Správná výchova dcery od A do Z

Zamilujete se do muže, splodíte si dceru a pak se vinou muže rozvedete. Provedl vám něco hrozného a nechcete, aby se se to stalo i vaši dceři? Pak si pročtěte následující řádky a řiďte se dle obsažených instrukcí. 

 

 

dcera musí zůstat pannou – za každou cenu musíte docílit toho, aby dcera neokusila jablko hříchu a neměla tendence otevřít svoji micinku nějakému muži. Pokud na to nepřijde sama, tak jí jako matka musíte pomoci. Jedním z osvědčených prostředků je jídlo. Ano, zní to jednoduše a ono o jednoduché i je. Prostě u dcery vypěstujte obezitu. Dnešní muži jsou nastaveni tak, že se o obézní ženy nezajímají, takže vaše dcera bude mít zasloužený klid. Jestli už je nebo není obézní se dozvíte pomocí následujícího vzorečku tabulky níže.

BMI = tělesná váha(kg) / tělesná výška2 (m)

 

 

BMI klasifikace
< 18,5 podváha
18,5 – 24,99 optimální váha
25 – 29,99 nadváha
30 – 34,99 obezita prvního stupně – proti znásilnění
35 – 39,99 obezita druhého stupně – proti znásilnění
> 40 obezita třetího stupně – proti znásilnění

 

Najdou se však různí úchylní muži, kteří budou vaši dceru ohrožovat i nadále. Bude jich méně, ale budou. Problém je, že někteří muži jsou zoufalí a nepohrdnou růžičkou vaší dcery ani v případě obezity. Pak je třeba udělat další kroky pro dobro vaší dcery.

 

dceru neholte – dívky jsou zvyklé vyholovat si pohlaví. Není na tom nic zdraví prospěšného. Je to jejich rozmar, jak se zalíbit mužům, protože mužům se to líbí. Zejména proto, že nás tam rádi lížou a nechtějí mít v ústech chomáče vlasů. Proto, je třeba, aby si vaše dcera micinu neholila. Dívky se začínají holit až po té, co to pozorují u svých matek. Proto je třeba, abyste jí byla vzorem. Pokud by snad podlehla řečem kamarádek na táboře, ve školce nebo v jiném školním zařízení, tak se bude snažit zařízení pro holení opatřit sama. Pokud ho najdete, tak ho ztupte o kámen. Pokud ani to nepomůže, tak místo vody po holení nalejte přípravek známý pod názvem Alpa. A nejedná se pouze o micinu, ale i o zadní vrátka, takže kontrolujte i onu zadní část. Muži jsou nevyzpytatelní!!!

V knihách pro manažery se dozvíte, jak důležitá je kontrola. A protože i my jsme manažery života dcer, tak musíme kontrolovat. Kontrola je snadná, pokud sdílíte stále příbytek, ale ve chvíli, kdy se snaží osamostatnit například vycestovat do nějaké země, tak fyzická kontrola přímo na místě není zcela možná. V takových případech vám dcera bude posílat své fotografie na email nebo pomocí zařízení zvaného Skype a jeho instalace je velice intuitivní. Skype je lepší, protože se nemusíte spoléhat na staré fotografie, kterými se vás dcera může snažit obalamutit a kontrolu máte kdykoli k dispozici a to v reálném čase.

 

dceři omezte internet – doma za posledních pár let velice pokročila a muži toho velice zneužívají. A to opět v neprospěch nás žen a našich dcer. Například přes Facebook se ji budou snažit kontaktovat, dotazovat se jí na prádlo, jeho tvar a barvu a konečně i na tvary toho, co skrývá pod prádlem.  Například facebook se dá snadno zablokovat zde http://www.thewebblocker.com/block_facebook/

 

dcera ať nenosí podprsenku – muži si vysnili, že prsa nahoru a bez podprsenky s trčícími bradavkami jsou něco, co musí vidět. Proto nechte u vaší dcery pěkně působit gravitaci a nechat právě gravitaci formovat tvar poprsí vaší dcery. Ideální je delší vzhled směřující dolů. Muž by řekl, že to jsou dva jezevčíci a odvrátil pohled jinam. A o tom nám jde. Ať si tomu říkají jak chtějí, opět jim tak stěžujeme možnost projevit zájem o naši dceru. Takto formované poprsí dceři může pomoci při kojení pokud by se například rozhodla pracovat v kojeneckém ústavu. Takto formované poprsí pomůže kojit díte, které u toho nemusíte příliš zvedat, protože směry, kterými bradavka může mířit jsou značně variabilní.

 

dcera ať se nedívá na americké seriály – americké seriály jsou plné propagandy. Jsou tam dívky, co se rády ukazují chlapcům, culí se na ně a porůznu se nimi flirtují. Vysílají na ně signály a vaše dcera by si mohla myslet, že to je snad něco, co se normálně děla. I kdyby to však zkoušela, díky bodům, které jsme si vyjmenovali výše se ji to nepodaří. A to je dobře.

 

dcera ať se neučí cizí jazyky –  pokud bude vaše dcera mluvit pouze rodným jazykem (záměrně neříkám čeština, protože tutu stránku čtou i lidé z jiných zemí světa), tak limitujete úsilí, které musíte vyvinou pro její ochranu. Jinými slovy, čím větši je její slovní zásoba, tím větši je okruh poteniálních čekatelů na její ohanbí. Například slova jako tits, pussy, vagina, blow job, rimming a jiné by neměla znát.

 

A konečně – dcera nechť nemasturbuje – dcera nesmí vědět, že když si bude tam dole cukat tou kůží, že může dostat nějaký pocit. Proto by neměla být s obnaženou micinou nikdy sama. Před odchodem do školy ji oblékněte a při příchodu převlékněte do domácího oblečení. Některé rodiny praktikují kalhoty be zipu s uzamykatelným páskem. Hlídejte i její zájmy. Například hra na flétnu. Tato aktivita jasně vybízí k prolomení tabu a zasunutí píšťaly mezi kyčle. Takže pozor. To stejné platí v případě plavání. Samy jste si v minulosti nechtěně jistě sedli v bazénu na trysku a víte, co to způsobilo. Proto buďme opatrné i zde a do plavek všijte dřevěnou destičku. Nedoporučujeme balzu, ale spíše něco tvrdšího, například překližku. Ta spolehlivě zamezí trysce směrovat vodu do nitra miciny.

 

Doufáme, že zde poskytnuté rady budou k dobru vaší rodiny a vašeho klidu. V případě dotazů se prosím dotazujte v komentářích pod článkem.

 

JUDr. Julie

 

 

Sdílet článek

357 comments

 1. Věřím. Ono to není asi vůbec ****** vychovat ceru tak aby se dobře vyvýjela. Článek tomu pomůže.

 2. [quote=Boženka]Přestaňte z nás dělat feťačky![/quote]
  QQ fetacko 😀 a gg wp a možná hf 😀 😆 😆 😆

 3. Nic proti feminismu nemam ale tohle neni feminismus v zadnem pripade! Feminismus byl puvodne proti utlacovani zen, proti tomu jsem taky, ale tyhle blaboly to tady pisou, to nema s feminismem nic spolecneho, to uz je (zrovna si nevybavim spravne slovo) fatanismus nebo jak. Vy nejste feministky, ale jen bezcitne furie co nici zivoty vsem kolem.

 4. Nic proti feminismu nemam ale tohle neni feminismus v zadnem pripade! Feminismus byl puvodne proti utlacovani zen, proti tomu jsem taky, ale tyhle blaboly to tady pisou, to nema s feminismem nic spolecneho, to uz je (zrovna si nevybavim spravne slovo) fatanismus nebo jak. Vy nejste feministky, ale jen bezcitne furie co nici zivoty vsem kolem.

 5. jsem chlap a stastny ze ne zenska (nic proti) protoze jsme na tom telesne lip. Nic proti feminismu nemam ale tohle neni feminismus v zadnem pripade! Feminismus byl puvodne proti utlacovani zen, proti tomu jsem taky, ale tyhle blaboly to tady pisou, to nema s feminismem nic spolecneho, to uz je (zrovna si nevybavim spravne slovo) fatanismus nebo jak. Vy nejste feministky, ale jen bezcitne furie co nici zivoty vsem kolem.

 6. to jsem chtel napsat, Feminismus byl puvodne proti utlacovani zen, proti tomu jsem taky, ale tyhle blaboly to tady pisou, to nema s feminismem nic spolecneho, to uz je (zrovna si nevybavim spravne slovo) fatanismus nebo jak. Vy nejste feministky, ale jen bezcitne furie co nici zivoty vsem kolem.

 7. 😀 😀 😀 Feminismus byl puvodne proti utlacovani zen, proti tomu jsem taky, ale tyhle blaboly to tady pisou, to nema s feminismem nic spolecneho, to uz je (zrovna si nevybavim spravne slovo) fatanismus nebo jak. Vy nejste feministky, ale jen bezcitne furie co nici zivoty vsem kolem.

 8. Feminismus byl puvodne proti utlacovani zen, proti tomu jsem taky, ale tyhle blaboly to tady pisou, to nema s feminismem nic spolecneho, to uz je (zrovna si nevybavim spravne slovo) fatanismus nebo jak. Vy nejste feministky, ale jen bezcitne furie co nici zivoty vsem kolem.

 9. ono to tak je vetsinou Denisko, to zensky sou dost casto to zlo, tak si dej bacha, abys nebyla pri***na furie a zenska, co nici svymu chlapovi zivot. Feminismus byl puvodne proti utlacovani zen, proti tomu jsem taky, ale tyhle blaboly to tady pisou, to nema s feminismem nic spolecneho, to uz je (zrovna si nevybavim spravne slovo) fatanismus nebo jak.

