Stránky beef.cz – vrchol trapnosti

Že jsou muži divní je známý fakt, že ale jejich divnost dosáhne tak vysoké hranice je více než podivné. Mluvím o stránce www.beef.cz , na kterou jsem náhodou narazila na facebooku. Vypadá to, že tento muž, který si říká Beef došel ve své vlastní omezenosti tak daleko, že svoji vlastní trapnost vystavuje na internetu a nutí nebohé občany sledovat jeho videa a nepřímo je tak ovlivňuje. Například v jenom z posledních videí pije ráno na snídani láhev vodky. Je k pobavení sledovat, jak se v průběhu těch dvou hodin popíjení změnil v ubohou trosku – ostatně tak by vypadali všichni muži, kdyby se nepřetvařovali. V jednom jiném dílu, kde si hraje na Jamesa Bonda s ním dokonce vystupuje Jiří Lábus a zaprodaná služka Miss Plzeň Alice Bémová.

S jeho chováním nesouhlasíme a budou provedeny kroky směřující ke zrušení té stránky www.beef.cz


Romana Konečná

Sdílet článek

93 comments

 1. Feministky vy jste fakt 3,14če. Co vám přelítlo přes nos, že se chystáte zničit lidstvo?

 2. Feministky vy jste fakt ****. Co vám přelítlo přes nos, že se chystáte zničit lidstvo?

 3. inak dúfam, že ste hrdé na tie ***** popri uliciach a čo sú rozbité každý víkend (a niektoré aj cez týždeň) v kluboch 😉 sú totiž z vašeho pohlavia… nechcete sa stať radšej zvieratami (moderná doba vie všetko… pár operácií – hlavne plastík a bolo by 🙂 mozog naprávať ani netreba, ten už je na tej úrovni teraz 🙂 ) ? ale zas tam je tie onanovania a homosexualita… tak potom už len asi guľka do hlavy a predtým výkrik do tmy v podobe tohto webu 🙂 gratulujem

 4. to snad ani není možný, že jako dospělej člověk si schopná napsat takovou kravinu!!

 5. [quote=Julie]Až se bude Islám nějak výrazně dotýkat práv žen, tak vystoupíme. Do té doby netřeba reagovat.
  JUDr. Julie[/quote] Islam sa nedotyka prav zien? Kazde jedno pravidlo v Islame ponizuje zeny. Ked uz ste feministky tak bojujte prave proti Islamu v tom jedinom vidim zmysel a nie v tych vasich dristoch o pyjoch! Nic len keci o vtakoch a skutek utek.

 6. Pochybuju, že tě tvůj ošetřující lékař, někam pustí. Leda že bys měla vycházku, nebo bys přelezla plot. Mimochodem, ty ve cvokhausu můžeš mít nůž ? To semi zdá nebezpečné, mohla by sis ublížit.

 7. Mě jen tak nesmažeš 😀
  Ale za to jak mě vytáčíš tak přísahám že každý den utřu miliony miminek do závěsu.

  S pozdravem Tvůj milovaný Overlord

 8. Myslíš tie ženy moslímky čo sú bežne utlačované?

 9. Romana vy chcete rušiť niekoho stránku? Pozoer lebo sa vám to vráti niekto sa raz na***ie a naozaj zruší tú vašu stránku..

 10. To je důkaz zkaženosti lidské rasy. Je mi z vás všech špatně! :X Všichni jste odporní.

 11. Já jsem chlap a taky mi ta stránka přišla pitomá. Asi to bude mít něco společného s tím že lidé jsou divní a vždy byli. To i já jsem normálnější a to mám Aspergerův syndrom. Jsem lepší než vy všichni dohromady!
  HA HA HA!

