Tip na dárek: Nová kolekce Pandora Reflexions je tady!

Pandora

Hledáte speciální dárek pro sebe, svou maminku, babičku nebo třeba kamarádku? Každé moderní ženě udělá radost elegantní náramek s přívěskem darovaným od srdce. O to víc, pokud zmíněné přívěšky vyberete sami a vytvoříte tak úplný originál!

Pandora Reflexions je nová kolekce, která osloví ženy každého věku. Díky silnějšímu řemínku jsou tyto náramky opravdu nepřehlédnutelné. Vyniká u nich jemná textura, která sama o sobě tvoří překrásný šperk. Jak je ale známo, Pandora nabízí velkou variabilitu veškerých svých produktů, proto i tyto luxusní náramky můžete doplnit o další ozdoby ze stejné kolekce. Získáte tak jedinečný doplněk, unikátní dárek, kterým pohladíte po duši.

Ve stříbrné, pozlacené a luxusní růžové variantě

Náramky Pandora se nabízí v klasické stříbrné variantě ale k dostání jsou také ve zlatém barevném provedení – jedná se o pozlacené stříbro známé pod názvem Pandora Shine. Velice romanticky působí náramek v růžové barvě, což je jeho třetí a poslední podoba. Pandora Rose je unikátní směs kovů, a to především mědi a stříbra. Každé ženě učaruje svou světlou a jemnou růžovou barvou a naprosto dokonale vypadá i bez jakékoliv další ozdoby. Korálky a přívěšky jsou však to, co z každého náramku této značky dělají originální kousek, takže by rozhodně na náramku neměly chybět!

Vyberte korálek, který za vás promluví

U kolekce Pandora Reflexion můžete použít pouze korálky ve tvaru tzv. klipu, který jednoduše nacvaknete na řemínek. Kromě hvězdy a půlměsíce jsou to další abstraktní korálky s vyrytým logem Pandora. Nechybí ani motivy srdce, které se hodí v případě, že jde o dárek od muže pro svou milovanou ženu. Lásku vyjádří také stříbrný symbol nekonečna posetý třpytivými kamínky nebo nápis LOVE.

Dejte tip svému příteli! On bude rád, že má dárek vyřešený, a vy budete mít radost z toho, co jste opravdu chtěla.

Sdílet článek