Super zážitek

DOTAZ:

Dobrý den Paní Julie.

Chtěla bych Vám něco sdělit a žádám Vás o vyjádření k mému zážizku.

K věci – Jmenuji se Hana a je mi 17 let. Minulý týden jsem byla s kamarádky na jedné akci a potkali jsme mnoho pěkných kluků a jak je známo, kluci a holky se přitahují. Dali jsme se do řeči a bylo to velmi fajn, připadalo mi jakobych ho znala celý život. Byl velmi pohledný. Asi po 2 hodinách mluvení a několika panácích jsem chtěla jít a on se mě zeptal jestli bych nechtěla doprovodit. Chvíli jsem přemýšlela a nakonec jsem si řekla proč ne, když byl tak fajn. Asi půl hodiny jsme šli ke mě domů a jak jsme došli k domu jsem se s ním chtěla rozloučit, ale nějak to nešlo,.. něco mě k němu poutalo a já chtěla být s ním (o sex mi nešlo). Zeptal se mě jestli by nemohl dovnitř a já, jelikož jsem nikoho neměla doma tak jsem chvíli uvažovala a pak jsem si řekla, že by to ještě mohlo být fajn, ale nechtěla jsem aby k nečemu došlo, protože jsem ještě byla panna a bála jsem se.. návíc nejsem taková, že bych se nechala od káždého svést. Přišli jsme ke mě do bytu a posadili jsme se. Dali jsme si každý panáka z domácího baru a dali jsme se do řeči o všem možném. Po hodině už jsem byla unavená a chtělo se mi spát, tak jsem mu řekla jestli by nechtěl domů. On mi však řekl, že bych mohla zažít ještě něco, co jsem doposud nezažila. Hodně dlouho mě přemlouval a nakonec jsem povolila. Kalhotky jsem měla celé vlhké a byla jsme vzrušená jako nikdy. Lehli jsme spolu do postele a šli jsme na věc. Pomalu mi sundal kalhotky a začal mě líbat po celém těla. Pak jsem šla na věc já a začala jsem mu „dělat dobře“. Začala jsem od kuliček a začla jsem mu ho „kouřit“. Po 5 minutách se udělal a já z toho nakonec neměla vůbec nic. Potom, co se udělal, řekl, že už musí a od té doby jsem ho už nikdy neviděla. Už to bude týden od toho a já nyní nejsem panna a jsem smutná, že jsem udělala takovouto věc..

 

Proto mám dotaz, co si o tomto myslíte,.. Co bych na mém místě měla dělat a kdybych ho potkala co bych mu měla říci nebo udělat?

 

ODPOVĚĎ:

Dobrý den. Dopustila jste se několika chyb. Namátkou vyberu ty nejpodstatnější:

– Minulý týden jsem byla s kamarádky na jedné akci – zde doporučuji být zdrženlivější. Takovéto akce a diskotéky jsou semeniště hříchů.

– Byl velmi pohledný – klasická chyba ženy začátečnice. Ti pohlední jsou mnohem horší, na kontě mají obvykle několik znásilnění.

– on se mě zeptal jestli bych nechtěla doprovodit – Již zde jste měla zpozornět.

– Zeptal se mě jestli by nemohl dovnitř – zde se jedná o první náznak požadavku na pohlabvní styk. Napříště buďte opatrnější.

– Dali jsme si každý panáka z domácího baru – chtěl vás opít, aby to měl snažší

– Hodně dlouho mě přemlouval – chudák

– Kalhotky jsem měla celé vlhké a byla jsme vzrušená – tomuto se mi v tak mladém věku nechce věřit. Zřejmě si situaci plně nevybavujete a pouze si ji přikreslujete v souladu s dívčími romány.

– Začala jsem od kuliček a začla jsem mu ho „kouřit“ – napříště ho kousněte a varlata vší silou stlačte.

– Po 5 minutách se udělal a já z toho nakonec neměla vůbec nic – A tak to je vždy. Pouze nás využívají pro své vlastní potěšení. A nejenom v sexu, ale i v životě, zaměstnání a podobně.

– Od té doby jsem ho už nikdy neviděla – Klasika

 

Zde mé rady končí a to jich mám v zásobě ještě mnoho. Naučte se číst mezi řádky. Jedině tak odhalíte pravé plány tohoto plémě.

 

JUDr. Julie

 

 

 

Sdílet článek

210 comments

 1. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 není pana že kouřila ? hhhhh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no schválně co si pak dělala no ? 😀

 2. Chování mladíka je možná velmi lehce vyjádřeno neslušné a sobecké, ale co jiného může čekat hezká nalitá holka v tomhle světě, když nemá kluka, který by si ji ohlídal?

 3. Mě feministky přídou jako zensky který nikdo nechce a protoze o ne muži nemají zájem tak jsou za to špatný.

 4. S Vaším názorem naprosto souhlasím, chování toho mladíka je naprosto otřesné a nepřípustné!!! :angry: :angry: :angry:

 5. Já, když jsem na tuto stránku poprvé narazil, tak jsem si myslel, že je to pro zábavu, ale poté, když jsem sem občas zašel se pobavit a četl komentáře, tak mi došlo, že to asi někteří „lidé“ myslejí opravdu vážně. Jejich způsob (ne)myšlení fakt nechápu. :cheer: :silly: :cheer: :silly: :cheer: :silly:

 6. [color=purple][/color]:D:D:D:D:D:D:D:D:D nee boze…julinko ty kravko 😀 jak sii muzu vysnit mokry kalhotky? ty si nikdy s nikym nespala co. 😀

 7. [quote=florenci]dokonce od kluka? Od holky by to jako bylo lepší?[/quote]
  Tak určitě -> to je sport 😀

 8. JUDr. Julie

  ->

  Jen tak mimo hru co že to máte vystudovanou za školu ??? Mimochodem: Jde vidět že kdo má diplom ještě není rozumným člověkem.

 9. dokonce od kluka? Od holky by to jako bylo lepší?

