Pro čtenáře

Náhodou jsem narazila na tento web a nestačím se divit, kolik nenávisti od žen vůči mužům tu je. Ano, věčný boj muže proti ženě, feministkám vděčíme za plavky, jaké známe dnes, i když je tu prakticky odsuzují, feministkám vděčíme za pasivní i aktivní právo volit, také na pracovní uplatnění žen ve všech pracovních sférách atd atd..

O to také původně šlo, vzdělat se a participovat ve společnosti. Ale jak se stalo, že se z feministek stali, promiňte mi ten výraz, zapšklé zmije s lesbickými sklony? Tak jako je pravice a pravicový extremismus, levice a levicový extremismus, stali jsme se svědky feministického extremismu. To, že v podstatě na svých stránkách popíráte mužské a ženské role, je otázkou studií gender, ale neměli bychom zapomínat na biologickou determinaci pohlaví. Jistě byste nejraději, aby se z mužů stali tzv. male to female (vygoogli). Jsem žena a jsem na to hrdá. Mám ráda sex a jsem na to hrdá. Aby to nebylo nic proti ničemu, zřejmě bych jej měla mít se ženou, že? Dedukuji dle přečtených článků. Nežijeme ve středověku, pokud máte doma hrubiána, opusťte ho, v dnešní době, naštěstí, je toto upraveno zákonem. a nejen díky feministkám, ale díky všem, kteří byli nuceni trpět domácí násilí, a v dnešní době je mnoho mužů týráno svými ženami. Ano, je to tak. Feminismus ve vašem podání mi nahání hrůzu. Co čekáte od mužů? Prosím, odpovězte mi, co čekáte od mužů? Už jsme je zženštili dost, myslím, ale také myslím, že chování vůči druhé osobě není o pohlaví, ale o člověku. Lidé by se k sobě měli chovat hezky a pokud se milují, tak bezpodmínečně. Ale to není otázkou pohlaví, ale osobnosti. To, že lidem chybí altruismus je smutné, ale pokud to srovnám s minulostí, myslím, že tato doba je nejdál – jak v tom dobrém, tak v tom špatném. Paní Judr. Julie by se měla začít více věnovat psychologii a globálním problémům a méně zahořklosti. Pokud má ona a celý  tým, který pracuje na tomto webu tolik energie v boji proti mužům, proč netransformují svou energii na boj proti něčemu užitečnějšímu? Třeba proti naší vládě? Neberu argument, že většinové osazenstvo jsou muži, neházejme je do jednoho pytle, budu-li tvrdit, že se bojím žraloků a odsuzovat tak všechny ryby, nebudu se vám zdát divná?

 

{loadposition article}

Mám na toho srdci více, to je asi tak stručně, co jsem chtěla říci.

 

Děkuji všem, co to dočetli až sem a přeji krásný den, Veronika

 

JUDr. Julie dodává: Názorný příklad ženy ovlivněné muži. A bude hůře.

 

48 comments

 1. [quote=Milena Ohydrovaná][color=silver]Mám muže. Jeho fotku jsem dávala k jednomu článku.[/color][/quote]
  Dotaz: Z ostatních článků a jejich příspěvků jsem se dozvěděl, že váš muž je nafukovací.Je to pravda? 😀 😀 😀

 2. Mít taky šťastné děti bez pásů cudnosti a bez rozdílu hodnot obou pohlaví. Důvěřovat jim a mít jejich důvěru.
  Chodit na ples v krásné róbě a s džentlmenem po boku.
  Nenervit se zbytečně.
  Proč tohle všechno ztrácet kvůli tak bizardní teorii?

