Trpíte bolestmi kloubů?

léčba kloubů

Pohyb by měl patřit k našemu každodennímu životu bez ohledu na to, kolik kilogramů máme. Bohužel se průměrná hmotnost českého národa neustále zvyšuje, což zároveň snižuje procento sportovních nadšenců. Nejen kilogramy navíc zatěžují naše klouby. Také bojujete s vrzajícími klouby, bolestí při každém kroku a nechutí dělat cokoliv navíc?

Jak se léčí artróza kloubů

Věděli jste, že artróza kloubů se dá léčit pomocí kmenové buňky? Tyto buňky se nachází v organismu například v embryonálním původu s největším růstovým potenciálem, v pupeční šňůře a existují též kmenové buňky dospělých tkání. Léčba kloubů pomocí kmenových buněk slibuje vysoký regenerační potenciál. Tento moderní způsob léčby už dnes smíte vyzkoušet v Ostravě, Praze i Bratislavě. Pokud tedy trpíte artritidou prvního až třetího stupně, máte příležitost otestovat novou metodu. Stejně tak je tento zákrok vhodný v rámci prevence poúrazové artrózy velkých kloubů. Veškeré detaily vám vysvětlí zkušený tým odborníků. Léčba artrózy kmenovými buňkami je totiž vhodná i pro menší klouby, zejména pak klouby palců na rukou i nohou, a stejně tak pro léčení některých typů bolestí zad a úponových šlach či chronických bolestí Achillovy šlachy.

Jak to tedy funguje?

Moderní řešení se smí pochlubit velmi dobrými výsledky, jež jsou oproti jiným metodám regeneračními výsledky chrupavky dlouhodobější a výraznější. Přitom samotná aplikace je jednoduchá, nijak vás nebude omezovat v denním životě a její bolestivost není nijak výrazná. Po ošetření, tedy aplikaci injekce, můžete mít pocit nepatrného tlaku v ošetřeném kloubu, ten ale rychle odezní. V den aplikace vynechejte náročné fyzické sporty a jiné aktivity. Vzhledem k tomu, že dárce a příjemce této autologní metody ošetření je tatáž osoba, celkové projevy nežádoucích účinků jsou opravdu vzácné. Pouze výjimečně se můžete setkat s bolestmi hlavy a závratěmi. Další informace včetně objednávek najdete na webových stránkách pro kmenové buňky artróza.

Sdílet článek