 10. a dost ty jedna k.u.n.d.o.z.r.y.b.y uz me s.e.r.e.s
  to si tak ***a nebo to na nas hrajes ses snad chlap kterej prave honi nad temahle prispevkama??
  jak myslis ze ses narodila vzniklas z ,,onoho zločinného spermatu´´ – dáblovy tekutiny :d :d : :side: 😀

 11. nejdriv musi byt prasarny a pak teprv dite 😀 chtelo by to zavest sexualni vychovu ve vsech skolach
  ale nic si s toho nedelej taky sem si do 4. tridy myslel ze deti vznikaj jen kdyz se dva lidi maj radi

 12. jaká ďáblova tekutina? žiješ ve středověku nebo co? proč by se pít nemělo? něco jiného je alkoholismus, ale chodit chlastat každej pátek není žádný pití
  BTW jenom ty se bojíš dotknout své vlastní díry… sle stačila by trocha dezinfekce, vody a křovinořez a možná už by ti nepřipadla tak odporná

 13. Tak jako pít se nemá, já třeba nikdy nepiju protože je to ďáblova tekutina. Ale cožpak vám přijde normální že si tam dole nějaká holka nechá sahat a dokonce od kluka? Já kdybych měla dceru tak radši povolím trošičku alkoholu (i když bych jí vyhubovala taky) než aby takhle smilnila. Vždyť jak pak vypadá před ostatníma?

 14. Já teda myslím že tady radí dobře. Podívejte se někam jinam třeba do časopisů kdo tam radí. Každému říkají jak je ten sex normální a aby ho taky dělal a všichni tam akorát smilní. Podle mě má paní Julie zkušenosti s razením a není hambatá jako jinde.

 15. Netuším jestli už to tady někdo psal nebo ne, ale já to zkrátka musím napsat. Vypsala jste obrovský seznam chyb, kterých se prý dopustila, ale chybí mi tam třeba jedna velká chyba, která by si zasloužila být na prvním místě.
  Je jí 17 let a už chlastá? Vím,že dneska už je normální když chlastají 13ti leté holky, ale jde o ten princip, že tady napíšete seznam naprosto stupidních chyb ale na takovouhle zapomenete.. Paráda….
  Příjde mi že jste jak z jiné dimenze 😀

 16. Zajímalo by mě kdo tento web a takovoudle sračku čte. Když to budu vše brát jako hodně velkou srnadu, tak je to trochu příliš a dokázal bych si představit spoustu ..tek které tomu věří co tu píšete za bláboly. Pokud to mám brat vážně tak jeto sranec nad sranec.

  A jen pro zajímavost by mě zajímalo co Judr. Julie, tudíž doktorka práv má co radit ohledně těchhle všech věcí. Asi trošku se **** minula oborem ne?
  Raději tohle přenechte odborným lidem a namaťtě tu malým holkám hlavu.

 17. [quote=Skouplend]Přišel jsem sem si zase něco počíst a zasmát se takhle při měsíčku… nezklamaly jste ! :D:D[/quote]

  :D:D:D:D aaaaaaach

 18. [quote=Julie]Stačilo mi přečíst si pár příspěvků pod článkem a opět mám chuť bojovat a vymýtit z vás tu hloupost. Přeci není možné, že lidi jako vy potkávám denně na ulici. [/quote]

  Taky si říkám 😀 s rozdílem, že lidem jako Vy a vám podobným se já vcelku z vysoka vysmívám 🙂
  Vy pokud máte vysokou školu tak to ste za to musela v Plzni vysolit těžký prachy a nebo ste v době studií byla pěkná a vcelku rozdavačná … pokud ano docela profesorům závidím. Pokud ne tak jsou aspoň bohatí

 19. Jinak přijdeš o panenství až ti ho šoupne někdo tam dolů ty huso … doporučuju většině žen ( holek ) [ jestli se to tak vůbec dá nazvat … považuju totiž „lidi“ z tohohle webu za nový živočisný druh, který ještě neni úplně vyvinutý ] si projít aspoň základní školu a to ÚSPĚŠNĚ ! S pozdravem muž, který po 9 letech pravidelného „dělání dobře“ stále žije.

 20. Namátkou vyberu nejpodstatnější … bože vy kdyby ste ASPON měla v hlavě nasráno byl by svět krásnější

 21. Přišel jsem sem si zase něco počíst a zasmát se takhle při měsíčku… nezklamaly jste ! :D:D

 22. [quote=Markéte Pařízková]Na mužský sexuální vynález nekoukám. Vagína je určená k používání záchodu a rodění dětí, ne na nějaké prasárny.[/quote]

  Vy jako vážně čůráte vagínou 😯 ????? To asi nemyslíte vážně…Měla byste si vzít učebnici biologie a kouknou, kam vyúsťuje močová trubice

 23. [quote=Markéte Pařízková]Vlhnutí je fyzikální reakce mužského vynálezu který muži nanáší na ženu když v noci spí, není to nic přírodního.[/quote]
  :woohoo:
  vy žijete ve středověku nebo co? dámo z já vás už fakt nemůžu… že ste vy nikdy nezvlhla ještě neznamená že to není přírodní věc…. že něčemu nerozumíte ještě neznamená že je to nesmysl
  BTW kolik vám je? vypadáte tak na 280 ale podle toho co píšete bych vám tipnul minimálně 500…. začněte žít ve 21. století!!!!

 24. ‚Kalhotky jsem měla celé vlhké a byla jsme vzrušená – tomuto se mi v tak mladém věku nechce věřit. Zřejmě si situaci plně nevybavujete a pouze si ji přikreslujete v souladu s dívčími romány.‘ :woohoo: :woohoo: :woohoo: Pane bože já sem tak rád že sem se sem přišel po dlouhé době podívat tak dobře sem se nepobavil dlouho 😀

 25. [quote=Smrť]Velmi :)[/quote]
  môj tvor :cheer: stretnúť niekoho, kto má rád pána Pratchetta jedosť problémv poslednom čase 🙁

 26. [quote=Milena Ohydrovaná][color=silver]Soulhasím. [/color][color=green]kladný[/color] [color=silver] bod pro vás! A pro paní "doktorku" tu mám[/color] [color=red]záporný[/color][/quote]

  Mno ja bych rekl ze zaporne body hovori viditelne vic pro vas nez pro „normalni“ nazor pani doktorky :woohoo:

 27. Jzs marja :DDD Tady slecna a judr.Juile jsou asi trosku zaostale.. :DDDDDDDDD
  …nejdriv se naucte psat :DD

 28. Na mužský sexuální vynález nekoukám. Vagína je určená k používání záchodu a rodění dětí, ne na nějaké prasárny.

 29. Jsou to jejich názory, ale aby se člověk bál, že si toto přečte jeho dítě a bude si snad i myslet, že mají pravdu s otázkami typu sex, masturbace, muži atd… Je mi i líto dětí co se feministkám narodili musí být dost šikanmovány, špatně zapadají do kolektivu a to už nemluvím o nějakém osobním životě…

 30. [quote=Markéte Pařízková]Přirozené to není, nebudu se s vámi o tom dohadovat.
  A o že se stále věnujete svému pyji a nevnímáte potom okolní svět bylo na vás, tohle je přesnej příklad, masturboval jste a kvůli tomu jste nemohl přečíst větu tak jak je napsaná. Styďte se![/quote]