 10. To feminismus je špína, kdyby Bůh nechtěl abychom měli sex, tak by nám to asi těžko bylo příjemné

 11. jake dcery? „Téměř 100% pyjatců však masturbovala, nebo nedej bože měla SEX A už jen to je hrůza“ ta ani dceru mit nemuze

 12. nerad vam kazim radost ale takovyhle zensky se k vlade nedostanou 😉

 13. to co se tady pise sou strasny blaboly ze to svet nevidel 😀 kazdopadne dekuji za pobaveni 😀

 14. Do teď jsem se smál. Po přečtení tohoto „článku“ mi úsměv spadl :angry: .

 15. [quote=MUS63]Všeho do času… Pomalu, ale jistě se to blíží ❗

  [b]Boží mlýny melou pomalu, ale jistě ❗ ❗ :!:[/b] Všechna ta bolest, kte*rou pyjatci způsobili nebohým ženám, bude navrácena pyjatcům. :angry: :angry: :angry:

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.[/quote]

  a co pomalý stahování zaživa z kůže,vytrhnutí srdce zaživa a následné napíchnutí na kůl? 👿

 16. [quote=MICKA]Mám to brát vážne , nebo je to jedna velká ****** ?

  Docela ******. [/quote]Mluvte slušně a firewall nebude zasahovat.
  JUDr. Julie

 17. [quote=V]Dobrý den paní doktorko Julie, opravdu by mě zajímalo za co jste dostala titul Judr. a doufám, že vám je jasné, že používat titul i když ho nemáte je trestné. No nicméně k tématu, opravdu jste mě pohoršila svým názorem, že by matky měli svou dceru nechat ztloustnout. doufám, že je vám jasné pokud necháte vaši dceru ztloustnout, tak jí přivodíte řadu onemocnění. Nejen cukrovku, ale další onemocnění především srdeční. Nevím zda by jste si odpustila, že vaše dcera bude po zbytek svého života trpět. [/quote]Nedomnívám se, že jste kompetentní k argumentaci s mojí osobou. Vaše znalosti v tomto tématu jsou omezené. Nyní již mlčte.

  JUDr. Julie

 18. Tohle se vskutku myslí vážně? Opravdu se nejedná o sarkasmus?

 19. [b][color=green]Porna se ti zachtělo! A ještě fekál porna!!
  ÚCHYLE!!![/color][/b]

 20. Toto je tak s****ný web, že to ani není možné di do **** ty tlustá stará čubko a hod si mašlu ***** s****ná. Aby tě přejelo auto čubko s titulem.

 21. takže jestli to chápu správně tak správná feministka je vyžrané neoholené zvíře bez inteligence a sociálních styků? to se mi nějak nezdá i když na tu starou fuchtli co to psala to sedí. a mám dotaz na pannu janu na té fotce je vážně bez *****e váš xicht?

 22. Dobrý den paní doktorko Julie, opravdu by mě zajímalo za co jste dostala titul Judr. a doufám, že vám je jasné, že používat titul i když ho nemáte je trestné. No nicméně k tématu, opravdu jste mě pohoršila svým názorem, že by matky měli svou dceru nechat ztloustnout. doufám, že je vám jasné pokud necháte vaši dceru ztloustnout, tak jí přivodíte řadu onemocnění. Nejen cukrovku, ale další onemocnění především srdeční. Nevím zda by jste si odpustila, že vaše dcera bude po zbytek svého života trpět.

 23. Nevěřím Vám ani slovo… ❗ Dodejte prosím nějaké materiální důkazy, popř. nějakou fotku, či video… ❗

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 24. pochopte že sex je úplně přirozená věc, nechcete ji zakázat rovnou u zvířat???

 25. S iluminátem toto nemá nic společného… A dejte se vykastrovat. Až budete vykastrovaný, tak Vás přestanou trápit černé myšlenky. ➡ Na žádné ilumináty již myslet nebudete. 🙂 🙂 🙂

  S přátelským pozdravem většec, léčitel, doktor MUS.

 26. Téměř 100% pyjatců však masturbovala, nebo nedej bože měla SEX ❗ ❗ ❗ A už jen to je hrůza ❗

  To, že nějaký pyjatec není násilník je jen minimum toho, co je pro pyjatce požadováno, abychom se s nimi, alespoň v minimu snesli ❗

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 27. takže skráceně udělat ze své dcery 300 kilové monstrum s inteligencí orangutana

  to dává smysl a určitě zvás budou dobré matky a dcera vás nebude ani trochu nesnášet :woohoo:

  (jestli jste doopravdy tak blbé a nepochopili jste ta to je sarkasmus)

 28. Přestantě tu plácat že všichni budou násilníci, to nevíte, že existují lidé kteři jsou hodní? Né každy nefeminista byl, je nebo bude násilník, vy už to myslíte jako stereotyp

 29. Ne, tím myslim že to napsali debilové a debilové kteři tohle budou dělat budou asociálové a nevzdělanci

 30. Co ten váš odporný druh pořád s tím rozmnožováním má? My se tu snažíme zotročit vás pro vaše dobro a vy se pořád množíte!

 31. Mus63 Vy jste Iluminát? Neměl by jste mít ty šestky třikrát?

 32. Všeho do času… Pomalu, ale jistě se to blíží ❗

  [b]Boží mlýny melou pomalu, ale jistě ❗ ❗ :!:[/b] Všechna ta bolest, kte*rou pyjatci způsobili nebohým ženám, bude navrácena pyjatcům. :angry: :angry: :angry:

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 33. Pani Julia a kedy už spravíte ten feministický štát a vy budete pre***entka?? 😆 😆

 34. Paní Jůlie teď dostanete infarkt!!! je mi 19 let a jako přefykl jsem svým pyjem už 25 dívek a ještě jeden šok dívám se na PORNO. 👿 👿 👿 :woohoo: :woohoo: :woohoo: 😛 😛 😛

 35. Pozor, tento článek manipuluje a tím ohrožuje zdraví a chování (hlavně ve společnosti) lidí na kterých budou tyto metody aplikovány.

 36. [quote=Martina Long]Pokud se to do těla dostane způsobem, že neprojde pyjem, tak je to naprosto v pořádku.[/quote] hele ale ty spermie vystříkli z penisu takže je prostě poskvrněná a tečka 🙂

 37. Ani se nedivim,že jsi feministka (koukla ses někdy do zrcadla aniž by prasklo?)

 38. Muži jsou odpadem. :side:

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 39. Ale vam to jebe na tie chore hlavy, vazne ste vy, feministky ,neuvazovali nad zasitim tej nepotrebnej dierky? A chcel by som vediet ci tato stranka je naozaj realna a toto niekto praktizuje doma? A este ,preco, k.ur.va na stranke o feminizme na komentare odpisuje peter? Vsak podla vas su muzi odpadom.

 40. A Vy zase vychováváte budoucí špínu společnosti, která bude znásilňovat, krást, zabíjet a trpět virem HIV/AIDS ❗ ❗ ❗

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 41. Kdyby všichni správně spolupracovali, tak také nikoho nebudeme omezovat…

  To máte to samé, jako kdyby někdo někoho zabil a Vy jste ho za to zavřel. To je také omezení osobní svobody, ne ❓ ❓ ❓

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 42. Až se dostaneme k vládě [b]MY[/b], tak tyto tresty zase povolíme… A hlavně pro pyjatce a služky ❗ ❗ ❗

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 43. [quote=MUS63]Vy patříte na jedině gilotinu ❗ ❗ ❗

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.[/quote]

  Keď chcete používať slová ako ‚gilotína‘ overte si čo to vôbec znamená. Gilotína sa nepoužíva od roku 1977 a trest smrti je v Česku a na Slovensku (vtedy Česko-Slovensko) zakázaný od roku 1990.

 44. Uplne súhlasím s komentárom od „vy frigidné ****“. Takto z dcér vychováte len nesamostatné a retardované ženy. :X

 45. Tak neviem kto tu patri pod gilotinu. Ja neobmedzujem niekoho osobnú slobodu.

 46. Vy patříte na jedině gilotinu ❗ ❗ ❗

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 47. Ale budeme Vás kontr*olovat. A Vy to nezměníte, drahá ❗ :cheer:

  A budete-li klást odpor, tak půjdete na gilotinu. A víte proč ❓ Protože jste služka ❗ Ano… služka jste ❗ ❗ ❗

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 48. Kon****ovat ***u cez skype? Really? A cudzie jazyky su by the way povinné v školách. Vy zakomplexované štetky! Na psychiatriu s vami. Keby neby nemoli chlapi ani na svete by ste neboli! A masturbovanie je úplne normálna vec. Vy **** by ste si mali dať zašiť svoje „miciny“ aby vaše deti netrpeli!

 49. Vy frigidné **** vyjebané! Ja mať takú mater už dávno nebývam s ňou. Akože starať sa do toho či si holím ***u? To je na hlavu! Je to môj život a môj fucking problem! A všívať do plaviek dosku? Jebe vám? Rovno stôl si tam dám! A zostať panna do konca života? Zobuďte sa! Nežijeme v 13.storočí! Bodaj by vás všetky niekto tak pojebal aby ste zistili čo to je. Spamätajte sa! Vaše dcéry nemôžu za to že vás chlap opustil. Keď si čítam tento článok ani sa nedivím že odišiel! Zakomplexované ****!

 50. Ja mať taku mater zajebem ju na mieste. Kon****ovat moju ***u nikto nebue.! Je to moj skurveny život a môj fecking problem. Vy ste zaostale ****! Spamätajte sa! Všívať do plaviek dosku? Rovno si tam najebem stôl! A zostať pannou do smrti? Žijeme snáď v 15.storočí? :angry: Až teraz si uvedomujem že moja mama je najlepsia na svete. Ľutujem vaše dcery!

 51. [quote=Míra]Sem mladý a možná ještě nemám tolik zkušeností.
  Ale podle vaší rádoby ,,výchov,, vychováte z dcery retardovanou ženu. A je vidět např. s tím jak z ní chcete udělat obézní ženu, ve vás není ani špetka dobroty.[/quote]

  Retardi nic jinýho než retarda vychovat nemůžou.

