Vyhozena z práce kvůli poprsí

Kam to až dojde? Dnes byl v jednom deníku umístěn článek, který píše o jedné paní z Ameriky Amy-Erin Blakelyové, kterou vyhodili z práce kvůli tomu, že měla velká prsa.

Kolegy muže to údajně rozptylovalo a nemohli pracovat a na další kariérní postup mohla zapomenout, protože je prý cituji: „Příliš smyslná“. Zaměstnavatel se ihned po propuštění dočkal žaloby a teď bude krutě pikat. Přece to není její problém, že muži se neumějí ovládat a jako s prominutím nějakej čokl hledí na struky nějaké fenky. Tohle je právě ta rovnoprávnost, která tu chybí. Co by se asi stalo té ženě, kdyby si stěžovala, že ji vadí kolega s rozkrokem? Taky by ho vyhodili? Pochybuji.

 

Reportérka Katka

Sdílet článek

219 comments

 1. My vás budeme žalovať za to, že sa na adresu našich pohlavných orgánov vyjadrujete priam až vulgárne. Čiže to, že ju vyhodili kvôli veľkosti poprsia berte vy „feministky“ ako pomstu za to, čo ste schopné rozprávať o našich penisoch.

  Samozrejme neobhajujem výpoveď kvôli veľkosti poprsia, je to neospravedlniteľná vec, ale na druhú stranu, v Amerike je možné úplne všetko a mrzí ma, že ľudia sympatizujú s USA, pritom majú najhorší vplyv na všetkých obyvateľov Zeme.

 2. o slecnu mel jeji zamestnavatel urcite strach, jen pr oddelni to pustilo ven urcite spatne! on chtel slecne odlehcit od tezke prace a hlavne ji pomoct od bolesti ktere suzovaly jeji zada! a jinak psi si cuchaj k riti a neolizuji se*****rni pohlavni znaky 😉

 3. [quote=Jana]Ano, muzi jsou zvrhlici. Mysli jen na jedno. Tato zena byla propustena ne s tim, ze je moc atraktivni, ale protoze chtela podat *****u na muze, jenz na ni porad koukali.

  *****u nasledne podala stejne, ale protoze ji mohla podat i na zamestnavatele a vysoudit vice, tak to udelala.[/quote]

  jenom na 1 vec ? sport,zeny,prace,videohry,dovolena,penize,poker,alkohol. To je jen jedna vec

 4. Přijít za ženou a zeptat se "prosímtě,můžu ti čumět do výstřihu?" mi nepřijde moc reálná volba 😀

 5. Ano, muzi jsou zvrhlici. Mysli jen na jedno. Tato zena byla propustena ne s tim, ze je moc atraktivni, ale protoze chtela podat *****u na muze, jenz na ni porad koukali.

  *****u nasledne podala stejne, ale protoze ji mohla podat i na zamestnavatele a vysoudit vice, tak to udelala.

 6. Copak jste zvířata? Jestli chcete žít v civilizované společnosti, tak se musíte naučit ovládat. A když vám k tomu pomůžou *****y u soudu, také dobře.

 7. No to je také v pořádku. Kolegovi by účas jistě nepochválil. Takže jde evidentně o obtěžování.

 8. Copak jste zvířata? Jestli chcete žít v civilizované společnosti, tak se musíte naučit ovládat. A když vám k tomu pomůžou *****y u soudu, také dobře.

 9. Tak hlavně, že za to bude pIkat.. Zopakujte si vyjmenovaná slova a jděte svými názory \“obšťastňovat nějakou jinou oběť. :-*

 10. Zavádíš sem de-ilní americký způsoby. Tam taky kolega pochválí kolegyni účes a hned je zažalován.

 11. První příspěvek který zdřejmě nepsala fanatická a iracionální žena ale taková která soucítí s ostatními. Sám s tím také samozdřejmě nesouhlasím s *****a je samozdřejmostí. Pro dobro vaší organizace smažte všechen ten brak co sem píše každá psychicky retardovaná žena a nechte tu jen ty co měco zamenají. S pozdravem muž

 12. Vono je ale problém, že oči tam prostě koukaj samy. To nejde vůlí ovlivnit. Je to asi něco podobnýho jako když vidíte pisoár a začnete mít neodolatelnou touhu si ulevit. Holt tělo chce svý a poručit si nedá.

 13. Je právem každé ženy nosit takový výstřih, jaký uzná za vhodný. A muž ji nemá nejmenší právo bez jejího souhlasu očumovat. ❗

 14. To je klasika. Chlapi se chovaj jako nadržený psi a odnese to žena. I kdyby měla jakýkoli výstřih a prsa jí třeba napůl vykukovala ven, je povinností jejího kolegy ji neočumovat. A jestli to nedokáže, měl by být okamžitě nejen vyhozen z práce, ale hlavně zažalován za sexuální obtěžování. A jít sedět na hezkých pár let. Příště už by se alespoň choval slušně.

 15. Gratuluji těmto stránkám k prvnímu opravdu feministickému článku, co jsem tu našel. Že to ale trvalo.

 16. Také nesouhlasím s takovýmto chováním… Kozaté spolupracovnice by se měly píchat a ne vyhazovat.

 17. Ok, ja mám taky pocit ze to nebolo len kôli velkym prsiam ale ze mala výstrih az po pupok. To je akoby muzi Nenosili nohavice ale obtiahnuté tangáce- ja mám také zusenie ze aj za to by bol vyhadzov ❗

 18. *\“pykat\“,ty huso…:D je vidět,kam si koukala,když jsi chodila na základní školu..;)

 19. Tyhle \“ženy\“ co se tady prezentují jsou mimo srovnatelně jako popírači holokaustu. Nikdo jim nedokáže nastínit pravdu. A když se tady čas od času vyskytnou nejkáké rozumné argumenty, mířící na určitý výrok pak odpověd paní Julie je ještě větší ***ost než na kterou autor argumentu narážel ( už jsem to tu nekolikrát videl ).
  Nechme naše feminy tak jak jsou…inu v každá společnost má svoji skupinu d.e.bi.l.ů

 20. podvádět se podvádělo, ale při zmíněných trestech určitě ne v takové míře jako dnes. Nic jiného neříkám. Tvrzení jako \“cizoložství kvetlo\“ a \“ve středověku lidi šoustali úplně stejně\“ mi ale přijdou kapánek mimo.

  A křesťané, hmmm, pokud vím, křesťané uznávají bibli, hlavně nový zákon. Co tak se podívat na Matouše kapitolu 5 verš 27, dle které si má křesťan raději vydloubnout oko, kterým se s chtíčem podíval na cizí ženu, protože tím vykonal cizoložství ve svém srdci. Když tohleto není puritánství, už pak skutečně nevím…

 21. Netvrdím, že se to netrestalo, ale dělalo se to stejně 😀 . A dneska? Vatikán sice hlásá jistá pošahaná dogmata, ale neznám moc křesťanů, co by je dodržovali. O papežovi a té jeho bandě mi nemluv, nesnáším celou tu instituci.

 22. Chudák gorilí samice…..mimochodem, to, co tady píšete je opět jen mužský pohled na věc a takové bláboly nestojí za to ani komentovat.. Naší pochvou projde dítě, takže se dál ukájejte svojí naivní plzákovsko-uzlovskou představou o dostatečnosti průměrného penisu..

 23. bez Libušky, ale hlavně Alenky a svaté Bohuše to tady holt není ono. A beztak, tvrzení typu Cyril a Metoděj byli homosexuálové, protože když správně přeskládáte písmena jejich jmen dostanete MRCI a to je zvuk, který homosexuálové vydávají při onom \“nechutném aktu\“, to už jen tak někdo netrumfne… :woohoo:

 24. Hmmm, to bych si nebyl tak jistý. Krásným příkladem jsou dcery francouzského krále Filipa IV., které se opakovaně "bavily" s jeho rytíři. Ti muži si to odnesli vcelku nepříjemnou smrtí s rozpáraným břichem a vytrženými střevy, slečny skončily v klášterech. Běžným trestem za cizoložství u žen bylo vyhnání, dlouholeté vězení s tím, že celé její věno připadlo manželovi, u opakované nevěry pak typicky utopení. U mužů veřejné zbití, pouť na vzdálené místo nebo poprava. Vcelku nepříjemné tresty, nemyslíš? Já nikdy netvrdil, že cizoložství vůbec neexistovalo, při takových důsledcích si to ale člověk určitě víckrát promyslel a svůj účel to splnilo. Panenství obdobně, buďto se pak vzali, nebo to mělo obdobné následky.

  Co se týče křesťanského puritánství, pohlavní styk byl ve středověku zakázán:
  u ženy menstruující, těhotné, kojící
  o půstu, adventu, velikonocích, svátcích jakéhokoliv charakteru, ve [b]středy, pátky, soboty a neděle[/b]
  za denního světla, v úplné nahotě
  bez úmyslu počít dítě
  nesměly se používat žádné zvláštní polohy, orální sex taky nepřicházel v úvahu.

  Ale pro potvrzení křesťanského puritánství alespoň mně bohatě stačí i současní křesťané – dle Vatikánu je sexuální styk povolen jenom s úmyslem počít dítě, nesmí se tudíž používat žádná forma antikoncepce a ani umělé oplodnění s odůvodněním, že dítě má být plodem lásky. Hlavně že si ti přestárlí intelektuálové v červených sukních vůbec nepletou pojem láska a sex, kdy podle nich dítě zplozené ze znásilnění plodem lásky zjevně je, ale u páru, kde oba (ale hlavně žena) podstoupí náročné procedury s nejistým výsledkem, trvající často i několik let, to vytoužené dítě plod lásky v žádném případě není…

 25. Souhlas se vším, co napsala Danuška níže! Danuško, jsi borka!!!

 26. Jak už tady psala Jaulina, chlapi jsou skvělí! Zajímalo by mně, kdo by doma spravoval věci – ikdyž si s maminou dovedeme spoustu věcí opravit sami, některý jsou prostě o něčem jiným. Můj táta je skvělej, ikdyž má svý chyby, můj přítel je skvělej!

