Poznejte krásu Norska v běžeckých botách

dovolená pro běžce

Představte si nádhernou přírodu všude kolem sebe. Nasadíte běžecké boty a pod vedením sympatického instruktora běžíte nádhernou krajinou. Pokud rádi běháte, můžete vyzkoušet tuto oblíbenou sportovní aktivitu jinde než ve své domovině. Vypravte se na aktivní dovolenou do překrásného Norska.

Běžecká dovolená pro všechny

Poznávací zájezd může mít mnoho podob. Nejen, že poznáte Norsko z jiného úhlu, objevíte také krásy běhu a zjistíte, kolik nevybouřené energie ve vás třímá. Dovolená pro běžce je určená pro začátečníky i pokročilé a její součástí může být také oblíbený půlmaraton v Bergenu. Pokud máte již za sebou uběhnutý nějaký ten kilometr, nenechte si ho ujít. Jedná se o jeden z nejkrásnějších závodů, jehož trasa vede norskými fjordy.

Profesionální přístup je samozřejmostí

Protože je tento druh aktivního zájezdu určen pro všechny včetně začátečníků, můžete se spolehnout na profesionální tým, který se o vás postará. K dispozici vám bude běžecký instruktor Michal Vítů, jenž vám poskytne potřebné odborné poradenství, díky čemuž si především zdokonalíte styl vašeho běhu.

Aktivní dovolená spojená s poznáním krásné země

Kromě běžeckých aktivit se můžete těšit na poznávací výlety. Prohlédnete si například město Bergen a lanovkou se dostanete na vrchol Fløyen, odkud se naskýtá pěkný výhled na fjordy a přístav města. Nebude chybět ani vyhlídkový trajekt na ostrov Stord a celodenní výprava na ikonický skalní útes Preikestolen vám nabídne úžasné výhledy na vyhlášený Lysefjord.

Pohodlné cestování i ubytování

Zájezd je určen pro malou skupinu s maximální účastí 12 osob. V ceně je již zahrnuta zpáteční letenka z Prahy do Bergenu a poté cesta klimatizovaným mikrobusem. Ubytování je zajištěno v komfortních dvoulůžkových pokojích.

Pokud přemýšlíte o netradiční dovolené, která vás nabije novou energií, je běžecký zájezd do Norska možná právě to, co hledáte.

Sdílet článek