 3. Úžasný článek, Veroniko. Julie sama nemá argument (jako mnohdy) – jednovětná jakoodpověď bez pokusu o diskuzi (jehož není schopna)a hurá do bezkomentářných. Ano, na naši vládu je možno napsat mnoho kritik, včetně té, že ze strachu z ostrakismu netrestá ty, kteří si trest zaslouží, dává možnost rozhodnutí těm, kteří rozhodnout nedovedou a nechá žít názory, kterým je lépe pod drnem. Demokracie není pro ***é. V důsledku vznikne to, co máme my – tedy vláda Honzů, kteří nehasí, co je nepálí. Tyhle ******ženské by zasloužily probudit ze svých paranoí a psychopatií. Možná by se z nich staly inteligentní, pracovité, milé a možná i hezké paní tvorstva. Žena jakožto nejdokonalejší živočich by neměla být tolik ohavena takovou stupidní myšlenkou.
  Nyní mluvím k Vám, Julie, Romano, Pavlíno, Bohuše, Libuše, Kateřino, Mileno a vy ostatní z jádra tohoto magazínu. Řeknu Vám, že ve Vašem nevábném okolí možná byli muži včetně Vašich otců ohavnými opilci, kteří tloukli manželky a Vy jste také nebyly ničeho ušetřeny. Nikdo Vám nepomohl a všechny problémy se zametly pod koberec. Pak jste ale s hrůzou zjistily, že kluci se Vám líbí a že závidíte hezčím kolegyním. Tohle jste nečekaly, přísahaly jste přece, že budete muže nenávidět a vraždit na potkání. Tak jste si vymyslely příběh, že některé ženy, od přírody zkažené, provozují sex proto, aby potěšily mužovy nectné choutky a tím si samozřejmě zničí zdraví a bůhvíco ještě. Ano, SLUŽKY byly ony hezčí kolegyně.
  Takovýmto způsobem jste navymýšlely další podobné báchorky. Radši jste měly psát obyčejné, nefeministické pohádky.
  Julie, nechte těch jednovětných odpovědí, nemá to smysl. Ještě není pozdě na změnu. Mnoho lidí se hádá jen proto, aby neztratili tvář. Pak ztratí mnohem víc. Vzdejte se, my normální ženské nestřílíme do mrtvol. Možná tvář ztratíte, ale pak stejně získáte mnohem lepší. Snad jste někdy aspoň na moment ucítily, jak je hezké mít za chladné zimní noci někoho, kdo zahřeje nejen deku na teplotu libovolné výšky. Mít šťastné děti bez pásů cudnosti a bez rozdílu pohlaví stejně milující a milované. Důvěřovat jim a mít jejich důvěru. Chodit na plesy v krásné róbě a s džentlmenem po boku. Proč si takové věci odpírat jen kvůli předsudku a imaginární teorii?

 4. Spermo, nebo sperma. Hlavně když stříkám. 😀

 5. [quote=wesnotan]peřkelepla, intenlegeci. ty máš hodně zajímavý překlepy[/quote]

  ma tam itenlegeci

 6. [quote=Milena Ohydrovaná]Jak mám vědět že jste služka, když se podepisujete jedním písmenem?! svědčí to o vaší itenlegeci[/quote]
  A vaša intelignecia sa ani len nepriblizila k normalu ako mozete na takyto text mat negativny nazor. Vsetko co sme ta pani alebo slecna napisala je pravda keby ste si vydeli dalej od nosa ako sa u nas hovori tak by ste sa nezaoberali kravinami. Ako napriklad tato stranka. Svoj hnev na muzov by ste si nemala vylievat tu kde vas akurat Judr. Julie zmanipuluje. A tym ktory nemaju rovnaky nazor povie ze je to sluska. Keby to povedala mne do oci tak je dam poriadnu facku.