  A vy *****, uvědomujete si, že bez chlapů byste nebyly ani vy, ***ky ulítlý? No asi ne… Paní Julča asi vznikla ze skumavky, podle toho co tu plácá. Nejvíc mně asi dostal článek o amputaci penisu a jak k tomu navádí ženy, aby to mužům provedly potají. Ty ***á p-í-č-o, že už to tak musím napsat, za to bych tě zavřela, až bys zčernala.

  Ale víš Julčo, nám všem totiž dochází, že tys nikdy žádnýho chlapa neměla, ***e tě na tebe každej chlap hází bobek, protože takovou krávu, aby člověk pohledal. Kdo by tě taky chtěl? Jestli u sexu máš takový ***ý pindy pak by se na tebe vysrala i každá lesbička a že vím o čem mluvím, protože jsem bisexuálka a s takovou pindou všech pind, bych teda nebyla ani kdybys mi dávala měsíčně miliardu!

 27. [color=blue]Asi tak, ono už to tu bylo řečeno hodněkrát, že tento web nemá s feminismem moc společného (pokud vůbec něco).[/color]

 28. Drahé pseudofeminy…..nalezl jsem článek, který popisuje skutečný zájem skutečných feministek…..Julie, vezmi si rovnou hadr na hlavu, páč tě je.bne 😛 😛

  Oč usilují české feministky
  \“Obecně lze říci, že různé feminismy spojuje výchozí teze, že ženy a muži nemají ve společnosti rovné příležitosti. Feminismus současně usiluje o změnu tohoto stavu a umožnění [b]stejné startovací čáry pro muže i ženy[/b] a rozšíření svobodné volby. Jde o reakci nejen na situaci žen, ale i situaci mužů a reflexi různých omezení a problémů obou pohlaví.
  [b]Feminismus nehledá viníky a rozhodně za ně neoznačuje muže[/b]. Hlavní problémy tkví v tom, jak jsou nastaveny procesy v naší společnosti, a také v stereotypech, které se týkají každého z nás. Další důležitou tezí je, že muži a ženy se od sebe odlišují, ale žádné odlišnosti by neměly být základem pro diskriminaci, podceňování či zvýhodňování mužů nad ženami, nebo naopak.
  Genderová analýza také zdůrazňuje, že ženou či mužem se stáváme postupně. Rodiče, škola a společnost nás učí, co to znamená být správným mužem a správnou ženou. Existuje však celá řada modelů ženství a mužství a není důvod, proč by jen jeden z nich měl být společností respektován,\“ myslí si Linda Sokačová, ředitelka nevládní organizace Gender Studies.
  Zdroj: http://ona.idnes.cz/nejsme-osklivky-a-nebojujeme-proti-muzum-sedm-mytu-o-feministkach-10b-/vztahy-sex.aspx?c=A091012_135553_ona_vztahy_jup

 29. já teda nevim, ale kdyby můj kolega byl opálený, namakaný a navíc pohledný asi bych z něho taky nemohla spustit oči.

 30. Prosimtě, ve středověku lidi šous tali úplně stejně i přes pohrůžky církve. Cizoložství kvetlo a označení \“panna\“ se používalo pro každou svobodnou dívku, ať už byla či nebyla virgo intacta. Teď je rozdíl jenom v tom, že o tom lidi můžou normálně mluvit. I církevní hodnostáři měli milenky. Křesťanské puritánství, pche!

 31. [quote=jaulina]Tak schválně,kterou drogu Julie nebo Pavlína používá když píše tyto články? Koukněte na toto video a posudte sami. :silly:

  http://www.youtube.com/watch?v=gHDeMMzkHrI&feature=rec-LGOUT-exp_r2-2r-14-HM%5B/quote%5D

  Jané LSD, ale v jejím případě bych se omezil spíš na kategorii, neboť její příspěvky jsou jasným ukzatalem častého užívaní halucinogený(silných a v koňských dávkách-baba žije mimo realitu).
  Každopdáně by to možná srovnala extáze (silné a v koňských dávkách… 🙂 )

 32. Tak už je nám jasný, proč jsi taková zapšklice…..Doma chlap s milanem, věčně vožralej, sem tam tě propleskne. Jednou za měsíc se vykoupe, vomeje pásovce, nakydá na sebe pitralon a chce si šáhnout na bobra…. Což ty mu nechceš dovolit, tak dostaneš přes hubu, válečky a při šou.st.ání tě pleská přes kozy…..Takže už je mi jasnej ten komplex……. 😛 😛 😛 😛 😛

 33. CHLAPI JENOM KOUKAJI JAK TO DEALT ABY SE JIM TO LIBILO A MAJI Z NAS NASTROJE

 34. Ano někteří chlapi jsou prasata a je hnus že holku kvůli tomu vyhodily z práce. Já bych pro všechny sexuální násilníky zavedl jednu věc.
  Pokud by muž ženu znásilnil a byl po té chycen byl by předán té ženě \“na hraní\“. Prostě by ho policie v místnosti spoutala a žena by ho podle zákona mohla rozkopat na krvavou kaši. Dělat si s ním co by jí napadlo. Jistě by podobných zvěrstev na ženách ubylo.

 35. Chválen pajštuš !

  Jo jo, Onanus Maximus má pravdu…Dřív určitě ten zákaz smilstva měl nějaký hlubší smysl než pouhé vládnutí ženám. 👿

 36. To je přeci jednoduché – před svatbou musí být panna a hned po svatbě jí přikovají doma ve sklepě, aby nikam nemohla, zamknou na několik zámků, od kterých klíče nosí pořád na krku a před dveře postaví zástup eunuchů :woohoo:

  Panenství, nevím, mně se pořád zdá, že šlo čistě jenom o prevenci pohlavních nemocí. I následná perzekuce u cizoložství. Vždyť nechte skupinu lidí volně na opuštěném ostrově s tím, že jeden má syfilis. Do 5 let, a to jsem snad ochoten se i vsadit, jej budou mít všichni 😀 A i když křesťanské puritánství moc nemusím, možná jenom jemu vděčíme za to, že Evropa ve středověku nevyhynula…

 37. Nevím, co má společného schopnost člověka produkovat výsledky ve své profesi a jeho volný čas (tudíž i děv[size=small][/size]kaření). V žádném případě tím neobhajuji Topolánka, u něho se totiž nevyskytla ani ta první vlastnost :P.

  A co se týče Francouzů? Dano, téměř čtvrt roku jsem chodil na francouzskou obdobu gymnázia v Nice a při vší úcte, nevím, kde jste nabrala ten blud o galantnosti. Pokud se vám líbí zvuk jazyku, uznávám, francouzština je krásná; staré francouzské filmy, beru, Delon má nepopíratelný šarm. Ale tam to tak končí. Až takový rozdíl tam u mladší generace není – všichni vyrůstáme u amerických filmů. A ta starší? Srovnejte si nejdřív chování žen a tam, tam skutečně něco k zamyšlení najdete.

  P.S. francouzsky je penis [i]phallus [/i]nebo [i]pénis[/i], oba rodu MUŽSKÉHO; vagina [i]vagin[/i], taky rodu mužského. Tak aspoň neplácejte až takové bludy.

 38. Drahá slečno
  proti feminismu v umírněné verzi samozřejmě není co namítat, ale to co prezentujete vy už hraničí s přirovnáním ke zdejším tvrzením, že umělé sperma se vyrábí v CERNu za pomoci geotermální energie.
  Mužská obřízka má jednoznačně hygienický podtext – zabrání se ukládání smegmatu a následně zánětům až karcinomu penisu, ale hlavně tzv. fimóze (stav, kdy se příliš úzká předkožka nedá přetáhnout přes žalud), ke které má hlavně židovská populace výrazné predispozice. Co se týče sexuální funkce, je to přinejmenším sporné, ale většina odborné veřejnosti se přiklání k názoru, že jelikož u obřízky dochází k výraznému poškození nervových zakončení, čímž se snižuje citlivost žaludu, vlastní sexuální uspokojení je nižší a pro muže je těžší dosáhnout normální stimulace, co tudíž vede k prodloužení kopulace. Tedy ne kvůli zvýšené rozkoši, spíš naopak.
  Ženská "obřízka" je samozřejmě zvěrstvo, které naše kultura odmítá akceptovat. Nejedná se ale o potřebu ženu "vlastnit" (Afrika je často až překvapivě benevolentní k střídání partnerů), je to čistě z důvodů zabránění šíření pohlavních nemocí. U mužů by odstranění rozkoše při styku za použití jednoduchých metod vedlo k impotenci (narušily by erektilní funkci), co asi nebude to pravé řešení.
  Co se týče délky penisu, nedá se nezmínit jednoduchý anatomický fakt – vagína má 8-9 cm, gynekolog prstem bez problémů dosáhne na její konec. Co se asi stane, když se tam pokusí vniknout 30 cm penis? Není těžké uhodnout, že ženy tou bolestí příliš nadšené nejsou. Obecně se spíš uvádí jako důležitý průměrně nebo lehce nadprůměrně dlouhý penis (kvůli "složitějším" sexuálním polohám), ale hlavně hrubší, u značné části žen se zakřivením kvůli stimulaci nervových pletení na přední stěně vagíny (sporný G-bod). Pro doplnění, obří gorilí samec má penis při ztopoření jenom 5 cm dlouhý…
  Co se týče vaší nespokojenosti u filmů, nevím, nikdy jsem si nevšiml film, ve kterém by Audrie Hepburn, Nicole Kidman nebo i Angelina Jolie široce roztahovaly nohy, aby mohl kameraman zabrat jejich vulvu. Že je vidět poprsí, prosímvás, na každé normální pláži je něco takového víc než běžné. A vaše slavná miss, hmmm, zeptejte se normálního mladého pohledného muže, jestli by se zúčastnil soutěže "krásy". Nevěřím, že takového najdete. Ženy u mužů zjevně hledají víc než jenom tu trošku povrchnosti a není potřeba IQ génia, aby si to muž uvědomil. A v žádném případě si nemyslím, že by ty holky do televize někdo nutil, mají obdobně na výběr. Holt, povrchní muž se bude snažit "samičky" nalákat na luxusní oblečení, velké auto a drahé večeře, žena obdobného ražení sáhne po půlcentimetrové vrstvě make-up, anorektické postavě a vyzývavém oblečení. Nic na plat. Usuzovat ale, že všichni muži tiše slintají při pohledu na onu bezduchou "krásu" a všechny ženy při pohledu na 5miliónového Jaguára spouští kalhotky, by asi bylo trošku příliš, nemyslíte?

