Pokouším se kouřit a polykat

DOTAZ:
Dobrý den, paní Doktorko. Je to tak měsíc, co jsem se svýmu klukovi (poprvý v životě vůbec) pokoušela kouřit. No pochválil mě, že prý dobrý a všechno. Mě to dokonce hrozně bavilo! Nečekaně.  s No tak jsme to praktikovali, ale nikdy ne až do konce. No nedávno jsem to zkoušela o něco dýl jak jindy. Přišla jeho „kapka touhy“ či jak se tomu nadává. Nevím, prostě najednou taková divná chuť. Od tý doby se mi to znechutilo. Dělám to dál, ale jen chvíli a s odporem. Neví někdo, jak se třeba tý nechutě zbavit, nebo aby mě to zase bavilo jako dřív?
ODPOVĚĎ:
Dobrý den, to je jako byste se ptala, jak to udělat, aby vám začala chutnat plíseň. Ne jeden výzkum poukazuje na skutečnost, že sperma není zdravé a že jeho požívání způsobuje vypadávání vlasů a žaludeční vředy. Jeho struktura je v trávícím traktu vysoce agresivní a doporučuje se polykat snad jen dvěma homosexuálům.
JUDr. Julie

DOTAZ:

Dobrý den, paní Doktorko. Je to tak měsíc, co jsem se svýmu klukovi (poprvý v životě vůbec) pokoušela kouřit. No pochválil mě, že prý dobrý a všechno. Mě to dokonce hrozně bavilo! Nečekaně.  s No tak jsme to praktikovali, ale nikdy ne až do konce. No nedávno jsem to zkoušela o něco dýl jak jindy. Přišla jeho „kapka touhy“ či jak se tomu nadává. Nevím, prostě najednou taková divná chuť. Od tý doby se mi to znechutilo. Dělám to dál, ale jen chvíli a s odporem. Neví někdo, jak se třeba tý nechutě zbavit, nebo aby mě to zase bavilo jako dřív?


ODPOVĚĎ:

 

Dobrý den, to je jako byste se ptala, jak to udělat, aby vám začala chutnat plíseň. Ne jeden výzkum poukazuje na skutečnost, že sperma není zdravé a že jeho požívání způsobuje vypadávání vlasů a žaludeční vředy. Jeho struktura je v trávícím traktu vysoce agresivní a doporučuje se polykat snad jen dvěma homosexuálům.
JUDr. Julie

107 comments

 1. A víte co je to vlastně feminismus? Já osobně jsem feministka už devět let, ale toto co tu propagujete to feminismus není.
  vždyť i váš znak to říká- větší nebo rovno – jak vtipné. Feminismu se snaží o toto: ženy = muži , a feministky.cz: žena je větší nebo rovna muži – to není normální, prosím vzpamatujte se.

 2. Tady na těchto stránkách máte co říkat, navádíte hloupé ženy aby podvědomě či i vědomě pomalu zabíjely muže viz článek. A co teprve ten váš článek o swingers party. Píšete té vypatlané ženě aby si na vagínu namazala odpad z nemocnice a pod článkem ještě přiznáváte že je vám jedno jestli zemře ona a všichni ti lidé co tam bývají přítomni (jen chci poznamenat že to nechodí tak že je tam jen jedna žena a desítky mužů, víte, ono se tam chodí většinou po párech a i ty ženy mezi sebou provádějí lesbický sex, a často tam bývá i více žen-a tito lidé všichni chodí dobrovolně, a pokud nechci s nikým jiným souložit tak alespoň se svým přítelem- a ještě něco-často se tam všichni znají) – toto není navádění k sebevraždě a několikanásobné vraždě? můj manžel-miluju ho a říkejte si co chcete, je to perfektní člověk- je právník a tvrdí že vaše názory jsou trestuhodné. Jinak se spolu po večerech krásně bavíme při čtení vašich kravských článků.

