Přírodní péče o zuby z Thajska

Zubní pasta s bělícím účinkem

Krásný úsměv toho dokáže opravdu hodně. Jen si přiznejte, jak je příjemné, když se na vás zeširoka usměje kolega, popřípadě potkáte opravdu hezkou ženu s nádherným úsměvem. A mohou za to především zuby, protože zdravě vypadající a bílé zuby jsou základem pro sebevědomí každého z nás. Kvalitu zubů ovlivňuje mnoho faktorů, od často konzumovaných potravin, přes kouření a pití alkoholu až po pravidelnost a kvalitu čištění zubů. Velkou roli hraje také vybavení vaší koupelny, respektive zubní pasty, ústní vody a další zubní produkty.

Dopřejte si kvalitní produkty z Thajska

Již v roce 1977 byla založena v Thajsku malá společnost nabízející vysoce kvalitní přírodní produkty. Ty jsou výsledkem dlouholetého úsilí a použití výjimečných surovin z darů přírody. Výroba probíhá v moderních laboratořích a za dlouhé roky svého fungování si dokázala thajská kosmetika z darů přírody vzít to nejlepší a nabídnout lidem špičkovou péči. A to nejen o tělo, ale hlavně pak o zuby. Pro dospělé jsou v nabídce například zubní kartáčky vyrobené z bambusových uhlíkových vláken, dětem poskytuje nejlepší péči chuťově příjemná zubní pasta s obsahem bylinné směsi. Dětské zubní pasty jsou bezpečné, šetrné a přitom cenově dostupné. Dospělí zajisté ocení třeba nabídku zdravých past s bělícím účinkem, pro citlivé zuby i chytrá, ekonomická balení.

Zubní pasty pro zdravé zuby a silné dásně

Zubní pasta s bělícím účinkem zanechá vaše zuby nádherně čisté, ošetřené a bílé. Tato zubní pasta kombinuje bylinky a aktivní kokosové uhlí, což způsobuje černou barvu pasty. Ta nabízí vysoce hojivé účinky dásní, odstranění zubního kamene a plaku a zabraňuje krvácení dásní. Díky účinnému obsahu látek pozitivně upravuje ústní mikroflóru a zabraňuje nežádoucímu zápachu z úst. Thajská přírodní kosmetika získala celou řadu ocenění, navíc neobsahuje fluorid a své produkty netestuje na zvířatech. Všechny byliny pochází z certifikovaných plantáží bez genetického modifikování potravin.

Podpůrná ústní péče

Ze zubních past rozhodně vyzkoušejte též bylinnou zubní pastu obsahující 100 % aktivních bylin. Je vhodná při léčbě zánětu a krvácení dásní již od šesti let věku dětí. Prokazatelně snižuje špatné bakterie a tím chrání před vznikem zubního kazu, dokáže rozkládat plak na zubním kameni a nadchne i milovníky cigaret či kávy a čaje. Úspěšně bojuje se skvrnami na zubech a redukuje nežádoucí zápach z úst. Chcete-li pro svá ústa udělat maximum, vybavte se praktickou hřebíčkovou ústní vodou. Bylinná voda obsahuje hřebíček a šalvěj, díky čemuž se pyšní hojivými účinky a ochranou před vznikem plaku a zubního kazu. Osvěžující chuť nastartuje váš den. Nezapomeňte, že investice do zubů, dásní a svěžího dechu je základním kamenem úspěchu.

Sdílet článek