V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí

Násilí na ženách je skutek kdy je žena psychicky, citově či fyzicky týrána a to mužem. Často se jedná o ty nejbližší muže, do kterých bychom nikdy neřekly, že jsou tohoto schopni. Žena si za to částečně může sama z jednoduchého důvodu. Usnula totiž na vavřínech. Myslela si, že jí se nic takového stát nemůže, že to se děje pouze v televizi. Není divu, vždyť i klauzule*, která bývá nedílnou součástí každé svatby posvěcuje násilné chování muže. Doslova v ní totiž stojí, že: „… v dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí“.

A následuje podpis. Podpis, který může za všechna příkoří na ženách. Podpis jímž žena schvaluje, že si s ní nastávající manžel může vlastně dělat co chce dokud nezemře, protože má svoji novomanželku jistou. Ano, takové jsou zákony této země. Žena si nemůže být jista ani ochranou zákonodárců. Podpis, který primárně stvrzuje manželství však sekundárně dává muži neomezenou nadvládu nad ženou a ta naopak svým podpisem stvrzuje, že s mužem bude dokud nezemře či ji nezabije a to i přes všechna příkoří.

 

Násilí na ženách bývá v poslední době velice zlehčováno a dle reakcí novinových plátku či televizního vysílání dochází k jevu, kdy je násilí na ženách řazeno až za násilí na dětech. Nedospělí jedinec má díky nízkému věku dostatek času se se vším srovnat a na vše zapomenout, má totiž před sebou značný kus života.

{loadposition article}

Pamatujeme si snad kdo nám rozšlápl bábovku? Ne a to je důkaz, že nedospělí jedinec na zlé věci zapomíná. U žen dochází k násilí v pokročilejším věku a žena tak nemá možnost na nic z oné zrůdnosti, kterou zažila zapomenout. Její mozek je na tak vysoké úrovni, že se na zážitek bude vzpomínat až do konce svého života.

Navrhujeme celé ustanovení jež bývá vyřknutu při svatebním protokolu odstranit a nahradit jej následovně: „… v dobrém, ale ne ve zlém, dokud se nerozhodnu rozvést“.

 

Vaše Markéta V.

* klauzule – omezující podmínka

Sdílet článek

72 comments

 1. Mám jednu úplně jednoduchou otázku: MILOVALI JSTE NĚKDY NĚKOHO? …Myslím že kdyby ano, CHTĚLI byste s ním být v dobrém i ve zlém, dokud vás smrt nerozdělí… :dry:

 2. To snad ne..jak může někdo psát takový bludy, nasekat do toho hrubky a ještě to cpát na net. A násilí na dětech je mnohem horší protože se umí bránit mnohem míň než dospělá žena..

 3. Takze co znamena: v dobrem i zlem, pokud nas smrt nerozdeli ?

  Znamena to to ze jeden druheho budu milovat v dobrom aj v zlom kym ich smrt nerozdeli. Milovat niekoho ked je vseto \“eňo ňuňo\“ je lahke, ale ked naozaj sa nieco stane zleho a je takze obdobie tak treba milvoat tak isto a este viac aby to podporilo toho druheho, aby citil podporu aby vedeli jeden druhemu pomahat kym ich smrt nerozdeli ( ale ani smrt ich nerozdeli). Ide len cisto o to milovat jeden druheho navzdy bez ohladu nato ci je dobre obdobie alebo tazke obodobie.

  A dalsia vec, naco myslite to pritahujete. Ked myslite a len rozmylaste nad tim ako vas chlap zneuziva a jak su zli tak taki aj budu a bude to stale len horsie a horsie. Musite zacat mysliet naopak, hladat dobrych muzov, chciet lasku, chciet co si vy predstavujete ako uzasne. Ked mate pocit ze vsetko je zle tak to tak aj bude ale ak pocit zmenite na dobry a na uzasny tak hned sa vsetko okolo vas zmeni…..