 52. [quote=Martina Long]Já bych ho vykastrovala a vychovala z něj feministu. Ale já jsem teď v 6. měsíci a šance je skoro 100%, že to bude dívka.[/quote] a ty s vôbec nieká Feministka ked čakáš dieta? prečo by mali tvoje deti trpieť za tvoju debilitu ? prajem ti, aby tvoj syn pojebal polku mesta a tvoja dcera robila šlapku v Rakúsku a ty dosta za to aj infartk 🙂

 53. Takový obličej nemůže být přírodní to by ji hned po porodu utratili a nebo zavřeli do nějaké monster shou

 54. tady ***** pomlouváte masturbaci a kdoví co a máte tady reklamu na gumáky a dilda 😀 :woohoo:

 55. Jinak řečeno, udělejte ze svých dcer největší tupky planety, nevzdělané, nezaměstnatelné, nesamostatné. 😀 😀 tak to je super cíl…

 56. Všechny jste tupé zamindrakované baby bez kousku rozumu a jen si tady lečíte komplexy blbky, haha, zhořte! 👿

 57. Při přečtení článku jsem si klepala na čelo a při přečtení podpisu jsem začala dokonce pochybovat o našem vysokém školství. Jak doktorka (JUDr.) může napsat, že je dobré u mladých dívek pěstovat obezitu??? V tabulce dokonce píše, že třetí stupeň obezity je proti znásilnění! Maminka sice bude mít radost, že její dcera půjde do hrobu jako panna, ale taky se nejspíš nedožije ani 30 let. Třetí stupeň obezity totiž neohrožuje pouze zdraví, nýbrž i život!!! Feministické názory jsou mi často velmi blízké, ale tohle jsou stránky, kde by se měli autoři sebrat a jít hromadně na terapii. Navíc tu všechny píšete, jak jsou muži strašní, jak s nimi nemáme spát a podobné kecy, ale bez sexu bychom jaksi vyhynuli. Navíc znám dost žen, které se chovají mnohem hůř než muži…nejedná se tedy o pohlaví, ale o to, co má člověk v hlavě.

 58. Pokud se to do těla dostane způsobem, že neprojde pyjem, tak je to naprosto v pořádku.

 59. Ale ty to nechápeš, už prostě to v tom muži bylo a spermie jsou mužská buňka, takže ste prostě i tak „poskrvněné“.

 60. Já bych ho vykastrovala a vychovala z něj feministu. Ale já jsem teď v 6. měsíci a šance je skoro 100%, že to bude dívka.

 61. Jistě si její matka jen vylila do rodidel obsah propíchaných varlat svého muže.

 62. [quote=MartinaL]Mé těhotenství se projevuje jako každé jiné! A vůbec, nevím, co to máte za tak příšerné osobní otázky?[/quote]

  V těhotenství nenařídíš aby to byl kluk nebo holka. Zajímalo by mě tedy co budeš dělat až se ti narodí kluk? zabiješ ho či vykastruješ ? Jste opravdu tupé feministky říkáe jak muži jsou fuj fuj a bez nich by děcka nebyli. hlavně že spermie jsou tekutiny z chlapa a to do sebe dáte? ehm trošku hrdosti ne když tady ze sebe děláte kruté feministky :woohoo: jste jeden velký **** 🙂

 63. [quote=Holka]panna jana musí být feministkou. Nikdo ji nechce je stále panna nešťastná a aby si svuj komplex že ji nikdo nechce "jakkoliv" tak se musela dát do této skupiny protože nic jiného ji ani nezbývalo :)[/quote]Nenavážej se do naší čestné členky! Ona zůstala pannou dobrovolně, protože nechtěla být poskvrněna pyjem

 64. panna jana musí být feministkou. Nikdo ji nechce je stále panna nešťastná a aby si svuj komplex že ji nikdo nechce „jakkoliv“ tak se musela dát do této skupiny protože nic jiného ji ani nezbývalo 🙂

 65. [quote=panna Jana]Děkuju za podporu. Není to lehké ale plánuju vydržet až do smrti a zemřít jako panna. Pak toho budou všichni muži litovat že mě nedokázali svést ale já jsem se nenechala.[/quote]

  HMMMM tsak to je opravdu hrdinství zemřít jako panna. A nemít žádné potomstvo :-). Ikdyž máte pravdu raději zemřete sama než aby jste nadále plodily takovy žvásty a kazily tím další lidi.

 66. Ovšem sperma bylo získáno čistou cestou – propícháním varlat!

 67. inseminace? pozor pozor vy asi nevíte,že inseminace = OPLODNĚNÍ MUŽSKÝM SEMENEM NEBOLI SPERMIÍ. tak teď jste tedy opraqvdu feministka když do sebe dáte mužskou „tekutinu“

 68. Tim pádem milá psychicky labilní feministko ,by mě velice zajimalo proč se asi zrodil muž,díky jeho pomoci by si neměla dcerušku.. Když tě zplodil tvuj otec musel to být šilenej chudák když z tebe vyrostla taková zruda. zajímalo by mě jak tady radíš svoje uchylny rady ,ktery ti stejnak nepomůžou dceru udržet ,protože když bude mít chut na SEX tak za tím pujde. Ve škole je toho tolik asi si vážně i mozkově zaostalá. Přeji tvojí dceři mnoho uspěchů aby co nejrychleji odkoukala od ostatních že nejsi normální a začala žít svůj život -jasně že i SEXUÁLNÍ. Protože mužeš dělat co chceš, ale z okolí pozná co dělají druzí a bude to chtít taky zkusit. Měj se hezky 🙂

 69. Feminismus – samozrejme pro ucely techto stranek:
  Dobra vec na tom je, ze by tahle psychicka a zvracena anomalie mela casem diky evoluci vymizet… stara obezni neholena pana bez vzdelani (cizi jazyk je uz dnes povinny na zakladni skole) vychovana mentalne narusenou matkou -> bez potomku.
  Nevyhoda je samozrejme omezovani a v nekterych pripadech bohuzel i tyrani potomku… 🙁

 70. Jo a po dodržení tohodle návodu vznikne stará hnusná zakomplexovaná panna, bude chlupatá, smradlavá, vyžraná, zaostalá vypatlaná. Prostě jako zdejší feministky

 71. Sem mladý a možná ještě nemám tolik zkušeností.
  Ale podle vaší rádoby ,,výchov,, vychováte z dcery retardovanou ženu. A je vidět např. s tím jak z ní chcete udělat obézní ženu, ve vás není ani špetka dobroty.

 72. § 353
  Nebezpečné vyhrožování

  (1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.

 73. ty si krá.va umělý se ještě nedělá. je to sperma od muže kterýho daroval do spermobanky pro ženy které mají partnery impoten.tní, muži kteří dobrovolně a rádi darují sperma pro páry kteří nemůžou docílit dítěte je velmi pěkný počin.
  nechápu proč lezete na umělý oplodnění. to je určeno ženám který těžko otěhotní a ne nákým zakom.plexovaným krá.vám který si myslí že jsou in.
  Je mi 18 a už se těším až si za pár let založím se svým přítelem rodinu a budem mít miminko.
  Vy feministky asi nemáte srdce. nedivím se že jste odsuzovaný. když se chováte jako byste žili v pravěku. ono je 21 století ženy mohou dělat práci která kdysi dávno byla jen pro muže podmínky jsou dnes jiný muži i ženy jsou si rovni. spíš se ted řeší rasismus a jiný věci a ne nějaká neexistující nerovnost píšete tu že děláte služky mužům.. to nechápu co tím myslíte. někteří muži spíš dělaj služky ženám ale to vy asi považujete za správné vycvičení předem lituju vašeho dítěte bude mít zkažený život jen díky vaší inteligenci kterou jste někde ztratila…. je mi vašeho budoucího dítěte líto at to bude holčička nebo kluk…

 74. po přečtení tohoto úžasného díla si přeji být mužem 👿

 75. na tuto stránku feministky.com jsem narazila čirou náhodou. Přečetla pár článků z kterých jsem udivená a musím se smát. Nikdy v životě by mě nenapadlo že narazím na takové praštěné ***** ale bohužel ano. Vy děláte jako by muži byly odporní. Ale to jste spíše vy zakazovat svým potomkům aby si našli protějšek a aby si založili rodinu dělat z holek obézní jste vy vůůůbec normální ??? kdo by chtěl něco takového po svých dětech… jste normální zrůůůdy !!!! zamyslete se nad životem proč si teda děláte děti když jim pak ničíte život , bez chlapů by jste děti neměli tak se zamyslete nežijeme v pravěku ale v 21 století ale vy máte IQ asi v mínusu. hnus vás bych nechala postřílet a to jsem holka…. smažit v pekle by jste se měli a stydět co nejvííííc… :X :X :X

 76. Modlím se k sluneční božini, aby vás zasáhla její mocná louč a odstranila vám ten odporný pyj! Takový sarkasmus si nezasloužíme!

 77. [quote=Boženka]Přestaňte z nás dělat feťačky![/quote][quote=Boženka]Přestaňte z nás dělat feťačky![/quote]

  To z vás nikdo ani dělat nemusí 😀

 78. [quote=Julie]Vy jste stále tu? Zřejmě budu muset nechat demokraticky hlasovat o vaší likvidaci zde.[/quote]

  Nechci byt sprosty, ale jste *******.

  Napsal jsem pouze hvezdicky, zadne slovo pod nima neni, cili muzete si to domyslet. Rekl bych, ze mate na par dni o zabavu postarano nez vam to dojde.

 79. [quote=Martina Long]Nedošlo mi slov, pouze jsem byla oflajn![/quote]

  U vas bych tipoval, ze jste na „lajne“ furt, myslim te amfetaminove.

 80. tak teď jsem se zasmála, jak dlouho ne :DD tohle nemůže nikdo myslet vážně, ne? 😀 tak divný lidi snad nemůžou ani existovat.. božeee 😀 ne muže, ale takové ženy bych poslala na měsíc 😀 ať si dělají samy co chtějí, ale proč se ku*va chtějí s*át do života jiných?

 81. [quote=Mister clever ]Elizabetha:[b][color=green]Smekám, v tak mladém věku jsi geniální, ale k věci…

  U místních femin IQ neznamená Inteligenční kvocient ale "Intenzita Kvokání"… na což těch 180 bodů sedí :-D[/color][/b]
  I vy lichotnice 😀
  Mimochodem docela mě udivuje, že jim najednou došlo slov.[/quote]

  [color=green]tohle tu zažiješ ještě mockrát. Zahnané feminy do kouta útočí, nesmyslně blábolí, změní téma, vyhrožují a nebo prostě neodpovídají[/color]

 82. [b][color=green]jo… jo… to je nám vesměs jasné, ale ta prča za to stojí… ENJOY! :-)[/color][/b]

 83. já si stejně myslím, že tahle stránka je jeden velký ****, protože to, co zde píšete, nemůže vyjít z hlavy člověka 21. století. To, co tady předvádíte, milé dámy, nemá se základní tezí feminismu nic společného.