 39. Nejdřív říkáš,nedělej si iluze,a pak,že si aspoň nějaký musím zachovat.
  Jaký asi můžu mít o chlapech iluze,když sem od malička tahala na mol ožralýho dědu z hospody.
  Nejspíš proto se teď držím abstinentů,nebo aspoň těch,kteří znají svou míru.

 40. [color=blue]Hmm, no co se dá dělat… čelíme hříchům našich otců.[/color]

 41. [quote=Danuška]Nejsem vůbec zahořklá pana. Řekla bych, že jsem dost atraktivní žena, mající neustálé problémy s mužským harašením. I takové ženy můžou být feministky, alespoň částečně. Ale víš, co cítím z tvých keců já? Že máš malý péro. A já mám ráda muže fakt hodně vyvinuté… [/quote]

  Ale Julinka odsuzuje muže, jsou dobří jenom na sex:X to radši smaž, nebo Tě sní! To bych teda chtěl vidět – atraktivní žena. Možná ve tvé hlavě.

 42. Dostala jsem se sem náhodou. Jinak vedu svůj soukromý každodenní odboj za práva žen a proti zvůli tlustých impotentních mužů s pivním pupkem.

 43. Iluze si ženská musí zachovat za každou cenu, alespon některé. Jakmile je ztratí, je konec..

 44. Chlapče, to pak málo znáš ženy… A panenství do svatby zase vymysleli muži, aby si byli jistí, že potomek je jejich. Ale taky proto, aby žena neměla možnost srovnání..

 45. [color=blue]Danuška:

  Z toho filmu nebylo patrné, že by za to mohl muž. Obřízku prováděla žena se špinavym střepem a nikde v okolí žádnej muž, dokonce tam dceru matka pod vlastnim nasílí odvedla. Já si myslim, že je tohle docela diskutabilní. Třeba na Srí Lance musej být ženy panny do svatby, jinak jsou považovány za špínu a muž z toho určitě nic nemá, protože jsou chudáci pěkně nadrbaní a zkoušej to na turistky. Tam si myslim, že v tom maj prsty ženy, to samé si myslim o té Africe. Nevím proč se tu bavíme o rozkoši, protože s ní nevidim nikde žádou souvislost. Muž se určitě víc \“pobaví\“ s odpaněnou ženou a pro ženu prořezávání pysků nožem taky neni nic příjemnýho.

  Mně to přijde hloupý, muž by si chtěl zřejmě \“užít\“ co nejdříve a pořádně. Já si prostě myslim, že si to prosazujou ženy kvuli jejich \“morální\“ čistotě. Hygienicky se samozřejmě vražděj mezi sebou.[/color]

 46. no nic děcka jdu spát Dobrou s Kobrou a viva la resistance 👿 👿 👿 👿

 47. [quote=jaulina]cože mi to vyhvězdičkovalo slovo z.a.j.í.m.a.v.ý ? že by to vyhvězdičkovávalo slova,které jsou pro feministky naprosto neznámý pojem? Co třeba mozek a rozum?Zkuste si to najít ve wikipedii[/quote]

  eeh pardon tam bylo vlastně *******.n.ý ale stejně.Vždyt celej váš život musí být hrozně *******.n.ý. :woohoo:

 48. cože mi to vyhvězdičkovalo slovo z.a.j.í.m.a.v.ý ? že by to vyhvězdičkovávalo slova,které jsou pro feministky naprosto neznámý pojem? Co třeba mozek a rozum?Zkuste si to najít ve wikipedii

 49. [quote=jaulina]Cože to jako fakt? :woohoo: Uuuf zajímavý,to musí být ****** se někoho ptát na cestu 😆 Mimochodem jak jsi se dostal k těmhle nesmírně ****ným stránkám? 🙂 [/quote]

  četl jsem na novinkách článek od Radima Uzla 😀

 50. Cože to jako fakt? :woohoo: Uuuf zajímavý,to musí být ****** se někoho ptát na cestu 😆 Mimochodem jak jsi se dostal k těmhle nesmírně ****ným stránkám? 🙂

 51. [quote=jaulina]Aaa tam jsem chodila v pubertě. 😆 Já jsem ted v roztoužené mrdalce,a nejlepší je hospoda u dvou ptáku a zarostlé mušle,zkus tam zajít někdy 😆 [/quote]

  No jako se nesměj to jsou přezdívky dvou \“měst\“ a jedný vesnice v okruhu 150km od Prahy 🙂

 52. [quote=satanista]Jo já bydlím v Brkárně je to hned vedle Čamrdárny a 8km od prašivý 😀 😀 :D[/quote]

  Aaa tam jsem chodila v pubertě. 😆 Já jsem ted v roztoužené mrdalce,a nejlepší je hospoda u dvou ptáku a zarostlé mušle,zkus tam zajít někdy 😆

 53. Jo já bydlím v Brkárně je to hned vedle Čamrdárny a 8km od prašivý 😀 😀 😀

 54. [quote=jaulina]Hmm já jsem z prahy a kromě taky času co píšeš ty mám čas,když jí slíbíš ten pás tak přijde 😆 Sakra zrovna musím vařit,nechceš julčo?Kvuli tobě tam přidám i arzen 😆 [/quote]

  a nevíš jestli ho mají z duralu? ten je lehčí 😀 😀

 55. [quote=satanista][quote=jaulina]Ok super,kdy a kde?Hlavně si vem pás cudnosti,já taky aby nás julča nevykastrovala 😀 [/quote]

  kromě 23.11 můžu kdykoliv hlavně aby Julča přijela 😀
  a kde? bych to udělal aby to bylo nějak napůl sesty pro všechny 😀 [/quote]

  Hmm já jsem z prahy a kromě taky času co píšeš ty mám čas,když jí slíbíš ten pás tak přijde 😆 Sakra zrovna musím vařit,nechceš julčo?Kvuli tobě tam přidám i arzen 😆

 56. [quote=jaulina]Ok super,kdy a kde?Hlavně si vem pás cudnosti,já taky aby nás julča nevykastrovala 😀 [/quote]

  kromě 23.11 můžu kdykoliv hlavně aby Julča přijela 😀
  a kde? bych to udělal aby to bylo nějak napůl sesty pro všechny 😀

 57. [quote=satanista][quote=jaulina]Jo a ještě něco klidně bych s někým,dokonce i s chlapem,který se těmhle kravinám směje byla by to zajímavá a zábavná schuzka.smát se všem těm kravinám co tu jsou.Duchaplně naplněný večer a možná ještě k tomu přidat jednu feministku třebu julču a poslouchat jí. :woohoo: 😆 [/quote]

  OK přijímám Julčo přidáš se? 😀 :D[/quote]

  Ok super,kdy a kde?Hlavně si vem pás cudnosti,já taky aby nás julča nevykastrovala 😀

 58. [quote=v*o*n*H]Nepříjme, jako argument použije to, že by se ji někdo pokusil znásilnit.[/quote]

  tak kvůli Julče sebou vezmu mladou aby mě krotila 😀 😀 😀 😀 😀

 59. Nepříjme, jako argument použije to, že by se ji někdo pokusil znásilnit.

 60. [quote=jaulina]Jo a ještě něco klidně bych s někým,dokonce i s chlapem,který se těmhle kravinám směje byla by to zajímavá a zábavná schuzka.smát se všem těm kravinám co tu jsou.Duchaplně naplněný večer a možná ještě k tomu přidat jednu feministku třebu julču a poslouchat jí. :woohoo: 😆 [/quote]

  OK přijímám Julčo přidáš se? 😀 😀

 61. Žena možná ano, ale psudofeministka jako vy určitě ne, docela bych i pochybovakl že jste někdy nějaký penis vůbec viděla.

 62. Jo a ještě něco klidně bych s někým,dokonce i s chlapem,který se těmhle kravinám směje byla by to zajímavá a zábavná schuzka.smát se všem těm kravinám co tu jsou.Duchaplně naplněný večer a možná ještě k tomu přidat jednu feministku třebu julču a poslouchat jí. :woohoo: 😆

 63. Ale satanista nemluvil o ženách, ale o Libuši a Bohuši a to nejsou ženy 😀

 64. Je fakt,že u nás je bordel,ale češky se nemají až tak hrozně jako třeba muslimky.
  Je fakt že plat žen v česku je nižší než mužský o 5-15% (podle oboru) ale češky mají aspoň právo samy vydělávat.
  Rýpáním se v morálce a svědomí jsem už vzdala,páč o iluze sem přišla už dávno.

