Podzim je tady a s ním i oblíbená relaxace v pivu a vínu

Privátní lázně

Nemusíte být právě milovník piva, aby vám učarovaly pivní lázně. Pokud ale hledáte způsob, jak zapomenout na všední starosti, popřípadě čím obdarovat své blízké, jsou pivní a vinné lázně skvělým tipem. V diskrétním prostředí si totiž užijete nejen terapii pro uvolnění smyslů a svalstva, ale též se obsloužíte lahodným pivem či vínem a chutným občerstvením.

Privátní koupání v Praze

Privátní lázně v Praze se mohou pochlubit speciálními dřevěnými káděmi s plnohodnotným vířivým systémem vzduchových trysek, jež během koupele příjemně masírují a podílí se na dokonalém výsledku uvolnění. 36 stupňů Celsia teplá voda obohacená o extrakt látek důležitých pro lidský organismus vás doslova nakopne. Vaše pokožka bude plesat radostí nad koupelí plnou stopových prvků, antioxidantů a vitamínů řady B či minerálních látek. Díky této jedinečné kombinaci látek v pivních lázních budete odcházet báječně uvolněni, odpočatí a samozřejmě s dobrou náladou a posilněnou imunitou. Trápí-li vás bolesti zad, kloubů nebo se léčíte s revmatismem, i tyto bolesti mohou zmírnit až odeznět. Jestliže místo piva dáváte přednost vínu, vyzkoušejte vinné lázně. Ty jsou oblíbené zejména u žen, nabízí však vašemu tělu dokonalé uvolnění i čerpání nové energie.

Během koupele chutné víno

Vinné lázně patří mezi procedury, jimiž svou mysl uvolňovali a tělo uklidňovali již ve starověku. Jen si to představte, jak se naložíte do voňavé, perličkové lázně obohacené o vinné výtažky s blahodárnými účinky a vychutnáváte si jedinečnost okamžiku. Vinná koupel dodá pokožce ztracenou elasticitu, pružnost i vláčnost, navíc má anticelulitidní účinky a pyšní se posilujícími schopnostmi pro krevní oběh i podporu imunity. Během relaxace se můžete posilnit kvalitním vínem, a to červeným, bílým nebo růžovým. Potěšte své blízké, svou partnerku nebo si jen najděte čas sami pro sebe a věnujte svému tělu náležitou péči. Koupel plná vitamínů je skvělým krokem, jak se zbavit stresu, únavy a podpořit obranný mechanismus.

Sdílet článek