Přírodní repelenty Topvet vás ochrání před nepříjemným hmyzem

repelent

Teplé a slunečné počasí, které se objevilo s příchodem jarních dnů, láká k vycházkách do přírody. Není nad to se kochat krásou lesů, luk nebo okolí rybníků. Zde však na vás čekají také nepříjemní obyvatelé těchto oblastí – létavý a bodavý hmyz, který na vaši návštěvu pravděpodobně netrpělivě čeká. Soudíte tak podle toho, jak usilovně vás umí komáři poštípat. Z vycházky se totiž velmi často vracíte s nemalým počtem kousnutí, což moc příjemné není.

Jak a čím se chránit před neodbytnými sosáky bodavého hmyzu, které na vás všude v přírodě útočí? A nejen v přírodě. Stačí, abyste nechali v létě na chvíli otevřené okno a neměli v něm síť proti hmyzu, a hned máte místnost plnou pisklavě bzučících komárů, kteří vám v noci nedají pokoj. A jak to udělat, když už popíchaní jste? Vždyť to tak hrozně svědí. Vyzkoušejte repelent – pleťové tonikum od firmy Topvet, které neobsahuje DEET a je čistě přírodní, protože má vysoký podíl bylinných silic a svým složením odpuzuje létající i lezoucí hmyz. A nejen to. Repelent proti komárům umí osvěžit také pokožku a chrání ji proti volnými radikály a před projevy stárnutí.

Repelent se velmi jednoduše používá. Do dlaní si nakapete dostatečné množství přírodního tonika a rozetřete po pokožce, která není schovaná pod oblečením. Při nanášení repelentu na obličej byste měli být opatrní na oblast očí a zabránit vniknutí do nich. Pokožku se štípanci od hmyzu můžete zklidnit sérem Insectol s výtažky rostlin, které jsou schopny přinést úlevu při svědění, otoku, zarudnutí a dalších místních reakcí po štípnutí.

Topvet je ryze českou firmou, jejíž kořeny sahají do 90. minulého století. Svůj sortiment zaměřila na výrobu přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Používá suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství a zaměřuje se na výrobní postupy, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky. Její repelent pro děti je také čistě přírodní tonikum, které se nemusíte bát malým dětem aplikovat.

Sdílet článek