Pozvánka

Feministky.com Vás v rámci projektu Prosazování genderové rovnosti v období predsednictví CR v Evropské unii srdecne zvou na kulatý stul k antidiskriminacní legislative, který organizuje a garantuje Gender Studies, o.p.s. Hlavními tématy dvou panelových diskuzí budou: genderové aspekty antidiskriminacní legislativy a vícenásobná diskriminace.

 

Kulatý stul probehne ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v CR 31. brezna 2009 od 10 do 13.30 v Evropském dome v Praze, Jungmannova 24, Praha 1.

Diskutovat budou: zástupce/zástupkyne Evropské komise, zástupkyne Evropské ženské lobby, verejný ochránce práv, odbornice na antidiskriminacní legislativu, zástupkyne Úradu vlády, zástupci a zástupkyne neziskových organizací zabývajících se potíráním diskriminace ve spolecnosti.

Diskuzi bude moderovat: Linda Sokacová, reditelka Gender Studies, o.p.s.. Romana Konecná, sdružení feministek CR.

Kulatý stul bude probíhat v anglictine a ceštine, tlumocení zajišteno.

Hlídání holcicek od veku cca 4 roky je treba s jejich poctem a vekem nahlásit nejpozdeji dva dny predem.

Na kulatý stul se hlaste na emailu info@czlobby.cz nebo na telefonu +420 777 222 826.

 {mos_fb_discuss:16}

 

Sdílet článek

45 comments

 1. nějaký sprostý mladíče.

  paní (či slečno) Julie
  pojede se zítra z toho Mělníka??

 2. Přesně tak. Nějaká neúspěšná modelka se snaží lidem zavděčit nenávistí k ženám.

 3. Hloupa holka si mysli ze nekoho zajimaj ty jeji reci co nikoho nezajimaj

 4. zase dobrej příspěvek, prej je to proti diskriminaci a hned tu máte: [i]\“Hlídání holčiček od věku cca 4 roky je třeba s jejich počtem a věkem nahlásit nejpozději dva dny předem.\“ … a na chlapečky se vám vysereme[/i]
  jestli vám to ještě nedošlo, tak diskriminaci žen (pokud vám připadá, že tu stále je) nevyřešíte tím, že se budete snažit diskriminovat muže! uvědomte si to, prosím.

 5. ZEny boli odjakziva otrokinami a priznam sa aj sa mi to pacilo ziadne starosti len praca co vas na tom urazi vzdyt to neni vubec spatny ja bych to brala aj ted 😛 😛 😛 😛 😛

 6. ja chcem ist :woohoo: ….ved tolko prijebanych ludi pokope som este nevidela… :woohoo:

 7. mohu se tedy paní Julie zeptat v kolik na vás mohu čekat?

 8. Nejde o to, že tam jedou ženy a sám zbraním ani zabíjení neholduji – to je naprosto zcestné tvrzení, které jste si přidala sama. Laskavě mi \“nevkládejte do úst\“ něco, co jsem vůbec nenapsal.
  Jde mi o to, že tam jedou ženy, které nejsou schopné kultivovaně vyjádřit svůj názor, který mnohdy postrádá relevantní základy. ❗

 9. tak se rozmyslim co je nejhorsi…
  jestli Bolsevicka, Fasisticka a nebo snad Feministicka diktatura
  a myslim ze bych to usporadal asi takto: Fasisticka diktatura, pak daleko, ale hodne daleko za smrti je Bolsevicka, a pak tam nekde uplne na konci vseho utrpeni, vseho zla a jeste hodne daleko za peklem a Satanem samotnym je ta Feministicka diktatura … 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 …doufam ze se vam nepodari nic z toho co planujete … jestli to myslite vazne a tady to vypada blede … ale jestli 1.4 nebude nic v televizi tak tak sme chlapci a normalni inteligentni (a v lepsim pripade i pekny) holky v suchu … 😛 😛 😛

 10. Jsem rád ,že vznikly tyto stránky v takovém provedení jako jsou téď. Měl bych mnohem větší obavu z toho kdyby se zde psalo seriózně a řešily se zde fakta. Asi by to pak bylo pro me jako chlapa k zamyšlení a určitě by to ve mě něco vyvolalo ,ale to co jsem se zde dočetl viz: vysichání páteře z masturbace a jiné apokalyptistické přípspěvky o tom jak za VŠECHNO můžou jen muži …mě vlastně dost uklidnilo. Tyto stránky tím hodně klesly a stávají se více méně opravdu extremistickým místem pro malou skupinu žen která by vlastně vyhladila přes 50 procent obyvatelstva. Jsem rád ,že to tak je . Není totiž možné tímto zbůsobem oslovit mnoho žen a proto se toto místo stává jen terčem žertl a posměchu jak ze strany mužů což je pochopitelné ,ale hlavně ze strany veštiny žen ! co jsem třeba náhodou nahlédnou.

