Poradna: Může mít feministka anální styk?

erotické hračky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jeden osobní dotaz. Před dvěma lety jsem se rozhodla být feministkou. Protože můj táta vždy ponižoval naši mámu a ona si to nechala strašně dlouho líbit. Já taková nikdy nebudu. Skoro celou dobu sleduji i váš web a až na některé články je to dobrý a jsem ráda za vaši práci. Takže bych se konečně taky zapojila a zeptala se na jednu věc, která trápí mě, ale myslím že i spoustu dalších žen.

Nejsem žádná frigitka a už 6 měsíců mám přítele s kterým si moc rozumíme. Nejsme extrémisti, takže ho nenutím nosit pás cudnosti a on mě nenutí dělat domácí práce a žehlit. Ráda bych tuhle křehkou rovnoprávnost ve vztahu udržela i nadále, ale zároveň nechci přítele ztratit. Nedávno se mě po sexu zeptal, jestli by my to nemohl udělat do zadku, normálně myslel anální sex. Dost mě to vyděsilo a řekla jsem, že ne, ale on se nenechal odbýt a chtěl to rozebírat. Bylo to děsně trapný a já nevěděla, jak bych se měla jako správná feministka zachovat.

Není to ponižující? Proč to muži vůbec chtějí? Vůbec nevím, jestli se to může ženám líbit. Nechtěla bych mu dát pocit nadvlády, když byl do teď úplně v pořádku. Ale rozejít se s ním taky nechci. Fakt nevím, jestli do toho jít. Můžete mi říct, jak se na to jako feministka koukáte?

Katka 19 let.

Odpověď redakce:

Milá Kateřino,

tento dotaz má hned několik rovin, a tak se za naši redakci pokusíme odpovědět na to, do jaké pozice staví ženu anální styk ve vztahu.

Především je skvělé, že boříte mýtus, že feministka musí být ošklivá a frigidní. Není vůbec špatné užívat si sex, když máte správného partnera. Pokud se jedná o anální styk, tak vůbec nejde o nic nepříjemného, právě naopak. V redakci si jej dopřáváme až na jednu kolegyni všechny. Pokud je anální sex nepříjemný, může to být nešikovným a hrubým partnerem. Je důležité, abyste toto téma pořádně otevřeli a probrali do detailu. Určitě nespěchejte a nechte to na vhodnou příležitost.

Milování v sobě vždy ponese jistý akt moci a odevzdávání. Tyto role by měly být ve vašem vztahu v rovnováze. Není dobré, aby se vás partner pokaždé zmocnil, udělejte to i naopak. Pokud to tak máte, není důvod si anální radovánky nedopřát. Jděte na to pomalu. Nemusí vám tam hned strčit své mužství, ale radši vyzkoušejte palec nebo hygieničtější a k tomu určené speciální hračky, které jsou tvarované pro bezbolestný, příjemný anální styk. Příklad třeba zde. Uvidíte, zda je vám to příjemné či nikoliv. Nezapomeňte však na jediné!

Rovnoprávnost na všech frontách

Pokud váš partner opravdu touží po prozkoumání vašich zadních partií, měla byste jako feministka dát důraz na to, že by se pak neměl bát nechat vás prozkoumat i své. Většina mužů, často těch starších, to má rádo, protože jim tak můžete dráždit prostatu. Doslova můžete otevřít nové možnosti milování ve vašem vztahu. Opět existují speciální pomůcky pro muže, jejichž prodejnost stále roste. Příklad je třeba speciálně upravený škrtící kroužek na penis s análním kolíkem. Tuhle pomůcku by měli nosit povinně všichni dnešní muži, aby něco vydrželi. A pokud toto váš partner odmítne, chce vás jen zahanbit, ponížit a poškodit vaši autoritu ve vztahu. Buď to vyzkoušíte oba nebo nikdo.

Návod jak na anální sex

Nejsme erotický portál, a tak tu nebudeme probírat do detailu, jaká temná zákoutí má anální styk. Některé ženy ho dokonce upřednostňují. Určitě to ale nemá být pro emancipovanou ženu tabu. Jako začátečnici bychom vám doporučili nějaký základní návod, abyste se vyhnula nepříjemným zkušenostem. Velmi dobrý návod, který nás zaujal, je třeba na této stránce.

Za redakci nadšených feministek

Jana

Poznámka redakce: Zveřejněno se souhlasem tazatelky, kráceno.

One comment

 1. Ahoj Katko,
  s přítelem si užíváme anální sex už pár let a žádné výčitky nemám, sex beru jako zvířecí pud který je třeba ukojit abychom se mohli věnovat důležitějším věcem.
  K věci, vůbec mi to nevadí, průběh je hladký a pocit..no co budu vyprávět, s obyčejným sexem nesrovnatelný. Sice se přítel ze začátku chvíli cukal, ale nakonec jsme po cca měsíčním experimentování oba přistoupili na podmínky a požadavky toho druhého.
  Jeden týden jsem žena já, druhý on, a pak zase znova. Díky tomuto se ani jeden z nás necítí nadřazený tomu druhému a veškerá submisivita/dominance je ta tam. Čisté uspokojení.
  Takže Katko, zkus to, neboj se a pak dej vědět jak vám to jde:)

  Janča

Comments are closed.