Vrchol nevkusu – pyjaté hudební nástroje!

Dobrý den, opět vás zdraví vaše pravidelná čtenářka a poradkyně v diskuzích, Martina. Dnes prozměnu probereme pyjataté hudební nástroje – přesně tak, muži nás donutili na ně hrát a tím nás velice ponižují!
Takže nejprve probereme první problém – tvar hudebních nástrojů. Důkladně si prohlédněte všechny druhy. Našli jste nějaký, jehož tvar nepřipomínal mužský pyj? No já teda ne! Podívejte se třeba na flétnu. Strkáme ji do úst, což má symbolizovat nechutný orální sex. Na podobném principu funguje například i trubka, saxofon apod. Tyto nástroje jsou ovšem o to nechutnější, že druhý otvor symbolizuje vagínu a na tom se muži nechutně ukájejí. Pak tady máme housle – smyčec je jeden pyj a druhý pyj je ta podélná část. Toto znamená narážení a otírání se dvou pyjů o sebe a má to vlastně ženám ukázat, že homosexualita je normální! O takových rumba koulích nebo xylofonu se raději zmiňovat nebudu – nechutnost sama. Někteří možná budou namítat, že takové bubny pyjaté nejsou. Dovolte mi, abych vám rozšířila vaše obzory; vysílají podprahové signály, a mnohem větší, než si myslíte. Jen si prohlédněte paličky a uvidíte sami. Avšak nejohavnější ze všech pyjatých ohavností je piáno! Tento na první pohled nevinně se tvářící hudební nástroj je ve skutečnosti složen z mnoha malých pyjů – kláves. Už jen při vyslovení slova piáno se červenám hambou, jelikož při slovním rozboru bylo zjištěno, že piáno je odvozeno právě od slova pyj! A to už je velice pohoršující. Neméně pyjaté jsou však také jeho poddruhy, například klávesy.

A teď k druhému problému, a to je samotný zvuk, který z těchto nástrojů vyhází. Když se totiž zaposloucháme do té rytmické hudby zaposloucháme, zjistíme, jak je vlastně pyjatá. Díky svému tvaru dokáží vysílat podprahové vlny, které podněcují k služkovskému chování. Je prokázáno, že nejedna dívka se právě kvůli intenzivnímu zaposlouchání do hudby stane služkou. Jsem pro, aby se zakázaly všechny hudební nástroje a místo toho bychom poslouchaly POUZE nádherné hlasy žen. No není nic krásnějšího, než sbor (samozřejmě bez pyjatců, jejich hlasy jsou nechutné), nemyslíte?

Hezký den bez pyjů vám přeje vaše Sestra Martina.
P.S.: Chraňte vaše dcery!

Sdílet článek

272 comments

 1. Na piáno hraju několik let….nikdy jsem neslyšel že by 1) slovo vzniklo od pyj ale od italského pianoforte jak už se někdo zmínil a 2) že by vysílalo nějaké signály!
  Všechny hudební nástroje mají svůj tvar kvůli ozvučení a hlavně: hlasy můžů nejsou nechutné…jak už bylo řečeno: Beethoven by se z vás obracel v hrobě!

 2. Nejdřív musím opravit dementní pisatelku článku v tom, že trubka se dává do úst. NE, dává se NA ústa. A další věc. Odkud tato retardovaná pisatelka vyhrabala ty nechutně nepravdivé a zavádějící informace? Kde ta Tukaní moč vyhrabala, že hudební nástroje vydávají jakési podprahové vlny, které podněcují posluchače k nějakému chování? Upřímně, větší kravinu jsem ještě nečetl.
  Každému, kdo se alespoň trochu vyzná v oboru a ví, jak tyto nástroje vydávající zvuk fungují, musí být jasné, že tyto nástroje neumí vydávat vlny na jiných, než slyšitelných frekvencích, což vylučuje jakékoliv podprahové vlny. Doufám, že to i ten největší dement pochopí. A co se týká tvaru těch nástrojů. Otvor na konci dechového nástroje je tzv. korpus (ozvučník) a přispívá k vylepšení zvuku nástroje. I tvar nástroje má svůj účel, ale opravdu to není ten, jak tvrdí to intergalaktické hovado v tom článku. Pokud se tento imbecilní autor článku chce se mnou hádat, budu jen rád.

 3. Ale ještě předtím vám a sestře Martině strčíme do análního otvoru elektrické dráty, pustíme proud, postavíme vás na rozpálenou desku a donutíme vás zpívat a tančit jako muži, celkem podle vás úchylné tance. Hezky brutální konec prázdnin pro femiblbky vám přeje anonymus666713.

 4. Další krávoviny Bohumilo! Jaký byl rozdíl mezi muži v dnešní a té době??! Žádný! Kvůli tomu že se něco strká do huby nebo to je v řadě nebudeme mít hudbu??!! Za tohle by vás Beethoven zamordoval protože jak můžete napsat že se otáčí v hrobě z mužů?!! Vsadím se že by se k nim přidal a že se otáčí v hrobě kvůli tomu že klavír je najednou prokletý stroj z pyjů!!!

  Pokud vás po neúspěšné femirevoluci chytíme, upálíme vás plamenometem ale napřed vám na hlavu dáme čepici pomalovanou pyji a varlaty, podobně jako Husovi! Narozdíl od něj vás však nikdo litovat nebude…

 5. Ty tady nemáš ve svém věku vůbec co dělat, mladý pyjanisto! Tento magazín je od 18 let!

  Tobě a ostatním chlapcům přeji, abys prozřel a pochopil, že jestli se Ludwig van Beethoven otáčí v hrobě, pak ne z nás, ale z dnešních mužů!
  Dospělým pyjatcům a také služkám přeji pád do žumpy a smrt!
  Všem slušným a dobrým lidem přeji krásné Velikonoce!

 6. Beethoven napsal nádhernou symfonii. Je to jeho 9. symfonie, neboli poslední. Když psal hlavní téma, měl v sobě čistou radost. Chtěl, aby se lidi měli rádi, aby se sjednotili a zpívali pro tuto krásnou zemi. Necítil v sobě ovšem jen radost, ale smutek. Když psal tuto symfonii, tak umíral. Ludwig van Beethoven se musí otáčet v hrobě, když vidí a slyší vaše „myšlení“ z vašich zmatených mozků. Je to opravdu smutně, když se na oto dívám a to neříkám jen jako koncertní klavírista, ale i jako 12 letý kluk.

 7. Podle téhle logiky ty jsi lesba (neboť máš v profilovce Tarju — ženu ➡ sexuálně tě vzrušují ženy) a třeba Jack Dorsey, hlavní vývojář Twitteru, znásilňuje ptáky ❗ A když bych si tam dal auto, znamená to podle tebe, že mě vzrušuje představa sou*lože s výfukovou trubicí ❓ ❗ Martinko, PROSÍM… Začni užívat všechny prášky tak, jak máš!