 11. Je mi tě moc líto. Musíš být v životě asi hodně nešťastná. Uznávám ,že lidstvo je zkažený a lidi páchaj různý zvěrsta…muži ženy prostě všichni a ty k nim patříš taky ať chceš nebo ne. Všichni jsem jenom takový zvířátka v tomhle vesmíru a snad si nemyslíš ,že ženy jsou něco víc ? Já si to teda o mužích třeba nemyslím…

 12. Feminismus dosáhl svých původních smysluplných cílů a nyní se stal ve svých požadavcích nejednotným a extrémistickým hnutím. Feministky jsou z větší části ženy, kterým se nedaří být úspěšné jako ženy a vidí svoji šanci prosadit ve světě mužů. Nemusí to být vždy ženy ošklivé. Rezignovaly však na svou ženskost. Je to menšina žen, která má mužský typ mozku, stejně jako určitá malá část mužů má ženský typ mozku a ženské myšlení (více v článku Feminismus škodí ženám). Při lobování a prosazování svých osobních představ a názorů se feministky zaštiťují něčím, co jím nepřísluší – „obhajobou práv žen\“. Ve skutečnosti zastupují představu o šťastném životě pouze malé části žen. Již dávno skončila doba, kdy muži diskriminovali ženy. Určitě se najdou i výjimky. Takové výjimky ale naleznete všude. Důležité je, že již nyní bylo dosaženo zrovnoprávnění žen a již nyní mají ženy možnost volby, jak nakládat se svým životem.

 13. Na jednu stranu je to dobrý nápad. Jestli tam bude některá ze evropských feministek, tak by vám konečně mohla vysvětlit, že to co tady pácháte už není moc feminismus. Snad to pochopíte od jedné z vás, když nikoho jiného neposloucháte.

 14. Já asi ne, s feministkou za volantem….to už je bezpečnější jet vlakem nebo autobusem. 😆

 15. no to teda jo,myslim ze na dalsi schuzky budou jezdit s usmevem na rtech a cekat co je zase rozesmeje :woohoo: 😀 😀

 16. ❓ yop, taky sem si to dycky myslel, ale co když je to mystifikace mystifikací a něžný pohlaví tady testuje, co jim všechno sežereme? trochu mi to připomíná americkej thriller hra, odhalíš pravdu a pak zjistíš, že je to jenom další lež a za ní další..

 17. Genderová rovnost ?
  Hlídání holčiček ?
  Chlapečci ne, že… ?rovnost… lol
  Nemluvě o tom, že **** jako vždy…

 18. tak to pozor holobrádku já bych opravdu ráda jela a jsem z Mělníka

 19. ok řeknu to narovinu
  Jana,Věra,Hana,Markéta,Ilona,Blanka,Věra M. a Eva
  jsou vymyšlené a jsem to já 😆 😆 😆

 20. Pokud by jste se prosadily (což se stejně nestane), tak spolykám všechny prášky co mám a jsem si jistá, že nebudu jediná. Přece se nebudu mezi vámi ponižovat. Jen vám chci ukázat jak VÁS MY nesnáším.

 21. Snažně vás prosím….. nedělejte nám ŽENÁM ostudu :s :s :s , už i tyhle stránky jsou dost trapné…..

 22. co to zas meles marcelo ? zase jsi precetla jen jednu vetu a pochopila jen slovo sranda? a jeste mozna blbe :woohoo: :woohoo:

 23. Ty co by rády z Mělníku se mnou bych ráda upozornila, že nemám autobus a nemohu pobrat všechny. Pokud se rozumně nedohodnete, tak se hormadná doprava zajišťovat nebude.

  Julie.

 24. A proc sranda jenom proto ze tam jedou zeny? To kdyby to byla nejaka tvoje konference treba o pistolich nebo vrazdach tak to by ti do toho nikdo mluvit nemohl. Prober se.

 25. Tak ony nám jedou slečny feministky udělat ostudu i mezinárodně. Holky, byla to sranda, dokud to bylo na webu, ale tohle vypadá na mezinárodní skandál, vždyť většina z vás nedokáže napsat bez chyb ani krátký článek!

 26. No ty vole, cože? Já jsem myslel, že tuhle stránku dělaj borci z prdele, a najednou nějaký oficiální sjezd.. :woohoo: :woohoo: A Julie z poradny tam bude taky? OMG! 😆

  Tak jestli tohle není prdel a takovéhle ženské budou mít někde slovo, tak to abych se honem odstěhoval na jinou planetu 😀 😀

 27. Děvčata, je tu nějaká co by se ráda svezla z Mělníku autem?

 28. a bude ten stůl opravdu kulatý nebo to bude obdelník či čtverec?

Comments are closed.