 4. Ze své vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že mě násilý v dětství ze strany ostatních dětí velice poznamenalo na celý život…..Když vidím co dělají moji vrstevníci a kolik mají přátel….a já se bojím pomalu ve společnosti zeptat kde je toaleta….trochu přeháním, ale bohužel se tak bojím lidí, že nemám skoro žádné přátele bavím se pomalu jen s nejbližší rodinou a když jsem chtěla zapomenout a začít žít našla si přítele který… no raději to ani nebudu rozebírat…a nemyslete si že to má něco společného se sexem jak je to na těchto stránkách zvykem když jde o muže…prostě využil toho že si neumím dupnout a nechal se živit a ještě tvrdil, že vůbec nic nedělám ….děti si pamatují mnohem víc něž dospělí je to dáno i schopností se učit….mě to bohužel naučilo jen tomu, že nemám nikomu věřit….Vím že tenhle postoj není správný, ale povědomí mě vždy varuje a já to těžko přemáhám…Daří se to, ale stojí to moc sil které bych mohla vložit do něčeho užitečnějšího než je neustálé přemáhání se…… měla bych to v životě lehčí bez těchto vzpomínek….. no co už no 🙁

 5. Ta osoba, která psala tento článek asi neví nic o psychice člověka, natož dítěte, že? Je možné, že když se někdo dopustí násilí na dítěti, že to to dítě zapomene. Jenže v jeho podvědomí to zůstane a projeví se to v pozdějších letech – například ten jedinec bude mít strach z podobných typů lidí nebo se ke stejnému typu lidí bude chovat agresivně. A taky může mít panický strach z prostředku, který byl použit k aktu násilí.
  Kdežto dospělý jedinec, na kterém bylo vykonáno násilí má mnoho psychických prostředků k vyrovnání se s danou situací.

  jen tak mimochodem – v dnešní době si můžeš napsat vlastní manželský slib. A původní slib je mišlen oboustranně. A uvedený návrh dodatku (viz. konec článku) je naprostá hloupost, proč?

  \“Drahá, Tobě se něco stalo? To je ale zlé. Až si to vyřešíš, tak mi řekni.\“

 6. Co to zas žvaníš, kráá vo, ty tam taky nemáš diakritiku. A to slovo je \“obsahově\“, což dojde úplně všem, kromě tebe.

 7. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :pinch: :pinch: :whistle: haluzáčka… :whistle:

 8. to srovnání mozků je poněkud mimo. Je mi 40 (nikoliv 6), a přesto veškerá příkoří, které mi manželka provádí, zapomínám průměrně do 48 hodin. Naopak ona se vše, co považuje za křivdu pomatuje roky, i desítky let. Možná by tedy bylo lépe srovnávat mužské a ženské mozky. U mužů to zapomínání negativního funguje nějak lépe.

 9. Tak tohle prekonalo vsechny me predstavy o lidske blbosti…to mekke i bych presel jako chybku, ktera se vloudi, ale obahove je ten clanek na urovni mysleni 5-ti leteho ditete…

 10. Pro nekontrolovanou agresi byl komentář editován. Pavlína Zapletálková

 11. 😀

  dotaz do plena : je cely tenhle web vtip, nebo to fakt myslite vazne? 😀 😀 😀 😀

 12. Zírám, vážně.
  Vy vtipkujete, nebo to skutečně můžete myslet vážně? Že si dítě nic nepamatuje? Máte vy vůbec nějakou představu o pojmu Psychologie, slyšela jste o tom někdy?
  Traumatickým zážitkem je takové dítě poznamenáno většinou do konce svého života. Dítě má nedostatečně vyvinuté psychosociální dovednosti a nemá šanci na podobnou situaci relevantně reagovat. Nebohé dítě je v té nejhorší možné situaci, to je přece do očí bijící!
  Oproti tomu žena /a nemyslete, že bych snad chtěla jakkoli její utrpení snižovat, jen se pokouším vyjádřit jak nepoměrné je ve vztahu s utrpením dítěte ve stejné situaci/ je dospělou samostatně fungující jednotkou, když to tak řeknu, která by měla být dostatečně vyzrálá, inteligentní a uvědomělá, aby se dokázala alespoň minimálně bránit. Má zkušenosti, zná své možnosti, má okolí, na které se obrátit, má jisté rodinné zázemí. Chápete už ten rozdíl? Pevně věřím, že jste pochopila 🙂

 13. Jenze neexistuje chirurg, ktery by se pod takhle ******niho chlapa podepsal…

 14. Žena po čtyřicítce se mění v hnusného chlapa, který mlátí svého muže! 😆

 15. nejkvalitnejsi clanek na tomto serveru

 16. nepospělÝ jedinec 😉 to bude tou vysokou úrovní mozku, milé feministky

 17. rofl, přirovnávat rozšlápnutí bábovičky k týrání :woohoo: jestli není týrání dětíhorší proto, že dítě proti tomu nemůže tolik dělat. Kam by asi šlo? A samo těžko něco řekne proti rodiči.