 65. Ach jaká škoda tohle není nej****nější článek,kterých jsem tu viděla desítky,ale nedá se nic dělat.Zdejším autorkám zřejmě ubývá humoru. :unsure: Já mám v práci jiný problém,pracuji za barem a častokrát se od zákazníku co si přijdou popít pár piv z radosti či smutku,nebo se prostě nudí,se kolikrát dozvídám spoustu zajímavých příběhu.Bohužel zřejmě jsem moc hodná,milá vážně nevím,už za poslední dva dny přišli dva s tím že se do mě zamilovali a chtějí si mě vzít. :whistle: Tak nevím,myslíte že mě za to vyhodí? Ach vy feminy,věříte všemu nebo si to dokonce vymyslíte jen abyste očernili všechny muže.Kéž by tahle stránka byla aspon o tom feminismu. :whistle: Já upřímně ačkoli jsem žena spíš soucítím s muži,samozřejmě domácí násilí či situace na středním východě není v pořádku,ale zlatí muži.Upřímně doufám že se nedožiju dne kdy se vzbudím a zjistím že jsem ve světě tak známém z filmu sexmise.Bud bych okamžitě skočila z okna nebo žila v depresích.Když tak nadáváte na oplzlé muže,chtěla bych vás vidět dláždit chodníky nebo třeba asfaltovat silnice.Pak byste pořád tvrdily že muži jsou k ničemu?Já jsem upřímně ráda že tohle nemusím dělat a že jsem žena ale chlapi já vás zbožnuju.já vím že to píšu pořád ale co bych si bez vás chlapi počla.Ráda bych se dopídila těch co sem píšou ty nesmysli.Pomuže mi nějaký muž? 😆 Paní julča a spol.nutně potřebují proštouchnout. 😆

 66. Názory zdejších feministek na obřízku zde:
  [url]http://www.feministky.cz/jak-zabranit-masturbaci-divek[/url] (poslední odstavec)
  Nejedná se přímo o obřízku, ale lze si z toho představit jaké \“feministky\“ tento web vedou.

 67. Tak pokud já vím, tak ty holky nikdo nenutí, aby se před kamerou promenádovaly v plavkách. Navíc je čeká vcelku slušná kariéra a peníze……Hele a proč pořád meleš o ptácích??? Tos ještě žádnýho neviděla, nebo máš tajnej sen ho mít taky????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 68. Uáááu. Evidentně jsi nepochopila to, co jsem napsal. Já jsem nikdy netvrdil, že je v pořádku, když muž obtěžuje ženu. Já to nedělám. Zpochybnil jsem kvalitu těchto stránek. A zpochybnil jsem duševní zdraví těch, kteří sem ty ,,blivajzy´´ píšou. Pokud tebe uráží, že jsou mi tyhle stránky k smíchu, pak přemýšlej o tom co píšeš. Protože si těžce protiřečíš….Nevadí mi feminismus, který povzbuzuje slabší ženy a vyburcovává v nich ,,ostrý lokty´´. Ale jak to začne hraničit s extrémismem, je to špatně. Ostatně jako všechno. Naprosto stejně se mi hnusí šovinismus. Já mám rodinu, dobře placenou práci, hezky vybavenej byt, v garáži nový auto. Moje žena je naprosto spokojená a má dcera má všechno co potřebuje. Jsem zabezpečenej a moje rodina taky a já svou rodinu miluju. Myslíš že mám komplexy??? Že potřebuju někomu dokazovat vlastní důležitost??? Ne, jen mi přijdou kydy různejch individuí naprosto zvrácený. A jak už jsem jednou napsal. Možná jsou tyhle stránky jen ***á ******, ale až se jich chytne nějakej m.agor, kterej to v hlavě nemá v pořádku a ublíží někomu jinému…..kastrace, pepř do genitálií, opařování genitálií…..pak to teprve nebude k smíchu…..A pokud se s tímhle ztotožňuješ, patříš do stejného pytle jako ten člověk, kterej tyhle p.í.č.oviny píše…..Nebo jen hledáš spor???

 69. To patřilo Rasputinovi, pardon, nějak je ten web špatně naprogramovaný, žena by to vyřešila přehledněji..

 70. Tak si raději založ vlastní stránky o chlapech s malým platem a malým pérem, a my se tam rády budeme chodit bavit. To pak bude teprve legrace! To je totiž strašná legrace, když ženu opruzuje například její kolega, který si myslí, že je neodolatelný, a má v kalhotech tužkovou baterku.. Když ho pak ta žena někam vykáže, tak je to největší k-u-r-v-a ve firmě a má peklo ze života.. To ti přijde legrační na všech těch blivajzech tady?

 71. [quote=Danuška]Z výrazů, které používáš, jsem si teď naprosto jistá, že máš malý péro… a velký komplex, jen jsi mi to teď potvrdil. Chlap, který nemá problém s tím cítit se jako skutečný chlap, se takto o ženách nevyjadřuje. Tím jsem s tebou skončila, nezajímají mě primitivové a malý péra.[/quote]

  ke každýmu se chovám jak on ke mě. A jestli jsou Bohuše s Libuší ženy tak já chodím každou nedělu do kostela a přesně dodržuju desatero 👿

 72. Rovněž ale tak zakladatelé tohoto webu nejsou ženy, to si buď jistý. Je to pár zvrácených magorů, kteří nemají kouska ústy k ženám.

 73. Ještě ti řeknu malé tajemství, žena pozná podle mnoha věcí, jak na to chlap je.. Ani se mu nemusí dívat do rozkroku… docela ženy podceňuješ.. To ti jistě rády potvrdí i zde přítomné antifeministky.

 74. Z výrazů, které používáš, jsem si teď naprosto jistá, že máš malý péro… a velký komplex, jen jsi mi to teď potvrdil. Chlap, který nemá problém s tím cítit se jako skutečný chlap, se takto o ženách nevyjadřuje. Tím jsem s tebou skončila, nezajímají mě primitivové a malý péra.

 75. Pokud vám k životu stačí jen starat se o děti a manžela a nechat se živit, směle vpřed, zpátky ni krok!

 76. [quote=Danuška]Nejsem vůbec zahořklá pana. Řekla bych, že jsem dost atraktivní žena, mající neustálé problémy s mužským harašením. I takové ženy můžou být feministky, alespoň částečně. Ale víš, co cítím z tvých keců já? Že máš malý péro. A já mám ráda muže fakt hodně vyvinuté… [/quote]

  To že jsou Atraktivní tvrdila i Bohuše s Libuší a pokud to opravdu byly jejich fotky tak první je klon horský gorily a to druhý sliz kříženej s žábou

 77. Lucie, nedělejte si iluze, nejde jen o nějaké země třetího světa. Falokratismus existuje bohužel i v Čechách. Jen se podívejte, kolik sexuálních skandálů prošlo českým politikům. Kolik z nich odkoplo svoji \“opotřebovanou\“ manželku, sotva se dostali ke korytu, a nahradilo ji mladší. Kdyby vyfotili ve Berlusconniho vile nahého Obamu, tak druhý den podá demisi. Topolánka za to Češi div ne ještě obdivovali. Jsme perverzní země, lidé nemají kouska studu a morálky, proto vše vypadá, jak vypadá. Jestli se mi líbí nějaká země, kde má žena opravdu muži uctívané a zasloužené postavení, tak je to Francie. Francoužští muži jsou galantní, ohleduplní, atd.. Samozřejmě se tam najdou i špatné výjimky potvrzující pravidlo. Ale nadarmo nemá vagina ve francoužštině mužský rod a penis ženský.

 78. Nejsem vůbec zahořklá pana. Řekla bych, že jsem dost atraktivní žena, mající neustálé problémy s mužským harašením. I takové ženy můžou být feministky, alespoň částečně. Ale víš, co cítím z tvých keců já? Že máš malý péro. A já mám ráda muže fakt hodně vyvinuté…

 79. Ano, máš absolutní pravdu, ženská obřízka je strašné zvěrstvo, a dělá se převážně v Africe, a samozřejmě, že si ji nevymyslely ženy, tak šílené nejsou ani feministky. Toto je vůbec obrovský problém, čeho se muži dopouštějí na ženách, a přitom sami by si něco takového udělat nenechali. Naopak, mužská obřízka má sloužit k přesnému opaku. U ženy k potlačení touhy a nemožnosti masturbovat, u muže k prodloužení styku, tím pádem zvětšení rozkoše – pominu-li důvod náboženský, že předkožka je něco nečistého, pak většina dnešních mladých mužů \“nežidů\“ podstupuje obřízku právě ze sexuálních důvodů. Diskutabilní je, jestli prodloužení styku přináší uspokojení i ženám. Muži si vůbec vymysleli spoustu nesmyslů. Dalším z nich je léta nám sugerovaná hloupost, že velikost penisu není důležitá. Kriste, specielně Uzel a podobní to vždy vytrhují z kontextu. Velikost není důležitá pro početí, pánové. Jinak pro dosažení uspokojení ženy je velmi důležitá. Velmi. Těch, kterým nebylo naděleno, lituju, ale nikdy nebudou mít možnost uspokojit ženu. Můžou být obřezaní až ke krku. A máme tady další výmysl mužů, mužští herci se neukazují při sexuálních či erotických scénách ve filmech jaksi komplet. Muži drží spolu partu. Herečky jsou kolikrát nuceny ukazovat div ne ledviny, ale jak by se cítil manžel pindík, kdyby jeho žena jen jedním okem pohlédla na nějaké dobře vyvinuté mužství Hugha Jackmana? Zase tady máme nespravedlnost. (neplést normální filmy s nahými scénami s pornografií.) Ukažte pánové ptáky, my se musíme svlékat a ukazovat pořád. Volba miss.. když pominu celou koncepci té sle***árny, pak je to opět degradace ženy požádaná pro ukojení mužů. Pokusy o volbu missáka mají většinou homosexuální atmosféru. Proč? Muži se nechtějí ukazovat, ale po nás to chtějí pořád. Jsme snad kus masa? Flákota svíčkové na pultě? A tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Ale to by se tu musel najít někdo při smyslech.