  PS. Už strašně dlouho jsi nenapsala nic o své polštářové dceři, máme to brát tak, že už se ti ten nesmysl vypařil z hlavy? Gratuluji ❗ Aspoň nějaký pokrok v tvé léčbě 💡

 8. Litovat bys měla spíše sebe za tvou omezenost…

  Love and tolerate

 9. [quote=Martina Long]Přesně tak. Jen další odporný zoofil. Nebohý poník![/quote]
  Zoofil? :’D ale notak, nebuďme naivní.
  A upřímně- flétna je normální nástroj a stejně tak na ni hrají i muži- znamená to snad, že jsou homosexuálové? To těžko. Je jen na naší představivosti, co si myslím že symbolizuje flétna 😀 a jestli máte takovéto myšlenky a chcete je šířit světem…. Tak tu raději mlčte o zoofilii 😉

 10. Přesně tak. Jen další odporný zoofil. Nebohý poník!

 11. Prát se s váma? Škoda síly… A kdyby si trochu dávala pozor v dějepise věděla bys, že Excalibur je bájný meč Krále Artuše a není to výzva k boji.

  Love and tolerate

 12. Excalibur ? Chcete se prát ? My vyhrajeme, tak dobrá.
  Love and tolerate – heslo násilníků, pedofilů a hlavně homosexuálů.
  A ten kůň to je jasná známka nadměrné lásky ke koním a k jejich obřím rozmnožovacím orgánům.
  Skutečně nechoďte do politiky.

 13. Nehodlám jít do politiky… A jedině vaše komunita tu vymýšlí hovadiny třetího excaliburu.

  Love and tolerate

 14. To určitě. Vymýšlíte si takové nesmysly a chcete do politiky ? To tedy ne. Plánujeme další defenestraci.

 15. Každá jeblá feministka to napíše pyjáno, každý normální člověk to napíše správně : pijáno

  Love and tolerate

 16. Slovo piáno bylo odvozeno z italského „pianoforte“, jak se nástroj původně jmenoval, což znamená „tiše a pomalu“, jelikož hudebníci se snažili vymyslet nástroj postihující všechny hlasitosti. Zkráceně se mu tedy dnes říká pianino nebo také lidověji piáno.

 17. já už z toho tady rodím. Nejen že majitelé stránek sem dávají klasické Meme obrázky které najdete na „nestydatých“ stránkách, řežou tu kočkám ocasy, tampóny a vložky jsou démonické věci a natáčení vlastího syna je klasika. Ze svých dcer mají vypatlané kozy bez znalostí sexu a s prohibicí na sex, tu mají odkaz na epesní stránku s vibrátory.. nejenom to.. ale oni dokážou z hudby a nádherných hudebních nástrojů udělat předměty jako je čůrák.. oni to prostě vidí všude.. mají asi už psychickou poruchu která je tak oblbuje a nudí lidi k smrti..
  Běžte se feministky všechny o***** a my vás někdy přijdeme do Bohnic navštívit..

  😀 žijte blaze

 18. jo a jak na ty nástroje chceš hrát ty ***** když pusou ne a pokut ti vadí piáno tak si dost sjetá. Na piáno hrají i ženy a myslím že jim to de lépe než chlapům. s vámi se potkat tak bych vás musel zabit protože toto není normální.

 19. ja s tým problém nemám, ale žena si to bude platiť sama

 20. [quote=Pyj Pennisový :D]Ty vole ženská co to tady meleš? Myslim si že by ses měla léčit, když chceš a vidíš kolem sebe jenom samý čůráky
  P.S: máš ty feministko auto? By mě jenom zajímalo jak držíš řadičku :D, a ručku asi radši nezatahuješ co?[/quote]spravny a milujici muž ženě dopřává nelen automaticků řadičku, ale aj sympatickeho šofera z Venezuelskych velkofilmu, ty ogar! zas dukaz, ako necitlivy sů muži, sobocke pije!

 21. Ty vole ženská co to tady meleš? Myslim si že by ses měla léčit, když chceš a vidíš kolem sebe jenom samý čůráky
  P.S: máš ty feministko auto? By mě jenom zajímalo jak držíš řadičku :D, a ručku asi radši nezatahuješ co?

 22. [quote=lemra]Tak to je ten nejPYJatější, PYJaťáckej článek s nejvíce PYJáky a PYJovníky ze všech PYJaťáckejch PYJů. Je jasně vidět, co té ženské schází. Pokud vám i PYJáno příde PYJovité, tak to místo všech částí vašeho těla musíte vidět PYJe né? Nepřipadává vám tlusté a tenké střevo jako PYJ?[/quote]
  ¨

  A když už jsme u těch pyjů…. co říkáte na tohoto živočicha?
  ***********youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=reMTd5d5D3o

 23. Tak to je ten nejPYJatější, PYJaťáckej článek s nejvíce PYJáky a PYJovníky ze všech PYJaťáckejch PYJů. Je jasně vidět, co té ženské schází. Pokud vám i PYJáno příde PYJovité, tak to místo všech částí vašeho těla musíte vidět PYJe né? Nepřipadává vám tlusté a tenké střevo jako PYJ?

 24. No netuším jestli toto nějaká fraška nebo skutečnost. Pokud je to fraška tak je nechutné a absolutně zbytečné dávat si práci s tím to napsat a zpravovat. Ale pokud je to zkutečnost tak je to ještě horší, všechny jste tady propadly nějakému druhu davové paranoie, která vás nutí myslet si že všechno vypadá jako penis. Nechápu proč někdo kdo vůbec n***zumí např akustice, jde nadávat že hudební nastroje že mají schválně tvar penisu aby to muže vzrušovalo. Nenapadlo vás „třeba“ že důvod může být uplně jiný a že nějaký problém je ve vás…

 25. Žasnu!
  Opravdu se neumím vžít do pocitů a názorů feministek. Ale podle tohoto článku je LITUJI! Připadá mi to jako nějaký stihomam:-).
  Každopádně mě ale rozhořčuje, když někdo zaujatě poučuje o svém extrémě nesmyslném názoru na něco, čemu evidentně absolutně n***zumí! Nejdřív si o hudbě a hudebních nástrojích něco zjisti, milá Martino. A také o tom, jak se hudba souběžně s vývojem lidstva vyvíjela a proč se skutečně nástroje výrábí v těchto tvarech. A když už jsme u toho, chlap zírající na sbor zpívajících žen..myslíš, že si nepředstavuje, jak jim do té otevřené pusy strká penis? 😀 Já myslím, že ne, ale v tvém světě by asi klidně mohl 😀 Pokud se ti ale toto všechno nelíbí, aspoň si příště zjisti, jak se hudební nástroje a jejich části jmenují 😀

 26. Děkuji za tento článek. Upřímě? Velice mě pobavil 😆 . Je zřejmé, že autorka asi nemá co na práci a vymýšlí takové nesmyslné kraviny. Kdyby člověk takhle přemýšlel může vidět penis takřka ve všech věcech :huh:. Nicméně děkuji za pobavení 😛

 27. Že se to nestydíte vůbec napsat! Ten kdo vymyslel už ten název, bych dala do basy.