  Ja som to úplne prečítal porozumel som vašmu písanému textu to že vy sama nerozumiete tomu čo sama píšete nieje moja chyba ani príčina sexu ani masturbovať a pokiaľ neveríte že žena dokáže od vzrušenia sama od seba zvlhnuť nech sa páči rovno hodím anketu len pre ženy ktorá vás možno presvedčí….

  keď zvlhnete pri sexuálnom vzrušení dajte prosím kladný bod
  ak k tomu potrebujete nejaký zmýšľaný prípravok dajte palec nadol…

 31. Jo holky kazda to obcas potrebuje a ta ktera ani nemasturbuje je hodneeee nemocna :-))))

 32. Souhlasím s Váma! Příspěvky paní Pařízkové, Ohydrované a jim bodobným jsou neuvěřitelné a zcela nepřípustné pro dámy jako jsme my dvě, děkuji za Vaši podporu, společnou silou je navedem na správnou cestu.

 33. Stačilo mi přečíst si pár příspěvků pod článkem a opět mám chuť bojovat a vymýtit z vás tu hloupost. Přeci není možné, že lidi jako vy potkávám denně na ulici.

 34. to určitě poradí a bude to něco smysluplného jako vždy. Zajímalo by mě jestli jejich myšlenky myslí doopravdy nebo si někdo dělá legraci, páč to co jsem píší ženy s údajnými titulami, nad tím mi zůstává rozum stát. a děkuji

 35. No to určitě poradí a bude to něco smysluplného jako vždy. 😀 Zajímalo by mě jestli jejich myšlenky myslí doopravdy nebo si někdo dělá legraci, páč to co jsem píší ženy s údajnými titulami, nad tím mi zůstává rozum stát. a děkuji 🙂

 36. přirozený to je, zkus zkouknout nějaký porno a uvidíš jak to je přirozený

 37. Přirozené to není, nebudu se s vámi o tom dohadovat.
  A o že se stále věnujete svému pyji a nevnímáte potom okolní svět bylo na vás, tohle je přesnej příklad, masturboval jste a kvůli tomu jste nemohl přečíst větu tak jak je napsaná. Styďte se!

 38. Nejrači bych vám poslala fotku mě a mého přítele při tom, třeba byste tomu přišla na chut 🙂

 39. Kameru kupovať nebudem lebo ja peniaze na krávoviny nevyhadzujem učiť sa nemusím lebo viem toľko koľko mi o mojej ženskej stačí vedieť a či sa a jedine s tým máte pravdu že sa rada venuje môjmu pyju ale žeby okolitý svet nevnímala pochybujem.. Jedine v takom prípade že môj pyj považuje za niečo svetové čo je u nás obidvoch v absolútnom poriadku…
  A musím ti prezradiť krutú pravdu žena je schopná zvlhnuť bez akého koľvek vynálezu je to prírodzené…

 40. Paní Julie nám něco určitě ráda poradí, její fantazie nezná meze 🙂 máš pěkné jméno mimochodem

 41. pockej ale tak preskocit uvod.. to chce neco do uvodu.. 🙂

 42. Z tvých commentů je vidět že jsi neúspěšná stará žena která díky svému (z komentů patrného)nesnesitelnému chování nikdy nic nedokázala.Typická fem-bitch.Přeji upřímnou soustrast.A s tvýma kecama o „božiních“ (WTF??!) skončíš v pekle leda ty.

 43. Nevadí, budeš rovnou bez pyžama, přeskočíme úvod.

 44. ne pruhovane pizamo nemam :/ ale tak to se snad da koupit.. 🙂

 45. Jestli máš pruhované pyžamo tak znám jednu fajnou hru :cheer:

 46. Je vidět že by jste se o lidech s ženským pohlavím měl ještě leccos učit.
  Žena nebo služka je schopná cokoliv udělat bez toho aby to muž viděl protiže se pořád věnuje svému pyji a okolní svět nevnímá.
  Pokud vám dělá problém si kameru zakoupit u paní Julie, tak si jí zakupte jinde, ale tady jsou nejlepší ceny které kde najdete.

 47. Na prdelku by jsi měla dostat ty 😆 mam tu moc fešácký kostým policistky a obušek k tomu, bacha ať se jednou nestavím 😆

 48. feministky jste moc moc moc zlobivé holčičky a potřebovali by ste naplacat na prdelku :*

 49. cituji: když jste si vy muži zase něco vymysleli..
  obludo

 50. A píše snad někdo že ho psal muž?
  A obluda jste vy.

 51. Nebuď smiešna žiadnu kameru si tu Kúrva nekúpim lebo ja Julčín biznis podporovať nebudem a som zvedaví kedy podla teba má času naniesť si nejaký prípravok keď sa stretneme v meste skočíme na drink po dvoch hodinách dojdeme do mňa a ideme hneď na vec. To si fakt tak pytomá že si myslíš že to má nanesené niekoľko hodin pred sexom hoci nemôže predvídať či vôbec k sexu dojde?

 52. Ja mám svoj Egregor slovanských bohov a tvojú božiňu nepoznám a neuctievam..

 53. Tak to ti přeju, sama ten rozdíl poznám :cheer: většinou jsem ale já ta ztřískaná :dry:

 54. jenže příspěvek psala žena a můžu se teda zeptat kde jsi odpovídala obludo?

 55. Kupte si tu kameru kterou zde prodává paní Julie na sledování syný proti masturbaci a nainstalujte jí své přítelkyni do jejího pokoje. Uvidíte že vždy před ohavným sexem na sebe ten prostředek nanáší aby vás sexuálně uspokojila, služka jedna nechutná!

 56. Všechny ženy (kromě služek říkajících si ženy) jsou tvé božině.

 57. Kdyby jste nebyl muž tak by jste si všiml že jsem odpověděla v jiném příspěvku, kdyby to tu bylo jednou tak by v tom nebyl takový bordel ale když jste si vy muži zase něco vymysleli..

 58. Bohuša do môjho duchovného egregoru vôbec nepatrí Perúna za tot rúhanie na teba… A čo sa týka urážok vás ani Bohuši urážať nemusím vy ste už žijúce urážky…

 59. [quote=Milena Ohydrovaná][color=silver]A tomu mám jako věřit? Jediný kdo tu más kutečně titul (pokud vím) jsou: Julie, Libuše K. a Bohuše O. Vám ho nevěřím. Maximálně jste si ho kupila![/color] [/quote] Nechci nic namítat(teda vlastně chci ale to je jedno)ale papíry na hlavu se za titul nepovažují.

