Plavková sezona na následující rok nebude jiná

jednodílné plavky

Plavková sezóna v roce 2018 nabízí mnohem větší prostor jednodílným dámským plavkám. Mnoho žen si z důvodu studu, pohodlí nebo zvyku nechce oblékat dvoudílné plavky, které toho odhalují někdy až příliš mnoho. Jednodílné plavky nabízejí lepší přizpůsobení tělu, které se vám bude hodit během plavání, i když na druhou stranu v nich trochu uškodí vaše opálení. Jednodílné plavky mohou být velmi stylové a nápadité, sice se jedná o jeden kousek oblečení, ale přesto se mohou vyznačovat originálním střihem nebo výraznou barvou.

Už za sebou nějakou tu sezónu od počátku století, kdy se objevily na trhu, mají, takže ví, jak vás hodit do gala, abyste si přitom užila závistivé pohledy žen a zasněné výrazy mužů. Jednodílné plavky pro ženy jsou navíc mnohem pohodlnější, pokud u vody nechcete jenom ležet, ale aktivně vyrazit hrát například volejbal nebo si pinkat míčem.

Zajímavý střih

Mohlo by se zdát, že jednodílné plavky mají svůj střih jasně daný, ale rozhodně tomu tak není. Jejich tvary jsou mnohem nápaditější, než by vás napadlo. Hitem pro toto léto jsou průstřihy na bocích a dále také hlubší výstřihy, sahající až k pupíku, které ale neodhalují nic víc, než musí. Tak trochu exoticky vypadají také jednodílné plavky bez jednoho ramínka. Pro stydlivější dámy mohou být také přitažlivější dámské jednodílné plavky bez výstřihu nebo bez odhalených zad. I tyto střihy totiž vypadají módně, inspirativně a zajímavě.

Výrazné barvy

Nic tolik neupoutá pozornost, jaká správně zvolená kombinace barev. Plavky mohou mít výraznější vzory nebo být retro – například v podobě námořnického motivu, zavazováním za krk nebo puntíkovaným motivem.

Doplňky

I jednodílné plavky mohou mít kanýry nebo třeba mašle. Zajímavé jsou provazové kombinace, které můžete mít na zádech. Některé jednodílné plavky letos mají i menší sukýnky, které jsou jejich součástí a dokreslují tak celkový model.

Pro pány se rozhodně také najdou pěkné pánské plavky.

Sdílet článek