 28. [quote=Martina Long]Ne. Feministky jsou a byly velké osobnosti.[/quote]

  Feministky ano,ale ty ne. 😀 😀 😀

 29. [quote=Jitka Kytka]Vaše aliance padne na kolena. Protože my jsme feministky ![/quote]

  Ty nejsi femeinistka ale zapšklá,frigidní lulda. 😛 😛 😛

 30. [color=red]A jak jsou na tom s pyjatostí, nebo varlatostí známé rumbakoule?[/color]

 31. Prečo?? 😀 varlata sú super ženám sa páčia rady ich olizujú 🙂

 32. Varlata jsou hnus! Přikrejte si je alespoň něčím, aby jste je nikdy už neuviděl!!!

  S pozdravem věštec, léčitel MUS.

 33. V podstate planety i hvezdy vypadaji jako varlata…vsechno kulate vypada jak varle…

 34. nejvíc pyjatý hudební nástroj je otamatone *******youtu.be/XMRazpvoKXQ

 35. Vaše aliance padne na kolena. Protože my jsme feministky !

 36. [quote=satanista]Náše jméno je Von_H(Legie) Neboť je nás mnoho! 👿 👿

  Marek, 5. kapitola 👿 [/quote]

  …ME2 EDI k Legonovi 😀

 37. [quote=Martina Long][quote=Solomon Cinqresh]Jak může piáno připomínat péro ???[/quote] Krom těch ůchylných pedálů má taky i docela pyjatý tvar na nohách a když ho otevřeš, najdeš plno pyjatých kláves. Je to pyj a na něm je plno dalších pyjů, prostě nechutné!![/quote]

  takže: uřež si prsty, jazyk, ruce, nohy oči(neboť jsou to varlata), nos, uši, vlasy.

 38. Jo jo, podle mě jedna z nejlepších kapel, který se kdy na punkový scéně vyskytly.

 39. a čo klavír? ten sa isto tiež dobre strká do úsť a symbolizuje vagínu 😀 (alebo otvorené krídlo symbolizuje roztiahnute ženské nohy a klávesy malé penisy po ktorých treba ťukať? 😀 )

 40. Zajímalo by mě co by na to řekl tvůj otec 🙂 Nebýt těch pyjatých nástrojů na mužském těle ani jedna frigidní feministka by tady dnes nebyla 🙂

 41. Jo, tuhly stranky me dycky pobavi… 😀 Uz jste neco vymysleli i s el. zasuvkama? … to je taky celkem pyjaty… :woohoo:

 42. Tak to musíš bejt dobře sjeta když všude vidíš ptáky. Když ti fouknu do ***** tak ty mě zahrajes?

 43. [img]http://3.bp.blogspot.com/-84qEmcErFG4/T-jftb1ifRI/AAAAAAAAAVI/LHmnMp4hmTQ/s1600/DSC_0190.JPG[/img]
  Dodávat nemusím, více snad.

 44. Dělala si legraci. Nečekala, že se po světě tak rozlezou.

 45. Nechcete taky zrušit noty? Jejich hlavičky vypadají jako malé žaludy :).. Jistě jsou velmi pyjaté :D..
  A promiňtě, ale žádný normální člověk si při hraní na housle určitě nevybaví dva šuliny, kteří se o sebe třou 😀 😀 😀 :D…
  Pokud si takovýhle sračky někdo představuje při pohledu na hudební nástroje, tak by se to mělo zapsat jako nějaká nová -fílie, jako je pedofilie, nekrofilie apod.. 😀

 46. Po přečtení tohoto článku jsem si nejdříve přemýšlel, jaký chorý mozek mohl vymyslet tak stupidní článek. Pak když jsem si přečetl různé výplody chorého člověka v diskusi, který nejspíš s těží dokončil základní školu a výrokem, že benzín nehoří, protože je tekutý bych rád podotkl, že nástroje jako housle, viola a další smyčcové nástroje, připomínají tvar ženského těla…

 47. Já nehraju na piáno proto, že by mi snad připomínalo penis. Hraju na piánu, protože mě hudba baví. A rozhodně s tím nepřestanu jen kvůli tomu, že vy pse.udofeministky jste tak nadržený, že vidítě penisy úplně všude.

 48. A proč to vůbec dělala? To je Božině tak zlá, že stvoří něco podřadného, nebo jen nepoužíva mozek(nebo co místo toho má), jako nástroj myšlení?

 49. Jsi jen služka Jůliina! Narvi do sebe aspoň 10 kilo sádry!

 50. Proč bych to měla dělat. Já jsem hrdá, ctnostná žena a nic takového dělat nemusím. Toto za trest provádíme služkám!

 51. Vulvatky si zase vylévají vulvu sádrou. Učinila jsi tak už?

 52. No tak to je tedy pěkná hloupost. Každý ví, že Božině stvořila pyjatce jako ubohou náhradu žen. Tudíž kastrovat se mají pyjatci, ne ženy.

 53. Taky máš pyjovyté nohy, ruce a tvoje hlava je zcela jasně žalud! Když si sundáš čepici můžeš si do hlavy strkat mince. Ty sama jsi velkým pyjem! Měla bys ses nechat vykastrovat. 😛

 54. [quote=Solomon Cinqresh]Jak může piáno připomínat péro ???[/quote] Krom těch ůchylných pedálů má taky i docela pyjatý tvar na nohách a když ho otevřeš, najdeš plno pyjatých kláves. Je to pyj a na něm je plno dalších pyjů, prostě nechutné!!

 55. Tak jo femiblbky, napište co vám pyj nepřipomíná, já vím bude to hodně krátkej seznam ale přece

 56. Asi ste to dlouho neměly, když vidíte pyj ve všem. 😆 😆

 57. To by nejdřív musela za nějakým chlapem, nebo za normální ženskou aby jí opravily prezentaci a uploadovali na ulozto.cz, protože tohle feminy nezvládnou. Jenže Martina jim závidí sexuální život, takže za nikým takovým nepude, a bude tvrdit, že seš Von_H

 58. Ty *****,dělej, chci aby bylo v tom nesmyslu napsáno moje jméno.

 59. Protože pijáno má pedály, ne? a ty jí připomínají péra

 60. To byl takový šprým s tím pedálem a docela se mi povedl. Abysem trochu odlehčila ty vážný témata tady. Ale jestli hraje na piano proto, že jí připomíná penis, tak si za tím zbytkem jako stojím!