 60. Neurážej paní Bohuši, je to tvoje božině.

 61. Nevím proč tu spemujete, už jste tu nejednou svůj dotaz položila, jednou to bohatě stačí.

 62. tvl ty nic už radši nikam nepiš ty jedna zvadlá fuchtle, prej do nebe, hahaha, tebe by odtamtud nanejvíš vyhodili za to jaká si šereda

 63. Dobrý den feministky Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdy zažily soulož ? Nebo co proti němu máte? A co máte proti mužům? Doufám že mi to vysvětlíte toto vysvětlení chce od vás slyšet hodně moc lidí. Protože když jim to nevysvětlíte budou na vás nadávat čím dál tím víc, a ted je chápu..ale chci od vás slyšet odpovedi na tyto otázky..Děkuji

 64. Dobrý den feministky Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdy zažily soulož ? Nebo co proti němu máte? A co máte proti mužům? Doufám že mi to vysvětlíte toto vysvětlení chce od vás slyšet hodně moc lidí. Protože když jim to nevysvětlíte budou na vás nadávat čím dál tím víc, a ted je chápu..ale chci od vás slyšet odpovedi na tyto otázky..Děkuji

 65. My na to nepotrebujeme žiaden vynález my sme narozdiel od teba zdravý ľudia ono sa to u nás prejavy aj samo bez nejakého toho vážho zmyšľaného vynálezu…

 66. Je načase sa spojiť aj z Orkskou Hordsou proti tejto pliage vyslanej chaosom…

 67. Překlad=Jako chovankyně psychiatrické léčebny samozřejmě auto řídit nemohu, ale můj ošetřující lékař mi řekl že mám „personální tryskáč“

 68. Já osobně proto raději již auto nepoužívám vůbec. Šaltrpáka je jak pyj, ale automat není zrovna spolehlivý.
  No, ale od toho tu mám svůj personální tryskáč 🙂

 69. Nedokážeš to přečíst protože se pořád věnuješ svému pyji takže ses ani nenaučil číst.

 70. Jsem na zábavě. Sedím a vyhlížím svou oběť.. Říkám si, tamten chlap je pěkný, ale.. Co tamten. Ne, ne.. Ale tamten má pěkný zadek. A jak jsem si všimla, ani moc nepije, to je dobře, víc v noci vydrží. Jdu k němu.
  Řeknu mu „Ahoj fešáku, co tak sám?“
  On odpoví „Ále..“
  Já „Byla to jen zdvořilostní otázka. Kolik si toho vypil?“
  On „To je moje druhá sklenička.“
  Já „A co takhle jít někam do soukromí?“

  Prožili jsme krásný večer. Díky čemu? Protože chlap nebyl tak nalitý a mohl se soustředit na práci.. 😉 👿

 71. [quote=Milena Ohydrovaná][color=gray]Seslala jsem na vás kledbu. zhynete v malém věku. Nevím co máte za problém, jde to dobře přečíst![/color] [/quote]

  nejde

 72. [quote=karolínka]prej z románů xD mě stačila jízda vlakem se svým kukem a ten mě dělal orálně 30 minut a já nic 🙂 nestěžoval si. Jaké využívaní? To že jste tak hnusný a nikdo s váma nechce spát nevnucujte jiným. 😛 Mě se to líbí 😉 a mimochodem je mi čerstvě 17 a zvlhnout mi žádnej problém nedělá 😀 [/quote]

  😀 v něčem souhlasím, ale zase si nemyslím, že byla tak hnusná, že s ní nechtěl spát, pokud jsi to tedy myslela takto 😀 Prostě se zachoval hnusně, někteří to tak hold maj, že se udělaj a pak.. je přejde chut a pak chudák holka 😀

 73. Znič tyto xenoťany, anděli smrti, mečem a bolterem. Pro hrdost kapituly Ultramarines, Guillimanových synů, před očima nesmrtelného Boha Císaře.

 74. [color=silver]Máte kladný bod. Na toho muže při dnešní seanci sešleme s paní Jolandou kladbu! [/color]

 75. Mlč zrádče lidské rasy. Je potřeba tě očistit mečem a ohněm a je potřeba to udělat rychle něž se stihneš rozmnožit :angry:

 76. prej z románů xD mě stačila jízda vlakem se svým kukem a ten mě dělal orálně 30 minut a já nic 🙂 nestěžoval si. Jaké využívaní? To že jste tak hnusný a nikdo s váma nechce spát nevnucujte jiným. 😛 Mě se to líbí 😉 a mimochodem je mi čerstvě 17 a zvlhnout mi žádnej problém nedělá 😀

 77. Služky jej používají samy, klidně se své přítelkyně na to zeptejte.

 78. [color=silver]S pchomzi bosine cho tam pomuszu dozdat! [/color]

 79. [quote=Jitunka][color=red][size=medium]Vždyť Ogarka je určitě nymfomanka, ale tady dělá, že není.[/size][/color][/quote]
  Přece to nemůže ventilovat mezi feministky 👿

 80. Hej? Kde sa na ovládači to vlhnutie stlačí lebo keď sa milujem zo svojou priaťeľkou zvlhne okamžite bez použitia akéhokoľvek vynálezu… :woohoo:

 81. Vaša diskusia my pripomenula šachovnicu ktorú som si utvory kladny zápornýá kladný záporný kladný záporný… 😀

 82. To, že něčemu nerozumíte, ještě neznamená, že je to nesmysl.

 83. V kotli je hezky, pokud vás ostatní neušlapou, nebo nestojíte před repráky.

 84. Ne, my ženy-feministky skončíme v nebi s andělemi a ty se upečeš v kotli!

 85. Vlhnutí je fyzikální reakce mužského vynálezu který muži nanáší na ženu když v noci spí, není to nic přírodního.

 86. To by se vám líbilo co? Chtěl by jste další otvor kam by jste zastrčil svůj ohavný pyj, zapomeňte 😛

 87. To jsem jedinej kdo si uvědomuje, že vlastnit web feministky.com může být luxus business ?:D

 88. [color=gray]Seslala jsem na vás kledbu. zhynete v malém věku. Nevím co máte za problém, jde to dobře přečíst![/color]

 89. [color=silver]A tomu mám jako věřit? Jediný kdo tu más kutečně titul (pokud vím) jsou: Julie, Libuše K. a Bohuše O. Vám ho nevěřím. Maximálně jste si ho kupila![/color]

 90. Nenechám se urazit od takové osoby, jako vy. Mám letité zkušenosti a vysoké školy na které vy se můžete maximálně dívat .