 80. [url]http://www.youtube.com/watch?v=w_VtV_wGU7Y&feature=related[/url]

 81. [quote=Julie]Nevím, kde berete tu jistotu, že nemáme jak proti argumentovat. Spíše bych řekla, že je lepší s vámi neztrácet čas.[/quote]
  [color=blue]Protože když se Vás zeptám, z jakého zdroje máte ty informace, tak mi neodpovíte.

  Z toho je úplně patrné, že jste nečerpala ze žádného zdroje a jen jste si to vymyslela. Já věci nechávám odborníkům a je mi jedno jestli je to muž nebo žena, pro mě je to kvalifikovaná osobnost nezávisle na pohlaví.

  Už několikrát jsem se Vás ptal na zdroj, kde jste vyčetla, že masturbace škodí zdraví, protože já jsem před pár lety četl článek o výzkumu, kterej vedla žena, že masturbace/onanie prokazatelně prospívá zdraví.

  Ještě jsem od Vás nečetl ani jedno konstruktivní vyjádření. Tím pak ztrácej čas akorát lidi co sem choděj a myslej své dotazy vážně/zajímá je to – protože se buďto odpovědi nedočkaj a nebo to hodíte do outu, stejně jako Váš předešlý příspěvek.[/color]

 82. [quote=Danuška]Já nevidím nic zábavného na tom, dělat si legraci z žen, které by si představovaly trochu jiný přístup a zacházení. Jsou ještě místa na světě, kde jsou ženy na nižším společenském stupni než domácí zvíře. Zdejší zásady feminismu jsou samozřejmě pí-čo-vi-na napsaná mužem, ale feminismus jako takový je velmi důležitý. A pokud jsou tu opravdu nějaké ženy, tak by se podobné debaty neměly vůbec účastnit, protože většina těch článků nečlánků tady je napsaná ujetým chlapem. Pokud se chcete opravdu "bavit", zkuste třeba web http://www.memento.junweb.cz/, to jsou teprve bludy pro zasmání i k pláči.[/quote]

  [color=blue]Když jsem se třeba ptal Julie na téma "ženská obřízka" jakej má na to názor a tak, tak ani neodpověděla natož aby to uveřejnila. A to si myslim, že je docela zásadní věc pro feminismus.

  Nevím jestli si to maj ženy vyřešit mezi sebou nebo za to může muž, každopádně je to velký zvěrstvo a jsem proti tomu.

  Vycházim z toho, co jsem viděl ve filmu Květ Pouště, (http://www.csfd.cz/film/241475-kvet-pouste/) nervy drásající film až mi z toho tekly slzy. Do té doby jsem o ničem takovym neslyšel.[/color]

 83. Měl si z ní udělat sekretářku. Nebo I.T. technika: Zalezla by pod stůl a pohrála si s \“kabely\“ 👿

 84. [color=red]Zaměstnavatel se ihned po propuštění dočkal *****y a teď bude krutě [size=large]pikat[/size]. [/color]
  Reportérko Katko, co takhle pravopis, už se dneska nepoužívá? Nebo bude pikat, jako Pikaču?

 85. [quote=Lucie N–]Hele,nemáš ICQ?Páč tenhle způsob debaty zdá se mi poněkud nešťastný. xD[/quote]

  mám ale už ho delší dobu nepoužívám tak doufám že ještě existuje 252879152. je to ***ý když má člověk ban IP a anonymizeri jsou naprd 😀

 86. [quote=Lucie N–]Tak tu hru sem neviděla,jen sem ten text tady už jednou četla. xD
  [/quote]

  to je chyba DJC je nejlepší divadelní scéna 🙂

 87. [quote=Lucie N–]Jejda :confused: ,mám pověst děsně zuřivý dračice,ale sem spíš miloučký štěňátko. 😉 [/quote]

  není to básnička ale písnička ale nevadí 🙂 a je to z hry hospoda na mýtince kterou si ted pouštím akorád jsou tam blondýnky 😀 😀

 88. [quote=Lucie N–]Jejda :confused: ,mám pověst děsně zuřivý dračice,ale sem spíš miloučký štěňátko. 😉 [/quote]

  tak to jo 🙂

  Brunetky něžné, ty mám tak rád,
  jen při nich umím se rozehřát.
  Mně tepny buší, já nevím čím,
  a hned se stávám divokým.

  Mají-li hnědý jak kaštan zrak
  a něžné tílko, okrouhlé tak,
  pak na mou duši stačí jeden hled,
  mě ďábel posedne, a neštěstí je hned. 😀 😀 😀 😀

 89. [quote=Lucie N–]1.Mluvila sem zrovna o dnešku,páč jindy tady tolik lidí dopoledne není.
  2.Sem brunetka 😛 [/quote]

  hmm Bruneta říkáš a ještě řekni že jsi něžná 😉 😉 🙂

 90. A jak ty víš,kdy má kdo pracovní dobu hmm?
  Jeden můj kámoš maká od 14:00,jinej má šichtu od 21:00.

 91. 1.Mluvila sem zrovna o dnešku,páč jindy tady tolik lidí dopoledne není.
  2.Sem brunetka 😛

 92. \“Navíc je vidět, že většina z vás \“sedí\“ na netu v pracovní době, takže být vašim zaměstnavatelem, tak vás vyrazím na minutu, ať už máte velký
  prsa nebo velkýho ptáka..!\“

  kde jsi psala něco o dnech? asi jsem jen muž a nevidím to

 93. [quote=Danuška]Z tvý odpovědi soudím, že jsi blondýna… Já psala o pracovních dnech… Je to možný, že jsou tu i takový kachny? :-)[/quote]
  psalas v pracovní době ne v pradovních dnech

 94. [quote=Danuška]Z tvý odpovědi soudím, že jsi blondýna… Já psala o pracovních dnech… Je to možný, že jsou tu i takový kachny? :-)[/quote]

  Z tvých komentářů soudím že jsi zahořklá panna a velikost tvého mozku dosahuje jádra atomu vodíku :whistle:

 95. Z tvý odpovědi soudím, že jsi blondýna… Já psala o pracovních dnech… Je to možný, že jsou tu i takový kachny? 🙂

 96. 1.já studuji a za 2.dnes je státní svátek
  A ty tu teď taky sedíš,tak moc nekritizuj. =*

 97. Dovol,abych se zasmála.Tomu co tu předvádíte říkáš argumenty?Jedna mele totální 3,14čoviny,Ana nám tu předvádí totální slovní průjem a další to vždy jednou větou typu (za vše můžou muži) zahraje do outu.
  A o tvém vyjadřování radši pomlčím. 😆

 98. Však nikdo tohle nebere jako feminismus,všichni se sem chodí jen pobavit.
  Je fakt,že z některých článků mi vře krev,ale u některých se opravdu válím smíchy.
  A myslím,že mluvím za všechny,když řeknu že pravý feminismus je důležitý a je ho potřeba dostat do některých zemí,kde jak si správně řekla,jsou ženy brány jako méněcenné než ten kus dobytka.

 99. Navíc je vidět, že většina z vás \“sedí\“ na netu v pracovní době, takže být vašim zaměstnavatelem, tak vás vyrazím na minutu, ať už máte velký prsa nebo velkýho ptáka..!

 100. Já nevidím nic zábavného na tom, dělat si legraci z žen, které by si představovaly trochu jiný přístup a zacházení. Jsou ještě místa na světě, kde jsou ženy na nižším společenském stupni než domácí zvíře. Zdejší zásady feminismu jsou samozřejmě pí-čo-vi-na napsaná mužem, ale feminismus jako takový je velmi důležitý. A pokud jsou tu opravdu nějaké ženy, tak by se podobné debaty neměly vůbec účastnit, protože většina těch článků nečlánků tady je napsaná ujetým chlapem. Pokud se chcete opravdu \“bavit\“, zkuste třeba web http://www.memento.junweb.cz/, to jsou teprve bludy pro zasmání i k pláči.

 101. Nevím, kde berete tu jistotu, že nemáme jak proti argumentovat. Spíše bych řekla, že je lepší s vámi neztrácet čas.

 102. Ospravedlnuji se, Jezis se zmylil, opakuji NEPODLEHAJTE PANICE, zadny konec sveta nebude!

 103. UPOZORNENI! NEDELEJTE SI SRANDU Z TETO ZPRAVY! Po celem svete se objevili informace, ze minulou noc meli miliony lidi vize Jezisa, ktery rikal, ze se vrati na Zem jeste pred koncem tohoto roka! Tyto zpravy byly stoprocentne potvrzeny a podle vsech informaci to bude znamenat konec sveta v prubehu nejblizsich dvou mesicu!!! Pomozte tento vzkaz rozsirit, poslete ho vsem svym pratelum, at se vsichni mohou pripravit na tuhle katastrofu!!!!!!!!!

 104. sakra femky se stáhli už tu neni ****** neví někdo nějakej **** na chucka norrise co u neni na necyklopedii?