 18. [quote=Irena V.]Já pracuju na svatbách už asi osm let a NIKDY jsem tam tu vaši kluzuli neslyšela.[/quote]

  ono proč si myslíš, že prodlevy mezi jednotlivými články jsou tak velké?? dá to vážně fušku takový materiál vyplodidt :woohoo: btw neslyšela jsi ji, páč tam ani není 😀

 19. Já pracuju na svatbách už asi osm let a NIKDY jsem tam tu vaši kluzuli neslyšela.

 20. CÓÓÓÓ? :woohoo: Jana z Husi, Jana Tleskačová, sestry Wrightovy, Kainova sestra Ábel, Charlotta Darwin, Jiřka z Poděbrad – tohle přehazování pohlaví mě začíná bavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 21. [quote=PavlinaZapletalkova]ja teda dostavam podporu od uradu a ne od tebe, nikdy sem od tebe nevydela ani korunu tak na nas nedelej ramena[/quote]
  Tak ty si tedy husička 🙂 jasně řekl, že dostáváte podporu z jeho daní a to je pravda……nebo si snad myslíte že stát si vytáhne peníze z řitě? 🙂

 22. Títmo ukazujete, že myslíte jen na sebe….zhrnete to jen prázdným \“dítě si nebude pomatovat\“ což je asi blbost…..ještě ke všemu ve srovnání s rozšláplou bábovkou (you make me laugh)…..buď zkažený zbytek života nebo celý život? přijde mi logické, že se více řeší násilnosti na dětech……Žena se může třeba taky mnohem více bránit než dítě. A váš popis manželství je naprosto směšný. Hledat skryté smysly v manželském slibu….To asi asi hodně nudíte, když děláte takovéhle věci……Hlavně přemýšlejte než se ztrapntíte (pak se možná ztrapníte méně)

 23. Islám není stát, ale náboženství, šátky ženy nosí venku, nebo je nemusí nosit vůbec, Islám jim to nepřikazuje, je to však historicky zavedené pravidlo. Navíc se svým egyptským přítelem, který je rovněž muslim si na nic nestěžuji. Jsem ateistka, češka a co se týče práva žen, tak mě můj přítel respektuje, neboť mě nechce ztratit.
  [quote]Islám je vynikající stát, protože tam ženy mohou nosit burky a muži pak po nich chlípně nekoukají, protože by stejně nic neviděli. A když se s nějakou ožení, tak si ji berou vyloženě kvůli kráse její duše, protože nevědí jak vypadá.[/quote] příště raději čtěte odbornou literaturu nežli hloupé časopisy. Slovo od slova to tu je větší spam!

 24. Kvůli prachům a kvůli tomu, aby měli \“ služku\“ a měli to kam strkat,kozy!

 25. Nasilie a ponizovanie zien nieje problem len mozovi ale tych zien samotnych.
  Kazdy clovek ma moznost volby, ci chcete si to priznat alebo nie v kazdej situacii v kazdom zivotnom obdobi ma clovek moznost sa rozhodnut.

  Konkretne v tejto teme obecne plati, ak muz zenu ponizuje a trapi menej ako ona sama seba, tak to na sebe necha pachat a nic proti tomu nespravi.

  Zamyslite sa nad tym.

 26. Mam kamarada z turecka.. a tak trochu jsme se o islamu bavili.. tak za prvy, jako zena muze vyznavajiciho islam by jste mela mensi prava nez prase na dvorku. za druhy, pochopila by jste frazi \“byt neci majetek\“. doslova. a za treti, ty satky pres oblicej musi nosit jenom venku, takze zenich zadneho zajice v pytli nekupuje.

 27. [quote=New Jack]Pokud vím tak islám není stát ale náboženství… a měla by jste si o něm přečíst nějaké informace, očividně nevíte o co jde[/quote]Hlavne to, že muž v Islame môže mať až 4 ženy a hlása taktiež, že každý neveriaci (čiže neveriaci, kresťan – neverí v islam) má zomrieť 🙂 No, európu čakajú ťažké časy, keď sa svet otvára 🙂

  Nevzdelanosť \“členov\“ tejto stránky je ohromujúca 😀 Feministke sa páči Islam, pričom to je jeden z najhorších problémov 😀

 28. Pokud vím tak islám není stát ale náboženství… a měla by jste si o něm přečíst nějaké informace, očividně nevíte o co jde

 29. Jan Tleskač byla žena, Jana. Nosila na krku takovou zvláštní ozdobu a pro ni ji zabil jeden muž. Jana vyla vynálezkyně a mohla spasil lidstvo.

