Pro milovníky elegantní cyklistiky

cyklistický dres na kolo

Když se snoubí vášeň a cit pro dokonalost, vznikne jedinečná kombinace, v tomto případě společnost VELOKLASIK. Že jste o tomto malém krámku hned u modřanské cyklostezky v Praze ještě neslyšeli? Pak máte nejvyšší čas to napravit a zavítat sem prohlédnout si luxusní kolekce cyklistických dresů a popovídat si s lidmi, pro něž je kolo nejen skvělým dopravním prostředkem, ale rovnocenným parťákem na cesty.

Vysoce funkční cyklo oblečení pro náročné

Ať už sháníte cyklistický dres na kolo anebo jen hledáte stejné srdcaře, pro něž je jejich kolo vším, navštivte právě VELOKLASIK. Seženete tady skutečně vymazlené kolekce zahrnující dámský a pánský cyklo dres. Mezi kolekcemi najdou svůj nový cyklo dres na kolo profesionální závodníci sázející především na funkční materiály, pohodoví cyklisté hledající ideální poměr ceny a kvality a též nároční zákazníci vyznávající bikepacking, kde hlavní roli hraje hřejivá příměs vlny merino. Díky tomu svůj oblíbený sport nemusíte omezovat pouze na letní počasí! Z útulného krámku v Praze tak rozhodně nebudete odcházet s prázdnou a i když patří zdejší modelové řady do vyšší cenové kategorie, uspokojí závodníky i pohodáře, stejně jako vždy pozitivně naladěný cyklista Patrik. Ten vám poradí, pomůže vybrat vhodný cyklo dres, velikost a vysvětlí, jak jej udržíte co nejdéle ve formě.

Café du cycliste – místo, kde na vás dýchne klid

Kromě toho, že vám útulný obchůdek nabízí prvotřídní cyklo dres na kolo, zaujme též pohodovou atmosférou. Jednoduše přijďte, nasajte zdejší atmosféru, seznamte se se stejnými cyklo nadšenci a vypijte si šálek vynikající kávy u cyklistického přenosu v televizi. A i když nebude úplně hezké počasí, nezapomeňte se přidat každý čtvrtek navečer k malému cyklistickému výletu s fajn lidmi. Brzy totiž zjistíte, že se VELOKLASIK stane vaší pravidelnou zastávkou.

Sdílet článek