Peněženka jako módní doplněk

dámské peněženky

Krásná peněženka už dávno neplatí jen za místo, kde uschováváme peníze, platební karty či mince. Vlastní ji přitom každý z nás bez ohledu na pohlaví či věk, neboť potřebujeme mít přehledné prostor pro naše vlastní dokumenty, karty a účtenky.  Na trhu najdete celou škálu dostupných modelů peněženek, v mnoha velikostech, barevných variantách i materiálových zpracováních. Ovšem kde nakoupit opravdu kvalitní peněženku, u níž nebudete muset řešit už po pár týdnech pravidelného používání, že se třepí konce, vypadávají nitky nebo se loupe barva a potisk?

Dámské kožené peněženky jsou sázkou na jistotu

V oblibě jsou stále více dámské peněženky z prémiové usně. Kůže patří mezi stálé materiály s přírodní a originální strukturou. Kůže se  navíc dobře udržuje, stačí ji otírat vlhkým hadříkem a těšit se z její barevné stálosti. Nezapomínejte ale, že kůže jako přírodní materiál je sice trvanlivá, ale po letech se může objevit nějaká trhlinka či prasklinka. Můžete si být ale jisti, že při pravidelné péči a správném zacházení vám kožená varianta peněženky vydrží podstatně déle než jakákoliv jiná materiálová volba.

Dámské kožené peněženky přitom neznamenají extrémní výdaje, rozhodnete-li se pro správnou značku či internetový obchod, kde prodávají za rozumnou cenu luxusní modely. Kdo chce přeci jen nějakou tu stovku ušetřit, může vybírat z peněženek, jež jsou vyrobeny z umělé kůže, téměř nerozeznatelného materiálu od originální kůže. A kdo chce jít cestou opravdové originality, zajisté ocení kombinaci obou materiálů s precizním zapracováním každého detailu.

Jaká velikost je ideální?

Peněženka už dávno nefunguje jen jako úložný prostor na papírové bankovky a mince, nabízí také různé přihrádky a kapsičky pro vaše cennosti či nezbytnosti. Volit můžete z tradičních peněženek se cvokem, jež kombinují prostor pro mince i dostatečnou plochu pro bankovky, stejně tak modely s klopou i bez a v neposlední řadě peněženky s přezkou či bez anebo se zavíráním na zip.

Z čeho budou dámy nadšené, je nepřeberné množství barevných řešení v lesku i matu, eventuálně odstíny různých tónů barev. Velmi trendy jsou odstíny červené, což je barva ženskosti, kdo má radši decentní provedení, bude mít radost z moderního pojetí šedé, černé, krémové či hnědé. Díky nízkým cenám si můžete dovolit i několik modelů v několika velikostech. Velké peněženky jsou ideální do prostorných kabelek, malé peněženky zase oceníte, když nemáte hluboké kapsy nebo jste zvyklí nosit peněženku v zadní kapse kalhot. Velké popularitě se pak těší peněženky s poutkem pro pohodlné nošení.

Specialista nejen na peněženky

Kdo chce nakupovat za výjimečné ceny, může díky internetovému obchodu s atraktivním zbožím. Kromě dámských peněženek zde naleznete též pánské a dětské peněženky, dolarovky a speciální modely peněženek pro leváky. Kromě akčních cen se smíte těšit třeba na nejnovější naskladněné kousky a tipy k narozeninám či vánocům pro maminky, babičky i kamarádky. Velkou předností webového portálu je také blog s cennými radami. Rozhodnete-li se pro online nákupy, velmi brzy zjistíte, že jde o bezpečný způsob komfortního nakupování z pohodlí domova.

Kdo hledá prvotřídní luxus, bude nadšený z dárkových sad, jež zpravidla obsahují v dárkovém balení zabalenou peněženku a pásek či klíčenku nebo pero. Takové dárky potěší každého, vás finančně nezruinují a zároveň na první pohled zapůsobí a nadchnou obdarovaného. Specialista na kožené peněženky vám učaruje rovněž doplňkovým sortimentem. V něm naleznete třeba kožené měšce, vkusné visačky na kufr, doplňky do peněženky či kožené řemínky. Chtějte pro svůj dokonalý look to nejlepší a začněte u moderních doplňků – vaše nová peněženka vás nyní bude zdobit a nabídne kvalitní ochranu pro vaše finance, platební karty a další potřebné drobnosti.

Sdílet článek