 30. Islám je vynikající stát, protože tam ženy mohou nosit burky a muži pak po nich chlípně nekoukají, protože by stejně nic neviděli. A když se s nějakou ožení, tak si ji berou vyloženě kvůli kráse její duše, protože nevědí jak vypadá.

 31. Napište článek o islámu, vážně bych chtěl znát váš názor 😀 … pokud vím tak toto nebezpečně se rozšiřující náboženství moc úcty k ženám nechová… jinak fuck off islám!!!!!

 32. 😀 😀 😀 Vetsi hloupost jsem uz dlouho necetla…ale tak aspon ze jsem se zasmala…Tak vy si myslíte,že kdyz bude muz doma zenu nejakym zpusobem tyrat,tak na to ti nasi zakonodarci reknou,ze je to v poradku,ze slibila na svatbe,ze bude stat za muzem v dobrem i ve zlem?? to je trosku ulitly ne ??!! …

 33. To je velice zvláštní…vy tu horlivě obhajujete ženy, jak jim je chuderkám ubližováno, jak je muži týrají, vykořisťují, využívají a já nevím co ještě, ale na druhou stranu pak vždycky napíšete, že si za to v podstatě žena může sama…nemáte to náhodou trochu pomotaný? Tak mi připadá, že nevíte, za co vlastně bojujete. Když na to půjdu vaší logikou, tak za to, že nečůráte ve stoje a jiné vaše podobné výplody si vlastně můžete sama, tak teda nechápu, na co si stěžujete, je to váš problém, že jste se narodila jako žena, když máte pocit, že jsou muži na tom líp, tak jste se prostě měla narodit jako chlap. No, proč jste si to nezařídila, že chcete být chlap, určitě by jste to zvládla. 😀 😀

 34. [quote=ten co se pta]Doopravdy bych se chtel zeptat jestli tato stranka slouzi pouze jako pobaveni nebo jestli to doopravdy myslite vazne.jeste sem tu nenasel jediny logicky argument a poznatek.prosim administratora(ku)aby na tento prispevek odpovedela jinak budu muset upozornit prislusne urady aby tuto nebezpecnou stranku zrusily.Co kdyby se sem kouklo nejake dite nebo nejaka snadno ovlivnitelne osoba?chcete mit na rukou krev?[/quote]

  pobavení vo tom žádná 😉 😀

 35. No jasně že to je jen prdel, ty vole. Ty si myslíš, že je někdo takový hovado, aby sem psal tahle články vážně při plným vědomí ? 😀

  Ale chtěl bych vidět, co by s tímhle udělaly úřady, to by bylo možá ještě vtipnější, než celej tenhle web. Takže do toho, bojuj za mravní ovhranu dětí a malejch chlupatejch zvířátek ! 😀

 36. Doopravdy bych se chtel zeptat jestli tato stranka slouzi pouze jako pobaveni nebo jestli to doopravdy myslite vazne.jeste sem tu nenasel jediny logicky argument a poznatek.prosim administratora(ku)aby na tento prispevek odpovedela jinak budu muset upozornit prislusne urady aby tuto nebezpecnou stranku zrusily.Co kdyby se sem kouklo nejake dite nebo nejaka snadno ovlivnitelne osoba?chcete mit na rukou krev?

 37. taky máte při zoobrazení stránky s těmahle super článkama na stránce reklamu SEXY ŽENY jo jo to je vtipný

 38. \“Její mozek je na tak vysoké úrovni\“ ano znám ženy jejichž mozek je na vysoké úrovni, vy k nim bohužel očividně nepatříte…

 39. Hmmm… Takže je to přesně obráceně – násilí na dětech je MNOHEM horší, než násilí páchané na dospělých. Že má dítě čas na to, celou věc zapomenout? Jak jste na to, ku*va, přišla? Pokud vás někdo týrá ve chvíli, kdy se teprve UTVÁŘÍ vaše osobnost, zanechá to ve vás mnohem hlubší šrámy, než když jste již fyzicky i psychicky (což není váš případ) vyspělá. Kromě toho, pokud vás manžel týrá, můžete se, pokud nejste úplná kráva, sebral a opustit ho!!! Dítě se jen tak sebrat a odejít nemůže, často se ani nemůže nijak bránit!!! Vy srovnáváte týrání dětí (např. když vás někdo zbije tyčí), s tím, když vám někdo rozšlápne bábovičku??? To jako myslíte vážně???