 84. [quote=Martina Long]Nedošlo mi slov, pouze jsem byla oflajn![/quote]
  oflajn to není slovo.Nenajdete ho v žádném slovníku 🙂
  Je hezké, že si vymýšlíte slova, když už vám ostatní dojdou 🙂 :X

 85. [quote=Elizabetha][b][color=green]Smekám, v tak mladém věku jsi geniální, ale k věci…

  U místních femin IQ neznamená Inteligenční kvocient ale "Intenzita Kvokání"… na což těch 180 bodů sedí :-D[/color][/b][/quote]
  I vy lichotnice 😀
  Mimochodem docela mě udivuje, že jim najednou došlo slov.

 86. [b][color=green]Smekám, v tak mladém věku jsi geniální, ale k věci…

  U místních femin IQ neznamená Inteligenční kvocient ale „Intenzita Kvokání“… na což těch 180 bodů sedí :-D[/color][/b]

 87. A on bude přistupovat z nových IP adres tak dlouho, dokud vás nepřestane bavit blokovat :woohoo:

 88. [quote=MartinaL]Radím vám, abyste si nevyskakoval, jelikož mé IQ převyšuje 180 bodů.[/quote]
  By the way nedala jste tam špatně desetinou čárku? Mezi 0,180 a 180 je velký rozdíl :), propříště by jste si to měla zapamatovat a uvádět pravdu 🙂

 89. Zdravím inteligentní lidi, co jsou aktivní na těchto internetových stránkách.
  Chtěl bych svůj příspěvek shrnout do několika bodů:
  Ad výchova dcery: Takže tím, že ji zničíte zdraví, podkopáte psychiku, znechutíte život a snížíte její sebevědomí až na nulu tak ji vychováte?
  To není výchova, ale týrání děťí.
  Ad pojeti feminismu by https://www.feministky.com:
  Feminismus je za obhajobu ženských práv, ne utlačování mužů.Zajímalo by mě, kdo ze zdejších dam vůbec ví, že tyto stránky mají být o ČESKÝCH feministkách.
  Ad doména https://www.feministky.com:Pochybuji, že jste nejdůvěryhodnější feministický rádoby web na internetu.
  Ad články o vítězství M. Zemana ve volbách;“Reportérka Katka“:
  Takže vy podporujete muže, jenž podporuje násilí na ženách a zneužívání?
  A k té „reportérce“ za a) reportérka má být OBJEKTIVNÍ (laicky řečeno nezaujatá, feministicky ta ***ka co vám nenadržuje)tudíý vy být reportérkou nemůžete.
  Ad „Panna“ Adam „Jan(na)“: Ctnost z nouze.Stejně je to chválihodné, že i v 80 letech jste stále pannou 🙂 snad vám to vydrží
  Ad titul „JUDr.:Milá slečno Jůliusi, pochybuji o tom, že jste vystudoval.
  Ad Martina Long:Váš Inteligenční kvocient je 180 bodů.A zajímalo by mě jak jste ho měřila.Víte když do odměrného válce zvládnete nalít 180 ml vody, neznamená to, že váš Inteligenční kvocient je 180 bodů.
  Já abych se pochlubil podle 18 Iq testů plus dalších je můj Inteligenční kvocient 147 bodů, za což jsem rád.
  Loučí se s vámi žák základní školy. Miroslav Fiala (věk:12 let) 🙂

 90. bloknout by měli tebe. To co vypouštíš kanálem z huby je humus. A tu panu janu bych sem netahal radši,to co jsem četl bych blil z toho co dělá. Ještě že nebude mít děti chudáci.

 91. [quote=MartinaL]Vemte si z panny Jany příklad! Jistě to je skvělá žena, která ví, že život není o mužských pyjích, ale o krásných ženách![/quote]Takže vy jste lesbička?

 92. [color=navy][b]Souhlasím s váma v jednom bodě – „dcera ať nenosí podprsenku“.. Je to svazující a většinou mám z podprsenky přecitlivělá prsa.. :whistle: 👿

  Obezitu bych rozhodně nepodporovala. Většinou se člověk, který trpí obezitou, cítí unaveně..

  Jen tak mimochodem – ve školce se slečinka nebude holit, jelikož ještě není žena a nerostou jí chloupky. 😉 [/b][/color]

 93. Vy asi nevíte, co je to umělá inseminace, viď?

 94. [color=green]Táhni do Arabských emirátů. Tam dokonce „doktoři“ provádějí tzv. „ženskou obřízku“
  Bez anestezie, bez utišujících léků…

  Dívkám je odstraněn poštěváček jedním šmiknutím. Dodneška z toho mám trauma a nenávidím je za to. Všechny kdo vyznávají Islám a jiné takové prasácky perverzní náboženství.

  Pro „dobro žen“ než je „pro(v)dají“ nějakýmu pasákovi jako sedmou manželku, je zahalují od hlavy k patě, kterou bude znásilňovat on, jeho bratři a třeba i sousedi. Nakonec bude ONA odsouzená za cizoložství a bude jí hrozit poprava (a je to dokonce nedávná událost, kdy si chuděra, násilníka musela vzít).

  Táhni tam a buď zavřená v nějakým harému, kde na krásu nehledí a vem tam s sebou i ten polštář-dceru.[/color]

 95. [b][color=green]Snažila jsem se jí to přiblížit, co nejvíce „pochopitelně“ a doufala jsem, že jsem zvolila dobře
  i z pohledu „normálních“ lidí…

  Každopádně to asi stejně nepochopila…[/color][/b]

 96. [quote=Elizabetha][color=green]to ti moc nepomůže. Je to totiž něco jako "generátor náhodných čísel" Zablokuješ li všech šest najednou (za předpokladu, že je nějakým zázrakem zjistíš) za pár vteřin jich bude dalších šest a za dalších pár vteřin 12, pak 18 a tak dále a tak dále…

  snad jsem se nespletla…[/color][/quote]
  Milá slečno máte pravdu!
  Ad Martin ***:Ehmm.. víte co znamená generátor?Onoje to automatizované.Tedy za předpokladu, že je to nakonfigurované na tuto funkci.Mimochodem pokud bude mít dyn Ip nemáte šanci se ho zbavit ani na pár setin. 🙂

 97. [quote=Martina Long][quote=Solomon Cinqresh]mám doma hned 6 zařízení s ip takže mě muužete blokovat jak chcete
  [/quote]Tak zablokujeme všech 6 a budeme mít od jednou ubožáka pokoj![/quote]
  Existují i programy na změnu dyn Ip já jakožto „Ajťák“ bych to měl vědět a rád to zdejším lidem doporučím 🙂 💡

 98. Vám to může být jedno ,vy nebudete mít NIKDY děti. A to je na tisíc procent jedině dobře.

 99. Tvoje postava taky vypadá jako pyj tak se běž rovnou oběsit

 100. Budeme vytrvale blokovat dál, dokud to pyjatce nepřestane bavit!

 101. [color=green]to ti moc nepomůže. Je to totiž něco jako „generátor náhodných čísel“ Zablokuješ li všech šest najednou (za předpokladu, že je nějakým zázrakem zjistíš) za pár vteřin jich bude dalších šest a za dalších pár vteřin 12, pak 18 a tak dále a tak dále…

  snad jsem se nespletla…[/color]

 102. Jenže pokud vím, tak pyjaté věci jsou na těchto stránkách zakázány.

 103. Tak si sežene další „zařízení“. Anebo se dají taky využít ty „zlé pyjaté proxy sϵrvery“ :woohoo:

 104. [quote=Solomon Cinqresh]mám doma hned 6 zařízení s ip takže mě muužete blokovat jak chcete
  [/quote]Tak zablokujeme všech 6 a budeme mít od jednou ubožáka pokoj!

 105. Tvl uplně mě dostalo jak ta **** psala že má 180 IQ 😀 Ty nemáš ani IQ o**** 😛 . A co se týče toho hnusnýho medvěda( ta **** Janna) tak ty se ani nemusíš snažit byt panna, protože chlap co by se tě dotknul tak by se zeblil z podoby ty hnusná ***** nic hnusnějšího jsem neviděl

 106. [quote=Martina Long]Zkazit život? Je to přece pro její dobro, aby jí pyjatí muži neublížili a neposkvrnili ji.[/quote] Nejte chlap? Já jen, že nikdo tak hloupej bejt ani nemůže, takže to musí bejt myšlený jako žert…

 107. Zkazit život? Je to přece pro její dobro, aby jí pyjatí muži neublížili a neposkvrnili ji.

 108. Co je feminismus? Dobrá věc v určitých ohledech samozdřejmě. Je to především o boji proti utlačování žen a bojích za ženská páva. Je to tak? Na tomto veu je 90% ne li více žen, které jsou nejspíš duševně labilní.Zkazit ceři život tím, že zní uděláte chlupatou, tlustou, nevzdělanou ženu je boj proti vám ženám samím. Počínaje tímto čklánkem přes masturbace synů a jejich vyhazování z domova, toho že má dcera přítele a vy se ho chcete zbavit a ničit jí život atd… Žádná z vás nemá právo ovlivňovat životy svých dětí, tak aby za to v budoucnosti platili. Myslím si že i některé věci které zde navrhujete by byli po praktikování zralé na *****u. Souhlasím s emancipací, ale toto je moc. Někteří muži se doopravdy neumí chovat, ale to platí i o ženách a vy zde prosazujete diskriminaci můžů a přitom sami bojujete proti vaší. Měli by jste se zamyslet sami nad sebou a neničit lidem životy, protože si myslítě že dělají něco špatně. Paní doktorka ať vrátí titul pokud ho samozdřejmě má…

  http://www.youtube.com/watch?v=wd1-HM234DE

  PS: písnička má dávat na jevo, že si vás vážíme a potřebujeme vás. Ne to že svět patří mužům jak by si přítomné zakomplexované ženy mohli myslet.