 91. [quote=O]Patrně se Vám snaží naznačit, že na Vás seslala kletbu a Vy zhynete v malém věku :woohoo: [/quote]

  omlouvám se, smazalo se mi, na co reaguji 😀 reaguji na příspěvek od von H ze dne|2012-03-06 21:01:19

 92. Patrně se Vám snaží naznačit, že na Vás seslala kletbu a Vy zhynete v malém věku :woohoo:

 93. Jej nafukovací panák slúžil ako boby a spôšťala sa na ňom po svahu dolu… 😀

 94. To vysvetľuje prečo väčšina žien čo mi v živote robily oral to rada deeptroath… 😀

 95. zato ty vypadáš jak stará vysloužilá prostitutka :X

 96. za to Julie je stará zkušená rašple :S Jenom jsem nikde nenašla žádnou radu co by měla dělat. Jenom výčet toho co udělala špatně. :X

 97. Bohužel nemám ponětí co jste mi chtěla sdělit. Google překladač váš „příspěvek“ rozpoznal jako němčinu, ovšem přeložit se mu ji, stejně jako mě, nepovedlo.

 98. [color=silver]Sechzlal sem na fas gledpu. Zhinete f maletem feku. [/color]

 99. Patrně trpíte nějakým bludem, na fotce kterou jste tu poslala jasně vypadal jako mírně splasklý nafukovací panák.

 100. [color=silver]lyžoval. není to nafukovací panák. přestaňte otravovat vy spodino! [/color]

 101. A co dělal v Jizerkách váš „muž“ ? Přece jenom si nějak nedovodeu představit nafukovacího panáka jak lyžuje….

 102. [color=silver]já pro vás s paní Jolandou také. můj normální muž se má dobře, byli jsme spolu na dovolené v jizerkách, pěkně jsem si zalyžovala 🙂 žádného gumového muže nemám. [/color]

 103. Já pro vás mám dva záporné body hydro. Mimochodem co váš gumový muž ? Jak se má ?

 104. [color=silver]Soulhasím. [/color][color=green]kladný[/color] [color=silver] bod pro vás! A pro paní „doktorku“ tu mám[/color] [color=red]záporný[/color]

 105. Paní JULIE, jak můžete bejt tak hloupá, a myslet si že vám to JUDr. nekdo zbaští? :woohoo: Proč by nemohla být vlhká v 17, když mladá vlhla už v 14. 👿

 106. [quote=Libuše Kowarobias]Kdo s čím zachází, s tím také schází. je mi vás líto, ale můžete si za to sama. v takto mladém věku jste si navždy zničila život a roztržené krvácející poupátko vám bude každý den připomínat onen ohavný akt. Vaše ruce zchlupatí od onoho zločinného spermatu. Pokud ale začnete s potřebnou léčbou, můžete se ještě zachránit. Alespoň navždy víte, že muži jsou rasa, která je od přírody zvrácená, zkažená a musí být anihilována. Šiřte slovo ženy do všech krajů matky Země a zachraňte další ženy před tímto neveselým osudem.[/quote][quote=Libuše Kowarobias]Kdo s čím zachází, s tím také schází. je mi vás líto, ale můžete si za to sama. v takto mladém věku jste si navždy zničila život a roztržené krvácející poupátko vám bude každý den připomínat onen ohavný akt. Vaše ruce zchlupatí od onoho zločinného spermatu. Pokud ale začnete s potřebnou léčbou, můžete se ještě zachránit. Alespoň navždy víte, že muži jsou rasa, která je od přírody zvrácená, zkažená a musí být anihilována. Šiřte slovo ženy do všech krajů matky Země a zachraňte další ženy před tímto neveselým osudem.[/quote]

  no to si děláte prdel ne?

 107. A to si děláte srandu, nebo je to všechny myšleno vážně? Často mi přidadá, že tyhle stránky jsou jen nějaká ******, protože to co se tady píše, to prostě není normální. Chtěla bych se osobně seznámit s paní Julií, protože podle mě je to skutečně zajímavá osobnost, a to ne v tom dobrém slova smyslu. Před chvílí jsem si tady přečetla Juliiny odpovědi na nějaké odpovědi ohledně homosexuality a homosexuálních vztahů a musím říct, že bych paní Julii asi musela rozbít hubu, kdybych ji někde viděla, protože ty názory, co tady šíří, to je něco opravdu hrozného. Ne homosexualita, ale vy paní Julie jste proti přírodě! Psát tu nějakému muži, který žije s mužem, aby se s ním rozešel, i když ho miluje? Prosím? To je skutečně myšleno vážně? Ale, na druhou stranu zase nevím, proč ten muž psal zrovna sem.
  Dále by mě také zajímalo, jestli ještě dnes existují ty „normální“ feministky. Myslím tím ty ženy, které NEJSOU pro totální vyhlazení všech mužů na světě. Myslím tím to,že třeba bojují za rovné platové podmínky a tak dále, prostě ty ženy, které mají ještě v hlavě mozek.
  A ještě, Julie také odpovídá na otázky ohledně leseb a jejich partnerských vztahů, a proto by mě také zajímalo, jaké vztahy jsou tedy dobré, když podle vás vztah ženy a muže je špatný a vztah ženy s ženou je také špatný, tak s kým tedy pak mají ženy žít a sdílet svůj život? Jaký způsob života je tedy ten správný? Ne že bych se snad chtěla řídit vaší radou, paní Julie, pokud mi odpovíte, ale stejně by mě zajímalo co odpovíte, protože vaše odpověď, by mohla být docela ******, no ne?
  A ještě jedna otázka, paní Julie, připadáte si jako normální člověk?

 108. tento web …. to se jeden docela nasměje :cheer: :cheer: :cheer:

 109. [quote=Bohuše Ondráčková]Vy hacacúro, vy nejste žádná doktorka, maximálně tak pornová doktorka, tak mlčte![/quote] ****

 110. Vy hacacúro, vy nejste žádná doktorka, maximálně tak pornová doktorka, tak mlčte!

 111. no nic tak ja sem si nasel japonsky porno kde zerou chlupy z bobra ….. tak si du vymrskat a dobrou 😀 😀 😀

 112. [color=red][size=medium]Docela se divím, že místní ýýbrfeminy neupozornily na známou fintu, bod B, který údajně mají dívky hluboko v krku a jeho dráždění vyvolává údajně silný orgasmus, čímž vykutálení nadržení kluci nutí naivní dívky do orálních praktik.[/size][/color]

 113. Zdá se mi, že některé věci bereš až příliš vážně.

 114. [color=red][size=medium]Tedy pánové, to jsou teorie. Ale s těmi nemůžu souhlasit.[/size][/color].

