názoru a ten já mám.

 332. Konečně po dlohé době článek který mě opravdu pobavil.

  PS: Lucinko koukni se na film Piráti ze Silicon Valley
  Je tam popsán zrod osobních počítačů.

 333. takže postupne:

  Ako pravidelný čitatelia tušia že väčšinu článkou píšu muži aby si robili srandu z feministiek, tak predpokladám že aj tento článok napísal nejaký nie príliš vzdelaný muž lebo to zase až príliš preháňal.

  ale k veci, k tým ktorý tvrdia že za vznikom Počítača nebola žena tak tý sa kruťe mýlia, skúste si dať do google Adriana Lovelance. bola to prvá existujúca programátorka, a to ešte v dobe keď väčšina mužou ani nerušila že niečo ako programátor môže existovať.

 334. No, to překliknutí na konci, že místo 6,5, nebo 165 napsala 16,5 ještě promynu. Jenom ted nevim kolik jí je. No, ale jinak technicky nevzdělaná. Historie počítačů se učí na Středních školách, a je tam jasně řečeno, jak to bylo a z velkého počítače, který byl přes celou místnost nebyl hned stolní počítač ale dlouho se zmenšoval postupně s tím, jak se dělaly malé součástky. Dřív bylo nemožné udělat malý počítač protože nebylo možné dělat tka malé součástky jako dnes. No, ty zkratky ani nekomentuju. Myš je praktická a klávesnice taky. Vysvětlete mi, jak chcete dát do procesoru text když ho nijak nenapíšete? To že ho vložíte přímo od něj je hezké, ale jak? Někdo ho musí napřed napsat.

 335. olololol, jako sice chodím na obor automatizační technologii a o PC vím trochu víc než základ, ale toto…to je šílená ******, dyť i moje slepá babička, která má pc s hlasovým výstupem o tom ví víc (a ne, ten hlasový výstup nedělala žena, ale muž, protože na světě jsou muží kteří dělají pomoc i pro ženy)
  třeba ta „klávesnice-neklávesnice“ – jak se to do pc vloží, že se to napíše na jiném pc, uloží na flashku a pak přenese do druhého pc? pak mě napadá akorát klávesnice na obrazovce, ale na ni je třeba myš, kterou nechcete používat

 336. HUH?! oni se počítače prodávájí hlavně v inzerátech :woohoo: :woohoo:

 337. konecne mozem oficialne prehlasit ze moja babka 72r vie o pc viac ako niekto z mojej generacie

  aspon mys vie pouzivat

 338. Hele ale tohleto už je moc, chlapi, to nemůžete psá sice kraviny, ale trochu existence schopné? To je moc, takhle zaostalej nikdo neni. Teda aspoň mezi lidma, kteří si dokáí zapnout počítač a napsat takovou sáhodlouhou zhovadilost o počítačích. za tohleto palec dolu. 🙁

 339. Ach jo, zejtra zas do práce a na raní. :angry: :angry: :angry: Doufám že femky nebudou online, chci se pobavit. :cheer:

 340. Dočkaj času až tu prikvitne. Všetko bude nemaj boja 😀

 341. a Libuše Kowarobias nám k tomuto poučnému článku neřekne svých pár pí čovin? B)

 342. A jak často krmíš myš sejrem??? :whistle: :whistle: :whistle:

 343. No dobre ty génius. Medzi Ram a Hdd je veľký rozdiel.
  Ram je operačná pamäť. Hdd je už pamäť na ukladanie súborov.
  Klávesnica ešte zďaleka nie je na ústupe a aj keby tak ju nahradí dotyková technológia podobne ako je to pri mobiloch.
  A s myšou je to len otázka šikovnosti, aj nemám problém v sekunde trafiť aj najmenší bod stránky to že ši lemravá to je tvoj problém.

  A ešte si zabudla spomenúť typy monitorov tie sa tiež uvádzajú.

 344. Dle mého názoru je autorka tohoto článku počítačově negramotná.
  Proboha, pokud něco nevím, neumím (není to ostuda), ale tak NERADÍM ostatním.
  Pavel

 345. Dle mého názoru je autorka tohoto článku počítačově negramotná.
  Proboha, pokud něco nevím, neumím (není to ostuda), ale tak NERADÍM ostatním.

 346. a Lucinko 🙂 čo vieš o koncepci Johna von Neumanna?? vysvetlíš mi čo to znamená? a obrazovka? to je prosím čo? vieš ja som veľmi mimo čo sa týka počítača… a prečo za tým stoja ženy? oni majú patenty na počítač? 😀

 347. A to ti povídal kdo ? Jedna z adminek tohodle se.r.veru ?

 348. Hihihi to si fakt děláte srandu nebo ste doopravdy takle b*l*bí že tady můžete uveřejnit takovou b*l*bost?? To tam maj jako do toho inzerátu napsat např. Místo RAM – 1 GB , taková ta disketka co dělá tohle a tohle?? A navíc taková ***ost jako že by si někdo dřív bral do vili počítač na celou místnost a pak tam jeho žena luxovala to mě fakt dostalo dit na co by jim tam byl počítač když v tý době ještě ani nebil internet hmmmmm ??? Já vám to objastnim takovýhle veký počítače se totiž používaly jenom v laboratořích atd. aby se nějak uplatnila jejich výpočetní technika a tam určitě nebyla náká ženská co by si stěžovala na luxování takže napsosta kravina velebnosti !! a o těch němkách ani nemluvě ty by tak učitě byliu tak chytry že by vymysleli ovládání počítače moskem když byli tak hloupý že si ani nemuhly ty prsty nák natočit aby se jim psalo líp a eště k tý miši když si řikala že se strašně špatně ovládá , no to tak bejvá když si náká hloupá blond pubertačka co prvně v životě vidí počítač , slyšela o tom někoho mluvit a hned si hraje na machra přes výpočetní techniku a to eště na de*b*ilnější stránce než si ty sama takže se vrat na kukuřičnou plantáž a nepiš tady kraviny

  David

 349. Lucinko, než se budeš chtít k něčemu veřejně vyjádřit, tak si o tom alespoň něco málo přečti.

  Kuki

Comments are closed.