Tipy na dovolenou pro milovníky wellness

Konstantinovy lázně

Lázeňský svět láká po celý rok na fantastické procedury, s nimiž se zbavíte oteklých nohou, bolavých zad i dalších zdravotních obtíží a zároveň si báječně odpočinete od běžného denního shonu a rodinných starostí. Česká republika je protkána lázeňskými komplexy s různým zaměřením na potřeby zákazníků. Navštivte oblíbené lázně a dopřejte svému tělu vytouženou relaxaci. Spojte užitečné s příjemným a kromě péče o tělesnou schránku a svou mysl si dopřejte i vyhlášené lokální speciality či procházky a výlety po okolí lázní.

Moravskoslezský kraj proslul lázněmi u Karviné

Lázně Darkov ležící nedaleko třetího největšího českého města a zároveň zasazené do karvinsko-ostravské uhelné pánve nabízí speciální rehabilitační sanatorium, kam se jezdí léčit z celého světa. Lékařský dohled a vyhlášená strava jsou samozřejmostí. Kromě toho si zde můžete užít mnoho wellness procedur třeba ve dvou. V těsné blízkosti sanatoria leží upravené cyklostezky a zajímavé obchodní možnosti.

Na Moravě, nedaleko Uherského Hradiště pak najdete další vyhledávané lázně, konkrétně lázně Leopoldov. Ubytování v Loveckém zámečku vás nadchne moderním vybavením a výbornou kuchyní. Kromě speciálních zdravotních procedur si tady na své přijdou i milovníci odpočinku. Užijte si kvalitní masáž, aktivity pro utužení těla i mysli a samozřejmě též romantiku ve vířivce či speciální zábaly. Z koupelí to máte přitom kousek třeba do Luhačovic, kde na vás čeká cesta za prameny a kolonáda s originálními oplatkami podávanými ještě zatepla.

Pobyt v lázních jako dárek

Už dávno neplatí, že by lázně byly finančně nedostupné, zvláště pak vás zaujmou Konstantinovy lázně, kde si užijete aktivní pohyb i nerušený odpočinek. Lázeňské domy disponují vkusným vybavením i dobovou architekturou, která umocní zážitek ze spa. Bazény s teplou vodou si užijete během prodlouženého víkendu, pobytu na týden i dvoudenní cesty. Výborná poloha nedaleko Plzně vám umožní vychutnat si oázu klidné přírody, do níž jsou lázně soustředěny.