 61. [quote=Martina Long]Jeho by akorát postříkali pyjatým hasicím přístrojem. Schválně. Každý totiž ví, že v tom je hořlavina.[/quote]

  To víš, že jo ty čudlo. Vem si prášek na paranoiu, košili s vázáním zezadu a vrať se do své polstrované cely. 🙂

 62. Jeho by akorát postříkali pyjatým hasicím přístrojem. Schválně. Každý totiž ví, že v tom je hořlavina.

 63. Juchůůů, hraju na ten nejpyjatější hudební nástroj – piáno 😆 Jj, člověk si hold musí umět vybrat :woohoo:

 64. [quote=von A]Moje housle se po přečtení tohoto článku psychicky zhroutily… Teď je budu muset smyčcem sexuálně uspokojovat! To je to co jsi chtěla?!! :angry: :angry: [/quote]
  Laskavě si z toho nedělejte legraci. To že s tím nesouhlasíte neznamená že to není pravda.

 65. [quote=satanista]Do tebe by nikdo nešel ani okousanou pastelkou tak mužeš být v klidu 👿 [/quote]A tebe by nikdo nepochcal ani kdybys hořel

 66. Do tebe by nikdo nešel ani okousanou pastelkou tak mužeš být v klidu 👿

 67. Copak nevíš že von je šlechtický titul? Tak se podle toho chovej a ode dneška ho oslovuj pane barone. 😛

 68. Ale ten plyn je slozen z tak malych castic, ze plastovym obalem lehce projdou. Takze to neni dobre reseni. Ale jeste me napadlo, ze bych to mohla zahrabat na zahrade. Pak to pyjati cervi sezerou driv, nez by to nejaka divka vykopala. A kyslicnik pyjaty neunikne do atmosfery.

  Ps: Pisi zde bez diakritiky, protoze mi nejakej muz zablokoval wyfy a ted pisi z internetove kavarny.

 69. Až na to, že když člověk hoří, tak to spíš studí. To je obrana těla, aby mohlo dělat i jiný věci.

 70. Když budete hořet, asi bude starost o to že se vás někdo snaží znásilnit vedlejší.

 71. [quote=von_H]I kdyby tě chtěl znásilnit, tak v zapálené kaluži benzínu, to asi nebude ten hlavní problém.[/quote]myslíš, že sme tak blbý, že nějakej oheň nám otupí smysly a každej nás hned může znásilnit?

 72. Já s tím nemám nic společného. Jenom konstatuji že když budeš stát v zapálené kaluži benzínu, nebude to že by tě někdo chtěl znásilnit, tvůj největší problém.

 73. To je buřt jestli by to měl být kluk nebo holka. V obou případech bych to dítě upřímě litovala. Ještě, že je to tvý těhotenství jen výplodem tvé choré mysli.

 74. Náše jméno je Von_H(Legie) Neboť je nás mnoho! 👿 👿

  Marek, 5. kapitola 👿

 75. Sklapni, pyjatče. Jsi von_|H, tak přestaň laskavě zapírat!

 76. Tímto prohlašuji že nejsem von_H a žádám o zařazení do black listu

 77. Ne jen uchylný Screeling jako ty si dokáže všechno představit.

 78. Ůchylní pyjatec jako ty je schopen naprosto všeho.

 79. To si děláte p r d e l ne :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 80. I kdyby tě chtěl znásilnit, tak v zapálené kaluži benzínu, to asi nebude ten hlavní problém.

 81. nevím jak ti to říct ale screeling jako ty opravdu není můj typ 👿

 82. Ne, v tom bude nějaký fígl. Určitě mě chceš v té kaluži znásilnit, pyjatče!

 83. Navrhuji to na tobě vyzkoušet stoupni si do kaluže benzínu a já jí zapálím 👿

 84. [quote=Martina Long]Tak sem si dneska pořádně zašukala, a jestli sem ještě napíšu nějakou ***ovinu o tom že se mi nelíbí sex a mám dceru, tak to bude nedostatkem sexu[/quote]

  [color=red]
  Martino, takovou rozvernou tě neznáme![/color]

 85. To sice ano, ovšem dřív, než to shnije, to bude plout, dívky se na to budou dívat a ono to ty signály bude dál vysílat. Takhle to všechno zhoří. Doporučuji plyny nasbírat do plastových sáčků a vyhodit do kontaminovaného odpadu.

 86. Jo a nafta asi není tekutá….. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 87. Pokud vím, tak benzin nehoří, protože je přece tekutý!

 88. Znáte někdo kapelu The Stranglers? 🙂 Já myslel, že maj jen Golden brown, ale teď jsem objevil jejich nejlepší songy…ta basová linka, ty retro klávesy

 89. ty kravo…mat taku predstavivost na napisanie takehoto clanku…dufam ze toto je secko len **** 😀

 90. Jak benzín, tak nafta mají zhruba stejný poměr spalné energie na objemovou jednotku, jsou to tedy stejně výhřevná paliva, ovšem nafta má vyšší iniciační energie a méně snadno tudíž chytá. Samozřejmě, molekuly jak benzínu, tak nafty jsou málo rozvětvené alifatické uhlovodíky – mají onen správně podlouhlý, pyjatý tvar 🙂

 91. Víte, ale v řece se ten pyjatý nesmysl odnese někam daleko a pak shnije a rozloží se na přírodě prospěšné látky. Ale když to zapálím, tak vzniknou jenom emise kysličníku pyjatého, který vážně narušuje vnímání mladých dcer, které jej v ovzduší vdechují.

 92. Škoda, že jsem se nedostal na blacklist 😀 Moc mě to mrzí, asi bych měl přitvrdit 😀

 93. Poslala jsem Vám článeček, že mi ho někdo zveřejní? 🙂

 94. Nehořlavý benzín :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 95. Dětem, bláznům a lidem na drogách zápalky a nafta do ruky nepatří. Krom toho mám pocit že nafta hoří bl*bě.

 96. [quote=Boženka]Máte pravdu drahá Martinko! Právě jsem vzala své dceři její pyjaté violoncelo a hodila jej do řeky. Jenomže ono pořád plave na hladině. Co mám dělat? Ti muži jsou tak lstiví![/quote] Já chápu, paní Boženko, že vhazování do řeky je pro vás již tradice. Ale prosím, porušte ji, protentokrát. Polijte tu pyjatou zrůdnost naftou a zapalte to!