 7. No lenže keď je Júlia tak vzdelana mala by vedieť odpovedať poriadne a toi nespravila… Kto mlčí o pravde svedčí…. B)

 8. [color=silver]Taková „žena“-promiňte kolegyně, že jsem vás urazila, (pro muže a sloužky: tím myslím paní Julii, Libuši a podobné) si delší odpověď nezaslouží.[/color]

 9. ani pokud to roztečkuji, vážně? …tak jinak: „****“

 10. pardon, nevěděl jsem, že slova „*******.“ se zde nesmí použít

 11. Ježíši…celá tahle stránka je ****, copak to nechápete? 😀 Takzvaný/ná „Judr. Julie“ postrádá objektivní myšlení a zná jen svoji slepou pravdu. Všechny komentáře a články zde jsou buď výsměch, nebo komentáře někoho, kdo se snaží argumentovat proti této stránce.
  O hojné kontradikci v názorech oné „feministky“ ani nemluvě.
  Já myslím, že to původně vzniklo jen jako stránka pro zábavu a nějak se z toho stalo toto. Protože ta nejistota(****, nebo ne?) vám nabízí možnost uvěřit, že někdo takto extravagantní a zároveň zajímavý existuje 🙂
  Stejně jako u J. Biebra, nebo jako u Rytmuse – záporná reklama je taky reklama 😉

 12. Přečti si ten článek, vzhledem k tomu, že mi tu nikdo adekvátně neoponuje a jen se dokážete hádat a nazývat všechny hanlivě, vypovídá o vaší inteligenci. A napiš mi tu odbornou publikaci, zajímalo by mne, z čeho ta vaše ideologie vychází. TY MUŽI

 13. peřkelepla, intenlegeci. ty máš hodně zajímavý překlepy

 14. [color=silver]Tak jsem se peřkelepla, no [/color]

 15. to tvý poslední slovy zase svědčí o tvý inteligenci

 16. Jak mám vědět že jste služka, když se podepisujete jedním písmenem?! svědčí to o vaší itenlegeci

 17. Ty jsi vážně hlou.pý… Nebudu s tebou ztrácet čas. Nevymýšlej si tu hovadiny a běž se raději učit, máš co dohánět.A jsem žena, ty muži …

 18. [color=silver]Proč byhc to dělal, udělejte si to sám, vy muži[/color]

 19. Napiš mi tu publikaci, prosím, dle citace ať se mi lépe hledá.

 20. [color=silver]Já tento web neprovozuji.[/color]

 21. Ty někdo blonďatý, co si říká Milena, reaguj na článek, ne na to, jak se řekne SPERMA. Napiš mi jednu jedinou publikaci, kde to je vysvětlené dle tebe. A beru jen autoritu v oboru a citaci dle ISO 690. Vy neumíte vůbec argumentovat, jak můžete provozovat web?

 22. prolez učebnice, encyklopedie a na internetu toho je taky hodně, ale kde mám hledat spermo

 23. [color=silver]Překlad: V mojí hlavě a na stránkách ovládaných muži a služkami.Žádný odborný zdroj[/color]

 24. [color=silver]A kde jste tuto pyjovou informaci našel?[/color]

 25. Odborně a spisovně je sperma. Takže si nehrej na chytrou, když nejsi.

 26. [color=silver]Odborně je to spermo. Sperma je patvar, který vymysleli mužové[/color]

 27. [quote=Milena Ohydrovaná][color=silver]Je viidět že vám mozkové buňky na hradilo spermo.[/color] [/quote]

  Sperma, když už, to vypadá, že vám se ani mozek nestačil vyvinout.

 28. [color=silver]Co to zase kecáte?[/color]

 29. První článek, jež mě nenutil k smíchu od prvního do posledního řádku. Bravo

 30. Júlia toto je celá odpoveď.. [color=green]“Názorný příklad ženy ovlivněné muži. A bude hůře.“[/color] od chytrého človeka som očakával že sa k tomuto článku vyjadrý viac… No nestalo sa tým pádom nieste ani trochu chytrá….