 40. Jeden důkaz za všechny.. \“Julie\“ ani kdyby jí koleno vrtali tak neřekne výši svého vzdělání… proč? jsem si jistá, že má maximálně základní školu … Kdyby měla vzdělání tak je jisté, že se tady s ním bude před všemi vychloubat…

  A za další, už se tady na mě za to jednou zobila, ale neexistuje zde jediný důkaz, že je žena. Všem tady radí a dělá ze sebe velký kápo, ale o sobě neřekne ani Ň … Fotka falešná, nick falešný- je to děsně povrchní, plést se ostatním do života takhle neosobním způsobem …

 41. Já jsem věděla, že jste tu nezaměstnané, nevzdělané a že spoléháte na své muže, jelikož z podpory byste asi těžko vyžily … A že jste líné si najít práci, tak tady vymýšlíte tyhle bludy. Prosím už si uvědomte, že za vaše problémy nemůžou muži ani nic s nimi společého, ale pouze a jenom vy samy. Tak už tady nefnukejte, kdyby jste nebyly naivní, tak Vás muži nebijou …
  Ale upřímně? Nedivím se že jste některé bity, já bych vám dala zleva zprava na probuzení jen za to, co tu píšete za nesmysly, a že si za tím stojíte !!

 42. Přemýšlela autorka ale o tom, že stejnou \“přísahu\“ stvrzují oba partneři, nejen žena?

 43. \“mila\“ marketo V. a ostatni,

  kazdeho kritizujete za sbemensi preklep ci chybicku… a copak je to tady ve vasem clanku?

  \“Ne a to je důkaz, že nedospělí jedinec na zlé věci zapomíná\“

  mrknete do zrcadla, nez zacnete pindat na druhe 😉

 44. Spam je nevyžiadaná a hromadne rozosielaná správa prakticky rovnakého obsahu. Ide o zneužívanie elektronickej komunikácie, najmä e-mailu. Zväčša je používaný ako reklama, hoci za krátku históriu elektronickej komunikácie bol spam použitý aj z iných dôvodov. Existuje veľa rôznych médií, ktoré sú spamermi zneužívané. Môže to byť napríklad spomínaný e-mail, instantné zasielanie správ (napríklad ICQ), skupiny Usenet, krátke textové správy, …

  Rozlišujeme dva druhy spamu – prvý je poslanie správy do množstva diskusných skupín (tzv. Forum) Tieto správy sú väčšinou zamerané na distribúciu pornografického materiálu, resp. na propagáciu určitých produktov, napr. z oblasti farmácie. Správa väčšinou nemá žiaden súvis s témou diskusnej skupiny. Je zameraný na ľudí, ktorí často čítajú správy, ale neposkytujú svoje emailové adresy. Druhý typ je emailový spam, zaslaný konkrétnemu človeku priamo na jeho emailovú edresu. Tieto adresy sa získavajú často prehľadávaním diskusných skupín alebo prehľadávaním webových stránok. Emailové adresy získavajú internetové roboty prehľadávaním stránok. Ďalším spôsobom ako získavajú adresy je vyplnenie formuláru, ponúkajúci na prvý pohľad zaujímavú protihodnotu. Existujú špecializované firmy alebo jedinci, ktorí vytvárajú databázy adries a tie následne predávajú.

  Pretože množstvo diskusných skupín je dnes moderovaných a prevázkovateľ limituje prevádzku, pokúšajú sa spammeri dostať cez automatizované nástroje do čo najväčšieho počtu takýchto diskusných skupín. Na zabránenie masového prístupu sa v súčasnosti používa systém CAPTCHA.

 45. Ach jo :angry:
  [b]Pavlínko, odkud myslíš, že se ty peníze na úřadě berou?!![/b] ❗

 46. 😀 😀
  [url]http://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie[/url]
  [url]http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/ironie[/url]

 47. ja teda dostavam podporu od uradu a ne od tebe, nikdy sem od tebe nevydela ani korunu tak na nas nedelej ramena

 48. vymyslel to muž, to paní Jlie jistě nebude uznávat. 😀 😀 😀 😀

 49. huste..novy rok 2010 asi udrel femiblbkam na hlavu:D

 50. [quote=Anonymní]hmm, ty sic na to věk máš, ale produktivní asi taky moc nebudeš, pochybuju že by někde zaměstnaly takovou "inteligentku"
  mimochodem již pár let tě moje daně živý, nebo si myslíš že podporu v nezaměstnanosti dostáváš od koho? [/quote]hahahahaha ))) od kazdeho cloveka, co plati dane a vetsinou to, co dostanou nezamestnani, je male minimum co si strci do kapsy nasi politikove ))

 51. hmm, ty sic na to věk máš, ale produktivní asi taky moc nebudeš, pochybuju že by někde zaměstnaly takovou \“inteligentku\“
  mimochodem již pár let tě moje daně živý, nebo si myslíš že podporu v nezaměstnanosti dostáváš od koho?