 105. [color=blue]Danuška:

  já to dělám místo zabíjení času na facebooku. Hodim sem něco a pak lurkuju 🙂
  Nechci urážet, baví mě vyvracet nesmyslná tvrzení zdejších WEBfeministek. U některých uživatelek prostě nevěřim, že se jedná o ženu, která to myslí vážně – třeba Ana Levá, Julie a PavlinkaZapletalkova.

  No a prostě mi roste e-peen z toho, že mi nemaj jakkoli protiargumentovat, což ovšem neznamená že mám pravdu pravd. Třeba Ana Lavá, ta se nevyjadřuje k věci a hazí to do outu, protože neví jak dál. Julie radši ani neodpoví.[/color]

 106. Danuško a proč jste tady vy? Taky jen plácáte anonymně na internetu nebo něco skutečně organizujete,propagujete atd. ?
  Mimochodem čekám na vaši odpověď a to i u jiných příspěvků. A pošlete mi sem Hrdou feministku, u té taky čekám na odpověď

 107. myslíš si, že je jednodušší vyhodit všechny muže nebo jednu babu ??!

 108. Tady byl odkaz na článek o prodavačce zeleniny. Zájemcům ho můžu poslat.

 109. \“Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. A tím vesmírem si nejsem tak jistý.\“ [Albert Einstein]

 110. Zkoušel jsi rituál darované krve? Obvykle stačí několik kapek na zmrzačení či zabití. Ovšem, je možné, že kletba nemůže zasáhnout cíl, protože je to nějaký vyskoškolák, který se neuvěřitelně baví a vydělává na Google advertsments.

 111. Taky nechápu co má společného s feminismem zastavování vlaku na přejezdu. A to je jen malý kousek

 112. Chodím sem, protože se zde bavím. Slečnu mám, mimochodem velmi pěknou. V poslední době sem chodím, protože čekám, zda konečně někdo odpoví na moje otázky (jen tak pro přesnost, ty jsi ještě neodpověděla). Dále se sem chodím bavit neznalostí češtiny některých lidí. Vylévat zlobu si sem nechodím, na to mám meč. A nepřijde mi, že vedu \“hloupé a urážlivé řeči\“. Já se snažím diskutovat o problémech. Malinko si cvičím logickou argumentaci. Škoda, že nikdo dlouho nevydrží.

 113. Ptáš se Satanisty a ostatních antifeministů, ale jinak se ta otázka hodí spíše na Julku a spol. Tak mě napadá dloho jsem tu neviděl Onana Maxima…

 114. Já sem chodím proto, že tyhle stránky nemají s feminismem nic společnýho. Je to prostě stoka, kde se líhnou nápady a nesmysly toho nejhoršího kalibru. Žádná, ani ta nejpošahanější ženská kterou znám, není schopná vyplodit kre.ténskou myšlenku , že je třeba i malým dětem polívat přirození horkou vodou aby si do oněch partií nešahaly, že je třeba posypat vibrátor své dcery pepřem a podobný zvrácenosti. Ne, nemám shit job, pracuju jako manažer v letectví a beru dost peněz, takže to nebude ten důvod. Co se týče anonymity…..na internetu je anonymní každý, protože to je virtuální svět, tak nevím čemu se divíš. A pokud ti to tak strašlivě vadí, můžeme se klidně potkat, abys neměla pocit že tě uráží někdo, koho neznáš…….A chodím sem proto, abych alespoň minimálně otrávil ten váš vysněnej pseudo svět, kterej je zvrácenější než všechny koncerty GG Allena a z kterýho je mě osobně a myslím že i každýmu normálnímu člověku na blití…… Nadřazenost, jakou předvádíte, si nezadá s fašismem a svojí existencí urážíte všechny dívky, ženy a matky. V životě jsem neviděl d.ebi.la, kterej neumí číst a psát a v buráku to taky nemá úplně na cajku, ale je přesvědčenej o vlastní nadřazenosti. A když už není kudy kam, tak se začne ohánět křesťanstvím( Ana Levá ). Ty alespoň umíš psát, však o tvých intelekčních kvalitách by se dalo taky hodně dlouho psát. Takže já na oplátku popřeju všem těm ,, zvrhlíkům´´ ( Satanista, Akuma a spol.) LOVU ZDAR!!!! 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛

 115. [quote=Danuška]Satanisto a ostatní antifeministi-tky, sdělte mi jeden ***iózní důvod, proč sem chodíte. Protože anonymita internetu vám dává možnost urážet druhé a to je asi tak jediné, v čem se vyžíváte? Mě osobně by nenapadlo takto prudit na nějakém ***veru, který se mě netýká. Je to ztráta času, to vám ho není líto toho času, co tu vedeme urážlivé a hloupé řeči? Nebo nemáte partnera-ku, se kterým byste raději ten čas strávili? Nebo máte tak shity job, že se vám ani nevyplatí pracovat, tak tam jen sedíte a z nudy urážíte druhé? Nebo jste tak zamindrákovaní, že si musíte někde vylejt zlobu?[/quote]

  1) nejsem antifeminista protože toto není web feministek
  2)chodím se sem pobavit jelikož je to web for fun
  3)když se ti to nelíbí mužeš se odhlásit a nechodit sem
  4) partnerku mám sedí vedle mě občas se teda válí smíchy po zemi po přečtení tekterého příspěvku

 116. Satanisto a ostatní antifeministi-tky, sdělte mi jeden ***iózní důvod, proč sem chodíte. Protože anonymita internetu vám dává možnost urážet druhé a to je asi tak jediné, v čem se vyžíváte? Mě osobně by nenapadlo takto prudit na nějakém ***veru, který se mě netýká. Je to ztráta času, to vám ho není líto toho času, co tu vedeme urážlivé a hloupé řeči? Nebo nemáte partnera-ku, se kterým byste raději ten čas strávili? Nebo máte tak shity job, že se vám ani nevyplatí pracovat, tak tam jen sedíte a z nudy urážíte druhé? Nebo jste tak zamindrákovaní, že si musíte někde vylejt zlobu?

 117. jestli jí taky náhodou nechybělo část mozku jako tobě, hvězdo….

 118. Kdyby jsi ve škole místo čtení feministických časopisů pod lavicí dávala trochu pozor tak by jsi věděla že pykat, je vyjmenované slovo :woohoo: :woohoo: :woohoo: učivo 3.třidy :silly:

 119. [quote=Jaňule]To je fakt
  Jak se říká nejhorší srážka je s ***cem = s feministkou[/quote]

  Jj přesně tak

 120. To je fakt :side:
  Jak se říká nejhorší srážka je s ***cem = s feministkou

 121. [quote=Jaňule] :woohoo: :woohoo: :woohoo: Jo tak tím trpím taky
  Ale je to zajímavý, provokatéra kopajícího za ně tu nechají, ale neuvědomují si, že i opozice musí být kvalitní, aby to mělo nějaký smysl…[/quote]

  sama sis odpověděla ***ost je věčná a nezničitelná 👿

 122. :woohoo: :woohoo: :woohoo: Jo tak tím trpím taky
  Ale je to zajímavý, provokatéra kopajícího za ně tu nechají, ale neuvědomují si, že i opozice musí být kvalitní, aby to mělo nějaký smysl…

 123. [quote=Jaňule]HoSiP? :huh:
  mimochodem vítej Karásku! Chyběls nám tu, chlapče zvědavá 😉 :side: [/quote]
  HoSiP alias Hov-no Si Pamatuju.
  A Díky vy mě taky. Už by mi tu IP mohly odbanovat trvá věky najít kvalitní anonymizér 🙁

 124. HoSiP? :huh:
  mimochodem vítej Karásku! Chyběls nám tu, chlapče zvědavá 😉 :side:

 125. [quote=Jaňule]Chtít zničit feministky je boj s větrnými mlýny, ***ost je věčná,nezničitelná.[/quote]

  Já zapoměl to je ten můj HoSiP 👿

 126. Chtít zničit feministky je boj s větrnými mlýny, ***ost je věčná,nezničitelná.

 127. [quote=Ana Levá]aha tak vy budete nejakej hudebni komedyjant jak tak ctu.ted je mi to cely jasny protoze mam kamaradku co ma syna ale ten se nejak nepoved protoze ji rek ze bude hrat muziku ale co sem pak vod ni slysela za hruzy co se tam deje po tech konzertech tak to sem se nestacila divit.uz s tim ale neslo nic delat a uz tam ani nebydli protoze to irena nemohla vydrzet jak furt pil kdyz jel nekam hrat a zeny stridal a uz si ani nic nepamatoval.proste strasne smutnej pribech.navic rikala ze ty muzikanti sou uplne vsichni stejny a raci si stim nezacinat toznamena ze budete jeden znich a akorat delate ze ste slusnej.[/quote]

  Ančo zeptám se na otásku na kterou se tě ptal Don Vinci. Jakým jazykem to píšeš že to nedokázaly rozluštit ani nejlepší znalci ??

 128. [quote=Rasputin]A neznáš nějakou strašlivou kletbu, která postihuje feministky přítomné na tomto webu??? Platím dušema 😉 😉 😉 [/quote]

  No už jsem je sesílal dávno ale asi mají nějakou rezistenci nebo co stejně jako mají rezistenci proti inteligenci

 129. A neznáš nějakou strašlivou kletbu, která postihuje feministky přítomné na tomto webu??? Platím dušema 😉 😉 😉

 130. Danuška napsala

  Mladý muži, pokud věříte všemu, co napíšou noviny, tak se divím, že ještě nejste v Bohnicích. Vy jste typický produkt cíleného marketinku TV Nova,
  Prima, Blesku, Spyie a podobných medií.