 3. Tak to je velmi zábavné. 1) spermie nemají zuby (do vajíčka ženy se protlačují) 2)prostředí v žaludku je tak kyselé, že okamžitě po polknutí umírají (takže se nikam neprokoušou) – že tak umírají milióny ,,nenarozených dětí“- no a co, víte že jendím z globálních problémů lidstva je přelidnění? a víte že pro normální ženu jsou více jak tři porody smrtelné 3) SPERMIE NELÉTAJÍ!! – jak mohl takovou kravinu někdo vypustit z huby, cituji:…odtud vykašlány do vzduchu. To zapříčiňuje různá početí nebohých dívek… to je fakt píčovina – základ biologie – aby došlo k oplodnění musí dojít k POHLAVNÍMU STYKU!!! jinak se spermie k vajíčku nedostane. Ani Panna Jana nepřišla na svět tak, jak píšete. Zn někdo do ní prostě musel zasunout – to, že se její matka otřela kundou o sperma by na to prostě nestačilo- jo a i kdyby létaly, pochybuji že všechny ženy chodí po venku nahé že, protože přes oblečení se tam tuplem nedostanou.

 4. KECY! Julie, přísahám, že pokud někdy povedeš na Pražský hrad, až ti vystřílí tvou „vycvičenou“ armádu namyšlených ježibab, tak tě dám pověsit jako meziplanetárního zločince a svini co si dává falešný titul k jménu a nedává pravdivé odpovědi- ano sperma JE zdravá. Lidi, neposlouchejte ji. K čemu podle tebe sperma slouží? Nezabraňuje početí, právě že početí podporuje.

 5. Mě se líbí tvá naivita ;)A ty ses jak asi ocitla na tomto podle tebe „zkaženém „světě ? 😀 Je ti 37 pokud se nemýlím ,tak si přestaň namlouvat , že tě donesl čáp a nebo že tvoje matka nikdy s nikým nespala.A narodila ses tak , že tvoje matka běhala po louce a vdechla semeno. Podle mě dělala úplně všechno všechno co tu čteš , protože tohle je pro nás úplně normální ;)Vždycky budem kouřit, sexovat,masturbovat a tobě doporučuji to samé ať přestaneš odsuzovat něco co je SLAST !!;)

 6. „Styt‘ se“ to jako vážně?!? a dost! Jdu pryč, nebo mně vaše úžasná gramitika zabije -_-

 7. @Martina Long Ještě jednou napiš „omilem“ a dostanu z tebe rakovinu!

 8. Ne, je to dokázané spoustou studií, navíc, pokud chlap nekouří a jí zdravě, tak sperma nemusí chutnat špatně.

 9. Juliáne, ty si mi chyběl kamaráde. Vidím, že se tvá slovní zásoba rozšířila o pár stupidnějších výrazů a tvé jméno zas o pár *F*a*k*e* titulů :woohoo: Tak silný pocit poklesu IQ jsem naposled zaznamenala při pročítání vašich rad ohledně windows. Všechny ty internety by se měly už konečně zakázat! :woohoo:

 10. Rada by som videla tie výskumy, bolo by fajn aby ste nás tu na nich odkázali, pretože sperma nepôsobí až tak agresívne ako tu píšete. V konečnom dôsledku aj mäso sa správa v našom žalúdočnom trakte kyslo a tým nepatrí medzi najzdravšie potraviny a napriek tomu ho jeme. K Vašej poznámke s plesňou si dovolím tvrdiť, že veľa ľudí pleseň konzumuje a to s chuťou napríklad na hermelíne alebo nive. A nakoniec s chuťou spermatu sa dá robiť všeličo je to otázka stravovania, ale v dnešnej dobe sa dajú kúpiť aj tabletky pre lepšiu chuť.

  P.S.: Bála som sa, že nevyštudujem ale keď už vy máte titul hneď sa mi lepšie učí na skúšky.

 11. Je to nebezpečné smrtelně. Spermie se prkoušou jícnem do krevního řečiště a odtud napadají veškeré orgány. Nakonec plíce a jsou odtud vykašlány do vzduchu. To zapříčíňuje různá početí nebohých dívek, kterým se pak nevěří.

 12. [quote=Jitka Kytka]Nemáte pravdu. Panna Jana mi kdysi psala, že její matka šla do veřejných sprch, uklouzla a vulvou spadla do kaluže plného no fuj, víte čeho. A za devět měsíců se sluníčko jménem Panna Jana dostalo na svět.[/quote]

  Do veřejných sprch? To je snad horší jak onanije! Toto je skandál! No toto! No proto!!!! Bůh (a to jsem já) se jí po zásluze odměnil) !!! :3

 13. Ano sperma je velice škodlivé, dokonce zabranuje početí. Po jeho polknutí Vám na jazyku vyraší bradavice a v krku plísen a vyroste tretí ruka.
  Ing. Judr. Mudr. Dr. PhDr. Vševim Csc.

