Victoria’s Secret: Luxusní spodní prádlo pro ženy, které vědí, co chtějí

dámské podprsenky

Kvalitní spodní prádlo je jako vaše druhá kůže. Nikde nestahuje a nedráždí citlivou pokožku, zároveň však vyzdvihne vaše přednosti a schová nedostatky. Přesně takové je prádlo od značky Victoria’s Secret. Ta nabízí modely, které umějí být něžné i sexy. Pojďme se tedy podívat, co všechno pro vás má ve svém sortimentu.

Tajemství kvality prádla spočívá ve střihu a materiálech

Jednou z nejznámějších značek spodního prádla je právě Victoria’s Secret, jejíž historie se začala psát už v roce 1977 v americkém San Francisku. Za jejím vznikem stál zcela prostý mužský problém při nákupu prádla pro partnerku. Jen málo mužů umí správně vybrat velikost a trefit se do vkusu svých žen. Od toho tu je Victoria’s Secret, jež nabízí širokou paletu nejrůznějších modelů pro každou příležitost.

Pohodlné i sexy dámské kalhotky

Dobře padnoucí dámské kalhotky jsou výhrou. Neměly by nikde škrtit a vytvářet nevzhledné tukové bochánky. Současně by měly být vyrobené z příjemného materiálu, kterým pro některou ženu může být stoprocentní bavlna, jiná spíše ocení umělé vlákno s krásnou krajkou jako ozdobou. Hodně záleží také na střihu kalhotek, přičemž lze vybírat mezi klasickými, bokovými a bikiny, brazilskými nebo tanga střihem. Výhodou tohoto prádla je, že ho lze libovolně kombinovat s dámskými podprsenkami, a vytvářet tak libovolné sety podle toho, co které ženě vyhovuje.

Dámské podprsenky pro každou ženu

Nedílnou součástí prádla pro ženy a dívky jsou také dámské podprsenky. Jsou důležité pro správnou podporu ňader, zároveň však dokážou vykouzlit sexy dekolt. I zde je nutné vybírat padnoucí velikost. Značka Victoria’s Secret má ve svém sortimentu podprsenky různých střihů – bralletky, bez kostic i sportovní pro aktivní ženy, které vyžadují pohodlné prádlo z funkčních materiálů, jež je neomezuje během jejich sportovní aktivity.

Sdílet článek