Příjemné oživení intimních hrátek

Venušiny kuličky

Připadá vám, že to doma v posteli začíná být nuda? Zpestření uvítá každý, a to nemusí jít o žádnou nevěru, neboť už dávno vám hrátky zdokonalí nejžhavější erotické pomůcky.

Potěšení pro ženské tělo

I když zrovna není po ruce muž, žena si musí poradit. Dnes není potřeba hledat odvahu ke koupi, protože online sexshop je plnou náhradou za kamenný obchod, navíc na webu najdete mnohem bohatší výběr všelijakých pomůcek. Venušiny kuličky se řadí mezi nejpopulárnější pořizované kousky. Kromě toho, že díky nim se stimulují erotické zóny, pomáhají předcházet nepříjemným zdravotním komplikacím. Stačí pravidelné používání, aby se posílilo vaginální svalstvo a zpevnilo se pánevní dno. Rovněž fungují jako prevence proti inkontinenci, tedy samovolnému úniku moči. Venušiny kuličky se jednoduše zasunou do intimních partií a ke správnému fungování se doporučuje lehká chůze. Narážení a rozechvívání kuliček se uskuteční také při běhu, plavání a jiných činnostech. Intenzivnější aktivity se však nedoporučují, rychlejší pohyby znamenají extra stimulaci, tak aby toho na vás nebylo moc.

Vibrátory bez motorku

Dilda jsou erotickou pomůckou s tvarem penisu a jejich používání je zaznamenáno v hodně dávné historii. V současnosti se však vyrábí z jiných materiálů než dřevo, kůže, slonovina nebo kámen. Tato velice oblíbená masturbační pomůcka se při používání postará o silné prožitky. Konkrétně jde o vibrátor bez motorku, tedy bez vibrací. Používají se vaginálně i análně, přičemž si lze vybrat gelové, gumové, plastové, porcelánové nebo skleněné modely. Každý zájemce si přijde na své, nabídka zahrnuje mnoho tvarů a rozměrů. Na své si přijdou začátečníci i zkušení jedinci. Lesbické hrátky si užijete s oboustrannými dildy, která mají žalud na obou koncích. Jestliže si potrpíte na přesně vypadající tvary, vyzkoušejte realistická dilda.

Sdílet článek