Vyměňte plast za obnovitelné zdroje

bavlněné vložky

Představte si, že použijete jedno plastové brčko, vlastně se nic neděje, řeknete si. Jenže teď si spočítejte, když jedno plastové brčko použije osm miliard lidí. Najednou tady máme odpad, se kterým si nevíme rady. Přitom řešení je tak jednoduché, a navíc cenově dostupné – vsaďte na obnovitelné zdroje, s nimiž nezatížíte planetu a dlouhodobě vám poslouží. Tuto myšlenku konečně začínají propagovat i velké značky a přichází na trh s recyklovatelnými variantami. Plastová brčka nahrazují skleněná či bambusová, velký revoluční boom zažívají i potravinové doplňky, produkty pro denní hygienu či vybavení na zahradu.

Malá změna rovná se velký výsledek

Nemusíte být hned bio eko myšlenkáři, abyste nemohli planetě trochu ulevit. Velmi populární se stávají menstruační kalhoty či bavlněné vložky. Obě varianty jsou pro tělo maximálně komfortní, zdravotně nezávadné a šetrné. Věděli jste, že klasické vložky se bělí chlórem, využívají syntetického hedvábí a mohou způsobit podráždění kůže? Menstruační kalhotky bourají tabu v osobní dámské hygieně a umožňují ženám svobodu i čistotu po celou dobu svých dní.

Svou vnitřní rovnováhu smíte podpořit i vysoce kvalitními veganskými doplňky stravy, jež jsou 100% rostlinné a založené na vědecké spolupráci tak, aby poskytly benefity pro děti, seniory i těhotné a kojící ženy. Svou variantu si vybere skutečně každý. A jako bonus budete nadšeni z obalu – je moderní a vyrobený z cukrové třtiny.

Dopřejte bezpečné útočiště i hostům vaší zahrady

Velmi oblíbená jsou krmítka a budky pro ptáky. Některá v hobby marketech nabízená krmítka jsou pro opeřence nebezpečná a syntetické materiály zcela nevhodné do přírody. Kvalitní krmítka či budky s certifikací FSC představují důvěryhodný systém lesní certifikace s celosvětovou působností. To znamená, že se striktně drží ekologických standardů. Nebojte se změny a začněte malými krůčky měnit svět spolu s vybranými značkami k lepšímu.

Sdílet článek