Uvolněte svaly přírodní cestou

hořčíkový olej

Dnešní trh je nabitý kosmetickými i zdravotními preparáty, díky nimž jsme krásnější a dalo by se říci, že v mnoha ohledech rovněž zdravější. Přírodní kosmetika a produkty zažívají obrovský boom a není se čemu divit. Vždyť všechny cenné látky, vitamíny a minerály najdeme právě v přírodních zdrojích. Proto ověřený výrobce přichází s komfortním a účinným řešením při svalovém napětí a stejně tak pro regeneraci.

Magnesium ze Zechstein

Vyhledávaný hořčíkový olej pocházející z přírodních zdrojů Zechstein obsahuje vysokou dávku hořčíku a chloridu hořečnatého, díky čemuž je vhodný při svalovém napětí i bolestech svalů zranění či po sportu jako doplněk k regeneraci. Magnesiový olej patří mezi špičkové produkty dlouhodobě testované na zahraničních institucích. Certifikáty potvrzují kvalitu surovin i pečlivost při zpracování. Tento olej se zpracovává bez chemického a tepelného ošetření, a proto disponuje mnoha benefity nejen pro vrcholové sportovce. Jeho složení ocení i obyčejní smrtelníci, které trápí bolavý krk, svalová horečka nebo křeče v lýtkách.

Aplikace je jednoduchá a pohodlná. Hořčíkový olej se nejlépe využívá ve formě krému, séra či samotného oleje. Jednoduše nechejte deset až patnáct minut absorbovat na pokožce, zbytky potom setřete z pokožky, eventuálně smyjte.

Dopřejte si kvalitní péči

Nejen vaše svaly vám poděkují za pravidelnou péči. Bolesti zad a svalů můžete předejít rovněž pravidelným cvičením a protahováním. Víte, že stále se většina z nás zapomíná protahovat před i po cvičení? Správný strečink je značně důležitý, podobně jako samotná regenerace. Hořčíkový olej mějte vždy po ruce ve své koupelně, uvidíte, že vám významně uleví a budete rádi, že jste do něj investovali, neboť je to opravdový zázrak se silou přírody. Nemějte obavy ze silného aroma či barviv a dalších nevyhovujících látek, magnesiový olej se může pochlubit přírodním složením i prokazatelnými výsledky při používání.

Sdílet článek