 12. Skočila jste na špek propagandy. Několik takových žen jsem měla tu čest potkat a byly naprosto v pořádku.
  JUDr. Julie

 13. Už jsi trapný, vonhu pyjatý, uřízni si pyj a potom argumentuj.

 14. To není polštář. A holčička to bude na 100%, byla jsem na další kon****e. Už se nemůžu dočkat.

 15. [color=green]Víš Julčo… On se Islám dotýká práv žen. A to tak, že ženy v Islámu nemají žádná práva… Maximálně dejchat a možná ji dají i nažrat, aby nechcípla. Její jedinou povinností je být podřízena muži, který si ji „koupil“ a rodit mu děti, jako jeho další manželky. Nebo být taky po vůli jeho bratrovi, bratrancovi, kamarádovi a za to, že ji znásilní – půjde ještě sedět!
  Hustý co?
  Sic jsem vybrala jenom ten extrém…[/color]

 16. Ne. Jak jsem již psala, mé těhotenství je vysoce rizikové a hrozil mi potrat.

 17. Copak, pan doktor ti vzal polštář a ty jsi trucovala a zůstala ve svém klecovém lůžku ?

 18. Na základě hlasování feministek bylo rozhodnuto, že příspěvek byl nevhodný a propagoval sex

 19. Ta pí** plesnivá Julie mi smazala příspěvek o tom že tenhle článek je jenom reklama 😀

 20. Děláš pro Mohameda, to je jasný. Jinak bys takovou kravinu nevypustila.

 21. Až se bude Islám nějak výrazně dotýkat práv žen, tak vystoupíme. Do té doby netřeba reagovat.
  JUDr. Julie

 22. Mohla bych se zeptat právničky Julie jakej má názor na Muslimy a Islám v ČR? Nebo se zabýváte jenom omezováním práva lidí na sex a o tomto nic nevíte?

 23. Ano, máte pravdu, s pochopením textů, které píše někdo úplně vylízaný, mívám problémy 🙂 O inteligentních se snad ani nemusíme bavit, protože takové je tu zbytečné hledat.

 24. [quote]Že jsou muži divní je známý fakt, že ale jejich divnost dosáhne tak vysoké hranice je více než podivné.[/quote]
  A když už jsme u toho, tahle první věta vypadá, jako by to psalo retardované dítě předškolního věku (nebo nějaká opravdu vylízaná feministka 🙂 ).

 25. Té stránce asi klesla sledovanost, že ji tady musíte propagovat, co?! 😛

 26. To opravdu není autorita, to je jenom velmi ubohá výmluva z Vaší strany.

 27. Ale je neprofesionální, když napíšete že si sama rozhodnete na co odpovíte, to je jak kdyby se třeba doktorka sama rozhodovala komu pomůže a komu ne

 28. Sama rozhodnu na co odpovím. Ano, takovou autoritu mám.

 29. [color=green]Počky, ale nemyslela to tak, že si umřel a zapomněla ti to říct?

  Protože věta typu "již není mezi námi" se hodně používá na parte..

  Bo tě proklela, ale to nebude mít žádného účinku Overlorde :-)[/color]

  [color=green]Edit: Arcipadouchu Overlorde[/color]

 30. No za tebe se stydí všechny ženy až na pár krav co ti tu lížou zadel

 31. Váš text považuji za propagaci hlouposti vaší osoby. Ač jste žena, tak se za vás stydím.
  JUDr. Julie

 32. Kdyby na světě byly jen ženy tak to tady zachvilku zkolabuje, celá ekonomika zanikne, společnost vymře hlady a když né hlady tak se utopí ve vlastní špíně. Osobně bych si nedokázala představit jedinou ženu jak pracuje na ropném vrtu, jezdila s fekálem, obstarávala věci v energetice (házela uhlí do kotlů např.). Jakožto žena jsem ráda za muže kolem mě a bez nich bych si svět nedokázala představit. A celý feminismus mi přijde jen jako neschopnost žen přijmout fakt že jsou jen „nežné“ pohlaví, které nemá fyzické a někdy ani psychické předpoklady pro udržení chodu společnosti.