 109. Hrávala jsem na flétnu, ale tohle mě nikdy nenapadlo. :unsure:

 110. Nechtěla nikdy skončit?! Nejsem služka a tudíž bych to okamžitě ohlásila polɪcii jako znásilnění!!

 111. co si budeme povidat, tu martinu long bych o*ukal a ukazal ji veci, ze by nechtela nikdy skoncit…

 112. škoda, že je feministek tak málo, že se dá říct, že váš názor nemá v reálném světě hodnotu

 113. Dle statistiky je dokázáno,z Kriminologického hlediska, že nezáleží na tom kolik KG žena má at je oblecena jak chce.Takže muzete chodit v noci po parku s monterkama a je to jedno ;D

 114. Ale prosímtě nelži tady furt. Dyť už pár týdnu pana nejseš.

 115. Děkuju za podporu. Není to lehké ale plánuju vydržet až do smrti a zemřít jako panna. Pak toho budou všichni muži litovat že mě nedokázali svést ale já jsem se nenechala.

 116. Tak mi, laskavě vysvětlete, co je vulgárního na slově p*o*l*i*c*i*e, kont*r*o*l*a. p*o*d*v*o*d atd.

 117. co by jste chtěla od velice duševně retardovaného člověka s IQ -273,15 👿

 118. Nein, frau Kommamdant. Ordnung ist Ordnung und Dril ist Leben. Heil Hitler.

 119. njn holka jseš rektální alpinistka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 120. mám doma hned 6 zařízení s ip takže mě muužete blokovat jak chcete

 121. Chudinko naviní, za ty tři roky co tu chodím už mi byly smazány dva účty a zablkováno asi deset ip adres a pořád tady píšu…. 👿

 122. Zase to s tím lezením do Julčina zadku tak nepřehánějte.

 123. Vždyť i vám musí být jasné že i když mi smažete účet nebo zablokujete ip adresu tak nic nezmůžete, takže si své fiktivní hlasování můžete ušetřit.

 124. Vy jste stále tu? Zřejmě budu muset nechat demokraticky hlasovat o vaší likvidaci zde.

 125. No teda, oni si chtějí dovolovat na ženu. Zářný příklad, čeho jsou pyjatí muži schopní!

 126. Proč bych vás měla sejmout? My bojujeme mírovými prostředky. Pokud bych ale byla napadena, měl byste co dělat.

 127. Bohužel ony nejdou zachránit nejlepší pro všechny je utratit je rychle bezbolesně rezavou tupou pilou odstanit tu bradavici co mají na krku 👿 😀

 128. Pane, zklamu vás, ale tak jako vy, nikdo jiný ubohý není

 129. Pořáde lepší křoví u cesty než hnusná femka jako vy.

 130. Nějak nerozumím, co se nám snažíte tvrdit. Mají snad naše dcery vyrůstat jako křoví u cesty?

 131. Smím se jenom zeptat, proč teda to výše zmiňováno „dobro pro Vaši budoucí dceru“ nedodržujete i vy samy???
  Uvědomujete si, co z takové dívčiny vyroste…?? Nejsem si zcela jista, jestli jste si vědomy rizika, až si Vaše dcery něco udělají, protože budou na každém rohu šikanovány za to, co dělat nesmějí…!!
  Omlouvám se, že to musím říct, ale jsem žena, a jsem docela zněchucena jinými ženami na tomto webu a jejich názory….

 132. Ale, co to zas melete? Kdyby paní Jana byla slabá, tak už dávno pannou není. Jenže ona je silná. Jiným způsobem než pyjatí muži, je psychicky silná a to se cení mnohem více. Navíc si jí budou všichni vážit, až bude mít 70 a stále zůstane pannou.

 133. Vás potkat na ulici, tak se vás leknu. To že jste panna se ani nedivim, na vás by žádnej chlap ani nesáhl. To vaše válení je opravdu úchvatné 😆

 134. Přesně tak, je to ubožák. Asi se cítí méněcený když nás tady vidí jak válíme.

 135. Jenomže to že jste v Bohnicích je realita, to že muži skončí v uranových dolech je blud.

 136. Nevím, co to píšete, ale kdyby to nebylo vulgární, tak se to nehvězdičkuje!

 137. Můžete mi říct, odkdy se slovo o.******* považuje za vulgární? 😛

 138. Bravo! Aspoň se podíváme někam do světa, z důvodu, že se u nás už uran dávno netěží. Zatímco vy, budete zavřené na jednom místě v klecích o rozměrech metr na dva metry a budete krmené banána jako cvičené o****.

 139. Všichni pyjatí muži mluví o Bohnicích, feministky zase o tom, že skončíte v uranových dolech!

 140. Tak teď jste mě dostala, kočičko. Přesně v tomto duchu jsem si vaší odpověď představoval. Váš slovník se totiž zakládá pouze na slovech typu kastrace, pás cudnosti, panna atd. Jestli mě zachrání tedy jedině kastrace, v tom případě vaší jedinou záchranou je několika měsíční hospitalizace v léčebně Bohnice. :kiss:

 141. To si myslíte vy, mladíku. Vás už zachrání jedině kastrace.

 142. [quote=Martina Long]Jste ubohý, pokud tento komentář myslíte vážně.[/quote] Pardon, ale víc ubohý, než jsou uživatelky této stránky (včetně vás) rozhodně nejsem.

 143. Jste ubohý, pokud tento komentář myslíte vážně.

 144. Tyto stránky mi doporučila pro zasmátí jedna z mých kamarádek. Při pohledu na odkaz https://www.feministky.com se mi objevil úsměv na tváři a už jsem tušil, že se hodně nasměju. Po přečtení tohoto článku, kdy jsem se při jeho čtení opravdu málem smíchem udusil (určitě většina z vás by měla radost, kdyby se tak stalo)jsem se zamyslel nad ženami, které tyto ubohé články píšou. Některé uživatelky by se měly podrobit psychiatrickému vyšetření. Předem vás prosím, nedělejte si děti, pokud je už nemáte. Pokud je máte, urychleně je odevzdejte do Klokánku či jiného dětského ústavu. Ze synů by jste udělaly kastráty, z dcer příšerné zarostlé panny. Všechny, co to tady píšete (a obzvláště matky dcer) jste si dopřály a dopřáváte všech těchto “hříchů“ a chcete je odepřít svým dcerám? Samy jste si nechaly vystříkat od chlapa vaše “miciny“ a teď tady z toho děláte, že je to skoro absolutně nejhorší věc na světě. Zákaz internetu? Samy přitom na něj čumíte několik hodin denně, aby jste si pokecaly mezi sebou, jelikož moc přátel mít nemůžete. Nenosit podprsenku? Při pohledu na některé z vás si říkám, že kdyby jste podprsenku nenosily, tak taháte vaše kozy po podlaze. Nejaktivnější uživatelky (nechci jmenovat) i kdyby samy chtěly, tak by žádnýho chlapa (s výjimkou slepých a mentálně postižených) do postele nedostaly. Abych vás taky jenom nekritizoval, tak vás mohu pochválit za vzornou reprezentaci národa s vaší přirozeností 30.4. a na začátku února, kdy probíhá masopust. P.S.: JUDr. Julie, sejmi mě! :kiss:

 145. Mám to brát vážne , nebo je to jedna velká ****** ?

  Docela ******.

 146. [quote=panna Jana]Aby byla panna hrdá na své ženství a panenství. Že je nikdo neposkvrnil. To je naopak velice záslužný.[/quote]proboha na tom není nic krásného… a ne každá holka chce zůstat pannou

 147. Naštěstí jsem se však již svého zlého syna zbavila a teď už se nemůžu dočkat, až porodím dceru. Musím poděkovat paní Julii, tento návod mám zkopírovaný na mailu.

 148. Páni, respekt. Já to dělala jen jednou, když jsem plodila syna a nechápu, co lidi na tom sexu vidí, je to tak nechutné a odporné, když jsou dva lidi v posteli nazí. Coury jedny!

 149. Julie, chci vám napíchnout broskvičku a protáhnout micinku.

 150. Ty pana už nejseš. Fakt nechápu proč tu lžež když mi pořád voláš a chcceš vo***** znova.

 151. Děkuju vůli mám opravdu pevnou protože už je mi 37 let. A to jsem stále panna a ani jsem s žádným mužem nechodila, takže to je ještě lepší (někdo zůstane pannou ale třeba se někde pusinkuje v parku, tak to já ani to ne takže jsem opravdu neposkvrněná).

 152. Je tak těžké ,,micinku“ nahradit slovem vagina, když už? :whistle:

 153. Chcete říct, že každý, kdo není pyjatý muž nebo pyjová služka, je blázen? Jste naivní.

 154. Už jenom proto že je taky blázen jako vy, tak k tomu nikdy nemůže dojít.

 155. Co si to dovolujete? Doufám, že vás Julie zavře do uranových dolů!

 156. Radím vám, abyste si nevyskakoval, jelikož mé IQ převyšuje 180 bodů.

 157. Realita je, že jste muž s pyjem a proto inteligentní ženy neurazíte, pokud napíšete, že jsme v psych. léčebně.

 158. Cože? Já se se svou nenarozenou dcerou nácházím v teple svého domova!

 159. Ústav pro duševně choré. (To místo kde se teď nacházíte.)

 160. Cvokhaus? To má být zase co? Nerozumím jazyku pyjatých mužů.

 161. Já si myslím, že podle té fotky vypadá normálně, tak sklapněte.

 162. Ani nemuselo, je to celkem logické. Sexu se straníte a abyste mohla podstoupit umělé oplodnění tak by vás museli pustit ze cvokhausu, což se evidentně (díky bohu) nestalo.

 163. Vy jedna hloupá! Ženy po celé generace na pyje sahaly. Znamená to, že vaše maminka byla služka? Tím pádem jste musela zdědit také gen služky od maminky. A nebo jste sluneční dcera? Máte v tom bordel, co?

 164. To není otázka vůle, ona je tak hnusná že by ji nikdo nechtěl.

 165. Vy se budete divit, až zjistíte, že feminismus je nástroj mužů k ovládnutí žen.

 166. Pokud jste stále panna, máte silnou vůli. Kolik vám je let?

 167. Jak se u polštáře kterým se vycpáváte pozná jestli je to dcera nebo syn ?

 168. Souhlasím s váma. Panenství je pak jedna věc ovládnutí protože to znamená že se ta žena nenechala zlákat mužem.

 169. Štěstí, že trestný bod je jediný nástroj, kterým disponujete k dosažení vašich cílů.