 14. vy jste tady asi jedina normalni femilistka a ne ***va co tu je a melo o kastraci zotrocovani chlapu atd

 15. Vědecky je poměrně jasně prokázáno, že sperma zlepšuje kůži a náladu

 16. [quote=Jitka Kytka]Čtu si je po sobě. Jak prosté.[/quote]

  [/color][/color][size=x-large][/size]Ty neumíš číst svině pyjatá!!!!!!!

 17. Ať přítel změní jídelníček. Chuť toho co vylučuje se úzce míjí s tím, co přijímá:-) Ananas, čokoláda, Jogurty….:-) Jemné věci => Jemná chuť. Užívej!

 18. sperma je naopak zdravé, je vědecky prokázáno, že obsahuje minimálně tři druhy antidepresiv. takže budeš šťastná i ty, i tvůj přítel.. a když ti to nechutná, zasuň si penis víc do krku až začne stříkat. v krku nemáš chuťové pohárky 🙂 😉

 19. To určitě a pořád na mě obracet moje vlastní tvrzení je děsně chytrý, no. Ubožáku. Vymysli si něco svého.

 20. Jediný kdo n***zumí psanému textu jsi ty :whistle:

 21. Jak si můžeš být tak jistá? Máš už jistě na svědomí přes 100 comment, tak jak víš, že si v některém neudělala gramatickou chybu? :huh:

 22. Tak vzhledem k tomu, že jsem neudělala žádnou gramatickou chybu, tak je to zbytečné, pravda. Vy o mne nevíte nic.

 23. A to mám kvůli tobě prolízat celý fórum, abych si ověřil něco, co vím? 😀

 24. Jsem zde měsíc, předložte mi důkaz o tom, že jsem se dopustila gramatické chyby.

 25. Hele ty pomlč o opakování základní školy… Moc dobře si pamatuji, kdo tu psal hrubky jak Halti 😆

 26. Toto její matka nemohla akceptovat, tudíž Janička přišla na svět císařským řezem. Řez byl proveden jak jinak než hrdými ženami a proběhl bez komplikací.

 27. Již jsem zmínila, že se to týká vaší pyjaté pohádky. Pokud n***zumíte danému textu, doporučuji opakovat základní školu.

 28. Ale když se Janička rodila na svět, nepoškodila panenskou blánu své matky?

 29. [quote=Jitka Kytka]Takže ano. Je to služka, jež kopuluje s kýmkoliv, kdekoliv, kdykoliv. [/quote]

  to je tvůj životopis co tu píšeš?? :whistle:

 30. Takže ano. Je to služka, jež kopuluje s kýmkoliv, kdekoliv, kdykoliv.

 31. Najdi si to na netu dětem jako ty to vysvětlovat nebudu 😛

 32. To je ta služka co od rána do večera kopuluje s náhodnými kolemjdoucími ?

 33. Nemáte pravdu. Panna Jana mi kdysi psala, že její matka šla do veřejných sprch, uklouzla a vulvou spadla do kaluže plného no fuj, víte čeho. A za devět měsíců se sluníčko jménem Panna Jana dostalo na svět.

 34. [quote=panna Jana]Fuj co to dáváš za rady! Tak nemáš ten sex dělat vůbec když se ti nelíbí. Nevím proč to vůbec někdo dělá. Je to hnusný a ještě musí před tím dělat různý zaklínadla, aby to nebylo ještě odpornější. Jste opravdu nechutný. Je smutné, jak málo lidí dneska ctí nějakou neposkvrněnost a čistotu.

  Styť se.[/quote]

  :woohoo: Lidi to dělaj proto, aby měli děti. Tvoje matka to taky dělala! (zkus se jí na to zeptat) 😀

 35. To říkají jen muži, úchyláci, čili homosexuálové. Přesně takový, jako jsi ty!

 36. 😀 tolik srandy jako při čtení této „diskuze“ jsem dlouho nezažil. BTW ženy co máte odpor k penisu … Váš genofond se vytratí spolu s Vámi, tedy pokud nepůjdete na umělé oplodnění .. ale to se mi zdá býti dosti pokrytecké.