 33. Ani jedno z oněch vyjmenovaných věcí jsi nikdy neprokázala. A jaké názvosloví jsi to měla na mysli?

 34. Kdo jste, že takto hovoříte s naší předsedkyní? Okamžitě se omluvte.

 35. Z pozice autority získané rozvahou, znalostmi a přehledem. V neposlední řadě pak vzděláním.

 36. Romano Konecka, nechapu vasi zatrpklost a debilitu, vzdyt kazdemu musi byt jasne, ze Beefovy stranky jsou ****** a jsou urcene pro pobaveni fanousku.
  Bud jste frigidni lesba, nebo jste jako mala musela oralne uspokojovat sveho stryce, protoze takovouhle nenavist vuci muzum, jsem jeste nevidel.
  Ze urazite hrdinu Beefa je jedna vec, ale zi si delate legraci i ze smrti 19 americkych hasicu, ktere nazyvate amatery, to uz je trochu jiny kafe.

 37. A z jaké pozice o tom rozhoduješ? A jaké názvosloví máš na mysli?

 38. Samozřejmě, že já ano. Dávejte si pozor na vaše názvosloví.

 39. Romanka pouze předvedla nebetyčnou závist oproti konkurenční humoristické webové stránce která se nebere tak vážně. Jak ubohé.

 40. I kdyby to tak bylo, tak já ty informace nemám. A navíc, kdo si myslíte, že jste, že máte na informace tohoto druhu nárok?

 41. co je tady tohle proboha za straaankyyy ?….zblaznily ste se? 😆 😆 😆

 42. Tak nám popište jak je tedy zpoplatněná 🙂 i když je mi jasné, že budete tvrdit, že zde „zdarma poskytujete rady před krvelačnými muži“…

 43. Umíte vlastně psát něco jiného než jenom velmi ubohé výmluvy? Zatím u všeho vidím jenom p*í*č*o*v*i*n*y typu: "nemyslím si", "nemáte pravdu", "nedomnívám se". Začněte se chovat více jako právnička, za kterou se bezostyšně vydáváte.

 44. [quote=Julie]Než takový muž, tak raději pouze ženy. Jak by se nám pěkně žilo.[/quote]
  krátce 😀

 45. Než takový muž, tak raději pouze ženy. Jak by se nám pěkně žilo.

 46. Pokud to považujete za reklamu, tak to potvrzuje, že jste muž.

 47. [b]Takže to chápu tak, že ste tady stránce beef.cz udělali reklamu, aby ste měli více peněz…[/b]

 48. A já jsem zase narazil na internetu na další super stránku (feministky.com) Ve volných chvílích v práci bude na nějakou dobu zase o zábavu postaráno 🙂 Je to něco jako čtení JUDr.PhDr.Mgr.et Mgr.Henryka Laholy, či mnoha ****ů na všech možných diskuzích. Lidská zaujatost, zaslepenost, omezenost bývá nejzábavnější formou počtení. Program feministek mně rozsekal přinejmenším do večera, ještě že je tu toho počtení víc. Good Luck anti-ženy 😀

 49. Beefova celá produkce je jen zobrazením toho, čím by každý muž chtěl být. Naštěstí nikomu nenutí svůj názor (například jako jiné „weby“ :whistle: ) a ani nikoho nenutí se na jeho videa dívat. Pro mě osobně je Beef opravdový hrdina a nezaslouží si takovéto hanění.

 50. Beef je živoucí legenda a etalon mužnosti, ****u, inteligence a báječnosti.

 51. Beefa zboznuju uz mnoho let! A sleduju vsechny jeho videa, jsou bezvadny!

 52. [i][/i]Komentar k videum bez uvedeni souvislosti o cem video melo byt je zcestna. Mozna by bylo dobre vsechny „nezeny” odvest do taboru na Sibir. Prejo krasny den Medanek

 53. Díky za tip na dobrý stránky…nebo aspon tak vypadají…, určitě se na ně ještě vrátím

 54. Ac se sama povazuji za feministku, s clankem Romany Konecne nemoho souhlasit. Pro me ma Beef neuveritelny sexappeal a moc rada bych ho poznala 😛 :kiss:

Comments are closed.