  Drahá škeble, ty jsi typický příklad toho, jak to může skončit, když se dva lidi nemaj rádi, nebo jsou sourozenci…….. 👿 👿 👿

 131. Jestli to nebylo proto, že hrála v pornu s nadpisem \“Ploché hrudníky\“ …

 132. [quote=Lucie N–]Mno,mě se ale latina líbí. =)
  Teda,kdyby mi aspoň šla trochu líp. =([/quote]

  však se naučíš 3:)

 133. Mno,mě se ale latina líbí. =)
  Teda,kdyby mi aspoň šla trochu líp. =(

 134. [/quote][quote=Lucie N–][color=red][size=large]"Laudatus ac salve satanas"[/size][/color]
  Učím se latinsky 1 měsíc,tak ať mi pekelný kníže rádší prominout chybičky. =)[/quote]

  Klidně mužeš psát česky Všichni čtyři princové pekla rozumý všem jazykům 😀

 135. [color=red][size=large]\“Laudatus ac salve satanas\“[/size][/color]
  Učím se latinsky 1 měsíc,tak ať mi pekelný kníže rádší prominout chybičky. =)

 136. Třeste se zkáza opět vstoupila na tento web poté co našla funkční anonimyzér 😀

 137. Prej: pani ja jsem věřici, ale vám nevěřim :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
  absoluto perfekto!! 😀 😀

 138. Máte pocit že je tam něco o několika zamindrákovaných starých pannách ?

 139. Tak teď si mě fakt nasrala.
  Já znám plno fajn kluků hudebníků.Nejsou to žádní *****ři a většina z nich jsou abstinenti,jeden z nich (američen) je křesťan.
  Takže čekám tvou omluvu na všechny hudebníky,kterým si tímto křivdila a vypláchni si hubu Saven,ať takovou deb*ilovinu,jako že všichni hudebníci jsou *****ři a závisláci někde nevyslovíš,páč pak bych ti už fakt musela tu nevymáchanou držku roztřískat. :angry:

 140. Tak jestli bůh existuje a poslouchal někdy nějakou tvojí modlitbu, tak ještě teď řičí smíchy…….Hlavně jestli mluvíš tak jak píšeš :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 141. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
  Ty mě prostě bavíš, ty střevo hnusný…….Já viděl hada c.h.cát, koně ble.jt, letadlo po zábradlí couvat, žábu do kamene pěstí bušit, ale ty jsi teda exot :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 142. [quote=ProudFucker][quote=Hana Pravá][quote=Ana Levá]Ano! i svami![/quote]
  Naprosto svami sohlasim mila slecno. je videt ze aspon nekdo z mladych lidi veri v stare hodnoty![/quote]

  Verit ve stare hodnoty jen proto ze jsou stare je sux ** kdyz uz se na tomto ***veru tak proklamuje prirozenost(coz je dosti pokrytecke pri obsahu zdejsich clanku) tak prirodni prirozenost je nahrazovat nove starym. UseBrains[/quote]

  Oprava:Staré Novým **
  Holt psát něco v 1 ráno není nejefektivnější, co se týče gramatických chyb.

 143. [quote=Hana Pravá][quote=Ana Levá]Ano! i svami![/quote]
  Naprosto svami sohlasim mila slecno. je videt ze aspon nekdo z mladych lidi veri v stare hodnoty![/quote]

  Verit ve stare hodnoty jen proto ze jsou stare je sux ** kdyz uz se na tomto ***veru tak proklamuje prirozenost(coz je dosti pokrytecke pri obsahu zdejsich clanku) tak prirodni prirozenost je nahrazovat nove starym. UseBrains

 144. [quote=Mypata, The Owner]Komentář, jenž sice nepatří k těm nejfilozofičtějším (ikdyž v jistém smyslu ano), zato sedí jako jeden z mála na celkové okomentování obsahu tohoto webu.

  Paní Julinka by si pořebovala zamrdat. ➡ [/quote]

  No i tady Katka, TheFrigidWoman

  Dude ale jinak máme pravdu 🙂 I.O.O.

 145. Komentář, jenž sice nepatří k těm nejfilozofičtějším (ikdyž v jistém smyslu ano), zato sedí jako jeden z mála na celkové okomentování obsahu tohoto webu.

  Paní Julinka by si pořebovala zamrdat. ➡

 146. [color=blue]Nevim proč bych měl být komediant a nemůžete házet všechny do jednoho pytle. Záleží hodně na žánru, na sortě lidí co tam chodí. A jestli střídal pořád ženský, tak to musel bejt nějakej (neo)punker protože mi přijde, že ženský na tohle už dneska neletěj jako kdysi a pokud ano, tak ten dotyčný musí být už slavný 👿

  To s tim chlastem a drogama, to je hodně rozsáhlé téma. Lidi chlastaj třeba proto, protože nejsou schopný se sami vypořádat s nátlakem který na ně působí obecenstvo, to se týká ale už těch slavných interpretů. To samý platí ohledně drog. Někdo bere drogy třeba kvůli inspiraci. Někdo chlastá třeba jen protože ho to baví.

  Já si dám 2 – 3 pivka na vydechnutí a je to v klidu B) [/color]

 147. aha tak vy budete nejakej hudebni komedyjant jak tak ctu.ted je mi to cely jasny protoze mam kamaradku co ma syna ale ten se nejak nepoved protoze ji rek ze bude hrat muziku ale co sem pak vod ni slysela za hruzy co se tam deje po tech konzertech tak to sem se nestacila divit.uz s tim ale neslo nic delat a uz tam ani nebydli protoze to irena nemohla vydrzet jak furt pil kdyz jel nekam hrat a zeny stridal a uz si ani nic nepamatoval.proste strasne smutnej pribech.navic rikala ze ty muzikanti sou uplne vsichni stejny a raci si stim nezacinat toznamena ze budete jeden znich a akorat delate ze ste slusnej.

 148. [quote=Ana Levá]pane vo jaky ostude se to tady bavite? kdyz nejdriv prejete spanembohem a pak ale zacnete urazet? !kdybych asi neumela cist tak bych sem nemohla asi ani psat ne!vsamatujte se a premejslejte co rikate nebo ste opilej?[/quote]

  J[color=blue]á nějak neurážim, jen jsem chtěl vědět jestli si opravdu myslíte, že máte být na co hrdá, abyste mohla být příkladem ostatním feministkám, protože byste měla, podle mě, začít nejdříve u sebe.

  Číst a psát neuměj v chudých zemích v Africe, nikoli v civilizované společnosti. To se chcete srovnávat s těmato lidma (kteří za to nemůžou, narodili se v takových poměrech) ? Jste v civilizované společnosi, tady je základ se umět vůbec vyjadřovat natož ovládat další jazky (což je taky ale základ), nevím jak je na tom Vaše verbální komunikace, ale neverbální je přímo příšerná.

  Jsem zcela střízlivý, piju málokdy (většinou až po koncertě).[/color]

 149. Vy sem píšete ? Tomu co předvádíte bych psaní opravdu neříkal.

 150. Jen do ní/něho Kirkisi,já už nemám sílu se s tímhle individuem dohadovat a luštit po něm ty hyeroglify. xD

 151. Všem je jasný,jak to s \“Anou\“ je. xD
  Takhle ***ej člověk snad ani nemůže existovat,protože mít v textu tolik seků,který by neudělal ani dysgrafik a absolutně nechápat psaný text,to už fakt hraničí se silnou demencí.xD

 152. [quote=Ana Levá]tak to okamzite poslete protoze to by me zajimalo ale nejsem paranojidni ale mam ten cuch takze cekam![/quote]

  Jestli ty k*r*á*v*o nejsi kluk co si dělá z feminismu srandu je to s tebou hoodně vážné 😀 .

 153. Ančo,Ančo,taky jde vidět,že nerozumíš psanému textu (jako už mnohokrát).Jo,máš ostudu a všem jsi pro smích.Píšeš hůř jak cizinec,kterej se učí česky sotva rok (a to toho cizince ještě urážím).
  Kirkis narozdíl od tebe přemíšlí ty husičko hloupoučká. 😛
  A dávat sama sobě + body,to je tak na úrovni dítěte ze školky. 😛

 154. pane vo jaky ostude se to tady bavite? kdyz nejdriv prejete spanembohem a pak ale zacnete urazet? !kdybych asi neumela cist tak bych sem nemohla asi ani psat ne!vsamatujte se a premejslejte co rikate nebo ste opilej?

 155. [color=blue][quote=Ana Levá]Ano! i svami![/quote]
  Tím pádem Vám nevadí, že děláte feministkám velkou ostudu, protože se projevujete jako těžce negramotná ? A to bohužel pro Vás, nelze jakkoli popřít.[/color]

 156. Mno, rozdíl mezi nezakrytým výstřihem a zakrytým rozkrokem je poněkud..velký. 😀

  Pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš, pyl, kopyto, klopýtat, třpytit se, zpytovat, PYKAT, pýr, pýřit se, čepýřit se … :whistle: uf, eště si to ze 4. třídy pamatuji :woohoo:

 157. Tohle byl asi nejlepší **** tady 😀 😀
  To s tim WIFE , fakt ,směju se už dvě minuty v kuse , děkuju :D:D

 158. Jistě, do práce by měla chodit s rozumným výstřihem a ne s takovým, kde je jí vidět až do žaludku. Je jedno, jestli má dotyčná jedničky nebo čtyřky, oblečení by nemělo bejt vyzývavý. Zas píšete bl bosti, dámy.

