Podprsenky, korzety i podvazky. Jak využít erotické soupravy ve vztahu?

Erotické soupravy

Erotické soupravy představují malou investici na to, kolik vzrušení s nimi vytvoříme. Navíc nám, díky požadované titěrnosti spodního prádla, nezaberou ve skříni téměř žádné místo. Můžeme si jich proto pořídit víc a libovolně kombinovat. Právě tyto malé obměny a novinky pomáhají udržet milostný vztah stále živý a nápaditý.

Nudný sexuální život? Koření máme hned po ruce

Pokud se partneři nebudou snažit udržovat svůj vztah neustále živoucí a plný vášně, brzy upadnou do rutiny a v milostném životě to začne pokulhávat. Nespokojenost po sexuální stránce je častým důvodem nevěry a rozchodů. Přitom je škoda rozbít vztah, když je po ruce tolik jednoduchých pomůcek. S nimi lze milostný život víc než patřičně rozvíjet.

Rozbalte to krok za krokem

Když mluvíme o povzbuzení vášně, neznamená to, že se hned musíme strojit za krvelačné dominy nebo bezmocné otrokyně. V tom je nesporná výhoda erotických souprav. Jdou na věc postupně. Pokud jsme nováčky v používání erotických pomůcek a doplňků, pak jsou pro nás soupravy příjemným začátkem a rozjezdem.

Spojení podprsenky, kalhotek, podvazků či košilky je na jednu stranu dráždivé a sexy. Na stranu druhou pak v sobě nese punc elegance a cudnosti. Můžeme u nich zůstat, nebo se postupně osmělíme natolik, že začneme využívat i odvážnější doplňky – například kostýmy, želízka či masky.

Ještě jednu výhodu toto vrstvení má. Muži totiž mají šanci objevovat naše tělo a dostávat se k němu krok za krokem. V tom je často větší síla, než když před partnera přestoupí žena zcela nahá. Připomíná to radost z rozbalování dárečků pod stromečkem.

Podprsenka, která vykukuje z výstřihu

První nažhavení přinese už jen kousek krajkové podprsenky vykukující z hlubokého véčkového výstřihu. Je příslibem toho, čím se bude muž za chvíli potěšit.

Krajkové spodní prádlo je nadčasově sexy. Zejména tehdy, je-li v černé barvě. Když bude navíc průhledné, je úspěch zaručen. Erotické podprsenky mohou být ušité z trojúhelníčků minimální velikosti, ale i vyztužené kosticemi. Takové košíčky krásně vydefinují poprsí a dodají mu plný tvar.

Kalhotky jakoby neexistovaly

Kalhotky by měly ladit s naší podprsenkou. Barva, krajka, střih by si měly notovat. Proto se vyplatí pořídit si celou soupravu a ne kupovat každý díl jednotlivě.

U erotických kalhotek je žádoucí, aby nezakrývaly příliš mnoho místa. Proto jsou často tvořené jen z malého kusu látky vepředu, který je navíc často průhledný. Tanga považují muži za velmi sexy prádlo, ať už je ženy mají, nebo nemají v oblibě.

Podvazky fungují naprosto kouzelně

Podvazky dokáží vmžiku vykouzlit z „obyčejného“ spodního prádla erotický bonbónek. Pokud chceme na muže zapůsobit, podvazkový pás je jistotou. A poslouží i nám. Pokud se totiž v titěrných kalhotkách necítíme ve své kůži, podvazkový pás nám sebevědomí zase rychle vrátí.

Podvazky jsou tak oblíbené proto, že sluší skutečně každé ženě. I plnoštíhlé dámy je můžou směle nosit a nebát se přitom, že jejich postavě nepadnou. Podvazkový pás dokáže elegantně zamaskovat bříško, pokud si to budeme pro klid své duše přát. Ovšem nikdy bychom neměly zapomínat na to, že muži nejsou k našim postavám tak kritičtí, jak umíme být my.

Když míň znamená víc

Spodním prádlem a podvazky to nekončí. Další vrstvou je krátká sexy košilka. Může mít vykrojená záda nebo různé volánky a krajky. A rozhodně by měla být průhledná, aby nezakrývala výbavu pod ní.

To všechno můžeme schovat pod hedvábný župan. Tím se budeme cítit pohodlně, pokud jsme stydlivější, a zároveň vzbudíme ještě víc překvapení, když odhalíme, jaké zbraně pod ním skrýváme. Platí pravidlo, že čím míň toho hned ze začátku ukážeme, tím víc vzrušení můžeme u partnera vzbudit.

Umíte erotické soupravy nosit? Jaké kousky nejraději kombinujete?

Sdílet článek