 31. Podívejte na tu fotku, to není žena ale buď travestita nebo hodně nepovedený photoshop …s prominutím… A kde jsou, Mileno, argumenty k článku? Vždyť vy absolutně neumíte komunikovat…Jak si můžete hrát na feministky, když nemáte slovní zásobu (a ženy jí prý mají větší než muži a vzhledem k tomu, jak se tu nad ně neustále povyšujete…)

 32. [color=silver]Mám muže. Jeho fotku jsem dávala k jednomu článku.[/color]

 33. Drahá hydro,
  jsem zvědavý, kdy všechny dostanete rozum… Jen tak mimochodem, ani se nedivím, že nemáte muže… S pozdravem nadržený Plavoč

 34. [color=silver]Je viidět že vám mozkové buňky na hradilo spermo.[/color]

 35. Těšila jsem se, jak mi tu JUDr. et Bc., nebo některá z jejích nohslednic, bude inteligentně oponovat a ono nic… :dry:

 36. Paní Julie, začínám mít pocit, že vaše myšlení není zcela v pořádku (tomu, že by jste měla nějaký titul, nevěřím vůbec) a to nesoudím jen reakce na tento dopis (nebo článek, nevím jak to nezvat), ale myslím tím i vaše další reakce. Protože takové h.o.v.a.d.i.n.y. by z huby normální člověk nevypustil a už vůbec nenapsal. Jinak vám ovšem děkuji za velice zábavnou stránku, protože na jiné stránce se nikdy takhle nezasměju, jak tady. S pozdravem Nadržený MUŽ Plavoč

 37. VELMI MĚ BAVÍ ČÍST TYTO PŘÍSPĚVKY.NEVÍM,ZDA TO FEMINISTICKY ZALOŽENÉ DÁMY MYSLÍ VÁŽNĚ,NEBO S NADHLEDEM A SCHVÁLNĚ PŘEHÁNÍ,KAŽDOPÁDNĚ JE CO ČÍST A TO JE DOBŘE.ZEJMÉNA MĚ POBAVILA RUBRIKA O TYKÁNÍ A VYKÁNÍ.JEN TAK DÁL.ÚVODNÍ ČLÁNEK Z25.1.2012JE ALE PRAVDIVÝ.PROČ BOJOVAT PROTI SOBĚ A NE TŘEBA PROTI VŠEOBECNÉMU ZDRAŽOVÁNÍ,NEZAMĚSTNANOSTI ATD.SOUHLASÍM S DODATKEM „A BUDE HŮŘE“ ALE NE TAK,JAK TO MYSLÍ JULIE.JE PRAVDA,ŽE LÉPE UŽ BYLO A UŽ NIKDY NEBUDE.JÁ SE OSOBNĚ S FEMINISTICKÝM CHOVÁNÍM NESETKAL,MOŽNÁ K TOMU NĚKDY DOJDE,MOŽNÁ NE.JÁ SI ŽEN VÁŽÍM,CHOVÁM SE K NIM PŘÁTELSKY,NEPOVYŠUJI SE NAD NĚ.ALE NESMÍ SE NADE MĚ POVYŠOVAT ANI ONY.

 38. Pokud mi slečna Julie chce dokázat, že není jen třináctiletý puberťák sedící u netu a nudící se, tak mi zde prosím odpovězte na mé otázky, nejde totiž o řečnické. Pokud máš puberťáku tu drzost se ohánět tituly, tak mi dej odpověď hodnou vysokoškolsky vzdělaného člověka. Myslím, žes půlce slovům ani nerozuměl, že? B)

 39. Jupííí článek,který má hodnotu a souhlasím s ním. 😉

  Ovšem Julie ano bude huř,víte kdy? Deje tomu ,až vylezete s domu a začnete s demonstrací proti mužum pak bude huř. :angry:

 40. Jojo, Julčo, odpověď hodná JUDr.a. Seš lůůůza! :kiss:

 41. Názorný příklad normální zdravé ženy jež si užívá života a ví toho o hodně více než všechny fembl.bky na tomto vebu 🙂

Comments are closed.