 37. Mít manžela je úplně normální a přirozená záležitost to vy s těma kecama jste nenormální a totálně mimo mísu přirozenosti.

 38. Komentuji teď web a vaše chování, „feministky“. Proti feminismu nic nemám, ale nutno říct, že vy tomuto hnutí děláte ostudu tak velkou, že se divím, že vás ještě opravdové feministky nezlynčovaly. Absolutně netušíte, o čem je feminismus, nevíte pranic o jakémkoliv vědním oboru, o nichž tu s vervou „diskutujete“, vaše IQ se limitně blíží nule, lžete jako když tiskne a chlubíte se svojí zastydlostí. Shrnul bych to tu celé tak, že vy, co zde prezentujete svoje výtvory (myšleno články) nejste ani lidé, jelikož člověk se odlišuje od zvířat jediným – je schopen myslet, avšak vám byla tako schopnost zjevně upřena.

 39. No tak to si divná… všetkým holkám čo poznám sa páči keď prehĺtajú… mojej priateľke to nevadí… Skús sa s tvojím priateľom o tom pozhovárať… Mal by to pochopiť ;)…

  Guess who’s back?? Lord Akuma 🙂

 40. Najednou si stěžuješ, Libuše? Vždyť se ti to tenkrát tak líbilo. Ale chápu. Jsi na mně naštvaná, protože jsem odmítl narvat ti ho do zadku.

 41. Sklapni. Trestný rejstřík mám ůplně čistý. Je mi jasné, že ty jsi už hodně dívek nedobrovolně připravil o to nejcennější v životě – panenství!

 42. Pokrytecká vulvatko, sama jsi jich napáchala hromadu, tak nemoralizuj, Libuše nechutná.

 43. Pokud vím, tak je toto navádění k sebevraždě. To se počítá jako trestný čin.

 44. :DDDDDDDDDDDD nevznikla ta Vaše čistota trošku nechtěně??? :))

 45. [color=red]Nemáš penis, ale občas si půjčíš, předpokládám. Taky to tak dělám…[/color] 😀

 46. Zaklínadla? Něco jako Alohomora nebo Wingardium leviosa? Nebo nějaký to Woodoo? :woohoo: :woohoo: :woohoo: Nějak si to nedokážu představit 😀

 47. V hasáku hořlavina, jasně… vytáhni ten polštář co nosíš pod tričkem a udus se.

 48. Pyjatci do toho schvílně přidávají hořlavinu, to ví přece i malé dítě!

 49. Ale Jana každému sa sex páči a netreba mu k tomu žiadne zaklínadla…

 50. [quote=Martina Long]Já ti radím, aby ses nechal vykastrovat dobrovolně, jinak ti pyj oliju hasicím přístrojem a zapálím![/quote]

  To akože je miera úplnej stupidity myslieť si že obsah hasiaceho prístroja je horľavý…

 51. Nehovorte vy máte liek na homosexualitu? 😀 To je zvláštné že zaberá inak… :unsure: :woohoo:

 52. Čo s tým Von_Hom máš? Máš zášť že ťa nechcel pretiahnuť?

 53. ty se styd za to ze mi dychas vzduch kdyz vylezes jednou za rok ze stareho plesniveho hnusneho zniceneho statniho 0+1

 54. Áno Júlia je to nezdravé presne ako brokolica… Brokolica je najjedovatejšia zelenina na svete a preto sa nás snaží varovať svojou príšernou chuťou… :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 55. [color=green]Martinko.
  [b]Za prvé:[/b]
  V hasícím přístroji je hasící pěna nebo prášek. Tvoje tvrzení, cituji: [i]jinak ti pyj oliju hasicím přístrojem a zapálím![/i] je zcela nemožná, protože hasící přístroj je určený k hašení požáru a tudíž obsahuje látky zcela nehořlavé.
  [b]Za druhé:[/b]
  Vůbec se mi nelíbí, že mé krásné tělo urážíš tím, že jej nazýváš mužským (58/163). Pečuji o něj tak jak si zasluhuje a tak, aby se líbilo nejen mě, ale i mému milému, který momentálně tolik svůdně umývá nádobí. Penis nemám, ale kdybych ho měla tak budu Shemale a to bych pracovala v pornu z 90% šancí (a nebo bych byla chlap a šlabych ti protáhnout ty pavučiny mezi nohama).
  Toť vše.[b]
  [/b]Zamysli se nad sebou, nebo potratíš. A víš že peří jde špatně vysát?[/color]

 56. [color=red][size=medium]Souhlasím, můj manžel skutečně není von_H.[/size][/color]

 57. Fuj co to dáváš za rady! Tak nemáš ten sex dělat vůbec když se ti nelíbí. Nevím proč to vůbec někdo dělá. Je to hnusný a ještě musí před tím dělat různý zaklínadla, aby to nebylo ještě odpornější. Jste opravdu nechutný. Je smutné, jak málo lidí dneska ctí nějakou neposkvrněnost a čistotu.