 115. Júlia toto by som ti odporúčil prečítať aby si mala čo závidieť a som zvedavý že čo ako odborníčka mi prezradíš na toto prečítaj si hlavne o poslednej osobe… :woohoo: [color=navy]http://magazin.atlas.sk/ulety/najvzdelanejsie-porno-hviezdy/788636.html[/color]

 116. Musel tě hodně dlouho přemlouvat, když sis ho natáhla do bytu, jo? Potom je jasný, kdo je tady bl/bej :woohoo:

 117. Tak to tým pádom aj miestné feministky mávajú blanu v hube…. :woohoo:

 118. Asi to má nějak obrácené, mozek má jak vidno v pr*deli.

 119. Ona má blanu v Hube? 😀 😀 To bolo dobré bod hore…

 120. Tak k článku.

  Hanko máš panenskou blánu v puse?? :woohoo:

  Jsi neskutečně naivní,teda to já byla taky,ale zvát si někoho cizího k sobě to chce bud hoodně odvahy,nebo hodně naivity.

  Na druhou stranu, už máš za sebou první sexuální zkušenost s opačným pohlavím a ted to zkus jinak. 😉

  Seznam se s někým,ale nezvi ho hned domu. Párkrát si vyjděte na kafe,do kina atd.

  Pak sama uvidíš jak se vedle něj budeš cítit. Rozepisovat to snad nemusím, pocity ti sami napoví. 😉

 121. Tiež som sa raz chcel spýtať že či je možnosť žeby sa zase môj penis dostal do jej huby… :woohoo:

 122. A mne ešte navrhuje aby som sa skľudnil keď ja narozdiel od nej som kľudny lebo mávam pravidelný sex ale ona nie… 😉 B)

 123. Libuš a keď podla vás zo spermatu schlpatejú ruky, stavím sa že na tebe muselo tucet chlapov ohavne vykonať Bukkake akt lebo na fotke vypadáš celá schlpatená….

 124. [b][/b][color=green][/color]Pani Ogarko ja sa potrebujem niečo nutne opýtať, volám sa Marian a je mi 21 let, ale teď k tej otázke… Je nejaká možnosť že by sa môj penis dostal medzi vaše prsia?

 125. podle mého jsi naivní,vetšina kluků se udělá dost rychle a tak sis měla užívat dokud to šlo, a když jsi nechtěla sex, proč jsi ho pouštěla domu? já když nemám po party kde spát a jdu k nějakému klukovi,kterého jsem poznala na party,je jasné že něco bude, takže si vybíram někoho kdo za to stojí, a známost jen na noc je v dnešní době dost populární (popravdě chápu proč)
  Rada co dělat teď když už nejsi panna .. jdi na party,najdi si někoho dalšího,kdo bude třeba lepší a užij si to.

 126. Já se jenom nestačím divit 👿 Je tento web myšlen ***iózně nebo se, a to podle mého názoru spíš, jedná o čirou satiru? 😆

  JUDr. Julie – Vy byste si měla najít místo v časopisu jako je „Dikobraz“ nebo „Trnky Brnky“ – vaše „reakce“ není možno brát vůbec vážně 👿 Pokud ovšem přijmeme premisu filmu „Sexmise“, tak JUDr. Julie je ve skutečnosti chlap, a to by vše vysvětlovalo 👿

 127. [quote=Julie]Sklidněte se a mluvte k věci.[/quote]
  K věci až se podíváte jak píšete… Vy feministky jste nejchytřejší, bezchybný, ale hlavně že neumíte ani pořádně psát… Jako ženská se za vás stydím…

 128. krvácející poupátko 😀 chlupatý ruce?? z čeho?? léčbou?? čeho?? 😀

 129. Kdo s čím zachází, s tím také schází. je mi vás líto, ale můžete si za to sama. v takto mladém věku jste si navždy zničila život a roztržené krvácející poupátko vám bude každý den připomínat onen ohavný akt. Vaše ruce zchlupatí od onoho zločinného spermatu. Pokud ale začnete s potřebnou léčbou, můžete se ještě zachránit. Alespoň navždy víte, že muži jsou rasa, která je od přírody zvrácená, zkažená a musí být anihilována. Šiřte slovo ženy do všech krajů matky Země a zachraňte další ženy před tímto neveselým osudem.

 130. Ja som úplne kľudny mám otázku čo podla vás na predchádzajúcom komente je z cesty?

 131. holka panna a ví, že se mu bude líbit, když začne od kuliček?? to asik ne, nemyslíte femky??? jinak pokud by na tom něco byla pravda, tak kluk je zmrd, už jenom kvůli tomu, že se nechal obsloužit a nedal nic neoplátku …. i kdyby to mělo být na jednu noc …. Alkohol pouze odbourává zábrany, dodává kuráž, nezmění tvůj názor … ale tak holky, na pobavení dobrý 😀

  RnDr. Tomín, PhD.

 132. Tvl, to ti příjde, že když znáš kluka dvě hodiny a jdeš s ním chrápat, že je to normální a „nenecháš se od každého svést“? Taky dobrej kec 😀 😀

 133. Nechápu že někoho baví napsat příspěvek a pak na něj sám odpovídat… jinak to s těma kuličkama me rozsekalo … 17 holka co by tomu říkala takhle chce to více zapracovat na kvalitě abysme tomu věřili.

 134. K článku: Holka naivka, kluk zmetek, Julie příšera z blat.

  Logicky nevyhnutelné, hloupé a předvídatelné… A to platí i pro Julčiny žvásty.

