Tři způsoby, jak poodhalit svou budoucnost

věštění z kávy

Kdo z nás by někdy nechtěl nahlédnout do budoucnosti a vědět, co ho tam čeká? Stroj času bohužel zatím nikdo nevymyslel, nicméně existuje několik způsobů, díky nimž můžeme poodhalit, co nás čeká a nemine. Nejedná se sice o exaktní metody, ale za vyzkoušení určitě stojí. I když to nevyjde, užijete si alespoň veselé chvíle při hádání.

Čtení z ruky

Čtení z ruky neboli chiromantie se uplatňovalo už v období starověké Indie, kde mimochodem zůstává oblíbené až dodnes. Naše dlaně ukrývají velké množství čar, které dovedou hodně prozradit nejen o naší budoucnosti, ale i o nás samotných – naší povaze, schopnostech, nadání, potenciálu, emocích. Zaznamenány v nich jsou všechny naše důležité životní milníky. Nervová zakončení, která se na nich nachází, jsou totiž propojená s mozkem, a tak se to, co prožíváme, do nich vepisuje.

Věštění ze svíček

Jednoduchý způsob, jak předvídat budoucnost, představuje věštění ze svíček. Jejich plamínky údajně dovedou předpovědět štěstí, úspěch, nemoc, cestu nebo nebezpečí. Poselství může přinést i vosk. Rozpálený ho vlijte do studené vody a počkejte si na obrazce, které se utvoří. Hodně musíte dát na svůj první pocit a instinkt, abyste z rozličných tvarů vyčetli, co všechno se na vás chystá. Zvolte svíčky sytých barev, které budou lépe viditelné a tedy čitelnější.

Věštění z kávy a čaje

Svůj osud můžete vyčíst i z kávy. Po dopití svého oblíbeného nápoje třikrát zatočte zleva doprava šálkem nebo skleničkou na kávu, rychle ji otočte vzhůru nohama, a pak už jen čekejte, co kávová sedlina vytvoří. Nepatříte-li mezi milovníky dobré kávy, pak vám podobnou službu prokáže i kvalitní sypaný čaj s nepříliš rozmělněnými lístky. Stačí do hrnku nasypat asi dvě lžičky čaje, zalít vroucí vodou a nechat louhovat, pak už je princip stejný jako u kávy. Při hádání a hledání symbolů zapojte svou fantazii, držte se první myšlenky, která vás při pohledu na dno napadne, ta totiž většinou bývá správná. Tak zkusíte nahlédnout do budoucnosti?

Sdílet článek