 52. hmm…. dámy…. znova ste tu písali hlúposti…. v dobrom i zlom sa preto rozpráva, aby sa hneď pri prvej hádke nerozviedli… a mimochodom…. moja profesorka so svojim mužom nežije, pretože ju bil, a ona sa rozviesť nemôže, pretože sa vydávala v kostole, ale žijú v tzv. \“odlúčení\“… takže nie je dôvod, prečo by sa to malo zmeniť….

 53. Ježiši ženská, co ty seš zase za blbku. To že dítě zapomene na ublížení je jen zapomenutí na vědomé úrovni. Ještě máš podvědomí do kterého se všechno tohle ukládá. Pokud je skutek velmi emotivní, tak si ho zase zapamatuješ do emotivní části podvědomí.
  Je úplně jedno jak se to jmenuje, nebo jestli to někdo identifikoval, tyhle věci jsou přirozeně v každém člověku a svoji ignorancí nezmizí.

  Mimochodem existuje taková listina jménem: Listina základních práv a svobod a žádná smlouva i kdyby manželská ti nemůže sebrat právo na život. Nikdo nebude mít nikdy osud jiného ve svých rukou.

  Každý má v rukou pouze svůj osud a je jen na něm, jestli se rozhodne žít s násilným mužem nebo ne!!! Zapoj hlavu!!!

 54. To říká ten pravej, píše se čeština a kobyla. 4 slova a 2 špatně. 😯

 55. Význam věty chápu. A je takový, jaký jsem jel popsala.

 56. Češtin, tvůj kobyl, že??? :woohoo:

  První se naučte česky a pak pište články samice skotu B)

 57. Tady se jedná o vzory přídavných jmen. A ty jsou: 1) mladý, mladá, mladé
  2) jarní
  nedospělý jedinec jako mladý jedinec

 58. Tyhle sračky tisknout na toaletní papír. Navíc, když někam píšeš, nauč se česky. No a že násilí na dětech je míň hrozný, než násilí na ženách, protože dítě má pak čas se s tím vyrovnat, to putuje rovnou do Zlatého archivu ****vin. Už jen proto, že dospělý (vzor mladý, stejně jako nedospělý) jedinec se má možnost bránit. Jsem velice zvědav na reakci, která vám vyteče z vašeho rozbředlého mozku. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 59. [quote=Julie]No jestli vy jste záchrana národa, tak doufám, že se Vašeho produktivního věku nedožiji.[/quote]
  Já taky doufám, že už se ničeho dalšího nedožijete :angry:
  Mimochodem, kdybyste ve škole (kam jste asi nechodila) dávala pozor, tak víte, že mam pravdu: nedospělý jedinec, nedospelí jedinci :angry: To je věda, co, Jůlinko? :woohoo:

 60. No jestli vy jste záchrana národa, tak doufám, že se Vašeho produktivního věku nedožiji.

 61. no nevím ale nedospělý jedinec je jaký? mladý :kiss:

 62. Vy chcete někoho učit česky? Má tam být měkké i a také tam je.

 63. Ach jo, už zase… Doufala jsem (asi marně) že si uvědomíte jaký bláboly tu píšete. Říkat o násilí na dětech že není tak škodlivé jako násilí na ženách je blábol nad blábol. Zrovna vy jste zářný příklad toho jak si do dospělosti z dětství nesete mindrák… protože jinak si ty kraviny co tu píšete neumim vysvětlit. 👿
  Jo a mimochodem, ve spojení ,,nedospělý jedninec se píše y, vy negramotko! :angry:

 64. Dalši ******ní článek 😀 Paní Markéta zřejmě nepochopila význam téhle věty, je mně vás líto.

 65. Ano nastolte totální anarchii celého světa aby nikomu nebylo ubližováno protože momentální zákony pravně svazují jenom ženy a to i ty které jsou týrány zvrácenými manžely které si dobrovolně vzaly. Jak se říká v našem krásném Ostravském kraji \“No ty si ****\“

Comments are closed.