 135. Júlia toto sú reakcie na vaše rady..
  [color=red]Dobrý den. Dopustila jste se několika chyb. Namátkou vyberu ty nejpodstatnější:
  – Minulý týden jsem byla s kamarádky na jedné akci – zde doporučuji být zdrženlivější. Takovéto akce a diskotéky jsou semeniště hříchů.[/color]
  Nepíšte rady o tých akcia na ktorých ste nikdy neboli..
  [color=red]- Byl velmi pohledný – klasická chyba ženy začátečnice. Ti pohlední jsou mnohem horší, na kontě mají obvykle několik znásilnění.[/color]
  Ako keby si bola nejaká odborníčka…
  [color=red]- on se mě zeptal jestli bych nechtěla doprovodit – Již zde jste měla zpozornět.[/color]
  Predpokladám že ty by si zase vôbec nechcela spozornie ale ty to nemusíš teba nikto neodprevadí.
  [color=red]- Zeptal se mě jestli by nemohl dovnitř – zde se jedná o první náznak požadavku na pohlabvní styk. Napříště buďte opatrnější.[/color]
  Amatérka ako ty tvrdíš niečo o náznakoch pohlavného styku.. Veď nemôžeš vedieť ako vyzerá požiadavka na sex keď ju takej múmii ako si ty nikto nedal..
  [color=red]- Dali jsme si každý panáka z domácího baru – chtěl vás opít, aby to měl snažší[/color]
  Alkohol za nič nemôže alkohol len odbúra strach s toho čo sa bojíte sapraviť ale chcete to..
  [color=red]- Hodně dlouho mě přemlouval – chudák[/color]
  A vás koľký chudáci v živote prehovárali? 0 hoci je tiež číslo sa ako počet vašich nápadnikov nepočíta.
  [color=red]- Kalhotky jsem měla celé vlhké a byla jsme vzrušená – tomuto se mi v tak mladém věku nechce věřit. Zřejmě si situaci plně nevybavujete a pouze si ji přikreslujete v souladu s dívčími romány.[/color]
  Teba zase svrbí celí život a nemá ti to tam kto vykefovať..
  [color=red]- Začala jsem od kuliček a začla jsem mu ho „kouřit“ – napříště ho kousněte a varlata vší silou stlačte.[/color]
  No ty musíš mať riadne sadomasochystické predstavy Júlia.
  [color=red]- Po 5 minutách se udělal a já z toho nakonec neměla vůbec nic – A tak to je vždy. Pouze nás využívají pro své vlastní potěšení. A nejenom v sexu, ale i v životě, zaměstnání a podobně.[/color]
  Ale Júlia nebuď Chuj…
  [color=red]- Od té doby jsem ho už nikdy neviděla – Klasika[/color]
  V tvojom prípade klasika je to že ťa len zbadali a už si ich v živote nevidela..
  [color=red]Zde mé rady končí a to jich mám v zásobě ještě mnoho. Naučte se číst mezi řádky. Jedině tak odhalíte pravé plány tohoto plémě.[/color]
  Nie prosím už ďalšie rady nevypúšťaj..

 136. Urobila si mu fajku a od tej doby niesi panna? A to sa ti blana pretrhla od seba?

 137. No ešte som to neskúšal lebo mám menší problém s počítačom a som vôbec rád že sa pripojím na internet

 138. [color=red]Opravdu? Je to ze Švýcarska, škoda. Funguje u vás letecká posta.cz?, jinak icq: ? 626960431[/color]

 139. to video mi nejde prehrať… vraj to v mojej krajine nie je dovolené…

 140. To to je ve zmenšině troll face..
  Váže to na ty rady paní „JUDR.MUDR.“ Julie a kdo vý co všechno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Třeba já mám JUDR FUDR MURD PDR TRT (samozřejmě že 1/2 je vymyšlených) Matyas 😀 😀 😀 😀 😀

  Hraju i na Juuulii

 141. 777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777 777777777
  777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777 777777777
  777777777777777777777777777777777……………………………………..7777777777777 777777777
  7777777777777777777777777…………….7777777777777777777777777777777777…..7777777777 777777777
  7777777777777777777………..7777777777…..777777777777777..7777777777777777…777777777 777777777
  77777777777777777….77777777777777777777777777777777777777777777..7777777777777…7777777 777777777
  77777777777777….7777.77……777777777777…77777777777777..777777.777777777777…777777 777777777
  777777777777….7777777777777777777777777777777777777777777777777..7777.7777777777…77777 777777777
  77777777777…777777777777…..77777777777777777777.7777777777…777.7777.777777777…7777 777777777
  7777777777..77777777777.7777777777777777777777777.7777777777777777..777.7777.7777777…777 777777777
  7777777777..777777777.777777777777.7777777777777777777777777777777777.77.7777.7777777..777 777777777
  7777777777..77777777.77777777777777777777777777777777777777777777777777.77.77777777777..77 777777777
  777777777..777777777777777777777777777777777777777777…………..7777777777777777777…7 777777777
  77777777…777777777777……..7777777777777777777…..777…………77777777777777777… 777777777
  7777….77777777777…………..7777777777777….777777……..77…777777777777777777… 7777777
  777…777…..7…7……………77777777777…77777……………..7777.7777……..7.. ..77777
  77..777.777777777777777777………….7777777………77777777777..777.777777777777777777 …7777
  7..77.777..777777777777777777777….77777777777…..777777…77777777777777……….77777 77..777
  7..7.77.777……7777777777777777..7777777777777777777777777….7777777……777777….777 7.7..77
  7…77777……….7777.777777777..777777777777777777777777777………..77777..77777…77 7.77…
  7…77777.7777777……..77777777..7777777777777777777777777777777777777777777..777777..77 7.77…
  7…77.7777777..77….77777777….77777777777777777777777777777777777777777…..7777777..7 7.777..
  7..7777.777777..77777777777….7777777777777777……..7777777777777777…..777……77..7 7.777..
  7….777..77….7777777777…..77777777777777777777..77777777777777……77777…7…7…7 7.77…
  77..7..77777….7777777..77…..777777777…….777..7777777777…….77777777..777777..77 7777…
  77…7777.77..7…777.77777777…77777777777777.7…777777……..7..7777777….77777..777 .77…7
  777…77777………777777777777……777777777777777……..777777..7777……777777777.. 77..777
  7777…7777..7..7……77777777777…77777777777……..7777777777…7……..7777777.7777 7…777
  77777..7777….77..77……..77777777…………..77..7777777777…….77…7777777777… ..77777
  77777..7777….77..7777………………..7777777777..777777……..7777…777777777777.. .777777
  77777..7777….77..777…7777777..7777777..7777777777…7………7..777…77777777777…7 7777777
  77777..7777……..777..77777777..7777777..777777777………..7777..77…77777777777…77 7777777
  77777..7777………………………………………….7777777……777777777777..777 7777777
  77777..7777…………………………………….7..77777777777…7777777777777…777 7777777
  77777..77777………………………………7777777..777777777…77777777777777…7777 7777777
  77777..77777..7………………………7..7777777777…77777….777777777777777…77777 7777777
  77777..777777..7..77..777..77777…77777777..77777777777..777….777777777777777…7777777 7777777
  77777..777777……7…777..77777..77777777..777777777777……7777777777777777…77777777 7777777
  77777..7777777….777…77…7777..77777777..777777777……7777777.77777.777…7777777777 7777777
  77777..777777777………77..7777…7777777..77………77777777.77777..777….77777777777 7777777
  77777..77777777777777………………………….777777777..7777..7777…. 777777777777777
  7777…77777777.777777777777777777777777777777777777777777.77777..7777…..77 77777777777777
  7777..7777777777.777777777777777777777777777777777777..777777.77777…..77777 77777777777777
  7777..777777777777.777777777777777777777777777777..777777..77777…..77777777 77777777777777
  77..77777..77777777…77777777777……….777777..7777777……7777777 777777777777
  7..777777777.7777777777777777777777777…777777777777…..777777 77777777
  7…7777777777……………777777777777777777777…..777777 7777
  7…777777777777777777777777777777777777777777…..777777 77
  77…77777777777777777777777777777777777..7…..7777777
  777….7777777777777777777777777777……….77777777
  7777…..7777777777777777777………77777777777777
  7777777……………………77777777777777777777