 97. Proč tady už nevěští Fatyma? Ta o tom psala dobrý články 🙂

 98. To myslíte vážně??jsem z toho naprosto v šoku.. Vaše smýšlení o hudebních nástrojích je pro mě naprosto nepochopitelné

 99. Já myslím, že nejsou paranoidní 🙂 Já myslím, že je to fraška a nikdo to tu nebere vážně 😀

 100. Moje housle se po přečtení tohoto článku psychicky zhroutily… Teď je budu muset smyčcem sexuálně uspokojovat! To je to co jsi chtěla?!! :angry: :angry:

 101. Tak sem si dneska pořádně zašukala, a jestli sem ještě napíšu nějakou ***ovinu o tom že se mi nelíbí sex a mám dceru, tak to bude nedostatkem sexu

 102. [quote=Martina Long]Ty jsi v tom black listu taky.[/quote]

  Že se tam nevidím :huh:

 103. Řeknu ti, na paní Martinu je hnusnej pohled, zvlášť u jídla 😀

 104. tak se chytni za flígr a hod se ho řeky sama když už seš v tom vyhazování krámů

 105. [quote=zupanko][quote=Martina Long]Já nejsem v léčebně, ležím doma se šálkem čaje s medem a se svou dcerou.[/quote]

  [color=fuchsia]S jakou dcerou?:O Myslíš ten vycpanej molitan? OO[/color]

 106. [quote=Martina Long]Já nejsem v léčebně, ležím doma se šálkem čaje s medem a se svou dcerou.[/quote]

  To maju aj v liecebni draha….. :woohoo:

 107. Nejsu von_H ty pyjatice, akorát nejsem tak škaredá a je o mě celkem zájem, takže nejsem pošahaná feministka. A taky bych tam ráda byla. Nedávno jsem tady vyplňovala dotazník a myslím že bych si to zasloužila 😛

 108. a zde je fotka Martiny Long jak znásilňuje neviného muže
  [url]http://www.marketwallpapers.com/wallpapers/6/wallpaper-41387.jpg[/url]

 109. [size=x-large][color=red]Nejnovější fotografie Libuše Kowarobias[/color][/size]

  [url]http://4.bp.blogspot.com/-8F19_YCtiN8/TyWB4MR_Z2I/AAAAAAAACFM/9hsyafxqRkA/s1600/snapshot20090621200258.jpg[/url]

 110. Máte pravdu drahá Martinko! Právě jsem vzala své dceři její pyjaté violoncelo a hodila jej do řeky. Jenomže ono pořád plave na hladině. Co mám dělat? Ti muži jsou tak lstiví!

 111. [color=red][size=medium]Ty to budeš mít těžší, než já. Jsi odpůrkyně kojení na veřejnosti. A podle Martiny Long jsi stejně von_H-ův mulťák. Musíš se víc snažit.[/size][/color] 😉 :whistle: :silly:

 112. tak si nejsem jist jestli jsem to pro tak hloupého „člověka“ jako je Martin/a neudělal těžky 👿

 113. [color=green]Sesílám na tebe mocnou kletbu temných čarodějek Despany, ať potratíš ten polštář. Nechť síla medikamentů v léčebně zabere a prozříš! Děj se vůle Baalova! AMEN!

  Varovala jsem tě Martino![/color]

  :woohoo:

 114. Na hajzly je tu odbornice alena.dvorakova, co trpí představou, že uklízet hajzly na ČVUT= studovat na ČVUT.

 115. [size=medium]Zdravím Martinu. Jmenuji se Von CH 👿 Opravdu by mě zajímalo, jestli tahle stránka je myšlená vážně nebo je to jeden velkej **** :D[/size]

 116. Souhlasím, jsou tak velký že když je chce obletět mucha tak v půlce zdechne :silly:

 117. [color=red][size=medium]Neuvěřitelné! Jsem uchvácená! Jako mazaná služena se cítím dobře.
  [/size] Ale ve white listu chybí třeba Ana Levá, generátor náhodných znaků. Martino, měla bys to rozšířit.
  [/color]

 118. Martinko urči pohlavý u fotek

  1)Paví očko
  [url]http://www.aqua-fish.net/imgs/fish/guppy3.jpg[/url]
  a)nahoře
  b)dole

  2) Bojovnice pestrá
  a)[url]http://www.biolib.cz/IMG/GAL/103796.jpg[/url]
  b)[url]http://cleverblog.cz/wp-content/uploads/2010/01/DSCN5403.jpg[/url]

  3) mečovka
  a) [url]http://b.wz.cz/upload/z/zverimex_kvalitne_cz/201011/mecovka_mexicka_001.jpg[/url]
  b) [url]http://cs.petclub.eu/graphics/articles/20/images/full/247716.jpg[/url]

  4) páv
  a)[url]http://www.priroda.cz/clanky/foto/pav-samice.jpg[/url]
  b)[url]http://www.ireceptar.cz/res/data/124/015142.jpg[/url]

  5)Kachna [url]http://www.priroda.cz/clanky/foto/pav-samice.jpg[/url]
  a)pravo
  b) levo

 119. Samci jso vzdy pestrejsi aby od samicky odlakali pozornost, aby mohly samicky vychovavat deti v bezpeci pred predatory. Martina jen placa k0k0tiny. Sry za pripadne preklepy pisu z mobilu

 120. Být tebou bych si dal facku a začal se hned šprtat biologii. Máš v ní takové mezery, že by ses k tomuto předmětu vůbec neměla vyjadřovat.

 121. [quote=Elizabetha][color=green]Narozdíl od tebe, Libuše Kurwurobilas, jsem z přírodopisu nepropadala.

  Samečci jsou, u skoro všech druhů, vždy výraznější, aby se tak mohli předvádět a lákat samičku. Chápé to tvůj malinký mozeček?[/color][/quote] Pochop to, vonhu pyjatý. Samičky jsou dominantí. Jsou větší, barevnější a působí stejným dojmem. Jako ženy.

 122. [color=green]Narozdíl od tebe, Libuše Kurwurobilas, jsem z přírodopisu nepropadala.

  Samečci jsou, u skoro všech druhů, vždy výraznější, aby se tak mohli předvádět a lákat samičku. Chápé to tvůj malinký mozeček?[/color]

 123. Paní Libuše proč si vymýšlíte?? Hledáte chybu tam kde není…

 124. uzavři si žábry žaboxichte někam zalez a zdechni 👿

 125. „Komentář“ je rodu mužského neživotného, takže správný tvar predikátu zní „měly“. O nízké obsahové kvalitě tvého příspěvku se raději ani nebudu zmiňovat.

 126. A ty hanbou lidstva ( a všech humanoidů ) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 127. [quote=Martina Long]Pyjatče vonhu, mohl bys mi PROSÍM vysvětlit, proč se furt musíš za mě vydávat? A jestli řekneš, že jsi to nepsal ty, tak jsi shizofrenní a paranoidní jedinec! [url]http://ulozto.cz/xRLrUnQT/slovnicek-feministickych-pojmu-pptx[/url]Stáhni si tento slovníček pojmů feministek, ať jsi v obraze, pyjatče.[/quote]

  Četl jse to a je to ta největší s r a č k a jakou jsem kdy četl.