 159. \“ked ty chlapy delaji piloty v letadle a ta dotycna letusku co se tam promenaduje tak ji radsi vyhodim
  nez umre spousta lidi kvuli dvoum kozam..\“
  Co to píšeš za hovadiny? Takovej nesmysl! Myslíš, že piloti v letadle jsou tak debilní, že koukají letuškám na prsa, místo aby dávali pozor na řízení? Ten článek je totální kr a vina, ale to, co píšeš ty, je neméně de men tní. Tak se prober, hňupe.

 160. tak to okamzite poslete protoze to by me zajimalo ale nejsem paranojidni ale mam ten cuch takze cekam!

 161. [quote=Ana Levá]pani ja sem verici ato dost ale vam nejak neverim protoze se mi nejak nezda to vase meno a davno sem protoukla ze budete nekdo jinej nez delate!mam na to cuch![/quote]
  to mi je lito ze jste se s toho co se zde deje ze strany muzu u vas vyvolalo paranoju ale muzu vas ubezpecit ze opravdu existuju( chodim do kurzu pocitace pro seniory takze vam mohu na pozadani poslat svoji adresu pres mail)

 162. pani ja sem verici ato dost ale vam nejak neverim protoze se mi nejak nezda to vase meno a davno sem protoukla ze budete nekdo jinej nez delate!mam na to cuch!

 163. [quote=Ana Levá]Ano! i svami![/quote]
  Naprosto svami sohlasim mila slecno. je videt ze aspon nekdo z mladych lidi veri v stare hodnoty!

 164. [color=blue]Vy si připadáte také jako dobrej příklad skutečným feministkám ?

  Bůh s Vámi.[/color]

 165. Dobry den!je moc dobre ze ste napsaly o podobnym problemu ze ji vyhodili za prsa!to neni totis mozny aby se to nekde stalo a dost tusim ze ten sout vyhraje protoze za to prece nemuze. ani za to ze musi chodit do prace kde sou ale jenom prasata!
  a jeste tady chci napsat do ameriky vskas za nas za vsechny a ten je Pani Blakelitova ste pro nas strasnej priklat a nedejte se pak to vyhrajete!

 166. 1. Nečti už Blesk(Aha!, a podobné \“noviny\“)
  2. ????
  3. Profit

 167. A pak, že jste vzdělaná – propagandistický leták 2. sv. v., kdy ženy \’museli\‘ pracovat ve zbrojním průmyslu (vyrábělo se hooodně zbraní a muži byli na frontě). A neříkejte mi, že narážka na Marxe je nevědomá, vždyť vaše myšlení je dosti podobné.
  Celé to vyznívá \’Bojujme za (komu)feminismus, proti vykořisťovatelům!\‘

  PS: jistě, že si hledám ženicha, přece se nebudu živit sama :pinch:
  Narozdíl od vás věřím v rovnoprávný přístup – já se postarám o děti a o manžela, manžel se postará o rodinu.Nevidím na tom nic špatného.

 168. [quote=Danuška]Mladý muži, pokud věříte všemu, co napíšou noviny, tak se divím, že ještě nejste v Bohnicích. Vy jste typický produkt cíleného marketinku TV Nova,
  Prima, Blesku, Spyie a podobných medií.[/quote]
  To je pravda čtěte MAXIM

 169. [color=blue]To, že takového chlapa neznáte, je čistě jen Váš problém. Z toho nemůžete dělat úsudek v obecném mínění, že takový chlap neexistuje, jen proto, že ho neznáte konkrétně Vy.

  A jako prezidentka byste nezmohla nic, v naší zemi je to poměrně slabý a omezený politický subjekt.[/color]

 170. Vy a první ženská prezidentka ? Bůh nás ochraňuj. Nebo jak by řekl Satanista: \“Satan nás ochraňuj\“ Mimochodem o má zase Ban že se tu tak dlouho neukázal ?

 171. Kde vidíte nějakou druhou světovou válku? Žena je z americké reklamy na čistící prostředek z jedněch hodně starejch novin a zmínka o Marxovi je jen taková legrace, i feministky mají smysl pro humor. Klidně jsem si mohla najít obrázek Boha a napsat to samé v božské verzi. A Marx zemřel hodně před druhou světovou válkou. Slečno, vy když něco plácnete, tak to stojí vždy za to, a vždy je to totálně mimo. Moje politická příslušnost je zcela neutrální, politiku nesnáším, ale jednou bych se chtěla stát první ženskou prezidentkou této republiky a trochu vyčistit ten falokratický politický hnůj. Mě alespoň o něco jde, ale vám jako žene jde podle mého jen o to, aby jste byla úspěšná v honbě za ženichem, kolem kterého pak budete moci celý život oddaně hopsat a utírat mu nos a zadek místo jeho maminky. Každému, co jeho jest. Si to užijte. Neznám jediného chlapa, který by nebyl opožděný (většina pak celý život) a neznám jediného chlapa, který by se ženil z jiného důvodu, než ziskat WIFE – Washing, Ironing, Fuck, Etc. Muži chtějí ženu, protože vědí, že maminka jednoho dne umře a kdo by jim pak posluhoval?

 172. A co vy a váš propagační leták z 2. sv. války? Ovšemže přepracovaný a uspůsobený vaší politické orientaci…

 173. Vážená, vy jste byla u toho? Že to tak vypadá, podle vašich připomínek.

 174. [b][color=black]Něco podobného se stalo i mě. Byla jsem vyhozena z práce kvůli mému sexymozku.[/color][/b]

 175. No jo, tak jestli se oblíkala jako lehká děva, tak se ani nedivím, že si stěžovali (ono to docela ruší při práci, já měla podobný problém s učitelem – nemohla jsem se soustředit, páč uměl házet pohledy jak Casanova :confused: )

 176. Je az zarazejici ze resite takove *****iny… ked ty chlapy delaji piloty v letadle a ta dotycna letusku co se tam promenaduje tak ji radsi vyhodim nez umre spousta lidi kvuli dvoum kozam… a to nechci videt co by se stalo kdyby v tom letadle bylo stado kr*v co tu pise tyhle clanky! to je vzkaz i pro vas slecno Katko (myslim ze ste slecna… pac chlapa co by svama vydrzel bych chtel osobne poznat a predat mu metal za to ze prochazi vetsim peklem nez byla bitva o Ardeny).
  Priste prosim reste problem na miste a to treba ze vase stupidni pripravky v koupelne zabiraji 90% mista a zpusobujou ozonovou diru… takze kvuli vam vy tupe pizdy vsichni chcipnem! a to sme to dopracovali stech dvou koz…. mejte pekny zbytek kratkeho zivota a masturbujte castejc… oni vas ty kraviny prejdou !zdar a silu v KLADE

 177. Je od muže = 100% lež
  Je od ženy = 100% pravda
  Ach, černá a bílá je skvělé dělení. Bohužel, život není šachovnice.

 178. [quote=Danuška]Mladý muži, pokud věříte všemu, co napíšou noviny, tak se divím, že ještě nejste v Bohnicích. Vy jste typický produkt cíleného marketinku TV Nova,
  Prima, Blesku, Spyie a podobných medií.[/quote]
  Vážně nevěřím všemu, co napíše Blesk nebo vysílá Nova. Spíše naopak. Věci nadepsané ŠOK nebo ODHALENÍ nečtu. To, že jsem si našel několik článků k danému problému je o něčem trochu jiném. Snažil jsem se pouze poukázat na to, že problém může z druhé strany vypadat jinak.

 179. [color=blue]Jaká je pointa ? Tím chcete říct, že článek co postoval Simp, je 100% lživý ? Nebo na koho je ta reakce ? Na autora článku (na kterýho by sedla) vzhledem k pohlaví asi ne.[/color]

 180. Mladý muži, pokud věříte všemu, co napíšou noviny, tak se divím, že ještě nejste v Bohnicích. Vy jste typický produkt cíleného marketinku TV Nova,
  Prima, Blesku, Spyie a podobných medií.

 181. Mladý muži, pokud věříte všemu, co napíšou noviny, tak se divím, že ještě nejste v Bohnicích. Vy jste typický produkt cíleného marketinku TV Nova, Prima, Blesku, Spyie a podobných medií.

 182. [color=blue]Článek jak z bulváru. Zkuste Katko nebýt ovcí a popřemýšlejte jestli v tom nemohlo být něco jiného. A to mohlo být cokoliv.[/color]

 183. Najděte si její prohlášení, odpověď firmy a komentáře kolegů. Rozhodně nebyla nijak znevýhodněná. Prostě neuposlechla výzvu, aby se zahalila a nerušila tak okolí. Myslím, že něco podobného by mělo potkat i prodavačku z obchodu, která spolu se zeleninou zvážila i své poprsí.

 184. Toto vůbec s feminismem nesouvisí. Souvisí to s pracovně právními vztahy. Taky netušíme, jestli paní nebyla třeba neschopná a když ji vyrazili, tak to udala jako záminku, specielně v USA, kde se lidi soudí pro kdejakou ptákovinu, bych se divila, že by zaměstnavatel byl tak hloupej a přímo uvedl jako důvod její prsa, čímž by si koledoval rovnou o placení vysokého odškodného. Dámy, trochu myslete a nezobejte vše novinářům z ruky,když neznáte pozadí, abych si nemusela myslet, že jsem se ocitla ve sle***árně..

 185. No, konečně něco, co alespoň trochu souvisí s feminismem. Škoda posledních tří vět, jinak by to byl docela ***iózní článeček. Nevím, zda jste si přečetla i to, že si stěžovala, že byla požádána, aby si zakryla svá prsa. Pokud se tedy úmyslně oblékala vyzývavě (což z anglického článku plyne), je to pouze její chyba, protože opakované neuposlechnutí příkazu nadřízeného bývá obvykle považováno za hrubé porušení pracovní kázně.

Comments are closed.