 170. To udělej. Nádobíčko mu přišijí a Jednotky pro ochranu mužských práv už si tě pak najdou. Trestá se sazbou od 10-ti do 16-ti let, nebo nuceným zplozením dalšího syna.

 171. Jestli bude mít pyj, tak ho vykastruji, odložím do babyboxu a budu žalovat doktory, kteří mě oplodnili!

 172. Jak říkám, bude to dcera s pinďourem – jediná dcera, která má šanci ve světě uspět (když bude na chlapy hodná…)

 173. Jednoho syna už jsem měla (vyhodila jsem ho z baráku kvůli samohaně!) a to mi bohatě stačí. Teď chci dceru a cítím, že ji skutečně budu mít!

 174. Dcera se ti možná narodí, ale s pinďourem, to ti povídám!

 175. Pokud chtějí pyje, tak to nejsou ženy, ale služky a místní coury. Správné ženy ví, že na pyje se nesahá!

 176. Ano! Panenství je ctnost a takových žen si lidé váží. Jsem teď těhotná (samozřejmě uměle inseminovaná a doufám, že sperma nebylo vytvořeno mužem, ale také uměle) a už se těším, až se mi narodí dcera.

 177. Aby byla panna hrdá na své ženství a panenství. Že je nikdo neposkvrnil. To je naopak velice záslužný.

 178. Toto je veľmi uletený web a hlavne mi to príde dosť ponižujúce pre deti a dosť obmedzujúce.Ako nehnevajte sa ale sledovať či moje dieťa masturbuje je dosť úchylne.podľa vás mu mám zakázať všetko a do smrti bude sama.Ak ste sa vy tak rozhodli žiť to je vaša vec no deti nechajte sami rozhodnúť akou cestou sa budú uberať.maximálne úchylný web.Ľutujem deti žien ktoré sa týmto riadia.

 179. Takže tvrdíte že tahle stránka je riziko? Jasně, aspoň to přiznáte!

 180. To by si někdo mohl zkusit. Můj otec mi počítač zablokoval, neměla jsem plná práva. Ale protože mám IQ vyšší než sle****, tak jsem prostě zapnula bios a trochu se v tom pohrabala. Nu, a heslo je pryč. Věřte mi, nepodceňujte své dcery, zas takové husy to nejsou 😀 ony si cestu ke svobodě najdou samy, a o to víc vás to bude bolet 😀 ale dobře vám tak, femky, stejně umíte jenom ***ovat 😀

 181. Píše se to Guinnesovy ty tlustá kravko 😀
  A věř mi, tebe by nikdo nepublikoval, na takovým ksichtě žádná kniha nevydělá….

 182. [quote=MartinaL]Děkuji paní Julie. Sex s váma byl nezapomenutelným zážitkem na celý život. Nikdy jsem nic krásnějšího nezažila. Stisk vašich ňader, vášnivé polibky v podbřišku, zasouvání vaši pěsti do mé micinky a pak do zadečku… Ráda bych si to zopakovala má nejdražší… [/quote]

  No ne! Konečně!

 183. Hrozný pyjatý muž? A to ti není HAMBA že si provozovala pohlavní styk s pyjatým mužem?

 184. Je fakt že po tom co sem ji vojel, říkala že prej sem jí vyšukal mozek z hlavy ale je fakt že sem ji ošukal celkem nedávno a jak sem zjistil tak ty krávoviny tady píše už dost dlouho.

 185. Takže spochybňujete mé tvrzení, že Jana je krásná a inteligentní žena??? Jste tak povrchní!

 186. Opravdu? To není možný. A je v tom dobrá?

 187. To se jí líbit nebude vona chce právě jenom ten sex.

 188. Paní Jano, příliš bych tomuto muži nevěřila.
  JUDr. Julie

 189. Ženno Jano, dejte mi prosím na sebe kontakt. Jste překrásná a inteligentní. Chtěl bych vás potkat, pozvat vás na kafe, nebo dobrou večeři a pak vás doprovodit spátky. Nic sexuálního v tom nehledejte. Pouze krásná večeře. Pustí vás vaše paní maminka?

 190. Protože jste jí nejspíš vrazil pyj moc hluboko do hlavy, do míst kde by se s největší pravděpodobností měly nacházet zbytky jejího mozku.

 191. No vona to byla sázka vojet nejhnusnější holku v baru. Celkem toho lituju vona mi teď totiž furt volá a chce znova.

 192. No. Já sice nevím, jak budu vychovávat svoje děti… Zatím žádné nemám, je mi 22 a jsem na vysoké, takže nějakou chvíli je mít ještě nebudu a za tu dobu se můj názor může změnit. Ale jsem si víceméně jistá, že svoje děti nebudu vychovávat formou „dělej si co chceš“. Já jsem byla nějak vychovávaná a psychické násilí jsem na sobě nepociťovala, je ze mě vyrovnaný člověk, má výchova ve mně nezplodila touhu po násilí. Ne, opravdu vás neproklínám, že dáváte mladým návod, je mi naprosto jedno, které dítě si přitáhne bordel ze smeťáku k sobě domů. Jen pochybuji, že si člověk půjde pro radu k získání počítače sem a zaraduje se, že našel váš příspěvek. Nemám touhu se s vámi hádat o tom, jestli je protiprávní něco svému dítěti zakazovat, protože si myslím, že je to zbytečné. Tož tak.

 193. Tak milá osobo, dejte mi na sebe kontakt a já vám s radostí tu tezi podložím. A budete jo koukat (a vřískat) a možná budete mít i dítě, ne jako ty vaše báchorky o slunečních dcerách. Probuďte se a rozšiřte si vzdělání.

 194. Nejspíš je to pro feministky lepší, než kdyby se z ní stala pyjová sluha 😀

 195. Ano, souhlasím, život je o krásných ženách a ty zpravidla chtějí ty pyje.

 196. zajímavé že každý šílený Fanatik věřil že všechno dělá pro dobrou ostatních 👿

 197. A vy chcete aby vaše dcera nadosmtri byla stará osamělá panna s smečkou koček která se bojí i pohledu do zrcadla ??? zírám na vaše myšlenkový pochody 😀

 198. Jana žádnej příklad být nemůže tu sem nedávno odpanil. Včera mi psala že by chtěla vo***** znova.

 199. [quote=panna Jana]Laskavě neurážejte. Mě by právě muži chtěli protože se o mě v okolí ví že jsem panna a vždycky když třeba nějaký muž jde okolo tak vidím jak se po očku na mě dívá i když dělá jako že ne. Ono taky takhle plnoletá panna se málokdy vidí. Možná už jsem rekordmanka. Není divu že se na mě dívají.[/quote] jako ze se za tim tvym xichtem otoci jo? :D:D:D ***iously?

 200. [quote=panna Jana]Já by sem tam ještě připsala, ať ty ženy říkají mužům, že už měly muže. Ono totiž muži jdou neradi do nějaké ženy co už měla v sobě jiného muže (představí si tam ten jiný penis co tam byl už) a nejradši mají panny. Panny jsou nejžádanější. Takže ano, zůstat samozřejmě pannou, ale radši to neříkat.

  Já jsem ale statečná a tak klidně přiznávám, že dokonce ve 37 letech jsem stále panna. Žádný muž mě pořád neměl a pořád jim odolávám. To už je výjímečné.[/quote] ani je odvolavat nemusis 😀 otebe ani nezavadí:D :X ❗

 201. Vemte si z panny Jany příklad! Jistě to je skvělá žena, která ví, že život není o mužských pyjích, ale o krásných ženách!

 202. Zůstaňte pannou a klidně mi to řekněte a jste chráněná. Já, totiž panny nikdy nemusel a pokud se nějaká v životě vyskytla, tak jsem jí řekl, ať přilde až to bude mít za sebou, ať si tu špinavou práci oddře někdo za mě. Jistě, byly slzičky a bylo po vztahu, což jednoho mrzelo, nicméně můj názor na to, jestli pannu, či ne, to nezměnilo.

 203. Ale ty už panna nejseš, chápeš to ? Nevím proč tady tvrdíš že seš když sme si to nedávno rozdaly.

 204. Mohla by sem se třeba zapsat do Gynesovy knihy rekordů. Nevíte jaký je rekord v délce kdy žena vydržela být panna?

 205. FUJ TO BYCH RADŠI PŘESPALA JEDNU NOC V KANÁLU NEŽ ABYCH SE K TÝ PŘÍŠEŘE PŘIBLÍŽILA :X

 206. A CO S TÍM BUDEŠ DĚLAT, ŽE SEŠ FURT PANNA? NECHÁŠ SE ZAVŘÍT DO KLECE DO ZOO ABY SE NA TEBE MOHLI LIDI DÍVAT? JESTLI JO TAK TI DONESU BANÁN 🙂

 207. A není to náhodou vystrašený pohled ??? Jako nech mě satane, bojím se monster co utekli z hollywoodu a tak 😀 😀 DD

 208. Júlie konečně přiznala existenci ženského orgasmu 😀

 209. Ale nekecej dyť se ti to líbilo. A změň si méno, panna už nejseš.

 210. 😀 Oni se na vás nedívaj protože by vás chtěli, ale protože jste extrémně hnusná … tak moc že se tomu každej diví! 😀 👿

 211. [quote=Julie]Já tu mám hlavní slovo, takže mohu do diskuze vstupovat bez vyzvání a umlčovat na základě vlastní úvahy.[/quote]
  Watch out guys!We have a badass over there!

 212. Laskavě neurážejte. Mě by právě muži chtěli protože se o mě v okolí ví že jsem panna a vždycky když třeba nějaký muž jde okolo tak vidím jak se po očku na mě dívá i když dělá jako že ne. Ono taky takhle plnoletá panna se málokdy vidí. Možná už jsem rekordmanka. Není divu že se na mě dívají.

 213. Ty si Ρíča. Zјebal bych tě ty Κrávo!!! Mít takovouhle matku, tak jí vyšυkám mozek z držky!!!

 214. Od tý doby co sem tě odpanil už panna nejsi. A že bys odolávala se fakt říct nedá, dyť si mi chtěla platit a asi sem si ty prachy fakt měl vzít za moc to s tebou nestálo.