  PS: Jitunko a von_Hu, gratulují vám k úspěchu v Black Listu 😉

 128. Až tě pošleme drhnou hajzly tak tě ty kecy přejdou 😉 😉

 129. Nic proti ženám, ale my muži i bez líčení jsme sexy 🙂 Vám Paní Libuše nestačí ani tuna make-up, aby ste se vyrovnala jakékoliv „služce“…

 130. Nelži pyjatče, jak říká paní Libuše, tak samičky jsou vždycky hezčí než samečci.

 131. Houby pyjatý tvar nemají, ty hloupý pyjatče. Přestaň mě konečně tak ponižovat a vrať mi můj účet!!!

 132. [quote=Annie][size=large][color=fuchsia] já vážně doufám,že tohle je jen nějaký "žertík" či projekt, protože skutečně nevěřím, že takové s prominutím "sra.čky" může psát skutečně žena, viď Martinko? Podle mě ani žádná Martina, Julie, Jana blbá Panna neexistuje a za účty sedí nějací studenti, kteří mají akorát pr.del z toho, jak jim nadáváme..Fotky těchto žen, jsou převzaté, stejně jak "zkušenosti" paní Jůlinky. Tímto bych chtěla pozdravit všechny "pyjaté" muže, které za účty (SNAD) sedí:)[/color][/size][/quote] Převzaté? Uvědomejuš si, že jsi napsal právě nesmysl, vonhu?

 133. [size=large][color=fuchsia] já vážně doufám,že tohle je jen nějaký „žertík“ či projekt, protože skutečně nevěřím, že takové s prominutím „sra.čky“ může psát skutečně žena, viď Martinko? Podle mě ani žádná Martina, Julie, Jana blbá Panna neexistuje \ a za účty sedí nějací studenti, kteří mají akorát pr.del z toho, jak jim nadáváme..Fotky těchto žen, jsou převzaté, stejně jak „zkušenosti“ paní Jůlinky. Tímto bych chtěla pozdravit všechny „pyjaté“ muže, které za účty (SNAD) sedí:)[/color][/size]

 134. Kéž by tě po lobotomii, přešly ty kr*aviny, žaboksichte

 135. Ode mě máš dva trestné body, stejně jako pi*čatka Martina.

 136. já jsem o kopulaci nic nepsal chce to asi silnější brýle LYbore 👿

 137. Ty o tom jaká diskuze je plodná nebo neplodná, opravdu nerozhoduješ, žaboksichte. Takže mlč a šoupej nohama.

 138. Přestantě, vy lůzo, něco komentovat takovými zbytečnými příspěvky, vy nemáte co uznávat, chodíte sem jen extérně…nadmíru mě to obtěžuje !

 139. Vaše diskuze byla uznána za neplodnou a nevhodnou k dalšímu rozvoji. Odejděte a jděte dělat něco užitečného, například si odeberte své pyje.

 140. Má to jeden háček, paní Martina nikdy lingvistka nebyla ani ta osoba, která píše pod jejím účtem…

 141. Doufám, že nikdy nepřijdete do styku se zvířaty, pokud jsou vaše znalosti o ostatních živočišných druzích na stejné úrovni jako ty o pávech. Ženy jsou v přírodě vždy ty hezčí, není důvod, proč by měl muž dobře vypadat, když je tu jen od toho, aby sloužil ženám a uspokojoval jejich potřeby.

 142. Plácáš hlouposti, překrucuješ a vymýšlíš si. Uděluji ti trestný bod.

 143. Myšlenky na kopulaci tě po kastraci rychle přejdou.

 144. Máte pravdu. Nad souslovím "vti[img][/img]pná kaše" my lingvistky kroutíme nevěřícně hlavou již dlouho, neb nemá žádný lexikálně podložený smysl.

 145. [color=green]Já ji začala poslouchat právě TEĎ 🙂 Díky vám…[/color]

 146. Jak může být kaše vti.pná? Co to je za nesmysl?

 147. [size=medium][color=red]Mám podezření, že ty nějaké ty houbičky konzumuješ sama. Proto máš tak bujnou fantazii.[/color][/size]

 148. Tak v tom případě je každý kdo píše pozitivní reakce Martina Long. 😛

 149. V tomto případě jste von_H, osobo píšící pod účtem Martiny Longové, která je doopravdy v léčebně…

 150. Já tam slyším nějakou houbu. No doufám, že není pyjatého tvaru!!!

 151. [quote=von_H]Já jsem von_H a podle jedné femky tu mám 10 000 multiúčtů, tudíž ona tak označuje každého kdo sem píše.[/quote] Omyl. Každý, kdo píše negativní reakce, je von_H.

 152. Já jsem von_H a podle jedné femky tu mám 10 000 multiúčtů, tudíž ona tak označuje každého kdo sem píše.

 153. nejvíc mě fascinuje ten její zaklon kdy dá hlavu skoro na zem 😉

 154. jsem ji začal poslouchat když jsem hledal Skyrim theme 😀

 155. To je jeden uživatel tady, tyhle paranoidní pindy tak označují všechny co sem píšou

 156. místo slečny jsi napsala svlečny? 😀 myslíš na svlékání, jsi muž v ženském těle, jdi na plastiku, pyjatý tvore 😀 úchyle 😀

 157. [color=red][size=medium]Však díky za Youtube, tam se toho najde, kdyby nebylo, dost věcí bych neznala, dost věcí neobjevila.[/size] Třeba tohle, to mě dostává: [url]http://www.youtube.com/watch?v=kEdvUewg3kY[/url] A když si to někdo pustíte, vydržte do konce. [/color]

 158. Ani nevíte jak jsem rád, když najdu někoho, kdo Lindsey zná nebo ještě líp ji i poslouchá 🙂

 159. [color=red][size=medium]Souhlasím s tebou! Je o dost lepší! Vanessa byla pro mě zklamáním. Ale Lindsey, to je něco jiného! Energické provedení, emoce, nápaditost, vlastní sladby. Tohle od hudby očekávám. A to je ono. A navíc, jestli jsem schopná posoudit, když ona hraje, připadá mi děsně sexy.[/size]

  A Přidám něco z jiného soudku: [/color][url]http://www.youtube.com/watch?v=tkptcx7KO6Q&list=PL12F76033C227F515[/url]

 160. Doufám, že ne, jinak by byla svému okolí velmi nebezpečná…a i tak si myslím, že by si o takovém člověku lídé mysleli, že není v pořádku 🙂

 161. No, tak to je asi všem jasné. Mě by ale spíš zajímalo, jestli se najde mezi femkama aspoň jedna osoba tak hloupá, která by to myslela vážně.

 162. Už zase ? To je zajímavé, ještě nedávno si tu tvrdila že tě nikdy nemůžu urazit.

 163. Tak co je to tady?! Von_Hu okamžitě odejdi z učtu svlečny Martinky ať se na něj muže zase přihlasit!

 164. Znovu ti opakuju že celý tvůj slovníček, je jedna velká bl*bost a je maximálně k smíchu.

  Tvé paranoidní teorie o tom že tady píšu pod více účty už jsou trapné. Zkus vymyslet něco nového. (Já vím, bude to pro ten tvůj slepi*čí mozeček těžké.)

