Přivítejte podzim s novou kvalitní obuví!

boty Rieker

Letní boty jsme pro tento rok nadobro schovali do skříně a je na čase vytáhnout teplejší a nepromokavou obuv do podzimního počasí. Také jste při pohledu na páry bot, které jste nosili loni, zjistili, že ztratily hodně ze svého lesku? Možná je už máte několikátou sezónu a stále nákup nových odkládáte. Přišel čas na změnu! Udělejte si radost a nakupte si nové, kvalitní a stylové boty. Víme, s kterými neprohloupíte!

Kozačky se hodí nejen do sněhu

Ideálním typem obuvi, která by rozhodně neměla chybět v žádném dámském botníku, jsou kozačky. Moderní vysoké kozačky užijete nejen v zimě, ale i v podzimních měsících, kdy si s námi počasí dělá, co chce. Vypadají perfektně s úzkými kalhotami i krátkou sukní. Luxusní dámské kozačky, které z vás i během nevlídného podzimního počasí udělají dámu na úrovni, najdete v nabídce značky Tamaris nebo Rieker. Kvalitní kůže, pohodlí, teplo a krásný vzhled – na to všechno se u těchto značek můžete spolehnout.

Kotníková obuv je nadčasová

V posledních letech stoupla obliba podzimních kotníkových bot. Můžete si vybrat boty Rieker s nízkým, vyšším nebo žádným podpatkem. Jedná se o boty stvořené pro podzimní počasí a nejlépe ladí s úzkými kalhotami. Černou barvou nikdy nic nezkazíte, ale podzimu sluší především přírodní odstíny, jako je hnědá, okrová nebo vínová. Zahalte i sebe do barev podzimu!

Velkým trendem jsou kotníkové boty se šněrováním, pomocí nichž vytvoříte lehce rebelský, nadčasový a mladistvý look. Když si k nim obléknete úzké džíny, dlouhý kabát a stylovou podzimní čepici, přivítáte zamračené podzimní dny s velkou parádou a v maximálním pohodlí. Boty Tamaris jsou ušity z kvalitní kůže, a pokud se o ně budete dobře starat, nebudete muset příští rok kupovat nové. A věřte, že trend šněrovacích kotníkových bot jen tak z módy nevyjde.

Sdílet článek