 215. Jdi do prdele ty hnusná obludo!NIKDO TĚ NECHCE! chápeš to ty náno s Downovým syndromem? :O

 216. Já by sem tam ještě připsala, ať ty ženy říkají mužům, že už měly muže. Ono totiž muži jdou neradi do nějaké ženy co už měla v sobě jiného muže (představí si tam ten jiný penis co tam byl už) a nejradši mají panny. Panny jsou nejžádanější. Takže ano, zůstat samozřejmě pannou, ale radši to neříkat.

  Já jsem ale statečná a tak klidně přiznávám, že dokonce ve 37 letech jsem stále panna. Žádný muž mě pořád neměl a pořád jim odolávám. To už je výjímečné.

 217. Nevím proč zase, já sem tady stále. A ip adresu už mi pudr. julča blokla, je jí to ovšem k ničemu, pořád tady píšu.

 218. [u][/u][quote=MartinaL]Nevím, kolikrát vám mám psát, že je to jen pro jejich dobro?![/quote][quote=MartinaL]To není žádné omezování svobody, je to přece pro jejich dobro! Internet je plný rizik![/quote]

  Presne rizik ako vasa stránka 😀 o

 219. Vy se sem zase cpete? Paní Julie, zablokujte tohoto pyjatého muže!

 220. To je přece výborný, ony se ty frndy budou mučit navzájem, chlap se vůbec nemusí snažit! Pak ty zubožené dušičky ještě rády najdou záchranu u mužů a budou nastavovat za misku hrachu 😀 😀

 221. To jo, ale taky jsem byl rebel a zákazy jsem měl v… A nevraždím, neznásilňuji, nefetuju, v mládí jsem chlastal, to je fakt, ale co jem ženatý, tak do hospody nechodím, ale rád se kouknu na pěknou ženskou a nechám představy ať se vydovádějí. Pokud jde o počítač, tak neexistoval, jedině ten sálový ve fabrice, na kterém programátoři pokoutně tiskli na řádkové tiskárně akty. A vážená paní Lucinko, řeším nesmysly, protože se tu nesmysly prezentují a pokouším se JUDr. Julii naznačit, jak je naivní. Že je nebezpečná, to vidí každý s trochou rozumu v hlavě, takže skutečně ty důležité věci neřeším, neboť jsou naprosto zřejmé a myslím si, že většina návštěvníků má IQ aspoň průměrné. A pokud jde o svobodu, na té trvám. Výchova by neměla být direktivní, neboť direktivnost je svým způsobem psychické násilí a jak známo násilí plodí opět jen násilí. Nenápadná kon****a především všímání si jemných nuancí ve změnách nálad a chování puberťáků je namístě, ale zákazy jsou bohužel od toho, aby se porušovaly, neboť co je zakázané, to najvěc šmakuje. Takže je to kontaproduktivní. A zakázat počítač je rovněž nesmysl, neboť to můžete udělat jen se strojem, který jste do domácnosti koupila Vy, ale není problém projít se po sběrných dvorech, sehnat si komponenty, kterých je tam fůra a pak si složit počítač svůj, což opět zvládne žák na prvním stupni, pokud se o IT trochu zajímá. Nevznikne z toho, sice žádný lumen, ale na jednoduché internetové aplikace, jako je Facebook, Twitter, Netlog atd. to stačí. K tomu nelegální software pokoutně stažené kamarádem z internetu a je vymalováno. Jen s tím, že díky zákazu teď dochází k porušení zákona. Takže opět kontraproduktivita. Asi mě teď proklínáte, že dávám mladým návod, ale pokud jsem na to přišel já v téměř předdůchodovém věku, bylo by bláhové a naivní předpokládat, že na to nepřijde mladý, výkonný mozek sám od sebe. Tož tak.

 222. Chápu, že jste zatvrzelá femka, ale proboha!!! Proč si myslíte, že tím, že nenecháte dceru učit jinné jazyky jí tím prospějete?!! O masturbaci a udělání jí tlustou vůbec nemluvě!!! A jak by asi mohla nepoužívat skype bez internetu?!! Panebože probuťte se!!!!

 223. [color=red]Je to smutné, ale takhle zdevastovaná dcera se sebevědomím pod psa si těžko najde partnera. Ale zase nerozšíří geny své potrhlé matky. Panna-Janna je toho zářným příkladem.[/color] 🙁 😯

 224. Od kdy chovankyně psychiatrických léčeben podstupují umělé oplodnění ?

 225. Ano, na toto myslím. Také jsem nechtěla provozovat sex, tak jsem podstoupila umělou inseminace, vždyť jsem o tom psala již v článka Jak jsem to vyřešila já.

 226. Hele a víš, že jsi napomohla k vraždě? Totiž – do vajíčka se všechny spermie (alias ty vaše „miminka“) nedostanou, dostane se tam jen jedna. A ty ostatní – si domysli, co se s nima asi tak stane. Takže jsi svým těhotenstvím vlastně zapříčinila hromadnou vraždu. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 227. Tohle říkají senylní stoleté babky, které nadýávají na všechno, ve státě je bordel, v rodinách je bordel, ve školství je bordel, v bordelu je bordel 😀 .Není to tak p-i-č-o?

 228. Mé těhotenství se projevuje jako každé jiné! A vůbec, nevím, co to máte za tak příšerné osobní otázky?

 229. Ano. Hraji násilné a brutální hry a pak chodím do škol, kde dětem ukazuji, jak jsou pyjaté a že pokud je budou hrát, skončí v kriminálu.

 230. Víš co julčo, di do prdele s těma tvýma femkovýma radama

 231. Co tady pořád řešíte zaheslování počítače?! Omezování osobní svobody? My jsme v dětství měli počítač úplně zakázaný, stejně jako jsme se nesměli koukat na TELE TELE a jíst sladkosti před obědem. A brali jsme to jako omezování svobody? No NE! Je to výchova. Řešíte nesmysly místo toho abyste se pozastavili nad tím, že překrmování dítěte s důsledkem nadváhy je týrání a nucení ukazovat fotky genitálií sexuální obtěžování. Já nevim, že se vždycky chytnete té nejmíň důležité věci, která je hlavně absurdní, protože jistě i vy jste měli od rodičů spoustu zákazů.

 232. že to není obmedzovanie slobody? šak sa pozrite čo píšete vôbec… si s*e*r*e*te do huby milá dámo ak sa vás tak dá vôbec nazvať….

  Martina stále ste mi neodpovedali na otázku ktorú vám idem už 3tí krát položiť:

  HRALI STE AJ NEJAKÚ INÚ HRU AKO SILENT HILL?

  Julčo ty sa do toho nepleť.. nemáš ani najmenšie právo zasahovať mi do diskusie tu s Martinou… tak ticho

 233. A není hezké, že nám záleží na tom, aby ženy také měly hezké pocity (proč by tedy jinak lhaly, že?)?

 234. Jako vystřiženo z učení Čchučche (Oficiální a jediná ideologie KLDR). Zakázat všechno a izolovat od všeho a jen věčný Kim-Ir-Sen a jeho rodina má právo velení. Ale z těmi jazyky jste mě skutečně pobavila. Píšete, že záměrně nepíšete Češtinu, protože to čtou i lidé z jiných zemí světa. Tak, jak mi objasníte, jak to mohou číst, když by se nesměli učit cizím jazykům (v tomto případě Češtině)? O ostatních bodech pouze tolik: Jsou muži, které přitahují obézní ženy a nejsou to úchyláci, jsou muži, které přitahuje přírodní porost a je jich hodně, omezení internetu, pokud je dcera vynalézavá obejde se i bez Facebooku a počítač si nastaví tak, aby se do něj nikdo nepovolaný jako administrátor nedostal, to už umí děti na prvním stupni. Když nebude nosit podprsenku, tak, než se jí prsa prověsí, bude několikanásobnou matkou, neboť ženy bez podprsenky jsou pro muže neobyčejně přitažlivé. Když se nebude dívat na americké ***iály, o nic nepřijde, vlastní libido ji řekne, co má dělat.A masturbaci nepotlačíte, neboť ta lze u ženy provést jakkoli a kdekoli, dokonce i s pasem cudnosti, neboť ženě stačí jen minimální fyziologická stimulace, důležitější je u ní psychická stránka a tu, pokud ona nechce zavřít do nějakého pásu apod nedokážete. Jistě, důslednmou antivirální výchovou lze něčeho dosáhnout, ale to už je psychické zmrzačení a to v případě důkazu je trestné.

 235. Takže i když ženy říkají, že tyto pocity mají, je to pro vás nepodložené?

 236. Tak jsem s právě představil „slečnu“ s BMI 40 a více. A dost jsem se vyděsil. Taková slečna by na výšku 170 měla zhruba 122 kg… Bože, to je šílená představa. 😀

 237. Takže přiznáváte, že když žena masturbuje, má u toho také zvláštní pocity jako muži?

 238. [quote=Julie]Já tu mám hlavní slovo, takže mohu do diskuze vstupovat bez vyzvání a umlčovat na základě vlastní úvahy.[/quote]

  Tak to gratuluji,

  njn, tady má někdo komplex moci 😀 😀

 239. Ale h**o**v**n**o, tak třeba moje ségra má vlastní počítač od kterého zná heslo jen ona a já ( ja ji ho tam nastavil ) už vidím jak ji to někdo bude blokovat když se tam nedostane a hlavně jsem normální rodina a ne choré ***** jako vy :side: :side: :side:

 240. Což o to, bez vyzvání do diskuze vstupuješ ráda. Ale co tak když tě někdo vyzve, to ne, že?

 241. Protože tuhle blbost nenapíše ani duševně chorý. Ja si už nedokážu představit jako částí těla přemýšlíte. Ne hlava to ve vašem případě určitě není.