 165. [color=green]Važ svá slova Martino! Nebo tě sežehne dávný oheň Božině a zatratí tě do útrob pekelných, kde tě budou ošukávat pyjatci do všemožných děr a ve všemožných polohách![/color]

 166. Jistě, že jsi to četl jako von_H. Elizabetha = von_H, pyjatče. Doufám, že sis přečetl i stránku Black list a poučil ses!

 167. [color=green]Čekala jsem Vanessu Mai, ale tahle je lepší![/color]

 168. Ne, četl sem to jako von_H a ty bys měla doktora požádat o extra příděl léků.

 169. Jj housle jsou strašne zlej nástroj 👿 😀
  a ještě když na něj hraje pěkná slečna a umí to 👿
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=0dfZ9BXaNyE[/url]

 170. Vlastně ty sis to ani stahovat nemusel, četl sis to jako Elizabetha.

 171. [color=green]jojo. taky jsme říkali penisu „brko“

  a k těm pávům. Samečci jsou barevní, ne samičky.[/color]

 172. Jak to tady pozoruju, tak schizofrenii trpíš spíš ty. 😀 Tvůj slovníček sem četl a celé je to naprostá bl*bost. (Ostatně jako většina toho co napíšeš.)

 173. Pyjatče vonhu, mohl bys mi PROSÍM vysvětlit, proč se furt musíš za mě vydávat? A jestli řekneš, že jsi to nepsal ty, tak jsi shizofrenní a paranoidní jedinec! [url]http://ulozto.cz/xRLrUnQT/slovnicek-feministickych-pojmu-pptx[/url]Stáhni si tento slovníček pojmů feministek, ať jsi v obraze, pyjatče.

 174. Ten článek je spíš trapný než vt*ipný. Je to už ohrané. Klasika, pisatelka za vším vidí penis.

  Jinak, jak vidím tak pi*čatka Martina by asi od svého psychiatra měla dost další a léky navíc by ji měl začít léčit i ze schizofrenie.

 175. Ty Mrdtino, táhni zpátky do **** tvojí matky, jsi jen frigidní *****…

 176. To je jedno. Každý ví, že brko je synonymum pro pyj. A dotýkají se toho jenom pyjatci a služky.

 177. Bohužel má pravdu. Ti zlí pyjatci to tak udělaly schválně, aby nás hrdé ženy co nejvíce ponížily.

  A už se za mně přestaň vydávat a vrať mi můj ůčet, pyjatče.

 178. No to je ale pěkná hloupost. Tím jako, vonhu, naznačuješ, že co je pyjaté, to vydává zvuky?

  Mimochodem trubka má podle Siegermetru patologickou pyjatost, takže něco na tom bude.

 179. Já beru brka z páví samičky. Tady to je krásně vidět. Samičky jsou velké, barevné a samečci za nima jen tupě chodí. A takhle by to mělo být i u lidí.

 180. No to mě teda dostalo.. 😀 že nevíte,proč mají hudební nástroje podlouhlý tvar.. to je vrchol.. a pár „feministek“ se tu pyšní „vysokoškolským titulem.“
  Abych to uvedl na přímou míru,jelikož jste si neprošly 9. třídu fyziky,tak asi nevíte,že zvuky vyluzované z nástrojů jsou závislé na : výduti uvnitř nástroje(kytara,cello),podlouhlosti(didgeridoo,píšťala),klapkách uvnitř nástroje(tuším že saxofon a podobné) a spoustě dalších faktorů.A než začnete říkat,že zvuk je ďáblova věc,tak zvuk je vlnění,takže teoreticky by hudební nástroj mohla být jakákoli akusticky tvarovaná místnost či objekt.Tímto neříkám,že kdybyste foukali vzduch do nějaké prázdné komory,tak to bude znít jako kytara..

 181. Copak nevíš že brko je synonym pro pyj, ty odporný pyjatče ?

 182. [quote=Elizabetha][color=green]Tak tohle si vyprošuju debilní krávo!
  Jsem umělkyně!
  Hraju na kytaru, klavír a flétnu!
  A chci ještě zkusit housle!

  To by jste kravky nesměli držet ani tužku nebo štětec!
  Jaká by to pak byla kultura, kdyby jste nic nevytvořili!
  A stromy jsou taky takové ty "hůlky" tyčící se do nebes.
  Přesně ty stromy, které pro nás vyrábí tolik života dárný "kyslík". To stromy snad taky vymyslel muž? A lesy? Pralesy! Jestli jo, tak muž vymyslel celý ekosystém a tím tak stvořil nejenom planetu, ale i život na ní…

  Ach. Pardon. Jak lehce se dá odbočit, že?[/color][/quote]
  Já nepíši tužkou, ale brkem, jelikož má také pyjový tvar.
  Vonhu, už přestaň furt propagovat ty pyjaté věci. Zaposlouchej se do zvuků a uznej, že vysílá podprahové vlny!

 183. Ale, prdlajs, ve stodole narazila na oje, dvakráte si přirazila a už je těhotná.

 184. Když se Vám nelíbí slovo piáno, tedy promiňte, pro feministky pyjáno, tak říkejte klavír a o pyjaté hudbě slyším poprvé. Pyjaté texty existují: Např. „Keď som prišiel z krčmy, povedala strč mi hó tam hned, tak jsem ho tam strčil, on se mi tam skrčil, hólomek.“ Pravověrným Slovákům se omlouvám za ten česko-Slovenský hybrid, ale ono se to takto zpívá. Ale, jak může někdo o houslích, popřípadě cellu, či kytaře mluvit jako o pyji, tak je stižen slepotou, neboť právě tyto nástroje symbolisují ženské tvary.

 185. A ta „feministka“ to myslí vážně nebo si z toho dělá prdel?

 186. [quote=Chcalena][quote=Martina Long]Proč mě jako takhle ponižuješ. Já mám na 100% potvrzené, že to bude dcera. tečka.[/quote]

  To máš na mysli ten polštár, co si s nim vycpáváš břicho ?
  [/quote]

  Já už to chápu, ten polštář má růžovou barvu, že ty pyjovatá Martino?, a tak sis ho spletla s dcerou :whistle:

 187. Je videt jak jsou feministky nadrzene a ze potrebuji sex sex a sex!!

 188. [color=green]Tak tohle si vyprošuju debilní krávo!
  Jsem umělkyně!
  Hraju na kytaru, klavír a flétnu!
  A chci ještě zkusit housle!