 142. Paní Julie
  Kecy, kecy, kecy…. kde začít. Tak za 1.Kalhotky jsem měla celé vlhké a byla jsme vzrušená – tomuto se mi v tak mladém věku nechce věřit. Zřejmě si situaci plně nevybavujete a pouze si ji přikreslujete v souladu s dívčími romány. Co je to za pitomost? Je naprosto normální, že žena vzrušením zvlhne a není to nic, co by mělo být špatné. Za 2. – Minulý týden jsem byla s kamarádky na jedné akci – zde doporučuji být zdrženlivější. Takovéto akce a diskotéky jsou semeniště hříchů. Neříkám, že discotéky jsou nějak úžasné, ale určitě jsou lepší, než Vaše ,,rady“, které všem dívkám jen uškodí a rozhodně NEJSOU jakkoli vědecky ani jiným způsobem podložené no a nakonec za 3. Jestli si Vaše rady budou brát všechny slečny a paní k srdci budu mít určitě o práci postaráno
  Zapomněla jsem se přihlásit 🙂

 143. tohle by alespoň mě teda nikdy nenapadlo, by mě zajímalo co udělala s vejfukem 🙂

 144. [color=red][size=medium]Přesně tak. Libuše třeba musí mít v autě automat, aby nemusela brát do ruky řadící páku. Napadlo by to někoho normálního?[/size][/color]

 145. není člověk kterej by mluvil o sexu tak často jako feministky z tohohle ***veru

 146. [color=red][size=medium]Ano, nafukovací panák jako jediný se chová způsobně.[/size][/color]

 147. [color=red][size=medium]Vždyť Ogarka je určitě nymfomanka, ale tady dělá, že není.[/size][/color]

 148. Na to jedno myslíte vy, proto to taky děláte. Já na to myslím jenom někdy.

 149. holka, panna jsi, pokud jste spolu nespali, tak jsi o „nevinnost“ nepřišla… Ale řeknu ti, zvát do bytu kluka, kterýho znáš dvě hodiny, nikdo neni doma, byla jsi podnapilá a ještě ke všemu to musel bejt nějákej šampónek….Rozhodně jsi měla něco podobnýho čekat

 150. [color=red][size=medium]Jo tohle, myslela jsem, že máš na mysli sexuální soužití, jak je u vás ýýbrfemin zvykem, že myslíte na jedno, přestože to normální ženy nedělají, alespoň tak často. Ale vzhledem k tomu, že mluvíme oba česky, není problém sdělit myšlenky, nebo přání. Když chci, aby něco udělal třeba doma, nebo na zahradě, řeknu mu to. Jak to potom dopadne, to je druhá věc.[/size][/color]

 151. [color=red][size=medium]Ano Levá, to se čte zajímavě, skoro jsem myslela, že píšeš o praseti v tomatě.
  Ale k Hance, v 17-ti letech už můžeš získávat pohlavní zkušenosti, dokonce je to žádoucí, copak chceš zůstat taková opožděná, jako zdejší ýýbrfeminy? V tvém konkrétním případě buď ráda, že to dopadlo jen takhle. Příště by to chtělo někoho, do koho budeš zamilovaná, ke komu budeš cítit důvěru a od něj to samé. A věř mi, bude to hezké. Hned bych si to s tebou vyměnila![/size][/color]

 152. Dobry den!ste prase a tomate zato protoze se hloupje ptate dyzuz je ale pozde!aspon vas to vytrestalo jak rikam na hrubej pitel hruba zaplata!cotam lezete pritom vite jak to dopada!skazila ste si celej zivot nadozivoti ated tady brecite jak nevite comate ted delat ale pritom ale vite co vas cekalo.vi asi nectete co tady je napsany jak si davat hlavne pozor a pak pisete ze ste si nato nedala pozor.to je mi smutno na tom stracenym osudu protoze na to budete vod ted uz porat myslet jak ste byla ***a teda sprominutim!raci to nikde nerikejte a bute rada ze ho nepotkate protoze by si zvas delal srandu jak ste ptackovi sedla na lep!

 153. Myslela jsem jako jak mu říkáš ať něco udělá a tak. Nevím proč hned myslíš na to jedno. To ženy nedělají.

 154. Jsem ráda, že to říkáš. Většinou slyšíme hlavně neoprávněnou kritiku.

 155. Bohužel vaše představa jak se mají muži chovat odpovídá pouze tomu nafukovacímu panákovi.

 156. [color=red][size=medium]Žiju normálně, nic zvláštního na tom není. Stavit by ses u nás mohla, pokecaly bychom, proč ne? Ale nezlob se, přímo ukazovat, to snad ne.[/size] [/color]

 157. Hanko,
  panna pořád jsi, pokud nedošlo k pohlavnímu styku… nebo to tam nikde nepíšeš.

  v něčem musím souhlasit s vládkyní světa, Jůlinkou.

  Hezcí kluci obyčejně bývají zmetci (ale ne všici). Využívají tak svýho charisma… je lepší si ho vždycky proklepnout a ne s ním jít hned do postele.

 158. Fakt nevím, že musíš hned útočit. Mně chlapi nevadí, pokud se chovají jak mají.

 159. Fakt nechápu jak takhle můžeš žít. Někdy se k tobě stavím a ukážeš mi to v praxi.

 160. [color=red][size=medium]Ogarka, ta má občas dost výstřední nápady. Jen jsem se jí zeptala.[/size] A já se odmlčím, čekají mě povinnosti služky, přesunu se ke kredenci.[/color]

 161. Asi by ses hodně divil, ale nejsem žádná militantní kozička.

 162. Pravděpodbně je to další zdejší femka která žije s nafukovacím panákem….

 163. [color=red][size=medium]A co tvůj manžel, jak si spolu hrajete?[/size][/color] :confused: 🙂 😛

 164. A co si čekala. Je to chlap. Já nevím, kdy se všechny ponaučíme. vždyť si s námi jenom hrajou.

Comments are closed.