Postelové hrátky bez ostychu

erotická inspirace

Vnímáte-li sex jako nedílnou, ba naopak příjemnou součást života, určitě přemýšlíte nad různými scénáři a praktikami, které by dokázaly vaše postelové hrátky s partnerkou či milencem vylepšit. Je zcela přirozené, že po prvním vzplanutí, kdy náklonnost a chuť být stále s protějškem po čase opadne, pokud ale zůstává náklonnost, respekt a láska, může být i sex po letech vášnivou záležitostí. Záleží tedy pouze na vás, zda byste raději vyzkoušeli nové postelové pomocníky, přidali do svého milostného života trochu divokosti.

Načerpejte inspiraci z návodů

Jestliže byste rádi něco vyzkoušeli, ale tak nějak nevíte, jak na to, nejprve si promluvte se svým partnerem, jaká je jeho erotická inspirace. Dozvíte se o vzájemných touhách, představách a možnostech, co všechno jste ochotni vyzkoušet.  Pro někoho totiž může být maximum nový vibrátor, někdo jiný by rád vyzkoušel BDSM s pouty, plácačkami a maskami. Velkým pomocníkem vám mohou být erotické videonávody, kterých má sexshop RuzovySlon.cz na kanálu více než jeden tisíc! Díky videím získáte nové postřehy z oblasti sexu, objevíte nové možnosti, praktiky, polohy a vychytávky pro rozkoš mužů i žen. Dámy ocení kromě vibrátoru i kvalitní dildo. Pod stromečkem rozhodně nesmí chybět ani erotické prádlo, díky němuž se rozjede partnerova fantazie na maximum. Jemná látka odhalující ty správné partie je dokonalou předehrou!

 

Inspirace pro dámy

Hledáte-li ideální pomůcky do postele pro svého partnera, zkuste třeba praktické kroužky na penis, z nichž budete mít požitek oba dva! Velmi oblíbené jsou i pomůcky pro masáž prostaty, nebo umělé vagíny pro chvíle o samotě. Nebojte se experimentovat a provokovat, ať už to bude scénář ve vaší režii, divoká postelová soulož anebo romantické chvíle proložené masáží, vůněmi a vzájemnými doteky. Na videích najdete i celou řadu návodů a vysvětlení funkcí jednotlivých hraček, dáte přednost análnímu dildu či vás zaujme orgasmus díky zvukovým vlnám?

Sdílet článek