Už jste to viděli? Olivové oleje jako luxusní dárky!

Dárek pro ženu

Chcete někomu blízkému darovat k Vánocům netradiční a originální dárek, který vypadá luxusně a navíc ho stoprocentně využije? Často se jako dárky kupují luxusní lahve alkoholu. My ale máme tip na jednu zdravou alternativu. Představujeme vám extra panenské olivové oleje, které se prodávají v nádherném designovém balení. Takový vánoční dárek potěší každého!

Exkluzivní balení olivových olejů nadchne i muže

Pokud znáte jen olivové oleje, které se prodávají v klasických obchodech a supermarketech, budete nejspíš překvapeni, jak exkluzivně mohou vypadat ty, které se prodávají jako dárky.

dárek pro muže

Jsou k dostání v krásných krabičkách nebo kazetách, které se svým designem liší podle pohlaví obdarovaného. Dárek pro ženu by měl být milý, jemný a působit něžně. A přesně v takových něžných motivech jsou vyrobeny dárkové kazety a krabičky s těmito kvalitními olivovými oleji.

Pokud hledáte dárek pro muže, ani tady nešlápnete vedle. Olivové oleje jsou vhodným dárkem i pro ně. Mnoho mužů dnes místo v garáži uvidíte v kuchyni. Muži jsou skvělí kuchaři a milují kvalitní ingredience, pomocí nichž mohou vařit velmi snadno a vykouzlit hotové lahůdky. Pokud tedy víte, že váš muž, přítel, kolega, kamarád nebo třeba šéf rád vaří, tak je luxusní olivový olej v nádherné dárkové kazetě tím pravým dárkem. Co byste třeba řekli olivovému oleji v exkluzivní lahvi poseté krystaly Swarovski? Nebo překrásnému dárkovému balení několika malých olejů v krabici s ručně psaným citátem? I to je dnes k dostání.

vánoční dárek

Nejen balení je luxusní. Hlavní je to uvnitř!

Někdy se stává že je kvalita samotného produktu snížena na úkor luxusního balení. Tady to tak ale není. Extra panenské olivové oleje na www.olivum.cz pochází z nejlepších evropských rodinných farem a sklízí úspěchy na mezinárodních soutěžích. Tady zkrátka nemůžete šlápnout vedle.

Sdílet článek