  To by jste kravky nesměli držet ani tužku nebo štětec!
  Jaká by to pak byla kultura, kdyby jste nic nevytvořili!
  A stromy jsou taky takové ty „hůlky“ tyčící se do nebes.
  Přesně ty stromy, které pro nás vyrábí tolik života dárný „kyslík“. To stromy snad taky vymyslel muž? A lesy? Pralesy! Jestli jo, tak muž vymyslel celý ekosystém a tím tak stvořil nejenom planetu, ale i život na ní…

  Ach. Pardon. Jak lehce se dá odbočit, že?[/color]

 189. muzete mi uz schvalit nahradni ucet? jmenuje se Martina ma rada Long pera v puse

 190. Ne ja jsem prava, ty si falesna, urcite si Julie a chces me postvat proti vohnovi!!!! ale ja uz mam rozum

 191. Lžeš pyjatče, jediná pravá Martina Long jsem já. Ta co píše jako registrovaná je ten pyjatec von_H co mi haknul ůčet.

 192. Tak jako si můžeš zpoplatnit kanál na youtube, můžeš si zpoplatnit i toto a jelikoš lidé chodí na největší hlouposti, nějaký, musí uznat inteligentní člověk, začal vydělávat formou psaní nenávistných a uplně šokujících článků… Možná to byla dokonce parta lidí. Až potom se sem přidali uživatelé, kteří z toho nic nemají a jen si taky dělají srandu. Jelikoš vlastník/vlastníci komentují nebo spíše vymýšlejí důvody proč se se čtenářem hádat, nutí ho tím opět se vracet zpět… Ostatně jim to nahnalo dost velkou náštěvnost a vlastně ani nejde o to jak hloupě jejich nározy vypadají, hlavně at sem lidé chodí, třeba i nadávat. V závěru jsme ale ti hloupí my, že sem vůbec chodíme…
  …Ale co, za takovouhle zábavu a možnost argumentace se to snad vyplatí. Znám jednu holku, která je kamarádkou jedný „feministky“ zde.

 193. jediná Martina Long, která je práva, jsem já. Teďkon se nacházím v Bohnicích, kde jsem na prašcích, a už mám normální myšlení. Bohužel mi někdo naboural účet a teď se za mě vydává. Jo a žádný dítě nemám, byl to jenom polštář, takže jsem trochu zklamaná, že nemám žádnýho syna 🙁 . :'(

 194. [quote=Martina Long]Proč mě jako takhle ponižuješ. Já mám na 100% potvrzené, že to bude dcera. tečka.[/quote]

  To máš na mysli ten polštár, co si s nim vycpáváš břicho ?

 195. Zdravím všechny normální lidi, kteří sem přišli pobavit.
  Neustále přemýšlím, zdali jsou tyto stránky myšleny vážně a nebo je lidská hloupost opravdu schopna dosáhnout v reálném životě takové úrovně, jakou nám zde prezentují naše FEMBLBKY. Doufám že se jedná pouze o žert, ale nevím….
  A teď k hudbě. Hudba už od nepaměti přinášela lidstvu mnoho, neboť je univerzálním jazykem a dokáže přenášet jak informace tak i emoce a postoje bez jazykových bariér, podobně jako matematika… Hudba je v podstatě (jako ostatně víceméně všechno) praktickou aplikací a důsledkem matematiky (či její formy, fyziky) a umožňuje šíření zprávy-informace všem lidem. A tak je tomu už od pradávna. A už v oněch dávných dobách se člověk nespokojil pouze s hrdelními zvuky a skřeky, a proto začal zkoušet, vymýšlet a zdokonalovat hudební nástroje, které hudbu vytvářeli, dělali ji libozvučnější a pochopitelnější ostatním. Je naprosto absurdní srovnávat tvar s mužským penisem, neboť tvar nástrojů vyplývá z dlouhých let zkušeností, pokusů a zejména z fyzikálních zákonů a vlastností materiálu a vzduchu.
  Závěrem bych rád dodal, že to co je prezentované na tomto webu je naprosto nesmyslné a nedá se to nazývat feminismem, ale odborně medicínsky, femikretenismem. Člověk je tvor skupinový a základem skupiny je rodina – tj. pár samce a samice s potomky…. A stavět se proti tomu je jako stavět se proti naší matce Zemi a Přírodě. Ale v každém druhu jsou defektní jedinci, ti však naštěstí časem vymřou. Je třeba pouze zajistit aby nenapáchali moc škod.

  P.S. Děkuji mnohokrát za přečtení tohoto mého názoru

 196. co je von_H? 😀 PS. ty co se za ni vydáváš, jsi blbec, když Ti nedošlo, že adminky tohodle ***veru si dělají legraci 😀 samy z toho pyjatýho šílenství mají legraci 😀 ta protimužská propaganda, vždyť si evidentně z feministek dělají legraci 😀

 197. Já žádnou duševní chorobou netrpím. To ty jsi pyjatý úchyl, co patří do psychiatrické léčebny.

 198. Sklapni. Nejspíš trpíš schizofrenií, vonhu pyjatý.

 199. Ty ponižuješ mně, vonhu. Paní FEMIdoktorka mi řekla že to bude malý pyjatec a paní FEMIdoktorka by mi nikdy nelhala. A už se tu konečně za mě přestaň vydávat. Všichni už ví že jsi mi haknul účet, vonhu.

 200. Mějte trochu úcty k nemocnému člověku a přestantě se za Paní Longovou vydávat osobo…

 201. Proč mě jako takhle ponižuješ. Já mám na 100% potvrzené, že to bude dcera. tečka.

 202. Mlč pyjatče, všichni už ví že já žádnou dceru mít nebudu. Dnes mi FEMIdoktorka oznámila že to bude malý pyjatec. :X

 203. Já nejsem v léčebně, ležím doma se šálkem čaje s medem a se svou dcerou.

 204. Nedělej si z toho legr-aci, pyjatče! To je vážná věc.

 205. Tento článek nemohla napsat Martina Longová, jelikoš se nachází v léčebně…
  Zřejmě někdo z jejího příbuzenstva dále píše tyto nesmysly z jejího účtu.
  Důkazem je celý článek, který je pouze pokusem o napodobení jejího stylu, ale Paní Martina psala lepší. Dalším důkazem jsou komentáře, ty také ztratily na kráse…a pak kdo se tady za někoho vydává…

 206. Ty jsi von_H!!! Ty jsi mi haknul ůčet a teď se za mně vydáváš!!! Nevěřte tomuto pyjatci!!!

 207. Paní Júlie, proč mi mažete příspěvky ? Já tento článek nepsala, to byl nějaký pyjatec co mi haknul ůčet. Takovou hloupost bych nikdy nenapsala!!!

 208. Za 1) je tam chyba na konci článku, kde je 2x zaposloucháme:)
  Za 2) je to další nesmysl.
  O feminismu něco (snad) vím, jako každý.
  Jsem ráda za volební právo žen, rovnoprávnost atd.
  Ale toto? To si snad někdo vážně dělá prdel a baví se odezvou..nebo že by to byli placené stránky?

 209. poradce asi těžko….spíš sr*ačkojidní držka co na nás ***e nesmysly

Comments are closed.