  Styť se.

 58. Není, já nejsem femka, abych tu měl více účtů.

 59. Ne, ale v tomto případě to je tvůj ůčet.

 60. Máš pocit že někdo, kdo si říká Elizabetha, má penis ?

 61. Já ti radím, aby ses nechal vykastrovat dobrovolně, jinak ti pyj oliju hasicím přístrojem a zapálím!

 62. [color=green]Pořád jsi na špatné cestě, však ty ještě budeš litovat[/color]

 63. Je neuvěřitelné, že zrovna ty někoho poučuješ o pravopise.

 64. [color=green]Je až zarážející jak moc prahneš po Von_Hovi… A ještě takovým stylem, že sama sebe uvrhuješ do služkoidní temnoty. Ty by ses měla šetřit, abys nepotratila.

  Co by ti na to tvoje dcerka řekla, kdyby mohla mluvit? Třeba: „Mámo je mi tu zle“ protože se zahanbuješ takovými malichernostmi a stalkuješ jednoho MUŽE… chápeš to? Ovládá tě tvoje podvědomí, nakažené pyjantskou propagandou. Ty si myslíš, že Von_H nechtěl aby sis myslela, že má víc mulťáků? A to tolik, že tě svýma podprahovýma zprávama dovedl AŽ NA STRÁNKY SILENT HILL!!!
  Dávej bacha, abys za trest neskončila u žen z Despany.[/color]

 65. Cože? Tam ale registracy nepotřebuju. Omilem jsem na to klikla a zavřela bych to, kdybych nenarazyla na pyjatce vonha!

 66. [color=green]Jak se dá [b]OMYLEM[/b]dostat na herní fórum, kde k přečtení topiců [b]POTŘEBUJEŠ[/b] registraci? No… Možná ne každé…

  Bejt tu ta Vaše Božině, tak tě spráská falusem jako prašivýho psa, za takovou nehoráznost. Zhřešila si! Kaj se! A už nikdy o té stránce ani slůvkem nezavadíš, protože jenom tvoje hříšná touha tě dovedla na takové stránky![/color]

 67. Ale já na tu stránku narazyli omilem a pak jsem zjistila, že v diskuzi řádí von_H hned pod třemi nicky!

 68. [color=green]Martinko, ty nám tu pěkně lžeš – lhářko prolhaná.

  Kdybys měla totiž rizikový těhotenství, tak by ses z vlastní dobré vůle vyhýbala stresu. To znamená,že bys [b]NEMĚLA HRÁT SILENT HILL!!![/b]

  Navíc je to přece pyjatá hra, kterou chcete vymazat z povrchu zemského, takže ty [b]DOKONCE I HŘEŠÍŠ!!![/b]

  Ve výsledku jsi [b]HANEBNÁ HŘÍŠNÁ LHÁŘKA!!![/b]

  :woohoo: [/color]

 69. Měla jsem stejný problém. Ale natrénuj si to, a až to na něj půjde, dodělej to rukou 🙂 bude se mu to líbit stejně, a tobě to nebude vadit 🙂 Nebo mu řekni, ať zhruba tři hodiny před „akcí“ vypije ananasový džus 😀 výsledek poznáš sama 😉
  S pozdravem
  JUdr Julia 2 😀

 70. [quote=Martina Long]Vím, jsi hloupá a omezeně myslící služena vdaná za vonha![/quote]

  [color=red][size=medium]Jakto? Já jsem přeci taky femnistka!!! Jsem jednou z vás! Martino, copak to nevíš?[/size][/color]

 71. Já sem si nikoho nevzal, tudíž Jitunka ani nikdo jiný moje manželka není. Schizofrenií trpíš tak maximálně ty a tvoje femkovské kámošky.