 242. Zajímavé, ještě nedávno jste tvrdila že tu působíte pouze externě a teď už tu máte hlavní slovo…..

 243. Jste úplně mimo, ostatně jako vždy. Asi vám zase doktor zapomněl dát léky.

 244. Já tu mám hlavní slovo, takže mohu do diskuze vstupovat bez vyzvání a umlčovat na základě vlastní úvahy.

 245. Ptal se tě někdo na něco? Mám pocit, že von_H se dotazoval (kráνy) Martiny.

 246. To bylo z trochu slabšího soudku, ale to se spraví julčo to chce klid 👿

 247. To možná tak vy, když si po večer oblékáte dívčí šaty a penis svíráte mezi nohy, aby nešel vidět.

 248. Jak se to vaše těhotenství projevuje ? Vycpáváte si břicho polštářem ?

 249. [quote=MartinaL]Vy jste jen další hrozný muž, co by ze své dcery vychoval nějakou couru. Nevím, mi její pravidelné kon****ování nepřipadá, že by jim to ničilo život, právě naopak.
  A již jsem na konci druhého měsíce těhotenství. Ten hrozný pyjatý muž mi odmítá říct, co je to za pohlaví, ale vím, že to bude dívka.[/quote][quote=MartinaL]Vy jste jen další hrozný muž, co by ze své dcery vychoval nějakou couru. Nevím, mi její pravidelné kon****ování nepřipadá, že by jim to ničilo život, právě naopak.
  A již jsem na konci druhého měsíce těhotenství. Ten hrozný pyjatý muž mi odmítá říct, co je to za pohlaví, ale vím, že to bude dívka.[/quote]
  Já bohužel děti nemám je mi 15let ale i tak vás tu můžu vyfakovat. Dle mého názoru je to p-í-č-o-v-i-n-a co tu melete. tak ahoj

 250. Pro vaše dobro by bylo nejlepší abyste si konečně vzala své léky a vrátila se zpět do svého klecového lůžka.

 251. Vy jste jen další hrozný muž, co by ze své dcery vychoval nějakou couru. Nevím, mi její pravidelné kon****ování nepřipadá, že by jim to ničilo život, právě naopak.
  A již jsem na konci druhého měsíce těhotenství. Ten hrozný pyjatý muž mi odmítá říct, co je to za pohlaví, ale vím, že to bude dívka.

 252. Tohle je přesně ten typ fanatických matek které si myslí že dělají pro dceru jen to nejlepší ale ničí jim život. Mět takovou matku už bych byl někde v diagnosťáku

 253. Tak jak je možné, že tebe ještě nezavřeli?
  To by taktéž bylo pro dobro světa.

 254. Nevím, kolikrát vám mám psát, že je to jen pro jejich dobro?!

 255. ŽENY, DODRŽUJTE POKYNY V TOMTO NÁVODU! Zničení života vaší dcery garantováno! To přeci chceme, ne? 🙂 [size=x-small][i]Kéž by takhle uvažovaly matky zdejších feministek…[/i][/size]

  BTW kráνa Martina už si založila účet? Woohoo! :woohoo: 😀

 256. normálně všechny f.e.m.i.k.r.á.v.y. postavit na okraj útesu a z plnnejch plic zakřičet FUS RO DAH!!! 😀 ….a bylo by po prdeli 😀

 257. [quote=MartinaL]Jste opravdu nechutná. Styďte se, služko.[/quote] sama si služka prosimtě 😀 😀

 258. Jak vidím tak Martina s Julií ráno nedostaly prášky a navíc byly puštěny na PC, špatná kombinace.

 259. Když nepočítám pobavení, tak drtivá většina těch vašich taky.

 260. tykravo ty jsi asi fakt uplne blba , sex uplne bezna vec a delat takovy ****VINY uplne trapas smaz tuto stranku a di se zahrabat

 261. A vy laskavě přestaňte ****lit. Když jsem četla pár článků, tak jsem tomu ještě věřila. Koukla jsem se pro pobavení na starší články a je mi jasné, že jste ****. Kdybyste si tohle myslely doopravdy, tak jste dávno v Bohnicích.

 262. Děvče, běžte si hrát na písek a rozumy podobného rázu nechte na svoji matce.

 263. Narazila jsem na tuto stránku a musím se jen smát. A to je mi 13.
  1) Ale ***u. Normálně sprostá nejsem… Ale víte, že vy jste také byla stvořena šukem?
  A co se týče holení, tak se taky holím. Ne kvůli klukům, ale kvůli hygieně. Tohle slovo asi neznáte, co?
  2) Omezování internetu = omezování svobody. Lituji děti těchto frigid.
  3) Nemám ráda americké ***iály, ale jestli je to baví, ať se dívají. V podstatě je to to samé jako ten internet.
  4) To se vám líbí, kazit holkám sexuální život, co?
  5) Cizí jazyky jsou povinné a VY TOMU NEZABRÁNÍTE.
  6) Co sakra furt máte proti masturbaci? Nic špatného na tom není, naopak, pomáhá jim to „poznat samy sebe“.

 264. [url]http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100224012409/left4dead/images/f/f8/Spitter_2.png
  [/url][img]http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100224012409/left4dead/images/f/f8/Spitter_2.png[/img]

 265. To není žádné omezování svobody, je to přece pro jejich dobro! Internet je plný rizik!

 266. myslím že aj keby chceli vygúgli Sylent tak im to nájde tak či tak… a prečo by mali mať zaheslovaný počítač? obmedzovať slobodu? divné nie? najskôr nadávate na mužov… teraz zrazu že dúfate že ženy majú zaheslovaný počítač.. to kde sme? v Absurdistáne?

  stále ste mi však neodpovedali na otázku… Hrali ste aj niečo iné okrem spomínanej hry?

 267. [quote=Julie][quote=Marilyn]Jak jsem si přečetla: "…otevřít svoji micinku nějakému muži…" .. no nedalo mi to, abych se neudělala… 😉 :P[/quote]Vy nemůžete být normální. Masturbovat při představě týrané ženy?[/quote]
  jistě, víš jak je to vzrušující?

 268. Feministky píší Sylent Hil proto, že když o tom přednáší dívkám, tak aby si to nemohly vygůglit, kdyby náhodou v sobě měly potencionální služku. Ale většinou doufáme, že doma mají počítač zaheslovaný.

 269. Ešte raz napíšete SYLENT hill tak vas asi pôjdem zabiť… takto przniť hru…

  môj prípad? nuž inu ako poviete ale na mne to následky nezanechalo…

  inač keď sme pri tých hrách poznáte aj nejakú inú ako vyššie spomínaný Silent Hill? či len túto ste hrali?

 270. Kdepak. Tato hra není jako každá jiná, vysílá podprahová poselství pro dospívající dívky. A nebo je to pro zvrhlé muže. Což je váš případ. Nikdy jsem neviděla nikoho normálního, kdo by ten Sylent Hil hrál.

 271. ja neviem ako vy ale isto nebudem pri hre ktorú mám rád onanovať a hladať v nej hovadiny ako vy…je to normálna hra ako každá iná… a podľa čoho súdite mňa že som nechutný pyjatý muž? 😀 podľa priateľky som neuveriteľne príťažlivý muhehhee 🙂

  Hmm ten pokoj v Bohnicích.. pekná vyhliadka ale akurát tak pre Vás.. Ale počkať Vy tam už vlastne ste

  Jediná, kto tu ohrozuje mládež ste VY a vaše choré mysle..

 272. [quote=Martina]Naprosto s Vámi souhlasím, paní Julie! Ale ještě napište něco ohledně videoher, prosím. Velmi často se v nich vyskytují pyjaté předměty, co dívkám dávají podprahové zprávy. A nebo ještě hůř, místo dívky hrajete za odporného pyjatého muže Zvlášť nechutnej je Sylent Hil 3, kdy sice hrajete za dívku, ale chudinku ji tam týrají a v plesnivém obchodě ji dokonce jeden obří pyj znásilňuje. Na druhou stranu je dobré dívkám tuto scénu ukázat, aby se podívaly, jak se těmto pyjům bránit.
  Martina[/quote] Obří pyj? Ty vážně chceš učit holky, aby na penisy střílely? OMG, tohle je moc! 😀 (Pro ty, co nechápou – ten „obří pyj“ měl být podle Martinky první boss, Split worm)
  A ještě jednou napíšeš Sylent Hil, tak si pro tebe přejdu a osobně tě zmlátím ocelovou trubkou do bezvědomí! 😀 SILENT HILL, píše se to SILENT HILL, pochop to!

 273. Vy jste další nechutný pyjatý muž, který u toho hnusu onanuje a ještě se posmívá ubohým dívkám, které trpí? Nebo jste snad pyjovitá služka, kterou tohle oblblo? Měla bych vám rezervovat pokoj v Bohnicích! Takhle ohrožovat mládež!

 274. tož ja neviem, kde ste sa vy F.Emky ocitli ale toto hraničí s obmedzovaním slobody vlastného decka a to je pokiaľ viem tresné či na Slovensku alebo v Českej republike nie?

  Inač by ma zaujímalo odkiaľ vie Julča tie slovíčka ako rimming a blowjob…

  a Martina.. do tej hry sa nenavážaj a mimoto sa píše Silent a nikoli Sylent ako si napísala ty…

  Beda Vám všetkým čo tu takéto pyskoviny píšete… že sa nehan*bíte

 275. [quote=Marilyn]Jak jsem si přečetla: "…otevřít svoji micinku nějakému muži…" .. no nedalo mi to, abych se neudělala… 😉 :P[/quote]Vy nemůžete být normální. Masturbovat při představě týrané ženy?

 276. Jak jsem si přečetla: „…otevřít svoji micinku nějakému muži…“ .. no nedalo mi to, abych se neudělala… 😉 😛

 277. A registrovala jsem se, prosím, vyřídíte mi mou registraci?

 278. Naprosto s Vámi souhlasím, paní Julie! Ale ještě napište něco ohledně videoher, prosím. Velmi často se v nich vyskytují pyjaté předměty, co dívkám dávají podprahové zprávy. A nebo ještě hůř, místo dívky hrajete za odporného pyjatého muže Zvlášť nechutnej je Sylent Hil 3, kdy sice hrajete za dívku, ale chudinku ji tam týrají a v plesnivém obchodě ji dokonce jeden obří pyj znásilňuje. Na druhou stranu je dobré dívkám tuto scénu ukázat, aby se podívaly, jak se těmto pyjům bránit.
  Martina

Comments are closed.