Poodhalte tajemství tantry – může vylepšit nejenom váš sexuální život, ale také vás nabije novou energií

tantrické masáže

Při slově tantra si většina lidí vybaví techniku milostného umění. Pravdou však je, že sexualita je jenom jednou stránkou této životní filozofie, kterou se čím dál více lidí rozhoduje následovat. V čem je tantra tak jedinečná? A v jakém ohledu vám může zkvalitnit život?

Stres a nedostatek času

Dnešní doba je velmi uspěchaná a lidé mají problém vyhradit si dostatek času na ostatní osoby. Zvláště úzce se to dotýká rodinných příslušníků. Nedostatek času a pozornosti totiž nutně vyústí do závažnějších problémů. Prvním signálem toho, že je něco v nepořádku, zpravidla bývá žádný nebo rychle odbytý sex. Navzdory vžitým představám to jsou hlavně ženy, kterým může přestat kvalita intimního života rychle vyhovovat. Co však dělat v případě, že sexuální život mezi partnery zcela pozbyl vášně a kouzla? Tantra může být odpovědí.

Relaxační masáže

V souvislosti s touto problematikou se rapidně zvyšuje návštěvnost erotických masážních salonů. Navzdory vžité představě tyto instituce hojně využívají i ženy nebo mladí lidé, kteří hledají inspiraci. Na tantrické masáže se však může přihlásit kdokoliv – dokonce se využívají jako terapie pro páry, kterým milostné hrátky už nepřinášejí takové uspokojení, jako tomu bývalo v minulosti. Erotické masáže totiž umocňují sexuální prožívání a mohou vám pomoci objevit zcela nové roviny intimity mezi dvěma lidmi. Jsou velmi účinnou „léčbou“ při neschopnosti dosáhnout orgasmus nebo také mohou být výraznou pomocí v problémech s otěhotněním.

Hlavním posláním tantrických masáží je však práce se sexuální energií a její směřování do potřebných oblastí života. Doteky, mazlení a hlavně objevování hlubšího spojení se sebou samým i partnerem je to, k čemu dobře vykonaná masáž má vést.

Než však na masáže půjdete, nezapomeňte vše pečlivě probrat se svým protějškem, ujasněte si, co od návštěvy salonu vlastně očekáváte, a stanovte si pravidla, která budete striktně oba dodržovat.