  Jinak co se toho webu týče, tak tam vůbec nechodím, tudíž tam ani nemůžu psát.

 72. To jsi tak těžce shizofrenní jedinec, že ani nevíš, koho sis vzal?

  Jinak se tě, vonhu, chci zeptat, proč na webu silent-hill.cz píšeš hned za několik lidí?! Poznám tvůj primitivní styl psaní!

 73. Opravdu jsi tak natvrdlá že nechápeš, že s Jitunkou nemám nic společného ?

 74. Vím, jsi hloupá a omezeně myslící služena vdaná za vonha!

 75. [color=red][size=medium]Trestný bod. A ty víš, za co!![/size][/color] :angry: :angry:

 76. Tak příště až ten pyj budete mít v puse, mějte v ruce nůž. Až ten pyjatec bude hekat a ničeho si nebude všímat, jeho pyje ho zbavte.

 77. [color=red][size=medium]To je dočista scestné, co píšeš. Jsem nucena ti udělit trestný bod. A věř, že mi to není líto![/size] A teď musím končit, jdeme s manželem na věc![/color] ❗ :angry: :angry: :angry:

 78. Nemůže být šťástná, její manžel von_H jí ůplně vymyl mozek.

 79. [color=red][size=medium]Ale, tak nějak normálka.[/size][/color]

 80. [quote=panna Jana]Za všechny feministky děkuju za uznání.[/quote]

  No ty máš ránu!

 81. A víš proč ti vlasy nepadají nebo nemáš vředy ? Protože sperma není žádná plíseň jak tady doktorka říká. Jsou to pouze bílkoviny nic víc. Navíc spousta lidí říká, že to je dobré na pleť.

 82. Tak tuhle odpověď může napsat fakt jen zaujatá feministka…nikdo jiný :0

 83. [color=green]Ty jsi šťastná žena Jituš… „envy“[/color]

 84. Jak je vidět, naprosto Vám uniká podstata homosexuality. Vy si asi myslíte, že to se člověk jednou vzbudí, a řekne si: „Tak, a odteď budu gay.“ Samozřejmě, že to tak není a že jste zase úplně mimo, jak je u Vás obvyklé.

 85. [quote=Judr. Mudr. Pudr. Julie]Hups omylem jsem klikla na + ale ma to platit jako minus…[/quote]
  To samosebou plati na „Doufám, že mi tu něco nenaznačujete. Že například pijete sperma.“

 86. [color=red][size=medium]Ano, manžel. Ale já jsem normální. To o manželovi občas pochybuju. Jo a ještě mi potom říká, že jsem se stala milionářkou. Vidíte to Julie, tolik let mu je nápady má jako puberťák.[/size][/color]

 87. Co máte pořád proti homosexuálům? Však můžete bejt rády, že vám dávají pokoj, když tak nesnášíte chlapy .

 88. Hups omylem jsem klikla na + ale ma to platit jako minus…

 89. [color=red][size=medium]Tak až takhle moc ne, ale pochopitelně vím, jakou má chuť… Navíc manžel říká s oblibou, že to jsou nejchytřejší buňky v mém těle.[/size][/color]

 90. Doufám, že mi tu něco nenaznačujete. Že například pijete sperma.

 91. Ba naopak. Tím je míněno, že jim to způsobí bolesti a rozhodnou se s homosexualitou dobrovolně přestat.

 92. [color=red][size=medium]Tvá naivita mě odzbrojuje…. co k tomu dál napsat? Snad jen to, že Julie se s svým líčením mýlí a opravdu to není plíseň a takový horror.[/size][/color]

 93. Paní Julie ale mluvila o osobách co si dávají do pusy to semeno a ne o vás. To doufám neděláte, to dělají jen nějaký divný lidi.

 94. Tvrdíte tedy, že homosexuálové mají jinou strukturu trávicí soustavy? Samozřejmě, jaké jiné závěry taky čekat od někoho, kdo používá falešný právnický titul.

 95. [color=red][size=medium]Julie, se mýlí. Když se podívám na sebe, vlasy mi už trochu šednou, ale zatím nepadají. Žaludeční vředy taky nemám. Co k tomu dodat, že? Petra si bude muset zvyknout, že to nechutná jako vanilková zmrzlina a nenechat to pouštět do pusy. Prostě to tak je.[/size][/color]

Comments are closed.